Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Nepieciešams finansiāls atbalsts augstākās komunistu un čekistu nomenklatūras sarakstu publiskošanai
Foto

Ar domu par jaunu Latviju

Māris Jurjāns
10.03.2018.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tst

28.03.2018. 14:29

tst

Atbildēt

andris a

20.03.2018. 18:31

:D(d)15.03. Latvijas Kara muzejā notika Starptautiska Konference - Par BALTIJAS Valstu un Ukrainas tautu PRETOŠANOS Judo-komunistu un Nacistiskās Vācijas okupanatiem . Konferencē tika rādīa - Odiozā 'jūdu tautības pārstāvja EGILA Levita Video runa. Bija dzirdami SMIEKLI, kad E.L. uzrunā Latvijas republiku nosauca MANA VALSTAS-varbūt bija domājis par IZRAELU......, Bet tāda jau nav Konferences tēma,....varbūt bija priekšlaicīgi " SALIETOJIES"...(beer)

Atbildēt

Es

19.03.2018. 15:07

Viens salasījies Muamara Kadfi - Zaļo grāmatu

Atbildēt

Universum

14.03.2018. 18:48

»

Ja tagad ir kāds 16. vai 17.gs tad raksts tiešām aktuāls


Nevis tagad ir 16. vai 17.gs, bet tagad notiek tie paši procesi, kas 16.gs un tas ir tas, ko tik centīgi no mūsu vēsturiskās atmiņas centušies izdzēst sātanisma piekritēji - liberasti, komunisti un citi isti.

Atbildēt

Uldis

14.03.2018. 15:21

»

?

Cik ilgi tie zemessargi pretotos okupantiem, ja savēlētie populisti šiem pavēlētu nepretoties


Pretoties okupantiem spējīgi tikai individuāli vai domubiedru grupas, jo x stundā zemessargiem aizies pakaļ Kozlovska, Mežvieta un Maizīša plintnieki kopā ar bruņotām atvaļinātām Krievijas militārpersonām.

Atbildēt

13.03.2018. 21:02

»

reptilis

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls


Ja tagad ir kāds 16. vai 17.gs tad raksts tiešām aktuāls.

Atbildēt

oui

13.03.2018. 20:36

»

reptilis

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls


tikai tiek aizmirsta viena būtiska lieta, proti, ka Latvija neatrodas viena pati uz Marsa. Lielvalstu ģeopolitiskais pasaules sadalījums un viņu intereses spēj vienā nejaukā brīdī izmainīt visu esošo situāciju par 180°

Atbildēt

Alksnis govorit

13.03.2018. 11:11


Tā sauktajos «čekas maisos» ir atrodams vairums Latvijas radošās inteliģences pārstāvju, intervijā laikrakstam «Segodna» paziņojis Latvijā savulaik labi pazīstamais interfrontietis un neatkarības pretinieks, vēlāk Krievijas Valsts domes deputāts Viktors Alksnis, kurš iekļauts Latvijas melnajā sarakstā.

«Es zinu, ka nospiedošais vairākums Latvijas radošās inteliģences, tie, kurus uzskata par varoņiem un cīnītājiem par neatkarību, sadarbojās ar VDK. Viņiem deva uzdevumus, viņi rakstīja ziņojumus. Un visi viņi tur «čekas maisos» ir,» paziņojis Alksnis.

Alksnis paudis viedokli, ka šis būs viens no iemesliem, kāpēc «čekas maisus» Latvija izvēlēsies nekad nepubliskot.

Viņš arī stāstījis, ka vērtīgākā VDK kartotēkas daļa tikusi no Latvijas izvesta un pašlaik atrodoties Uļjanovskā, Krievijā. «Varbūt radīsies situācija, kad Krievija šiem dokumentiem noņems noslēpuma statusu. Un tad daudzi Latvijas varoņi nonāks visai sarežģītā situācijā kā ne tik patiesi ideju aizstāvji,» izteicies Alksnis.

Alksnis arī izteicies, ka tieši VDK esot sekmējusi varas maiņu Atmodas laikā Latvijā.

Atbildēt

Jā , tāviš i , BET

13.03.2018. 10:50

»

Profesors Haoss: Rimševič, atkāpies

...


Nu atkal to ''nopelniem bagāto'' Rimševicu Tu cel saulītē un tas uzreiz visam velk strīpu pāri ... tas eksemplārs ir no tā paša bara !

Atbildēt

Eš šveiks

12.03.2018. 22:59

»

Ja? :)

Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :D


kā tā var sekli murgot,SAULES MŪŽA LATVIJAI aizejot no vienas savienības,nekādi nevajadzēja līst gejropas "savienībā"!Tieši tavējie visu darīja,lai MĀTE LATVIJA šoreiz NU VISU PAZAUDĒ!nelieši!

Atbildēt

?

12.03.2018. 21:31

»

kopa

Būtu Tev izpratne par armiju, tad saprastu, ka Zemessardze šobrīd ir efektīvakais veids kā aizsargāt valsti ar minimāliem izdevumiem


Cik ilgi tie zemessargi pretotos okupantiem, ja savēlētie populisti šiem pavēlētu nepretoties?

Atbildēt

Profesors Haoss: Rimševič, atkāpies

12.03.2018. 20:58

»

Ja? :)

Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :DZini, ka valstī valda vienīgi haoss un NOMENKLATŪRA ar savu idiotisko attieksmi, totāla bezatbildība visos valsts un pašvaldīvu sektoros. Valsts un pašvaldību iestādes rīkojas ar mūsu naudu kā savu un kontrole ir reta parādība. Izlaupa no vietas.

Par kādu ideoloģiju Latvijā var runāt, par kādu politisko novirzienu var runāt? Vēlēšanu likums ir, kā vienā rakstā bija teikts precīzi - IR ŠIZOFRĒNISKS, vēlētājus maldinošs utt. Latvijā nav nekādu sociāldemokrātisku, ne liberālu, ne citu politisko novirzienu, izņemot naudu un korupciju. Sorosa piesaukšana, tā lomas uzpūšana vai maldināšana ar to vai kaut kādas svešas ideoloģijas veidošanā ir Lemberga zemiskais, ciniskais sauklis, kuram nav augstākas ideoloģijas, kā nauda, nauda, nauda. Šī domāšana Latvijā ir uz sapuvušiem pamatiem.

Ir jauna ideoloģija - "RIMŠEVIČ atkāpies", tu mums traucē, tu esi gudrāks par mums, tu neļauj mums grābt miljonus vai - tu mūs baksti ar degunu, kā kaķi, kurš nevietā, zem gultas pietaisījis.

Bet paskaties - vai kāds ministrs ir par kaut ko atbildējis? Sūdi Maksātnespējas administrācijā - neviens neatkāpjas un nevienu Saeima neprasa atkāpties. Vienīgi savulaik padzina ministru Jāni Bordānu, kas viņš saka to urdīt.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa konstatē tiesu "Tiesāšanās kā ķēķī" procesus. Augstākās tiesas priekšsēdētājus atkāpties neprasa, Rasnačam atkāpties neprasa. Policija simtiem un tūkstošiem lietu novilcina desmitiem gadu - Iekšlietu ministru, Valsts policijas šefu, ģenerālprokuroru atkāpties neprasa, viņi strādā uz nebēdu kā varenie.

Lembergs kā apsūdzētais smagos nozoiegumos, 9 gadus sēž uz apsūdzēto sola un iesaitās valdības veidošana’, strādā Ventspils domē, Valsts prezidents, Saeima, Finansu ministre, Māris Kučinskis atkāpties no deputāta amata Lembergam neprasa!

Valstī Valsts kontrole konstatē naudas izlaupīšanu gada beigās un prasa paraugprāvu (Ingūna Sudraba), jo nav likuma, kas to atļauj. Maizītis kā ģenerālprokurors saka - nav tāda likuma, lasi: kas aizliedz izzagt naudu (viņš gan teica citādi - nav likuma, ka aizliedz sadalīt lieko naudu, kas ir tas pats, kas izzagt). Kalnmeijers - šoks, kas notiek Finsu policijā, bet uztraukumam nav pamata, tā viņš un Finasu ministrs no amata neatkāpjas un neprasa atkāpties. TOTIES - Rimševič - atkāpies!

Neviens nomenklatūras ierēdnis par savām kļūdām un bezatbildību neatbild un neatkāpjas, visu tautu dzen uz tiesu, tiesas procesus vilcina gadiem ilgi un tas viss iet bez atbildības. Nav likuma, kas nosaka lietu izmeklēšanas termiņus, lietu iztiesāšanas termiņus, cilvēkus vajā gadu no gada civillietās, krimināllietās un nav ne sākuma, ne gala. Policija tūkstošiem neizmeklētu lietas izbeidz bez izmeklēšanas un prokurora nav, kas uzrauga - neviens prokurors netiek atstādināts, atlaists par bezdarbību, nerunājot par NOMENKLATŪRU.

Valsts varas atbildības līmenis ir sūdu purvā vai latviski vēl saka: dir .... ā. Tu saņem atbildes no iestādēm, ministrijām - bez atbildes, uz 9 lapām, kur apraksta, cik likumīgi strādā iestāde, bet atbildes uz sūdzību nav.

Cik tālu mēs iesism? Te nav vairs runas par "lielo politiku" pasaules merogā un Latvijas lomu. Vajag piedāvāt piezemētus risinājumus, kur viens bija - atjaunot 1922.gada Vēlēšanu likumu - referendumā, lai cik tas prasītu līdzekļu, kurā ir "grozāmie saraksti" un nav 5 % barjeras, vajag darīt, lai likvidētu nelikumīgo Lemberga "Koalīcijas padomi" utt.

Atbildēt

Ja? :)

12.03.2018. 20:28

»

fredis

Koncepts realizejams bez geyropas..Tas taču ir skaidrs..Tikko latvieši gribēs atgriezt sev valsts banku, tā NATO izripos no kazarmām


Nato izripos un utainie ieripos , bet fredi bučos tankus . :D
Un vispār , kur tik sekli muļķi rodas ?
Tu varbūt painteresējies , kas notiek pasaulē, pa kādiem citiem ''logiem'' arī ...

Atbildēt

fredis

12.03.2018. 19:51

»

dižais kareivis

Kā var uzcelt Jaunu Latviju gejropas savienībā,kad sorosoīdu 30 gadi visu sagrāva,bet dzintariki,dumbraviki un citi sašņorētie alkst ādolfa "ideju augšamcelšanos".Kā šie ta ukrus "apmācīja


Koncepts realizejams bez geyropas..Tas taču ir skaidrs..Tikko latvieši gribēs atgriezt sev valsts banku, tā NATO izripos no kazarmām..

Atbildēt

dižais kareivis

12.03.2018. 19:12

Kā var uzcelt Jaunu Latviju gejropas savienībā,kad sorosoīdu 30 gadi visu sagrāva,bet dzintariki,dumbraviki un citi sašņorētie alkst ādolfa "ideju augšamcelšanos".Kā šie ta ukrus "apmācīja"!?

Atbildēt

kopa

12.03.2018. 18:55

»

:)

Reālo draudu apstākļos, ko apraksta Autors, šis liekas vismaz nenopietni: "Valsts aizsardzību realizē Zemessardze, kas veic arī robežsardzes un muitas funkcijas, kuru izpilde decentralizācijas apstākļos ir daudz efektīvāka


Būtu Tev izpratne par armiju, tad saprastu, ka Zemessardze šobrīd ir efektīvakais veids kā aizsargāt valsti ar minimāliem izdevumiem..

Atbildēt

:)))

12.03.2018. 17:07

»

Draudi

Ta kur? FINCEN un depopulācija


nē , krieviski runājošo tiesību un dzīvību aizstāvība okupējot viņu mītnes zemi . :)))

Atbildēt

:)

12.03.2018. 16:21

Reālo draudu apstākļos, ko apraksta Autors, šis liekas vismaz nenopietni: "Valsts aizsardzību realizē Zemessardze, kas veic arī robežsardzes un muitas funkcijas, kuru izpilde decentralizācijas apstākļos ir daudz efektīvāka"

Atbildēt

Tāpēc,

12.03.2018. 15:32

»

kāpēc

deputāti ir tik stulbi , ka nesaprot ,ka jādara tieši pretējais. Cionas protokolos viss ir izlikts , bet tie pērkamie lopiņi neko nedara ,tikai pagriež savu tizlo pēcpusi un novelk bikses


ka viņiem nav nekādu tiesību. Pārsvarā balsošana notiek mehāniski - īsi un ātri, neiedziļinoties. Bet MK sagatavo likumgrozījumus un ievieš ar Saeimas mehāniku. Kad kāds deputāts grib iedziļināties, tad spīkers attur, pamatojot ar citu jautājumu izskatīšanu. Bet tiem, kas vēlas apspriest, piedāvā neizdevīgu laiku vēlās vakara stundās utt. Un tādēļ, ka stratēģiski daiļrunībai paredzēti nebūtiski jautājumi. Treškārt, viņiem maksā par lusēšanu.

Atbildēt

kāpēc

12.03.2018. 14:44

»

6. Saeimā

deputātiem tika izdalītas grāmatas " Gudro stratēgija un taktika", kurā norādīts, kā sagraut ekonomiku, paverdzināt tautu un ar parādiem pakļaut valsti. Viss tas joprojām tiek darīts. Tai pat laikā valdībai, kas iznīcina valsti, ir jāstāsta tautai par ekonomikas uzlabošanos


deputāti ir tik stulbi , ka nesaprot ,ka jādara tieši pretējais. Cionas protokolos viss ir izlikts , bet tie pērkamie lopiņi neko nedara ,tikai pagriež savu tizlo pēcpusi un novelk bikses!!

Atbildēt

Jāceļ rūgšana, ķildas

12.03.2018. 14:26

un ienaids tautā.Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežgijumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā.Apdāvinātos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām, kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību ( piem. Saeimā), līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši./ Gudro stratēģija un taktika/.

Atbildēt

Ja Eiropas valstis

12.03.2018. 14:17

sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm. /Gudro stratēģija un taktika./

Atbildēt

6. Saeimā

12.03.2018. 14:10

deputātiem tika izdalītas grāmatas " Gudro stratēgija un taktika", kurā norādīts, kā sagraut ekonomiku, paverdzināt tautu un ar parādiem pakļaut valsti. Viss tas joprojām tiek darīts. Tai pat laikā valdībai, kas iznīcina valsti, ir jāstāsta tautai par ekonomikas uzlabošanos.

Atbildēt

turklāt

12.03.2018. 12:59

»

VB

Taisnības labad (nekā personiska) gan jāsaka, ka tā bija viena no pašām negodīgākajām, ciniskākām etc, etc bankām Latvijā


Tās glābšanā no bankrota tika iegāzta Latvijas vēsturē otrā lielākā nodokļu maksātāju nauda aiz Parekss benkas

Atbildēt

:)))

12.03.2018. 11:10

»

Latvija

šodien ir satiksmes zeme. Bez robežàm.Tie, kas paceļ latviešu jautājumu augstāk par citiem, tiek nogalināti, lai citi iebaidīti klusētu. Piem. tāds LRTT tikpat labi var būt cionistu rupors, kas izliekas par latviešu interešu aizstāvi. Tāds Grantiņš pēc visiem Gudro stratēģijas un taktikas principiem...


Tu arī esi laikam kādas košerkautuves rupors , kurš čakarē smadzenes ar aizvēsturiskām parašām .
Bet Ķīnas vilciens ir aizgājis ... :)
VID ģeneraldirektore laikam bija Grantiņa slepenā aģente - 0013 ?!

Atbildēt

Būtiski

12.03.2018. 11:04

Jāsāk ar to, ka tiek atjaunotas Hipotēku un Zemes bankas, kas ir tautsaimniecības asinsrite un pamats. Beidzot jāpaceļ jautājums par Latvijas brīvvalsts krājaizdevu sabiedrību likteni un to iespējamu saistību ar Krājbanku.

Atbildēt

VB

12.03.2018. 10:45

»

Kāpēc autors tik neapmierināts

Vai neveiksmes personīgajā dzīvē? Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi! Vai vēlme atgriezties centralizētā sociālismā pie neracionālas resursu tērēšanas


"Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi!"
Izņemot pagājušā gadsimta 70, 80 -tajos gados! Jā, zem PSRS, bet tā sagruva, gribējam to mēs vai nē...

Atbildēt

VB

12.03.2018. 10:43

»

omg

Raksta autoram ieteicams painteresēties, kāpēc pasaules vēsturē šādas valstis tomēr nav izveidojušās


+
"Nacionālā buržuāzija ir pārāk novājināta, lai spētu ko mainīt..."
vēl nav skaidrs, ko tieši tā vēlētos mainīt tautas nevis tieši sevis dēļ, vai nē?

Vispār, ievads un iztirzājums ir labi un patiesi, secinājumi gan škiet bez īpašas jēgas - nevarēsim dzīvot mucā, pat ja izdotos tajā ielīst!

Atbildēt

omg

12.03.2018. 10:33

Raksta autoram ieteicams painteresēties, kāpēc pasaules vēsturē šādas valstis tomēr nav izveidojušās.

Pateikšu priekšā - tāpēc, ka nespēja sevi militāri aizstāvēt pret pārspēku. Realizējot autora shēmu, nez vai pats gads paies līdz jaunai okupācijai.

Atbildēt

Kāpēc autors tik neapmierināts

12.03.2018. 09:32

Vai neveiksmes personīgajā dzīvē? Visas pazīmes rāda, ka tik pārtikusi un droša Latvija nekad vēl nav bijusi! Vai vēlme atgriezties centralizētā sociālismā pie neracionālas resursu tērēšanas?

Atbildēt

arī lauķis

12.03.2018. 09:20

»

lauķis

Pārmaiņas


Pilnīgi piekrītu.Diemžēl līdzšim visas pārmaiņas ir nākušas no ārpuses.Par iekšējām pārmaiņām varēs sākt sapņot tikai tad ja katrs pats spēs mainīties un vienoties par vērtībām.
Augļošana un partijnieku sistēma nav vērtības.

Atbildēt

lauķis

12.03.2018. 09:11

Pārmaiņas?
Pavalstnieki ir sašķelti un tas turpinās, līdz ar to nav valstiskas definīcijas- mērķa;
ekonomika ir sagrauta, resursi izniekoti;
pilnīga atkarība no ES, NATO- faktiski, kolonija.
Pārmaiņas var nākt tikai no ārpuses, un tad izskatās, ka esam bēdīgā situācijā.

Atbildēt

Udox

12.03.2018. 08:38

Kāds neoliberālais kapitālisms valstī, kur valsts kontrolē gandrīz vai pat vairāk nekā pusi tirgus un šī daļa samazinās tikai tāpēc, ka privātie par spīti visam aug? Varbūt tomēr der pārliecināties par to, vai autoram ir vismaz kaut cik politisko jēdzienu zināšanas, pirms viņu publicēt? Citādi šitādi tikai muld un cilvēki tic, jo tas taču ir pietiek.com.

Atbildēt

Latvija

11.03.2018. 23:15

»

angel

Šodienas ģeopolitiskajā situācijā neitralitāte nav iespējama. Pat ziemeļvalstis meklē atbalstu NATO


par visu uzzin pēdējā. ASV parāds var tikt nolīdzināts ar citas
naudas piesaisti zeltam, ko plāno Ķīna. Lai no tirgus izspiestu USD.

Atbildēt

Latvija

11.03.2018. 23:12

šodien ir satiksmes zeme. Bez robežàm.Tie, kas paceļ latviešu jautājumu augstāk par citiem, tiek nogalināti, lai citi iebaidīti klusētu. Piem. tāds LRTT tikpat labi var būt cionistu rupors, kas izliekas par latviešu interešu aizstāvi. Tāds Grantiņš pēc visiem Gudro stratēģijas un taktikas principiem varbūt arī visīstākais hazārs, kas iemiesojas atviea tēlā un grauj latvisko kustību.Var arī nebūt. Bet tie, kas nonāk viņa ietekmē, pazūd no latviešufrontes līnijas. Vai tiek nogalināti.

Krievija ar Ķīnu mēģina iestāstīt pasaulei, ka ASV pār alda cionisti. Cionisti maldina visus, visticamāk, caur Putinu un Merkeli mēģina pārņemt Ķīnu..

Latviešu tauta var lasīt tikai ādustekstus.

Atbildēt

Edge

11.03.2018. 23:04

Kuram nav sava redzējuma, tas lai izstrādā ceļa karti. Eirokrātu šlakai (valsts aparāts) ir apmierināta ar sasniegto, viņa zina savus mērķus un izpildāmos uzdevumus.
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti."
Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20.05.2017.)

Atbildēt

reptilis

11.03.2018. 22:58

Ne visam var piekrist,bet raksts aktuāls.

Atbildēt

angel

11.03.2018. 18:15

Šodienas ģeopolitiskajā situācijā neitralitāte nav iespējama. Pat ziemeļvalstis meklē atbalstu NATO.
Pazīmes liecina , ka pasaulē briest pārmaiņas . Visticamāk , ka arī Latvijas nākotne būs saistīta ar tām ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā un kāpēc "Lattelecom" zaudē klientus

Foto"Nekur jūs neliksieties!" un "Nevis jūs esat vajadzīgi mums, bet mēs - jums!" - pēc šādiem pamatuzstādījumiem joprojām strādā daļēji Latvijas valstij piederošā SIA Lattelecom. Nosūtu jums savu saraksti, kas uzskatāmi parāda iemeslus, kuru dēļ Lattelecom - tas pats, kura vadītājs Juris Gulbis (attēlā) saņem astronomisku algu par savām "titāniskajām pūlēm", - ar katru gadu zaudē aizvien lielāku klientu skaitu, tos pārņemot privātuzņēmumiem, kuri katru klientu uzskata par savu lielāko vērtību.
Lasīt visu...

21

Valstsbaznīcas mirāža

FotoLai cik garšīgi ne man vienam būtu noskatīties, kā mūžam tik pašpārliecinātie "nacionālkonservatīvie" oļiņieši paši bāž savu galvu ilūziju cilpā un paši braši lec no ķeblīša, bailes par mieru sabiedrībā un par valsts pamatiem tomēr ir daudz stiprākas.
Lasīt visu...

12

Visu notiekošo var nosaukt - cinisms neaprakstāms

FotoPēdējās divās nedēļās vēroju notiekošo mūsu valstī. Un ir pienācis brīdis, kad sirds pilna. Lai gan varētu rakstīt ar konkrētiem vārdiem un konkrētām situācijām, mēģināšu pavisam īsi, kodolīgi ar neitrālu skatījumu.
Lasīt visu...

21

Veselības ministrijas pozīcija – mehāniķus un celtniekus veselības jomas vadībā

FotoApkopojot ministres Andas Čakšas veikumu veselības aprūpē, acīmredzamas kļūst piecas atziņas:
Lasīt visu...

21

Ticība varai

Foto1982. gada 8. jūnijā Ronalds Reigans Lielbritānijas parlamentā uzstājās ar slaveno runu “Krusta karš pret komunismu”. Sabiedrība tika sagatavota radikālai Amerikas ārpolitikas maiņai, kas ietekmēja arī Baltijas valstis. 14. jūnijā ASV prezidents parakstīja Baltijas brīvības dienas proklamāciju, kurā nosodīja Padomju Savienības nelegālo un varmācīgo Baltijas valstu okupāciju. Tas nozīmēja atteikšanos no 1975. gada Helsinku vienošanās starp PSRS un ASV, kad viena puse piekrita ievērot cilvēktiesības, bet otra – atzīt Eiropas robežu neaizskaramību.
Lasīt visu...

21

Mentālā haosa kumulācija jeb cilvēciskuma sabrukums

FotoAtkal nākas lietot medicīnā iecienītu jēdzienu. Sabiedrības analīzē vairs nepietiek ar sociālo zinātņu jēdzieniem. Tos nepieciešams nemitīgi papildināt ar medicīnā lietotiem jēdzieniem. Daudzu indivīdu veselības stāvoklis ir ļoti kritisks.
Lasīt visu...

6

Attieksme pret komunistisko genocīdu šodien: atklāta vēstule tautas priekšstāvjiem

Foto14.jūnijs ir viena no tām dienām gadā, kad mūsu valsts karogam piešķiram sēru noformējumu, un īpaši pieminam komunistiskā genocīda upurus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Biznesa neveiksminieki ar savām marionetēm grib ietekmēt politiku

Viļņveidīgi apgriezienus uzņem un atkal zaudē Baltijas Asociācija - Transports un Loģistika, ko pirms nepilniem 12 gadiem nodibināja Ventspils...

Foto

Teritorija valstij nav “svētā govs”, reizēm to ir lietderīgi ziedot apmaiņā pret mieru un stabilitāti

Sabiedrībā ir kļūdains uzskats par valsti kā par struktūru, kura tiecas...

Foto

Kāpēc es nekandidēšu 13. Saeimas vēlēšanās

No kura saraksta es startēšu Saeimas vēlēšanās? Pēdējā pusgada laikā to aizvien intensīvāk man jautā žurnālisti. Mana atbilde ir –...

Foto

KPV LV metamorfoze no Kaimiņa par Gobzemu

Kopš Alda Gobzema kļūšanas par KPV LV premjera amata kandidātu partija ir ar jaunu sparu metusies priekšvēlēšanu cīņā un...

Foto

Pret malkas ciršanu kapos Dievs un Daba neiebilst?

It kā nopietni cilvēki reizēm kļūst pārsteidzoši romantiski. Varbūt pat sīrupaini. "Atzīšos, būšana dabā ir manas dzīves nepieciešamība....

Foto

Izglītības reforma jāpilnveido

Ažiotāža ap Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) virzīto izglītības reformu ir pārspīlēta. Mēģinājumi notiekošo uzdot par labo un ļauno spēku cīņu ir kaitīgi reformas...

Foto

Kāds Pabriks pārlaidās no ligzdas uz ligzdu

Katru reizi, kad no ekrāna kāds/kāda LTV Panorāmā traģiski aizžņaugtā balsī vēsta “saskaņā ar tādu-un-tādu aptauju Saeimā iekļūtu/neiekļūtu tie-un-tie”, atcerieties: tās...

Foto

Par kontrolējošo iestāžu rīcību ēnu ekonomikas apkarošanā būvniecības nozarē

Latvijas Republikas Saeimā tiek virzīts likumprojekts “Grozījums Darba likumā”, kas paredz papildināt Darba likuma 68.pantu ar trešo...

Foto

Atbildības difūzija un sociālais slinkums

Sabiedrības garīgi attīstītajā daļā aktuāls ir jautājums „Kāpēc tauta tik ilgi samierinās ar cilvēciski pazemojošo dzīvi un tautas acīmredzamo bojāeju?”. Škiet,...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas sabiedriskajam medijam

Šonedēļ kāda politiķa ceturtās partijas nomaiņas pasākumā Latvijas Televīzija translēja iepriekš saskaņotu tiešraidi no kādas partijas biroja. Šajā sakarā man kā...

Foto

Kas ir Kremļa guļošais aģents Slava Dombrovskis?

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas politisko cirku pāršalca kāda negaidīta ziņa. Par prokremliskās partijas „Saskaņa” iespējamo premjera kandidātu tika izvirzīts liberāļu cienītais...

Foto

Kā padarīt politiķa arodu grūtāku un atbildīgāku?

Pēc tikai četriem mēnešiem notiks Saeimas vēlēšanas - notikums, kuru gaida ikviens. Pilsoniski aktīvā sabiedrības daļa - cerībā kaut...

Foto

Mēs dzīvojam „Mēness aptieku” monopola zvaigznājā. Kas to pieļāva?

Es zinu, ka tad, kad gaišā dienas laikā nošauj cilvēku un valsts mokās ar naudas trūkumu daudzās...

Foto

Mēs ne par ko neatbildam, vainīgs noteikti ir kāds cits

Atbilstoši Ministru kabineta 2010. gada 26. oktobra noteikumu Nr. 1001 „Kārtība, kādā Maksātnespējas administrācija izvēlas un...

Foto

„Vienotību” pametu tāpēc, ka mana, pieredzējuša politiķa misija ir palīdzēt jauniem cilvēkiem politikā

“Nu jau pāris gadus visos iespējamos formātos un forumos esmu runājis par plašu...

Foto

Vai Putina solītās „ausis” beidzot iegūs varu Latvijā?

Vladimirs Putins 2005.gadā publiski solīja, ka Latvija Abreni nekad neatgūs. Vienīgais, ko Latvija dabūšot, būs miruša ēzeļa ausis....

Foto

Labklājības ministrija nepilda solījumus un neatbalsta audžuģimenes

Aizvadītajā nedēļā Saeimā izskatīja PPA ''Latvijas Reģionu Apvienība'' (LRA) pieprasījumu labklājības ministram Jānim Reiram nekavējoties sniegt skaidrojumu par to,...

Foto

Kaitniecība, nolaidība Rīgas ielu būvē?

Man liekas, ka Rīgā darbojas kaut kāda sazvērestība. Paskatieties, kas notika ar tramvaja sliežu remontu VEF-Jugla. Aizliegti, izmainīti visi - kā...

Foto

Akadēmiskais kapitālisms un izglītības sadisms

Jautājums: vai tādā humānā sfērā kā izglītība ir iespējams sadisms – nenormāla tieksme uz cietsirdību un tīksmināšanās par citu ciešanām? Atbilde:...

Foto

Par grozījumiem Vispārējās izglītības likumā un Izglītības likumā

Kā vecāki vēlamies izteikt atbalstu Valsts izglītības satura centra īstenotā ESF projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” jeb Skola2030...

Foto

Ierobežos iespējas uzzināt par valsts pārvaldes amatu konkursiem

Gatavojot grozījumus Valsts civildienesta likumā, Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija trešajam lasījumam iekļāva un atbalstīja priekšlikumu vairs...