Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Kas un kad Latvijā izravēs ”nezāles”?

Alfrēds, Pietiek lasītājs
17.03.2013.
Komentāri (16)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šādi jautājumi būtu jāuzdod Latvijas Saeimā sēdošajiem politiķiem, Latvijas valdībai un Latvijas ģenerālprokuroram, kuru svēts pienākums ir nodrošināt nesaudzīgu cīņu ar tādām „nezālēm” kā korupcija, valsts „prihvatizācija”, mafija. Bet vai tas tiek darīts?

Var droši atbildēt, ka šāda cīņa ir ļoti vāji organizēta un tikai vājākas tiek izravētas. Un to var viegli saprast, jo spēcīgākās „nezāles” dīga un veidoja sazarotu sakņu sistēmu no Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas brīža. Pārfrāzējot var teikt, ka daudzas bijušās un esošās valsts amatpersonas un politiķi „auga” kopā vai cieši blakus šīm „nezālēm” un bija čakli to kopēji.

Varbūt šie apstākļi ir par iemeslu tam, ka pašlaik pie varas esošie nevar un negrib risināt sasāpējušos jautājumus pēc būtības, nevēlas un nespēj pieņemt nepieciešamos lēmumus. Varbūt tāpēc tauta neko neuzzināja, kurš organizēja vairāku vagonu ar padomju rubļiem (vairāki simti miljonu PSRS rubļu) izvešanu uz Krieviju un kuri politiķi un amatpersonas no tā guva labumu (ja nemaldos tad Latvijas Ministru prezidents tolaik bija I.Godmaņa(LPP/LC) kungs, Latvijas Bankas prezidents bija E.Repšes (JL/Vienotība) kungs un Bankas prezidenta vietnieks bija tagadējais Latvijas Bankas prezidents I.Rimšēviča kungs).

Bet tā taču bija Latvijas valsts nauda, kuru, iespējams, uzņēmīgie darboņi konvertēja ASV dolāros un ielika savos kontos tuvās un tālās ārzemēs vai arī ar šo naudu veica citus personīga biznesa darījumus Krievijā. Varbūt tāpēc arī tagad šokējošā Parex bankas lietā būs virkne liecinieku, bet nevienas vainīgās amatpersonas, "Vēži" ir palikuši tie paši, tikai citos maisos.

Analizējot notiekošo Latvijas „politiskajā virtuvē”, var secināt, ka Saeimas deputāti un atbildīgās valsts amatpersonas joprojām dzīvo „trekno gadu” eiforijā. Latvijas politiskās partijas ir atdalījušās no tautas un Saeimas deputāti ir zaudējuši tautas uzticību. Tā vietā, lai radikāli mainītu valsts pārvaldes struktūru un sakārtotu likumdošanas bāzi, tiek veiktas nebūtiskas esošās pārvaldes struktūras izmaiņas, kā rezultātā pie varas paliek visi tie, kuriem dzīves motīvs ir "vārna vārnai acīs neknābj".

Šokējoša bija un paliek 4.Atmodas tautas armijas publicētā informācija par darba algām valsts un pašvaldību iestādēs, kuras mērāmas tūkstošos latu. Tas liecina par valsts un pašvaldības vadošo amatpersonu visatļautību un naudaskāri un par Latvijas Ministru kabineta locekļu nespēju un nevēlēšanos sakārtot šo tik svarīgu jautājumu. Tā vien šķiet, ka princips „roka roku mazgā” valsts un pašvaldību iestādēs darbojas perfekti un nodokļu maksātāju nauda tur plūst riekšavām. Esošā nesamērīgā algu sistēma ir smags finanšu resursu slogs Latvijas nodokļu maksātājiem un tas nekādīgi neveicina iedzīvotāju solidaritāti. Un epopeja ar uzpūstām algām turpina savu ceļu. Lielie valsts uzņēmumi pamatīgi palielina vadības algas (VAS Latvijas Dzelzceļš Uģis Magone, AS Latvijas Valsts mežiRoberts Stīpnieks, AS Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs un tā tālāk). http://financenet.tvnet.lv/zinas/448948-lielie_valsts_uznemumi_pamatigi_palielina_vadibas_algas

Droši var teikt, ka tam sekos jauns algu palielinājuma vilnis valsts un pašvaldību iestādēs.

Latvijas politisko partiju pašvaldību priekšvēlēšanu cīņa norit, un tās laikā mēs saņemsim arī dažu labu „jaunu” solījumu ceļā uz gaišo nākotni. Lai iegūtu atbalstu tautā, partiju "čiekuri" šoreiz pašvaldību līmenī solīs labot savas vai citu kļūdas. Bez šaubām daudzās pašvaldībās ir gudri un godīgi pašvaldību vadītāji. Un tas ir ceļš, pa kuru būtu jāiet visiem pašvaldību vadītājiem. Bet vai viņi ir un arī būs nākotnē? Vai viņu vārdi saskanēs ar darbiem? Kas viņiem liks cienīt un godāt katru Latvijas iedzīvotāju un rūpēties par viņu labklājību? Tie ir tikai daži jautājumi, kuri ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu jāuzdod pašvaldību līmenī.

Kas ir realitātē?

Traģiska ir vispārēja Latvijas iedzīvotāju apātija un viņu nevēlēšanās aktīvi iesaistīties savu tiesību aizsardzībā. Joprojām Latvijas iedzīvotāji pacietīgi gaida, ka no malas atnāks kāds, kurš būs drosmīgs un izravēs visas Latvijas „nezāles”. Diemžēl no malas neviens nenāks un neko nedarīs, tāpēc pašai tautai, ja tā grib izdzīvot, būs vien jāuzņemas „dārznieka” pienākumi.

Izmantojot izdevību, vēlos aicināt Latvijas iedzīvotājus, kuri ir integrējušies Latvijas sabiedrībā, neatkarīgi no savas sociālās vai nacionālās piederības aktīvi iesaistīties politikā un pašiem lemt savu likteni.

Esmu pārliecināts, ka Nacionālās apvienības Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Reformu partijas, Vienotības, Zemnieku savienības un citu partiju rindās ir daudz jaunu, godīgu cilvēku, kuriem patiešām rūp Latvijas tautas materiālās labklājības uzlabošana un garīgā mantojuma saglabāšana.

Latvijas tautas interesēs ir attīrīt partiju rindas no korumpētiem liekuļiem visos līmeņos. Ikvienam no mums piemīt drosme. Vajadzīga tikai uzņēmība.

Kā sākt!

Pirmkārt - Aicinu godīgus ikvienas partijas biedrus sākt no apakšām – iztīriet novadu nodaļas no sevi kompromitējušiem partijas biedriem.

Otrkārt - Aiciniet jaunus, godīgus, enerģiskus cilvēkus novados iestāties partiju rindās.

Treškārt - Ar savu godīgu darbu un atklātumu panāciet godīgu vidēja gadu gājuma un vecāka gada gājuma cilvēku atbalstu jūsu darbam tautas labā.

Apzinīgāko Latvijas pilsoņu pienākums Latvijas iedzīvotāju priekšā ir pārņemt varu novados, tad pašlabuma meklētāju – liekuļu dienas partiju augšās būs skaitītas. Dariet to, palīdziet piepildīt tautas sapni par dižu Latviju, kuras varenība sakņojas pārtikušas tautas garīgajās vērtībās.

Vēlreiz aicinu Latvijas iedzīvotājus aktīvi iesaistīties politikā un pašiem lemt savu likteni. Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus, kuri ir integrējušies Latvijas sabiedrībā, neatkarīgi no savas sociālās vai nacionālās piederības aktīvi iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Aicinu cilvēkus sūtīt savus priekšlikumus par veicamajiem uzdevumiem latviešu tautas intereses aizstāvošajām partijām to programmu konkretizēšanai.

Aicinu vēlētājus neatbalstīt Saskaņas centra politiķus, jo manā uztverē viņi ir masonu ložas (ložas šausminošākie darbi ir Lielā Oktobra revolūcija Krievijā ar pamatos iznīcināto krievu inteliģenci, miljoniem nevainīgu Krievijā dzīvojošo tautību (krievu, ukraiņu u.c. tautību) nobendēto cilvēku gulagos, Lazara Kaganoviča organizētās bada nāves dzīres Ukraināhttp://vip.latnet.lv/lpra/laacis_ukr.htm, poļu virsnieku slaktiņš Katiņā (slaktiņa ierosinātajs Padomju Savienības iekšlietu ministrs Lavrentijs Berija) http://www.diena.lv/sabiedriba/arvalstis/krievija-publisko-dokumentus-par-slaktinu-katina-730705, Simonas Šustina organizētais Latvijas armijas virsnieku slaktiņš Litenēhttp://www.diena.lv/sabiedriba/aivars-stranga-tikai-vardi-un-tikai-skaitli-31653) marionetes, kuri, cilājot jautājumu par krievu valodas statusu Latvijā, mēģina ar savu darbību tikai šķelt Latvijas sabiedrību, kavē cittautiešu integrāciju latviskajā kultūrvidē un mēģina sēt naidu starp Latvijas iedzīvotājiem.

Šķel un valdi princips viņiem ir noderīgs tikai savu pretlikumīgu aktivitāšu Latvijas ekonomikas jomā (nelegālo nodarbinātība, aplokšņu algas, akcīzes preču nelegāla ievešana un tirdzniecību, PVN izkrāpšana, banku patvaļa)piesegšanai. Spilgtākais piemērs ir Parex bankas mahinācijas ko veica Saskaņas centra atbalstītaji V. Kargins un V. Krasovickis.http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/332960-sc_ziedojusas_karginam_un_krasovickim_tuvas_personas

Pirms tam līdzīgs piemērs – Bankas Baltija krahs (A. Lavents). Tajās tika izsaimniekoti gandrīz visu Latvijā dzīvojošo nacionalitāšu ieguldījumi. Aicinu Latvijas iedzīvotāju pievērst uzmanību faktam, ka agresīvākie krievu tautas interešu „aizstāvji” īsti nemaz nav krievu tautības cilvēki – Latvijā T.Ždanoka, A.Mirnijs, J.Pliners (Latvijā), V.V.Žirinovskis (Krievijā). Par kādiem, iespējams, nelikumīgiem pakalpojumiem J.Urbanoviča biedram Uzbekistānas biznesmeņi (dievs vien zina, cik tīra tā nauda ir un vai tai nav saistība ar Maskavu) ir aizdevuši naudu mājas kompleksa celtniecībai pie Rēzeknes. Vai tikai J.Urbanoviča biedrs nav viens no Latvijas politisko partiju labējā bloka nepieminētajiem oligarhiem. Par to, cik tīra ir Saskaņas centra līdera Jāņa Urbanoviča dvēsele, protams, ja viņam tāda vispār ir, lasiet un spriediet paši.

http://www.diena.lv/blogi/saskanas-centrs-viskorumpetaka-partija-latvija-752116

http://www.financenet.lv/zinas/356470-urbanovics_caur_ofsoriem_pardevis_un_atpircis_ipasumus,http://pietiek.com/raksti/urbanovics_censas_noliegt_saistibu_ar_ofsoru_un_divainibas_ipasumu_shemas

http://www.pietiek.com/raksti/deputata_urbanovica_gados_jaunais_radinieks__latvijas_autocelu_bieds,_augstsirdigs_politika_sponsors_vai_ipasuma_piesegs

Novērtē šo rakstu:

31
27

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...