Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Ledus ir sakustējies

Aivars Gedroics
27.06.2016.
Komentāri (21)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada Latviešu tautai nozīmīgākajos un senākajos svētkos – Vasaras Saulgriežos – saņēmām ne tikai sen nebijušu jauku laiku, bet arī katram normālam Latvietim priecīgu vēsti – vairums Lielbritānijas vēlētāju nobalsojuši par izstāšanos no kosmopolītiskās cionistu-masonu-pederastu izveidotās impērijas Eiropas Savienības.

Par šo referendumu runāja jau vairākus gadus pirms tā rīkošanas, tā formālais iniciators, konservators Deivids Kamerūns piekrita šim pasākumam, būdams par 99,9% drošs, ka vairums balsotāju atbalstīs palikšanu ES, toties t.s. eiroskeptiķiem būs uz daudziem gadiem „aizbāzta mute”. Sorosiskie saziņas līdzekļi (bet vismaz mūsu Latvijā citādu praktiski nemaz nav) nepārtraukti skandēja, kādas briesmas draudot gan pašai Liebritānijai, gan visai pasaulei, ja tā nolemšot izstāties no ES, tāpēc varot gana droši apgalvot, ka eiroskeptiķu plāni referendumā izgāzīšoties. Arī t.s. „socioloģiskās aptaujas” solīja, lai arī ne pārāk pārliecinošu, tomēr eirofanu uzvaru.

Tiesa, dažas dienas pirms referenduma pēkšņi notika obloms, un nez kādā veidā publiski izskanēja informācija, ka vairums britu tomēr vēloties izstāties no ES, bet tad laikam tika saņemts stingrs uzbrēciens no Saimnieka, un pašā referenduma priekšvakarā pēkšņi atklājās, ka „viss esot kārtībā”, proti, 52% vēlētāju gribot palikt ES, bet vien 48% - doties no tās prom. Viņus, redz, esot piemeklējusi atklāsme, ka kopīgi risināt problēmas tomēr varot sekmīgāk nekā saviem spēkiem.

Gala rezultāts tomēr izrādījās pretējs prognozētajam – tieši 52% bija PAR izstāšanos, bet 48% - PRET to. Domāju, ka, ja novērstu visas mahinācijas, ko gan jau izdevās paveikt Sorosa bandas pakalpiņiem, un likvidētu milzīgo kosmopolītisko saziņas līdzekļu presingu, PAR izstāšanos balsojušo skaits būtu 60-70% robežās.

Nedrīkst gan aizmirst, ka Lielbritānijā, tāpat kā Latvijā, ir milzums svešzemju ieklīdeņu, kuri izmanto mītnes zemi kā „barotavu”, pamatnācijas liktenis viņiem ir labākā gadījumā vienaldzīgs, toties daudziem no viņiem ir britu pilsonība un līdz ar to tiesības lemt par šīs valsts likteni, ko vietējie vientiesīši ir labticīgi viņiem uzdāvinājuši. Kā šis neliešu bars balsoja, domāju, ka visiem ir skaidrs bez vārdiem... Ar nožēlu jākonstatē, ka arī Latvijas valsts piederīgo (gan pilsoņu, gan nepilsoņu) viņu vidū ir gana daudz, par ko man kā latvietim tiešām ir kauns un gribas par to vēl un vēlreiz atvainoties Lielbritānijas pamattautām.

Ir saprotama īru loģika, kurus uztrauc daudz nopietnākas robežas izveidošanās starp viņu Tēvzemes galveno daļu un no tās atšķelto ziemeļu apgabalu, tāpēc viņu vēlme palikt ES sastāvā varētu būt samērā loģiska, kā arī šobrīd izteiktā prasība rīkot referendumu par abu Īrijas daļu apvienošanu, ko vēsturiskā taisnīguma vārdā gan vajadzēja realizēt jau daudzus gadu desmitus, ja ne simtus agrāk. Tomēr skotu apgabala vadības izteiktā neapmierinātība ar izstāšanos no ES un vēlme rīkot atkārtotu referendumu par neatkarības pasludināšanu, lai pēc tam izteiktu prasību tikt uzņemtai atpakaļ ES, atgādina anekdoti par cietumnieku, kurš izbēga no ieslodzījuma, lai apprecētos un pēc tam atgrieztos atpakaļ cietumā. Cietuma priekšnieks viņa rīcību komentēja šādi: „Dīvains gan jums ir priekšstats par to, kas ir brīvība…”. Līdzīgi varētu komentēt arī skotu rīcību, velkot šeit paralēles ar abhāziem un osetīniem, kas atdalījās no ‘ļaunās’ Gruzijas, lai iekļautos ‘labajā’ Krievijā. Vai tiešām par tāda veida „neatkarību” bija cīnījies Drošsirdis, kura vēsturiskās cīņu gaitas savulaik filmā bija veiksmīgi attēlojis Mels Gibsons?

Cita starpā, esiešiem labvēlīgie saziņas līdzekļi regulāri skandina, ka britu tautām nevajagot gremdēties pagātnē, bet vairāk domāt par nākotni. Attīstot šo domu tālāk, gribētos ieteikt arī skotiem un īriem saprast, ka nevar padarīt par nebijušām pagātnē nodarītās angļu pārestības, tomēr šobrīd visu Eiropas civilizāciju apdraud kosmopolītisma un praktiski nekontrolētās imigrācijas mēra epidēmija, kura, ja netiks steidzīgi apturēta, iznīcinās gan angļus, gan īrus, gan skotus, gan velsiešus, gan vispār noliks zem treknas jautājuma zīmes visas baltās rases un kristīgās civilizācijas eksistenci. Un kas gan varētu šos noziedzīgos procesus labāk izbeigt kā ES likvidēšana un robežu (stingru, kontrolētu robežu) atjaunošana starp ES valstīm?

ES ir visīstākais tautu cietums, kurā nereti spiesti kopā sēdēt gan agrākie varmākas, gan viņu upuri… Laiks būtu atcerēties piemērus no dzīvnieku pasaules, kur nereti redzam sausā laikā pie kādas no retajām ūdenskrātuvēm dzeram lauvas kopā ar antilopēm, hiēnas ar zebrām… utt. Viņu dabiskie instinkti nekur nav pazuduši, bet tieši sugas saglabāšanas nolūkos uz brīdi pieklusināti… Arī britu tautām būtu jāsaprot, kas šobrīd ir viņu kopīgais ienaidnieks un veco rēķinu kārtošanu atstāt uz ‘labākiem laikiem’. Neļausim sorosiskajiem demagogiem meklēt papildus argumentus savam mūžvecajam apgalvojumam, ka ES esot vienīgais līdzeklis kā novērst gadsimtiem ilgos konfliktus starp Eiropas tautām…

Līdzšinējais britu premjers D.Kamerūns pēc referenduma rezultātu paziņošanas ir atkāpies no amata, un tas, protams, ir loģiski. Jautājums ir, kas nāks viņa vietā? Atkal kāds konservatorisks viltus patriots? Domāju, ka tam vajadzētu būt eiroskeptiķu līderim Naidželam Faražam, lai gan pašreizējais spēku samērs britu parlamentā tādu iespēju izslēdz, tāpēc britu patriotiem būtu jāprasa jaunu ārkārtas vēlēšanu izsludināšana. Mehāniska vadoņu nomaiņa un formāla izstāšanās no ES gan neko nedos, ja valstī valdošo kosmopolītisko ideoloģiju nenomainīs nacionālistiskā (jā, tieši radikāli nacionālistiskā, nevis formāli, vārgi nacionālā kā daudzviet).

Atcerēsimies, ka Latvija pēc 1990.gada 4.maija republikas pasludināšanas un vēlākās arī īstenošanas dzīvē latviskāka praktiski nekļuva, jo netika veikta tās dekolonizācija, pamatnācijai Tēvzemē netika piešķirtas absolūti nekādas privilēģijas. Nav brīnums, ka daudzi jaunatgūtajā neatkarībā drīz vien vīlās. Vai kas tāds nenotiks arī ar britiem?

Bažas izraisa kaut vai tā paša N.Faraža TV rādītais solījums pāris stipri melnīgsnējām britu pilsonēm stingri ievērot visas „minoritāšu tiesības” arī pēc izstāšanās no ES (kaut ko līdzīgu pirms 1990.gada 4.maija Latvijas krievvalodīgajiem intensīvi solīja arī bēdīgi slavenais kompartijas ideoseks A.Gorbunovs). Protams, arī nēģeris ir cilvēks, kuram ir tiesības uz normāliem dzīves apstākļiem un tiekties pēc laimes, tomēr, vismaz manuprāt, viņu tiesības uz to visu būtu jārealizē Āfrikā, nevis Eiropā, jo Dievs katrai rasei un tautai devis savu zemi, kur dzīvot un attīstīties, netraucējot radniecīgiem, bet tai pat laikā no sevis atšķirīgiem sugas brāļiem un māsām. Tas, kas gribēs būt labs visiem, beigās nebūs labs nevienam – to derētu arī N.Faražam atcerēties.

No mūsu varturu puses, protams, nekāds apsveikums britu tautai sakarā ar referenduma rezultātiem nesekoja, izskanēja vienīgi tipiski putiniski aicinājumi (bezmaz vai draudi) stingri ievērot visu mūsu valstij formāli piederīgo, bet patiesībā uz citu tautu rēķina sen jau parazitējušo imigrantu („minoritāšu”) tiesības arī turpmāk tikpat veiksmīgi parazitēt tālāk, kā arī vienas stipri marasmātiskas vecenes, kas faktiski pati jau ir ar vienu kāju kapā, vaimanas, ka pēkšņi esot sākusi justies kā kāda ļoti tuva drauga bērēs (sīkākus komentārus šiem murgiem atstāsim psihiatru ziņā)… Kosmopolītiem, protams, ir pilnīgi tipiska šāda rīcība, un atliek vien (kā mēs to bieži darām, reizēm arī nepamatoti) ar skaudību noraudzīties uz bāleliņiem igaunīšiem, kuriem atradās kaut arī skaitliski neliela deputātu grupa, kura uzdrošinājās prasīt rīkot analogu referendumu arī viņu zemē. (Skat. http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201606241413-zxzo.htm?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1618122347) Mūsu parlamentā laikam pat viens tāds deputāts neradīsies…

Mums, Patiesajiem Patriotiem, atliek vien kārtējo reizi uzsaukt savām noklīdušajām avīm”: „Marš mājās! Negaidiet, kad jūs sāks reāli fiziski triekt prom ar sūdainiem mietiem! Smalku mājienu par to, ka kafija jau ir izdzerta, jūs nupat esat saņēmuši, protieties beidzot, atcerieties parunu: „Ciemos ir labi, bet mājās vēl daudz labāk!” Ja nu tomēr izlemsiet palikt tur, kur esat, mums par jums vairs daļas nav, tieciet galā paši, kā varat, ar savām problēmām!”

Atkal – vai būs kāds deputāts, ministrs vai vismaz ierēdnis, kurš kaut ko tādu uzņemsies pateikt? Teikšu godīgi, cerību nav praktiski nekādu! Nu tad teiksim to mēs, vienkāršā tauta! Gandrīz katram no mums ir kāds tuvāks vai tālāks rads, kas pārmēru aizkavējies Britu salās, atgādināsim viņam, kas viņš tāds ir un no kurienes nāk, un kur viņam būtu sava galva mūža galā jānoliek…

Kāds secinājums beigās rodas no visa iepriekš minētā? Daļa kosmopolītisko draņķu jau panikā bļauj, ka ar ES tūlīt būšot beigas, te nu jāsecina, ka viņi diemžēl uzdod mums vēlamo par esošo. Tuvāko pāris gadu laikā, domāju, ka ES vēl nesabruks, tomēr, kā to savulaik teica praktiski visiem vecākās paaudzes latviešiem pazīstamais Ilfa un Petrova radītais varonis - mahinators Ostaps Benders, kura vārdus labprāt atkārtoja pēdējais PSRS vadonis M.Gorbačovs: „Ledus ir sakustējies!” Mūsu, visu zemju patriotu, ziņā ir neļaut tam atkal sasalt. Un vēl atcerēsimies kādu Gorbija Mišas iemīļoto izteicienu: „Процесс пошел!» («Process ir sācies!”) Cik ātrs būs šis cionistu-masonu-pederastu izveidotās impērijas ES sairšanas process, lielā mērā ir atkarīgs no katra Patriota, kuram ES nekad nav bijusi „mūsu kopējās mājas”, aktīvas politiskas darbības. Referenduma rezultāti rāda, ka arī pašreizējā situācijā var daudz ko panākt, ja darbojas intensīvi, aktīvi un, galvenais, nesavtīgi. Tad nu rīkosimies, draugi, jau tagad un šobrīd, negaidot, ka kāds ko darīs mūsu vietā! Radīsim vismaz vienu nopietnu antijevro partiju uz nākamajām vēlēšanām! 

Novērtē šo rakstu:

49
23

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs esam PAR

FotoMēs esam par Latviju, kura ir iespēja visiem. Mēs esam par brīvu cilvēku. Mēs ticam ikviena cilvēka tiesībām izdarīt savas izvēles un atbildībai par paša lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Jebkurā civilizētā valstī tādai Čakšai sen būtu bijis jāatkāpjas

FotoVeselības ministre Anda Čakša nebeidz izbrīnīt. Ne velti, stājoties amatā sevi dēvēja par krīzes menedžeri un izcilu cilvēku pazinēju - psihoterapeiti. Šoreiz ministre ir izcēlusies ar paziņojumu par savu grūtniecību. Lai gan tā, cik var noprast, ir pašā sākuma stadijā, jo priecīgais notikums ir gaidāms tikai nākamajā gadā, A. Čakša, jau tērpusies brīva griezuma halātiņā, neslēpj savu topošās mātes prieku.
Lasīt visu...

21

Kučinska kungs, Jūsu pasaulē nav mazā Ivana, kas vientulībā nomirst mežā

FotoAugsti godātais Ministru prezidenta kungs Māri Kučinski! Iespējams, ka mēs dzīvojam divās dažādās un ļoti atšķirīgās pasaulēs, kur Jūsu pasaulē nav nabadzības un nav bērnu, kas klaiņo apkārt, nav ģimeņu, kas savus bērnus atstājušas novārtā, Jūsu pasaulē nav mazā Ivana, kas bezspēcīgi un visu pamests vientulībā nomirst mežā.
Lasīt visu...

12

Skarba replika par PVN un tiesām

FotoAr tiesisku valsti katrs var saprast ko citu – citam tā ir pārliecība, ka par katru noziegumu katrs noziedznieks tiks sodīts, citam – iespēja izbaudīt sava darba vai īpašuma augļus, citam – pārliecība, ka birojā neieradīsies reketieri un nepieprasīs samaksu par “jumtu”. Dažkārt „jumts” ir skaisti tērpies tiesneša, pašvaldības uzņēmuma vai politiski valdošas partijas paskatā. Man tiesiska valsts citu, prozaiskāku izpratņu starpā nozīmē arī to, ka, vēršoties tiesā, varu paļauties uz likuma varu un likuma nemainīgu piemērošanu.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule – iesniegums par padomju tiesību doktrīnai tipisku principu ietveršanu ārstu sertifikācijas procesa pārraudzībā

FotoIesniedzējs atgādina, ka iepriekšējā sarakstē jau tika informējis Ministru prezidentu un Valsts prezidentu par Veselības ministrijas faktisko atteikumu veikt viņa kā ārstniecības personas resertifikācijas procesa tiesiskuma pārraudzību.
Lasīt visu...

21

Par dalītā īpašuma neatbilstību LR Satversmei: faktiski atjaunotas feodālās privilēģijas un likvidēta demokrātija

FotoTiesiskais pamats dalītā īpašuma radīšanai Latvijas pilsētās tika izveidots 1991. gada 20. novembrī, pieņemot likumu “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās”. Zemes reformas mērķis tika pasludināts šā likuma 2. pantā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tāda ir bijusi un ir tā sauktā politiskā NEgriba

Garāmejot kārtējo reizi uzmetu aci nu jau vairāk nekā 20 gadu gaitā savāktajai DVD kolekcijai (lauvas tiesa...

Foto

Par uzpūsto depresijas problēmu

Jau vairāku gadu garumā saziņas līdzekļos dzirdam, redzam un lasām psihiatrijas „korifeju” izteikumus, ka Latvijā esot pāri par 100 000 t.s. „depresijas slimnieku”,...

Foto

Kleptomānijas cēlonis

Retrospektīvi izzinoša ekskursija uz lietišķo pierādījumu muzeju nav vajadzīga. Nav vajadzīgs intelektuālais reids aizvadīto 27 gadu vēsturē. Latvijas Republika kā krimināla valsts ar ideālu...

Foto

Mēs atsakāmies no savas valsts, atstājot to neliešu bariņa rokās

Atbilstoši oficiālajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2017. gada janvārī Latvijā dzīvoja 1 miljons 953 tūkstoši cilvēku....

Foto

“Nodokļu reforma” - kas tiek noklusēts

Daudz piesauktā un plaši aprunātā, bet patiesībā reti kuram zināmā “nodokļu reforma” nu ir ieguvusi daudz maz konkrētus apveidus. Un,...

Foto

Ģimenes ārsti dara pareizi, ka netic Čakšas tukšajiem „solījumiem”

Jau ilgāk nekā divas nedēļas valstī notiek ģimenes ārstu streiks. Taču nekas neliecina, ka tiks panākta vienošanās...

Foto

Atklāta vēstule valdošajai koalīcijai: IZM reforma – nodomi labi, bet izpildījums vājš

Augsti godājamais Ministru prezidenta kungs, Saeimas cienījamie frakciju vadītāji, pagājušajā nedēļā medijos atkal aktualizējās...

Foto

Latvijas sabiedrisko mediju "caurās mucas" svētās dusmas

Cēlonis melodramatiskajam sašutumam, kādā Latvijas Radio (LR) darbinieki izteica neuzticību Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) un tās loceklim...

Foto

VID Cīrule „atbild” pavāram Dreibantam

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule pavāram Ērikam Dreibantam nosūtījusi to, ko pati uzskata par atbildēm uz viņa atklātajā vēstulē...

Foto

Tumsonība Īvāna gaumē

Neesmu vegāns, pat veģetārietis ne tuvu ne. Dzīvnieki nav sveši, jau kopš bērnības mūsu vai vismaz radu mājās ir bijis kāds "kustonis", arī...

Foto

Ēnu ekonomikas process sākas tad, kad VID martā bloķē restorāna bankas kontu par 2000 eiro nodokļu parādu...

Nesen no Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) saņēmu...

Foto

Laikmeta ainiņas: futbols un nacionālisms - I

1989. gada 21. jūnija rītā pie Satekles ielas stāvvietas piebrauca tumši sarkans Ikarus autobuss. Ar tūrisma firmas Inturist atbalstu devāmies ceļojumā, kura galamērķis...

Foto

Mēs esam slikti saimnieki savā zemē

Tautieši, nevairosim sabiedrībā naidu un haosu, negānīsim deputātus un valdību, ka tā neprot vadīt valsti. Politiķi, kam ir uzticēta Latvijas...

Foto

Pa dibenu vai pa purnu

Vai nesen publicētās sarunas, kurās politiskie līderi apspriež procesus valstī, kārto lietas, mēģina slēpt iespējamus likumpārkāpumus un pakļaut medijus, raisa izbrīnu?...

Foto

NEPLP lēmums par „Pieci.lv” hibrīdkara apstākļos ir nacionālās drošības apdraudējums

Latvijas Radio darbinieki kategoriski noraida un iebilst pret pagājušajā nedēļā medijos publicēto informāciju („Diena” 07.07.2017. „Lielās...

Foto

Otrā atklātā vēstule ģenerālprokuroram Kalnmeieram un citām augstākajām valsts amatpersonām

Vai es varu lūgt jūsu uzmanību beidzot mani sadzirdēt? Zinot to, cik aizņemti jūs esat, man...

Foto

Oligarhija: kastas ģenēze un kastas misija

Latvijā drīkst nerunāt par galveno. Latvieši drīkst neapspriest galveno. Latviešiem tas ir piedodami, jo bez šīs spējas neapspriest galveno nav...

Foto

Manifests – ir laiks aizstāvēt Latviju, tautu un Satversmi

1918. gada 18. novembrī Latvijas tauta dibināja brīvu un demokrātisku valsti. Latvijas Republikas Satversmē pirmie divi panti...

Foto

Par Jelgavas pašvaldības vadības patvaļīgo lēmumu

Mēs, Jelgavas 6. vidusskolas audzēkņu vecāki, vēršamies ar lūgumu atsaukties un nepalikt vienaldzīgiem pret, mūsuprāt, Jelgavas pašvaldības vadības vienpersonisko, diktatorisko...

Foto

Georga Isersona „Jaunās karadarbības formas” un latviešu valstsgriba

Turpinot par tēmu – pazīsti savu potenciālo ienaidnieku –, jau rakstīju par ģeniālo krievu militāro domātāju Jevgēņiju Mesneru, kura...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: demogrāfija

Uz Zemes ir gājušas bojā daudzas civilizācijas. Zinātne ir noskaidrojusi bojāejas galveno iemeslu. Tas ir civilizācijas iekšējais sabrukums. Katra civilizācija ir bijusi...

Foto

Daži mazemocionāli ideju zibšņi “oligarhu lietas” sakarā

Paklausījos, palasīju dažādus materiālus, kas publiskajā infotelpā pieejami biezā slānī. Pārdomas ir vairākas:...

Foto

Oligarhi, Šlesers un Baznīca

Vai atceramies, kas pirms 15 gadiem Ainaram Šleseram palīdzēja iegūt kāroto varu un deva iespējas piedalīties Latvijas īpašumu sadalē? Tās bija kristīgās...

Foto

Kā es sarakstījos ar „Labklājības” ministriju

Vēlos pastāstīt Pietiek lasītājiem, kā es mēģināju gūt kādu atsaucību no mūsu tā saucamās „Labklājības” ministrijas – un ko es...

Foto

Atmaskot "oligarhus" ir vitāli svarīgi, bet žurnālistikas standarti ir jāievēro

Latvijas Televīzijas komentārs par žurnāla "Ir" rakstu "Preses kastrēšana", kurā atspoguļotas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja...

Foto

Atklāta vēstule veselības ministrei Andai Čakšai

Piektdien, 30.jūnijā no Jums saņēmu bezpersonisku e-pastu, kas, kā saprotams, bija sūtīts daudziem un kurā Jūs mēģinājāt paskaidrot par Latvijas...

Foto

Ģimenes ārstu streiks, privātpersonu rīcība savu tiesību aizsardzībai

Pārdomas par ģimenes ārstu streiku: vai sabiedrība ir gatava ar aktīvu (uzsverot, aktīvu!) rīcību iesaistīties problēmu risināšanā? Diemžēl...

Foto

Saņēmu vēstuli. No ministres. Un atbildēju

Saņēmu vēstuli. No ministres. Un atbildēju: labdien, Anda Čakša! Jūsu izmisuma pilnā vēstule ar tradicionālajiem politiķu solījumiem, kuriem neviens vairs...

Foto

Atklāta vēstule – atzinums par likumprojektu „Dzīvojamo telpu īres likums” un pieteikums līdzdalībai likumprojekta pilnveidošanai

Pamatojoties uz Ekonomikas ministrijas (turpmāk – EM) publiski izsludināto Paziņojumu par...

Foto

Ekoloģiskā katastrofa Latvijas centrā

Ar šo rakstu gribu pavēstīt Jūrmalas bīstamo atkritumu degšanas seku mērogus. Pēc pieejamām ziņām, četrām mājsaimniecībām ir aizliegts lietot aku ūdeni. Tātad...