Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Kas un kad Latvijā izravēs ”nezāles”?

Alfrēds, Pietiek lasītājs
17.03.2013.
Komentāri (16)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šādi jautājumi būtu jāuzdod Latvijas Saeimā sēdošajiem politiķiem, Latvijas valdībai un Latvijas ģenerālprokuroram, kuru svēts pienākums ir nodrošināt nesaudzīgu cīņu ar tādām „nezālēm” kā korupcija, valsts „prihvatizācija”, mafija. Bet vai tas tiek darīts?

Var droši atbildēt, ka šāda cīņa ir ļoti vāji organizēta un tikai vājākas tiek izravētas. Un to var viegli saprast, jo spēcīgākās „nezāles” dīga un veidoja sazarotu sakņu sistēmu no Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas brīža. Pārfrāzējot var teikt, ka daudzas bijušās un esošās valsts amatpersonas un politiķi „auga” kopā vai cieši blakus šīm „nezālēm” un bija čakli to kopēji.

Varbūt šie apstākļi ir par iemeslu tam, ka pašlaik pie varas esošie nevar un negrib risināt sasāpējušos jautājumus pēc būtības, nevēlas un nespēj pieņemt nepieciešamos lēmumus. Varbūt tāpēc tauta neko neuzzināja, kurš organizēja vairāku vagonu ar padomju rubļiem (vairāki simti miljonu PSRS rubļu) izvešanu uz Krieviju un kuri politiķi un amatpersonas no tā guva labumu (ja nemaldos tad Latvijas Ministru prezidents tolaik bija I.Godmaņa(LPP/LC) kungs, Latvijas Bankas prezidents bija E.Repšes (JL/Vienotība) kungs un Bankas prezidenta vietnieks bija tagadējais Latvijas Bankas prezidents I.Rimšēviča kungs).

Bet tā taču bija Latvijas valsts nauda, kuru, iespējams, uzņēmīgie darboņi konvertēja ASV dolāros un ielika savos kontos tuvās un tālās ārzemēs vai arī ar šo naudu veica citus personīga biznesa darījumus Krievijā. Varbūt tāpēc arī tagad šokējošā Parex bankas lietā būs virkne liecinieku, bet nevienas vainīgās amatpersonas, "Vēži" ir palikuši tie paši, tikai citos maisos.

Analizējot notiekošo Latvijas „politiskajā virtuvē”, var secināt, ka Saeimas deputāti un atbildīgās valsts amatpersonas joprojām dzīvo „trekno gadu” eiforijā. Latvijas politiskās partijas ir atdalījušās no tautas un Saeimas deputāti ir zaudējuši tautas uzticību. Tā vietā, lai radikāli mainītu valsts pārvaldes struktūru un sakārtotu likumdošanas bāzi, tiek veiktas nebūtiskas esošās pārvaldes struktūras izmaiņas, kā rezultātā pie varas paliek visi tie, kuriem dzīves motīvs ir "vārna vārnai acīs neknābj".

Šokējoša bija un paliek 4.Atmodas tautas armijas publicētā informācija par darba algām valsts un pašvaldību iestādēs, kuras mērāmas tūkstošos latu. Tas liecina par valsts un pašvaldības vadošo amatpersonu visatļautību un naudaskāri un par Latvijas Ministru kabineta locekļu nespēju un nevēlēšanos sakārtot šo tik svarīgu jautājumu. Tā vien šķiet, ka princips „roka roku mazgā” valsts un pašvaldību iestādēs darbojas perfekti un nodokļu maksātāju nauda tur plūst riekšavām. Esošā nesamērīgā algu sistēma ir smags finanšu resursu slogs Latvijas nodokļu maksātājiem un tas nekādīgi neveicina iedzīvotāju solidaritāti. Un epopeja ar uzpūstām algām turpina savu ceļu. Lielie valsts uzņēmumi pamatīgi palielina vadības algas (VAS Latvijas Dzelzceļš Uģis Magone, AS Latvijas Valsts mežiRoberts Stīpnieks, AS Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs un tā tālāk). http://financenet.tvnet.lv/zinas/448948-lielie_valsts_uznemumi_pamatigi_palielina_vadibas_algas

Droši var teikt, ka tam sekos jauns algu palielinājuma vilnis valsts un pašvaldību iestādēs.

Latvijas politisko partiju pašvaldību priekšvēlēšanu cīņa norit, un tās laikā mēs saņemsim arī dažu labu „jaunu” solījumu ceļā uz gaišo nākotni. Lai iegūtu atbalstu tautā, partiju "čiekuri" šoreiz pašvaldību līmenī solīs labot savas vai citu kļūdas. Bez šaubām daudzās pašvaldībās ir gudri un godīgi pašvaldību vadītāji. Un tas ir ceļš, pa kuru būtu jāiet visiem pašvaldību vadītājiem. Bet vai viņi ir un arī būs nākotnē? Vai viņu vārdi saskanēs ar darbiem? Kas viņiem liks cienīt un godāt katru Latvijas iedzīvotāju un rūpēties par viņu labklājību? Tie ir tikai daži jautājumi, kuri ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu jāuzdod pašvaldību līmenī.

Kas ir realitātē?

Traģiska ir vispārēja Latvijas iedzīvotāju apātija un viņu nevēlēšanās aktīvi iesaistīties savu tiesību aizsardzībā. Joprojām Latvijas iedzīvotāji pacietīgi gaida, ka no malas atnāks kāds, kurš būs drosmīgs un izravēs visas Latvijas „nezāles”. Diemžēl no malas neviens nenāks un neko nedarīs, tāpēc pašai tautai, ja tā grib izdzīvot, būs vien jāuzņemas „dārznieka” pienākumi.

Izmantojot izdevību, vēlos aicināt Latvijas iedzīvotājus, kuri ir integrējušies Latvijas sabiedrībā, neatkarīgi no savas sociālās vai nacionālās piederības aktīvi iesaistīties politikā un pašiem lemt savu likteni.

Esmu pārliecināts, ka Nacionālās apvienības Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Reformu partijas, Vienotības, Zemnieku savienības un citu partiju rindās ir daudz jaunu, godīgu cilvēku, kuriem patiešām rūp Latvijas tautas materiālās labklājības uzlabošana un garīgā mantojuma saglabāšana.

Latvijas tautas interesēs ir attīrīt partiju rindas no korumpētiem liekuļiem visos līmeņos. Ikvienam no mums piemīt drosme. Vajadzīga tikai uzņēmība.

Kā sākt!

Pirmkārt - Aicinu godīgus ikvienas partijas biedrus sākt no apakšām – iztīriet novadu nodaļas no sevi kompromitējušiem partijas biedriem.

Otrkārt - Aiciniet jaunus, godīgus, enerģiskus cilvēkus novados iestāties partiju rindās.

Treškārt - Ar savu godīgu darbu un atklātumu panāciet godīgu vidēja gadu gājuma un vecāka gada gājuma cilvēku atbalstu jūsu darbam tautas labā.

Apzinīgāko Latvijas pilsoņu pienākums Latvijas iedzīvotāju priekšā ir pārņemt varu novados, tad pašlabuma meklētāju – liekuļu dienas partiju augšās būs skaitītas. Dariet to, palīdziet piepildīt tautas sapni par dižu Latviju, kuras varenība sakņojas pārtikušas tautas garīgajās vērtībās.

Vēlreiz aicinu Latvijas iedzīvotājus aktīvi iesaistīties politikā un pašiem lemt savu likteni. Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus, kuri ir integrējušies Latvijas sabiedrībā, neatkarīgi no savas sociālās vai nacionālās piederības aktīvi iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Aicinu cilvēkus sūtīt savus priekšlikumus par veicamajiem uzdevumiem latviešu tautas intereses aizstāvošajām partijām to programmu konkretizēšanai.

Aicinu vēlētājus neatbalstīt Saskaņas centra politiķus, jo manā uztverē viņi ir masonu ložas (ložas šausminošākie darbi ir Lielā Oktobra revolūcija Krievijā ar pamatos iznīcināto krievu inteliģenci, miljoniem nevainīgu Krievijā dzīvojošo tautību (krievu, ukraiņu u.c. tautību) nobendēto cilvēku gulagos, Lazara Kaganoviča organizētās bada nāves dzīres Ukraināhttp://vip.latnet.lv/lpra/laacis_ukr.htm, poļu virsnieku slaktiņš Katiņā (slaktiņa ierosinātajs Padomju Savienības iekšlietu ministrs Lavrentijs Berija) http://www.diena.lv/sabiedriba/arvalstis/krievija-publisko-dokumentus-par-slaktinu-katina-730705, Simonas Šustina organizētais Latvijas armijas virsnieku slaktiņš Litenēhttp://www.diena.lv/sabiedriba/aivars-stranga-tikai-vardi-un-tikai-skaitli-31653) marionetes, kuri, cilājot jautājumu par krievu valodas statusu Latvijā, mēģina ar savu darbību tikai šķelt Latvijas sabiedrību, kavē cittautiešu integrāciju latviskajā kultūrvidē un mēģina sēt naidu starp Latvijas iedzīvotājiem.

Šķel un valdi princips viņiem ir noderīgs tikai savu pretlikumīgu aktivitāšu Latvijas ekonomikas jomā (nelegālo nodarbinātība, aplokšņu algas, akcīzes preču nelegāla ievešana un tirdzniecību, PVN izkrāpšana, banku patvaļa)piesegšanai. Spilgtākais piemērs ir Parex bankas mahinācijas ko veica Saskaņas centra atbalstītaji V. Kargins un V. Krasovickis.http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/332960-sc_ziedojusas_karginam_un_krasovickim_tuvas_personas

Pirms tam līdzīgs piemērs – Bankas Baltija krahs (A. Lavents). Tajās tika izsaimniekoti gandrīz visu Latvijā dzīvojošo nacionalitāšu ieguldījumi. Aicinu Latvijas iedzīvotāju pievērst uzmanību faktam, ka agresīvākie krievu tautas interešu „aizstāvji” īsti nemaz nav krievu tautības cilvēki – Latvijā T.Ždanoka, A.Mirnijs, J.Pliners (Latvijā), V.V.Žirinovskis (Krievijā). Par kādiem, iespējams, nelikumīgiem pakalpojumiem J.Urbanoviča biedram Uzbekistānas biznesmeņi (dievs vien zina, cik tīra tā nauda ir un vai tai nav saistība ar Maskavu) ir aizdevuši naudu mājas kompleksa celtniecībai pie Rēzeknes. Vai tikai J.Urbanoviča biedrs nav viens no Latvijas politisko partiju labējā bloka nepieminētajiem oligarhiem. Par to, cik tīra ir Saskaņas centra līdera Jāņa Urbanoviča dvēsele, protams, ja viņam tāda vispār ir, lasiet un spriediet paši.

http://www.diena.lv/blogi/saskanas-centrs-viskorumpetaka-partija-latvija-752116

http://www.financenet.lv/zinas/356470-urbanovics_caur_ofsoriem_pardevis_un_atpircis_ipasumus,http://pietiek.com/raksti/urbanovics_censas_noliegt_saistibu_ar_ofsoru_un_divainibas_ipasumu_shemas

http://www.pietiek.com/raksti/deputata_urbanovica_gados_jaunais_radinieks__latvijas_autocelu_bieds,_augstsirdigs_politika_sponsors_vai_ipasuma_piesegs

Novērtē šo rakstu:

31
27

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kultūrelites aklā seja jeb "is it literary or commercial"?

FotoSpriedumi ir ļoti subjektīvi. Izriet no nelāgas pieredzes. Tās pašas, kas lēnām noslēdz teātru durvis, izstāžu zāļu gaiteņus un koncertzāļu lieveņus. Turpu nav vērts iet, jo faktiski visi pasākumi ir zemas kvalitātes kultūruzvedumi, kuru dēļ nav vērts tērēt nedz laiku, nedz naudu.
Lasīt visu...

21

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna Saeimas pavasara sesijas noslēguma plenārsēdē

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Cienījamās deputātes un godātie deputāti! Ir pagājis gads kopš manas iepriekšējās uzrunas. Šim bija jābūt reformu gadam. Daudz ir bijis iecerēts un solīts, bet maz bijis reālu darbu. Esam ērti iekārtojušies savos krēslos un no malas raudzījušies, kā valdība mēģina īstenot nodokļu reformu, visai sabiedrībai tik nepieciešamās pārmaiņas veselības aprūpē un izglītības sistēmā, un izturējušies tā, it kā tās uz mums neattiektos. Esam bijuši vairāk nodarbināti paši ar sevi, taču neesam pielikuši vajadzīgās pūles, lai paveiktu iedzīvotājiem solīto.
Lasīt visu...

12

Bet, ja nu nekādu „čekas maisu” patiešām sen vairs nav?

FotoEs, protams, saprotu, ka valstiskās mafijas neatzītā un noklusēt mēģinātā, bet vienalga pēdējo nedēļu acīmredzamā sensācija – Latvijas, kā rāda veikalu publiskotie dati, pirktākā grāmata „Bailes” oficiāli skaitās daiļliteratūra un tāpēc tajā minētais nevar kalpot ne par pierādījumu, ne par stingru faktu. Taču starp daudzajiem „politiskā trillera” slāņiem man nozīmīgākais šķiet tas, kas attiecināms uz slavenajiem „čekas maisiem” un to atrašanās – vai neatrašanās – vietu.
Lasīt visu...

3

Lai Šadurskis pats brauc prom

FotoAprīlī veikta Eirobarometra aptauja liecina, ka mazāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju uzticas valdībai un tiesu sistēmai. Ja ir publiski atzīts, ka mazāk nekā puse iedzīvotāju uzticas izpildvarai un tiesu varai, tad vajadzētu sekot vismaz skaidrojumam no šo varas pārstāvju puses un vismaz solījumam laboties, bet kas notiek Latvijā? Viss mierīgi, nav manīts pat mēģinājums mainīt attieksmi no  varas pārstāvju puses.
Lasīt visu...

12

Pretdarbība noziedzīgajam režīmam

FotoLeonarda Inkina raksts „Nodokļi” liek aizdomāties par to, kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā un aizstāv? Lai arī ne visi lasītāji tam piekritīs, es personīgi uzskatu, ka tādas valsts mums šobrīd nav.
Lasīt visu...

21

Nākotnes konjunktūra

FotoLatviešu sociālās un politiskās identitātes ūnikums sākas un beidzas uz papīra vai datora ekrāna. Tā tas notiek, rakstot un publicējot abstraktus tekstus par latviešu unikālo identitāti. Uz papīra vai datora ekrāna varam bezgalīgi lepoties ar savu ūnikumu. Ja agrāk zinājām, ka papīrs laipni atļauj visu, tad tagad zinām, ka datora ekrāns tāpat laipni atļauj visu.
Lasīt visu...

21

Ko darīt?

FotoBieži radioraidījumos, kā arī citur, laikrakstā DDD un internetā izskan: «Ko darīt?». Izskan līdzīgi, kā kādreiz Poncijs Pilāts jautāja Jēzum Kristum: «Kas ir patiesība?» un, negaidot atbildi, aizgāja. Viņš zināja, ka uz šo jautājumu atbildes nav. Līdzīgi ir arī ar «ko darīt?». Bieži nejautā, lai uzzinātu darāmo un darītu, bet tā, runāšanas pēc, jo ir taču pats par sevi saprotams, ka izdarīt nevar neko. Viss notiek, nesaskaņojot ar mūsu vēlmēm un izpratni. Kungs kā grib, un nabags kā var.
Lasīt visu...

21

Tikmēr melnos indīgos dūmos

FotoEsmu izrakstījies, ka valsts un pilsoņa attiecībās nepieciešama jauna derība. Kā nerakstīts likums, līgums, vienošanās, kurā abas puses ir stingras, godīgas un atbildīgas šī līguma pildītājas. Tas ir vienīgais sabiedriskā un valstiskā izlīguma ceļš, ar kura palīdzību ikviens sabiedrības indivīds valstī varētu justies kā savējais.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par Jāņa Reira bezdarbību cilvēku ar invaliditāti beztiesiskumā

Tagadējais Jānis Reirs, bēdīgi slavenās investīciju konsultantu biroja Prudentia bijušais direktors, nav pievērsis uzmanību vairākām būtiskām nejēdzībām pēc “uzlabotās” invaliditātes...

Foto

Shēma, sazīmēta uz „Rīdzenes” salvetes?

Žurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu...

Foto

Valodu lielu dara cilvēki

1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu mūsu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību, nodrošinātu Latvijas...

Foto

Jāņa Reira ekonomiskā grūtgalvība: vēršanās pret cilvēkiem ar invaliditāti turpinās

Bijušais Prudentia direktors, tostarp bijušais pirmrindnieks jauno komunistu rindās, šobrīd tēlo labklājību ministru un nolēmis veicināt cilvēku ar...

Foto

“Madam President”, “Mērs Bondars” un citas “uzvaras”

Atskats uz Rīgas vēlēšanām iepriekšējās publikācijas kontekstā man šķitās noderīgāks kādu nedēļu pēc notikuma, lai būtu nedaudz noplakusi histērija un aumež...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: hronoloģija

Rietumu civilizācijas norietam neapšaubāmi ir hronoloģija – notikumu uzskaitījums laika secībā. Hronoloģijā intriģējošākie posmi ir norieta sākums un norieta beigas, pēc kā...

Foto

140 vārdu: šai dienā priekš 30 gadiem sākās latviešu tautas atmoda

Šai dienā priekš trīsdesmit gadiem, 1987. gada 14. jūnijā, sākās latviešu tautas trešā atmoda. Var,...

Foto

Vispirms nomuļļā, tad noslepeno

Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres...

Foto

Skanstes purvāja onkuļu shēmas un ieceres: "kapu tramvajs" ir tikai pirmais posms

Vēlos pastāstīt par to, kā onkuļi, kam pieder Skanstes purvājs, nolēma apvienoties, lai būtiski...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām: lūdzu saukt korumpētās amatpersonas un tiesnešus pie atbildības

Latvijas sabiedrība ir deleģējusi jums tiesības pārvaldīt valsti. Valsts vadība pastāv vienīgi tāpēc,...

Foto

Parazīti un pabiras pret normāliem cilvēkiem: reālā sociālā nevienlīdzība Latvijā

Ir ļoti daudz un plaši apskatīta sociāla nevienlīdzība Latvijā un pasaulē. Ir neskaitāmi pētījumi par to,...

Foto

Lūdzu, ejiet mājās, Čakšas kundze, jo jūs esat drauds sabiedrībai

Ir samilzušas mediķu problēmas visās jomās, un to jau izjūt lielie stacionāri Rīgā, kur medicīnas māsas...

Foto

Izklaidējoši, bet kļūdaini - RSP atbilde uz "KasJauns" publikāciju

Portāls KasJauns 7. jūnijā bija publicējis izklaidējošu, bet kļūdainu informāciju par Latvijas Radošo savienību padomes (RSP) 2016. gadā veikto pētījumu “Kultūras...

Foto

Zinātne no islāma perspektīvas, jeb kāpēc musulmaņi ir tik stulbi?

Devītais islāma kalendāra mēnesis ramadāns ir laiks, kad visas pasaules musulmaņi vienojas kopīgam gavēnim... un teroraktiem....

Foto

Nodokļi

Lasītājs, izlasot šādu virsrakstu, domās, ka Leonards raksta par nodokļu politiku, par netaisnīgo nodokļu sistēmu. Tā nebūs. Es nepateikušu neko jaunu un neko tādu, ko...

Foto

Fakti par katoļu un luterāņu ekumēnismu kā antikristīgu ideju un perversiju apvienošanu

Protestantu pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka intervijā Londonas avīzei “Times” Džīns Robinsons apsūdzēja...

Foto

Par priekšvēlēšanu aptaujām

Dažās pēdējās dienās sociālajos tīklos un citos medijos gana bieži var lasīt man veltītus epitetus un raksturojumus, ar kuriem dažādi ļoti jūtīgi cilvēki...

Foto

Turpinot diskusiju par jaunajām kailciršanas iecerēm

Turpinās diskusija saistībā ar Māra Kučinska valdības ieceri atļaut kailcirtes piejūras priežu mežos un būtiski tievāku koku ciršanu kailcirtēs. Šai...

Foto

Pa kuru no „zaļajiem koridoriem" Čakša aizvedīs valdību, ZZS un veselības aprūpes nozari?

Ministru prezidents Māris Kučinskis jau kārtējo reizi nav spējis turēt savu solījumu par...

Foto

Nefotografē to - nezin ko! Jeb - vai būs liegts bildēt Saeimas namu, valdības ēku, Rīgas tiltus un citas populāras vietas?

Valdība šonedēļ pieņēmusi Ministru kabineta...

Foto

Kā pamatot mežu izciršanu

Tie, kas lasa manu blogu, iespējams, jau būs informēti par to, ka Zemkopības ministrija izstrādājusi MK noteikumu grozījumus, kas varētu novest pie...

Foto

Kučinska valdība: liegums fotografēt valdības māju „neskar sabiedrības līdzdalības jomu”

„Projekts šo jomu neskar,” – šāds oficiālais paskaidrojums ailē „Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē” atrodams Māra Kučinska...

Foto

Epohālā publikācija

Epohālās publikācijas nav funkcionāli vienādas. Atšķiras to misija. Iespējami trīs varianti. Pirmais variants ir epohālās publikācijas, kuras iezvana jaunu laikmetu un ir atjautīgas uvertīras...

Foto

Pirms 83 gadiem radās Latvijas valsts svētki – Tautas vienības diena

15. maijs bija diena, kad tauta pati cēlās aizstāvēt savu valsti pret nekārtībām un apvērsumu,...

Foto

Kā VID atriebjas...

Atceraties manu 5,5 gadus ilgo tiesvedību pret VID, kas vainagojās ar šīs iestādes totālu fiasko un sakāvi? Atceraties pērn publicēto video par VID...

Foto

Tautas politiskās dvēseles noslēpumainība vēlēšanu savijumā

Par tautas politiskās dvēseles noslēpumainību internetā var lasīt katru dienu. Publicēto tekstu komentāros katru dienu kāds atceras tautas politiskās dvēseles...

Foto

Par ko balsot? Sabiedrības uzdevums ir ieraudzīt un atšķirt rozīnes no kakām

Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu - PAR KO...

Foto

Rīdzinieka padomnieks: vienkāršs risinājums tiem, kam nav par ko balsot

Lai velti nekavētu to lasītāju laiku, kuri šeit iegriezušies tikai vienkārša padoma meklējumos, tad smalkāka argumentācija,...

Foto

Bordāns - jaunais politiķis? Lūdzu, nesmīdiniet mani...

Vai Jānis Bordāns, kas ir viens no daudzajiem solītājiem pašvaldību vēlēšanās, ir jaunais politiķis vai vecais oligarhu vēzis jaunā...

Foto

Par "uti kažokā" un saskaņu vienotībā

Nesen Vladimirs Lindermans vērsās prokuratūrā saistībā ar manu rakstu NA avīzē, kurā es cita starpā rakstīju: "PSRS okupācija atstāja Latvijas...

Foto

Vēsturiskā notikuma atcerei

Viens no emocionālākajiem Trešās atmodas notikumiem bija 1988. gada 1. un 2. jūnijā notikušais Radošo savienību plēnums. Cilvēki burtiski pielipa pie radioaparātiem, kāri...

Foto

Broka un viņas neskaitāmie darbi (un algas): domāju, ka tālāk vairs nav kur…

19.maijā tika publicēta informācija par to, ka politiķe Baiba Broka paziņojusi savā intervijā...

Foto

Vēlēšanu komisijas loceklim jāsaglabā neitralitāte

Ventspils vēlēšanu komisija ir iepazinusies ar 2017.gada 28.maijā portālā Pietiek publicēto Sandras Orinskas vēstuli, kurā izteikts viedoklis, ka Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav...