Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

13.03.2018. 12:06

A kuru te var interesēt kāds xYz Polis...?
Kad tādu ir daudz?

Atbildēt

esmaija

13.03.2018. 09:43

»

Patiesībā

Raksts ļoti labi atklāj, kā galvaspilsētā tiek saimniekots ar nodokļu naudu. Tagad saprotu, kur paliek uzrēķinātie tūkstoši, kuriem patiesībā būtu jābūt ieguldītiem īpašumu uzturēšanā un attīstīšanā


Izskatās, ka no rakstītā neko neesat sapratis.Ušakovs neuzķērās un nekāda RD budžeta nauda tērēta netika. Ja neprotat lasīt, tad vismaz paklusējis būtu...

Atbildēt

MI

13.03.2018. 01:06

Šeit sāls ir pa visam iekš cita.
Ar šo prezentāciju tiek atklāti parādīts nevienlīdzības princips politikā. Ko var pie varas esošie, to nevar pārējie politiskie spēki. Uzskatāmi redzams mehānisms kā tiek veidota politiskā reklāma, atpazīstamība par nodokļu naudu.
Redzami manipulācijas mehānismi ar cilvēku prātiem.
Lūk šis ir tas stāsts par pašvaldību avīzēm un citiem publiskajiem avotiem.
Ar humoru jāsaka, ka gadījies publicēt super slepenu dokumentu, kurš atklāj slēpto, bet patieso mērķi, jeb politikas veidošanu par nodokļu naudu.
Jo, ja jautā par pašvaldību avīzēm, tad atbilde ir viena. Informējam sabiedrību. Kā apšaubīt velo aplikāciju, vai novēlējumu pilsētai. Ta nekā.

Atbildēt

HA!

12.03.2018. 19:35

Ja dikti vajag naudukus, jāpielien un jāslavē jebkurš. Ja nekas nesanāk, tad jāsāk "atmaskot " tas, kurš nav pieņēmis pakalpojuma piedāvājumu. Tāda tauta, tāda morāle.

Atbildēt

opā

12.03.2018. 18:41

Vispār jau nekādu pretrunu nav. Polis raksta, ka Ušaks ar Jurģi atnākuši 2012.g. beigās. Kaut ko tur viņiem uztaisījuši un tad vēl bijusi saziņa ar Liepnieku. Sarakste ir 2013.g. sākums, kas atbilst Poļa stāstam. Nekā enerģiska tur nav, enerģiski būtu Jurģi vārtrūmē sagaidīt un naudu prasīt:) Vai tad pietiek radošais kolektīvs nesaprot, ka 2013 nāk pēc nevis pirms 2012?

Atbildēt

tieši tā

12.03.2018. 18:02

»

atis

kuru tas interesē


+++

Atbildēt

:)))

12.03.2018. 17:44

Kādā sakarā te ušakovs tiek balstīts ??????
Bet tādi sīkpirži kā polis vispār nav pieminēšanas vērti.

Atbildēt

atis

12.03.2018. 16:49

kuru tas interesē?

Atbildēt

:)

12.03.2018. 16:15

Ta prezentacija un idejas gan drusku atgadina tadu vidusskolnieka projektu.
Varbut nav jega par tadu njemties. Izskatas ka vidusskolniecins, kas megina kaut kur izsisties dzive.

Atbildēt

Patiesībā

12.03.2018. 13:42

Raksts ļoti labi atklāj, kā galvaspilsētā tiek saimniekots ar nodokļu naudu. Tagad saprotu, kur paliek uzrēķinātie tūkstoši, kuriem patiesībā būtu jābūt ieguldītiem īpašumu uzturēšanā un attīstīšanā.

Atbildēt

xx

12.03.2018. 13:14

Tikai trīs vēstules ? Un tas uzreiz - pietiekprāt - agresīvs mārketings ? Es teiktu - pieklājīga profesionalitāte .

Atbildēt

Janis

12.03.2018. 12:54

Polis Pr Prostitute

Atbildēt

Kāja

12.03.2018. 12:45

Divkosīgs, neuzticams tipiņš, kurš tagad savu sīko, merkantilo mērķīšu vārdā cenšas ieriebt Saskaņai, tēlojot neatkarīgu ekspertu. Pretīgi, ka tādas pabiras tagad cenšas izlikties par pēdējās patiesības sludinātājiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vēlēšanu laikmeta griežos

FotoŠodien ietekmīgākajā Latvijas kaimiņvalstī - Krievijas Federatīvajā Republikā - notiek galvenās amatpersonas vēlēšanas. Lai arī daudzi to ir aizmirsuši, Krievijas Republika pirmoreiz tika dibināta 1917. gada 14. septembrī ar Kerenska Pagaidu valdības dekrētu. Tādējādi sekojošā Lielā Oktobra Sociālistiskā revolūcija iznīcināja Krievijas Republiku, nevis kaut kādu mistisku carisma citadeli.
Lasīt visu...

21

Īsi par genderistiem un “simtgades” praidu

FotoBūtu lieliski, ja par šādiem absurdiem jautājumiem nenāktos izteikties. Diemžēl ir nelielas, labi finansētas un mediju atbalstītas cilvēku grupas, kas uzspiež pārējai sabiedrībai šo jautājumu apspriešanu.
Lasīt visu...

12

Nauda, sabiedrotie un smakas: divi blakussecinājumi no trakās “banku nedēļas”

FotoKaislības ap bankām un baņķieriem pēc pāris nedēļu šekspīriskas spriedzes pārgājusi ierasti birokrātiskas gaudenības fūgā: vienā balsī skan “gaidīsim piedāvājuma izvērtējumu”, otrā “izmeklēšana būs panākumiem bagāta, un nekādā gadījumā ne ilgāka par pusgadu”.
Lasīt visu...

21

Politiskās āmurgalvības un instinkti

FotoPolitikā tāpat kā jebkurā citā cilvēku senā un mūždien aktuālā nodarbošanās veidā gadu tūkstošos ir nostiprinājušās noteiktas profesionālās domāšanas shēmas un praktiskās rīcības tehnoloģijas, normas un tradīcijas. Politika ir prāta un gribas sfēra, bet nevis cilvēka organismā iedzimta reakcija. Respektīvi, politika nav instinktu sfēra – neapzinātu tieksmju un nojautu sfēra. Politiķi tāpat kā, teiksim, zemnieki, zvejnieki, lopkopji labi zina, par ko ir jādomā un par ko nav vērts domāt, ko drīkst darīt un ko nedrīkst darīt, kas ir jādara un kas nav jādara, lai prāta iecerētajam reālajam darbam būtu pozitīvi rezultāti.
Lasīt visu...

21

Anša Ataola Bērziņa kāzusa tiesiskais vājprāts

FotoDrīz būs pagājis jau vesels gads, kopš Latvijas Republikas pilsoni Ansi Ataolu Bērziņu aizturēja Čehijas Republikas tiesību aizsardzības iestādes. Visu šo garo gadu Ansis ir pavadījis dažādos Čehijas cietumos, vienā no kuriem viņš nesen tika brutāli piekauts. Diemžēl daudzi ir aizmirsuši, kāpēc Ansim vispār tika piemērots reāls cietumsods. Tas vistiešākajā veidā saistīts ar acīmredzamām kļūdām mūsu tieslietu sistēmā, kuras neviens līdz pat šim brīdim nav uzdrīkstējies novērst.
Lasīt visu...

15

Latvijai nav jāatbalsta autoritārisms Polijā

FotoPolitiskā partija PROGRESĪVIE nosoda Latvijas valdības vadītāja nostāšanos autoritāri konservatīvās Polijas valdošās koalīcijas pusē strīdā ar Eiropas Komisiju par Polijas tiesu sistēmas brīvības ierobežošanu. PROGRESĪVIE norāda, ka Polijas uzsāktās tiesu reformas Eiropas Komisija jau gadiem ir kritizējusi kā tādas, kas novedīs pie Polijas tiesu neatkarības samazināšanās un politiskās ietekmējamības palielināšanās. Neskatoties uz to, Polijas valdība nav atturējusies no savām iecerēm ierobežot tiesu sistēmas brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft