Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tā nu laika gaitā ir izveidojies, ka katrā gadā, ko pieņemts apzīmēt ar nosaukumu „garais” (februārī ir 29 dienas), notiek arī ASV prezidenta vēlēšanas. Nav nekāds noslēpums, ka šī valsts ir viena no nozīmīgākajām valstīm (ja ne pati nozīmīgākā) pasaulē, un šo vēlēšanu iznākums tieši vai netieši ietekmē dzīvi praktiski visā civilizētajā pasaulē, atskaitot varbūt mežonīgas ciltis Āfrikā vai Brazīlijas mūžamežos.

Arī Latvijas liktenī ASV rīcība ir atstājusi nozīmīgas pēdas, sevišķi tas attiecas uz 2.pasaules kara beigu periodu, kad Demokrātu partijas līdera Rūzvelta piekāpīgā pozīcija Staļina priekšā faktiski izlēma Latvijas un visas Baltijas likteni, uz teju 50 gadiem nododot šīs valstis PSRS okupācijā un aneksijā. Tas bija par pamatu faktam, ka gandrīz visi ASV pilsonību ieguvušie bijušie šo valstu pilsoņi un viņu pēcteči, atskaitot varbūt galīgi degradējušās personības, tādas kā, piemēram, komunisti un pederasti, ASV prezidenta vēlēšanās konsekventi atbalstīja Republikāņu partijas kandidātus kaut vai tā iemesla dēļ, ka neviens Rūzvelta pēctecis, kas pretendēja uz pasaulē ietekmīgākās valsts vadītāja amatu, nekad šādu sava priekšgājēja rīcību publiski nav nosodījis un nav par to Baltijas tautām atvainojies (to nav darījis arī pašreizējais Demokrātu prezidents Obama un kandidāte uz viņa funkciju pārņemšanu Klintone).

Visā pasaulē pieaugot mafiozo cionistu-masonu-pederastu ložu ietekmei, it īpaši aktivizējoties bēdīgi slavenajam Sorosa fondam, kosmopolītisms un homoseksuālisms kā ideoloģijas, kuras pārliecinoši atbalsta pašreizējā ASV Demokrātu partija, ir uzsākušas savu uzvaras gājienu, ko mēs redzam kaut vai no t.s. „viendzimuma laulību” legalizēšanas piemēra, ko mērkaķa Obamas administrācija ir uzspiedusi visai ASV. Ja arī pēc šīm prezidenta vēlēšanām ASV turpinās vadīt Demokrātu partijas pārstāve, tad agri vai vēlu šīs perversijas uzspiedīs leģitimizēt arī Latvijai. Turklāt ASV Demokrātu partija aizstāv arī visa veida imigrantus (kā legālos, tā nelegālos), pieprasa legalizēt „vieglās” (drīz droši vien to attiecinās arī uz pārējām) narkotikas, grib ierobežot ASV iedzīvotājiem tiesības legāli iegādāties ieročus, tādejādi samazinot viņu iespējas sevi aizstāvēt gan pret krimināliem bandītiem, gan reliģiskiem fanātiķiem – teroristiem… Šo uzskaitījumu varētu turpināt vēl un vēl, šīs partijas paveikto ļaundarību un sludināto idiotismu skaits mērāms desmitos, ja ne simtos.

Protams, pie viena viņi liekulīgi tēlo arī nabadzīgo ļaužu aizstāvjus, reāli faktiski neko viņu labā nedarot vai nereti viņu stāvokli pat vēl vairāk pasliktinot (analogs piemērs te būtu Rīgā valdošā „Saskaņa”). Ļaudis, kuru apziņas ir degradētas (es šeit nerunāju par tādiem nožēlojamiem radījumiem kā, piemēram, pederasts K.Streips, kurš manā uztverē nav tikai latvieša, bet pat cilvēka vārda cienīgs) un kuri ir nonākuši miljardiem vērtās Sorosa propagandas ietekmē, uzķeras uz šī āķa par solīto „sociālo nodrošinātību” un nereti arī sāk nostāties Demokrātu pusē, neredzot vai izliekamies neredzam viņu īstās sejas un patiesos nolūkus politikā. Ir dzirdētas arī tādas atziņas – nu viņi jau visi vienādi, bet jāizvēlas atbalstīt tos, kuri sola vairāk rūpēties par atstumtajiem un nabadzīgajiem…

Ja līdzšinējās vēlēšanās tiešām abi ASV prezidenta kandidāti bija ideoloģiski diezgan tuvi un tam pašam Sorosa fondam nebija lielas atšķirības, kurš tieši tiks ievēlēts, jo acīs šim veidojumam lēkt neviens no viņiem netaisījās, atšķīrās vienīgi pakāpe, kādā viens vai otrs bija gatavs cionistu-masonu-pederastu mafijai pakļauties, tad šogad tas beidzot ir savādāk. Ir radies cilvēks, kurš skaidri pasaka – līdzšinējā ASV politika nav bijusi pareiza, tā ved valsti pretī iznīcībai, nepieciešamas nopietnas un kardinālas pārmaiņas. Šā cilvēka vārds ir DONALDS TRAMPS, un viņš ir kā dadzis acī visiem Sorosa pakļautībā esošajiem saziņas līdzekļiem pasaulē (Latvijā tādi ir gandrīz visi, izņemot varbūt „Radio Mekurs” un laikrakstu „DDD”).

 Jau kandidātu izvirzīšanas gaitā viņi bija gatavi „no biksēm izlēkt laukā”, lai D.Tramps netiktu izvirzīts prezidenta amatam, kad tas tomēr notika, tad pašlaik dara visu iespējamo, lai šo cilvēku nomelnotu, padarītu par smieklīgu un nekompetentu potenciālo vēlētāju acīs. Līdztekus nepārtraukti tiek apgalvots, ka Klintonei, ko saprātīgi domājošie ļaudis nievājoši dēvē par Klitorieni, reitings visu laiku esot augstāks nekā Trampam (atcerēsimies, kā viņi meloja pirms „Breksita” referenduma, apgalvojot, ka vairums britu gribot palikt ES).

Un tiešām, viņiem ir, ko baidīties. Ja Tramps tiks ievēlēts un pildīs savus priekšvēlēšanu solījumus, tad nekontrolētai imigrācijai ASV beidzot pienāks gals, musulmaņu teroristiem iebraukšana šajā valstī būs liegta, nelikumīgi atrodošās personas no tās tiks izraidītas, narkotiku izplatītājiem „piegriezīs skrūves”, arī homoseksuālisti un citi tamlīdzīgu perversiju piekopēji būs spiesti „pierauties” ar to propagandēšanu un sludināšanu par normālu un pat derīgu īstenošanai dzīvē… Vārdu sakot, ASV nācijas (un arī citu pasaules nāciju) degradēšanās, tautu un rasu sajaukšanās tiks ja ne pilnībā apturēta, tad vismaz nopietni bremzēta

Sorosa fondu un citas cionistu-masonu-pederastu organizācijas tāda perspektīva nopietni biedē un satrauc, tāpēc viņi ir sacēluši drausmīgu histēriju un devuši pavēli saviem padotajiem pat tajās valstīs, kurās iedzīvotāju skaits un vēl jo vairāk leģitīmu ASV elektoru skaits ir pavisam neliels (kā, piem., Latvijā), visiem spēkiem aģitēt par Klitorieni, kura ar savu līdzšinējo politisko darbību ir apliecinājusi pilnīgu padevību šīm ložām, savukārt Trampu nomelnot visiem iespējamajiem līdzekļiem. Viņi saprot, ka katra balss var būt izšķiroša, bet šoreiz, atšķirībā no līdzšinējām vēlēšanām, viņiem gan nav vienalga, kurš kandidāts uzvarēs – šoreiz tie gana radikāli atšķiras viens no otra. Uz spēles ir likta viņu līdzšinējā kundzība visā pasaulē, un, lai to pasargātu, ne miljardus, ne triljonus viņi nežēlos – likmes ir pārāk augstas. Esmu pārliecināts, ja viņi redzēs, ka Trampa ievēlēšana vairs nekādi legāli nav novēršama, viņi mēģinās to likvidēt arī fiziski, viens šāds uzbrukums šim cilvēkam jau ir noticis.

Vai Trampam nepiemīt negatīvas īpašības? Protams, ka piemīt, tāpat kā jebkuram no mums, ideālu cilvēku, vismaz manā uztverē, vispār pasaulē nekur nav, pat Bībelē jau ir teikts, ka cilvēks pēc savas dabas ir grēcīga būtne. Ja ļoti grib, gandrīz jebkuru cilvēku var tā izkritizēt, ka viņa tēls iegūs teju 100% negatīvu nokrāsu.

Ko tādu sliktu Trampā ir pamanījuši mūsu kosmopolītiskie saziņas līdzekļi, kuri ik dienu, ik stundu, ik minūti pūderē smadzenes Latvijas iedzīvotājiem? Viņš negarantējot Latvijas un vispār Baltijas aizsardzību, ja mūsu valstis vismaz 2% budžeta izdevumu neveltīšot valsts aizsardzībai. Uzskatu, ka šī ir pamatota prasība, galu galā NATO ir militārās sadarbības, nevis labdarības organizācija, un, ja mums pašiem žēl tērēt naudu SAVAS valsts aizsardzībai, kāpēc lai amerikāņu tauta to tērētu SVEŠAS valsts labā?

Tramps apgalvo, ka Putins ir spēcīga personība, ka no viņa ir, ko pamācīties, un ka viņš mēģināšot ar šo cilvēku atrast kopīgu valodu politiskos jautājumos. Te nu jāatzīst, ka Putins tiešām, tāpat kā savulaik Staļins, ir pratis suģestēt un pakļaut sev Krievijas iedzīvotājus, kas neapšaubāmi liecina par viņu kā gana ietekmīgu personu un garā stipru cilvēku. Protams, šis stiprums var būt arī negatīvi orientēts, kā tas Putina gadījumā vismaz pret Baltijas tautām arī ir. Bet tas nenozīmē, ka mēs nevaram mācīties pieredzi arī no saviem ienaidniekiem, domāju, ka tas pat obligāti ir jādara, lai varētu šiem līdzvērtīgi stāties pretī.

Interesanti atzīmēt, ka Trampa kritiķi nemana (izliekas nemanām), ka viņu dievinātais Obama jau patlaban regulāri tiekas ar Putinu un saskaņo savstarpējo politiku attiecībā gan uz Sīriju, gan Ukrainu, gan citām nestabilā stāvoklī esošām pasaules valstīm. Baltijas valstu ļaudis (mani tai skaitā), protams, apbēdina Trampa teiktais, ka viņš principā būtu gatavs samierināties ar Krimas aneksiju un atcelt sankcijas pret Krieviju. Taču te nu patiesības labad ir jāatzīmē, ka ar šo faktu ir samierinājusies arī pašreizējā Ukraina vadība, kura nevēlas pat ieviest pilnīgu ekonomisko blokādi attiecībā uz šo pussalu (par militārām operācijām nemaz nerunājot), un šķiet, ka arī ukraiņu tautas vairākums, jo nekādi ievērojama apjoma protesti pret šādu viņu varturu rīcību neizskan, tāpat netiek apšaubīts arī tā dēvētais „Minskas līgums”, kas faktiski nostāda Doņecku un Lugansku īpašā statusā, kurā Ukrainas likumus būs iespējams pilnībā ignorēt.

Ja paši ukraiņi nav gatavi liet asinis un paciest ekonomiskas neērtības nācijas goda un valsts nedalāmības vārdā, kāpēc lai par to satrauktos tāda persona kā Donalds Tramps? Turklāt no vēstures pieredzes mēs zinām, ka faktiski vienmēr lielvalstis ir upurējušas mazāk ietekmīgo valstu intereses savu interešu labā, un, lai kurš nebūtu ASV prezidents, attiecības ar Krieviju viņam(i) vienmēr būs prioritāras salīdzinājumā ar citām valstiņām, kuras nav ne politiski, ne ekonomiski spējīgas sacensties ar šo milzi. Tramps pelna atzinību kaut vai par to, ka neliekuļo, bet pasaka taisnību, ko visi pārējie tāpat lieliski apzinās, bet gļēvi noklusē vai iztapīgi melo.

Ja godīgi, tad es, tāpat kā bijušais ASV armijas virsnieks Konstantīns Pupurs, neticu, ka vispār atradīsies kāds ASV vadonis, kurš dos komandu militāri uzbrukt Krievijai, aizstāvot Baltijas valstis… domāju, ka arī Tramps te nebūs izņēmums. Tai pašā laikā Tramps vismaz sola dot kaut kādu pretsparu šim rasu un tautu iznīcināšanas procesam, ko pieņemts dēvēt par globalizāciju, un tādēļ mums, Patriotiem, ir pienākums viņu atbalstīt vismaz morāli. Un tos latviešus, kam ir ASV pilsoņa balsstiesības, ir no sirds aicinu – balsojiet tikai par Trampu! Šoreiz mēs nedrīkstam kļūdīties, šoreiz mums izvēles iespēju nav! Kas to lai zina, kad vēl būs mums dota tāda grandioza iespēja lauzt mugurkaulu cionistu-masonu mafiozās kliķes izauklētajam monstram! Šovasar jau tas saņēma pirmo triecienu Lielbritānijas referendumā, no jāseko nākamajam – vēl smagākam, vēl iznīcinošākam! Laiks negaida – ja mēs viņus nesagrausim, tad viņi mūs iznīcinās!

Novērtē šo rakstu:

122
67

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Beidziet slepkavot bērnus

FotoPatvaļīgi uzzīmēta velojosla Brīvības ielā. Šis attēls labi parāda, ka vietas pietiek visiem – gan gājējiem, gan riteņbraucēju infrastruktūrai, gan sabiedriskajam transportam, gan pārējam autotransportam.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule kandidātiem uz Rīgas domes priekšsēdētāja amatu

FotoPirms atdot balsi par vienu no Jums Rīgas domes vēlēšanās, mēs, Rīgas iedzīvotāji, aicinām atsaukties un izvērtēt notiekošo Rīgā. Jūsu uzmanība tagad objektīvi ir vērsta uz vēlētāju balsīm. Mēs, izmantojot šo apstākli, esam spiesti lūgt Jūsu atbalstu saistībā ar mūsu tiesību aizskārumu laika posmā no 2011. gada līdz pat šim brīdim, 2017. gada maijam. Tālāk izklāstītais būtiski skar ne tikai mūsu situāciju, bet gan attiecas uz ikvienu Rīgas iedzīvotāju.
Lasīt visu...

6

Jāni Maizīti, neesiet lupata, esiet stiprs vīrs

FotoJāni Maizīti, nebaidieties no tautas vēlēta Saeimas deputāta, esiet stiprs vīrs, neizvairieties pārrunāt Latvijai svarīgus jautājumus.
Lasīt visu...

12

Vai ir vērts savus nodokļus maksāt Garkalnē?

FotoGarkalnes novadā dzīvojam samērā nesen, taču gribētos padalīties ar novērojumiem un lietām, ar ko esam sastapušies. Faktiski ir kā tādā Mežonīgo Rietumu šerifu pilsētā, - ir domei labvēlīgie un nelabvēlīgie rajoni, kā arī pareizie cilvēki, kam pilsētiņā atļauts faktiski viss.
Lasīt visu...

12

Vienaldzības gads veselības aprūpē: vai mums ir vajadzīga tāda ministre?

FotoDrīz apritēs gads, kopš par veselības ministri kļuvusi Anda Čakša. Veselības aprūpē ir ārkārtīgi daudz steidzami risināmu problēmu, un no ministres, kura daudzus gadus šajā jomā ir strādājusi, mums ir tiesības gaidīt taustāmus rezultātus arī bez īpaša iešūpošanās perioda, kā to solīja premjers Māris Kučinskis un topošā amata kandidāte. Gads būs pagājis, taču vai mēs varam nosaukt kaut vienu veselības ministres sasniegumu, kaut vienu izcīnītu uzvaru pacientu un medicīnas darbinieku interesēs?
Lasīt visu...

21

Fotogrāfe un divas mammas

FotoSociālos medijus pāršalca stāsts par to, kā fotogrāfe ar kristīgu pārliecību atteicās fotografēt ģimeni, uzzinot, ka tajā ir divas mammas. Tas raisīja daudz un dažādas diskusijas par to, ko var un ko nevar darīt privātpersona, sniedzot savus pakalpojumus. Netrūka arī to, kuri jautāja manu kā jurista viedokli par notikušo.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Iztiks paraolimpietis arī bez zirga...

Latvija mēdz pārsteigt pasauli ar saviem sasniegumiem, saviem cilvēkiem. Izņēmums nav sports, kur mums, mazai tautai, ir sava izcila hokeja komanda,...

Foto

Vajadzētu atkāpties arī Jurčai, Āboltiņai un Maizītim

2017.gada 14.maijā laikrakstā NRA ir nopublicēti divi raksti par korupcijas apkarošanas un novēršanas jautājumiem: 1. SAB direktors: KNAB daudzas...

Foto

Latvijas Žurnālistu savienības atbilde uz žurnālistes Agneses Margēvičas atklāto vēstuli

Latvijas Satversme starp daudzām pamattiesībām nosaka arī tiesības uz vārda brīvību un tiesības pieprasīt kompensāciju nepamatota...

Foto

Lūdzu finansējumu, lai nevajadzētu rakstīt tikai to, ko var pierādīt tiesā

Kādreizējā Pietiek žurnāliste Agnese Margēviča, par kuras īpašajām attiecībām ar Drošības policiju jau rakstījām, ir nākusi klajā...

Foto

Latviešu inteliģences tagadne

Nepieciešamība latviešu inteliģenci iedalīt divās grupās ir jāatbalsta. Katrs prātā vesels cilvēks saprot, ka latviešu inteliģence ir jādala divās grupās: varas inteliģencē un...

Foto

Pilnībā attaisnots

Š. g. 28. aprīlī Augstākās tiesas Senāts atstāja spēkā Rīgas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru es, Leonards Inkins, tiku pilnībā attaisnots. Esmu ļoti pateicīgs visiem,...

Foto

Viens no Jūrmalas pilsētas vadības "biznesiem"

Jūrmalā, pateicoties pilsētas vadības atbalstam vai noziedzīgai bezdarbībai, jau otro gadu pretlikumīgi veic uzņēmējdarbību ar apjomīgo naudas plūsmu restorāns „Tokyo...

Foto

Mans karoga stāsts

Savulaik Anta Bergmane man lūdza uzrakstīt stāstu viņas sastādītajai grāmatai “Mūsu karoga stāsti: 1940-1991” par karoga pacelšanu 1989. gadā virs toreizējā Interfrontes midzeņa -...

Foto

Stāsts par parazītiem

Pirms kāda laika ikviens Latvijas iedzīvotājs uzzināja, ka ir tāda suņu barība Dogo, ko ražo Tukumā un ar ko saistīta nāvējoša suņu slimība....

Foto

Nekustamo īpašumu kadastrālā vērtēšana – organizētās noziedzības instruments tautas „likumīgai” paverdzināšanai

Nav šaubu, ka pārejas periodā no sociālistiskā valsts režīma uz kapitālismu nekustamo īpašumu politikas veidošanas...

Foto

Atklāta vēstule 447 saulkrastiešiem

2013. gada 1. jūnija Saulkrastu pašvaldību vēlēšanās 447 saulkrastieši ielika “krustiņu” Normundam Līcim (attēlā pa labi). Es cienu vēlētājus un viņu izvēli...

Foto

ZZS rullē un savējos neaizmirst

Man kā alūksnietei ir liels kauns par Zaļajiem un zemniekiem, kas saimnieko mūsu novadā. Visa viņu darbošanās ir tikai un vienīgi...

Foto

"Saskaņa" un ZZS iedur dunci mugurā atklātībai un uzspļauj nodokļu maksātāju tiesībām zināt par nodokļu izlietojumu

Septiņu gadu kaut nelielas atklātības un caurspīdīguma posms Latvijā tiek...

Foto

Jāsāk domāt ilgtermiņā, piesaistot ārvalstu investīcijas

Laikā, kad Latvija vēl tikai gatavojās iestāties eirozonā, un arī pēc tam plaši tika pausts uzskats, ka eiro ieviešana veicinās...

Foto

VID apmāna uzņēmējus un valdību

2017.gada 3.maijā valdība grozīja Ministru kabineta 2014.gada 11.februāra noteikumus Nr.96 "Nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtība",...

Foto

Vēl dziļāk purvā jeb absurda eskalācija

Vai varēja no t.s. Latgales kongresa 100 gadu jubilejas pasākumiem sagaidīt kaut ko konstruktīvu, perspektīvu, objektīvu, vēsturiski patiesu, garīgi gaišu...

Foto

Kāpēc no Čakšas „veselības reformām” nav sanācis pat čiks?

Kā jau iepriekš prognozēts, premjera Māra Kučinska virzītās nodokļu reformas negūst atbalstu koalīcijas partneros tāpat kā Latvijas...

Foto

Lūdzam palīdzību

Vēršamies pēc palīdzības, esam izmisumā, jo ar Rīgas bāriņtiesas lēmumu mums atņēma bērnus....

Foto

Caur tiesu mēģināsim paglābt Skulti, Zvejniekciemu un Saulkrastus no „Rail Baltica”

9. maijā plkst. 10:00 Administratīvajā rajona tiesā Rīgā, Baldones ielā 1a notiks pirmā tiesas sēde...

Foto

Tiesā tiek apstrīdēta Latvijas Volejbola federācijas prezidenta Ata Sausnīša pārvēlēšana

2017. gada 3. februārī notika Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Kopsapulce, kurā tika pārvēlēts līdzšinējais federācijas vadītājs...

Foto

Austrumu slimnīcas vadības pārprastie ētikas principi

Kā liecina Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS)  paziņojums aģentūrai LETA, RAKUS valde ir “pieņēmusi lēmumu par nomas līgumu priekšlaicīgu...

Foto

Trīs akadēmiskās ēverģēlības jeb āži par dārzniekiem

Vārds „ēverģēlības” neietilpst latviešu literārajā valodā. Taču tas ir latviešu tautā populārs vārds. To bieži lieto sadzīvē paralēli ar...

Foto

Izdomas nabadzība

Iz visas sirds sveicu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, nevis balto galdautu svētkos!...

Foto

Kādēļ NEsvinēt Baltā galdauta svētkus ("Deņ beloj skaterti")?

Atmetam principiālu uzstādījumu, ka laikiem, kad Valsts noteica, kā svinēt svētkus un kāds ir to obligāti brīvprātīgais noformējums,...

Foto

Ušakovs un viņa trīs mūri

Pēc parunāšanas ar speciālistiem saprotu, ka Ušakova fantastiskā uzvara Rīgas domes vēlēšanās 2013. gadā balstījās uz diviem vaļiem - (1) krievvalodīgie...

Foto

Vēstures ironija jeb vieglu garu

Pirms nedēļas liegi kā rīta migla pār Mjóifjördu Latvijas masu medijiem pārslīdēja ziņa, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzticējis Latvijas ārkārtējā un...

Foto

Lielas un vēl lielākas blēdības ar sporta naudu Garkalnes pašvaldībā

Kā viena no pašvaldību atbildības jomām Likuma par pašvaldībām 15. punkta apakšpunktā ir minēts - nodrošināt veselības...