Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc nesen izskanējušajām ziņām par kārtējām Drošības policijas (DP) aktivitātēm es vēlētos padalīties ar sev zināmu informāciju. Šoreiz runa ir par DP kriminālprocesu pret Igoru Šiškinu, kurš plašāk pazīstams ir kā nacionālpatriotiskas organizācijas Gustava Celmiņa Centrs vadītājs. Pēc publiski izskanējušas informācijas Šiškinam tiek inkriminēta ieroču, spridzekļu, kā arī „spiegu pildspalvas” glabāšana.

Šajā lietā ir vairāki dīvaini apstākļi, uz ko es vēlos vērst lasītāju uzmanību. Pirmkārt, tiek apgalvots, ka Igors taisījies spridzināt ķīniešu imigrantus, pederastus un pat vareno NATO! Otrkārt, šī informācija tiek pasniegta kā pierādījums tam, ka Igors darbojas pret Latvijas pamatvērtībām. Treškārt, DP par Igora rīcībā esošo munīciju uzzināja jau 2011. gadā, noklausoties telefonsarunas, taču rīkojās tikai 2012. gada decembrī. Tātad par visu pēc kārtas.

Būdams savulaik iesaistījies vairākās nacionālpatrioiskās organizācijās, es ikdienā esmu šaurākā lokā dzirdējis jokus un pats jokojis, ka „vajag tos pretiniekus vienreiz uzlaist gaisā”. Šādas runas ikdienā ir dzirdamas ne tikai radikālās organizācijās, bet arī starp parastiem „reņģēdājiem”.

Nelaime ir tāda, ka jebkurās ar politiku saistītās organizācijās darbojas Drošības policijas slepenie aģenti. Viņu darbības metodes un uzdevums ir identisks tam, ko savulaik darīja VDK „stukači”. Viens no stukaču uzdevumiem ir atstāstīt vai rakstiski izklāstīt sarunas savam kuratoram – DP štata darbiniekam.

Jo vairāk slepenais aģents stukačs var pastāstīt, jo noderīgāks viņš ir. Noderīgākie aģenti saņem vairāk naudas no DP un nodokļu maksātāju kabatas. Tādēļ slepeno aģentu ziņojumiem ļoti labi noder šādi joki par ķīniešu spridzināšanu, prusaku ienešanu pretinieku birojos un tamlīdzīgas blēņas.

Nezinu, cik nopietni šādi ziņojumi tiek uztverti starp DP darbiniekiem, taču tas pilnībā atbilst DP nostādnei un vēlmei apkarot nacionālpatriotiskās organizācijas. Tādēļ nav jābrīnās, ka no DP izskan apgalvojumi, ka „radikālas organizācijas plāno teroraktus” un tamlīdzīgi. Tas pilnībā atbilst pašas DP vēlmei būt terorisma un ekstrēmisma draudu novērsējiem.

Šī vēlme iet roku rokā ar pie varas esošo un latviešu tautai nelabvēlīgo spēku vēlmi apkarot konkurējošās ideoloģijas paudējus. Ja nav Latvijā nopietnu apdraudējumu, tad tādus vajag izdomāt. Nav grūti visu laiku izspiegot un traucēt pārdesmit jauniešiem, kuri nodarbojas ar patriotiskiem un pilnībā likumīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem.

Tātad citēju tekstu no http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/130605/perkonkrustietis-siskins-gribejis-spridzinat-kiniesus-gejus-un-nato: „Šiškina oktobrī iegādātās sprāgstvielas esot bijis plānots izmantot dažādās protesta akcijās, piemēram, pret Cēsīs dzīvojošajiem ķīniešiem un seksuālajām minoritātēm 2015. gada Eiropraida laikā Rīgā. (..) Vienlaikus drošībnieki ar prokuratūras palīdzību vēlas izbeigt arī Šiškina pārstāvētā nacionālradikālā Gustava Celmiņa centra darbību, kā iemeslu minot biedrības darbošanos pret Latvijas republikas pamatvērtībām.”

Tātad netiešā veidā secinu ka, pēc Drošības policijas uzskatiem, Latvijas pamatvērtības ir imigranti un homoseksālisti no ārvalstīm. Taču ne par ideoloģiju šoreiz ir runa. Tāpat katrs, kas nedaudz seko līdzi politikai, zina, kāda tā ir pie varas esošajai kliķei, kas padevīgi skatās, ko teiks Brisele, Vašingtona vai Maskava. Tāpat zināms, kādi uzskati ir DP darbiniekiem, starp kuriem vismaz vēl 90. gadu vidū varēja sastapt tos pašus kadrus, kas savulaik VDK sastāvā apkaroja „buržuāzisko nacionālismu”.

Runa ir par to, ka, slēdzot Gustava Celmiņa Centru, nekas būtiski nemainīsies. Tāpat būs patriotiski noskaņoti cilvēki, kuri darbosies, nu jau pagrīdē un bez oficiālas izkārtnes. Šeit gan tiks izpildīta gan politiķu vēlme atbrīvoties no neērtajiem cilvēkiem, gan arī DP būs nepieciešami lielāki resursi (un, pats galvenais, budžets!) pagrīdnieku izspiegošanai.

Treškārt, es minēju to, ka DP jau sen bija zināms, ka Igora rīcībā ir munīcija. Domāju, ka lasītājam nav nekāds jaunums, ka Latvijā ar un arī pilnīgi bez jebkādām atļaujām tiek noklausītas interesējošu personu telefonsarunas. Tad nu, lūk, telefonsarunā 2011. gadā ar vienu cilvēku diezgan plaši tika aprunāta šī munīcijas tēma.

Spriežot pēc tā, ka savulaik manas telefonsarunas tika noklausītas vismaz vairākus mēnešus pirms kriminālprocesa uzsākšanas, es secinu, ka arī šī cilvēka sarunas tobrīd noklausījās. Tobrīd, kad sāka noklausīties manas sarunas, es biju tikai ierindas biedrs oficiāli reģistrētā partijā. Turpretī cilvēks, ar ko es 2011. gadā telefoniski runāju par munīciju, ir kādas nacionālistu biedrības valdes sastāvā.

Iespēja, ka tobrīd šī saruna netika noklausīta, ir tuvu nullei. DP šo informāciju dzirdēja, bet nerīkojās. Kāpēc tā, man nav zināms. Taču varu secināt vienu – ja kaut kādā brīdī ir nepieciešams, DP slepeni ievāktā informācija tiek izmantota, lai nevēlamus cilvēkus dabūtu aiz restēm. Ne jau ieroču esamība vai likuma ievērošana uztrauc DP.

Konkrētajā gadījumā gan visticamāk informācija ir nākusi no stukačiem, kas ir Igoram visapkārt viņa vadītajā organizācijā. Un pats labākais, ka šo stukaču pienestās informācijas saturs un patiesums nav pārbaudāms personai, pret kuru šie ziņojumi tiek izmantoti. Tādēļ, ka aģentu ziņojumiem ir valsts noslēpuma statuss, kā arī nereti tie tiek nodoti mutiski vai slepenas elektroniskās sarakstes veidā.

Kādēļ slepenie aģenti ir tendēti savos ziņojumos rakstīt muļķības vai pārspīlējmus, arī ir skaidrs. Vēlme piegādāt „svarīgākas” ziņas, lai saņemtu lielāku „stipendiju”, personīga atriebība pret personām, par kurām ziņo, nevēlēšanās līdz galam sadarboties ar DP, jo paši ir savervēi labākajās čekas un gestapo tradīcijās.

Turklāt, piekrītot kļūt par slepeno aģentu, cilvēks parakstās, ka precīzi izpildīs visus DP darbinieka (kuratora) uzdevumus. Ja šis uzdevums ir pretlikumīgs vai amorāls, cik daudzi aģeni spētu atteikt savam „kuratoram”?

Cik to stukaču starp pērkoņkrustiešiem ir un cik katrs mēnesī saņem, es precīzi nezinu, bet, ja pieņemam, ka katram mēnesī vidēji tiek 80Ls „stipendija” un tādi ir 10 cilvēki, tad paši parēķiniet cik tur sanāk. Ja stukačs ir DP štata darbinieks, tad tie nav nekādi 80Ls bet vismaz minimālā alga + sociālās garantijas. Bet tā jau nav liela summa, lai pasargātu mūs no Latvijas pamatvērtības – imigrantus un starptautiskus geju praidus – apdraudošā pērkoņkrustieša?

Zinu, ka cilvēkiem nepatīk lasīt garus palagus internetā. Pagaidām tas ir viss.

P.S. Algotajiem kretīniem no DP Interneta monitoringa nodaļas (jā, saskaņā ar pašu DP darbinieku publiski pausto informāciju viņiem šim uzdevumam ir izveidota vesela nodaļa!) lūgums nemēģināt komentāros rakstīt jēlības un apmelojumus par manu personu. Ja melosiet, tad ziniet, ka melus ir iespējams atspēkot.

Novērtē šo rakstu:

56
3

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

FotoBiedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra Dzintara Rasnača (NA) vadībā, aicina LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties, dodot ministra krēsla vietu spējīgākai personai, kura izprot tiesiskuma nozīmi un lomu valsts attīstībā un sabiedrības labklājībā.
Lasīt visu...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...