Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Kurp tiek virzīta Latvija?

Cilvēks Trijičetrinieki
23.12.2014.
Komentāri (77)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nākamgad ēterā vairs nebūs raidījuma Dombura studija. Skaidrojums ir triviāli vienkāršs - pārāk augstas izmaksas. Pats Domburs sīkākus komentārus nesniedz. Iespējams, daudzi noticēs, ka tieši augsto izmaksu dēļ slēdz Dombura raidījumu kanālā LNT. Taču zinošākus cilvēkus - tos, kuri seko līdzi politiskajām norisēm Latvijā, māks pamatotas šaubas. Nav noslēpums, ka politiķus, kuri iedomājās, ka ir neaizskarami un viszinoši, ka var nemitīgi vervelēt muļķības un neko neizsakošas frāzes, Domburs prata nolikt pie vietas ar vienu vēzienu. Skaidri pasakot tiem, lai nelej ūdeni un nekarina makaronus uz ausīm.

Izskatās, Latvijā notiek milzu pārmaiņas - un ne uz labo pusi. Šķiet, politiskajai elitei ļoti nepatīk, ka atklāj tās nekopto un nobružāto fasādi, kas nav redzama ikdienā TV ekrānos, un kura parāda šīs politiskās elites izkurtējušo dabu, cinismu, nihilismu, augstprātību, varaskāri un nesodāmības apziņu. Latvijā nav daudz patiesi neatkarīgu un drosmīgu žurnālistu, kuri ir gatavi runāt atklāti un kuri nebaidās par savu ādu, nebīstoties, ka politmafija tos nospiedīs kā skudras, kas maisās pa ceļam.

Īstenībā stāsts nav par Domburu, jo, ja vajadzēs, viņš pats sevi pratīs aizstāvēt. Stāsts ir par virzienu, kurp tiek virzīta Latvija. Un šis virziens ir ceļš uz totālu kontroli un pakļaušanu. Visas Latvijas sabiedrības pakļaušanu melīgai un savtīgai propagandai, lai neliela politiķu grupiņa saglabātu neierobežotu varu un ietekmi. Kopš LNT kļuva par MTG grupas īpašumu, māc bažas, ka šo vienīgo kaut cik objektīvo mediju pakļaus visaptverošie politmafijas taustekļi, līdz ar ko Latvijas iedzīvotājiem vairs nebūs daudz iespēju gūt nesagrozītu un objektīvu informāciju par politikas aizkulisēm.

Māc bažas, ka Dombura studijas slēgšana var būt izplānotas akcijas, kas saucas - tautas totāla nozombēšana, viens no pēdējiem soļiem. Jo visi citi mediji - pat sabiedriskie, tiek jau kontrolēti un vadīti. Gluži kā padomju laikos, kad kompartija bija galvenā noteicēja par masu mediju saturu. Nav tālu līdz brīdim, kad režīmam nepakļāvīgos, kas nebūs mierā ar notiekošajām nelietībām varas kuluāros, sāks vajāt un pārmācīt. Ja kāds domā, ka tas nav iespējams, tad viņš rūgti maldās, par ko liecina tādas demokrātijas citadeles kā ASV, rīcība CIP cietumos. Retais vien domā, ka visi spīdzinātie bija teroristi. Protams, nav dzirdēts, ka Latvijā notiktu tik briesmīgas lietas, bet tendence ir skaidri redzama.

Lai sagrābtu un noturētu varu, tiek sadarītas ļoti daudz nelietības. Tiek pirktas gan vēlētāju balsis, gan melots pirms vēlēšanām, bet, lai iekļūtu Saeimā, cilvēki tiek bīdīti kā šaha figūriņas - novākti no ceļa, ja traucē. Aizsūtīti brīvprātīgi piespiedu kārtā uz Honkongu, kuras otrais nosaukums ir Kuldīga. Ar cilvēku apziņu tiek manipulēts ne sliktāk kā kaimiņvalstī Krievijā, politizēti tiek pat mūzikas šovi, cilvēki kļūst paranoiski aizdomīgi, gāna gan svešos, gan savējos - pat mūziķus un sportistus, vērpjot ap tiem neiedomājas sazvērestības teorijas, apsūdzot tos nodevībā.

Veci tantuki un citi vieglāk ietekmējami personāži, ir padarīti par nervu kamoliem, kas nevar naktīs mierīgi gulēt, jo domā, ka, neskatoties uz to, ka Latvija ir NATO dalībvalsts, rīt ap brokastlaiku Putins personīgi klauvēs pie viņu namdurvīm, lai izrēķinātos ar katru no tiem. Protams, situācija pasaulē ir nopietna, un mums blakus ir bīstams agresors Krievija, bet padarīt lielu daļu tautas par bailēs trīcošu recekli var vien valsts ienaidnieki vai galīgi nejēgas. Turklāt tas tiek darīts viena mērķa labad - lai noturētos pie varas un nezaudētu to, kas rezultātā dod gan materiālus labumus, gan ietekmi.

Turklāt politmafija, kura pārstāv šaura personu loka intereses, saprot, ka vara tā vien slīd laukā no tās kārajiem taustekļiem, ka arvien vairāk ļaudis saprot, ka vilks avis ādā tos grib saplosīt, ka latviešu tauta tiek vesta pretī tumšam bezdibenim, kurā iekrītot, tā vairs nekad nespēs atdzimt. It kā vēl nebūtu gana ar naida kurināšanu, panikas sēšanu, oponentu apmelošanu un kontroli ne tikai pār mediju telpu, bet arī pār drošības iestādēm, tiek kultivēta arī doma, ka seksuāli netradicionāli orientētie tiek diskriminēti, ka tiem ir jādod vairāk varas un tiesību, jo citādi tie pametīs Latviju, tā graujot mūsu ekonomiku.

Rodas pārliecība, ka "zilo" brālība ir okupējusi valdību un paziņo visiem - uzvara ir mūsu, kas nav ar mums, tas ir pret mums. Notiek masīva smadzeņu skalošana, lai pārliecinātu Latvijas sabiedrību, ka Eiropā tā ir pieņemts, ka mēs nevaram darīt un domāt citādāk, ja nedosim homoseksuāliem pāriem tādas pašas tiesības kā pārējiem - tradicionāli orientētiem, tad mūs gaida briesmīgs liktenis. Psiholoģiskais terors un melīga propaganda gāžas straumēm pār mūsu tautas apziņu, kropļojot un degradējot to, padarot lielu sabiedrības daļu par absolūtiem idiotiem, kas kā alvas zaldātiņi vienā solī soļo tiem norādītā virzienā. Solis pa labi, solis pa kreisi - neesi mūsējais. Nesoļo vienā ritmā ar visiem, tātad neesi ideoloģiski pareizi noskaņots - kaitnieks tā sacīt.

Smird pēc padomijas, smird pēc kaut kā jau redzēta, sajusta. Smird pēc totalitārisma. Smird pēc autoritārisma. Smird pēc fašisma, lai cik tas briesmīgi neizklausītos. Brīvā un neatkarīgā Latvijā. Vai tam var noticēt? Pakļāvīgo un gļēvo mūsu valstī ir vairāk, nekā to, kuri cenšas pretoties nelietīgai sistēmai. To arī izmanto tie, kuri atrodas pie varas. Un, ja pie varas nokļūst meļi un nelieši, kas cenšas maskēties aiz demokrātu maskas, tad neesam daudz labākā situācijā, kā tie kurus čekisti savulaik sagrūda lopu vagonos. Jo nerodas pārliecība, ka pat dzīvības tiešu apdraudējuma gadījumā, daudzi pretotos savām bendēm! Emigranti klusējot, emigrē, pensionāri klusējot, ļauj par sevi ņirgāties, skolotāji nevar un nevar saņemties kārtīgai protesta akcijai, smagi slimie neprotestē, ja tiem netiek sniegta adekvāta medicīniskā palīdzība.

Vai mēs drīkstam nosodīt vienkāršos Krievijas iedzīvotājus par to, ka tie tik ļoti viegli paļaujas Putina melu propagandai, ja paši esam ietekmējami un manipulējami?! Tie, kuri sacīs, ka esam gudrāki, melos. Nē, nemelos, viņi tā domās, jo ir manipulējami un ietekmējami, ko arī izmanto mūsu politiķi. Tikai aklais var neredzēt, ka veiksmes stāsta vietā, esam attapušies pie sasistas siles. Redzam, bet ticam meliem. pirmsvēlēšanu diskusijās piesauktā stabilitāte, ir mīts, jo Latvijā valda stabila stagnācija. Un tur kur stagnācija, tur izaugsmes nav. Un tur kur nav izaugsmes, ir atpalicība, bedrains ceļš uz valsts krahu. Lai novērstu uzmanību no valstī akūti svarīgajām tēmām, kas netiek iztirzātas, lai savu neizdarību un nemākulību nomaskētu, tiek meklēts ārējais ienaidnieks (gluži kā Krievijā). Turklāt tas nav tālu jāmeklē, tas ir tepat blakus. Putins ir kā glābiņš tiem, kuri nespēj Latviju vest pretī reālai ekonomiskai izaugsmei, jo ir tik vienkārši visu novelt uz viņu.

Daudzi teiks - muļķības, paranoja, murgi. Tas būtu tas labākais variants Latvijai un mūsu tautai. Bet vairums neredz acīmredzamo, jo tiem nav laika to saskatīt, cilvēki ir aizņemti ar savām ikdienas rūpēm - darbu un ģimeni. Un labi, ka tā. Taču var pienākt brīdis, kad kāds pieklauvēs pie jūsu durvīm un jautās, kāpēc tās nokrāsotas ne tajos krāsu toņos? Un skarbi vīri melnās maskās jūs saņems ciet un arestēs tāpēc, ka durvis nav pareizās krāsās, kas norāda, ka esat valsts ienaidnieks, tā teikt, bīstams elements, kurš jāizolē no sabiedrības, bet drošības labad varbūt pat jāiznīcina.

Neticami? Bet tikpat neticami ir, ka persona, kura nav ievēlēta Saeimā, tur nekaunīgā veidā iekļūst, pielietojot visnotaļ amorālus paņēmienus. Vēsi. Bez sirdsapziņas pārmetumiem. Uzspļaujot demokrātijas pamatprincipiem un ignorējot vēlētāju gribu. Mierīgi. Vai šāda persona, kuras morāle ir zem katras kritikas, un kuras eskorts savulaik pārkāpa satiksmes noteikumus, apdraudot līdzcilvēku dzīvība, drīkst atrasties valstiski atbildīgā amatā? Nav problēmu - Latvijā var. Var atrasties amatā, kurš prasa no cilvēka būt godprātīgam un ar absolūti tīru reputāciju. Lai gan tik augsta amatpersona nekautrējās nekaunīgi melot žurnālistiem?! Daži pat jūsmo, saka - bravo! Tāds ir Rietumu virziens, redziet! Viss ir OK! Kurp ejam un kur nokļūsim? Vai tik gļēvai sabiedrībai ir nākotne? Vai tā ir Latvija par kuru sapņojām? Brīva un neatkarīga.

Pārpublicēts no Delfi.lv komentāru sadaļas

Novērtē šo rakstu:

213
18

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

FotoAr zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu normām un izsakām lūgumu šīs anomālijas pēc iespējas ātri un neatliekami novērst, jo tās nodara lielu kaitējumu sabiedrībai kopumā, tiesu varas sistēmai un grauj tiesiskas valsts principus, tajā skaita principu par taisnīgu tiesu.
Lasīt visu...

21

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

FotoXIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu elite sāka pamatot ar rasu teoriju, kuru nekritiski un bez iebildumiem atbalstīja visa tā laika progresīvā zinātne. Cilvēce tika sadalīta augstākajās un zemākajās rasēs, tika sastādīta rasu hierarhija. Pie zemākajām rasēm pieskaitīja ne vien kolonijās mītošos nēģerus, dzeltenās rases pārstāvjus, indiāņus un Austrālijas aborigēnus, bet arī austrumeiropiešus, slāvu tautas, ebrejus, čigānus, musulmaņu tautas un pat itāļus, grieķus un īrus.
Lasīt visu...

12

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

FotoDārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies, tad meklējiet to, kas ir augšā, kur Kristus sēž pie Dieva labās rokas! Domājiet par to, kas augšā, nevis par to, kas virs zemes! [..] Jūsu dzīve ir ar Kristu apslēpta Dievā.” (Kol 3, 1-3)
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...