Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek šodien publicē jautājumus, kuri Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka pienākumu izpildītājai Jutai Strīķei ir likuši vērsties ar sūdzību Par žurnālista darbu gan Latvijas Žurnālistu savienībā, gan Latvijas Žurnālistu asociācijā.

Pietiek jau informējis, šajā dokumentā Strīķe sūdzas par to, ka žurnāliste, „maldinot Biroja darbiniekus par informācijas iegūšanas patiesajiem mērķiem un sniedzot nepatiesu informāciju, centās izmantot VSIA Latvijas Radio žurnālistes amata statusu, lai iegūtu informāciju”, uzdodot Strīķei virkni jautājumu. Savukārt pēcāk, saņēmusi vairākus precizējošus jautājumus par šo sūdzību un tās pamatojumu, Strīķe izvairījās no skaidras atbildes uz jautājumiem, kā KNAB priekšnieka pienākumu izpildītāja vispār ir lietas kursā par to, kāda informācija ir un kāda nav nepieciešama darba pienākumu pildīšanai Latvijas radio, ar kādām metodēm viņa vispār ir ieguvusi šādas ziņas par Latvijas radio žurnālistu darba pienākumiem un par kādu mediju žurnālistu darba pienākumiem vēl KNAB ievāc šādas ziņas.

 „Atzīmējam, ka Birojs neiegūst ziņas par žurnālistiem, bet uzsveram, ka konkrētajā gadījumā Birojs sniedza informāciju par žurnālista darbību, tikai ņemot vērā konkrētu faktisko situāciju un Biroja kā iestādes vērtējumu attiecīgās personas darbībai, nevis veica pārbaudi par žurnālista darbību. Secinājumi par žurnālistu pienākumiem tika izdarīti, iepazīstoties ar normatīvajiem aktiem, kas regulē žurnālistu darbību un publiski internetā pieejamo informāciju,” – tā bija visa Strīķes atbilde uz šiem jautājumiem. Tiesa, sūdzībā Strīķe bija skaidri apliecinājusi, ka zina, kas Latvijas radio interesē un kas ne, pieminot informāciju, „kura nav nepieciešama darba pienākumu pildīšanai VSIA Latvijas Radio”.

Savukārt Latvijas Žurnālistu savienība atbildē, kuru pilnā apmērā publicējam viedokļu sadaļā, Strīķei norāda, ka „žurnālists dažkārt patstāvīgi var pieņemt lēmumu par intervijas izmantošanu citam mērķim - nepublicēšanu vispār, izmantošanu fona informācijai, vai publiskošanu citā informācijas nesējā. Likums neuzliek par pienākumu informēt intervējamo par šādam izmaiņām”.

Tāpat Žurnālistu savienība Strīķei norādījusi, ka „ikviena žurnālista pienākums ir pārbaudīt informāciju” un žurnālistes „rīcība, pārbaudot informāciju, pirms to piedāvāt Latvijas Radio vadībai, ir vērtējama kā augsts profesionālisms un kā atbildīga darba pienākumu izpratne”.

Savukārt jautājumi, kas lika Strīķei vērsties ar sūdzību, bija šādi:

1) No Jūsu kādreizējiem kolēģiem Drošības policijā par Jums ir dzirdēti tādi raksturojumi kā - impulsīva, neapdomīga, haotiska, nesistemātiska, avantūriska. Kas kopš tā laika ir mainījies?

2) Saistībā ar Jums bieži piemin tā saukto "revolucionāro pārliecību" - ko Jūs pati par to varat sacīt?

3) Kas ir tā robeža operatīvo darbību veikšanā, ko jūs neuzskatāt par iespējamu pārkāpt?

4) Vai Jūs uzskatāt, ka KNAB darbiniekiem, ņemot vērā viņu ļoti nozīmīgo darbu, ir jābūt kādām atlaidēm normatīvo aktu ievērošanā? Teiksim, bija Jura Juraša kredītu skandāls - kā birojs rīkotos, ja kas tāds būtu noticis ar, teiksim, kādu premjera biroja darbinieku?

5) Kādas attiecības Jums ir bijušas ar Drošības policijas vadošo darbinieku Andri Strautmani? Ko Jūs varat teikt par tādiem saviem bijušajiem kolēģiem kā Ramona Bierne, Ēriks Kučāns? Ko Jūs varat teikt par savu bijušo kolēģi Jāni Boroviku? Kādas attiecības Jūs ar viņu saistīja?

6) Jūsu bijušais priekšnieks Jānis Apelis par Jums un ievērojamas naudas summas zaudēšanu operatīvo darbību ietvaros ir stāstījis šādu gadījumu: "Tas bija baigi sen atpakaļ. Es pārskaities biju par to gadījumu. Es gribēju Strīķi izmest. Bet kaut kā tur tos galus savilka kopā, man liekas, ka tā bija nauda par narkotikām. Viņa kaut ko nopūdelējusi bija ar tām narkotikām. Aizturēja citi cilvēki, bet operatīvo izstrādi veica Strīķes vadībā." Kā Jūs to varat komentēt?

7) Vai nav bijis gadījums, kad Jānis Apelis Jūs faktiski atlaidis un lēmumu mainījis tikai pēc SAB spiediena?

8) Vai Jūs varat likt galvu ķīlā, ka visi Jūsu darbinieki strādā tikai valsts un sabiedrības, ne savās interesēs? Vai Jūs varat likt galvu ķīlā, teiksim, par sava kolēģa Jura Juraša godīgumu?

9) Kāds drošības iestāžu darbinieks mums ir stāstījis šādi: "Situācija apmēram tāda, es ar jums - mēs esam pazīstami kādu laiku, bet es neesmu jūs kādus gadus piecus redzējis, taču tad es aizeju pie KNAB darbinieka un sāku stāstīt par to, ka esat ļoti slikta, ka jūs darāt pretvalstiskas lietas, ka jūs sadarbojaties ar to, ar to un to un ka vispār taisāties darīt noziegumu. Uz šāda pamata dod sankcijas klausīties." Tas tiešām ir tik vienkārši? Ja nav, tad kādi ir tie kritēriji, pēc kuriem izvērtē - kas ir ticami, kas ne?

10) Vai taisnība, ka KNAB bija sākts kriminālprocess saistībā ar aģenta ziņojumu, ka apmaiņā pret Latvijas-Krievijas robežlīgumu Pēteris Ustubs, Aigars Kalvītis un Māris Riekstiņš ir guvuši personisku labumu?

11) Vai nav tā, ka reizēm KNAB darbinieki aizspēlējas savās attiecībās ar aģentiem un tos glābj no kutelīgām situācijām, pat par varbūtējiem noziedzīgiem nodarījumiem?

12) Ko reāli Jūsu kopdarbības laikā darīja Aleksejs Loskutovs? Izlasīja avīzes un gāja uz lekcijām, un netraucēja Jums strādāt?

13) Atklātībā ik pa laikam nāk klajā cilvēku apgalvojumi, ka viņi esot KNAB aģenti - Edgars Gulbis, Raimonds Štālbergs, Boriss Gafts... Kā Jūs to varat komentēt?

14) Bija tāds iekšlietu darbinieks Ruslans Dervans, kas sūdzējās par KNAB spiedienu, faktiski šantāžu. Kā šī lieta beidzās? Kriminālprocess laikam tika izbeigts nozieguma sastāva trūkuma dēļ - vai Jūs uzskatāt, ka jums tādam Dervanam vajadzētu atvainoties?

15) Ko jūs personiski darīsiet, ja tiesa Latvenergo bijušo prezidentu Kārli Miķelsonu attaisnos? Un, ja tiesa attaisnos Vladimiru Vaškeviču? Uzskatāt, ka Jums viņiem vajadzētu atvainoties vai kā? Vai ir jau gadījies kādam atvainoties?

16) Domes kukuļošanas lietā parādās tāds fakts: 2007. gada vasarā Raimonds Štālbergs atsūta iesniegumu par kukuļošanu, bet kriminālprocesu ierosina 2008.gada sākumā. Kā to vispār var izskaidrot? Vai tas nenozīmē - es jums šodien ziņošu par kukuļošanu, bet Jūs kaut ko darīsiet tikai pēc pusgada?

17) Cik bieži pēdējā pusgada laikā Jūs esat kontaktējusies ar Danu Titavu?

18) Vai pēdējos mēnešos Jūs esat kontaktējusies ar VID ģenerāldirektori Neliju Jezdakovu? Vai Jūs viņai esat sniegusi kādu personu vārdus un uzvārdus, kurām nebūtu vēlams atrasties VID struktūrās?

19) Kāda ir Jūsu personiskā loma tajā, ka Raimonda Rožkalna vietā par prezidenta padomnieku kļuvis Jānis Maizītis? Vai Jūs neesat par šo tēmu runājusi ar SAB direktoru Jāni Kažociņu?

20) Kāpēc tas tā pēdējos gados ir sagadījies - tikko Jums personiski draud nepatikšanas no politiķiem, seko skaļas aizturēšanas vai kratīšanas? Tā tiešām ir tikai sagadīšanās? Kāpēc, piemēram, to pašu Kārli Miķelsonu vajadzēja aizturēt tieši tajā dienā, kad Jums bija jāiet atskaitīties uz Saeimas komisiju?

21) Kādus pasākumus Jūs esat veikusi sakarā ar publiskotajām fotogrāfijām, kur Jūs esat redzama sadzīviskā vidē, kopā ar politiķu Viņķeļu ģimenes pārstāvjiem?

Novērtē šo rakstu:

51
9

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvija ir atguvusi neatkarību?

FotoBarikāžu laiks 1991.gada janvārī deva spēcīgu impulsu Latvijas iedzīvotāju apņēmībai panākt valsts neatkarības pilnīgu atjaunošanu. 1991. gada 3. marta aptaujā piedalījās 87,6% Latvijas balsstiesīgo iedzīvotāju, no kuriem par demokrātisku un valstiski neatkarīgu Latvijas Republiku nobalsoja 73,7%, bet pret – 24,7% iedzīvotāju. Tā rezultātā 1991. gada 18. martā Dānijas valdība parakstīja protokolu par sadarbību starp Dānijas Karalisti un Latvijas Republiku, apstiprinot Latvijas atzīšanu par neatkarīgu valsti, pagaidām gan neatjaunojot oficiālas diplomātiskās attiecības.
Lasīt visu...

21

Par nekustamā īpašuma Skolas ielā 4, Ikšķilē iegādes nepieļaušanu

FotoBiedrībai "Ikšķiles novada uzņēmēju biedrība" tapis zināms, ka uz Ikšķiles novada domes aprīļa sēdi tiek gatavots jautājums par nekustamā īpašuma Skolas ielā 4, Ikšķilē iegādi par nesamērīgi augstu pirkuma maksu EUR 325 100 apmērā.
Lasīt visu...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

Vēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda...

Foto

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

Nesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar...

Foto

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

Pēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai...

Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...