Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hihi

28.01.2017. 13:57

Te bija raksts par Džūkstes medniekiem.
Nu rad laiks gatavot nākamo- jo arī Kucina dēls dara to pašu kopā ar diviem tiesu izpildītājiem no tā paša kolektīva- Strižko un gehtmanu

Atbildēt

Zti

18.01.2017. 17:24

»

varbūt

varbūt vispirms pārbaudīt un tad sākt gudri runāt par ZTI darbību. Shēmas jau sen ir praksē un darbībā. Bet tiesu Administrācijai ja kas - nav ne silts, ne auksts. Ja nu vienīgi lai uz papīra būt viss kārtībā


Varbūt beidz rakstīt muļķības. Tas ka viens Seleckis taisīja shēmas, nenozīmē, ka visi citi arī tā dara. Un mēs patiešām nespējam ietekmēt izsoles rezultātu. Mēs pat neredzam, kas ir katra konkrētā soļa solītājs, līdz nesaņemam aktu no e izsoļu portāla administratora. Dalībnieku datus gan redzam, bet man nekad nav gadījies, ka kāds no reideristiem atļaujas ko tādu prasīt. Uzreiz saņemtu atteikumu.

Atbildēt

he

16.01.2017. 15:16

Bet es paspéju uzvarities:)

Atbildēt

IR labi

04.01.2017. 19:10

Kārtējā shēma!
Malači, ko, lai saka!

:)

Atbildēt

varbūt

01.01.2017. 23:14

»

jurists

e-izsoļu portālu uztur Tiesu administrācija, zti ir tādi paši portāla lietotāji kā solītāji. Nav nekādu admina tiesību. Izsoļu pagarinājums noteikts civilprocesa likumā.Izsoles aktu zti ierauga reizē ar nosolītāju


varbūt vispirms pārbaudīt un tad sākt gudri runāt par ZTI darbību. Shēmas jau sen ir praksē un darbībā. Bet tiesu Administrācijai ja kas - nav ne silts, ne auksts. Ja nu vienīgi lai uz papīra būt viss kārtībā.

Atbildēt

jurists

30.12.2016. 19:15

»

puķītis

Nu ko rozīte? Patīk arī shēmot? Pati arī laikam piedalies tādās opcijās, ka labi pārzini izsoļu otkatus, turklāt "nalom" un tūlīt pēc izsoles turpat pie izpildītāju logiem? Bet ja runa iet par likumu, tad rozīt, pavēro kā uz urrā iet jau e-izsoļu shēmotāju darbiņi, kā savējiem pagarina izsoles cik vajag...


e-izsoļu portālu uztur Tiesu administrācija, zti ir tādi paši portāla lietotāji kā solītāji. Nav nekādu admina tiesību. Izsoļu pagarinājums noteikts civilprocesa likumā.Izsoles aktu zti ierauga reizē ar nosolītāju.

Atbildēt

kasbutujabutu

30.12.2016. 13:38

Shēma puišiem ir klasiska un jau tautās pamatīgu praksi izgājusi. Bet juridiski īpaši piesieties nevar. Būtu tās simts galvas gaišākas un gribošākas, vismaz trešā daļa slaveno ZTI būtu sen valsts maizē. Bet pagaidām valstī kā vienmēr viss kārtībā - vilki paēduši un aitas dzīvas

Atbildēt

puķītis

30.12.2016. 13:32

»

Roze

Kas par murgiem, tiesu izpildītājs izpilda tikai Latvijas tiesas lēmumus nevis vai diemžēl privātpersonu un juridisku personu pārstāvju iegribas. Un arī tiesu izpildītāja darbības rīkojot izsoles, apstiprina tiesa. Šī ir tipiska latvieša-skauģa-stukača-"sportista" sūdzība par to, ka atnākot uz izsoli...


Nu ko rozīte? Patīk arī shēmot? Pati arī laikam piedalies tādās opcijās, ka labi pārzini izsoļu otkatus, turklāt "nalom" un tūlīt pēc izsoles turpat pie izpildītāju logiem? Bet ja runa iet par likumu, tad rozīt, pavēro kā uz urrā iet jau e-izsoļu shēmotāju darbiņi, kā savējiem pagarina izsoles cik vajag un ko pa nopietno neviens vispār nekontrolē, jo papīros veči māk sarakstīt visu kā vajag - 13.00 un iepūt. Bet ja par tiesām, tad šajā valstī ar tiesām ir toč "viss kārtībā". Ha, ha, ha... Galvenais ir, kā teicienā saka: tikumība ir cenas jautājums...

Atbildēt

Ja nu kas... -

28.12.2016. 23:35

»

Soņa

"... Gatis Ruķeris, viltojot dokumentus, kļūst par fiktīvu A.Freimanes kreditoru, izpildu dokumentu nodod iepriekš izraudzītam lojālam tiesu izpildītājam ..."- vieni murgi un tukša apmelošana. Kurš dokuments viltots? Kam to iesniedza - tiesai? Kādas tiesības tas viltojums nodrošināja? Izpildrakstu viltoja...


Kamēr šādam rakstam nav pievienoti dokumenti un otras puses viedoklis, vai arī lieta nonākusi tiesā, tikmēr šāds stāsts ir ne vairāk kā "viena tante teica".
Jā. Temats aktuāls. Joprojām ir neskaitāmi shēmotāji utt., taču saturs šī "Pietiek lasītāja" rakstam diemžēl ir "0".
Un Lato - pirms šādu materiālu publicēt padomā. Tas Pietiek.com reputācijai patiešām nodara tikai skādi. Tu taču esi žurnālists! Ja reiz publicē, tad materiālu ar skatu no visām pusēm, nevis vienas puses "viedokli".

Atbildēt

Ja nu kas... -

28.12.2016. 23:16

»

Roze

Kas par murgiem, tiesu izpildītājs izpilda tikai Latvijas tiesas lēmumus nevis vai diemžēl privātpersonu un juridisku personu pārstāvju iegribas. Un arī tiesu izpildītāja darbības rīkojot izsoles, apstiprina tiesa. Šī ir tipiska latvieša-skauģa-stukača-"sportista" sūdzība par to, ka atnākot uz izsoli...


"Šī ir tipiska latvieša-skauģa-stukača-"sportista" sūdzība par to, ka atnākot uz izsoli nav dabūjis otkatu par to vien, ka redz viņš ir piereģistrējies. "

Izsoles jau kādu laiku notiek elektroniski (https://izsoles.ta.gov.lv), tāpēc iet, atnākt un pieteikties kaut kur nav nepieciešams. Arī otkatu datoram nesamaksāsi.

Atbildēt

Soņa

28.12.2016. 20:20

"... Gatis Ruķeris, viltojot dokumentus, kļūst par fiktīvu A.Freimanes kreditoru, izpildu dokumentu nodod iepriekš izraudzītam lojālam tiesu izpildītājam ..."- vieni murgi un tukša apmelošana. Kurš dokuments viltots? Kam to iesniedza - tiesai? Kādas tiesības tas viltojums nodrošināja? Izpildrakstu viltoja?
Ja viltots, kādēļ to neiesniedza izmeklēt policijai? Ak nebija par ko, bet šeit apmelot ir par ko?

Atbildēt

Meli

28.12.2016. 18:57

Jo pastāstīja kāds paziņa, ka KNABs,Selecka darbībā nav saskatījis interešu konflitu, tātad tu, "lasītājs", lasītājus , sabiedrību. Vai nav tā? Gaidīsi tiesu darbus?

Atbildēt

Aija

28.12.2016. 18:53

Izlasi un sapratīsi, ka tiesu izpildītājs izpilda tiesas spriedumus un no tā atkāpties nedrīkst.
http://www.la.lv/kalpone-uzkopj-dzivokli-par-tukstoti-menesi/

Andras komentārs no LA uz šo rakstu:
Te nu esam – krāpjas kā vieni tā otri, katrs grib cīnīties ar saviem paņēmieniem. Un nav ne mazāko šaubu, ka kriminālas attiecības jārisina ar Kriminālprocesa un Krimināllikuma paņēmieniem. Tas , ka policijai nepatīk šķetināt šādas lietas un jebkuras saimnieciskas lietas, kur nav lielas naudas plūsmas, tāpat kā advokāti “sīkas” lietas, kur nav lielas naudas, negrib aizstāvēt, – tā ir valsta pārvaldes atbildība. Tiesai civilprocesā vienīgi ir jākonstatē vai darījums noslēgts likumīgi, ir juridiski spēkā vai neatbilstoši likumam, nav spēkā. Tiesas spriedumi pielīdzināmi likumiem. Tātad saistoši visiem, tāpat tiesu izpildītāji nevar nepildīt vai apšaubīt tiesu spriedumus. Autora izteikumi vai atsauce uz citu ieteikumu, ka tiesu izpildītājam “pienākums” ziņot par apšaubāmiem darījumiem nozīmētu apšaubīt tiesu spriedumu, kas būtu pretrunā jau ar iepriekš minēto, ka spriedums visiem saistošs kā likums. Tāpat kā zemesgrāmatu tiesneši un/vai notārs nevērtē pušu noslēgtās privātās vienošanās, līgumus. Tad rodas jautājums, kā lai nosaka šādos, šaubu gadījumos vēlmi uzlikt tiesu izpildītājam “pienākumu” ziņot tiesībsargājošam iestādēm par savām šaubām? Ar kuru likumu noteikts starpniekam, tiesu izpildītājam kā tiesas sprieduma izpildītājam, realizētājam šāds pienākums, kuri dokumenti jāvērtē kā apšaubāmi, ja tiesas spriedums jau noteicis rīcību – piedzīt utt., raksta autors nav vēlējies atklāt vai nesaprot situāciju. Apturēt tiesas sprieduma izpildi kā apšaubāmu? Uz tādu tiesu izpildītāja rīcību autors aicina, mudina tiesu izpildītāju? Kuru citu dokumentu vērtēt kā apšaubāmu un uzņemties pienākumu par tām ziņot? Ja rakstā nav šādas atklāsmes, mudinājums kādai personai, tiesu izpildītājam kā tiesu sprieduma izpildes personai uzlikt “pienākumu” – vai ir godīgi, tiesiski taisīt par grēkāzi? Tev, tiesu izpildītājam, ja es pēc sava prāta, no malas – banka, žurnālists nojaušu, ka ir krāpšanās, ir jāsaprot un jāziņo – ir pārspīlēts secinājums par pienākuma uzlikšanu. Būsim tomēr piesardzīgāki pret citu pienākumiem.

Jājautā, ja tu tik ti liels zinātājs un pētnieks, kādēl noslēpies aiz Pieteik lasītāja. Tev bail, lai neatmaskotu tevi un neiesūdzetu tiesā par apmelošanu un neslavas celšanu?

Atbildēt

zaza

28.12.2016. 18:43

Tas ir vispārzināms, ka visās shēmās un noziegumos ir iejauktas bankas

Atbildēt

G.L.

28.12.2016. 17:35

"Kasparam Seleckim piemērots bargākais sods – atcelšana no amata." Grantiņš pateiks, kāds sods pienākā latviešu mēsliem- cilvēces apkaunotājiem.

Atbildēt

Roze

28.12.2016. 17:24

Kas par murgiem, tiesu izpildītājs izpilda tikai Latvijas tiesas lēmumus nevis vai diemžēl privātpersonu un juridisku personu pārstāvju iegribas. Un arī tiesu izpildītāja darbības rīkojot izsoles, apstiprina tiesa. Šī ir tipiska latvieša-skauģa-stukača-"sportista" sūdzība par to, ka atnākot uz izsoli nav dabūjis otkatu par to vien, ka redz viņš ir piereģistrējies. Un dēlu rīcība glābjot mammas īpašumu ir pašsaprotama un loģiska.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pietiks par DEPO

FotoJau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī veikala apmeklētājs, līdz ar to mani droši var ievietot projekta atbalstītāju rindās.
Lasīt visu...

21

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

FotoPirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam nekustamajam īpašumam - mājoklim Latvijā. NĪN vienīgajam mājoklim netiek piemērots Baltijas kaimiņvalstīs, kā arī daudzās ES valstīs, piemēram, Dānijā, Beļģijā, Maltā, Slovākijā, Itālijā, Grieķijā.
Lasīt visu...

12

Eirorastu salnas nokostie populisma asni

FotoSākšu ar apņemšanos, ka šis rakstiņš nebūs par politiku. Tas nenozīmē, ka man nebūtu savu ideoloģisku uzstādījumu, politisku simpātiju un antipātiju vai ka es censtos tās slēpt. Gluži otrādi, esmu diezgan krass savos uzskatos, no politkorekto glumiķu viedokļa pat margināls, un savu pozīciju mēdzu publiskot skaļi un neiecietīgi.
Lasīt visu...

12

Inčukalns – mūsu? “Gāzes OIK” nebūs?

FotoAtbilde ir vienkārša un skaidra, ja ir zināms, kāds tad galu galā būs Latvijas gāzes tirgus modelis pēc tirgus liberalizācijas. Mūs kā patērētājus interesē, lai tas nodrošinātu iespēju izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu un lai tirgus būtu pietiekami drošs – vienmēr būtu iespējams iegādāties gāzi sev vajadzīgajā apjomā.
Lasīt visu...

21

Kā mums nozog nacionālismu

FotoNacionālisms ir dabiskas un cienījamas jūtas. Līdztekus ģimenei un reliģijai etniskās saknes un valoda ir viens no fundamentālajiem ikviena cilvēka identitātes balstiem. Pat nav jābūt īpaši reflektējošam un ar dzīves filozofiskajiem jautājumiem aizņemtam cilvēkam, lai apzinātos sevi kā konkrētas tautas pārstāvi un kultūras nesēju.
Lasīt visu...

21

Nepieļaut vēl vienu „Maksimu”

FotoDaudzu mūsu mājas iedzīvotāju spēki tomēr ir par mazu, lai izietu no strupceļa un atrisinātu ar mājas apsaimniekošanu saistītās problēmas, tādēļ vēršamies pie medijiem un sabiedrības ar brīdinājumu un aicinājumu mums palīdzēt.
Lasīt visu...

21

Par „Rail Baltica” metu konkursa norises īpatno gaitu

FotoRail Baltica projekts, kas paredz jaunas Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa infrastruktūras izbūvi, integrējot Baltijas valstis Eiropas dzelzceļa tīklā, būs pēdējās simtgades lielākās pārmaiņas Rīgas vēsturiskajā centrā. Tā ietvaros tiks likvidēts pilsētu sadalošais dzelzceļa uzbēruma valnis, pilsētas audumā integrētas degradētas un nepilnīgi izmantotas teritorijas, veidoti Rīgas vēsturiskā centra paplašinājumi Maskavas priekšpilsētas virzienā un radīta jauna, būtiska saikne ar Daugavas kreiso krastu.
Lasīt visu...

6

Deputātu jautājumi Kučinskim par valsts speciālā budžeta ilgtspēju

FotoJūsu valdības divi ministri – labklājības ministrs un finanšu ministre – jautājumā par valsts sociālā budžeta ilgtspēju pauž satraucošus un savstarpēji pretrunīgus paziņojumus. 
Lasīt visu...

21

Kā Jurģis Liepnieks bērniem Ziemassvētkus nozaga

FotoLatvieši diezgan vienprātīgi katru gadu svin to, ka ir baigi īsā nakts. Tad nu gan jāsaka - nopietnu iemeslu atraduši svinēt. Šajā haosā zināmu kārtību bija nolēmis ieviest publicists un interneta personība Jurģis Liepnieks. Sāka viņš ar 16. martu un uzreiz, izlaižot šekspīrisko jautājumu, sniedza viennozīmīgu atbildi: nesvinēt!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Varas nekropole un antisistēmas stabilitāte

Aizvadītajos mēnešos ir bijuši vairāki ārkārtēji gadījumi. Tie fundamentāli apšauba LR valsts sistēmas stabilitāti. Ārkārtējie gadījumi liecina nevis par valsts sistēmas...

Foto

Nebaidāmies kļūdīties, attīstām tautsaimniecību

Tautieši, kam ir svarīgs šīs valsts liktenis! Tautas brāļi un māsas, kas vēlas dzīvot labāk un pārticīgāk nekā vakardien! Baidoties kļūdīties, mēs...

Foto

Pārdomas par zemes nodokļa reformu

Tā kā esam ~2 000 000, tad no Latvijas 64,589km² katram sanāk ~0.0323km² jeb ~3ha! Taču dzīvojam dažādās koncentrācijās (pilsētās, novados)....

Foto

Kāpēc latviešiem neko nevajadzētu svinēt vai pieminēt 16. martā

1944.gada martā Padomju Savienības teritorijā, netālu no Pleskavas fašistiskā Trešā reiha, armija visiem spēkiem centās noturēt savas...

Foto

Migrācija un politkorektums Eiropā

Politkorektums ir lieta, kuru mēs arvien biežāk dzirdam pieminam Rietumu publiskajā telpā ‒ visbiežāk negatīvā nozīmē. Cīņa ar politkorektumu bija, piemēram, viens...

Foto

Par nodokļiem, sajūsmu, likumiem un provinces espresso

Labas valdības komandas sniegumam būtu jāizskan kā harmoniskam ansambļa priekšnesumam meijām izpušķotā zālē, kam pēc pirmajiem diviem pantiņiem piedziedājumā...

Foto

Automašīnu īpašnieku patvaļa Rīgas daudzdzīvokļu māju pagalmos

Lūdzu, palīdziet iedzīvotājiem ievest kārtību Rīgas daudzdzīvokļu māju pagalmos, automašīnu īpašnieku patvaļa, nekaunība un huligānisms vairs nav izturams!...

Foto

Valsts rekets pret Mārupes un citām Pierīgas pašvaldībām

Tā nav normāla situācija, ka Mārupes novadam šogad pašvaldību izlīdzināšanas fondā (PIF) ir jāiemaksā 5,63 miljoni eiro ar...

Foto

Prokrusta ķetnās jeb talants svešā gultā

Latvijas nodokļu maksātāji ir lietas kursā par jaunajiem izdevumiem. 2017.gadā Latvijā pirmo reizi izveidoja valsts „domāšanas tanku” – Saeimas Analītisko...

Foto

Lielo kapu aizstāvji: CFLA rīcība ir nepieņemama

Latvijas Zaļās kustības, Vides aizsardzības kluba, "Pilsēta cilvēkiem" un Lielo kapu draugu aktīvisti ir saņēmuši Centrālās finanšu un līgumu...

Foto

Vai slēpta rusifikācija Rīgas domes Īpašuma departamenta gaumē?

Mani interesē Rīgā notiekošais. Ko jaunu grasās uzcelt, ko drīzumā nojauks. Varbūt kāda interesanta publiska apspriešana. Biju diezgan...

Foto

Jautājumi par Eritrejas bēgļiem Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšniekam Vilnim Jēkabsonam

2017.gada 9.martā medijos izskanēja informācija, ka Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no...

Foto

Lembergs un „jumtotāji: atklāta vēstule Latvijas Republikas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim

2017.gada 20.februārī saņēmām Drošības policijas (DP) priekšnieka Normunda Mežvieta 2017.gada 17.februārī parakstīto atbildi uz iesniegumu....

Foto

Bijušās Saldus 2. vidusskolas direktores atklāta vēstule Latvijas Republikas Valsts prezidentam

“Vai par ļaunajiem cilvēkiem zina mūsu Valsts prezidents?” man jautā nu jau bijušais manas skolas...

Foto

Deputātu jautājumi ārlietu ministram Rinkēvičam un satiksmes ministram Augulim

Deputātu jautājumi par Latvijas iespējām īstenot ģenētiski modificētu organismu aprites ierobežošanu savā teritorijā atbilstoši savām nacionālajām interesēm...

Foto

Viltotā Zviedrijas aina

Mani šausmina Sandras Veinbergas Zviedrijas atainojums – viņa runā par “troļļiem un viltusziņām”, bet pati izplata propagandu. Zviedrija šodien ir pilnībā sašķelta līdzīgi...

Foto

Komentāri par LU Senāta lēmumu "Par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas pievienošanu LU"

Latvijas Universitātes (LU) Senāta lēmums nav saskaņā ar MK rīkojuma projektu "Par...

Foto

Par RPIVA pievienošanas LU iemesliem, jeb kurš un kāpēc mēģina piebeigt klasisko skolas un pirmskolas pedagoģiju Latvijā

Negatīvu sabiedrisko rezonansi Latvijā ir guvusi iecere pievienot Rīgas...

Foto

Vulgaritātes megatonnas

Pirms neilga laika noslēdzās konkurss "Kilograms kultūras 2016". Konkursu organizēja Latvijas televīzijas un Latvijas radio darbinieki. Laimīgie uzvarētāji tika sumināti 23. februāra vakarā. Apbalvošanas...

Foto

Čerbakovs, kurš vienmēr peld pa virsu

Līguma laušana ar Rakstniecības un mūzikas muzeja būvnieku, protams, ir tikai kārtējais apliecinājums tam, ka šajā celtniekiem tik grūtajā laikā,...

Foto

Par uzticības zaudēšanu Latvijas Radio valdes locekļiem

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmums par uzticības zaudēšanu valsts SIA „Latvijas Radio” valdes priekšsēdētājam Aldim Pauliņam un...

Foto

Advokāts: ja Bičkovičs lietu nosūta uz Aizkraukli, tad pretī ir viņa sieva un uz taisnīgu tiesu nav, ko cerēt

Saistībā ar „nejaušību” ķēdi, kad Augstākās tiesas...

Foto

Būs pasaka ar laimīgām beigām?

Notiekošā jezga nodokļu likumdošanā ir nogurdinoša visām iesaistītajām pusēm – dažus tā dzen izmisumā, dažus saērcina līdz bezcerībai. Vai ir pamats...

Foto

Rīgas Vagonbūves rūpnīcas krahs

Nesen kādā portālā pazibēja intervija ar Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcas valdes locekli Gati Kamarūtu par uzņēmuma perspektīvām un finanšu stāvokli. Līdz pagājušā...

Foto

Ebreju bērnudārzs saņem pašvaldības finansējumu, bet citas tautības bērnu neuzņem - kāpēc?

Sabiedrībai vajadzētu ieinteresēties par Rīgas Ebreju kopienas dibināto bērnu dārzu "Motek". Es uzskatu, ka...

Foto

Mans viltus profils ģīmgrāmatā facebook.com un veselības aprūpes reforma

Kādam man nezināmam cilvēkam bija labpaticies uztaisīt manu Facebook profilu un sarakstīt tajā virkni glupību. Pieļauju, ka autoru nekad...

Foto

Ir jāizbeidz Zemkopības ministrijas līdzekļu sadale "savējiem"

Vēršamies pie sabiedrības un medijiem ar lūgumu pārbaudīt, kā tiek izlietoti Zemkopības ministrijas (ZM) līdzekļi, un pievērst uzmanību, kā...

Foto

Pārbūves mantojums: stihiskais genocīds

Pārbūves jeb „perestroikas” mantojumā ietilpst genocīds. Tas šausmīgi ārdījās līdzšinējā dzīvē un turpmāk šausmīgi ārdīsies nenosakāmi ilgu laiku, nāvējoši apdraudot bijušo padomju...

Foto

Atbilde uz deputātu jautājumu par valsts speciālā budžeta ilgtspēju

Finanšu ministrija (FM) atbilstoši kompetencei ir izskatījusi Latvijas Republikas Saeimas deputātu š.g. 16.februāra vēstuli “Deputātu jautājums par...

Foto

Par Valsts sekretāru sanāksmē izsludināto Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas likvidācijas rīkojuma projektu

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (turpmāk – JVLMA) ir iepazinusies ar 26....

Foto

Vēlreiz par legalizētās parazitēšanas politekonomiku

Dalītā īpašuma un piespiedu zemes nomas problēma atjaunotajā Latvijā sākās ar likuma “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” pieņemšanu 1991. gada...

Foto

“Valsts nekustamo īpašumu” legālais reiderisms gripas epidēmijas kulminācijā atstāj bez ģimenes ārsta 4000 pacientu

No „likumīgā reiderisma” un citām trešo pušu interešu vadītām shēmām mazāk ietekmīgā...

Foto

Reideris aizēno vēlēšanas

Vēlēšanu elektronisku balsu skaitīšanas sistēmas izstrādātājs Renārs Kadžulis (attēlā) reiderisma ceļā pērnā gada nogalē pārņēmis dzīvokļu īpašnieku biedrību „Ozolaines nami”....