Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Iespējams, atklātībai nodotā jaunievēlētās Saeimas deputātes Lolitas Čigānes administratīvā pārkāpuma lieta, ievedot Latvijā nedeklarētas preces no Turcijas 350 latu vērtībā, uzpeldējusi saistībā ar viņas aktīvo pozīciju, ka deputātes mandāts jānoliek partijas Jaunais laiks pārstāvei Silvai Bendrātei.

No apvienības Vienotība 10.Saeimā ievēlētās partijas Pilsoniskā savienība deputāte, bijusī sabiedrības par atklātību Delna padomes priekšsēde Lolita Čigāne atzīst, ka savulaik administratīvi sodīta, kad 2007.gada 29.novembrī no Turcijas ievedusi preces 498,5 eiro (350,34 lati) vērtībā, kuras nav deklarējusi.

Čigāne Pietiek noliedza, ka šīs preces ievedusi, lai tās tiktu tirgotas veikalā Jūgendstila paviljons, kurā viens no īpašniekiem (caur SIA Meknes) ir viņas vīrs Nils Students. Čigāne notikušo nožēlo, taču uzskata, ka šis gadījums nav radījis pamatu sabiedrībai domāt, ka viņas lēmumi varētu būt atkarīgi.

Tomēr, ja sabiedrība uzskatīšot, ka šis gadījums var ietekmēt viņas, kā Saeimas deputātes darbu, Čigāne ir gatava no mandāta atteikties.

Neoficiāli izskan, ka informāciju par šo Čigānes administratīvā pārkāpuma aktu medijiem piespēlējuši kolēģi Vienotībā no partijas Jaunais laiks.

Administratīvā akta parādīšanās atklātībā tiek saistīta ar Čigānes skaidro nostāju par to, ka deputāta mandāts jānoliek JL deputātei Silvai Bendrātei saistībā ar līgumu, kuru tā slēgusi ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu. Bendrātes līgums atklāja, ka viņa ļāvusi Lembergam sevi izmantot, lai par viņa naudu uz sava vārda viņam iegādātos Kurzemes radio kapitāldaļas.

VID Rīgas muitas reģionālas iestādes aktu par Čigānes saukšanu pie administratīvās atbildības Pietiek šodien publisko pilnībā.

„Esmu gatava nolikt mandātu...”

Vai šīs preces ievedāt sev, draugiem, vai tomēr tās Latvijā tika ievestas, lai tirgotu veikalā Jūgendstila paviljons, kas daļēji pieder arī jūsu vīram?

Šīs konkrētās preces mēs ievedām sev un draugiem. Šīs lietas netika tirgotas veikalā. Mēs, mans vīrs ir vedis veikala vajadzībām dārgmetālus, sudrabu, kas vienmēr ir ticis deklarēts.

Šīs preces, lakatus, somas, aksesuāros jūs ievedāt no Turcijas. Vai tas bija speciāls brauciens iepirkšanās nolūkos vai ceļojums?

Mēs ar vīru kopā iepirkāmies. Viņš pirka dārgmetālus, ko mēs parasti pērkam tam uzņēmumam. Šīs lietas viņš vienmēr arī nodeklarēja. Par šīm precēm mums pat nerādās sajūta, ka tās būtu jādeklarē, jo tās vienkārši ir maznozīmīgas.

Tas ir, jūsuprāt, šīs preces nebija deklarēšanas vērtas?

Mēs uzskatījām, ka kopējā šo preču vērtība ir maznozīmīga. Es tanī brīdī vispār nezināju, cik ir tas daudzums, ko var vest personiskām vajadzībām. Tanī brīdī mēs vienkārši bijām vieglprātīgi. Es atzīstu, ka mēs bijām vieglprātīgi. Mēs vienkārši absolūti domājām, ka šīs preces ir kaut kas maznozīmīgs.

Tātad tas ir pilnīgi skaidri, ka jūs šīs preces pēc tam netirgojāt veikalā Jūgendstila paviljons?

Šīs lietas mēs netirgojām Jūgendstila paviljonā.

Kāpēc informācija par šo administratīvo aktu tagad nonākusi publiskā telpā?

Nu, tā informācija ir parādījusies tāpēc, ka es esmu ievēlēta, es esmu ieguvusi amatu, un domāju, ka tas ir likumsakarīgi, ka viņa ir parādījusies.

Vai tomēr jau pirmsvēlēšanu kampaņas laikā jums nevajadzēja pašai norādīt, ka ir bijusi šāda lieta, ka esat administratīvi sodīta?

Tajā aktā ir ļoti konkrēts pants, ka administratīvā pārkāpuma satura trūkuma dēļ tā lieta ir izbeigta. Man tiešām nelikās, ka šeit ir kāds pamats šo lietu pirmsvēlēšanu laikā norādīt publiski.

Tas viss man toreiz bija šausmīgi nepatīkami. Es to šausmīgi pārdzīvoju. Tas bija Rīgas lidostā, un tas process viss bija nepatīkams. Bet tanī brīdī mēs ar vīru novienojāmies, ka mēs to neapstrīdēsim. Lai gan, teiksim, kad administratīvā pārkāpuma trūkuma dēļ šo lietu izbeidza, mēs samaksājām 50 latus, un mēs teicām - viss, mēs nākamreiz zināsim.

Jo šādas lietas ir bijušas daudziem mūsu draugiem, kas ved drēbes no Amerikas un kas vienkārši ir iepirkušies. Nu, diemžēl ir viena tāda šausmīgi nepatīkama lieta.

Es, protams, par viņu nebiju aizmirsusi, bet man nelikās, ka tas ir kaut kas, kas man ir jānorāda pirms vēlēšanām, tādā ziņā, ka ar šo lietu man nav izveidojušās nekādas saistības pret nevienu. Es neesmu izmantojusi amatu vai tamlīdzīgi. Šī ir civiliedzīvotāja muļķība, par ko es cietu vispirms morāli. Patiešām cietu, kad tas tika konstatēts.

Iespējams, kaut kas bija tobrīd mainījies likumdošanā, un es pirms brauciena nebiju noskaidrojusi, ka preces šādā apjomā ir jādeklarē.

Kāpēc tomēr neiedomājaties, ka par šādu lietu ir jāpastāsta sabiedrībai, ja kandidējat uz Saeimas deputāta amatu?

Jo tā administratīvā pārkāpuma lieta ir izbeigta un es esmu samaksājusi sodu.

Uzskatu, ka tas ir pilnīgi normāls process, tanī laikā bija tie ierobežojumi ievesto preču vērtībai, un man viņi kā pilsonim bija jāizvērtē, jāievēro. Es uzskatu, ka es biju vainīga, jo nebiju noskaidrojusi to, cik lielā apmērā preces var ievest, tās nedeklarējot. Es tiešām nezināju, vienkārši šīs preces un summas man šķita maznozīmīgas. Mēs nokārtojām šo lietu un it kā slēdzām šo jautājumu.

Man ir arī bijis cits administratīvais sods, es samaksāju 60 latu par ātruma pārsniegšanu. Braucu Jūrmalā un ievērojami pārsniedzu ātrumu. Vietā, kur bija 50, braucu ar 80. Tas bija ievērojams ātruma ierobežojuma pārkāpums, jo es vienkārši neredzēju zīmi, man bija sajūta, ka esmu izbraukusi no Jūrmalas teritorijas. Tas bija 2008.gadā, man bija jāsamaksā 60 lati par to. Tas arī bija ārkārtīgi nepatīkami, es atzinu savu vainu, samaksāju sodu un uzskatīju to lietu par slēgtu.

Daudziem cilvēkiem ir administratīvi pārkāpumi. Es šajā administratīvajā pārkāpumā neuzņēmos nekādas saistības, kas varētu nopietni vai nenopietni uzdot jautājumus par manu profesionālo darbību, par manu atkarību no kādām interesēm. Otrkārt, es uzņēmos atbildību un samaksāju sodu par to. Es nebiju sevi pietiekami informējusi, un man to vajadzēja izdarīt. Es to apzinos.

Man pirms vēlēšanām šķita, ka es esmu samaksājusi sodu un tas nav tik nozīmīgs pārkāpums, un tas man kā personai vai vēlētai amatpersonai neuzliek saistības. Neesmu šobrīd nevienā atkarībā. Šis gadījums mani nav nostādījis nevienā atkarības pozīcijā attiecībā uz maniem lēmumiem, jo šī lieta ir izbeigta, noslēgusies. Protams, man ar lielām sāpēm, ļoti nepatīkami, es to pārdzīvoju tiešām ilgi, bet viņa ir noslēgusies. Tā ir lieta, kas ir noslēgusies. Protams, pirms pieņēmu lēmumu kandidēt, es diezgan pamatīgi izskatīju dažādas savas dzīves epizode, bet uzskatīju, ka tā epizode ir noslēgusies un savas saistības esmu nokārtojusi.

Kā jūs tagad rīkosieties?

Situācija ir tāda, ka man to vēlēto amatu nevajag tādā ziņā, ka es neesmu atkarīga no šī amata. Būtībā ir tā, ka, iespējams, šobrīd es būtu personīgi daudz laimīgāka, ja man šī amata vispār nebūtu.

Tāpēc, ja sabiedrībai ir pamatotas bažas par to, ka šis var mani novest kaut kādā atkarības situācijā, tāpat kā ātruma pārsniegšana uz Jūrmalas ceļa, es patiešām esmu gatava nolikt to mandātu. Tad tiešām būs daudz mierīgāka dzīve, man galu galā ir arī mazi bērni. Bet no otras puses ir jau tā, ka mums visiem ir kaut kāda pagātne, īpaši tiem cilvēkiem, kas bijuši aktīvi un ceļojuši, un strādājuši.

Šis ir tāds kompromata materiāls, tāds riktīgs kompromata materiāls, bet es domāju, ka tas nav tāds materiāls, kas parāda manu atkarību.

Dokumenti

FotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

6

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

FotoBiedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra Dzintara Rasnača (NA) vadībā, aicina LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties, dodot ministra krēsla vietu spējīgākai personai, kura izprot tiesiskuma nozīmi un lomu valsts attīstībā un sabiedrības labklājībā.
Lasīt visu...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...