Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tā nu laika gaitā ir izveidojies, ka katrā gadā, ko pieņemts apzīmēt ar nosaukumu „garais” (februārī ir 29 dienas), notiek arī ASV prezidenta vēlēšanas. Nav nekāds noslēpums, ka šī valsts ir viena no nozīmīgākajām valstīm (ja ne pati nozīmīgākā) pasaulē, un šo vēlēšanu iznākums tieši vai netieši ietekmē dzīvi praktiski visā civilizētajā pasaulē, atskaitot varbūt mežonīgas ciltis Āfrikā vai Brazīlijas mūžamežos.

Arī Latvijas liktenī ASV rīcība ir atstājusi nozīmīgas pēdas, sevišķi tas attiecas uz 2.pasaules kara beigu periodu, kad Demokrātu partijas līdera Rūzvelta piekāpīgā pozīcija Staļina priekšā faktiski izlēma Latvijas un visas Baltijas likteni, uz teju 50 gadiem nododot šīs valstis PSRS okupācijā un aneksijā. Tas bija par pamatu faktam, ka gandrīz visi ASV pilsonību ieguvušie bijušie šo valstu pilsoņi un viņu pēcteči, atskaitot varbūt galīgi degradējušās personības, tādas kā, piemēram, komunisti un pederasti, ASV prezidenta vēlēšanās konsekventi atbalstīja Republikāņu partijas kandidātus kaut vai tā iemesla dēļ, ka neviens Rūzvelta pēctecis, kas pretendēja uz pasaulē ietekmīgākās valsts vadītāja amatu, nekad šādu sava priekšgājēja rīcību publiski nav nosodījis un nav par to Baltijas tautām atvainojies (to nav darījis arī pašreizējais Demokrātu prezidents Obama un kandidāte uz viņa funkciju pārņemšanu Klintone).

Visā pasaulē pieaugot mafiozo cionistu-masonu-pederastu ložu ietekmei, it īpaši aktivizējoties bēdīgi slavenajam Sorosa fondam, kosmopolītisms un homoseksuālisms kā ideoloģijas, kuras pārliecinoši atbalsta pašreizējā ASV Demokrātu partija, ir uzsākušas savu uzvaras gājienu, ko mēs redzam kaut vai no t.s. „viendzimuma laulību” legalizēšanas piemēra, ko mērkaķa Obamas administrācija ir uzspiedusi visai ASV. Ja arī pēc šīm prezidenta vēlēšanām ASV turpinās vadīt Demokrātu partijas pārstāve, tad agri vai vēlu šīs perversijas uzspiedīs leģitimizēt arī Latvijai. Turklāt ASV Demokrātu partija aizstāv arī visa veida imigrantus (kā legālos, tā nelegālos), pieprasa legalizēt „vieglās” (drīz droši vien to attiecinās arī uz pārējām) narkotikas, grib ierobežot ASV iedzīvotājiem tiesības legāli iegādāties ieročus, tādejādi samazinot viņu iespējas sevi aizstāvēt gan pret krimināliem bandītiem, gan reliģiskiem fanātiķiem – teroristiem… Šo uzskaitījumu varētu turpināt vēl un vēl, šīs partijas paveikto ļaundarību un sludināto idiotismu skaits mērāms desmitos, ja ne simtos.

Protams, pie viena viņi liekulīgi tēlo arī nabadzīgo ļaužu aizstāvjus, reāli faktiski neko viņu labā nedarot vai nereti viņu stāvokli pat vēl vairāk pasliktinot (analogs piemērs te būtu Rīgā valdošā „Saskaņa”). Ļaudis, kuru apziņas ir degradētas (es šeit nerunāju par tādiem nožēlojamiem radījumiem kā, piemēram, pederasts K.Streips, kurš manā uztverē nav tikai latvieša, bet pat cilvēka vārda cienīgs) un kuri ir nonākuši miljardiem vērtās Sorosa propagandas ietekmē, uzķeras uz šī āķa par solīto „sociālo nodrošinātību” un nereti arī sāk nostāties Demokrātu pusē, neredzot vai izliekamies neredzam viņu īstās sejas un patiesos nolūkus politikā. Ir dzirdētas arī tādas atziņas – nu viņi jau visi vienādi, bet jāizvēlas atbalstīt tos, kuri sola vairāk rūpēties par atstumtajiem un nabadzīgajiem…

Ja līdzšinējās vēlēšanās tiešām abi ASV prezidenta kandidāti bija ideoloģiski diezgan tuvi un tam pašam Sorosa fondam nebija lielas atšķirības, kurš tieši tiks ievēlēts, jo acīs šim veidojumam lēkt neviens no viņiem netaisījās, atšķīrās vienīgi pakāpe, kādā viens vai otrs bija gatavs cionistu-masonu-pederastu mafijai pakļauties, tad šogad tas beidzot ir savādāk. Ir radies cilvēks, kurš skaidri pasaka – līdzšinējā ASV politika nav bijusi pareiza, tā ved valsti pretī iznīcībai, nepieciešamas nopietnas un kardinālas pārmaiņas. Šā cilvēka vārds ir DONALDS TRAMPS, un viņš ir kā dadzis acī visiem Sorosa pakļautībā esošajiem saziņas līdzekļiem pasaulē (Latvijā tādi ir gandrīz visi, izņemot varbūt „Radio Mekurs” un laikrakstu „DDD”).

 Jau kandidātu izvirzīšanas gaitā viņi bija gatavi „no biksēm izlēkt laukā”, lai D.Tramps netiktu izvirzīts prezidenta amatam, kad tas tomēr notika, tad pašlaik dara visu iespējamo, lai šo cilvēku nomelnotu, padarītu par smieklīgu un nekompetentu potenciālo vēlētāju acīs. Līdztekus nepārtraukti tiek apgalvots, ka Klintonei, ko saprātīgi domājošie ļaudis nievājoši dēvē par Klitorieni, reitings visu laiku esot augstāks nekā Trampam (atcerēsimies, kā viņi meloja pirms „Breksita” referenduma, apgalvojot, ka vairums britu gribot palikt ES).

Un tiešām, viņiem ir, ko baidīties. Ja Tramps tiks ievēlēts un pildīs savus priekšvēlēšanu solījumus, tad nekontrolētai imigrācijai ASV beidzot pienāks gals, musulmaņu teroristiem iebraukšana šajā valstī būs liegta, nelikumīgi atrodošās personas no tās tiks izraidītas, narkotiku izplatītājiem „piegriezīs skrūves”, arī homoseksuālisti un citi tamlīdzīgu perversiju piekopēji būs spiesti „pierauties” ar to propagandēšanu un sludināšanu par normālu un pat derīgu īstenošanai dzīvē… Vārdu sakot, ASV nācijas (un arī citu pasaules nāciju) degradēšanās, tautu un rasu sajaukšanās tiks ja ne pilnībā apturēta, tad vismaz nopietni bremzēta

Sorosa fondu un citas cionistu-masonu-pederastu organizācijas tāda perspektīva nopietni biedē un satrauc, tāpēc viņi ir sacēluši drausmīgu histēriju un devuši pavēli saviem padotajiem pat tajās valstīs, kurās iedzīvotāju skaits un vēl jo vairāk leģitīmu ASV elektoru skaits ir pavisam neliels (kā, piem., Latvijā), visiem spēkiem aģitēt par Klitorieni, kura ar savu līdzšinējo politisko darbību ir apliecinājusi pilnīgu padevību šīm ložām, savukārt Trampu nomelnot visiem iespējamajiem līdzekļiem. Viņi saprot, ka katra balss var būt izšķiroša, bet šoreiz, atšķirībā no līdzšinējām vēlēšanām, viņiem gan nav vienalga, kurš kandidāts uzvarēs – šoreiz tie gana radikāli atšķiras viens no otra. Uz spēles ir likta viņu līdzšinējā kundzība visā pasaulē, un, lai to pasargātu, ne miljardus, ne triljonus viņi nežēlos – likmes ir pārāk augstas. Esmu pārliecināts, ja viņi redzēs, ka Trampa ievēlēšana vairs nekādi legāli nav novēršama, viņi mēģinās to likvidēt arī fiziski, viens šāds uzbrukums šim cilvēkam jau ir noticis.

Vai Trampam nepiemīt negatīvas īpašības? Protams, ka piemīt, tāpat kā jebkuram no mums, ideālu cilvēku, vismaz manā uztverē, vispār pasaulē nekur nav, pat Bībelē jau ir teikts, ka cilvēks pēc savas dabas ir grēcīga būtne. Ja ļoti grib, gandrīz jebkuru cilvēku var tā izkritizēt, ka viņa tēls iegūs teju 100% negatīvu nokrāsu.

Ko tādu sliktu Trampā ir pamanījuši mūsu kosmopolītiskie saziņas līdzekļi, kuri ik dienu, ik stundu, ik minūti pūderē smadzenes Latvijas iedzīvotājiem? Viņš negarantējot Latvijas un vispār Baltijas aizsardzību, ja mūsu valstis vismaz 2% budžeta izdevumu neveltīšot valsts aizsardzībai. Uzskatu, ka šī ir pamatota prasība, galu galā NATO ir militārās sadarbības, nevis labdarības organizācija, un, ja mums pašiem žēl tērēt naudu SAVAS valsts aizsardzībai, kāpēc lai amerikāņu tauta to tērētu SVEŠAS valsts labā?

Tramps apgalvo, ka Putins ir spēcīga personība, ka no viņa ir, ko pamācīties, un ka viņš mēģināšot ar šo cilvēku atrast kopīgu valodu politiskos jautājumos. Te nu jāatzīst, ka Putins tiešām, tāpat kā savulaik Staļins, ir pratis suģestēt un pakļaut sev Krievijas iedzīvotājus, kas neapšaubāmi liecina par viņu kā gana ietekmīgu personu un garā stipru cilvēku. Protams, šis stiprums var būt arī negatīvi orientēts, kā tas Putina gadījumā vismaz pret Baltijas tautām arī ir. Bet tas nenozīmē, ka mēs nevaram mācīties pieredzi arī no saviem ienaidniekiem, domāju, ka tas pat obligāti ir jādara, lai varētu šiem līdzvērtīgi stāties pretī.

Interesanti atzīmēt, ka Trampa kritiķi nemana (izliekas nemanām), ka viņu dievinātais Obama jau patlaban regulāri tiekas ar Putinu un saskaņo savstarpējo politiku attiecībā gan uz Sīriju, gan Ukrainu, gan citām nestabilā stāvoklī esošām pasaules valstīm. Baltijas valstu ļaudis (mani tai skaitā), protams, apbēdina Trampa teiktais, ka viņš principā būtu gatavs samierināties ar Krimas aneksiju un atcelt sankcijas pret Krieviju. Taču te nu patiesības labad ir jāatzīmē, ka ar šo faktu ir samierinājusies arī pašreizējā Ukraina vadība, kura nevēlas pat ieviest pilnīgu ekonomisko blokādi attiecībā uz šo pussalu (par militārām operācijām nemaz nerunājot), un šķiet, ka arī ukraiņu tautas vairākums, jo nekādi ievērojama apjoma protesti pret šādu viņu varturu rīcību neizskan, tāpat netiek apšaubīts arī tā dēvētais „Minskas līgums”, kas faktiski nostāda Doņecku un Lugansku īpašā statusā, kurā Ukrainas likumus būs iespējams pilnībā ignorēt.

Ja paši ukraiņi nav gatavi liet asinis un paciest ekonomiskas neērtības nācijas goda un valsts nedalāmības vārdā, kāpēc lai par to satrauktos tāda persona kā Donalds Tramps? Turklāt no vēstures pieredzes mēs zinām, ka faktiski vienmēr lielvalstis ir upurējušas mazāk ietekmīgo valstu intereses savu interešu labā, un, lai kurš nebūtu ASV prezidents, attiecības ar Krieviju viņam(i) vienmēr būs prioritāras salīdzinājumā ar citām valstiņām, kuras nav ne politiski, ne ekonomiski spējīgas sacensties ar šo milzi. Tramps pelna atzinību kaut vai par to, ka neliekuļo, bet pasaka taisnību, ko visi pārējie tāpat lieliski apzinās, bet gļēvi noklusē vai iztapīgi melo.

Ja godīgi, tad es, tāpat kā bijušais ASV armijas virsnieks Konstantīns Pupurs, neticu, ka vispār atradīsies kāds ASV vadonis, kurš dos komandu militāri uzbrukt Krievijai, aizstāvot Baltijas valstis… domāju, ka arī Tramps te nebūs izņēmums. Tai pašā laikā Tramps vismaz sola dot kaut kādu pretsparu šim rasu un tautu iznīcināšanas procesam, ko pieņemts dēvēt par globalizāciju, un tādēļ mums, Patriotiem, ir pienākums viņu atbalstīt vismaz morāli. Un tos latviešus, kam ir ASV pilsoņa balsstiesības, ir no sirds aicinu – balsojiet tikai par Trampu! Šoreiz mēs nedrīkstam kļūdīties, šoreiz mums izvēles iespēju nav! Kas to lai zina, kad vēl būs mums dota tāda grandioza iespēja lauzt mugurkaulu cionistu-masonu mafiozās kliķes izauklētajam monstram! Šovasar jau tas saņēma pirmo triecienu Lielbritānijas referendumā, no jāseko nākamajam – vēl smagākam, vēl iznīcinošākam! Laiks negaida – ja mēs viņus nesagrausim, tad viņi mūs iznīcinās!

Novērtē šo rakstu:

122
67

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

6

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

FotoBiedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra Dzintara Rasnača (NA) vadībā, aicina LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties, dodot ministra krēsla vietu spējīgākai personai, kura izprot tiesiskuma nozīmi un lomu valsts attīstībā un sabiedrības labklājībā.
Lasīt visu...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...