Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Ledus ir sakustējies

Aivars Gedroics
27.06.2016.
Komentāri (21)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada Latviešu tautai nozīmīgākajos un senākajos svētkos – Vasaras Saulgriežos – saņēmām ne tikai sen nebijušu jauku laiku, bet arī katram normālam Latvietim priecīgu vēsti – vairums Lielbritānijas vēlētāju nobalsojuši par izstāšanos no kosmopolītiskās cionistu-masonu-pederastu izveidotās impērijas Eiropas Savienības.

Par šo referendumu runāja jau vairākus gadus pirms tā rīkošanas, tā formālais iniciators, konservators Deivids Kamerūns piekrita šim pasākumam, būdams par 99,9% drošs, ka vairums balsotāju atbalstīs palikšanu ES, toties t.s. eiroskeptiķiem būs uz daudziem gadiem „aizbāzta mute”. Sorosiskie saziņas līdzekļi (bet vismaz mūsu Latvijā citādu praktiski nemaz nav) nepārtraukti skandēja, kādas briesmas draudot gan pašai Liebritānijai, gan visai pasaulei, ja tā nolemšot izstāties no ES, tāpēc varot gana droši apgalvot, ka eiroskeptiķu plāni referendumā izgāzīšoties. Arī t.s. „socioloģiskās aptaujas” solīja, lai arī ne pārāk pārliecinošu, tomēr eirofanu uzvaru.

Tiesa, dažas dienas pirms referenduma pēkšņi notika obloms, un nez kādā veidā publiski izskanēja informācija, ka vairums britu tomēr vēloties izstāties no ES, bet tad laikam tika saņemts stingrs uzbrēciens no Saimnieka, un pašā referenduma priekšvakarā pēkšņi atklājās, ka „viss esot kārtībā”, proti, 52% vēlētāju gribot palikt ES, bet vien 48% - doties no tās prom. Viņus, redz, esot piemeklējusi atklāsme, ka kopīgi risināt problēmas tomēr varot sekmīgāk nekā saviem spēkiem.

Gala rezultāts tomēr izrādījās pretējs prognozētajam – tieši 52% bija PAR izstāšanos, bet 48% - PRET to. Domāju, ka, ja novērstu visas mahinācijas, ko gan jau izdevās paveikt Sorosa bandas pakalpiņiem, un likvidētu milzīgo kosmopolītisko saziņas līdzekļu presingu, PAR izstāšanos balsojušo skaits būtu 60-70% robežās.

Nedrīkst gan aizmirst, ka Lielbritānijā, tāpat kā Latvijā, ir milzums svešzemju ieklīdeņu, kuri izmanto mītnes zemi kā „barotavu”, pamatnācijas liktenis viņiem ir labākā gadījumā vienaldzīgs, toties daudziem no viņiem ir britu pilsonība un līdz ar to tiesības lemt par šīs valsts likteni, ko vietējie vientiesīši ir labticīgi viņiem uzdāvinājuši. Kā šis neliešu bars balsoja, domāju, ka visiem ir skaidrs bez vārdiem... Ar nožēlu jākonstatē, ka arī Latvijas valsts piederīgo (gan pilsoņu, gan nepilsoņu) viņu vidū ir gana daudz, par ko man kā latvietim tiešām ir kauns un gribas par to vēl un vēlreiz atvainoties Lielbritānijas pamattautām.

Ir saprotama īru loģika, kurus uztrauc daudz nopietnākas robežas izveidošanās starp viņu Tēvzemes galveno daļu un no tās atšķelto ziemeļu apgabalu, tāpēc viņu vēlme palikt ES sastāvā varētu būt samērā loģiska, kā arī šobrīd izteiktā prasība rīkot referendumu par abu Īrijas daļu apvienošanu, ko vēsturiskā taisnīguma vārdā gan vajadzēja realizēt jau daudzus gadu desmitus, ja ne simtus agrāk. Tomēr skotu apgabala vadības izteiktā neapmierinātība ar izstāšanos no ES un vēlme rīkot atkārtotu referendumu par neatkarības pasludināšanu, lai pēc tam izteiktu prasību tikt uzņemtai atpakaļ ES, atgādina anekdoti par cietumnieku, kurš izbēga no ieslodzījuma, lai apprecētos un pēc tam atgrieztos atpakaļ cietumā. Cietuma priekšnieks viņa rīcību komentēja šādi: „Dīvains gan jums ir priekšstats par to, kas ir brīvība…”. Līdzīgi varētu komentēt arī skotu rīcību, velkot šeit paralēles ar abhāziem un osetīniem, kas atdalījās no ‘ļaunās’ Gruzijas, lai iekļautos ‘labajā’ Krievijā. Vai tiešām par tāda veida „neatkarību” bija cīnījies Drošsirdis, kura vēsturiskās cīņu gaitas savulaik filmā bija veiksmīgi attēlojis Mels Gibsons?

Cita starpā, esiešiem labvēlīgie saziņas līdzekļi regulāri skandina, ka britu tautām nevajagot gremdēties pagātnē, bet vairāk domāt par nākotni. Attīstot šo domu tālāk, gribētos ieteikt arī skotiem un īriem saprast, ka nevar padarīt par nebijušām pagātnē nodarītās angļu pārestības, tomēr šobrīd visu Eiropas civilizāciju apdraud kosmopolītisma un praktiski nekontrolētās imigrācijas mēra epidēmija, kura, ja netiks steidzīgi apturēta, iznīcinās gan angļus, gan īrus, gan skotus, gan velsiešus, gan vispār noliks zem treknas jautājuma zīmes visas baltās rases un kristīgās civilizācijas eksistenci. Un kas gan varētu šos noziedzīgos procesus labāk izbeigt kā ES likvidēšana un robežu (stingru, kontrolētu robežu) atjaunošana starp ES valstīm?

ES ir visīstākais tautu cietums, kurā nereti spiesti kopā sēdēt gan agrākie varmākas, gan viņu upuri… Laiks būtu atcerēties piemērus no dzīvnieku pasaules, kur nereti redzam sausā laikā pie kādas no retajām ūdenskrātuvēm dzeram lauvas kopā ar antilopēm, hiēnas ar zebrām… utt. Viņu dabiskie instinkti nekur nav pazuduši, bet tieši sugas saglabāšanas nolūkos uz brīdi pieklusināti… Arī britu tautām būtu jāsaprot, kas šobrīd ir viņu kopīgais ienaidnieks un veco rēķinu kārtošanu atstāt uz ‘labākiem laikiem’. Neļausim sorosiskajiem demagogiem meklēt papildus argumentus savam mūžvecajam apgalvojumam, ka ES esot vienīgais līdzeklis kā novērst gadsimtiem ilgos konfliktus starp Eiropas tautām…

Līdzšinējais britu premjers D.Kamerūns pēc referenduma rezultātu paziņošanas ir atkāpies no amata, un tas, protams, ir loģiski. Jautājums ir, kas nāks viņa vietā? Atkal kāds konservatorisks viltus patriots? Domāju, ka tam vajadzētu būt eiroskeptiķu līderim Naidželam Faražam, lai gan pašreizējais spēku samērs britu parlamentā tādu iespēju izslēdz, tāpēc britu patriotiem būtu jāprasa jaunu ārkārtas vēlēšanu izsludināšana. Mehāniska vadoņu nomaiņa un formāla izstāšanās no ES gan neko nedos, ja valstī valdošo kosmopolītisko ideoloģiju nenomainīs nacionālistiskā (jā, tieši radikāli nacionālistiskā, nevis formāli, vārgi nacionālā kā daudzviet).

Atcerēsimies, ka Latvija pēc 1990.gada 4.maija republikas pasludināšanas un vēlākās arī īstenošanas dzīvē latviskāka praktiski nekļuva, jo netika veikta tās dekolonizācija, pamatnācijai Tēvzemē netika piešķirtas absolūti nekādas privilēģijas. Nav brīnums, ka daudzi jaunatgūtajā neatkarībā drīz vien vīlās. Vai kas tāds nenotiks arī ar britiem?

Bažas izraisa kaut vai tā paša N.Faraža TV rādītais solījums pāris stipri melnīgsnējām britu pilsonēm stingri ievērot visas „minoritāšu tiesības” arī pēc izstāšanās no ES (kaut ko līdzīgu pirms 1990.gada 4.maija Latvijas krievvalodīgajiem intensīvi solīja arī bēdīgi slavenais kompartijas ideoseks A.Gorbunovs). Protams, arī nēģeris ir cilvēks, kuram ir tiesības uz normāliem dzīves apstākļiem un tiekties pēc laimes, tomēr, vismaz manuprāt, viņu tiesības uz to visu būtu jārealizē Āfrikā, nevis Eiropā, jo Dievs katrai rasei un tautai devis savu zemi, kur dzīvot un attīstīties, netraucējot radniecīgiem, bet tai pat laikā no sevis atšķirīgiem sugas brāļiem un māsām. Tas, kas gribēs būt labs visiem, beigās nebūs labs nevienam – to derētu arī N.Faražam atcerēties.

No mūsu varturu puses, protams, nekāds apsveikums britu tautai sakarā ar referenduma rezultātiem nesekoja, izskanēja vienīgi tipiski putiniski aicinājumi (bezmaz vai draudi) stingri ievērot visu mūsu valstij formāli piederīgo, bet patiesībā uz citu tautu rēķina sen jau parazitējušo imigrantu („minoritāšu”) tiesības arī turpmāk tikpat veiksmīgi parazitēt tālāk, kā arī vienas stipri marasmātiskas vecenes, kas faktiski pati jau ir ar vienu kāju kapā, vaimanas, ka pēkšņi esot sākusi justies kā kāda ļoti tuva drauga bērēs (sīkākus komentārus šiem murgiem atstāsim psihiatru ziņā)… Kosmopolītiem, protams, ir pilnīgi tipiska šāda rīcība, un atliek vien (kā mēs to bieži darām, reizēm arī nepamatoti) ar skaudību noraudzīties uz bāleliņiem igaunīšiem, kuriem atradās kaut arī skaitliski neliela deputātu grupa, kura uzdrošinājās prasīt rīkot analogu referendumu arī viņu zemē. (Skat. http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201606241413-zxzo.htm?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1618122347) Mūsu parlamentā laikam pat viens tāds deputāts neradīsies…

Mums, Patiesajiem Patriotiem, atliek vien kārtējo reizi uzsaukt savām noklīdušajām avīm”: „Marš mājās! Negaidiet, kad jūs sāks reāli fiziski triekt prom ar sūdainiem mietiem! Smalku mājienu par to, ka kafija jau ir izdzerta, jūs nupat esat saņēmuši, protieties beidzot, atcerieties parunu: „Ciemos ir labi, bet mājās vēl daudz labāk!” Ja nu tomēr izlemsiet palikt tur, kur esat, mums par jums vairs daļas nav, tieciet galā paši, kā varat, ar savām problēmām!”

Atkal – vai būs kāds deputāts, ministrs vai vismaz ierēdnis, kurš kaut ko tādu uzņemsies pateikt? Teikšu godīgi, cerību nav praktiski nekādu! Nu tad teiksim to mēs, vienkāršā tauta! Gandrīz katram no mums ir kāds tuvāks vai tālāks rads, kas pārmēru aizkavējies Britu salās, atgādināsim viņam, kas viņš tāds ir un no kurienes nāk, un kur viņam būtu sava galva mūža galā jānoliek…

Kāds secinājums beigās rodas no visa iepriekš minētā? Daļa kosmopolītisko draņķu jau panikā bļauj, ka ar ES tūlīt būšot beigas, te nu jāsecina, ka viņi diemžēl uzdod mums vēlamo par esošo. Tuvāko pāris gadu laikā, domāju, ka ES vēl nesabruks, tomēr, kā to savulaik teica praktiski visiem vecākās paaudzes latviešiem pazīstamais Ilfa un Petrova radītais varonis - mahinators Ostaps Benders, kura vārdus labprāt atkārtoja pēdējais PSRS vadonis M.Gorbačovs: „Ledus ir sakustējies!” Mūsu, visu zemju patriotu, ziņā ir neļaut tam atkal sasalt. Un vēl atcerēsimies kādu Gorbija Mišas iemīļoto izteicienu: „Процесс пошел!» («Process ir sācies!”) Cik ātrs būs šis cionistu-masonu-pederastu izveidotās impērijas ES sairšanas process, lielā mērā ir atkarīgs no katra Patriota, kuram ES nekad nav bijusi „mūsu kopējās mājas”, aktīvas politiskas darbības. Referenduma rezultāti rāda, ka arī pašreizējā situācijā var daudz ko panākt, ja darbojas intensīvi, aktīvi un, galvenais, nesavtīgi. Tad nu rīkosimies, draugi, jau tagad un šobrīd, negaidot, ka kāds ko darīs mūsu vietā! Radīsim vismaz vienu nopietnu antijevro partiju uz nākamajām vēlēšanām! 

Novērtē šo rakstu:

49
23

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

SPKC darbiniek – esi informēts

FotoPastāv risks, ka Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), nosakot darbiniekiem piemaksas par papildu pienākumiem, kas iekļauti citu darbinieku amatu aprakstos vai struktūrvienības uzdevumos, tai skaitā par pienākumiem, kas, iespējams, neatbilst darbinieka profesionālajai kompetencei, nav ievērojis ārējā normatīvā akta prasības, kas nosaka ar finanšu līdzekļiem un mantu rīkoties lietderīgi, lai mērķi sasniegtu ar mazāko finanšu līdzekļu izlietojumu, tā nenodrošinot finanšu līdzekļu 6590 euro apmērā efektīvu un ekonomisku izlietošanu.
Lasīt visu...

12

Tiem, kas nevar izvēlēties, par kuru mafiju balsot

FotoJau iepriekš atvainojos tiem lasītājiem, kuri rakstu tematu, kam velta savu dārgo laiku, izvēlas no raksta virsraksta, jo nekāda izsmeļoša raksta, ja neskata ievadu, šeit nav. Viss raksts sastāv tikai no virsrakstā uzdotā jautājuma un ievada, kura virsraksts norāda uz mērķi, kas liek jums pašiem izveidot rakstu, komentāros izsakot savu viedokli.
Lasīt visu...

12

Māra Kučinska valdības galvenais produkts

Foto2016.gadā šī pati Māra Kučinska valdība ilgi pētīja un vētīja trīs veselības aprūpes finansēšanas modeļus. Šim jautājumam tika veltītas vairākas valdības sēdes vairāku mēnešu laikā.
Lasīt visu...

12

Vara un izvēle

FotoPamazām atklājas, ka tautai 4.maija Latvijā ar varu nav gandrīz nekāda sakara. Ar to varu, kas izvēlas vadību un pieņem galvenos saimnieciskos lēmumus. Tomēr atbildību par sastrādāto prasa tieši no mums.
Lasīt visu...

21

Agresīvā nelietība pirmsvēlēšanu melu vakcinācijā

FotoKatrām vēlēšanām ir sava morālā specifika. Vēlēšanas ir politiskās cīņas sastāvdaļa. Savukārt politiskā cīņa vienmēr ir politiķu morāles apliecinājums. Tāpēc katru vēlēšanu specifika izpaužas morālajā jomā. Tā tas ir arī sakarā ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām 2017.gada 3.jūnijā. Aizvadītajos mēnešos pirmsvēlēšanu politiskā cīņa apliecināja noteiktu morālo specifiku – būtisku un neatņemamu īpatnību.
Lasīt visu...

12

Beidziet slepkavot bērnus

FotoPatvaļīgi uzzīmēta velojosla Brīvības ielā. Šis attēls labi parāda, ka vietas pietiek visiem – gan gājējiem, gan riteņbraucēju infrastruktūrai, gan sabiedriskajam transportam, gan pārējam autotransportam.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule kandidātiem uz Rīgas domes priekšsēdētāja amatu

FotoPirms atdot balsi par vienu no Jums Rīgas domes vēlēšanās, mēs, Rīgas iedzīvotāji, aicinām atsaukties un izvērtēt notiekošo Rīgā. Jūsu uzmanība tagad objektīvi ir vērsta uz vēlētāju balsīm. Mēs, izmantojot šo apstākli, esam spiesti lūgt Jūsu atbalstu saistībā ar mūsu tiesību aizskārumu laika posmā no 2011. gada līdz pat šim brīdim, 2017. gada maijam. Tālāk izklāstītais būtiski skar ne tikai mūsu situāciju, bet gan attiecas uz ikvienu Rīgas iedzīvotāju.
Lasīt visu...

6

Jāni Maizīti, neesiet lupata, esiet stiprs vīrs

FotoJāni Maizīti, nebaidieties no tautas vēlēta Saeimas deputāta, esiet stiprs vīrs, neizvairieties pārrunāt Latvijai svarīgus jautājumus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai ir vērts savus nodokļus maksāt Garkalnē?

Garkalnes novadā dzīvojam samērā nesen, taču gribētos padalīties ar novērojumiem un lietām, ar ko esam sastapušies. Faktiski ir kā...

Foto

Vienaldzības gads veselības aprūpē: vai mums ir vajadzīga tāda ministre?

Drīz apritēs gads, kopš par veselības ministri kļuvusi Anda Čakša. Veselības aprūpē ir ārkārtīgi daudz steidzami...

Foto

Fotogrāfe un divas mammas

Sociālos medijus pāršalca stāsts par to, kā fotogrāfe ar kristīgu pārliecību atteicās fotografēt ģimeni, uzzinot, ka tajā ir divas mammas. Tas raisīja...

Foto

Iztiks paraolimpietis arī bez zirga...

Latvija mēdz pārsteigt pasauli ar saviem sasniegumiem, saviem cilvēkiem. Izņēmums nav sports, kur mums, mazai tautai, ir sava izcila hokeja komanda,...

Foto

Vajadzētu atkāpties arī Jurčai, Āboltiņai un Maizītim

2017.gada 14.maijā laikrakstā NRA ir nopublicēti divi raksti par korupcijas apkarošanas un novēršanas jautājumiem: 1. SAB direktors: KNAB daudzas...

Foto

Latvijas Žurnālistu savienības atbilde uz žurnālistes Agneses Margēvičas atklāto vēstuli

Latvijas Satversme starp daudzām pamattiesībām nosaka arī tiesības uz vārda brīvību un tiesības pieprasīt kompensāciju nepamatota...

Foto

Lūdzu finansējumu, lai nevajadzētu rakstīt tikai to, ko var pierādīt tiesā

Kādreizējā Pietiek žurnāliste Agnese Margēviča, par kuras īpašajām attiecībām ar Drošības policiju jau rakstījām, ir nākusi klajā...

Foto

Latviešu inteliģences tagadne

Nepieciešamība latviešu inteliģenci iedalīt divās grupās ir jāatbalsta. Katrs prātā vesels cilvēks saprot, ka latviešu inteliģence ir jādala divās grupās: varas inteliģencē un...

Foto

Pilnībā attaisnots

Š. g. 28. aprīlī Augstākās tiesas Senāts atstāja spēkā Rīgas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru es, Leonards Inkins, tiku pilnībā attaisnots. Esmu ļoti pateicīgs visiem,...

Foto

Viens no Jūrmalas pilsētas vadības "biznesiem"

Jūrmalā, pateicoties pilsētas vadības atbalstam vai noziedzīgai bezdarbībai, jau otro gadu pretlikumīgi veic uzņēmējdarbību ar apjomīgo naudas plūsmu restorāns „Tokyo...

Foto

Mans karoga stāsts

Savulaik Anta Bergmane man lūdza uzrakstīt stāstu viņas sastādītajai grāmatai “Mūsu karoga stāsti: 1940-1991” par karoga pacelšanu 1989. gadā virs toreizējā Interfrontes midzeņa -...

Foto

Stāsts par parazītiem

Pirms kāda laika ikviens Latvijas iedzīvotājs uzzināja, ka ir tāda suņu barība Dogo, ko ražo Tukumā un ar ko saistīta nāvējoša suņu slimība....

Foto

Nekustamo īpašumu kadastrālā vērtēšana – organizētās noziedzības instruments tautas „likumīgai” paverdzināšanai

Nav šaubu, ka pārejas periodā no sociālistiskā valsts režīma uz kapitālismu nekustamo īpašumu politikas veidošanas...

Foto

Atklāta vēstule 447 saulkrastiešiem

2013. gada 1. jūnija Saulkrastu pašvaldību vēlēšanās 447 saulkrastieši ielika “krustiņu” Normundam Līcim (attēlā pa labi). Es cienu vēlētājus un viņu izvēli...

Foto

ZZS rullē un savējos neaizmirst

Man kā alūksnietei ir liels kauns par Zaļajiem un zemniekiem, kas saimnieko mūsu novadā. Visa viņu darbošanās ir tikai un vienīgi...

Foto

"Saskaņa" un ZZS iedur dunci mugurā atklātībai un uzspļauj nodokļu maksātāju tiesībām zināt par nodokļu izlietojumu

Septiņu gadu kaut nelielas atklātības un caurspīdīguma posms Latvijā tiek...

Foto

Jāsāk domāt ilgtermiņā, piesaistot ārvalstu investīcijas

Laikā, kad Latvija vēl tikai gatavojās iestāties eirozonā, un arī pēc tam plaši tika pausts uzskats, ka eiro ieviešana veicinās...

Foto

VID apmāna uzņēmējus un valdību

2017.gada 3.maijā valdība grozīja Ministru kabineta 2014.gada 11.februāra noteikumus Nr.96 "Nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtība",...

Foto

Vēl dziļāk purvā jeb absurda eskalācija

Vai varēja no t.s. Latgales kongresa 100 gadu jubilejas pasākumiem sagaidīt kaut ko konstruktīvu, perspektīvu, objektīvu, vēsturiski patiesu, garīgi gaišu...

Foto

Kāpēc no Čakšas „veselības reformām” nav sanācis pat čiks?

Kā jau iepriekš prognozēts, premjera Māra Kučinska virzītās nodokļu reformas negūst atbalstu koalīcijas partneros tāpat kā Latvijas...

Foto

Lūdzam palīdzību

Vēršamies pēc palīdzības, esam izmisumā, jo ar Rīgas bāriņtiesas lēmumu mums atņēma bērnus....

Foto

Caur tiesu mēģināsim paglābt Skulti, Zvejniekciemu un Saulkrastus no „Rail Baltica”

9. maijā plkst. 10:00 Administratīvajā rajona tiesā Rīgā, Baldones ielā 1a notiks pirmā tiesas sēde...

Foto

Tiesā tiek apstrīdēta Latvijas Volejbola federācijas prezidenta Ata Sausnīša pārvēlēšana

2017. gada 3. februārī notika Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Kopsapulce, kurā tika pārvēlēts līdzšinējais federācijas vadītājs...

Foto

Austrumu slimnīcas vadības pārprastie ētikas principi

Kā liecina Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS)  paziņojums aģentūrai LETA, RAKUS valde ir “pieņēmusi lēmumu par nomas līgumu priekšlaicīgu...

Foto

Trīs akadēmiskās ēverģēlības jeb āži par dārzniekiem

Vārds „ēverģēlības” neietilpst latviešu literārajā valodā. Taču tas ir latviešu tautā populārs vārds. To bieži lieto sadzīvē paralēli ar...

Foto

Izdomas nabadzība

Iz visas sirds sveicu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, nevis balto galdautu svētkos!...

Foto

Kādēļ NEsvinēt Baltā galdauta svētkus ("Deņ beloj skaterti")?

Atmetam principiālu uzstādījumu, ka laikiem, kad Valsts noteica, kā svinēt svētkus un kāds ir to obligāti brīvprātīgais noformējums,...

Foto

Ušakovs un viņa trīs mūri

Pēc parunāšanas ar speciālistiem saprotu, ka Ušakova fantastiskā uzvara Rīgas domes vēlēšanās 2013. gadā balstījās uz diviem vaļiem - (1) krievvalodīgie...

Foto

Vēstures ironija jeb vieglu garu

Pirms nedēļas liegi kā rīta migla pār Mjóifjördu Latvijas masu medijiem pārslīdēja ziņa, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzticējis Latvijas ārkārtējā un...

Foto

Lielas un vēl lielākas blēdības ar sporta naudu Garkalnes pašvaldībā

Kā viena no pašvaldību atbildības jomām Likuma par pašvaldībām 15. punkta apakšpunktā ir minēts - nodrošināt veselības...