Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Ledus ir sakustējies

Aivars Gedroics
27.06.2016.
Komentāri (21)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada Latviešu tautai nozīmīgākajos un senākajos svētkos – Vasaras Saulgriežos – saņēmām ne tikai sen nebijušu jauku laiku, bet arī katram normālam Latvietim priecīgu vēsti – vairums Lielbritānijas vēlētāju nobalsojuši par izstāšanos no kosmopolītiskās cionistu-masonu-pederastu izveidotās impērijas Eiropas Savienības.

Par šo referendumu runāja jau vairākus gadus pirms tā rīkošanas, tā formālais iniciators, konservators Deivids Kamerūns piekrita šim pasākumam, būdams par 99,9% drošs, ka vairums balsotāju atbalstīs palikšanu ES, toties t.s. eiroskeptiķiem būs uz daudziem gadiem „aizbāzta mute”. Sorosiskie saziņas līdzekļi (bet vismaz mūsu Latvijā citādu praktiski nemaz nav) nepārtraukti skandēja, kādas briesmas draudot gan pašai Liebritānijai, gan visai pasaulei, ja tā nolemšot izstāties no ES, tāpēc varot gana droši apgalvot, ka eiroskeptiķu plāni referendumā izgāzīšoties. Arī t.s. „socioloģiskās aptaujas” solīja, lai arī ne pārāk pārliecinošu, tomēr eirofanu uzvaru.

Tiesa, dažas dienas pirms referenduma pēkšņi notika obloms, un nez kādā veidā publiski izskanēja informācija, ka vairums britu tomēr vēloties izstāties no ES, bet tad laikam tika saņemts stingrs uzbrēciens no Saimnieka, un pašā referenduma priekšvakarā pēkšņi atklājās, ka „viss esot kārtībā”, proti, 52% vēlētāju gribot palikt ES, bet vien 48% - doties no tās prom. Viņus, redz, esot piemeklējusi atklāsme, ka kopīgi risināt problēmas tomēr varot sekmīgāk nekā saviem spēkiem.

Gala rezultāts tomēr izrādījās pretējs prognozētajam – tieši 52% bija PAR izstāšanos, bet 48% - PRET to. Domāju, ka, ja novērstu visas mahinācijas, ko gan jau izdevās paveikt Sorosa bandas pakalpiņiem, un likvidētu milzīgo kosmopolītisko saziņas līdzekļu presingu, PAR izstāšanos balsojušo skaits būtu 60-70% robežās.

Nedrīkst gan aizmirst, ka Lielbritānijā, tāpat kā Latvijā, ir milzums svešzemju ieklīdeņu, kuri izmanto mītnes zemi kā „barotavu”, pamatnācijas liktenis viņiem ir labākā gadījumā vienaldzīgs, toties daudziem no viņiem ir britu pilsonība un līdz ar to tiesības lemt par šīs valsts likteni, ko vietējie vientiesīši ir labticīgi viņiem uzdāvinājuši. Kā šis neliešu bars balsoja, domāju, ka visiem ir skaidrs bez vārdiem... Ar nožēlu jākonstatē, ka arī Latvijas valsts piederīgo (gan pilsoņu, gan nepilsoņu) viņu vidū ir gana daudz, par ko man kā latvietim tiešām ir kauns un gribas par to vēl un vēlreiz atvainoties Lielbritānijas pamattautām.

Ir saprotama īru loģika, kurus uztrauc daudz nopietnākas robežas izveidošanās starp viņu Tēvzemes galveno daļu un no tās atšķelto ziemeļu apgabalu, tāpēc viņu vēlme palikt ES sastāvā varētu būt samērā loģiska, kā arī šobrīd izteiktā prasība rīkot referendumu par abu Īrijas daļu apvienošanu, ko vēsturiskā taisnīguma vārdā gan vajadzēja realizēt jau daudzus gadu desmitus, ja ne simtus agrāk. Tomēr skotu apgabala vadības izteiktā neapmierinātība ar izstāšanos no ES un vēlme rīkot atkārtotu referendumu par neatkarības pasludināšanu, lai pēc tam izteiktu prasību tikt uzņemtai atpakaļ ES, atgādina anekdoti par cietumnieku, kurš izbēga no ieslodzījuma, lai apprecētos un pēc tam atgrieztos atpakaļ cietumā. Cietuma priekšnieks viņa rīcību komentēja šādi: „Dīvains gan jums ir priekšstats par to, kas ir brīvība…”. Līdzīgi varētu komentēt arī skotu rīcību, velkot šeit paralēles ar abhāziem un osetīniem, kas atdalījās no ‘ļaunās’ Gruzijas, lai iekļautos ‘labajā’ Krievijā. Vai tiešām par tāda veida „neatkarību” bija cīnījies Drošsirdis, kura vēsturiskās cīņu gaitas savulaik filmā bija veiksmīgi attēlojis Mels Gibsons?

Cita starpā, esiešiem labvēlīgie saziņas līdzekļi regulāri skandina, ka britu tautām nevajagot gremdēties pagātnē, bet vairāk domāt par nākotni. Attīstot šo domu tālāk, gribētos ieteikt arī skotiem un īriem saprast, ka nevar padarīt par nebijušām pagātnē nodarītās angļu pārestības, tomēr šobrīd visu Eiropas civilizāciju apdraud kosmopolītisma un praktiski nekontrolētās imigrācijas mēra epidēmija, kura, ja netiks steidzīgi apturēta, iznīcinās gan angļus, gan īrus, gan skotus, gan velsiešus, gan vispār noliks zem treknas jautājuma zīmes visas baltās rases un kristīgās civilizācijas eksistenci. Un kas gan varētu šos noziedzīgos procesus labāk izbeigt kā ES likvidēšana un robežu (stingru, kontrolētu robežu) atjaunošana starp ES valstīm?

ES ir visīstākais tautu cietums, kurā nereti spiesti kopā sēdēt gan agrākie varmākas, gan viņu upuri… Laiks būtu atcerēties piemērus no dzīvnieku pasaules, kur nereti redzam sausā laikā pie kādas no retajām ūdenskrātuvēm dzeram lauvas kopā ar antilopēm, hiēnas ar zebrām… utt. Viņu dabiskie instinkti nekur nav pazuduši, bet tieši sugas saglabāšanas nolūkos uz brīdi pieklusināti… Arī britu tautām būtu jāsaprot, kas šobrīd ir viņu kopīgais ienaidnieks un veco rēķinu kārtošanu atstāt uz ‘labākiem laikiem’. Neļausim sorosiskajiem demagogiem meklēt papildus argumentus savam mūžvecajam apgalvojumam, ka ES esot vienīgais līdzeklis kā novērst gadsimtiem ilgos konfliktus starp Eiropas tautām…

Līdzšinējais britu premjers D.Kamerūns pēc referenduma rezultātu paziņošanas ir atkāpies no amata, un tas, protams, ir loģiski. Jautājums ir, kas nāks viņa vietā? Atkal kāds konservatorisks viltus patriots? Domāju, ka tam vajadzētu būt eiroskeptiķu līderim Naidželam Faražam, lai gan pašreizējais spēku samērs britu parlamentā tādu iespēju izslēdz, tāpēc britu patriotiem būtu jāprasa jaunu ārkārtas vēlēšanu izsludināšana. Mehāniska vadoņu nomaiņa un formāla izstāšanās no ES gan neko nedos, ja valstī valdošo kosmopolītisko ideoloģiju nenomainīs nacionālistiskā (jā, tieši radikāli nacionālistiskā, nevis formāli, vārgi nacionālā kā daudzviet).

Atcerēsimies, ka Latvija pēc 1990.gada 4.maija republikas pasludināšanas un vēlākās arī īstenošanas dzīvē latviskāka praktiski nekļuva, jo netika veikta tās dekolonizācija, pamatnācijai Tēvzemē netika piešķirtas absolūti nekādas privilēģijas. Nav brīnums, ka daudzi jaunatgūtajā neatkarībā drīz vien vīlās. Vai kas tāds nenotiks arī ar britiem?

Bažas izraisa kaut vai tā paša N.Faraža TV rādītais solījums pāris stipri melnīgsnējām britu pilsonēm stingri ievērot visas „minoritāšu tiesības” arī pēc izstāšanās no ES (kaut ko līdzīgu pirms 1990.gada 4.maija Latvijas krievvalodīgajiem intensīvi solīja arī bēdīgi slavenais kompartijas ideoseks A.Gorbunovs). Protams, arī nēģeris ir cilvēks, kuram ir tiesības uz normāliem dzīves apstākļiem un tiekties pēc laimes, tomēr, vismaz manuprāt, viņu tiesības uz to visu būtu jārealizē Āfrikā, nevis Eiropā, jo Dievs katrai rasei un tautai devis savu zemi, kur dzīvot un attīstīties, netraucējot radniecīgiem, bet tai pat laikā no sevis atšķirīgiem sugas brāļiem un māsām. Tas, kas gribēs būt labs visiem, beigās nebūs labs nevienam – to derētu arī N.Faražam atcerēties.

No mūsu varturu puses, protams, nekāds apsveikums britu tautai sakarā ar referenduma rezultātiem nesekoja, izskanēja vienīgi tipiski putiniski aicinājumi (bezmaz vai draudi) stingri ievērot visu mūsu valstij formāli piederīgo, bet patiesībā uz citu tautu rēķina sen jau parazitējušo imigrantu („minoritāšu”) tiesības arī turpmāk tikpat veiksmīgi parazitēt tālāk, kā arī vienas stipri marasmātiskas vecenes, kas faktiski pati jau ir ar vienu kāju kapā, vaimanas, ka pēkšņi esot sākusi justies kā kāda ļoti tuva drauga bērēs (sīkākus komentārus šiem murgiem atstāsim psihiatru ziņā)… Kosmopolītiem, protams, ir pilnīgi tipiska šāda rīcība, un atliek vien (kā mēs to bieži darām, reizēm arī nepamatoti) ar skaudību noraudzīties uz bāleliņiem igaunīšiem, kuriem atradās kaut arī skaitliski neliela deputātu grupa, kura uzdrošinājās prasīt rīkot analogu referendumu arī viņu zemē. (Skat. http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201606241413-zxzo.htm?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1618122347) Mūsu parlamentā laikam pat viens tāds deputāts neradīsies…

Mums, Patiesajiem Patriotiem, atliek vien kārtējo reizi uzsaukt savām noklīdušajām avīm”: „Marš mājās! Negaidiet, kad jūs sāks reāli fiziski triekt prom ar sūdainiem mietiem! Smalku mājienu par to, ka kafija jau ir izdzerta, jūs nupat esat saņēmuši, protieties beidzot, atcerieties parunu: „Ciemos ir labi, bet mājās vēl daudz labāk!” Ja nu tomēr izlemsiet palikt tur, kur esat, mums par jums vairs daļas nav, tieciet galā paši, kā varat, ar savām problēmām!”

Atkal – vai būs kāds deputāts, ministrs vai vismaz ierēdnis, kurš kaut ko tādu uzņemsies pateikt? Teikšu godīgi, cerību nav praktiski nekādu! Nu tad teiksim to mēs, vienkāršā tauta! Gandrīz katram no mums ir kāds tuvāks vai tālāks rads, kas pārmēru aizkavējies Britu salās, atgādināsim viņam, kas viņš tāds ir un no kurienes nāk, un kur viņam būtu sava galva mūža galā jānoliek…

Kāds secinājums beigās rodas no visa iepriekš minētā? Daļa kosmopolītisko draņķu jau panikā bļauj, ka ar ES tūlīt būšot beigas, te nu jāsecina, ka viņi diemžēl uzdod mums vēlamo par esošo. Tuvāko pāris gadu laikā, domāju, ka ES vēl nesabruks, tomēr, kā to savulaik teica praktiski visiem vecākās paaudzes latviešiem pazīstamais Ilfa un Petrova radītais varonis - mahinators Ostaps Benders, kura vārdus labprāt atkārtoja pēdējais PSRS vadonis M.Gorbačovs: „Ledus ir sakustējies!” Mūsu, visu zemju patriotu, ziņā ir neļaut tam atkal sasalt. Un vēl atcerēsimies kādu Gorbija Mišas iemīļoto izteicienu: „Процесс пошел!» («Process ir sācies!”) Cik ātrs būs šis cionistu-masonu-pederastu izveidotās impērijas ES sairšanas process, lielā mērā ir atkarīgs no katra Patriota, kuram ES nekad nav bijusi „mūsu kopējās mājas”, aktīvas politiskas darbības. Referenduma rezultāti rāda, ka arī pašreizējā situācijā var daudz ko panākt, ja darbojas intensīvi, aktīvi un, galvenais, nesavtīgi. Tad nu rīkosimies, draugi, jau tagad un šobrīd, negaidot, ka kāds ko darīs mūsu vietā! Radīsim vismaz vienu nopietnu antijevro partiju uz nākamajām vēlēšanām! 

Novērtē šo rakstu:

49
23

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

FotoAr zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu normām un izsakām lūgumu šīs anomālijas pēc iespējas ātri un neatliekami novērst, jo tās nodara lielu kaitējumu sabiedrībai kopumā, tiesu varas sistēmai un grauj tiesiskas valsts principus, tajā skaita principu par taisnīgu tiesu.
Lasīt visu...

21

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

FotoXIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu elite sāka pamatot ar rasu teoriju, kuru nekritiski un bez iebildumiem atbalstīja visa tā laika progresīvā zinātne. Cilvēce tika sadalīta augstākajās un zemākajās rasēs, tika sastādīta rasu hierarhija. Pie zemākajām rasēm pieskaitīja ne vien kolonijās mītošos nēģerus, dzeltenās rases pārstāvjus, indiāņus un Austrālijas aborigēnus, bet arī austrumeiropiešus, slāvu tautas, ebrejus, čigānus, musulmaņu tautas un pat itāļus, grieķus un īrus.
Lasīt visu...

12

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

FotoDārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies, tad meklējiet to, kas ir augšā, kur Kristus sēž pie Dieva labās rokas! Domājiet par to, kas augšā, nevis par to, kas virs zemes! [..] Jūsu dzīve ir ar Kristu apslēpta Dievā.” (Kol 3, 1-3)
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...