Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vēršos pie visu kristīgo konfesiju piederīgajiem – latviešiem, kas uzskata sevi par patriotiem un kuriem līdztekus viņu reliģiskajai pārliecībai ir nozīmīga arī savas tautas pastāvēšana.

Jūs redzat, uz kurieni virzās un kādu politiku piekopj mūsu Latvijā populārākās reliģiskās konfesijas. Jānis Vanags un Zbigņevs Stankevičs pagājšgad aicināja gļēvi slēpties, kad pasaules izvirtuļi Rīgā rīkoja t.s. Eiropraidu, tā vietā, lai sauktu tautu stāties nešķīsteņiem ceļā un, protams, arī pašiem būt protestētāju priekšgalā.

Viņi bez iebildumiem gatavi uzņemt Latvijā t.s. „bēgļus” (laimes meklētājus – imigrantus), izliekoties nesaprotam, ar ko tas draud gan mūsu tautai, gan arī kristīgajai ticībai. Kronis visam bija J.Vanaga paustais murgs, ka 18.novembrī katram latvietim bezmaz ar varu uz svētku salūtu esot jāvelk sev līdzi kāds kaimiņš-nepilsonis.

Par pareizticīgo vadoni vispār nav ko runāt, pietiek jau ar faktu, ka viņš pakļaujas nevis Konstantinopoles (kā tas bija pirmskara Latvijā), bet gan Maskavas metropolītam. Un arī globālā mērogā ir redzams, ka pašreizējais Romas pāvests Francisks ir īsts sorosiešu ieliktenis, kura uzdevums ir pakāpeniski degradēt katoļu baznīcu līdz tādu Svēto Rakstu zaimotāju līmenim kā, piemēram, t.s. Anglikāņu baznīca, kurā kalpo no luterāņu baznīcas patriektais Juris Cālītis un tamlīdzīgi viltuskristieši.

Benedikts XVI nebija gatavs uzsākt šādu misiju, ko viņam uztiepa, tāpēc atkāpās no amata it kā veselības problēmu dēļ, lai gan patlaban izskatās, ka viņš varbūt vēl pārdzīvos savu pēcteci Francisku. Būtībā viņš gļēvi dezertēja no pāvesta amata tāpat, kā savulaik to izdarīja no hitlerjugenda. Bet Francisks tik turpina mīkstināt nostāju homoseksuālisma, laulības šķiršanas, abortu u.c. līdz šim par fundamentāliem uzskatītos katoļu baznīcas pamatprincipos… Domāju, aiz kalniem nav tas laiks, kad tā atteiksies arī no celibāta un sāks ordinēt sievietes…

No latviešu tautas interešu viedokļa gan šausmīgākais ir tas, ka faktiski visu galveno kristīgo konfesiju vadītāji Latvijā sludina kosmopolītismu. Ir, protams, arī mācītāji-patrioti, bet viņu ir maz, un viņu balsis kosmopolītisma jūrā tikpat kā nav sadzirdamas…   

Ko darīt šinī situācijā kristietim - patriotam, kā viņam rīkoties? Pirmais variants būtu mēģināt no iekšienes ietekmēt savu konfesiju, piespiest to atteikties no ķecerībām un sorosisma dogmām un atgriezties pie Svēto Rakstu pamatprincipiem. Taču gribēt ir viens, varēt ir kas cits. Visgrūtāk to izdarīt būtu katoļiem, kuriem nav pieņemts apstrīdēt Romas Pāvesta teikto. Un, ja pēdējais sāk apgalvot, piemēram, ka homoseksuālisms neesot nemaz tik slikts, tad paklausīgam draudzes loceklim neatliek nekas cits kā viņa viedoklim pievienoties…

Otrs variants būtu kopā ar domubiedriem radīt pašam savu baznīcu, pakāpeniski pārvilinot tajā citus kristiešus, lai tādejādi homoseksuālisma atbalstītāji un kosmopolītisma sludinātāji paliek izteiktā mazākumā un vārās savā sulā, līdz nāk tā stunda, kad velns šos rauj pie sevis. Domāju, ka šis variants būtu reālāks un pieņemamāks vairumam kristiešu - patriotu. 

Būtu jāatrod kāds kristiešu mācītājs - nelokāms nacionālists (nav svarīgi, pie kādas tieši konfesijas viņš piederētu), kurš uzņemtos šo Svēto Misiju – apvienot visus tos katoļus, luterāņus, baptistus, adventistus, arī pareizticīgos u.c. kristiešus, kuriem valsts un nācijas intereses stāvētu pāri visam un kuri būtu gatavi par tām arī aktīvi cīnīties ne tikai ar runām sprediķos un rakstiem saziņas līdzekļos, bet, vajadzības gadījumā arī izejot ielās. Sākumā šādu ļaužu būtu maz, bet ticu, ka ar laiku viņu rastos arvien vairāk.

Nezinu, cik ir korekti salīdzināt, bet man neviļus gribas vilkt paralēles ar tiem nacionālkomunistiem, kas 1990.gadā atdalījās no PSKP, jo iestājās par neatkarīgu Latviju, kam vairums partijas biedru nepiekrita. Lūk, arī tagad vajadzētu visiem kristiešiem - nacionāļiem mierīgi, bez naida izvirdumiem un traču rīkošanas atdalīties no kosmopolītiem, lai viņi turpina sludināt iecietību pret kosmopolītismu, aicina mīlēt migrantus un okupantus vairāk par paša tautu… un tādā garā sekmīgi bruģē sev ceļu uz elli.

Bet mēs iesim citu ceļu, to, kas ved uz Valsts, Tautas un Rases mūžīgu pastāvēšanu ne tikai debesīs, bet arī tepat uz zemes. Un, protams, šādā gadījumā mums būs gribot negribot jāstājas pret tiem, kas mūs grib iznīcināt, nevis, kā to dara mūsu pašreizējie viltus kristiešu vadoņi, lūdzot no Dieva veselību tādām personām, kuras Viņš varbūt tieši par to arī ir sodījis ar smagu saslimšanu, ka savā politiskajā darbībā tās cenšas mūsu tautu iznīcināt… Jāsaprot, ka visiem labi mēs būt nekad nevaram un nebūsim, bet savai Tautai un Tēvzemei kalpojot gan neviena maksa mums nevar būt par augstu.

Tātad, cienījamie latvju patrioti, ir jāsāk rīkoties! Viegli tas nebūs un arī ātri nē, bet jāsaprot, ka tas, kurš neko negrib darīt, atradīs 100 iemeslu slinkumam, savukārt darbarūķis atradīs 100 iespējas visas grūtības pārvarēt. Līdzīgs precedents pasaulē jau ir bijis – Anglikāņu baznīcas rašanās, kāpēc nevarētu būt, piemēram, Letorikāņu baznīca (nosaukums kā tāds, protams, ir otršķirīgs jautājums)? Tikai jāatceras, ka mūsu baznīcai jābūt dibinātai nevis uz kosmopolītiski sorosiskiem, bet nacionālistiski patriotiskiem pamatiem! Un lai nu Dievs mums palīdz šai lietā!

Novērtē šo rakstu:

37
53

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

6

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

FotoBiedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra Dzintara Rasnača (NA) vadībā, aicina LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties, dodot ministra krēsla vietu spējīgākai personai, kura izprot tiesiskuma nozīmi un lomu valsts attīstībā un sabiedrības labklājībā.
Lasīt visu...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...