Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vēršos pie visu kristīgo konfesiju piederīgajiem – latviešiem, kas uzskata sevi par patriotiem un kuriem līdztekus viņu reliģiskajai pārliecībai ir nozīmīga arī savas tautas pastāvēšana.

Jūs redzat, uz kurieni virzās un kādu politiku piekopj mūsu Latvijā populārākās reliģiskās konfesijas. Jānis Vanags un Zbigņevs Stankevičs pagājšgad aicināja gļēvi slēpties, kad pasaules izvirtuļi Rīgā rīkoja t.s. Eiropraidu, tā vietā, lai sauktu tautu stāties nešķīsteņiem ceļā un, protams, arī pašiem būt protestētāju priekšgalā.

Viņi bez iebildumiem gatavi uzņemt Latvijā t.s. „bēgļus” (laimes meklētājus – imigrantus), izliekoties nesaprotam, ar ko tas draud gan mūsu tautai, gan arī kristīgajai ticībai. Kronis visam bija J.Vanaga paustais murgs, ka 18.novembrī katram latvietim bezmaz ar varu uz svētku salūtu esot jāvelk sev līdzi kāds kaimiņš-nepilsonis.

Par pareizticīgo vadoni vispār nav ko runāt, pietiek jau ar faktu, ka viņš pakļaujas nevis Konstantinopoles (kā tas bija pirmskara Latvijā), bet gan Maskavas metropolītam. Un arī globālā mērogā ir redzams, ka pašreizējais Romas pāvests Francisks ir īsts sorosiešu ieliktenis, kura uzdevums ir pakāpeniski degradēt katoļu baznīcu līdz tādu Svēto Rakstu zaimotāju līmenim kā, piemēram, t.s. Anglikāņu baznīca, kurā kalpo no luterāņu baznīcas patriektais Juris Cālītis un tamlīdzīgi viltuskristieši.

Benedikts XVI nebija gatavs uzsākt šādu misiju, ko viņam uztiepa, tāpēc atkāpās no amata it kā veselības problēmu dēļ, lai gan patlaban izskatās, ka viņš varbūt vēl pārdzīvos savu pēcteci Francisku. Būtībā viņš gļēvi dezertēja no pāvesta amata tāpat, kā savulaik to izdarīja no hitlerjugenda. Bet Francisks tik turpina mīkstināt nostāju homoseksuālisma, laulības šķiršanas, abortu u.c. līdz šim par fundamentāliem uzskatītos katoļu baznīcas pamatprincipos… Domāju, aiz kalniem nav tas laiks, kad tā atteiksies arī no celibāta un sāks ordinēt sievietes…

No latviešu tautas interešu viedokļa gan šausmīgākais ir tas, ka faktiski visu galveno kristīgo konfesiju vadītāji Latvijā sludina kosmopolītismu. Ir, protams, arī mācītāji-patrioti, bet viņu ir maz, un viņu balsis kosmopolītisma jūrā tikpat kā nav sadzirdamas…   

Ko darīt šinī situācijā kristietim - patriotam, kā viņam rīkoties? Pirmais variants būtu mēģināt no iekšienes ietekmēt savu konfesiju, piespiest to atteikties no ķecerībām un sorosisma dogmām un atgriezties pie Svēto Rakstu pamatprincipiem. Taču gribēt ir viens, varēt ir kas cits. Visgrūtāk to izdarīt būtu katoļiem, kuriem nav pieņemts apstrīdēt Romas Pāvesta teikto. Un, ja pēdējais sāk apgalvot, piemēram, ka homoseksuālisms neesot nemaz tik slikts, tad paklausīgam draudzes loceklim neatliek nekas cits kā viņa viedoklim pievienoties…

Otrs variants būtu kopā ar domubiedriem radīt pašam savu baznīcu, pakāpeniski pārvilinot tajā citus kristiešus, lai tādejādi homoseksuālisma atbalstītāji un kosmopolītisma sludinātāji paliek izteiktā mazākumā un vārās savā sulā, līdz nāk tā stunda, kad velns šos rauj pie sevis. Domāju, ka šis variants būtu reālāks un pieņemamāks vairumam kristiešu - patriotu. 

Būtu jāatrod kāds kristiešu mācītājs - nelokāms nacionālists (nav svarīgi, pie kādas tieši konfesijas viņš piederētu), kurš uzņemtos šo Svēto Misiju – apvienot visus tos katoļus, luterāņus, baptistus, adventistus, arī pareizticīgos u.c. kristiešus, kuriem valsts un nācijas intereses stāvētu pāri visam un kuri būtu gatavi par tām arī aktīvi cīnīties ne tikai ar runām sprediķos un rakstiem saziņas līdzekļos, bet, vajadzības gadījumā arī izejot ielās. Sākumā šādu ļaužu būtu maz, bet ticu, ka ar laiku viņu rastos arvien vairāk.

Nezinu, cik ir korekti salīdzināt, bet man neviļus gribas vilkt paralēles ar tiem nacionālkomunistiem, kas 1990.gadā atdalījās no PSKP, jo iestājās par neatkarīgu Latviju, kam vairums partijas biedru nepiekrita. Lūk, arī tagad vajadzētu visiem kristiešiem - nacionāļiem mierīgi, bez naida izvirdumiem un traču rīkošanas atdalīties no kosmopolītiem, lai viņi turpina sludināt iecietību pret kosmopolītismu, aicina mīlēt migrantus un okupantus vairāk par paša tautu… un tādā garā sekmīgi bruģē sev ceļu uz elli.

Bet mēs iesim citu ceļu, to, kas ved uz Valsts, Tautas un Rases mūžīgu pastāvēšanu ne tikai debesīs, bet arī tepat uz zemes. Un, protams, šādā gadījumā mums būs gribot negribot jāstājas pret tiem, kas mūs grib iznīcināt, nevis, kā to dara mūsu pašreizējie viltus kristiešu vadoņi, lūdzot no Dieva veselību tādām personām, kuras Viņš varbūt tieši par to arī ir sodījis ar smagu saslimšanu, ka savā politiskajā darbībā tās cenšas mūsu tautu iznīcināt… Jāsaprot, ka visiem labi mēs būt nekad nevaram un nebūsim, bet savai Tautai un Tēvzemei kalpojot gan neviena maksa mums nevar būt par augstu.

Tātad, cienījamie latvju patrioti, ir jāsāk rīkoties! Viegli tas nebūs un arī ātri nē, bet jāsaprot, ka tas, kurš neko negrib darīt, atradīs 100 iemeslu slinkumam, savukārt darbarūķis atradīs 100 iespējas visas grūtības pārvarēt. Līdzīgs precedents pasaulē jau ir bijis – Anglikāņu baznīcas rašanās, kāpēc nevarētu būt, piemēram, Letorikāņu baznīca (nosaukums kā tāds, protams, ir otršķirīgs jautājums)? Tikai jāatceras, ka mūsu baznīcai jābūt dibinātai nevis uz kosmopolītiski sorosiskiem, bet nacionālistiski patriotiskiem pamatiem! Un lai nu Dievs mums palīdz šai lietā!

Novērtē šo rakstu:

37
53

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pretdarbība noziedzīgajam režīmam

FotoLeonarda Inkina raksts „Nodokļi” liek aizdomāties par to, kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā un aizstāv? Lai arī ne visi lasītāji tam piekritīs, es personīgi uzskatu, ka tādas valsts mums šobrīd nav.
Lasīt visu...

21

Nākotnes konjunktūra

FotoLatviešu sociālās un politiskās identitātes ūnikums sākas un beidzas uz papīra vai datora ekrāna. Tā tas notiek, rakstot un publicējot abstraktus tekstus par latviešu unikālo identitāti. Uz papīra vai datora ekrāna varam bezgalīgi lepoties ar savu ūnikumu. Ja agrāk zinājām, ka papīrs laipni atļauj visu, tad tagad zinām, ka datora ekrāns tāpat laipni atļauj visu.
Lasīt visu...

21

Ko darīt?

FotoBieži radioraidījumos, kā arī citur, laikrakstā DDD un internetā izskan: «Ko darīt?». Izskan līdzīgi, kā kādreiz Poncijs Pilāts jautāja Jēzum Kristum: «Kas ir patiesība?» un, negaidot atbildi, aizgāja. Viņš zināja, ka uz šo jautājumu atbildes nav. Līdzīgi ir arī ar «ko darīt?». Bieži nejautā, lai uzzinātu darāmo un darītu, bet tā, runāšanas pēc, jo ir taču pats par sevi saprotams, ka izdarīt nevar neko. Viss notiek, nesaskaņojot ar mūsu vēlmēm un izpratni. Kungs kā grib, un nabags kā var.
Lasīt visu...

21

Tikmēr melnos indīgos dūmos

FotoEsmu izrakstījies, ka valsts un pilsoņa attiecībās nepieciešama jauna derība. Kā nerakstīts likums, līgums, vienošanās, kurā abas puses ir stingras, godīgas un atbildīgas šī līguma pildītājas. Tas ir vienīgais sabiedriskā un valstiskā izlīguma ceļš, ar kura palīdzību ikviens sabiedrības indivīds valstī varētu justies kā savējais.
Lasīt visu...

21

Par Jāņa Reira bezdarbību cilvēku ar invaliditāti beztiesiskumā

FotoTagadējais Jānis Reirs, bēdīgi slavenās investīciju konsultantu biroja Prudentia bijušais direktors, nav pievērsis uzmanību vairākām būtiskām nejēdzībām pēc “uzlabotās” invaliditātes piešķiršanas kārtības ieviešanas 2015.gadā.
Lasīt visu...

21

Shēma, sazīmēta uz „Rīdzenes” salvetes?

FotoŽurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai šajā portāla atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Lasīt visu...

21

Valodu lielu dara cilvēki

Foto1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu mūsu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību, nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un sekmētu labklājību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jāņa Reira ekonomiskā grūtgalvība: vēršanās pret cilvēkiem ar invaliditāti turpinās

Bijušais Prudentia direktors, tostarp bijušais pirmrindnieks jauno komunistu rindās, šobrīd tēlo labklājību ministru un nolēmis veicināt cilvēku ar...

Foto

“Madam President”, “Mērs Bondars” un citas “uzvaras”

Atskats uz Rīgas vēlēšanām iepriekšējās publikācijas kontekstā man šķitās noderīgāks kādu nedēļu pēc notikuma, lai būtu nedaudz noplakusi histērija un aumež...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: hronoloģija

Rietumu civilizācijas norietam neapšaubāmi ir hronoloģija – notikumu uzskaitījums laika secībā. Hronoloģijā intriģējošākie posmi ir norieta sākums un norieta beigas, pēc kā...

Foto

140 vārdu: šai dienā priekš 30 gadiem sākās latviešu tautas atmoda

Šai dienā priekš trīsdesmit gadiem, 1987. gada 14. jūnijā, sākās latviešu tautas trešā atmoda. Var,...

Foto

Vispirms nomuļļā, tad noslepeno

Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres...

Foto

Skanstes purvāja onkuļu shēmas un ieceres: "kapu tramvajs" ir tikai pirmais posms

Vēlos pastāstīt par to, kā onkuļi, kam pieder Skanstes purvājs, nolēma apvienoties, lai būtiski...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām: lūdzu saukt korumpētās amatpersonas un tiesnešus pie atbildības

Latvijas sabiedrība ir deleģējusi jums tiesības pārvaldīt valsti. Valsts vadība pastāv vienīgi tāpēc,...

Foto

Parazīti un pabiras pret normāliem cilvēkiem: reālā sociālā nevienlīdzība Latvijā

Ir ļoti daudz un plaši apskatīta sociāla nevienlīdzība Latvijā un pasaulē. Ir neskaitāmi pētījumi par to,...

Foto

Lūdzu, ejiet mājās, Čakšas kundze, jo jūs esat drauds sabiedrībai

Ir samilzušas mediķu problēmas visās jomās, un to jau izjūt lielie stacionāri Rīgā, kur medicīnas māsas...

Foto

Izklaidējoši, bet kļūdaini - RSP atbilde uz "KasJauns" publikāciju

Portāls KasJauns 7. jūnijā bija publicējis izklaidējošu, bet kļūdainu informāciju par Latvijas Radošo savienību padomes (RSP) 2016. gadā veikto pētījumu “Kultūras...

Foto

Zinātne no islāma perspektīvas, jeb kāpēc musulmaņi ir tik stulbi?

Devītais islāma kalendāra mēnesis ramadāns ir laiks, kad visas pasaules musulmaņi vienojas kopīgam gavēnim... un teroraktiem....

Foto

Nodokļi

Lasītājs, izlasot šādu virsrakstu, domās, ka Leonards raksta par nodokļu politiku, par netaisnīgo nodokļu sistēmu. Tā nebūs. Es nepateikušu neko jaunu un neko tādu, ko...

Foto

Fakti par katoļu un luterāņu ekumēnismu kā antikristīgu ideju un perversiju apvienošanu

Protestantu pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka intervijā Londonas avīzei “Times” Džīns Robinsons apsūdzēja...

Foto

Par priekšvēlēšanu aptaujām

Dažās pēdējās dienās sociālajos tīklos un citos medijos gana bieži var lasīt man veltītus epitetus un raksturojumus, ar kuriem dažādi ļoti jūtīgi cilvēki...

Foto

Turpinot diskusiju par jaunajām kailciršanas iecerēm

Turpinās diskusija saistībā ar Māra Kučinska valdības ieceri atļaut kailcirtes piejūras priežu mežos un būtiski tievāku koku ciršanu kailcirtēs. Šai...

Foto

Pa kuru no „zaļajiem koridoriem" Čakša aizvedīs valdību, ZZS un veselības aprūpes nozari?

Ministru prezidents Māris Kučinskis jau kārtējo reizi nav spējis turēt savu solījumu par...

Foto

Nefotografē to - nezin ko! Jeb - vai būs liegts bildēt Saeimas namu, valdības ēku, Rīgas tiltus un citas populāras vietas?

Valdība šonedēļ pieņēmusi Ministru kabineta...

Foto

Kā pamatot mežu izciršanu

Tie, kas lasa manu blogu, iespējams, jau būs informēti par to, ka Zemkopības ministrija izstrādājusi MK noteikumu grozījumus, kas varētu novest pie...

Foto

Kučinska valdība: liegums fotografēt valdības māju „neskar sabiedrības līdzdalības jomu”

„Projekts šo jomu neskar,” – šāds oficiālais paskaidrojums ailē „Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē” atrodams Māra Kučinska...

Foto

Epohālā publikācija

Epohālās publikācijas nav funkcionāli vienādas. Atšķiras to misija. Iespējami trīs varianti. Pirmais variants ir epohālās publikācijas, kuras iezvana jaunu laikmetu un ir atjautīgas uvertīras...

Foto

Pirms 83 gadiem radās Latvijas valsts svētki – Tautas vienības diena

15. maijs bija diena, kad tauta pati cēlās aizstāvēt savu valsti pret nekārtībām un apvērsumu,...

Foto

Kā VID atriebjas...

Atceraties manu 5,5 gadus ilgo tiesvedību pret VID, kas vainagojās ar šīs iestādes totālu fiasko un sakāvi? Atceraties pērn publicēto video par VID...

Foto

Tautas politiskās dvēseles noslēpumainība vēlēšanu savijumā

Par tautas politiskās dvēseles noslēpumainību internetā var lasīt katru dienu. Publicēto tekstu komentāros katru dienu kāds atceras tautas politiskās dvēseles...

Foto

Par ko balsot? Sabiedrības uzdevums ir ieraudzīt un atšķirt rozīnes no kakām

Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu - PAR KO...

Foto

Rīdzinieka padomnieks: vienkāršs risinājums tiem, kam nav par ko balsot

Lai velti nekavētu to lasītāju laiku, kuri šeit iegriezušies tikai vienkārša padoma meklējumos, tad smalkāka argumentācija,...

Foto

Bordāns - jaunais politiķis? Lūdzu, nesmīdiniet mani...

Vai Jānis Bordāns, kas ir viens no daudzajiem solītājiem pašvaldību vēlēšanās, ir jaunais politiķis vai vecais oligarhu vēzis jaunā...

Foto

Par "uti kažokā" un saskaņu vienotībā

Nesen Vladimirs Lindermans vērsās prokuratūrā saistībā ar manu rakstu NA avīzē, kurā es cita starpā rakstīju: "PSRS okupācija atstāja Latvijas...

Foto

Vēsturiskā notikuma atcerei

Viens no emocionālākajiem Trešās atmodas notikumiem bija 1988. gada 1. un 2. jūnijā notikušais Radošo savienību plēnums. Cilvēki burtiski pielipa pie radioaparātiem, kāri...

Foto

Broka un viņas neskaitāmie darbi (un algas): domāju, ka tālāk vairs nav kur…

19.maijā tika publicēta informācija par to, ka politiķe Baiba Broka paziņojusi savā intervijā...

Foto

Vēlēšanu komisijas loceklim jāsaglabā neitralitāte

Ventspils vēlēšanu komisija ir iepazinusies ar 2017.gada 28.maijā portālā Pietiek publicēto Sandras Orinskas vēstuli, kurā izteikts viedoklis, ka Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav...