Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2012.gada 2.maijā uzrakstīju Jums, Ministru prezidenta V.Dombrovska kungs, iesniegumu par Gulbenes rajona tiesas apzinātu, nelikumīgu civillietas Nr. C-00579-00 novilcināšanu un materiālā zaudējuma un morālā kaitējuma LVL 100 000,00 apmērā pieprasīšanu no Latvijas valsts un civillietas izskatīšanas pārcelšanu uz citu rajona tiesu Latvijā.

2012.gada 10.septembrī saņēmu Tieslietu ministrijas daļēju atbildi uz 02.05.2012. iesniegumu un atkārtoto 27.08.2012. iesniegumu. Kā redzams atbildē, tad pārbaude ir veikta formāli, ieskatoties Tiesu informatīvajā sistēmā uzkrātajos datos un no tiesneses R.Mednes paskaidrojuma. Kuras vainas dēļ arī civillieta no 24.08.2000. par apstiprināšanu mantojuma tiesībās apzināti tiek novilcināta. Tieslietu ministrijas atbildē minētajam kategoriski nepiekrītu.

Pagājuši 12 (divpadsmit) gadi, un pirmās instances Gulbenes rajona tiesa nav pieņēmusi lēmuma par mūsu apstiprināšanu mantojuma tiesībās uz likumīgi mantojamo dzimtas īpašumu Jaungulbenes pagastā, kura vērtība ir 1837,00 lati.

Iedomājaties taču, kāds absurds - 1837,00 latu dēļ tiesneši „godprātīgi” pilda savus amata pienākumus, lietā jau pieci sējumi, un valsts tiesnešiem maksā lielu mēneša algu, - tas ir viens vienīgs murgs. Salīdziniet, bērns sāk mācīties pirmajā klasē un pa šo laiku jau beidzis vidusskolu un kļuvis par studentu.

Ik pēc četriem gadiem mēs ievēlam deputātus Saeimā, daži kļūst par tieslietu ministriem un ar skaistiem plāniem, vīzijām virza mūs uz saulaino nākotni, un visi cītīgi strādā, bet Gulbenes rajona tiesā - čiks un nekā nav. Par šādu nelikumību esam no 2005.gada ar 15 (piecpadsmit) iesniegumiem griezušies Tieslietu ministrijā, pie Valsts prezidenta, Saeimā u.c., un viss atduras kā pret akmens sienu, tas ir genocīds pret latviešiem.

Jau 12 (divpadsmit) gadus Gulbenes rajona tiesas tiesnešu A.Kaupužas, R.Mednes un tiesas priekšsēdētājas G.Gulbinskas vainas dēļ liegta dzīvošana mūsu mājoklī, tātad liegta iespēja dzīvot dzimtas mājā, kura tagad ir daļēji sagruvusi un nav atjaunojama.

 Civillieta nav sarežģīta, visi ir radinieki, vienkārši tiesai vajadzēja apstiprināt mantiniekus mantojuma tiesībās, ja kāds mantinieks to apstrīd, ir taču nākošās tiesu instances, tas taču ir ļoti vienkārši.

Ir miruši gandrīz visi likumiskie mantinieki, vienīgi meita Rita Ašmane (dzimusi Putniņa) vēl dzīva un ir sirmā vecumā.

2007.gadā nomira tiesnese A.Kaupuža.

2008.gadā nomira Erna Putniņa.

2010.gadā nomira Marģers Putniņš.

2012.gadā nomira Indulis Putniņš.

Es tagad esmu iekšlietu iestāžu pensionārs (majors), man ir augstākā juridiskā izglītība, un visu savu mūžu godprātīgi esmu cīnījies pret noziedzību, bandām, specvienībā pret gaisa terorismu, lidojot pasažieru lidmašīnās, Ieslodzījumu vietu pārvaldē, aizsargājis un glābis cilvēkus un nu jau 62 gadus vecs.

Kad atklājās mantojums, es biju 50 gadus vecs. Mēs, mantinieki, Gulbenes rajona tiesas vainas dēļ esam daudz cietuši gan morāli, gan materiāli. Man ir 8 gadus vecs mazdēls, kurš ir invalīds no dzimšanas, mums ir grūti.

Cik mirušo vai līķu ir vajadzīgs, lai mantinieki var apstiprināties mantojuma tiesībās uz likumīgo īpašumu 1837,00 Ls vērtībā Jaungulbenes pagastā? Un tas viss notiek Gulbenes rajona tiesas tiesneses un tiesas priekšsēdētājas vainas dēļ.

Un arī šā dēļ jautāju Jums, Ministru prezidenta V.Dombrovska kungs, kad beidzot Latvijas valstī būs kārtība un arī Gulbenes rajona tiesas tiesneši godprātīgi pildīs savus amata pienākumus un iespējams nebūs uzpērkami.

Tieslietu ministrijas 2012.gada 4.septembra atbildē nav neviena teikuma, kad mūs apstiprinās mantojuma tiesībās, ir tikai atruna, ka Gulbenes rajona tiesas strādā. Neesmu saņēmis lēmumu par nodarītā materiālā zaudējumu un morālā kaitējuma LVL 100 000,00 (simts tūkstošu latu) apmērā pieprasīšanu un samaksu no Latvijas valsts.

Ja materiālo zaudējumu un morālo kaitējumu nesamaksās Latvijas valsts, tad griezīsimies Eiropas Tiesā.

Novērtē šo rakstu:

115
7

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nākotnes konjunktūra

FotoLatviešu sociālās un politiskās identitātes ūnikums sākas un beidzas uz papīra vai datora ekrāna. Tā tas notiek, rakstot un publicējot abstraktus tekstus par latviešu unikālo identitāti. Uz papīra vai datora ekrāna varam bezgalīgi lepoties ar savu ūnikumu. Ja agrāk zinājām, ka papīrs laipni atļauj visu, tad tagad zinām, ka datora ekrāns tāpat laipni atļauj visu.
Lasīt visu...

21

Ko darīt?

FotoBieži radioraidījumos, kā arī citur, laikrakstā DDD un internetā izskan: «Ko darīt?». Izskan līdzīgi, kā kādreiz Poncijs Pilāts jautāja Jēzum Kristum: «Kas ir patiesība?» un, negaidot atbildi, aizgāja. Viņš zināja, ka uz šo jautājumu atbildes nav. Līdzīgi ir arī ar «ko darīt?». Bieži nejautā, lai uzzinātu darāmo un darītu, bet tā, runāšanas pēc, jo ir taču pats par sevi saprotams, ka izdarīt nevar neko. Viss notiek, nesaskaņojot ar mūsu vēlmēm un izpratni. Kungs kā grib, un nabags kā var.
Lasīt visu...

21

Tikmēr melnos indīgos dūmos

FotoEsmu izrakstījies, ka valsts un pilsoņa attiecībās nepieciešama jauna derība. Kā nerakstīts likums, līgums, vienošanās, kurā abas puses ir stingras, godīgas un atbildīgas šī līguma pildītājas. Tas ir vienīgais sabiedriskā un valstiskā izlīguma ceļš, ar kura palīdzību ikviens sabiedrības indivīds valstī varētu justies kā savējais.
Lasīt visu...

21

Par Jāņa Reira bezdarbību cilvēku ar invaliditāti beztiesiskumā

FotoTagadējais Jānis Reirs, bēdīgi slavenās investīciju konsultantu biroja Prudentia bijušais direktors, nav pievērsis uzmanību vairākām būtiskām nejēdzībām pēc “uzlabotās” invaliditātes piešķiršanas kārtības ieviešanas 2015.gadā.
Lasīt visu...

21

Shēma, sazīmēta uz „Rīdzenes” salvetes?

FotoŽurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai šajā portāla atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Lasīt visu...

21

Valodu lielu dara cilvēki

Foto1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu mūsu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību, nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un sekmētu labklājību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jāņa Reira ekonomiskā grūtgalvība: vēršanās pret cilvēkiem ar invaliditāti turpinās

Bijušais Prudentia direktors, tostarp bijušais pirmrindnieks jauno komunistu rindās, šobrīd tēlo labklājību ministru un nolēmis veicināt cilvēku ar...

Foto

“Madam President”, “Mērs Bondars” un citas “uzvaras”

Atskats uz Rīgas vēlēšanām iepriekšējās publikācijas kontekstā man šķitās noderīgāks kādu nedēļu pēc notikuma, lai būtu nedaudz noplakusi histērija un aumež...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: hronoloģija

Rietumu civilizācijas norietam neapšaubāmi ir hronoloģija – notikumu uzskaitījums laika secībā. Hronoloģijā intriģējošākie posmi ir norieta sākums un norieta beigas, pēc kā...

Foto

140 vārdu: šai dienā priekš 30 gadiem sākās latviešu tautas atmoda

Šai dienā priekš trīsdesmit gadiem, 1987. gada 14. jūnijā, sākās latviešu tautas trešā atmoda. Var,...

Foto

Vispirms nomuļļā, tad noslepeno

Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres...

Foto

Skanstes purvāja onkuļu shēmas un ieceres: "kapu tramvajs" ir tikai pirmais posms

Vēlos pastāstīt par to, kā onkuļi, kam pieder Skanstes purvājs, nolēma apvienoties, lai būtiski...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām: lūdzu saukt korumpētās amatpersonas un tiesnešus pie atbildības

Latvijas sabiedrība ir deleģējusi jums tiesības pārvaldīt valsti. Valsts vadība pastāv vienīgi tāpēc,...

Foto

Parazīti un pabiras pret normāliem cilvēkiem: reālā sociālā nevienlīdzība Latvijā

Ir ļoti daudz un plaši apskatīta sociāla nevienlīdzība Latvijā un pasaulē. Ir neskaitāmi pētījumi par to,...

Foto

Lūdzu, ejiet mājās, Čakšas kundze, jo jūs esat drauds sabiedrībai

Ir samilzušas mediķu problēmas visās jomās, un to jau izjūt lielie stacionāri Rīgā, kur medicīnas māsas...

Foto

Izklaidējoši, bet kļūdaini - RSP atbilde uz "KasJauns" publikāciju

Portāls KasJauns 7. jūnijā bija publicējis izklaidējošu, bet kļūdainu informāciju par Latvijas Radošo savienību padomes (RSP) 2016. gadā veikto pētījumu “Kultūras...

Foto

Zinātne no islāma perspektīvas, jeb kāpēc musulmaņi ir tik stulbi?

Devītais islāma kalendāra mēnesis ramadāns ir laiks, kad visas pasaules musulmaņi vienojas kopīgam gavēnim... un teroraktiem....

Foto

Nodokļi

Lasītājs, izlasot šādu virsrakstu, domās, ka Leonards raksta par nodokļu politiku, par netaisnīgo nodokļu sistēmu. Tā nebūs. Es nepateikušu neko jaunu un neko tādu, ko...

Foto

Fakti par katoļu un luterāņu ekumēnismu kā antikristīgu ideju un perversiju apvienošanu

Protestantu pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka intervijā Londonas avīzei “Times” Džīns Robinsons apsūdzēja...

Foto

Par priekšvēlēšanu aptaujām

Dažās pēdējās dienās sociālajos tīklos un citos medijos gana bieži var lasīt man veltītus epitetus un raksturojumus, ar kuriem dažādi ļoti jūtīgi cilvēki...

Foto

Turpinot diskusiju par jaunajām kailciršanas iecerēm

Turpinās diskusija saistībā ar Māra Kučinska valdības ieceri atļaut kailcirtes piejūras priežu mežos un būtiski tievāku koku ciršanu kailcirtēs. Šai...

Foto

Pa kuru no „zaļajiem koridoriem" Čakša aizvedīs valdību, ZZS un veselības aprūpes nozari?

Ministru prezidents Māris Kučinskis jau kārtējo reizi nav spējis turēt savu solījumu par...

Foto

Nefotografē to - nezin ko! Jeb - vai būs liegts bildēt Saeimas namu, valdības ēku, Rīgas tiltus un citas populāras vietas?

Valdība šonedēļ pieņēmusi Ministru kabineta...

Foto

Kā pamatot mežu izciršanu

Tie, kas lasa manu blogu, iespējams, jau būs informēti par to, ka Zemkopības ministrija izstrādājusi MK noteikumu grozījumus, kas varētu novest pie...

Foto

Kučinska valdība: liegums fotografēt valdības māju „neskar sabiedrības līdzdalības jomu”

„Projekts šo jomu neskar,” – šāds oficiālais paskaidrojums ailē „Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē” atrodams Māra Kučinska...

Foto

Epohālā publikācija

Epohālās publikācijas nav funkcionāli vienādas. Atšķiras to misija. Iespējami trīs varianti. Pirmais variants ir epohālās publikācijas, kuras iezvana jaunu laikmetu un ir atjautīgas uvertīras...

Foto

Pirms 83 gadiem radās Latvijas valsts svētki – Tautas vienības diena

15. maijs bija diena, kad tauta pati cēlās aizstāvēt savu valsti pret nekārtībām un apvērsumu,...

Foto

Kā VID atriebjas...

Atceraties manu 5,5 gadus ilgo tiesvedību pret VID, kas vainagojās ar šīs iestādes totālu fiasko un sakāvi? Atceraties pērn publicēto video par VID...

Foto

Tautas politiskās dvēseles noslēpumainība vēlēšanu savijumā

Par tautas politiskās dvēseles noslēpumainību internetā var lasīt katru dienu. Publicēto tekstu komentāros katru dienu kāds atceras tautas politiskās dvēseles...

Foto

Par ko balsot? Sabiedrības uzdevums ir ieraudzīt un atšķirt rozīnes no kakām

Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu - PAR KO...

Foto

Rīdzinieka padomnieks: vienkāršs risinājums tiem, kam nav par ko balsot

Lai velti nekavētu to lasītāju laiku, kuri šeit iegriezušies tikai vienkārša padoma meklējumos, tad smalkāka argumentācija,...

Foto

Bordāns - jaunais politiķis? Lūdzu, nesmīdiniet mani...

Vai Jānis Bordāns, kas ir viens no daudzajiem solītājiem pašvaldību vēlēšanās, ir jaunais politiķis vai vecais oligarhu vēzis jaunā...

Foto

Par "uti kažokā" un saskaņu vienotībā

Nesen Vladimirs Lindermans vērsās prokuratūrā saistībā ar manu rakstu NA avīzē, kurā es cita starpā rakstīju: "PSRS okupācija atstāja Latvijas...

Foto

Vēsturiskā notikuma atcerei

Viens no emocionālākajiem Trešās atmodas notikumiem bija 1988. gada 1. un 2. jūnijā notikušais Radošo savienību plēnums. Cilvēki burtiski pielipa pie radioaparātiem, kāri...

Foto

Broka un viņas neskaitāmie darbi (un algas): domāju, ka tālāk vairs nav kur…

19.maijā tika publicēta informācija par to, ka politiķe Baiba Broka paziņojusi savā intervijā...

Foto

Vēlēšanu komisijas loceklim jāsaglabā neitralitāte

Ventspils vēlēšanu komisija ir iepazinusies ar 2017.gada 28.maijā portālā Pietiek publicēto Sandras Orinskas vēstuli, kurā izteikts viedoklis, ka Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav...