Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Kas notiktu, ja WikiLeaks vadītājs prasītu patvērumu Latvijai?

B. Bočkāne, I. Gailīte, K. Vitena, speciāli PIETIEK
05.12.2010.
Komentāri (27)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijai nevajadzētu apdraudēt savas partnerattiecības ar Amerikas Savienotajām Valstīm, dodot patvērumu Interpola meklēšanā kopš 20. novembra esošajam interneta vietnes WikiLeaks vadītājam austrālietim Džūljenam Asānžam, ja nu gadījuma viņš tādu pieprasītu, - tā Pietiek izvairīgi, bet pietiekami skaidri norādīja vairums no aptaujātajiem 10. Saeimas frakciju deputātiem. Formāli Asānžs tiek meklēts saistībā ar Zviedrijas varasiestāžu izdoto aresta orderi aizdomās par dzimumnoziegumu izdarīšanu, taču publiski izskan versijas, ka šo apsūdzību izvirzīšana ir tikai iegansts un patiesais Asānža vajāšanas iemesls ir ASV dusmas par WikiLeaks publiskoto amerikāņu diplomātisko saraksti.

Vai, jūsuprāt, Latvijas Republikai būtu jādod politiskais patvērums Džuljenam Asānžam, ja viņš tādu lūgtu?

 

Imants Parādnieks, Visu Latvijai!:

Ja viņš lūgtu, kāpēc, gan ne. Bet es domāju, ko tas īsti dod – tur jau, es domāju, Latvijai ir tiesiskās sadarbības līgumi ar visām tām valstīm, kuras noteikti būtu ieinteresētas, lai viņu izdodam, un uz to pamata mums arī ir kaut kā atbilstoši būtu jārīkojas. Katrā ziņā, ja cilvēks lūgtu politisko patvērumu, var jau būt, ka var arī piešķirt, tikai es tiešām nezinu, vai iepriekšminētā iemesla dēļ mēs būtu tā labākā valsts, kurai viņam lūgt politisko patvērumu.

Ojārs Kalniņš, Pilsoniskā savienība:

Es patlaban nedomāju, ka tas būtu ieteicams. Protams, par to varētu runāt un to varētu apsvērt, bet es to iemeslu īsti neredzu, kāpēc mums to vajadzētu, jo, cik zinu, viņš ir cilvēks, kas ir aizdomās turēts par pretlikumīgu rīcību – vismaz pret ASV un varbūt citiem. Viņš nav politiski represēts, viņš it kā ir pārkāpis likumu. Es neredzu pamatojumu mums viņam piedāvāt patvērumu. Cik es saprotu, patvērumu parasti dod, ja kāds ir politiski represēts, nevis, ja kāds ir likumu pārkāpis kaut kur. Cik es redzu, šajā brīdī viņš nav politiski represēts, bet viņu meklē, tāpēc ka viņš ir pārkāpis likumu, vismaz tādas aizdomas ir, un es neredzu iemeslu, kāpēc lai Latvijai būtu citādākas domas par to.

Aleksejs Loskutovs, Sabiedrība citai politikai:

Faktiski man nav viedokļa. Es neizslēdzu iespēju, ka varētu dot viņam patvērumu, bet tādas kategoriskas nostājas man nav.

Jānis Tutins, Saskaņas centrs:

Es domāju, ka ne. Tāpēc, ka šajā ziņā tas ir valsts drošības apdraudējums, un politisko patvērumu dot cilvēkiem, kuri savā valstī neciena likumus, manuprāt, nebūtu pareizi.

Gaidis Bērziņš, apvienība Tēvzemei un Brīvībai/LNNK:

Šis jautājums mums šobrīd nav darba kartībā. Lai vispār izskatītu šādu jautājumu, ir jātiek skaidrībā ar visu notikušo pašām Amerikas Savienotajām Valstīm. Pašlaik neredzu tam nekādu tiesisko pamatojumu, lai to darītu [sniegtu politisko aptvērumu].

Iveta Grigule, Zaļo un zemnieku savienība:

Grūti pateikt. Man liekas, ka visa šī lieta ir inscenēta ar domu saasināt uzmanību uz datu pieejamību un valsts drošību, lai pēc tam varētu veikt drakoniskus pasākumus valsts drošības pastiprināšanai. Tas ir mans personīgais viedoklis, ka tas ir inscenējums, jo, ja ASV tiešām gribētu kaut ko aizliegt vai tiešām represijas veikt, tad tur jau sen pirms publiskošanas šīs interneta vietnes [Wikileaks] birojs būtu pārmeklēts. Tādēļ es īpaši nopietni neskatos uz šo jautājumu. Latvija noteikti nedotu šo patvērumu. Pēc manām domām, tāda būtu valsts nostāja, jo zinām, cik svarīgas Latvijai attiecības ar Amerikas Savienotajām Valstīm.

Augusts Brigmanis, Zaļo un zemnieku savienība:

Godīgi sakot visa tā lieta neinteresē. Nevēlos komentēt. Uztveru to visu kā lielu kuriozu.

Janīna Kursīte, Pilsoniskā savienība:

Es domāju, ka nebūšu īstais cilvēks, kas to var profesionāli izsvērt. Manā skatījumā tas, ko viņš publiskojis, robežojas ar drošības apdraudējumu. Es domāju, jebkurā gadījumā tas būtu apspriežams jautājums. Tas būtu profesionālu institūciju pārziņā, arī drošības un citu institūciju pārziņā, kas par to lemj – vai patvērums ir piešķirams. Zinot ļoti nepilnīgu informāciju, nevaru pateikt - jā vai nē. Man ir ļoti dalītas jūtas, lai neteiktu vairāk. Es neesmu speciālists šajā jomā, bet tas, ko es lasu, tas, ko dzirdu dažādos Latvijas un ne tikai plašsaziņas līdzekļos, mani dara ļoti uzmanīgu, tāpēc nesaku ne jā, ne nē.

Valērijs Agešins, Saskaņas centrs:

Neesmu iepazinies ar šīs personas darbībām. Domāju, ka katrs jautājums jāizvērtē atsevišķi. Patvēruma meklēšanas jautājumā uzmanīgi jāskatās uz to, lai Latvijā netiktu novērots aizdomīgu un radikāli noskaņotu  personu pieplūdums.

Ainars Latkovskis, Jaunais laiks:  

Politisko patvērumu dod, ja cilvēku vajā par kaut ko, par ko mēs uzskatām, ka viņu nevajadzētu vajāt, bet es nezinu pilnas detaļas, kāda viņam tā pagātne. Jūs taču arī esat dzirdējuši kaut ko par izvarošanu... neesmu iedziļinājies tajā. Es noteikti piekristu tam, ja mums kāds krievu demokrāts vai vajāts žurnālists lūgtu patvērumu Latvijā, bet par šo cilvēku es neko daudz nezinu, izņemot, ka viņš publicē nopludinātu informāciju. Nu, kā lai pasaka – par mieru pasaulē viņš cīnās vai par ko citu. Noteikti ir daudz un dažādas valstis, kas noteikti palīdzētu... piemēram, Ekvadora ir gatava sniegt patvērumu, un tas ir ļoti labi. Man vairāk interesē viss, kas saistīts ar Latviju un Krieviju. Nezinu, par ko viņu tur īsti vajā. Pašlaik nesaskatu viņā tik lielu varoni, ka varētu jebko piedot, ko viņš pagātnē, iespējams, ir darījis vai nedarījis, ko es nezinu. Arī nesaskatu kaut kādu milzīgu ieguvumu vai mūsu piedalīšanos cīņā par taisnību un atklātību, ja Latvija piedāvātu viņam politisko patvērumu – negribu teikt ne jā, ne nē. Nezinu, ir tur vai nav pamata viņa vajāšanai. Ja viņš lūgtu šo patvērumu Latvijā, es, ja būtu ministrs, kas atbild par šo jautājumu, noteikti interesētos pie saviem partneriem ES un NATO un redzētu, kāda ir viņu kopējā attieksme pret to. Negribētu pieņemt kādu lēmumu, kas varētu traucēt Latvijas labām attiecībām ar mūsu sadarbības partneri Lielbritāniju vai Zviedriju.

Māris Kučinskis, Tautas partija:

Droši vien, ka Ārlietu ministrija to izvērtētu. Grūti pateikt. Domāju, ka viņi viennozīmīgi to nedarītu, jo gan tradicionāli, gan jauno laiku tradīcijās ir būt dziļi ASV paklausīgiem, tādēļ domāju, ka diez vai viņi ministrijas līmenī to tā skaņotu, lai dotu aptvērumu. Tas jau īsti nav iespējams, tāpēc jau Eiropas valstis neviena to nedara. Man jau patiktos, ka mēs tādiem, kas neapdraud drošību, valsts pastāvēšanu un nav ne teroristi, ne bandīti, patvērumu neliegtu. Bet es nedomāju, ka tas ir īsti iespējams, esot NATO dalībvalstij, neviens arī nav steidzies to darīt. Cik saprotu, tās valstis, kas ir izteikušas šo piedāvājumu, ir stipri ārpus NATO ietekmes. ASV uz Latviju ir liela ietekme, un diez vai tas būtu pat iespējams. Cilvēciski, protams, ka jā, bet par iespējamību es šaubos.

Sergejs Dolgopolovs, Saskaņas centrs:

Pirmā dzirdēšana. Neesmu domājis par šo jautājumu. Bet tas atkarīgs, kā tiek vērtēta un klasificēta viņa rīcība.

Imants Lieģis, Pilsoniskā savienība:

Tas ir ļoti hipotētisks jautājums. Jāskatās, uz kāda pamata viņš to lūgtu, un jāskatās, kā tas no juridiskā viedokļa sakrīt ar mūsu likumdošanu. Domāju, tur ir jābūt lēmumam, kas balstīts uz mūsu likumdošanu. Nevaru to uz sitienu nosaukt, kāda tā likumdošana ir, bet domāju, ka, pirmkārt, juridiski jāizskata tas jautājums. Parasti, kad runa ir par patvērumu, jautājums varētu būt, vai viņa dzīvība ir apdraudēta un tamlīdzīgi apsvērumi. Un tas jālīdzsvaro ar to, vai viņš ir likumīgi rīkojies. Tie būtu tie apsvērumi, kas jāizskata, pirms Latvija pieņem lēmumu. Domāju, ka ASV ietekme nav apsvērums, tas ir juridisks lēmums. Es nedomāju, ka tas ir jautājums par ASV ietekmi, tas nav galvenais apsvērums. Galvenokārt tas būtu lēmums, balstoties uz mūsu likumdošanu un uz likumīgiem, nevis politiskiem pamatiem.

Guntis Ulmanis, apvienība Par labu Latviju:

Es ar šādiem jautājumiem nenodarbojos. Pašreiz neesmu informēts, esmu aizņemts un nevaru atbildēt.

Jānis Ādamsons, Saskaņas centrs:

Jā, loģiski! Neredzu iemeslu, kāpēc to nevarētu darīt. Es būtu viens no tiem, kas to atbalstītu.

Atis Lejiņš, partiju apvienība Vienotība:

Uzdosim tagad populistiskus jautājumus, ja?! Neuzticamies Zviedrijas tiesām, ja?!

Andris Bērziņš, Zaļo un zemnieku savienība:

Labs jautājums... Kāpēc ne? Šo jautājumu katrā gadījumā vajadzētu izskatīt. Par noziedznieku šo cilvēku neuzskatu. Nezinu juridisko pusi, bet domāju, šo jautājumu vajadzētu izskatīt.

Novērtē šo rakstu:

16
2

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...