Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Cilvēka saskaldīšana

Dabas bērns
10.11.2014.
Komentāri (53)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut kur no Austrumiem ir atnākusi atziņa, ka Viss ir Viens - viss atrodas vienotā mijiedarbībā un veido Vienotu Veselumu. Vienotais Veselums atrodas līdzsvarā un harmonijā. Der paraudzīties kaut vai uz dabu – dzīvnieku sugas sadarbojas, veidojot līdzsvaru, kas nodrošina sugu izdzīvošanu; planētas, riņķodamas Saules sistēmā, sniedz līdzsvara un harmonijas paraugstundu. Kā šajā Vienotajā Veselumā jūtas un uzvedas tā saucamais Radības Kronis – cilvēks?

Būtībā līdz ar pirmo sevis piesegšanai domāto vīģes lapu cilvēks sevi sāka atdalīt no Vienotā Veseluma. Gadsimtu gaitā vīģes lapa ir pārvērtusies bezmaz necaursitamās bruņās, aiz kurām, baidīdamies sevi pazaudēt, slēpjas cilvēka vārgais ego. Ego ir sevi norobežojis no parējām cilvēka augstāko būtību veidojošajām substancēm – dvēseles un gara. Tad nu tāds norobežoti aprobežots un savās būtībās saskaldīts Radības Kronis mēģina sevis uzstūķēšanai pārtaisīt Esamības galvu pēc saviem izmēriem un ieskatiem, Mīlestības vietā sējot naidu, harmonijas vietā – disharmoniju, prieka vietā – sāpes. Kas gan cits, ja ne cilvēka intelekts ir novedis pasauli līdz tai bezjēgas robežai, kur tā pašlaik atrodas?

Kam tas ir izdevīgi? Saskaldīts cilvēks ir vienkārši un ērti vadāms. Saskaldīts cilvēks ir marionete sistēmas rokās. Saskaldīts cilvēks ir spiests patērēt milzīgu daudzumu medikamentu, lejot ūdeni uz attiecīgā biznesa dzirnavām. Saskaldīts cilvēks meklēs laimi ārpus sevis, iekļaujoties patēriņa karuselī un pirks, pirks, pirks. Ja nebūs par ko, aizņemsies, taču tik un tā pirks. Saskaldīts cilvēks vienmēr piederēs pūlim, jo meklēs pūlī sevī iztrūkstošo veseluma sajūtu. Interesanti, ka pat ja veidojas aizmetņi cilvēka savienošanai atpakaļ pie Sevis, ar laiku šie aizmetņi cilvēces kolektīvās apziņas iespaidā nosacīti transformējas par vēl lielākiem cilvēka saskaldītājiem. Minēšu piemērus.

Ir atrasti un joprojām uzrodas apliecinājumi, ka Ješua / Jēzus no Nācaretes bijis reāli dzīvojusi persona.  Gan Jaunās Derības teksti, gan Nag Hamadi tuksnesī atrastie apokrifi apliecina, ka Ješua / Jēzus sabiedrībai sniedzis Vienotā Veseluma vēsti. Taču cilvēku varas kāre vēlāk no tās radīja reliģiju, Patiesības vietā cilvēkiem piedāvājot ideju par patiesību. Tos, kuri attiecīgajai idejai nepiekrita, fiziski iznīcināja. Mēģināja iznīcināt arī visus tos, kuri nesa tālāk  Ješua / Jēzus vēsti par cilvēka sasaisti ar Vienoto Veselumu.

Tomēr tieši tāpat, kā vietas karte nav pati vieta, ideja par patiesību nav pati Patiesība. Tādējādi reliģijas itin braši piedalās cilvēka / cilvēku saskaldīšanas procesā. Pirmkārt, caur pieķeršanos pie  idejas par patiesību, cilvēks tiek novērsts no Patiesības. Ego labprāt rotaļājas ideju pasaulē, kamēr satikšanos ar Patiesību tas uztver kā sev reālu draudu. Un kā nu nē – saplūsme ar Vienoto Veselumu nozīmētu ego nāvi. Izrādītos, ka tāda ego nemaz nav – ir tikai cilvēka prāta uz baiļu un psiholoģisku traumu pamata saveidoti priekšstati un konstrukcijas. To ego nevar pieļaut!

Otrkārt, vēsturiski ir pierādījies, ka reliģijas kā nekas cits ir skaldījušas cilvēkus pēc to piederības. Interesanti, ka pēdējos mēnešos daudz mētājoties pa pasauli, satiekot un runājoties ar cilvēkiem no Ukrainas, daudzi no viņiem uzsver konflikta reliģisko pusi – Ukrainas austrumos karo pareizticīgie pret katoļiem. Un, viņuprāt, tieši šis faktors konfliktu padarot neatrisināmu.

Otrs cilvēks, par kura darbošanos un tās sekām ir vērts parunāt vairāk, ir Radžņišs, plašāk pazīstams kā Ošo (11.12.1931 – 19.01.1990). Amerikāņu novelists Toms Robins ir nosaucis Ošo par bīstamāko cilvēku pēc Jēzus. Kam bīstamāko? Protams, sistēmai. Ošo pārliecinoši iestājās par cilvēka Veselumu, 1981. gadā izveidojot vairāku tūkstošu dalībnieku komūnu cilvēku skaldīšanas Mekā - Amerikas Savienotajās Valstīs netālu no Oregonas. Komūna beidza savu darbību 1985. gadā, kad Ošo, ASV administrācijas un baznīcas vajāts, pa vidu pabijis arī turienes cietumos un saņēmis radiācijas starojuma devu, kura tikai sagadīšanās dēļ netrāpīja pa Ošo smadzenēm, bet skāra kakla daļu un žokli, bija spiests ASV pamest.

Protams, līdzās fiziskai vajāšanai Ošo saņēma milzīgas antipropagandas devas, kuras pašvairojas un darbojas vēl līdz šai dienai. Antipropagandā tika iesaistīti arī Ošo tuvu stāvoši cilvēki, Ošo vārdā tika izdoti viltus teksti. Tā nu šodien vienīgais par Ošo centieniem patiesi autentiskais pieejamais avots ir ierakstītie un internetā pieejamie Ošo diskursi, kuros runā viņš pats un kuri itin skaidri norāda virzību viņa darbā cilvēka Veseluma atgūšanai neatkarīgi no dzimuma, rases, tautības, materiālā stāvokļa, iepriekšējās reliģiskās pārliecības.

Pēc Ošo nāves viņa izveidotais centrs Punā, Indijā arvien vairāk sāka pieņemt komerciālu raksturu, un no Ošo gara šodien tur vairs nav palicis tikpat kā nekas. Centrs lielā mērā ir pārņēmis cilvēka skaldīšanas funkciju – to pašu, pret ko tik ļoti iestājās Ošo.

Trešais cilvēks, ko vēlos šeit pieminēt, būtu mūsu laikabiedrs, vācu psihoterapeits Berts Helingers (dz. 16.12.1925). 1950. gadā kā misionārs Helingers nonāca Dienvidāfrikā, Zulū ciltī, kur pavadīja 16 gadus. Iespējams, tieši tur, kontaktējoties ar dabas tautām, viņš iepazina ģimenes / dzimtas kolektīvās apziņas lauka ietekmi uz dzimtas locekļiem. Pēc atgriešanās no Āfrikas Helingers pameta garīdzniecību, pievērsās psiholoģijas studijām un deviņdesmitajos gados izveidoja savu sistēmiski fenomenoloģisko metodi, kurā ar izvietojumu palīdzību varēja veiksmīgi risināt ģimeņu un to locekļu problēmas. Izveidotā metode bija gana efektīva un to uz “urrā!” pieņēma Rietumeiropas psihoterapija.

Helingers metodi turpināja attīstīt, radot tās jaunas versijas, kuras nosauca vispirms par “Kopsolī ar dvēseli”, pēc tam par “Kopsolī ar garu”. Šīs versijas psihoterapija vairs neatzina – kāda dvēsele!? kāds gars!? re, vecajam vīram iestājies vecuma marasms!

Pat būdams vecumā ievērojami virs astoņdesmit, Helingers turpināja mācīties pats un pilnveidot savas metodes. Interesanta ir Helingera tikšanās ar Karlosa Kastaņedas aprakstīto indiāņu šamani donu Huanu (kuram īstenībā gan ir cits vārds). Links interesantiem atrodams šeit: http://www.youtube.com/watch?v=ADe1pilG2Xc

Helingeram tur ir stipri virs astoņdesmit, donam Huanam – stipri virs deviņdesmit.

Helingeram decembrī paliks 89 gadi, un viņš ir pagājis malā no savas skolas darba organizēšanas. Viņa vietā tagad to dara citi un atkal jau ar to pašu tendenci – Helingera veidotā virzība uz Veselumu palēnām pamazām tiek aizstāta ar virzību uz skaldīšanu.

Visos trijos piemēros pēc līdera paiešanas malā virzība uz skaldīšanu ir notikusi un notiek gana masveidīgi. Paliek proporcionāli pavisam maza daļa līdera sekotāju, kuri turpina nest atklāto tieksmi pēc Veseluma sevī un sabiedrībā. Viņi ir mazākumā, viņi ir klusi – tikpat kā nesadzirdami aiz skaldīšanas radītā trokšņa.

Vēsti par cilvēka vienotību ar Veselumu alegoriski ir nesuši un nes daudzi dzejnieki. Minētā vienotība kā tāda ir vārdos neaprakstāma; tādējādi dzejā izmantojamās līdzības ir vienīgais veids, kā kaut ko var par to pateikt.  Piemēram, ja Omāra Haijama daudz apdzejoto vīna dzeršanu alegoriski saprot kā saplūsmi ar Esamību, viņa teksti iegūst pilnīgi citu dimensiju.

Dziļi sakrāli dziesmu teksti ir Borisam Grebenščikovam. Zemāk ir pāris linki uz, manuprāt, patiešām pērlēm!

http://www.youtube.com/watch?v=yME9VC1201I

http://www.youtube.com/watch?v=39INNZCcrTc

Jautājums, kas var rasties šo lasot – ja jau Viss ir Viens, vai pašreizējais haoss arī pieder pie Veseluma? Protams, ka jā. Pirmkārt, tāpēc, ka šis haoss nav radies ne no kā. Tas kopā ar cilvēcisko vērtību devalvāciju ir tiešs atspulgs tam, kas notiek sabiedrības indivīdu iekšējā pasaulē. Otrkārt, varbūt tieši tāds tas ir nepieciešams, lai cilvēki sāktu apjēgt, kur meklējama harmonija un laime. Tikai cilvēku iekšējā transformācija var novest pie kvalitatīvām izmaiņām ārējā pasaulē. Nekad tas nenotiek otrādi.    

Novērtē šo rakstu:

44
12

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...