Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Ar domu par jaunu Latviju

Māris Jurjāns
10.03.2018.
Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

19.03.2018. 14:07

Viens salasījies Muamara Kadfi - Zaļo grāmatu

Atbildēt

Universum

14.03.2018. 17:48

»

Ja tagad ir kāds 16. vai 17.gs tad raksts tiešām aktuāls


Nevis tagad ir 16. vai 17.gs, bet tagad notiek tie paši procesi, kas 16.gs un tas ir tas, ko tik centīgi no mūsu vēsturiskās atmiņas centušies izdzēst sātanisma piekritēji - liberasti, komunisti un citi isti.

Atbildēt

Uldis

14.03.2018. 14:21

»

?

Cik ilgi tie zemessargi pretotos okupantiem, ja savēlētie populisti šiem pavēlētu nepretoties


Pretoties okupantiem spējīgi tikai individuāli vai domubiedru grupas, jo x stundā zemessargiem aizies pakaļ Kozlovska, Mežvieta un Maizīša plintnieki kopā ar bruņotām atvaļinātām Krievijas militārpersonām.

Atbildēt

13.03.2018. 20:02

»

reptilis

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls


Ja tagad ir kāds 16. vai 17.gs tad raksts tiešām aktuāls.

Atbildēt

oui

13.03.2018. 19:36

»

reptilis

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls


tikai tiek aizmirsta viena būtiska lieta, proti, ka Latvija neatrodas viena pati uz Marsa. Lielvalstu ģeopolitiskais pasaules sadalījums un viņu intereses spēj vienā nejaukā brīdī izmainīt visu esošo situāciju par 180°

Atbildēt

Alksnis govorit

13.03.2018. 10:11


Tā sauktajos «čekas maisos» ir atrodams vairums Latvijas radošās inteliģences pārstāvju, intervijā laikrakstam «Segodna» paziņojis Latvijā savulaik labi pazīstamais interfrontietis un neatkarības pretinieks, vēlāk Krievijas Valsts domes deputāts Viktors Alksnis, kurš iekļauts Latvijas melnajā sarakstā.

«Es zinu, ka nospiedošais vairākums Latvijas radošās inteliģences, tie, kurus uzskata par varoņiem un cīnītājiem par neatkarību, sadarbojās ar VDK. Viņiem deva uzdevumus, viņi rakstīja ziņojumus. Un visi viņi tur «čekas maisos» ir,» paziņojis Alksnis.

Alksnis paudis viedokli, ka šis būs viens no iemesliem, kāpēc «čekas maisus» Latvija izvēlēsies nekad nepubliskot.

Viņš arī stāstījis, ka vērtīgākā VDK kartotēkas daļa tikusi no Latvijas izvesta un pašlaik atrodoties Uļjanovskā, Krievijā. «Varbūt radīsies situācija, kad Krievija šiem dokumentiem noņems noslēpuma statusu. Un tad daudzi Latvijas varoņi nonāks visai sarežģītā situācijā kā ne tik patiesi ideju aizstāvji,» izteicies Alksnis.

Alksnis arī izteicies, ka tieši VDK esot sekmējusi varas maiņu Atmodas laikā Latvijā.

Atbildēt

Jā , tāviš i , BET

13.03.2018. 09:50

»

Profesors Haoss: Rimševič, atkāpies

...


Nu atkal to ''nopelniem bagāto'' Rimševicu Tu cel saulītē un tas uzreiz visam velk strīpu pāri ... tas eksemplārs ir no tā paša bara !

Atbildēt

Eš šveiks

12.03.2018. 21:59

»

Ja? :)

Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :D


kā tā var sekli murgot,SAULES MŪŽA LATVIJAI aizejot no vienas savienības,nekādi nevajadzēja līst gejropas "savienībā"!Tieši tavējie visu darīja,lai MĀTE LATVIJA šoreiz NU VISU PAZAUDĒ!nelieši!

Atbildēt

?

12.03.2018. 20:31

»

kopa

Būtu Tev izpratne par armiju, tad saprastu, ka Zemessardze šobrīd ir efektīvakais veids kā aizsargāt valsti ar minimāliem izdevumiem


Cik ilgi tie zemessargi pretotos okupantiem, ja savēlētie populisti šiem pavēlētu nepretoties?

Atbildēt

Profesors Haoss: Rimševič, atkāpies

12.03.2018. 19:58

»

Ja? :)

Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :DZini, ka valstī valda vienīgi haoss un NOMENKLATŪRA ar savu idiotisko attieksmi, totāla bezatbildība visos valsts un pašvaldīvu sektoros. Valsts un pašvaldību iestādes rīkojas ar mūsu naudu kā savu un kontrole ir reta parādība. Izlaupa no vietas.

Par kādu ideoloģiju Latvijā var runāt, par kādu politisko novirzienu var runāt? Vēlēšanu likums ir, kā vienā rakstā bija teikts precīzi - IR ŠIZOFRĒNISKS, vēlētājus maldinošs utt. Latvijā nav nekādu sociāldemokrātisku, ne liberālu, ne citu politisko novirzienu, izņemot naudu un korupciju. Sorosa piesaukšana, tā lomas uzpūšana vai maldināšana ar to vai kaut kādas svešas ideoloģijas veidošanā ir Lemberga zemiskais, ciniskais sauklis, kuram nav augstākas ideoloģijas, kā nauda, nauda, nauda. Šī domāšana Latvijā ir uz sapuvušiem pamatiem.

Ir jauna ideoloģija - "RIMŠEVIČ atkāpies", tu mums traucē, tu esi gudrāks par mums, tu neļauj mums grābt miljonus vai - tu mūs baksti ar degunu, kā kaķi, kurš nevietā, zem gultas pietaisījis.

Bet paskaties - vai kāds ministrs ir par kaut ko atbildējis? Sūdi Maksātnespējas administrācijā - neviens neatkāpjas un nevienu Saeima neprasa atkāpties. Vienīgi savulaik padzina ministru Jāni Bordānu, kas viņš saka to urdīt.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa konstatē tiesu "Tiesāšanās kā ķēķī" procesus. Augstākās tiesas priekšsēdētājus atkāpties neprasa, Rasnačam atkāpties neprasa. Policija simtiem un tūkstošiem lietu novilcina desmitiem gadu - Iekšlietu ministru, Valsts policijas šefu, ģenerālprokuroru atkāpties neprasa, viņi strādā uz nebēdu kā varenie.

Lembergs kā apsūdzētais smagos nozoiegumos, 9 gadus sēž uz apsūdzēto sola un iesaitās valdības veidošana’, strādā Ventspils domē, Valsts prezidents, Saeima, Finansu ministre, Māris Kučinskis atkāpties no deputāta amata Lembergam neprasa!

Valstī Valsts kontrole konstatē naudas izlaupīšanu gada beigās un prasa paraugprāvu (Ingūna Sudraba), jo nav likuma, kas to atļauj. Maizītis kā ģenerālprokurors saka - nav tāda likuma, lasi: kas aizliedz izzagt naudu (viņš gan teica citādi - nav likuma, ka aizliedz sadalīt lieko naudu, kas ir tas pats, kas izzagt). Kalnmeijers - šoks, kas notiek Finsu policijā, bet uztraukumam nav pamata, tā viņš un Finasu ministrs no amata neatkāpjas un neprasa atkāpties. TOTIES - Rimševič - atkāpies!

Neviens nomenklatūras ierēdnis par savām kļūdām un bezatbildību neatbild un neatkāpjas, visu tautu dzen uz tiesu, tiesas procesus vilcina gadiem ilgi un tas viss iet bez atbildības. Nav likuma, kas nosaka lietu izmeklēšanas termiņus, lietu iztiesāšanas termiņus, cilvēkus vajā gadu no gada civillietās, krimināllietās un nav ne sākuma, ne gala. Policija tūkstošiem neizmeklētu lietas izbeidz bez izmeklēšanas un prokurora nav, kas uzrauga - neviens prokurors netiek atstādināts, atlaists par bezdarbību, nerunājot par NOMENKLATŪRU.

Valsts varas atbildības līmenis ir sūdu purvā vai latviski vēl saka: dir .... ā. Tu saņem atbildes no iestādēm, ministrijām - bez atbildes, uz 9 lapām, kur apraksta, cik likumīgi strādā iestāde, bet atbildes uz sūdzību nav.

Cik tālu mēs iesism? Te nav vairs runas par "lielo politiku" pasaules merogā un Latvijas lomu. Vajag piedāvāt piezemētus risinājumus, kur viens bija - atjaunot 1922.gada Vēlēšanu likumu - referendumā, lai cik tas prasītu līdzekļu, kurā ir "grozāmie saraksti" un nav 5 % barjeras, vajag darīt, lai likvidētu nelikumīgo Lemberga "Koalīcijas padomi" utt.

Atbildēt

Ja? :)

12.03.2018. 19:28

»

fredis

Koncepts realizejams bez geyropas..Tas taču ir skaidrs..Tikko latvieši gribēs atgriezt sev valsts banku, tā NATO izripos no kazarmām


Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :D
Un vispār , kur tik sekli muļķi rodas ?
Tu varbūt painteresējies , kas notiek pasaulē, pa kādiem citiem ''logiem'' arī ...

Atbildēt

fredis

12.03.2018. 18:51

»

dižais kareivis

Kā var uzcelt Jaunu Latviju gejropas savienībā,kad sorosoīdu 30 gadi visu sagrāva,bet dzintariki,dumbraviki un citi sašņorētie alkst ādolfa "ideju augšamcelšanos".Kā šie ta ukrus "apmācīja


Koncepts realizejams bez geyropas..Tas taču ir skaidrs..Tikko latvieši gribēs atgriezt sev valsts banku, tā NATO izripos no kazarmām..

Atbildēt

dižais kareivis

12.03.2018. 18:12

Kā var uzcelt Jaunu Latviju gejropas savienībā,kad sorosoīdu 30 gadi visu sagrāva,bet dzintariki,dumbraviki un citi sašņorētie alkst ādolfa "ideju augšamcelšanos".Kā šie ta ukrus "apmācīja"!?

Atbildēt

kopa

12.03.2018. 17:55

»

:)

Reālo draudu apstākļos, ko apraksta Autors, šis liekas vismaz nenopietni: "Valsts aizsardzību realizē Zemessardze, kas veic arī robežsardzes un muitas funkcijas, kuru izpilde decentralizācijas apstākļos ir daudz efektīvāka


Būtu Tev izpratne par armiju, tad saprastu, ka Zemessardze šobrīd ir efektīvakais veids kā aizsargāt valsti ar minimāliem izdevumiem..

Atbildēt

:)))

12.03.2018. 16:07

»

Draudi

Ta kur? FINCEN un depopulācija


nē , krieviski runājošo tiesību un dzīvību aizstāvība okupējot viņu mītnes zemi . :)))

Atbildēt

:)

12.03.2018. 15:21

Reālo draudu apstākļos, ko apraksta Autors, šis liekas vismaz nenopietni: "Valsts aizsardzību realizē Zemessardze, kas veic arī robežsardzes un muitas funkcijas, kuru izpilde decentralizācijas apstākļos ir daudz efektīvāka"

Atbildēt

Tāpēc,

12.03.2018. 14:32

»

kāpēc

deputāti ir tik stulbi , ka nesaprot ,ka jādara tieši pretējais. Cionas protokolos viss ir izlikts , bet tie pērkamie lopiņi neko nedara ,tikai pagriež savu tizlo pēcpusi un novelk bikses


ka viņiem nav nekādu tiesību. Pārsvarā balsošana notiek mehāniski - īsi un ātri, neiedziļinoties. Bet MK sagatavo likumgrozījumus un ievieš ar Saeimas mehāniku. Kad kāds deputāts grib iedziļināties, tad spīkers attur, pamatojot ar citu jautājumu izskatīšanu. Bet tiem, kas vēlas apspriest, piedāvā neizdevīgu laiku vēlās vakara stundās utt. Un tādēļ, ka stratēģiski daiļrunībai paredzēti nebūtiski jautājumi. Treškārt, viņiem maksā par lusēšanu.

Atbildēt

kāpēc

12.03.2018. 13:44

»

6. Saeimā

deputātiem tika izdalītas grāmatas " Gudro stratēgija un taktika", kurā norādīts, kā sagraut ekonomiku, paverdzināt tautu un ar parādiem pakļaut valsti. Viss tas joprojām tiek darīts. Tai pat laikā valdībai, kas iznīcina valsti, ir jāstāsta tautai par ekonomikas uzlabošanos


deputāti ir tik stulbi , ka nesaprot ,ka jādara tieši pretējais. Cionas protokolos viss ir izlikts , bet tie pērkamie lopiņi neko nedara ,tikai pagriež savu tizlo pēcpusi un novelk bikses!!

Atbildēt

Jāceļ rūgšana, ķildas

12.03.2018. 13:26

un ienaids tautā.Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežgijumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā.Apdāvinātos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām, kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību ( piem. Saeimā), līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši./ Gudro stratēģija un taktika/.

Atbildēt

Ja Eiropas valstis

12.03.2018. 13:17

sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm. /Gudro stratēģija un taktika./

Atbildēt

6. Saeimā

12.03.2018. 13:10

deputātiem tika izdalītas grāmatas " Gudro stratēgija un taktika", kurā norādīts, kā sagraut ekonomiku, paverdzināt tautu un ar parādiem pakļaut valsti. Viss tas joprojām tiek darīts. Tai pat laikā valdībai, kas iznīcina valsti, ir jāstāsta tautai par ekonomikas uzlabošanos.

Atbildēt

turklāt

12.03.2018. 11:59

»

VB

Taisnības labad (nekā personiska) gan jāsaka, ka tā bija viena no pašām negodīgākajām, ciniskākām etc, etc bankām Latvijā


Tās glābšanā no bankrota tika iegāzta Latvijas vēsturē otrā lielākā nodokļu maksātāju nauda aiz Parekss benkas

Atbildēt

:)))

12.03.2018. 10:10

»

Latvija

šodien ir satiksmes zeme. Bez robežàm.Tie, kas paceļ latviešu jautājumu augstāk par citiem, tiek nogalināti, lai citi iebaidīti klusētu. Piem. tāds LRTT tikpat labi var būt cionistu rupors, kas izliekas par latviešu interešu aizstāvi. Tāds Grantiņš pēc visiem Gudro stratēģijas un taktikas principiem...


Tu arī esi laikam kādas košerkautuves rupors , kurš čakarē smadzenes ar aizvēsturiskām parašām .
Bet Ķīnas vilciens ir aizgājis ... :)
VID ģeneraldirektore laikam bija Grantiņa slepenā aģente - 0013 ?!

Atbildēt

Būtiski

12.03.2018. 10:04

Jāsāk ar to, ka tiek atjaunotas Hipotēku un Zemes bankas, kas ir tautsaimniecības asinsrite un pamats. Beidzot jāpaceļ jautājums par Latvijas brīvvalsts krājaizdevu sabiedrību likteni un to iespējamu saistību ar Krājbanku.

Atbildēt

VB

12.03.2018. 09:45

»

Kāpēc autors tik neapmierināts

Vai neveiksmes personīgajā dzīvē? Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi! Vai vēlme atgriezties centralizētā sociālismā pie neracionālas resursu tērēšanas


"Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi!"
Izņemot pagājušā gadsimta 70, 80 -tajos gados! Jā, zem PSRS, bet tā sagruva, gribējam to mēs vai nē...

Atbildēt

VB

12.03.2018. 09:43

»

omg

Raksta autoram ieteicams painteresēties, kāpēc pasaules vēsturē šādas valstis tomēr nav izveidojušās


+
"Nacionālā buržuāzija ir pārāk novājināta, lai spētu ko mainīt..."
vēl nav skaidrs, ko tieši tā vēlētos mainīt tautas nevis tieši sevis dēļ, vai nē?

Vispār, ievads un iztirzājums ir labi un patiesi, secinājumi gan škiet bez īpašas jēgas - nevarēsim dzīvot mucā, pat ja izdotos tajā ielīst!

Atbildēt

omg

12.03.2018. 09:33

Raksta autoram ieteicams painteresēties, kāpēc pasaules vēsturē šādas valstis tomēr nav izveidojušās.

Pateikšu priekšā - tāpēc, ka nespēja sevi militāri aizstāvēt pret pārspēku. Realizējot autora shēmu, nez vai pats gads paies līdz jaunai okupācijai.

Atbildēt

Kāpēc autors tik neapmierināts

12.03.2018. 08:32

Vai neveiksmes personīgajā dzīvē? Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi! Vai vēlme atgriezties centralizētā sociālismā pie neracionālas resursu tērēšanas?

Atbildēt

arī lauķis

12.03.2018. 08:20

»

lauķis

Pārmaiņas


Pilnīgi piekrītu.Diemžēl līdzšim visas pārmaiņas ir nākušas no ārpuses.Par iekšējām pārmaiņām varēs sākt sapņot tikai tad ja katrs pats spēs mainīties un vienoties par vērtībām.
Augļošana un partijnieku sistēma nav vērtības.

Atbildēt

lauķis

12.03.2018. 08:11

Pārmaiņas?
Pavalstnieki ir sašķelti un tas turpinās, līdz ar to nav valstiskas definīcijas- mērķa;
ekonomika ir sagrauta, resursi izniekoti;
pilnīga atkarība no ES, NATO- faktiski, kolonija.
Pārmaiņas var nākt tikai no ārpuses, un tad izskatās, ka esam bēdīgā situācijā.

Atbildēt

Udox

12.03.2018. 07:38

Kāds neoliberālais kapitālisms valstī, kur valsts kontrolē gandrīz vai pat vairāk nekā pusi tirgus un šī daļa samazinās tikai tāpēc, ka privātie par spīti visam aug? Varbūt tomēr der pārliecināties par to, vai autoram ir vismaz kaut cik politisko jēdzienu zināšanas, pirms viņu publicēt? Citādi šitādi tikai muld un cilvēki tic, jo tas taču ir pietiek.com.

Atbildēt

Latvija

11.03.2018. 22:15

»

angel

Šodienas ģeopolitiskajā situācijā neitralitāte nav iespējama. Pat ziemeļvalstis meklē atbalstu NATO


par visu uzzin pēdējā. ASV parāds var tikt nolīdzināts ar citas
naudas piesaisti zeltam, ko plāno Ķīna. Lai no tirgus izspiestu USD.

Atbildēt

Latvija

11.03.2018. 22:12

šodien ir satiksmes zeme. Bez robežàm.Tie, kas paceļ latviešu jautājumu augstāk par citiem, tiek nogalināti, lai citi iebaidīti klusētu. Piem. tāds LRTT tikpat labi var būt cionistu rupors, kas izliekas par latviešu interešu aizstāvi. Tāds Grantiņš pēc visiem Gudro stratēģijas un taktikas principiem varbūt arī visīstākais hazārs, kas iemiesojas atviea tēlā un grauj latvisko kustību.Var arī nebūt. Bet tie, kas nonāk viņa ietekmē, pazūd no latviešufrontes līnijas. Vai tiek nogalināti.

Krievija ar Ķīnu mēģina iestāstīt pasaulei, ka ASV pār alda cionisti. Cionisti maldina visus, visticamāk, caur Putinu un Merkeli mēģina pārņemt Ķīnu..

Latviešu tauta var lasīt tikai ādustekstus.

Atbildēt

Edge

11.03.2018. 22:04

Kuram nav sava redzējuma, tas lai izstrādā ceļa karti. Eirokrātu šlakai (valsts aparāts) ir apmierināta ar sasniegto, viņa zina savus mērķus un izpildāmos uzdevumus.
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti."
Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20.05.2017.)

Atbildēt

reptilis

11.03.2018. 21:58

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls.

Atbildēt

angel

11.03.2018. 17:15

Šodienas ģeopolitiskajā situācijā neitralitāte nav iespējama. Pat ziemeļvalstis meklē atbalstu NATO.
Pazīmes liecina , ka pasaulē briest pārmaiņas . Visticamāk , ka arī Latvijas nākotne būs saistīta ar tām ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vēlēšanu laikmeta griežos

FotoŠodien ietekmīgākajā Latvijas kaimiņvalstī - Krievijas Federatīvajā Republikā - notiek galvenās amatpersonas vēlēšanas. Lai arī daudzi to ir aizmirsuši, Krievijas Republika pirmoreiz tika dibināta 1917. gada 14. septembrī ar Kerenska Pagaidu valdības dekrētu. Tādējādi sekojošā Lielā Oktobra Sociālistiskā revolūcija iznīcināja Krievijas Republiku, nevis kaut kādu mistisku carisma citadeli.
Lasīt visu...

21

Īsi par genderistiem un “simtgades” praidu

FotoBūtu lieliski, ja par šādiem absurdiem jautājumiem nenāktos izteikties. Diemžēl ir nelielas, labi finansētas un mediju atbalstītas cilvēku grupas, kas uzspiež pārējai sabiedrībai šo jautājumu apspriešanu.
Lasīt visu...

12

Nauda, sabiedrotie un smakas: divi blakussecinājumi no trakās “banku nedēļas”

FotoKaislības ap bankām un baņķieriem pēc pāris nedēļu šekspīriskas spriedzes pārgājusi ierasti birokrātiskas gaudenības fūgā: vienā balsī skan “gaidīsim piedāvājuma izvērtējumu”, otrā “izmeklēšana būs panākumiem bagāta, un nekādā gadījumā ne ilgāka par pusgadu”.
Lasīt visu...

21

Politiskās āmurgalvības un instinkti

FotoPolitikā tāpat kā jebkurā citā cilvēku senā un mūždien aktuālā nodarbošanās veidā gadu tūkstošos ir nostiprinājušās noteiktas profesionālās domāšanas shēmas un praktiskās rīcības tehnoloģijas, normas un tradīcijas. Politika ir prāta un gribas sfēra, bet nevis cilvēka organismā iedzimta reakcija. Respektīvi, politika nav instinktu sfēra – neapzinātu tieksmju un nojautu sfēra. Politiķi tāpat kā, teiksim, zemnieki, zvejnieki, lopkopji labi zina, par ko ir jādomā un par ko nav vērts domāt, ko drīkst darīt un ko nedrīkst darīt, kas ir jādara un kas nav jādara, lai prāta iecerētajam reālajam darbam būtu pozitīvi rezultāti.
Lasīt visu...

21

Anša Ataola Bērziņa kāzusa tiesiskais vājprāts

FotoDrīz būs pagājis jau vesels gads, kopš Latvijas Republikas pilsoni Ansi Ataolu Bērziņu aizturēja Čehijas Republikas tiesību aizsardzības iestādes. Visu šo garo gadu Ansis ir pavadījis dažādos Čehijas cietumos, vienā no kuriem viņš nesen tika brutāli piekauts. Diemžēl daudzi ir aizmirsuši, kāpēc Ansim vispār tika piemērots reāls cietumsods. Tas vistiešākajā veidā saistīts ar acīmredzamām kļūdām mūsu tieslietu sistēmā, kuras neviens līdz pat šim brīdim nav uzdrīkstējies novērst.
Lasīt visu...

15

Latvijai nav jāatbalsta autoritārisms Polijā

FotoPolitiskā partija PROGRESĪVIE nosoda Latvijas valdības vadītāja nostāšanos autoritāri konservatīvās Polijas valdošās koalīcijas pusē strīdā ar Eiropas Komisiju par Polijas tiesu sistēmas brīvības ierobežošanu. PROGRESĪVIE norāda, ka Polijas uzsāktās tiesu reformas Eiropas Komisija jau gadiem ir kritizējusi kā tādas, kas novedīs pie Polijas tiesu neatkarības samazināšanās un politiskās ietekmējamības palielināšanās. Neskatoties uz to, Polijas valdība nav atturējusies no savām iecerēm ierobežot tiesu sistēmas brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft