Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Davai, leģitimēsim arī Lembergu!

K. Streips, speciāli PIETIEK
25.10.2010.
Komentāri (48)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai nebūtu laiks visiem tiem Latvijas ļaudīm, kuri pēdējo 10, 15 gadu laikā tā vai citādi ir bijuši iesaistīti smilšu kastē, kas saucas „lielā politika,” pateikt, ka – jā, visu minēto laiku smilšu kastē viens no galvenajiem spainīšiem un viena no galvenajām lāpstiņām vienmēr ir piederējusi aktīvistam no Puzes?

Ak, cik laimīgs ir šis cilvēks! Laimes māte viņam ir piešķīrusi tik labus draugus, ka tie viņam dāvina mājas, mašīnas, naudu, un bezmaz ārvalstu televīzijas spēļu šovu allaž piesolītās piecas naktis un sešas dienas Karību jūras salās.

Tāpat viņš arī ir bijis cilvēkbērns, kurš tikpat dāsns ir bijis pret saviem līdziedzīvotājiem. Ventspils ir sakopta smuka kā konfekte. Laikam aktīvists no Puzes pats pa naktīm ar šķipeli un bruģakmeņiem staigāja, puķītes stādīja, apbedījumus kopa. No tā pietiekami daudziem ļaudīm mūsu valstī izriet, ka tikpat daiļi viņš varētu sakopt arī visu pārējo Latviju.

Nekāda Lielā talka vairs nebūtu vajadzīga. Viss spīdētu un laistītos. Ventspils pensionāri svētkos var cerēt, ka viņiem tiks piešķirta kāda naudiņa, lai uz galda varētu likt vismaz vistas stilbiņu, ja ne riktīgu cepeti. Tā visa rezultātā 2009. gada pašvaldību vēlēšanās aktīvists no Puzes ieguva vairāk plusiņu nekā jebkurš cits kandidāts Ventspils pilsētā.

Tiesa, ne visi pratās. Vesels tūkstotis ar kapeikām viņu svītroja. Varbūt tāpēc, ka cilvēkam, kurš vada pilsētu, it kā laikam jau būtu jādzīvo, nu, teiksim … attiecīgajā pilsētā un nevis kaut kur priekšpilsētā (tāds pats jautājums būtu radies Rīgas domes priekšsēdētāja vietniekam, kurš māju ceļ Jūrmalas priedēs, ja vien viņš nebūtu kārtējo reizi pārcēlies uz citu darba vietu).

Taču ar savu Ventspili Puzes aktīvistam acīmredzot nav pieticis. Ja reiz tur visādas šeptes bīdīt, tad ir vajadzīgi arī ļaudis Rīgā, un tā nu jau daudzu gadu garumā mums visiem nācies klausīties stāstus par stipendiātiem, zvaigznīšu brīžiem, Pleskavas šosejām, Damokla zobeniem u.tml. u.tjp.

Nācies dzīvot valstī, kurā ilgus gadus valsts centrālajai valdībai piederēja mazākuma daļa ar naftas pasauli saistītā kompānijā, kurā pārējās daļas piederēja sazin kam. Kādam ar ofšoru saistīta ofšora ofšoriskā meitas uzņēmuma sadarbības ofšora kopuzņēmumu veidojošā ofšora meitas uzņēmuma ofšoram. Varējām pārdomāt, vai tas ir veids, kādā civilizēta valsts un nevis, teiksim, banānu republika attiecas pret saviem valsts īpašumiem.

Protams, kārtīgam Puzes aktīvista līmeņa censonim arī ir vajadzīgi pašam savi masu informācijas līdzekļi tā, lai nevienam neienāktu prātā par viņu rakstīt vai stāstīt kaut ko nesmuku. Tā nu sanācis, ka dāma vārdā Silva savulaik ir parakstījusi itin slepenu līgumu par to, ka Puzes aktīvistam viņas radio stacijā itin slepeni piederēs itin slepenās noteikšanas tiesības, un tāpēc dāma vārdā Silva savā radio nekad neko ne tādu par viņu nestāstīs.

Ja nopietni, jautājums par to, vai dāmai vārdā Silva tāpēc vajadzētu nolikt Saeimas deputāta mandātu, manuprāt, ir atkarīgs lielākoties no tā, vai sava itin slepenā līguma kontekstā viņai kādreiz ir nācies rīkoties pagalam nesmuki, piemēram, melot amatpersonas deklarācijā.

Protams, mēs dzīvojam valstī, kurā cilvēks, kurš melo amatpersonas deklarācijā, var pat tapt ievēlēts par valsts pirmo personu, bet tomēr. Ja dāma vārdā Silva ir melojusi amatpersonas deklarācijā, tad ne vien viņai būtu jānoliek mandāts, bet viņai arī būtu jāstājas tajā ļoti, ļoti garajā rindā, kas saucas „lietas, kuras top izmeklētas.” Varbūt viņai laimētos un lieta netiktu izmeklēta „saprātīgos termiņos,” kā nupat to ir paģērējušas „gudrās galvas” no Saeimas īstās un nosacītās opozīcijas. Gadīties var visādi.

Bet, kas attiecas uz Puzes aktīvistu un lielo politiku, varbūt ir laiks leģitimēt viņa smīnīgo un ņirdzīgo klātbūtni pie lielās politikas galda. Jo, raugoties uz šo smīnīgo un ņirdzīgo klātbūtni, cilvēks var nogurt. Var nogurt ne tik daudz no tā, ka beidzot, pēc 20 gadiem valsts neatkarības Temīda varbūt vismaz mazliet sāk sarosīties uz visa tā izmeklēšanu, kas jau izsenis Pasaules bankai lika runāt par „valsts sagrābšanu”, cik no tā, ka acīmredzot šīs sagrābtās valsts politikāņi un arī vēlētāji neko no tā nav iemācījušies.

Laikam jau būtu par daudz prasīts, lai tie ļaudis, uz kuriem savulaik attiecās jēdzieni „Zvaigznīšu brīdis,” „Pleskavas šoseja,” „V.K.” (protams, protams, varbūt runa bija par traumatoloģijas ārstu Kalnbērzu vai varbūt par vienu no diviem Parex bankas šefiem, kuriem abiem iniciāļi ir „V.K.”, vai varbūt par kādu pavisam nezināmu personu vārdā Vladlens Kurmjēdājs, bet tikai un, protams, ne par kādu ar iniciāļiem „V.K.”, kurš attiecīgajā brīdī lielajā politikā gozējās visnotaļ augstā amatā) u.tml., tagad rātni paceltu rociņas un pateiktu „Jā, es arī.”

Taču nudien gribas bļaut, ja valsts parlamentā atkārtoti tiek ievēlēti tie cilvēki, kuri sava patrona labad cenšas legalizēt naudas atmazgāšanu, amnestēt visus valsts kriminālapsūdzētos pēc kārtas, ja vien viņiem pagadījās tālajā 1990. gadā pareizajā brīdī atrasties Jēkaba ielā un pareizajā brīdī pateikt vārdu „jā” attiecībā uz 4. maija neatkarības deklarāciju u.tml.

Gribas bļaut tāpēc, ka politiskā konjunktūra mūsu banānu republikā nozīmē, ka šo procesu autoriem gluži automātiski un pilnīgi bez jebkādām debatēm jaunajā valdībā pienākas vieta ar sešiem ministru portfeļiem. Gribas bļaut tāpēc, ka nav iemesla domāt, ka nejēdzības, kuras grupējamas zem jēdziena „mutatis mutandis” neturpināsies.

Paldies portālam Pietiek, ka tas ceļ gaismā vienu dokumentu blāķi pēc otra. Varbūt vajadzētu vērsties pie tā zviedra, kurš vienā momentā palaida gaisā visu NATO iekšējo korespondenci par notikumiem Afganistānā, varbūt vienā momentā varētu palaist gaisā arī visu to, kas šajos gados un šajās dekādēs ir darījies Ventspilī, – viss tas, ko ir „aizmirsusi” Puzes aktīvistam „nepazīstamā” grāmatvede un tas, ko ir „aizmirsuši” visi tie, kas patlaban sniedz liecības Puzes aktīvista tiesāšanā.

Taču ziniet, par ko gruzd patiesas vēdergraizes šajā kontekstā? Ne jau par to, ka kādā brīdī tiesa pratīsies attiecībā uz to „saprātīga termiņa” būšanu, ko pagājušajā nedēļā (kā jau vienmēr, trešajā lasījumā un pilnīgi bez jebkādām debatēm) „gudrās galvas” iebīdīja Krimināllikumā. Tas pat mūsu banānu republikā būtu par traku. Nē, rūpes ir par to, ka visa lielā tiesāšana galu galā izrādīsies čiks esam tāpēc, ka „Zvaigznīšu brīža” zvaigznes stunda bija pasen un var izrādīties, ka tam visam ir iestājies noilgums.

Un tāpēc gluži ķecerīgā doma. Leģitimēsim Puzes aktīvistu! Pateiksim, ka ar to viss ir kārtībā. Padosimies! Akceptēsim to, ka mēs dzīvojam banānu republikā, kurā tie, kuriem ir teikšana pie varas kloķiem, var darīt da jebko. Akceptēsim pavisam reālo iespēju, ka Vienotība, kurā tik ļoti daudz cilvēku ielika tik ļoti daudz cerību, savu dalībnieku sīko un pietiekami bieži arī sīkmanīgo ambīciju dēļ kaut kad izjuks pa vīlītēm un tad mēs varēsim dzīvot ar valdību, kura Latviju pagriezīs ar seju pret austrumiem un ar visām netīrajām rokām un taustekļiem pret garajām un necaurskatāmajām ofšoru ķēdēm, kuras pat Lapsa, Rulle un Neo nevarēs atšķetināt, jo vēl galu galā sagrābjama ir alternatīvā enerģētika, atkritumu bizness, digitālā pasaule…

Ieslīdēsim Stokholmas sindromā. Tā būs vieglāk. Nebūs jāškrobējas. Ja nogulsimies uz zemes, papletīsim kājiņas un sistēmai teiksim: „Ņem mani!”, varbūt pat kādu siltu vietiņu kāda uzņēmuma padomē varēsim dabūt. Cik jauki, cik silti, cik mīļi.

Cik skumji.

Novērtē šo rakstu:

3
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvija ir atguvusi neatkarību?

FotoBarikāžu laiks 1991.gada janvārī deva spēcīgu impulsu Latvijas iedzīvotāju apņēmībai panākt valsts neatkarības pilnīgu atjaunošanu. 1991. gada 3. marta aptaujā piedalījās 87,6% Latvijas balsstiesīgo iedzīvotāju, no kuriem par demokrātisku un valstiski neatkarīgu Latvijas Republiku nobalsoja 73,7%, bet pret – 24,7% iedzīvotāju. Tā rezultātā 1991. gada 18. martā Dānijas valdība parakstīja protokolu par sadarbību starp Dānijas Karalisti un Latvijas Republiku, apstiprinot Latvijas atzīšanu par neatkarīgu valsti, pagaidām gan neatjaunojot oficiālas diplomātiskās attiecības.
Lasīt visu...

21

Par nekustamā īpašuma Skolas ielā 4, Ikšķilē iegādes nepieļaušanu

FotoBiedrībai "Ikšķiles novada uzņēmēju biedrība" tapis zināms, ka uz Ikšķiles novada domes aprīļa sēdi tiek gatavots jautājums par nekustamā īpašuma Skolas ielā 4, Ikšķilē iegādi par nesamērīgi augstu pirkuma maksu EUR 325 100 apmērā.
Lasīt visu...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

Vēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda...

Foto

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

Nesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar...

Foto

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

Pēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai...

Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...