Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

23.04.2017. 13:54

»

PĒRIENS

Šogad daži zemes nomas parādnieki(dzīvokļu īpašnieki) ir izsmēluši visu zemes īpašnieku pacietību kā rezultātā parādnieki ir saņēmuši pēdējo brīdinājumu norēķināties ar zemes īpašnieku, pretējā gadījumā viņi nonāks tiesā. Tad zemes nomas parādam pievienosies Civillikuma 1765.panta likumiskie nokavējuma...


Nav tālu tas laiks, kad zemes īpašniekiem tiks konfiscēts sazagtais!
Kad es iesniedzu dokumentus dzīvokļa privatizācijai, tad zemei zem mūsu mājas nekāda saimnieka nebija, un privatizācijas aģentūra dievojās, ka dzīvoklis tiks privatizēts tikai kopā ar zemi, savādāk nemaz būt nevarot. Taču, kad saņēmu dokumentus, tavu brīnumu - zemītei bija uzradies "likumīgais īpašnieks"!
Cietums pēc jums raud, taukmūļi nedasistie!

Atbildēt

Kārtējā blēdība?

22.04.2017. 22:36

»

UZMANĪBU-RISINĀJUMS

Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai...


Valsts nevar iejauktieszemes īpašnieka darījumos iekasēt naudu. Valsts var noregulēt attiecības pēv likuma. Autors, man liekas, kir piedāvājis pilnīgi adekvāu likumprojektu - grozījumus, kas visas problēmas novērš. Bet TM atkal taisīs "pagaidu blēdības", lai attaisnotu vai noslēptu atklātās blēdības tiesu spriedumos un tās nerisinātu?

Atbildēt

UZMANĪBU-RISINĀJUMS

22.04.2017. 17:09

Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai.
Ja līdz 2018.gada 1. janvārim nav panākta rakstveida vienošanās par starp zemes īpašnieku un dzīvokļa īpašnieku par zemes nomas samaksas kārtību, tad zemes īpašniekam būs iespēja saņemt zemes nomas maksu atvieglotā veidā aizpildot valsts izstrādātu zemes nomas maksas veidlapu, kura būs saistoša visām iesaistītajām pusēm.
Tādā veidā valsts veiks taisnīga starpnieka lomu netērējot nodokļu maksātāju naudu no kopējā budžeta, kā arī būtiski atvieglos tiesu darbu un noslodzi par konflikta situāciju, kas pēc būtības ir un var rasties par vienu un to pašu jautājumu daudziem simtiem cilvēku.
Īpaši tas atvieglos dzīvokļu īpašnieku stāvokli, kad nereti apsaimniekotāji maldina dzīvokļu īpašniekus izmantojot viņu vājās zināšanas šajā sarežģītajā likuma regulējumā, kā rezultātā zaudētāji ir gan zemes īpašnieki, gan dzīvokļu īpašnieki un izveidojas visdažādākās problēmas- izkrāpta dzīvokļu īpašnieku nauda, nenomaksāti rēķini zemes īpašniekam un citi.

1. Sākot ar 2018.gada 1.janvāri tiks noteikts, ka 6% zemes nomas maksa ir jāiekasē pašvaldībām to ietverot NĪN paziņojumā, kurā zem NĪN ailes būs zemes piespiedu nomas summa.
2. Parāda gadījumā šī summa tiks piedzīta bezstrīdus kārtībā līdzīgi kā citi parādi par nodokļiem un nodevām.
3. Savukārt zemes īpašniekam kopējā summa 6% apmērā tiks pārskaitīta uz viņu kontu automātiski.

Atbildēt

Kā redzams

22.04.2017. 14:16

»

DĀRZENIS

KLEMENTĪNS-RĀCENIS smok nost savos sūdos


Tu izlien no sūdiem un atkal sūdos līdz ausīm, rokā 2 l alus bumba un viļājies grāvjos un kaujies ar policiju. Vēl "neatčoknījies"atkal raksti smirdīgus komentārus. Tā jau var piesmirdināt visu Ķegumu un Birzgales mežus.

Atbildēt

DĀRZENIS

20.04.2017. 21:11

KLEMENTĪNS-RĀCENIS smok nost savos sūdos!

Atbildēt

Raksta Lunis vai Šlitke kopē lamas?

20.04.2017. 16:56

»

KLEMENTĪNS-RĀCENIS

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS...


http://jauns.lv/raksts/zinas/168485-lunis-izgerbjas-pie-keguma-novada-domes-foto

Viņš kopā ar savu biedru – Arsēniju Smirnovu – ieradās arī domes sēžu zālē, lai pateiktu visu, „ko domā” par negodīgajiem deputātiem.

Ķegumietis Eduards Lunis, protestējot pret negodīgajiem deputātiem, izģērbās kails pie Ķeguma novada domes un savas drēbes kā rotājumus sakarināja Ziemassvētku eglītē.

Pie Ķeguma novada domes trešdien pēcpusdienā valdīja trillera cienīgi notikumi. Tur pašvaldības policija aizturēja divus vīriešus, no kuriem viens – Eduards Lunis – bija izģērbies līdz apakšbiksēm, lai tādā veidā protestētu pret, viņaprāt, negodīgo deputātu izrīcībām, raksta portāls ogrenet.lv.

http://www.ogrenet.lv/kegums/32850/?view_comments
Agresīvs alus baudītājs cenšas iekaustīt policistu

Ķeguma novada pašvaldības policijas darbinieka uzmanību, patrulējot pa Birzgales pagastu, pievērsa kāds starp privātajām mājām grāvī sēdošs vīrietis ar atvērtu divu litru alus pudeli rokā.

Lai pārtrauktu šīs vīrieša prettiesiskās darbības, policists gribēja no vīrieša paņemt grādīgās dziras taru, lai to aizvērtu, bet persona izrādīja fizisku pretošanos un centās iesist policijas darbiniekam pa seju. Lai savaldītu agresīvo vīrieti, pret viņu nācās pielietot speciālos līdzekļus un fizisku spēku.
Rakstu komentē:

Eduards Lunis • 2015. gada 10. augustā, 20:30
---UN TĀ,ĶEGUMA NOZIEDZNIEKI IR PILNĪBĀ IZGĀZUŠIES! NE KRIMINĀLLIETA, NE ADMINISTRATĪVĀ PRET MANI NETIEK IEROSINĀTA! --BET TAGAD, NELIEŠI, TRĪCIET !MANS GĀJIENS!

Atbildēt

Taisnīgs noregulējums

20.04.2017. 16:06

1. Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai, kurš sākot ar 2018.gadu noteiks, ka 6% zemes nomas maksa tiks iekasēta ar pašvaldības NĪN paziņojumu, kurā zem NĪN ailes būs zemes piespiedu nomas summa.
2. Parāda gadījumā šī summa tiks piedzīta bezstrīdus kārtībā līdzīgi kā citi parādi par nodokļiem un nodevām.
3. Savukārt zemes īpašniekam kopējā summa 6% apmērā tiks pārskaitīta uz viņu kontu automātiski.

Atbildēt

KLEMENTĪNS-RĀCENIS

19.04.2017. 14:30

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS.
Man iedeva tādu vārdu, jo esmu RĀCENIS, kurš līdzīgs KLEMENTĪNAM un neviens nevarēja īsti saprast esmu pilnīgs DĀRZENIS vai tikai daļēji.
Apliecinu to, ka esmu pilnīgs DĀRZENIS!
Daži mani sauc arī par DIBENGALVU citi par GALVDIBENU, bet abi varianti ir pareizi, jo man kā RĀCENIM GALVA IR DIBENĀ vai DIBENS IR GALVĀ, esmu apaļš ar zaļiem lakstiem.
Dzīvoju šajā NEATKARĪGAJĀ PLANTĀCIJĀ nekad ne par ko nemaksāju!
Parasti apkārt man ir sūdi un KOLORĀDO VABOLES, nu tās ar orandžajām svītrām, cilvēki viņas sauc: KUKAINIS-BUKAINIS!
Tādiem pašiem DĀRZEŅIEM kā man un arī KUKAIŅIEM-BUKAIŅIEM ļoti patīk, ka mūsu NEATKARĪGAJĀ plantācijā ir daudz sūdi kur mēs varam labi vairoties kopā ar citiem PARAZĪTIEM kuri mums ir apkārt un jūtamies labi.
Sensenos laikos, kad mēs nezinājām, kas ir KAPITĀLISMS, citi DĀRZEŅI mums teica, ka tur aiz tās dzelzs sēstas ir PŪSTOŠAIS KAPITĀLISMS un mēs kā ‘’isti DĀRZEŅI tam noticējām un tiecāmies uz to tikai ar vienu domu, ka tur viss PŪST un SMIRD un tur varēsim kāDĀRZEŅI, KUKAIŅI-BUKAIŅI, KOLORĀDOVABOLES un CITI PARAZĪTI netraucēti vairoties, bet patiesībā izrādījās, ka tur cilvēki grib dzīvot pēc likumiem un kārtības.
Tas mums neder, mēs tam pretosimies ar visiem spēkiem!
Baidāmies tikai no tā lai neatgrieztos 1918.g., kad tādus DĀRZEŅUS kā mēs šķēla ar zobenu pa diogonāli briesmīgā ARĀJU TAUTA!

DĀRZENIS KLEMENTĪNS-RĀCENIS

Atbildēt

Beidzot Advokātu padome nākusi pie prāta

19.04.2017. 12:50

»

akhujetj!!!

12 euro mēnesī? MĒNESĪ! 60-90 dzīvokļi x 12 eiro MENESĪ? jokhaidī! vienkāršāk to paneļu blāķi pārcelt blakus pļavā


TAUTA PRET ŠLITKI, jeb Daudzdzīvokļu namu dzīvokļu īpašnieki apvienojamies!

Beidzot Advokātu kolēğijas padome ierosinājusi disciplinārlietu arī par Šlitki.
Izvilkums no jaunākā "Jurista vārdā" izdevuma (18.04.2017.)

Atbildēt

akhujetj!!!

18.04.2017. 23:54

»

SUMMA

97% 40m2 dzīvoklim Rīgā ( Purciems, Pļavnieki, Mežciems ) mēneša maksa nepārsniedz 12 eur


12 euro mēnesī? MĒNESĪ! 60-90 dzīvokļi x 12 eiro MENESĪ? jokhaidī! vienkāršāk to paneļu blāķi pārcelt blakus pļavā!
bet vispraktiskāk uzlikt puslitru pagalma zēniem un nopirkt tev vaiņagu par 12 eiro.. vienreiz mūžā

Atbildēt

nenunormundsnenunenormunds

18.04.2017. 23:50

»

NENORMUNDS

"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, jūs esat apmaldījušies "trijās priedēs...


"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, Jūsu galvenais pienākums ir maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt, maksāt,

visu atlikušo mūžu, līdz mūža galam, un jūsu bērniem un bērnu bērniem, maksāt, tupie bulduri, maksāt! MAKSĀT!!! MAKSĀT!!! MAKSĀT!!!

Atbildēt

Ko vāries?

18.04.2017. 22:55

»

NENORMUNDS

Pag, pag


Nē, tieši es tev noteikšu, ko darīt, jo pats nejēdz. Likums nevar būt lieta sevī bez iespējas to izpildīt. Instruments likuma pildīšanai ir vienošanās, kurā aprakstītas detaļas- kas tu esi, uz kāda pamata tu ko prasi, kāds ir tavs bankas konts, kāda summa un kad tev jāpārskaita. Pat gribēdams nezinu, kurā spraugā tev to naudu iegrūst, ja nav līguma. Ar varu nevajag neko spiest parakstit, bet nebija jau ne ar varu, ne glaimiem. Vien tukša muldēšana bez pamata. Pats sev uzraksta likumu, kuru nav iespejams izpildīt un brīnās, kāpēc nevienam nepatīk - tik labi biju visu izplānojis, nauda plūdīs pa reni...

Atbildēt

Melo

18.04.2017. 22:32

»

NENORMUNDS

Pag, pag


Kurā likumā noteikts, ka tā ir "piespiedu" noma - tu mani piespied vai es tevi? Ja neslēdz līgumu un negribi saņemt nomas maksu, kas tev liedz, vari gulēt.Tu vēl neesi sapratis zemes reformas 12.pantu un CL 1484.pantu - nav l;iguma, nav saistību. Līgumu vari parakstīt pieprasot tiesā - 54.pants, arī nesaprati, nejēga? Kuļ tikai savu kā papagailis. Lasi likumu.

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 22:17

»

Ko vāries?

Tad nebāzies ne savā tēmā! Kad būs runa par tavu gadījumu, pasauksim


Pag, pag ...! :)
1) Ne jau tu man norādīsi ko man darīt!
2) Iet runa par PIESPIEDU NOMU kā tādu.
3) ZEMES PIESPIEDU NOMAS attiecībās rakstveida līgumam nav nozīmes, ja visu nosaka likums.
4) Rakstveida līgumu nevar nevienam ar varu likt parakstīt ...!

Atbildēt

Ko vāries?

18.04.2017. 21:21

»

NENORMUNDS

Vēlreiz atkārtoju, ka neesmu Normunds un mūsu gadījumā parādi ir kopš 2004 gada


Tad nebāzies ne savā tēmā! Kad būs runa par tavu gadījumu, pasauksim!

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 19:52

»

Mairis Austriņš

Šo MĒSLU nenormundu, pie sienas un bez tiesas sprieduma


Mairi, par tavu intelektu viss ir skaidrs ...!
Tu ar savām mazajām treknajām roķelēm vari tikai sevi paberzēt ...! :)

Atbildēt

Un

18.04.2017. 19:52

»

Ko vāries?

Ko tu te tagad tēlo nabadziņu,it kā vispār nekādas maksas nebūtu saņemtas? Taču labi saproti, ka runa ir par 3 konkrētiem gadiem 2008., 2009. un 2010. Ko tad nestrīdies par 2011., 2012. utt? Tāpēc ka ir līgums, ir maksājums.Kas tā par tupu,bezjēdzīgu vaimanāšanu? Pa vakariem ierauj no kakliņa un sāc...


Pārkāpt pirmpirkuma tiesības. Kura zemesgrāmata reģistrētu citā valstī zemes pirkumu, ja apietas mājas, dzīvokļu pirmpirkuma tiesības. Latvijā profesori nosaka, ka var visu darīt bez līguma. bez tā slēgšanas, uz anarhijas pamata uz blēdību pamata, uz nodokļu slēpšanas pamata.

Atbildēt

nu, nu

18.04.2017. 19:48

»

Kakis

Arī komersants ir privātpersona, un arī juridiskā persona VAR būt privātpersona. Nejauciet ar fizisku personu


Tu jauc putru ar kāpostiem. Kurā likumā tava pamācība ir noteikta, kas ir privātpersona. Likums nosaka tika fizisku personu un juridisku personu, kas ir arī komersants.

Atbildēt

Neparādnieks

18.04.2017. 19:47

»

NENORMUNDS

1. Neesmu nekāds Normunds...


Tev varu pārdot, pirksi? Vai arī mainamies.

Atbildēt

Ko vāries?

18.04.2017. 19:43

»

NENORMUNDS

Ok, tātad šajā diskusijā lēnām tuvojamies jautājuma kodolam- summai...


Ko tu te tagad tēlo nabadziņu,it kā vispār nekādas maksas nebūtu saņemtas? Taču labi saproti, ka runa ir par 3 konkrētiem gadiem 2008., 2009. un 2010. Ko tad nestrīdies par 2011., 2012. utt? Tāpēc ka ir līgums, ir maksājums.Kas tā par tupu,bezjēdzīgu vaimanāšanu? Pa vakariem ierauj no kakliņa un sāc pļekāt savus tupos komentārus. Nav kas pažēlo? Kurā valstī tev vēl atļautu izraut zemi no mājas apakšas?

Atbildēt

Mairis Austriņš

18.04.2017. 19:42

»

NENORMUNDS

"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, jūs esat apmaldījušies "trijās priedēs...


Šo MĒSLU nenormundu, pie sienas un bez tiesas sprieduma!

Atbildēt

Mairis Austriņš

18.04.2017. 19:29

»

NENORMUNDS

"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, jūs esat apmaldījušies "trijās priedēs...


Nezinu kas zem šī nenormunda slēpjas, bet šis komentētājs ir pilnīgs MĒSLS kurš blefo! Jauku Tev vakaru nenormund!

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 19:10

"Dārgie" dzīvokļu īpašnieki, jūs esat apmaldījušies "trijās priedēs"!
Jūsu galvenais pienākums ir maksāt par zemi kuru jūs izmantojat un ja jūs šo pienākumu neesat veikuši pat nekādā apmērā, tad par ko te vispār diskutēt!???

Pēc neskaitāmām reizēm cik esam vērsušies pie jūsu pilnvarotajiem "godīgajiem" apsaimniekotājiem, nevienu reizi neesam saņēmuši 12 gadu laikā ne no viena dzīvokļu īpašnieka kādu priekšlikumu- samazināt nomas maksu, vai daļēji samaksāt, vai atlikt maksājumu, vai sniegt kādu atlaidi utt.

Nevienu 12 gadu garumā, NEVIENU ....!
Tad rodas jautājums, ko ir darījis dzīvokļa īpašnieks, kā ir izpaudies dzīvokļa īpašnieka PIENĀKUMS ....!!!???

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 18:53

Papildus iepriekš teiktajam varu tikai piebilst, ka regulāri katru gadu ir brīdināts mājas apsaimniekotājs gan izsūtot rēķinu, gan izsūtot rakstveida līguma piedāvājumu, gan izsūtot dažāda veida brīdinājumus utt., bet atbildēs ir par visu ko ..., tikai ne par samaksu.
12 GADU GARUMĀ MUMS IR SAKRĀJUSIES SARAKSTES MAPE 100 lpp. BIEZUMĀ, TIKAI NAV NEVIENA SANTĪMA KABATĀ!
O, JĀ PIEMIRSU, ĻOTI ATVAINOJOS, ESAM IZTIESĀJUŠIES AR VIENU NO DZĪVOKĻA ĪPAŠNIEKIEM, KUR VIŅŠ BIJIS ĪPAŠNIEKS 1,8 GADUS UN SAŅĒMĀM PAR TO NOMAS MAKSU 33,00 EUR, BET TIESAS PROCESĀ IZTĒRĒJĀM 148,00. tAGAD VĒL JĀDODAS PIE TIESU IZPILDĪTĀJA LAI DABŪTU ATPAKAĻ VALSTS NODEVU KAUT KĀDUS 50 EUR, JO ZAIDĒTĀJAM PIEMIRSIES TO ATMAKSĀT ...! :)
Un tagad Jūs dzīvokļu īpašnieki prasāt no tādiem zemes īpašniekiem kā es, kaut kādu pretīmnākšanu un sapratni ...!??

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 18:43

»

MT

ja tie būtu 12 eiro neviens nediskutētu, jo ir jau pierasts, ka par visu pārmaksājam, bet tā kā šoreiz summas ir neatdekvātas, tad laikam tomēr nāksies padiskutēt! :D


Ok, tātad šajā diskusijā lēnām tuvojamies jautājuma kodolam- summai!

Konkrēts piemērs kur uz zemes ir samērīga dzīvokļu ēka uz samērīga zemes gabala:
Maksa katram dzīvoklim vidēji mēnesī:

2005- 1,42 eur/mēn.
2006- 1,42 eur/mēn.
2007- 1,42 eur/mēn.
2008- 16,25 eur/mēn. + NĪN 2,71
2009- 16,25 eur/mēn. + NĪN 2,71
2010- 10,16 eur/mēn. + NĪN 1,69
2011- 9,14 eur/mēn. + NĪN 1,52
2012- 9,14 eur/mēn. + NĪN 1,52
2013- 8,12 eur/mēn. + NĪN 1,35
2014- 8,12 eur/mēn. + NĪN 1,35
2015- 8,12 eur/mēn.
2016- 8,12 eur/mēn.
2017- 8,12 eur/mēn.

Rezultātā mēs redzam, ka
1) vidējā mēneša nomas maksa 12 gadu garumā ir 8,65 eur.
2) vidējā mēneša NĪN maksa 12 gadu garumā ir 1,07 eur.

Vai šāda nomas maksa arī ir nesamaksājama vai pārmērīga ...???

Atbildēt

MT

18.04.2017. 17:44

»

SUMMA

97% 40m2 dzīvoklim Rīgā ( Purciems, Pļavnieki, Mežciems ) mēneša maksa nepārsniedz 12 eur


ja tie būtu 12 eiro neviens nediskutētu, jo ir jau pierasts, ka par visu pārmaksājam, bet tā kā šoreiz summas ir neatdekvātas, tad laikam tomēr nāksies padiskutēt! :D

Atbildēt

NENORMUNDS

18.04.2017. 17:41

»

Normundam

izklāsti, nu kā tad ir radušies šie parādi par periodu, kas ir pirms laika, kad ir noslēgts līgums par zemes nomu? Tad apdrošinātāji un citi pakalpojuma sniedzēji pēc gandrīz desmit gadiem var sacerēt parādu un mēģināt to piedzīt pirms bija vēl noslēgts līgums...


1. Neesmu nekāds Normunds ...!
2. Jebkurš dzīvokļu īpašnieks pērkot dzīvokli par sertifikātiem zināja to uz kādas zemes tas atrodas!
3. Bija pietiekami ilgs laiks pārdot, samainīt uz citu kur nebūtu jāmaksā nomas maksa!

Tā kā šeit stāsts par "neko nezināju" neiztur nekādu kritiku!

Atbildēt

TM

18.04.2017. 17:40

»

MELI

600 EUR tie ir meli


Meli, jo tie nav jāmaksā Tev??? Tad jā, tad tie ir MELI, bet ņemot vērā, ka katru ceturksni piesūta rēķinu par 150 eur, tad jā, tad 150x4 nemaz nav 600 euro... :D un tiešām jūtos apmierināts, ka katru gadu vienu mēneša alga ziedoju iztapīgajiem investoriem, kas shēmās iegādāja zemi zem namiem un pēc tam pie koriģēja likumdošanu... Tās ir investīcijas vecīt, Tev tur nevajag diskontēšanas metodes pielietot, pietiks vien ar otkata piesolīšanu par progresīvu biznesu :D Galvenais saprast ko nozīmē koeficienti :D

Atbildēt

Normundam

18.04.2017. 17:35

»

Info

CIENĪJAMIE LASĪTĀJI...


izklāsti, nu kā tad ir radušies šie parādi par periodu, kas ir pirms laika, kad ir noslēgts līgums par zemes nomu? Tad apdrošinātāji un citi pakalpojuma sniedzēji pēc gandrīz desmit gadiem var sacerēt parādu un mēģināt to piedzīt pirms bija vēl noslēgts līgums?
Nevajag te jaukt pirkstu ar p... ir acīmredzot, mākslīgi radīta situācija, sajaucot ļaunprātīgos nemaksātājus, kuri jau nemaksā no laika gala un radījuši jaunus parādniekus par laika periodu pirms līguma noslēgšanas dienas. Tad kur te jēga likumiem un nosacījumiem, ja beigu beigās tiek darīts tā, kā saka lielākais maksātājs. un šajā situācijā visi dzīvokļu īpašnieki ir ļaunie nemaksātāji... Esi vareni pastrādājis... Kas to būtu domājis, ka no šitā mūsu kaimiņpuikas Normunda tāds piznesmenis izaugs... :D

Atbildēt

MT

18.04.2017. 17:24

»

TM

Pēc Tieslietu Ministrijas datiem Rīgā zemes piespiedu nomas attiecībās ir 110 970 dzīvokļu, kas atrodas uz 7 354 personu zemes...


Nopietni? Tu pazīsti kādu, kas būtu apmierināts, ka ikgadu pie komunālajiem rēķiniem nelielam dzīvoklim +/- 40m2 klāt jāveic maksājums gandrīz 600 euro vērtībā? Tāpat arī parādu piedziņa no labticīgiem dzīvokļu īpašniekiem, kas ir veikuši visu zemju nomu rēķinu apmaksu no līguma noslēgšanas brīža... Gribu redzēt, kurš ir apmierināts ar šo situāciju, kas radusies Rīgas domes deputātu nolaidības rezultātā, ka pirmpirkuma tiesības nav realizējuši namu iedzīvotāji, bet gan izmantojot shēmas un negodprātīgu rīcību trešās personas.

Atbildēt

1.žigulis

18.04.2017. 14:36

»

ha

Vecums nenāk viens - arī bijušajiem padomju laika juristiem


Likumus jau arī izstrādāja padomju laika juristi, par izstāšanas no PSRS arī balsoja padomju laika funkcionāri. Arī Tu pats esi nācis no tiem laikiem. Tāpēc nav ko spļaudīties pa labi un kreisi. Tās nabadzības bailes jau liek mērkt šņukuru silē tiem, kuri tagad pie tās tikuši un raut cik var ieraut, vēlāk var nepietikt...tipiskas sekas tā laika realitātei.

Atbildēt

Ha

18.04.2017. 13:55

Praksē tiesa uzsķauda līguma neesamībai un izģērbj lētticīgo.

Atbildēt

Lietotājs

18.04.2017. 13:47

»

Veiksmes stāsts

Arī alimentus bez tiesas piedzīt likumīgi nav iespējams. Tā kā padomājiet, pirms salīdziniet


Lietoju zemi zem mājas uz kuru neviens nav pieteicies 35 gadus, uz zemes piesaistes mājai, būvei likuma pamata, uz būvniecības likuma pamata, kas Civillikuma 3.panta kārtībā ir spēkā ari tagad. Šis likums nav atcelts, šis likums toties ir speciālais likums. Tālāk - p;ieņemts zemes reformas likums un šī likuma 4.pants un 12.pants nosaka jauna likuma izkropļojuma jaunās pazīmes -pasaka, kas ir "dalīts īpašums", bet nav "piespiedu" secinājuma un nosaka - dalītā īpašuma gadījumā puses vienojas slēdzot līgumu. Vārdi "slēgt līgumu"skaidri nozīmē nepārprotamu rīcību - rakstveida līgumu. Un rakstā pieminēts CL 1484.pants - ja nav šāda, 12. pantā noteikta līguma, nekādi darījumi nav spēkā. Un te nav ko gudrot. Visas AT Senāta un profesoru izdomas ir manipulācijas, korupcija un principa par "taisnīgu tiesu" pārkāpums.

Atbildēt

ha

18.04.2017. 13:44

»

ŠKODA FABIA

"ATBILDĪBA - sociāldemokrātiska politisko partiju apvienība...


Vecums nenāk viens - arī bijušajiem padomju laika juristiem

Atbildēt

Es

18.04.2017. 12:07

Latvijā nav novērojamas tiesiskas valsts pazīmes, ja 2017. gadā var prasīt maksāt rēķinus par 2008. gadu, kas pirms tam nav bijuši zināmi un nekādi līgumi par šo rēķinu likumību neliecina. Tikai taisnai tiesai, tautas vārdā, ir tiesības lemt par labu šiem krāpnieciskajiem SIA. Apšaubu šo tiesnešu godprātību.

Atbildēt

Kakis

18.04.2017. 12:06

»

PATIESĪBA

No pirmās dienas visi tiek brīdināti...


Arī komersants ir privātpersona, un arī juridiskā persona VAR būt privātpersona. Nejauciet ar fizisku personu

Atbildēt

Veiksmes stāsts

18.04.2017. 12:00

»

b. Nevilks

Iedoma, ka izvairoties no līguma slēgšanas var izvairīties no nomas maksas, ir vienlīdz naiva kā iedoma, ka nelaulājoties var izvairīties no alimentiem


Arī alimentus bez tiesas piedzīt likumīgi nav iespējams. Tā kā padomājiet, pirms salīdziniet

Atbildēt

sams

18.04.2017. 10:53

Ja nepastāv līgums,tad nepastāv arī atbildība par līguma izpildi,jo zemes īpašnieks var arī neslēgt līgumus humānu apsvērumu dēļ un nevienam nav tiesību viņam aizliegt tā rīkoties.Līguma neesamība liecina par humānisma versijas esamību un humanisma izmantotajs ir tiesīgs cerēt uz to arī nākotnē.

Atbildēt

ŠKODA FABIA

18.04.2017. 06:08

"ATBILDĪBA - sociāldemokrātiska politisko partiju apvienība"

Klementijs Rancāns Dzimis: 1937;
dzimums: vīrietis;
tautība: latvietis;
ģimenes stāvoklis: precējies.
Dzīvesvieta: Rīga.
Darbavietas un ieņemamie amati (arī amati politiskajās partijās, reliģiskajās organizācijās, arodbiedrībās, biedrībās vai nodibinājumos) vai - ja darbavietas nav - nodarbošanās, statuss: Denacionalizēto māju īrnieku tiesību biedrība "Ausma", valdes loceklis, jurists.
Izglītība: Maskavas Augstākā skola, Minskas juridiskā nodaļa (1972), jurista kvalifikācija. Pašnovērtējums par latviešu valodas prasmi: dzimtā valoda.
Kandidāta īpašumā vai valdījumā (arī sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību) esošie nekustamie īpašumi (to veids un atrašanās vietas): zeme, Baldones novadā, (īpašumā); kooperatīvā garāža, Rīgā, (valdījumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā).
Kandidātam piederošie valsts institūcijās reģistrējamie transportlīdzekļi (sauszemes, gaisa un ūdens transporta līdzekļi - to veids, izlaides un reģistrācijas gads): vieglā automašīna AUDI 80, izlaides gads 1986., reģistrācijas gads 2000.; vieglā automašīna ŠKODA FABIA, izlaides gads 2008., reģistrācijas gads 2008.

Atbildēt

b. Nevilks

18.04.2017. 05:44

Iedoma, ka izvairoties no līguma slēgšanas var izvairīties no nomas maksas, ir vienlīdz naiva kā iedoma, ka nelaulājoties var izvairīties no alimentiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...