Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Jānīšam Duksi kāvu

Nikomeda ziņu aģentūra
09.11.2013.
Komentāri (36)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

VeņŽuņHuņa kungu, Latvijas Ķīniešu kopienas galveno autoritāti, jau vairākas nedēļas nopietni satrauc nepatīkamās ziņas par apstākļiem, kas apdraud viņa vērienīgās Latvijas kolonizēšanas ieceres. Tās raisa ne vien latviešu nacionālistu, bet arī citu šīs zemes līdzšinējo iemītnieku aizvien vairāk pieaugošā sinofobija.

Ir radusies vērā ņemama pretestība uzturēšanās atļauju likumam, kuru nespēj kliedēt pat Šlesera labi apmaksātās reklāmas kampaņas. Aizvien vairāk cilvēku ir izlasījuši latviski tulkoto un internetā bez maksas pieejamo Sun Dzi traktātu „Kara māksla”, kur aprakstīti dažādi viltīgi paņēmieni kā svešā teritorijā iegūt pārsvaru un pieveikt tās iedzīvotājus. 

VeņŽuņHuņa kungs, protams, arī ir apguvis „Kara mākslu” un labi zina, ka svešā teritorijā jābūt disciplinētiem, iekļāvīgiem vispārpieņemtajā kārtībā un pacietīgi jācenšas iegūt vietējo ļaužu uzticību. Bet ko darīt, ja neizbēgami tuvojas nākamais gads, kam pašā vidū - saulstāvju laikā ķīniešiem pēc piecu tūkstošu gadu senās tradīcijas notiek suņu gaļas ēšanas festivāli, kas mērogos līdzinās pašam vācu Oktoberfestam.  

VeņŽuņHuņa kungs arī zina, ka latvieši tajā pat laikā svin savus gada lielākos svētkus - Līgo. Viņš interesējas par latviešu paražām un klausās "Skandinieku" ierakstus. Mārtiņdienā dzirdēdams Daini Staltu majestātiskā baritonā dziedam "Mārtiņam gaili kāvu", viņš iedvesmojas ar ideju dāvināt šiem multikulturālās Eiropas latviešiem iespēju svinēt abu tautu lielos svētkus kopā. Par īpašu draudzības zīmi Latvijā mītošo ķīniešu koris pat nodziedātu kādu meldiņu no latvju dainām ar vārdiem "Jānīšam Duksi kāvu".

VeņŽuņHuņa kungs ir pētījis Latvijas sabiedrības politisko spektru un izstrādājis īpašu stratēģiju attiecībām ar katru partiju un ideoloģisko virzību. Bet te pēkšņi, kā zibens no skaidrām debesīm, uzrodas kāds iepriekš neparedzēts spēks, kas apzīmējams ar reti lietotu terminu - zoocentristi.

VeņŽuņHuņa kungs nebija rēķinājies ar apstākli, ka šajā zemē ar tās izteikti negatīvajiem dzimstības rādītājiem lielam ļaužu daudzumam nav bērnu un tos aizvieto suņi un kaķi. Šī publika bija tā, kas uztvēra noplūdušo informāciju par gaidāmo lielo suņu gaļas ēšanas festivālu. Un tad sākās. Jau iepriekš suņumīļi bija sekmīgi lobējuši tādus likumus, kas vairs neaizsargā cilvēkus no suņu uzbrukumiem (suņi taču ir labāki par cilvēkiem, un tiem vienmēr taisnība). Zoocentristi ātri vien bija savākuši 10 000 parakstus portālā "Mana balss" ar prasību valstī iznīcināt kažokzvēru audzēšanas nozari. Bet nu, kad viņu mīluļiem, kas tiem bija kā miesīgi bērni, draudēja briesmas tikt noslaktētiem un kaut kādu mongoloīdu kuņģos sagremotiem, zoocentristu dedzība uzliesmoja  desmitkārtīgā pasionāritātē.

Gan muskuļoti skūtgalvji ar pitbulterjeriem, gan vārgas tantiņas ar saviem krancīšiem izgāja ielās meklēt āziātiska izskata cilvēkus, lai atriebtos par viņu iecerētām drausmīgajām ļaundarībām. Vairs ne vārdiņu nebilda tie, kas agrāk bija pauduši ideju par to, ka čaklie, pieklājīgie un smaidīgie ķīnieši būtu labs pretstats rupjajiem latviešu valodu mācīties negribošajiem krieviem un tos nostumtu malā. Latviešiem ar krieviem sākās tāds draudzības medusmēnesis, ka analītiķi to salīdzināja ar dziļā senatnē, 1941. gada jūlijā notikušo draudzības ekstāzi ar vāciešiem. Daži politiķi te saskatīja ievērojamu potenciālu jauna politiskā spēka veidošanai, organizēja tautas saietu Doma laukumā un labi samaksāja pazīstamam komponistam par jaunās partijas himnas radīšanu, kuras tekstā bija iekļauta divrinde:

Divas kājas slikti,

Četras kājas labi.

Ķīnieši nozuda kā ūdenī iekrituši, bet Eiropas paklausīgie kalpi no "Vienotības" satraucās ne pa jokam. Ja jau par VL, par Parādnieku un Iesalnieku tiem tika uzkrauta smagu pārmetumu nasta, kas gan notiks tagad šī masveida rasisma dēļ. Andrejs Judins steigšus ierosināja pastiprināt atbildību par neiecietību un - lai par darbībām, kas vērstas uz nacionālā, etniskā vai rasu naida vai nesaticības izraisīšanu, tiktu saņemts sods pat tādā gadījumā, ja tās nebūtu veiktas apzināti.

Eirokomisārs Nils Muižnieks tūlīt piedraudēja, ka piespiedīs Latviju uzņemt vismaz 50 000 Sīrijas bēgļu. Latviešu izcelsmes musulmaņu radikālis džihadists Umars, kurš dusmās reiz bija teicis: "Tiešām prieks, ka jūs, nacsekta - latvieši, tik strauji izmirstat un nodzeraties, ceru, ka 2080. gadā neviena no jums uz šīs planētas nebūs", ilgi glaudīja bārdu un sprieda - ko nu - Sīrijas bēgļi taču ir šiiti, tātad sliktāki pat par bezdievīgajiem latviešiem. Bet ķīnieši ir vēl sliktāki. Tad nosprieda izplatīt aicinājumu latviešiem: "Par sunnītu muslimu jūs varat kļūt, bet par ķīnieti - nekad."

Pasionāritātes ziņā līdzināties sinofobiem spēja vienīgi kāds fanātiķis, iesaukts par Bezbiksi. Viņš pēc ilgas prombūtnes Zviedrijā bija atgriezies Latvijā, sevi manifestēja par pasaules mēroga kreiso revolucionāru un nonstopā no rīta līdz vakaram kopā ar savu domubiedru pulciņu gānīja visus latviešus par nacistiem un fašistiem. Viena no viņa nodarbēm bija izsekot tviterī un citos sociālos tīklos tradicionālo identitāti apliecinošu tekstu autorus un rakstīt par tiem ziņojumus Drošības policijai. Tie plūda straumēm. Drošības policijas šefs Reiniks atgaiņājas no Bezbikša kā no uzmācīgas mušas, bet velti - Bezbiksis bija pārliecināts, ka šeit tāpat kā uzvarējušā sociālisma zemē Zviedrijā drošībniekiem ir pilnā mērā jākontrolē ļaužu domas un dumpīgie jāsoda, bet, ja šeit vēl tā nenotiek, tad drīz tā notiks.

Bezbiksis bezbailīgi uzbruka visiem, arī tādiem mērenu uzskatu cilvēkiem kā Kūlei, Īvānam un pat liberālajai Veinbergai, nemaz nerunājot par NA ideju piekritējiem. Nonāca tik tālu, ka liberālo jaunvērtību galvenajai karognesējai un pavisam nu neglupajai Kažokai nācās Bezbiksi apsaukt.

Bezbiksis pieklusa tikai tad, kad bija jāiesaistās aktīvā cīņā pret milzu mērogos saplaukušo sinofobiju. Šie nosodāmie ksenofobi taču vienlaikus bija kvēlas pārliecības cīnītāji par to, lai dzīvniekiem būtu tādas pašas un īpašos apstākļos pat lielākas tiesības nekā cilvēkiem, jo tā tas bija noteikts Jaunās Pasaules Kārtības agendā. Nu Bezbiksis mulsa un vairs nezināja kam dot priekšroku.

Bet VeņŽuņHuņa kungs no Beidžingas saņēma norādījumu nesatraukties par savas ieceres neveiksmi. Ķīnas senatnes dižā mantojuma apcirkņos netrūkst tādu vērtību kā pacietība. Vien tāds vēsturiski pavisam niecīgs laika sprīdis līdz šo bezbērnnieku izmiršanai. Un, jo tukšāka šī zeme, jo vairāk ķīniešu tā spēs uzņemt.

Nikomeda ziņu aģentūra šai Mārtiņdienas laikā rakstītajai antiutopijai pievieno norādes:

Festivāls:

http://www.youtube.com/watch?v=sLcgxIGTFRs

http://www.youtube.com/watch?v=i8zaDl7-G24&feature=player_embedded

http://www.ministryoftofu.com/2011/09/graphic-warning-oktoberfest-like-dog-meat-festival-called-off-due-to-public-aversion/

http://news.sky.com/story/1105791/dog-meat-festival-goes-ahead-despite-protest

http://www.thecontroversialfiles.net/2013/06/yulin-to-celebrate-dog-meat-festival.html

Sinofobija:

http://infoagentura.wordpress.com/2013/08/07/kiniesi-sak-nostiprinaties-latvija/

Novērtē šo rakstu:

48
47

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvija ir atguvusi neatkarību?

FotoBarikāžu laiks 1991.gada janvārī deva spēcīgu impulsu Latvijas iedzīvotāju apņēmībai panākt valsts neatkarības pilnīgu atjaunošanu. 1991. gada 3. marta aptaujā piedalījās 87,6% Latvijas balsstiesīgo iedzīvotāju, no kuriem par demokrātisku un valstiski neatkarīgu Latvijas Republiku nobalsoja 73,7%, bet pret – 24,7% iedzīvotāju. Tā rezultātā 1991. gada 18. martā Dānijas valdība parakstīja protokolu par sadarbību starp Dānijas Karalisti un Latvijas Republiku, apstiprinot Latvijas atzīšanu par neatkarīgu valsti, pagaidām gan neatjaunojot oficiālas diplomātiskās attiecības.
Lasīt visu...

21

Par nekustamā īpašuma Skolas ielā 4, Ikšķilē iegādes nepieļaušanu

FotoBiedrībai "Ikšķiles novada uzņēmēju biedrība" tapis zināms, ka uz Ikšķiles novada domes aprīļa sēdi tiek gatavots jautājums par nekustamā īpašuma Skolas ielā 4, Ikšķilē iegādi par nesamērīgi augstu pirkuma maksu EUR 325 100 apmērā.
Lasīt visu...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

Vēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda...

Foto

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

Nesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar...

Foto

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

Pēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai...

Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...