Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sākšu ar to, ka jau vairākus mēnešus neesmu partijas Saskaņa biedre, neskatoties uz to, ka aktīvi piedalījos tās darbībā vairāk nekā trīs gadus.

Partijas Saskaņa Rīgas nodaļas Ekonomikas komitejas ietvaros ar kolēģiem gatavojām priekšlikumus Latvijas ekonomikas attīstības partijas ekonomikas programmai, aktīvi piedalījāmies priekšvēlēšanu kampaņā, konferencēs un kongresos, palīdzējām izplatīt dāvanas Otrā pasaules kara veterāniem, strādājām kā vēlēšanu komisiju locekļi un novērotāji 11. Saeimas vēlēšanās.

Pēc neveiksmju sērijas koalīcijas veidošanas pārrunās, balsojuma par otro valsts valodu un bargākām sankcijām par valsts valodas nezināšanu, atklāti sakot, esmu vīlusies. Bet pēdējais piliens bija N. Ušakova lēmums nākamajās pašvaldību vēlēšanās piedalīties vienā sarakstā ar Gods kalpot Rīgai, kas ir tiešā pretrunā ar partijas statūtiem, jo tādus lēmumus var pieņemt tikai kongress.

Ilgu laiku biju dziļi pārliecināta, ka Saskaņas centrs ir sociāldemokrātiska partija, bet, vairāk iedziļinoties tās iekšējos procesos, esmu sapratusi, ka stipri maldījos.

Sakarā ar manu izstāšanos no partijas sāku saņemt daudz informācijas par to, ka es neesmu vienīgā, kas sajūtas neapmierināta un vīlusies.

„Daudzi partijas biedri distancējas no partijas” – tā savā vēstulē, kas adresēta esošajiem un bijušajiem partijas Saskaņa biedriem, raksta SDP Saskaņa Rīgas nodaļas vadītājs S. Mirskis. Interesanti, kāpēc, neskatoties uz augstiem partijas reitingiem un panākumiem Rīgas pašvaldībā, partijas biedri ne tikai distancējas, bet arī pamet partijas Saskaņa rindas. Jau distancējušies „ēnu kabineta” ministri G. Kirsis, A. Strazds, A. Gapoņenko u.c. Partija Saskaņa zaudē savus biedrus gan Rīgā, gan reģionos (Tukums, Ventspils, Olaine, Salaspils u.t.t.). Pārsvarā tie ir latvieši un dažādu tautību jauni cilvēki, kas vēl nesen iestājas partijā.

Izrādās, ka to cilvēku vidū, kas atstājuši partiju, ir arī valdes loceklis, ētikas komisijas priekšsēdētājs, ekonomikas komitejas vadītājs un citi.

Man radās jautājums, kas pamudinājis šos cilvēkus pamest Saskaņu, neskatoties uz ieņemamiem amatiem. Zemāk pievienoju intervijas ar šiem cilvēkiem ar detalizētāku izklāstu par augstākminētās partijas rindu pamešanas iemesliem.

Ēriks Rozencveigs (bijušais SDP Saskaņa ētikas komisijas priekšsēdētājs):

Es, Ēriks Rozencveigs, partijas Saskaņa ētikas komisijas eks-priekšsēdētājs, 2012. gada 12. jūlijā izstājos no partijas. Tas nebija pārsteidzīgs, nepārdomāts solis. Elementāra partijas dzīves un darbības kārtība ierakstīta tās Statūtos. Statūti pēc būtības ir partijas Satversme! Un, ja partijas priekšsēdētājs regulāri pārkāpj tos, manipulē ar partijas pamatu – partijas biedriem, kas apvienoti pēc reģionu principa, uzspiežot nodaļām savu lēmumu, tas nozīmē, ka partija ir slima ar Latvijas politikai raksturīgu kaiti: "Manas un manu tuvinieku intereses pirmkārt, viss pārējais pēc tam!" Pēc kārtējās valdes sēdes, kuras gaitā es kārtējo reizi izteicu J. Urbanovičam ētikas komisijas viedokli un kārtējo reizi man lika saprast, ka notiks pēc J. Urbanoviča gribas, es nācu pie galīgā atzinuma: Saskaņa nav tiesīga uz sociāldemokrātiskas partijas statusu, tā līdzīgi Latvijas pārvaldes institūtiem ir sociāli un politiski bezatbildīga! Arī nekaitīga esošai kliķei!

Egīls Rutkovskis (bijušais SDP Saskaņa valdes loceklis, reorganizētās Sociāldemokrātiskās partijas priekšsēdētājs) :

Visupirms neredzu, ka SDP Saskaņa ir vēlmes kļūt par varas partiju, kura būtu gatava izmainīt Latvijas sociālekonomisko politiku. Sevišķi politiskais vājums bija redzams pēc 11. Saeimas vēlēšanām, kad partijas vadība parādīja savu vājumu pārrunās ar labējām politiskajām partijām par valdības veidošanu. Rezultātā tika pazaudētas uzvarētas vēlēšanas 11. Saeimā. Partija nespēja konsolidēt Latvijas iedzīvotājus vienotā politiskā nācijā. Diemžēl SDP Saskaņa ir vienots elektorāts ar PCTVL un tā saucamo Lindermaņa grupējumu. Faktiski pēc 11. Saeimas ievēlēšanas partija aizgāja Lindermaņa grupējuma pavadā nacionālajā jautājumā, ar to zaudējot simpātijas latviešu vidū un iespēju piesaistīt partijai latviešu elektorātu nākotnē. Strīdi ar politiskajiem konkurentiem pārgāja līmenī „tu esi muļķis - pats esi muļķis”. Līdz ar to SDP Saskaņa cīņa par elektorātu neizmainīja politiskās prioritātes un atgriezās tajās pozīcijās, kurās bija pirms 10. Saeimas vēlēšanām.

SDP Saskaņa neizmantoja savas iespējas izmainīt saimnieciski politisko stāvokli Rīgā. Faktiski Rīgā joprojām saimnieko bijušie Latvijas ceļa politiķi Andra Amerika personā. SDP Saskaņa vēlme piedalīties 1913. gada pašvaldību vēlēšanās kopā ar Gods kalpot Rīgai parāda partijas politisko vājumu un nespēju savu biedru vidū atrast pienācīgus profesionāļus sociāli atbildīgas politikas veidošanai Rīgā un valstī kopumā.

SDP Saskaņa ir daudz patriotisku cilvēku, lojālu pret Latvijas valsti, ar labu izglītību, kuri nākotnē varētu realizēties kā veiksmīgi politiķi un savas valsts patiesi saimnieki. Partijā netika veicināta iekšpartejiskā diskusija savu biedru vidū par valsts tālāko ekonomisko attīstību, pašvaldību politiku un nacionālo jautājumu. SDP Saskaņa vadības nespēja plašākai komunikācijai ar saviem biedriem ir radījusi plaisu starp partijas vadību un tās ierindas biedriem.

SDP Saskaņa maz ar ko atšķiras no tām politiskajām partijām, kuras jau vairāk kā divdesmit gadus veido tā saucamo „politisko eliti”, lai arī atrodas nosacīti politiskā opozīcijā.

Eduards Grubevičs (bijušais SDP Saskaņa Rīgas nodaļas ekonomikas komitejas vadītājs):

Ir vairāki iemesli, kāpēc es un komitejas biedri pametām SDP Saskaņa. Pirmkārt, mūs neapmierināja situācija partijā. Ierindas biedri partijai ir vajadzīgi tikai, lai bez maksas izplatīt avīzes un citus reklāmas materiālus pirms velēšanām. Partijas vārdā lēmumus pieņem viens cilvēks, bieži pieņemtie politiski lēmumi nav konsekventi un ir pretrunā ar partijas statūtiem. Partijas vadība neapspriež svarīgus jautājumus ar partijas ierindas biedriem un nav saprotams, kas ir tie konsultanti un padomdevēji, kas iesaka vadītajam paziņot par to vai citu lēmumu.

Otrkārt, mūs neapmierināja, kas notiek Rīgā.

Latvijas valdība V.Dombrovska vadībā turpina veikt antisociālu valsts politiku un visiem spēkiem traucē Saskaņas Centram. Neskatoties uz Vienotības un kompānijas pretdarbību, Saskaņas Centrs tajās pašvaldībās, kur ir pie varas, pašvaldību kompetences ietvaros varēja daudz vairāk izdarīt parasto iedzīvotāju labā.

Neskatoties uz daudzsološu sākumu 2009. gadā, Saskaņas Centrs ar laiku ne tikai nesamazināja Pirmās partijas ietekmi Rīgā, bet pat ļāva palielināties likvidētas partijas deputātu varai. Līdz ar to, neskatoties uz priekšvēlēšanu solījumiem veikt sociāli atbildīgu politiku Rīgā, tika paceltas sabiedriskā transporta cenas, tika paaugstināta maksa par stāvvietām, vairāk nekā divas reizes tika paceltas apbedīšanas pakalpojumu cenas, netika ierobežots nekustamā īpašuma nodokļa likmes pieaugums.

Izredzēti Saskaņas Centra deputāti savieno darbu vairākās pašvaldības uzņēmumu padomēs, saņemot vairāku tūkstošu latu algu, un daži no deputātiem vēl piestrādā par bērnudārzu apsargiem. Saskaņas Centra vadības laikā tika realizēti dārgi celtniecības projekti: „zelta” puķu tirgus Sakta un maksas tualetes Rīgas centrā. Tika konstatēta naudas līdzekļu zādzība pašvaldību uzņēmumos Rīgas Namu Pārvaldnieks un Rīgas Nami, kā arī pazaudēti 10 miljoni latu Latvijas Krājbankā. Tika realizēts apšaubāms projekts ar maršrutu taksometru pārvadājumu pārņemšanu no privātajiem pārvadātajiem Rīgas Satiksmei un pēc gada pakalpojuma nodošana vienai privātai firmai, saistītai ar A. Amerika partijas valdes locekli. Bezgalīgi A/S Ceļu Pārvalde privatizācijas mēģinājumi, neskatoties uz to, ka Rīgā ir gaidāmi ceļu remonti lielos apjomos. Trijos gados korupcijas skandāli un aizdomīgi darījumi notikuši faktiski visos pašvaldības uzņēmumos. Saskaņas Centram neizdevās atrisināt namu pārvaldes un lielo apkures rēķinu problēmas. Tikai pēc trīs gadiem ir it kā uzsākts iekšpagalmu ceļu remonts, kaut gan par šiem trim gadiem krustojumu rekonstrukcijām un parka celiņu asfaltēšanai iztērēts tik daudz naudas un asfalta, ka to ar uzviju pietiktu, lai salabot visus iekšpagalmu ceļus.

Protams, ka pie visa it ka vainīgi A. Amerika cilvēki, bet viņi to dara ar klusu Saskaņas Centra deputātu piekrišanu un bezdarbību. Diemžēl izskatās tā, ka SDP Saskaņa ideālus un velmi aizstāvēt parasto cilvēku intereses uzvarēja „zelta teļš” un personīga labklājība.

Es kopā ar domubiedriem, redzu, ka lēmums izstāties no partijas bija pareizs, jo SDP Saskaņa kopā ar dažiem Tautas partijas bijušiem biedriem pārņēma arī TP ieradumus un pirmo reizi pirms gaidāmajam pašvaldības velēšanām izmet lielu naudu pozitīvisma kampaņas veidošanai un raidīšanai televīzijā, maskējot to zem „Atskaite par padarīto darbu”.

Nils Ušakovs un SDP Saskaņa ies uz Rīgas domes velēšanām kopā ar veikliem zēniem no likvidētām bankrotējušām partijām. Rezultātā tiek likts pamats, lai Rīgu turpinātu ar „godu” izsaimniekot ierēdņi un birokrāti, kas ir pie varas jau desmitiem gadu.

Red.piez. Mums nav izdevies atrast ziņas par kādu aktīvu Saskaņas biedri vārdā Jekaterīna Pavlova. Taču tas, protams, nav iemesls, lai nepublicētu arī šo viedokli - kā jebkuru citu.

Pašas autores skaidrojums: "Es neesmu publiska persona, bet gan bijušais parastais ierindas partijas biedrs un neesmu partijā ieņēmusi kādus amatus, lai par manu dalību dāvanu izvadāšanā OPK veterāniem, konferencēs vai par manu darbu iekšējā Saskaņas struktūrā būtu raksti internetā."

Novērtē šo rakstu:

83
20

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

FotoBiedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra Dzintara Rasnača (NA) vadībā, aicina LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties, dodot ministra krēsla vietu spējīgākai personai, kura izprot tiesiskuma nozīmi un lomu valsts attīstībā un sabiedrības labklājībā.
Lasīt visu...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...