Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lauku pāķis

09.01.2018. 20:19

Žēl nababadziņu....padošu info ,kur meklēt īstos.... vienīgais ,ka jamiem rokas būs par īsām....

http://www.interfax.ru/world/594734

Tik dies nez kā tas mežmiets savaņģos tos poseidona saimniekus...

Atbildēt

Abu Meri

09.01.2018. 18:30

»

vai tā ir pārbaudīta informācija?

Abu Meri it kā ir kristietis


lūdzas Saeimas mošejā, bet, kad ir DP, tad DP mošejā, bet DP darbinieki tur staigā Ukrainas nacionālos tērpos..

Atbildēt

09.01.2018. 15:44

Izņemot par 3 punktu un daļēji 2. punktu(atbalstu terora izmantošanu pret ISIS), mani interesē visas darbības, par kurām tā satraucas DP... Absurds un saprotams, ka diez vai DP pati ielikusi pietiek.com šo rakstu, bet:


1. Vai DP taisās izsūtīt bibliotekāriem specifiskākās instrukcijas par to, kas ir uzrakstīts šajā "informatīvajā" uzsaukumā?
2. Vai bibliotekāriem pieaugs darba slodze un pienākumi? Vai bibliotekāriem ar darba pienākumu slodzes un pienākumu palielināšanos ir paredzēts algas pielikums? Ja jā - kas par to maksās? DP?
3. Vai DP taisās veikt apmācības šajos jautājumos? Arī tajos, kā bibliotekāriem novērst iespējamos finansiālos zaudējumus valstij vai bibliotekāriem personīgi, ja novērotā persona nez kāpēc sāk izjust cilvēktiesību ierobežojumus...
4. Vai Latvijas likumdošana aizliedz valkāt ISIS emblēmas? Ja ir, kāpēc DP nav pielikusi pantu, saskarā ar kuru tā ir aizliegta? Ja nav aizliegta, tad kādas tiesības DP ierobežot cilvēktiesības?

Atbildēt

Zinošais

09.01.2018. 11:22

Sī manuprāt ir tāda interesanta tendence, kā vara veiksmīgi izmanto jaunos komunikāciju instrumentus !
piemēri
Vides inspektorus samazina aizstājot ar aplikāciju "Vides SOS";
Ceļu uzturētājs aicina ziņot - pašiem apsekojumi un profilakse vairs nav jāveic;
Bāriņtiesas un policija ar profilaksi var nenodarboties - par vainīgiem tiek pataisīti kaimiņi, kas nav kaut ko pamanījuši un ziņojuši

Atbildēt

omg

09.01.2018. 09:43

Tas nozīmē, ka bibliotekāram jāziņo arī par lasītāju, kurš palūdzis "Zem Muhameda bārdas".

Vispār tas nemaz nav tik stulbi kā pirmajā brīdī liekas. Lato Lapsas daiļrades lasītāji šim režīmam ir lielāks drauds par Islama valsti.

Atbildēt

boom

09.01.2018. 01:03

Telefoniņš, adrese, e-pasts, kontaktpersonas, atbildīgais par šo visu? Es labprāt tam iestādījumam pazvanītu, jo viņi absolūti konkrēti tēlo muļķus un piever acis uz Lemberga un viņa pakalpiņu noziegumiem.

Atbildēt

Stukačo gan,

08.01.2018. 21:30

»

Saule

un kapēc tu esi iedomājies, ka bibliotekāri stukačo? Ko nozīmē: un vēl par ko??? Bibliotekāram ir nopietnākas problēmas kā piemēram pabarot , izskolot bērnus ar savu mazo aldziņu


jo zin visu un dzird visu, ko runā tauta. Tautas mutīgākā daļa apgrozās ciema bibliotēkā. Nīcas bibliotekārei netto alga pāri 800 euro. Par ko? Par to, ka labi visu zin!

Atbildēt

Saule

08.01.2018. 20:32

»

pēdē

Par ko vēl bibliotekāri stukačo


un kapēc tu esi iedomājies, ka bibliotekāri stukačo? Ko nozīmē: un vēl par ko??? Bibliotekāram ir nopietnākas problēmas kā piemēram pabarot , izskolot bērnus ar savu mazo aldziņu!

Atbildēt

Asiirietis

08.01.2018. 16:01

Varu vien ziņot to, ko zina katrs godīgs Latvijas pilsonis - "MŪSU VALSTI PATIESĪBĀ PĀRVALDA KGBešņiki, KOMUNISTI, viņu paklausīgie LPSR stukači un visu šo padibeņu jau jaunā ataudze, kuri no bērna kājas rijuši tiem nepiederošo, latviešu tautas īpašumu.

Atbildēt

Uldis

08.01.2018. 12:40

Ne DP, ne SAB, ne IeM nelika šķēršļus Krievijas likumīgiem zagļiem saņemt uzturēšanas atļaujas Latvijā. Loģiski, "manus manum lavat", vai "vārna vārnai acī neknābs"
"http://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=8934

Atbildēt

Baba Toņa

08.01.2018. 11:27

»

pēdē

Par ko vēl bibliotekāri stukačo


Visās Latvijas bibliotēkās bibliotekāres runā par Kazeku un Vējoni, kuri Centralāfrikā vienā istabā ir nakšņojuši.

Atbildēt

Biete

08.01.2018. 03:54

Biete smagi nokļūdījās reklamējot terora žurnālus!

Atbildēt

?

07.01.2018. 21:23

»

Arī DP

telpās ir mošeja, jo Satversme nodrošina ticības brīvību. Arī slimnīcās. Utt. Saeimas namā lūdzas Bu Meri


Islams nav reliģija. Islams ir totalitāra sekta reliģijas aizsegā.

Atbildēt

?

07.01.2018. 20:56

Stradiņa universitātes dienesta viesnīcā Mārupes ielā vienā telpā esot iekārtota mošeja. Vai Drošības policija varētu šo informāciju pārbaudīt un sniegt atbildi Pietiek.com portālā. Kur Latvijā vēl ir ierīkotas mošejas?

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

07.01.2018. 19:36

»

Esiet modri,

ja tuvojaties bibliotēkām. Kā redzams, tās apsēduši islāma teroristi! Nekādā gadījumā nevienā bibliotēkā, lasītavā nereģistrējieties ar savu pasi vai citu savu dokumentu. Ja bibliotekāre nostučīs kļūdoties, nonāksit DP kriminālvajāšanas vajadzības uzsākšanai. Esiet modri...


atkal izvēmās uz dzeltena ledus aiz lapsukūts kad bija kārtējo reizi pasūtīts aiz jurtas apsūkāt dzeltenās lāstekas. Debess muļķu zemē klāra, maniaku izvarojušas nāras, kas bija jāpierāda un ir sacīts. Tabļetkas porcijas srrrancijam nava akal.

Atbildēt

Esiet modri,

07.01.2018. 19:22

»

lauķis

DP būtu jārūpējas lai tādi islamisti valstī neiebrauktu vispār , kur nu vēl vazātos pa bibliotēkām


ja tuvojaties bibliotēkām. Kā redzams, tās apsēduši islāma teroristi! Nekādā gadījumā nevienā bibliotēkā, lasītavā nereģistrējieties ar savu pasi vai citu savu dokumentu. Ja bibliotekāre nostučīs kļūdoties, nonāksit DP kriminālvajāšanas vajadzības uzsākšanai. Esiet modri!

Lai izvairītos no nepatikšanām DP minēto briesmu sakarā, nekad neatklājiet, ka protat lasīt un rakstīt! Ja kādam to vajag, lai dara pats. Jo, ja vienreiz to atklāsit reizē ar savu parakstu, jūsu parakstu nevienam nebūs šķēršļu atdarināt viltojot zem dokumenta, ko safabricējuši viltus islāmisti DP operatīvo darbinieku operatīvo lietu izstrāžu sakarā.

Ja tomēr redzat kādai valsts nozīmes biblotēkai tuvojoties personu islāmista tērpā, nekad vairs nevarat būt pārliecināts, vai tas nebūs DP darbinieks, kas sargā jūsu drošību! Esiet modri!

Atbildēt

lauķis

07.01.2018. 18:42

DP būtu jārūpējas lai tādi islamisti valstī neiebrauktu vispār , kur nu vēl vazātos pa bibliotēkām.

Atbildēt

6) pastiprināta interese par notiekošo

07.01.2018. 18:29

teroristisko organizāciju kontrolētās teritorijās:

Ikdienā viņi pārvietojas ar dārgām BMW un Range Rover marku automašīnām, piedalās privātos „tusiņos” ar partiju „kasieriem”, spēlē tenisu ar varas eliti un apgrozās miljonāru aprindās, paši vairāk atgādinādami turīgus uzņēmējus, nekā valsts amatpersonas. Viņu ģimenes locekļi un draugi atrod siltas vietas iestādēs, kuru vadību viņi tur dzelžainā tvērienā, bet pārdrošākajiem – arī nodarbojas ar biznesu, kuros caur ofšoriem investē Krievijas miljonāri. Viņi ir Drošības policijas augstistāvoši darbinieki, kuri atbild par pielaižu valsts noslēpumam piešķiršanu vai atteikšanu, izšķirot ietekmīgu amatpersonu un miljonu iepirkumu likteni.


https://agnesemargevica.wordpress.com/2015/05/28/pielaizu-biznesmeni/

Atbildēt

paradnieks

07.01.2018. 18:28

vai pornosaitu apmekletaji biblioteka ari tiks fikseti dp sarakstos ?

Atbildēt

Raivis un Dzintars

07.01.2018. 18:16

„Latvijas Nacionālās bibliotēkas darbinieku vidējais atalgojums ir apmēram 816 eiro, kas ir virs vidējā bibliotekāra atalgojuma valstī kopumā,” saka kultūras ministre Dace Melbārde.

Atbildēt

:D

07.01.2018. 18:09

Kam ziņot par aizdomīgām, teroristiski/prokremliski noskaņotām personām DP,SABā, Knābī, VIDā, armijā, Saeimā, policijā, prezidenta kancelejā, pašvaldībās utt?

Viņiem pašiem?


:D

Atbildēt

izskatās, ka

07.01.2018. 17:28

Mežviets reklamē Inspire, Dabiq un Rumiyah... ja kāds līdz šim tādus nezināja...

Atbildēt

3,14-zģec

07.01.2018. 17:00

»

pēdē

Par ko vēl bibliotekāri stukačo


Par visu.

Atbildēt

pēdē

07.01.2018. 16:22

Par ko vēl bibliotekāri stukačo?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par lietām, ko nesaprast

FotoPirms dažiem gadiem cilvēki sūdzējās, ka Gaujas Nacionālajā parkā starp Auciemu un Pielekšiem huligāni dzīvām priedēm noplēsuši mizu. Vēlāk gan izrādījās, ka tie nav bijuši nekādi bandīti, bet gan profesionāli dabas draugi, kas mizu noplēsuši par Eiropas naudu – 823 243 eiro vērta projekta ietvaros.
Lasīt visu...

21

Vai tagadējais hokeja skolas „Rīga” direktors gremdē Latvijas hokeju?

FotoPirms pāris nedēļām norisinājās hokeja skolas (HS) “Rīga” akreditācijas process, kas iezīmēja atskaites punktu pirms pāris gadiem skaļi uzsāktajām reformām, kad tika gāzta tā laika vadība ar direktoru Daini Loci priekšgalā. Jaunā vadība ar skolas direktoru Kārli Ventu priekšgalā nāca klajā ar skaļiem solījumiem par zelta kalniem un cerībām, atrisinot visas skolas nedienas.
Lasīt visu...

12

Vēlēšanu laikmeta griežos

FotoŠodien ietekmīgākajā Latvijas kaimiņvalstī - Krievijas Federatīvajā Republikā - notiek galvenās amatpersonas vēlēšanas. Lai arī daudzi to ir aizmirsuši, Krievijas Republika pirmoreiz tika dibināta 1917. gada 14. septembrī ar Kerenska Pagaidu valdības dekrētu. Tādējādi sekojošā Lielā Oktobra Sociālistiskā revolūcija iznīcināja Krievijas Republiku, nevis kaut kādu mistisku carisma citadeli.
Lasīt visu...

21

Īsi par genderistiem un “simtgades” praidu

FotoBūtu lieliski, ja par šādiem absurdiem jautājumiem nenāktos izteikties. Diemžēl ir nelielas, labi finansētas un mediju atbalstītas cilvēku grupas, kas uzspiež pārējai sabiedrībai šo jautājumu apspriešanu.
Lasīt visu...

12

Nauda, sabiedrotie un smakas: divi blakussecinājumi no trakās “banku nedēļas”

FotoKaislības ap bankām un baņķieriem pēc pāris nedēļu šekspīriskas spriedzes pārgājusi ierasti birokrātiskas gaudenības fūgā: vienā balsī skan “gaidīsim piedāvājuma izvērtējumu”, otrā “izmeklēšana būs panākumiem bagāta, un nekādā gadījumā ne ilgāka par pusgadu”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiskās āmurgalvības un instinkti

Politikā tāpat kā jebkurā citā cilvēku senā un mūždien aktuālā nodarbošanās veidā gadu tūkstošos ir nostiprinājušās noteiktas profesionālās domāšanas shēmas un praktiskās...

Foto

Anša Ataola Bērziņa kāzusa tiesiskais vājprāts

Drīz būs pagājis jau vesels gads, kopš Latvijas Republikas pilsoni Ansi Ataolu Bērziņu aizturēja Čehijas Republikas tiesību aizsardzības iestādes. Visu...

Foto

Latvijai nav jāatbalsta autoritārisms Polijā

Politiskā partija PROGRESĪVIE nosoda Latvijas valdības vadītāja nostāšanos autoritāri konservatīvās Polijas valdošās koalīcijas pusē strīdā ar Eiropas Komisiju par Polijas tiesu...

Foto

Manu oponentu cirks

Sākoties Rimšēviča sāgai Latvijas finanšu un politiskajā vidē, kas līdzi nes arī retoriku par Latvijas Bankas prezidenta iespējām turpmāk ieņemt šo amatu, nebija...

Foto

Lielbritānijā un Spānijā padzīvojošas sievietes pārdomas par Stambulas konvenciju

Pēkšņi sirdī sajutu vēlmi atrast brīvu mirkli un uzrakstīt savas pārdomas par slaveno Stambulas konvenciju. Pirms sāku...

Foto

Vai KNAB vajag „draudēt” ar „Facebook” slēgšanu? Noteikti

Pirms divām nedēļām publicējām Re:Baltica pētījumu par to, ka Latvijas politikā izveidojies melnais caurums. Tas attiecas uz politiskajām reklāmām sociālajos...

Foto

Es neesmu vainīgs, Ušakovs pats atnāca

Mans vārds pēdējo dienu laikā ir ierauts neliela mēroga skandālā, ko izraisīja mans, iespējams, ne līdz galam pārdomātais lēmums publiski...

Foto

Konceptuālās varas un ideoloģijas ABC jeb utopija par parlamentāro apvērsumu

Šī ir eseja-utopija. Tekstā ir apvienots esejas žanrs ar utopijas žanru. Esejas saturs ir utopisks –...

Foto

Ar domu par jaunu Latviju

Kas ir valsts ideoloģija? Vai tā ir vajadzīga? Vai varbūt tā ir pagātnes palieka? Uz šiem jautājumiem iespēju robežās mēģināsim rast...