Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ar dziļu nožēlu un neizpratni no saziņas līdzekļiem uzzināju Jūsu teikto 23.10.2015. intervijā LR1 „Krustpunktā”, ka Latvijas Radio žurnālists A.Krauze ir rādījis Jums kādu mana komentāra sociālajā tīklā „twiter.com” izdruku, un Jūs to komentējāt tādejādi, ka būtu pamats izvērtēt, vai šā komentāra autoru (t.i., mani), nevar saukt pie kriminālatbildības par aicināšanu uz vardarbību.

Manī tas izsauca nepatīkamu izbrīnu tādēļ, ka, pirmkārt, kā Jūs un es to labi zinām, Latvijas Krimināllikumā (LKL) nav panta, kas paredzētu sodu par aicināšanu uz vardarbību pret kaut ko abstraktu (nekonkretizējot, kas ar ko domāts – konkrēts cilvēks vai kāda ļaužu grupa); otrkārt, tādēļ ka, vismaz manā izpratnē, nekad un nekur neesmu aicinājis pret kaut ko lietot NELIKUMĪGU vardarbību.

Vēlāk šajā pārraidē, ko es noklausījos ierakstā, bija runa par LKL 78.p. piemērošanu, kas mūsu valstī tiekot darīts samērā reti, ja salīdzina ar analogiem pantiem ārvalstīs, un es sapratu, ka arī uz mani attiecas iespēja šo pantu piemērot.

Tas mani izbrīnīja un sarūgtināja vēl vairāk, jo kopš vairāk nekā 15 gadu garumā nodarbojos ar publicistiku, ko, neslēpšu, veicu diezgan asā tonī, nekad un nekur neesmu vērsies kopumā pret kādu rasi vai tautu, tāpat arī etnisku vai reliģisku kopienu.

To es nedarīju ne tikai tādēļ, ka tas vienmēr ir bijis aizliegts ar likumu (sākot jau no PSRS laikiem), bet galvenokārt tādēļ, ka tas ir pretrunā ar maniem uzskatiem un jau vairāk kā 40 gadu garumā gūto dzīves pieredzi. Savās publikācijās regulāri esmu uzsvēris, ka nav sliktu rasu un tautu, ir tikai slikti cilvēki tajās un, ja kādam nav paveicies sastapt dzīvē labu un godīgu kādas konkrētas rases vai tautas pārstāvi, tas nenozīmē, ka tajā tādu nav vispār, varbūt šim cilvēkam vienkārši nav paveicies ar tādu saskarties…

Vēl jo vairāk – par gadījumiem, kad internetā kāds rupji vēršas pret kādu rasi vai tautu, es ik pa laikam esmu ziņojis uz e-pastu Drošības policijai, turklāt darījis to arī tad, ja aizskartie nav bijuši manis paša tautas pārstāvji. Tā, piemēram, pirms kāda pusgada esmu norādījis uz portālā forums.delfi.lv ievietotu stulbu, provokatīvu jautājumu: „Vai tiesa, ka čigānus neaizsargā cilvēktiesības un viņus var nesodīti sist nost?” (Konkrētus pierādījumus, ja tas ir nepieciešams, varu iesniegt vēlā.)Atbildes uz saviem e-pastiem es gan tikpat kā nekad neesmu saņēmis…

      Cik saprotu, tad komentārs, uz ko norādīja A.Krauze un kas izsauca Jūsu neapmierinātību, ir šāds: AR TO IR PAR MAZ !!! AR LOŽMETĒJIEM VIŅUS JĀPĻAUJ KĀ ZĀLI, AR TANKIEM JĀMAĻ PUTRĀ !!! http://www.delfi.lv/news/world/other/ungarijas-policija-uz-robezas-pret-imigrantiem-pielieto-asaru-gazi.d?id=46474163

Šis izteikums tiešām ir mans, tas bija ievietots portālā klab.lv un twitter.com. Tomēr, manuprāt, ir acīmredzami, ka šis aicinājums nav vērsts ne pret rasi, ne tautu, ne etnisku, ne reliģisku grupu, bet pret nelikumīgiem imigrantiem, turklāt ne jau jebkuriem, bet tieši BANDĪTISKIEM imigrantiem, kas uzbrūk policijai.

Citēšu fragmentu no raksta, ko es šinī gadījumā komentēju ar savu izteikumu: Ungārijas policija Reskes kontrolpunktā uz robežas ar Serbiju trešdien pielietojusi asaru gāzi un ūdens lielgabalu pret agresīvu nelegālo imigrantu pūli, kas mēģināja no Serbijas ielauzties Ungārijā un apmētāja ungāru likumsargus ar akmeņiem, no notikumu vietas ziņo žurnālisti.

Uzskatu, ka ļaudis, kas šādi rīkojas, ir pielīdzināmi teroristiem, viņi ne ar ko nav labāki par „Islama fronti” [droši vien domāta Islāma valsts], kas šobrīd darbojas Sīrijā un pret ko šobrīd cīnās gan ASV, gan Krievija.

Ar savu komentāru es, iespējams, nedaudz hiperbolizētā veidā esmu aicinājis Ungārijas varas iestādes iesaistīt bandītisku imigrantu grupējumu savaldīšanai armiju, kā tas notiek šobrīd, piemēram, Slovēnijā (http://lat.mixnews.lv/lv/pasaule/42612_slovenija-iesaistis-armiju-imigrantu-plusmas-kontrole). Skaidrs, ka šāda rīcība nevar notikt spontāni, neviena civiliedzīvotāja rīcībā faktiski nekur pasaulē nav ne tanku, ne ložmetēju; tas nozīmē, ka es neaicināju uz nekādu linča tiesu (nelikumīgu izrēķināšanos), tam ir nepieciešams konkrētas valsts valdības un(vai) parlamenta lēmums. Šādu lēmumu tad es arī aicināju pieņemt.

Ņemot vērā, ka „tviterī” izteikumam ir paredzētas tikai 140 zīmes, es, dabiski, nevarēju visu tik sīki un detalizēti nopamatot, kā Jums to šobrīd daru; nedomāju arī, ka kāds varētu pārprast mana izteikuma saturu. Protams, piekrītu, ka mans piedāvājums ir strīdīgs, iespējams, ka daļa (varbūt pat vairums) sabiedrības uzskata, ka šīs problēmas ir risināmas arī bez tankiem un ložmetējiem, taču nesaprotu, kā var draudēt ar kriminālatbildību cilvēkam, kurš aicina vērsties pret terorismu un bandītismu, lai arī lietojot diskutablas metodes.

Uzskatu, ka es drīzāk būtu gan pelnījis saņemt pateicību par aktīvu dzīves pozīciju un neiecietību pret noziedzību, bet vismaz brīdinājumu, ja ne krimināllietas ierosināšanu pelnījuši tie publicisti, kas kaut vai vārdos šos bandītus-teroristus atbalsta un nosoda policistus, kuri, manuprāt, savukārt darbojas nepietiekami aktīvi, izrādot nepamatotu toleranci pret noziedzniekiem un nepietiekami aizstāvot likumam paklausīgo ļaužu intereses.

      Pilnīgi nepamatoti ir apgalvojumi portālā „Kas jauns”, ka es it kā esot aicinājis apšaut Latvijā esošos vai gaidāmos imigrantus. (Viņš nereti aicinājis uz vardarbību, piemēram, aicinot šaut uz bēgļiem, kuri drīzumā gaidāmi Latvijā.)

Imigrāciju kā tādu es neatbalstu, uzskatu to par nevēlamu parādību, nosodu visus, kas to piekopj (visvairāk tieši savus paša tautiešus), taču, tā kā Latvijā vismaz šobrīd, paldies Dievam, nav tāda situācija kā Ungārijā, tad mums nav (vismaz pagaidām) nepieciešams piesaistīt armijas daļas un vērst pret trakojošiem imigrantu-bandītu pūļiem smago kara tehniku.

Tai pat laikā vēlos atzīmēt, ka, ja arī es būtu vēlējis aicināt apšaut Latvijā esošos imigrantus (ko es neesmu darījis), tad tik un tā uz mani nevarētu attiecināt LKL 78.p., jo imigrantiem, tāpat kā laupītājiem, slepkavām, pedofiliem… u.c. nav ne rases, ne tautības, ne kopīgas reliģijas, tā ir sociāla grupa, turklāt, vismaz manā uztverē, ar strikti negatīvu ievirzi.

Mana pozīcija pret viņiem lasāma, piemēram, manā 14.06.2015. publikācijā, kas ievietota portālā klab.lv, citēšu fragmentu: "Mums, nacionālistiem, kā jau daudzreiz esmu atgādinājis, jābūt gataviem uzsākt cīņu divās frontēs – gan pret okupantiem (kolonistiem), gan imigrantiem, kuri šobrīd jau ir Latvijā, un, Latvijai atrodoties ES mēslu bedrē, kļūs arvien vairāk. Jāsaprot, ka tā nebūs cīņa pret kādu konkrētu rasi vai tautu ( jo kopumā neviena no tām nav tikai laba vai tikai slikta), bet gan nelietīgiem šo tautu pārstāvjiem. Neliešu pietiek arī mūsu letiņu vidū – tie ir tie, kas dzīvo uz kakla citām tautām, vai arī akceptē šādu dzīvošanu uz kakla savējai. Arī viņus mums ir nežēlīgi jānosoda. Savukārt tos, kas te ir jau iepludināti un vēl nākotnē ieplūdīs, nevajadzētu sākt sist vai kā savādāk fiziski nīcināt (tā mēs neko daudz nepanāksim, tikai paši drīz vien nokļūsim aiz restēm), bet gan principā ignorēt."

      Kā redzat, tad savās publikācijās es nekurinu naidu ne pret vienu tautu vai rasi un neaicinu nepamatoti fiziski izrēķināties ne ar vienu ļaužu grupu. Man atliek secināt, ka Jūs, god.Kalnmeiera k-gs, guvāt par mani nepilnīgu informāciju, tāpēc izteicāt apgalvojumu, ka manā darbībā varētu būt saskatāmas kriminālnozieguma pazīmes. Izlasot šo manu paskaidrojumu, Jūs, cerams, sapratīsiet, ka neesmu pārkāpis ne LKL 78.p., ne vispār jebkādu no tā pantiem.

Ja nu gadījumā tomēr pret mani tiks ierosināta krimināllieta, man atliks secināt, ka darbojas politisks pasūtījums pēc jau diktatora J.Staļina sludinātā principa „būtu tik cilvēks, pantu, ko piešūt, viņam vienmēr atradīsim”. Ļoti ceru, ka tā tas nav un nebūs.

Ja nu kāds būtu krimināli sodāms, tad tas, manuprāt, ir Latvijas Radio žurnālists A.Krauze, kurš, izkropļojot manu izteikumu, ir pārkāpis gan 157.panta (neslavas celšana man) un 298.panta (apzināti nepatiess ziņojums Jums par manu personu). Tā, manuprāt, ir atriebība no viņa puses par to, ka es pieprasu ievērot viņa vadītajā pārraidē demokrātijas principus attiecībā pret manu personu un arī atļaujos sociālajos tīklos izsmiet un kritizēt viņa perverso seksuālo orientāciju.

Nobeigumā atzīmēšu, ka mani skumdināja arī Jūsu ieteikums radio žurnālistiem un internetportālu īpašniekiem neļaut runāt cilvēkiem, kas, iespējams, aicina uz pretlikumīgām darbībām un dzēst viņu ierakstītos komentārus. Jūs taču labi zināt, ka pastāv nevainīguma prezumpcija un tikai tiesa var lemt par to, ka kāds cilvēks ir ļaunprātīgi izmantojis vārda brīvības tiesības un pārkāpis likumu. Kamēr šāds spriedums nav stājies likumīgā spēkā, manuprāt, nebūtu pieļaujami nekādi demokrātijas ierobežojumi pret cilvēkiem, kas konkrētiem žurnālistiem nav tīkami. Ja viņiem savukārt rodas šaubas par kāda cilvēka publisko izteikumu atbilstību likumam, viņam ir gan tiesības, gan pienākums vērsties tiesībsargājošās iestādēs, taču cenzūra, kā to nosaka Satversmes 100.pants, ir aizliegta. 

Novērtē šo rakstu:

103
24

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

FotoAr zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu normām un izsakām lūgumu šīs anomālijas pēc iespējas ātri un neatliekami novērst, jo tās nodara lielu kaitējumu sabiedrībai kopumā, tiesu varas sistēmai un grauj tiesiskas valsts principus, tajā skaita principu par taisnīgu tiesu.
Lasīt visu...

21

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

FotoXIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu elite sāka pamatot ar rasu teoriju, kuru nekritiski un bez iebildumiem atbalstīja visa tā laika progresīvā zinātne. Cilvēce tika sadalīta augstākajās un zemākajās rasēs, tika sastādīta rasu hierarhija. Pie zemākajām rasēm pieskaitīja ne vien kolonijās mītošos nēģerus, dzeltenās rases pārstāvjus, indiāņus un Austrālijas aborigēnus, bet arī austrumeiropiešus, slāvu tautas, ebrejus, čigānus, musulmaņu tautas un pat itāļus, grieķus un īrus.
Lasīt visu...

12

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

FotoDārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies, tad meklējiet to, kas ir augšā, kur Kristus sēž pie Dieva labās rokas! Domājiet par to, kas augšā, nevis par to, kas virs zemes! [..] Jūsu dzīve ir ar Kristu apslēpta Dievā.” (Kol 3, 1-3)
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...