Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nevēlos publiski minēt savu vārdu, - jau tāpat aprakstītā lieta man dzīvi ir pietiekami sagandējusi. Būtiskāks, manuprāt, ir tas, ka šādā situācijā mūsu "tiesiskajā valstī" var nonākt jebkurš.

2009.gada 12.martā VP GKrPP Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē tika ierosināts kriminālprocess Nr.11810008209, bet 30.05.2012 VP GKrPP Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde ar rīkojumu Nr.20/2-3-14291 procesu izbeidza, bet lietā esošos lietiskos pierādījumus nosūtīja iznīcināšanai.

Saņemot informāciju par kriminālprocesā esošajiem pierādījumiem pēc kriminālprocesa izbeigšanas, bija skaidri redzams, ka kriminālprocess atbilda visām pasūtījuma kriminālprocesa pazīmēm. Procesā aizdomās turētajiem bez tam atbilstoša pamatojuma tika pieprasīti un piemēroti tādi drošības līdzekļi, lai viņiem nodarītu maksimāli iespējamo kaitējumu.

Tāpēc prokuratūrai tika lūgts, atsākot kriminālprocesu Nr.11810008209, veikt lietisko pierādījumu atkārtotu ekspertīzi ar mērķi gūt skaidri noformulētu ekspertu atzinumu par iespējām izņemtos priekšmetus izmantot noziedzīgu nodarījumu veikšanai un sodīt procesa virzītāju un uzraugošo prokuroru par to, ka saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 389.panta nosacījumiem pēc 22 mēnešu termiņa iztecēšanas aizdomās turamajiem netika atdotas izņemtās mantas, kurām nebija piešķirts lietisko pierādījumu statuss. Bet ne par to ir šis stāsts.

Tālāk būs aprakstīts veids, kādā Latvijas Republikas Prokuratūra izvairās no zaudējumu atlīdzināšanas kriminālprocesos, atjaunojot izbeigtos kriminālprocesus uzreiz pēc zaudējumu atlīdzības pieprasījumu iesniegšanas un neņemot vērā pat to, ka pēc lietas izbeigšanas lietiskie pierādījumi tika nosūtīti iznīcināšanai.

Ģenerālprokurors Kalnmeiers savā pēdējā nepārsūdzamajā atbildē raksta: "Iepazīstoties ar Jūsu sūdzību un iesniegumu pārbaudes lietas materiāliem, pretēji sūdzībā apgalvotajam nekonstatēju, ka Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas virsprokurore jebkad būtu vērtējusi lēmumu par kriminālprocesa Nr.11810008209 izbeigšanas likumību un pamatotību."

Tomēr faktiski apskatot sūdzībā minētos iepriekšējos virsprokuroru lēmumus mēs redzam pavisam kaut ko citu: 2012.gada 9.oktobrī virsprokurors A.Černišovs tika pārbaudījis ar kriminālprocesaNr.11810008209 izmeklēšanu un izbeigšanu pieņemtos lēmumus un netika konstatējis nekādus pārkāpumus un 2012.gada 9.oktobrī lēmumā Nr.4/4261-2012 rakstīja:

„Tādējādi pārbaudot izbeigto kriminālprocesu Nr.11810008209 un tajā pieņemtos lēmumus, nav konstatēta procesa virzītājas vai uzraugošās prokurores darbība vai bezdarbība, kas būtu par pamatu kriminālprocesa uzsākšanai pēc Krimināllikuma 291.panta, 319.panta, un pamatojoties uz 373.panta pirmo daļu 2012.gada 9.oktobrī pieņemts lēmums par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu."

2012.gada 10.novembrī lēmumā Nr.4/5118-2012 3/572-2012 tas pats virsprokurors A.Černišovs pēc virsprokurores V.Opincānes rīkojuma atkārtoti pārbaudīja kriminālprocesa Nr.11810008209 materiālus un nolēmumus un atkārtoti nekonstatēja nekādas pretlikumības procesa virzītāja pieņemtajos lēmumos, paziņojot: „Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 337.panta 3.daļu šinī atbildē ietvertais nolēmums, kas attiecas uz kriminālprocesa Nr. 11810008209 izmeklēšanu un izbeigšanu nav pārsūdzams."

2012.gada 19.decembrī lēmumā Nr.3/2-71-09/2463 virsprokurore V.Opincāne norāda: „Vēršu Jūsu uzmanību uz to, ka Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras virsprokurora A.Černišova 2012.gada 10.novembra atbildē ietvertais nolēmums, kas skar kriminālprocesa Nr.11810008209 izmeklēšanu un pabeigšanas veidu, saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 337.panta trešo daļu ir galīgs un Jūsu sūdzība šajā daļā netiek izskatīta.".

Ar to savā lēmumā Nr.3/2-71-09/2463 virsprokurore V.Opincāne paziņoja, ka prasību veikt lietisko pierādījumu atkārtotu ekspertīzi un atsākt kriminālprocesu kategoriski noraida.

2012. gada 20.novembrī, saprotot, ka lietisko pierādījumu atkārtotu ekspertīzi panākt neizdosies, jo tās saskaņā ar procesa virzītājas lēmumu izbeigt kriminālprocesu jau ir nosūtītas iznīcināšanai, saskaņā ar likumu Par izziņas iestādes, prokuratūras vai tiesas nelikumīgas vai nepamatotas rīcības rezultātā nodarīto zaudējumu atlīdzināšanu prokuratūrā tika iesniegts zaudējumu atlīdzināšanas pieprasījums.

2013.gada  18.janvārī virsprokurores V.Opincāne, izskatot tos pašus 3(!) reizes jau izskatītos procesa virzītājas lēmumus, konstatēja ka lēmums izbeigt kriminālprocesu Nr.11810008209 ir bijis pretlikumīgs, un pieņēma lēmumu atkal atjaunot kriminālprocesu, tādējādi automātiski atceļot kriminālprocesa rezultātā nodarīto zaudējumu atlīdzināšanas procesa uzsākšanu.

Neskatoties jau uz trīsreizēju (!) lietas materiālu izskatīšanu un lietisko pierādījumu nosūtīšanu iznīcināšanai, pēkšņi tika konstatēts, ka procesa virzītājas lēmums izbeigt krimināllietu ir bijis pretlikumīgs. Par to gan nekas neliecina, jo pret it kā pretlikumīgo lēmumu pieņēmušo amatpersonu saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 2.nodaļas 6.pantu netika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 291.panta par pretlikumīgu lēmumu taisīšanu.

Vēl vairāk, par to pat nav uzsākta dienesta izmeklēšana, tomēr tas neliedz ģenerālprokurora kungam savā nepārsūdzamajā lēmumā minēt to, ka tikai un vienīgi pēc iesniedzēja domām tam, ka lēmums ir pretlikumīgs, ir jābūt pamatotam.

Ģenerālprokurors Kalnmeiers uzskata, ka, ja kriminālprocesa izbeigšanas lēmums ir atzīts par pretlikumīgu, tas var būt izteikts tikai deklaratīvā formā bez tam atbilstoša pamatojuma un tas ir normāli.

Tāpat Kalnmeiera kungs pauž uzskatu, ka procesa virzītāji var pieņemt pretlikumīgus lēmumus, izbeigt kriminālprocesus, un viņiem par to nekas nebūs - pat ne dienesta izmeklēšanai vai visos citos gadījumos obligātais kriminālprocess par pretlikumīgu lēmumu taisīšanu.

Acīmredzot cienījamais ģenerālprokurora kungs, pieņemot savu nepārsūdzamo lēmumu Nr.3/2-71-09 /264, ir izskatījis pavisam citus virsprokuroru nolēmumus, nevis tos, kurus virsprokurori A.Černišovs un virsprokurore V.Opincāne tika izdevuši pirms zaudējumu atlīdzības pieprasījumu iesniegšanas.

Pretējā gadījumā iznāk, ka ģenerālprokurors savu lēmumu ir apzināti pamatojis ar meliem un ir saucams pie Krimināllikumā paredzētās atbildības par valsts amatpersonas bezdarbību (KL 319.p.).

Par šo situāciju, kad samelojas Latvijas galvenais prokurors, tika rakstīts iesniegums gan iekšlietu ministram Kozlovskim, gan toreizējam tieslietu ministram Bordānam, tomēr vienmēr šie iesniegumi tika nosūtīti uz to pašu Ģenerālprokuratūru, kura aprobežojās ar atbildi, ka atbildēts netiks, jo atbilde jau ir sniegta.

Nobeigumā Tiesībsargam tika nosūtīts iesniegums ar lūgumu ierosināt lietu un sniegt vērtējumu Ģenerālprokurora meliem, tomēr tiesībsargājošas iestādes kategoriski atteicās sniegt Tiesībsargam manu iesniegumu un Ģenerālprokuratūras atbildes, līdz ar ko Tiesībsarga birojs lietu izbeidza nedodot nekādu atzinumu.

Tiesībsarga birojs lietas izbeigšanu pamatoja ar to, ka neesot iespējams veikt pārbaudi, jo... iestādes atsakās sniegt informāciju Tiesībsargam par saraksti ar Ģenerālprokuratūru.

Jāpiezīmē, ka arī Tiesībsargs uzsvēra, ka viņu neinteresē krimināllietas saturs, bet gan sarakste ar Ģenerālprokuratūru un Ģenerālprokuratūras atbildes, tomēr arī uzraugošā prokurore S.Pendere uzskatīja procesa virzītājas lēmumu nesniegt šo informāciju Tiesībsargam par tiesisku.

Šī pati uzraugošā prokurore šajā krimināllietā tāpat iepriekš tika atzinusi, ka izņemto mantu, kurām nav noteikts lietisko pierādījumu statuss, aizturēšana ilgāk par 22 mēnešiem atbilst Kriminālprocesa likumu 389. panta nosacījumiem (tiesa gan, šo lēmumu virsprokurors A.Ulmis vēlāk atcēla un pretlikumīgi aizturētās mantas atgrieza).

Tā tas notiek mūsu "tiesiskajā valstī". Atvainojos, ja kādam notikušā būtība nav kļuvusi pilnīgi skaidra, - diemžēl tāda ir mūsu "tiesībsargāšanas iestāžu" pārstāvju "sakārtotā" murgainā realitāte.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

51
3

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...