Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ēnas ir garas

12.01.2017. 17:46

Oi, Ogres pašvaldība ir tādu neprofesionaļu un intrigantu bars, ka aizvien brīnos, kā Valsts kontrole vēl nav visus rokudzelžos iekalusi.

Atbildēt

lemejs

05.01.2017. 15:59

Ogŗe visi deputāti sportisti, Kumho Riepiņas un Vējonis lai vairāk paspiež roku par uzvarēto Vefu, kauns skatīties klauni ! Mangulis un co vispār ir vienas lielas nulles , brēmenes muzikanti.

Atbildēt

bailīgais

05.01.2017. 14:12

Apbrīnoju Rolanda Millera drosmi.Uzstāties tiešajā pret Manguli un Ceplīti - tas ir varonīgi!!!!
Mangulis tieši tāds ir bijis no sākta gala - lai tiktu pie varas, uzmetis savus draudziņus, līdis un nodevis. Viņš ir šovmenis, ne domes vadītājs,bet tukšu salmu kūlējs.

Atbildēt

zzs banda

05.01.2017. 12:08

simulantu varza,atcerieties invalidu lembergu

Atbildēt

tev 100% taisnība

05.01.2017. 12:00

»

Gatis

Tomēr budžeta pieņemšanu aizēnoja un smagu mieļu sajūtu atstāja...


Laikam jau nekā nopietnāka nav, ja par tādām lietām mēģina piesieties. Izskatās jau, ka Millers ir tikai izkārtne - viņam taču prāta par maz, lai pats varētu tādas esejas sadzejot.

Atbildēt

Šalle

05.01.2017. 11:47

Ko piesējās Mangulim?! Viņš savu šovmeņa un reprezentatora darbu dara godam. Nejau viņš lēmumus pieņem. Maz krimināla. Cits stāsts par alkoholiķi-miljonāru.

Atbildēt

Gatis

05.01.2017. 10:36

Tomēr budžeta pieņemšanu aizēnoja un smagu mieļu sajūtu atstāja ...

Roland, beidz visus smīdināt! Pats domē sēžot neizdarīji neko, pilnīgi neko. Saņemto uzticības mandātu (kā saņēmi, tā saņēmi)notralināji. Un tagad piesienies citiem deputātiem par absolūtiem sīkumiem. Ja gribi būt tautas balss, runā par svarīgām lietām nevis meklē utis.

Atbildēt

Petja

05.01.2017. 10:34

Kas par stulbu rakstu,ar vēdergraizēm ir tā,ka piemetas pēkšņi un uz kādu brīdi,bet pielietojot labas tabletes viss ir kārtībā.To pat gastrologs Dr.Danilāns zina!
Ziemassvētku balle pie budžeta ap 50 miljoni,nu beidziet te piesaukt iedzīvotāju rēkinu,pie tam noteikti līdzi bija "groziņi".PIETIEK,nu tiešām pietiek!

Atbildēt

Pīrāgs

05.01.2017. 08:59

Nu nezinu par muzikantu it kā jau strādā cilvēks ,bet tas otrs kas lillā staigā nu toč ir riktīga "beztalkovščina".

Atbildēt

kā jau parasti

04.01.2017. 21:36

prasti meli prastā melu lapā.

Atbildēt

diagnoze

04.01.2017. 21:12

Ja ir slimības lapa, tad ir jāievēro arī veseļošanās režīms. Slimības pēkšņais uzliesmojums liecina, ka tā ir akūta, nevis hroniska un izraisītie cēloņi nav zināmi. Tāpēc pastāv risks inficēt ar savu klātbūtni klātesošos. Bet tas, ka esi mērs, nenozīmē, ka tāpēc vienlīdzīgāks par citiem.

Atbildēt

rezumē

04.01.2017. 19:11

»

Pietiek melot!

http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/22762/?sq=ome


Tātad īsumā: deputāts Millers, kurš gada laikā apmeklējis tikai trīs domes sēdes, ir sašutis par deputātu Manguli, kurš slimības dēļ nav piedalījies vienā sēdē?

Atbildēt

Rolands Millers

04.01.2017. 18:09

Šitas labs - Melnais Pēteris :) Nezin kā ar tiem cāļiem tur iet ?

Atbildēt

PIETIEK

04.01.2017. 17:53

»

Gatis

FACEBOOK karotājs par da jebko ticis līdz PIETIEK


Tas, ka karotājs tāds jokains, nemazina viņa aprakstītā fakta interesantumu - jo to, ka fakts patiess, nenoliedz arī pats brīnumaini atveseļojies kungs.

Atbildēt

Pietiek melot!

04.01.2017. 17:00

http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/22762/?sq=ome

Atbildēt

KPV

04.01.2017. 16:48

Rolands Millers. Ogres Artuss Kaimiņš. Un labi saprotās ar Lielvārdes Artusa reinkarnāciju, 2000000 mio puisēnu Jāni Āboliņu.

Atbildēt

jibiorio

04.01.2017. 16:41

Kurš par deputātu kļuva tādā veidā?

Atbildēt

Gatis

04.01.2017. 16:40

FACEBOOK karotājs par da jebko ticis līdz PIETIEK?

Atbildēt

Zintis

04.01.2017. 16:22

Ja par domes prieksēdētāju ir ievēlēts muzikants kam budžets ir mazsvarīgs bet balle ir tas uz ko ir vērts saspringt. Tad piedodiet man būtu labāk spēlējis nevis māžojies. Visi zina , ka šitas nesaprot no budžeta ne ko !

Atbildēt

Gunārs

04.01.2017. 16:22

Diez ko otrs šeit pieminētais partijas biedrs var atbildēt uz šo???? Varbūt var apspriest viņa dalības biežumu un domes sēžu apmeklētību kā tādu??? Vai vispār tāds alko atkarīgs cilvēks tur vajadzīgs?? Vajadzētu nopublicēt apmeklētības sarakstu un viss būtu skaidrs,kā patiesībā ir un kas strādā,kas nē-nebūs jautājumi jāuzdod.

Atbildēt

PIETIEK

04.01.2017. 15:59

»

jibiorio

Nu nē taču raksta autoram


Jā, Rolands Millers ir bijušais domes deputāts - līdz 2013. gadam.

Atbildēt

jibiorio

04.01.2017. 15:42

Nu nē taču raksta autoram?

Atbildēt

Melnais Pēteris

04.01.2017. 15:38

....Viņiem jau iepriekš iedotas lapiņas ar ZZS sarakstu, kurā kāds cits jau bija ielicis plusiņus spēkavīram Agrim Kazeļņikovam un pašvaldības deputātam Rolandam Milleram, bet pārējiem ievilkti mīnusiņi.....

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/233833-ogres_balsu_pirksanas_lieta_noskaidroti_balsu_pirceji_bet_pasutitaji_nav_zinami

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mans viltus profils ģīmgrāmatā facebook.com un veselības aprūpes reforma

FotoKādam man nezināmam cilvēkam bija labpaticies uztaisīt manu Facebook profilu un sarakstīt tajā virkni glupību. Pieļauju, ka autoru nekad neuzzināšu, bet pasūtītāju nojaušu. Tā nu dažas dienas ļaudis plūda uz šo man nezināmo interneta resursu, acīmredzot vēloties tur izlasīt kādu manu atziņu. Tā kā man nav atziņu par man nezināmo Facebooku, tad nolēmu atziņas uzrakstīt par veselības reformu. Autors nav nevienas politiskas partijas biedrs un negrasās ieņemt politiskus vai valstiskus amatus, tādēļ atziņas par veselības reformu ir tikai teorētiskas, jo Latvijā tik un tā visu izšķir politiskā mazspēja.
Lasīt visu...

12

Ir jāizbeidz Zemkopības ministrijas līdzekļu sadale "savējiem"

FotoVēršamies pie sabiedrības un medijiem ar lūgumu pārbaudīt, kā tiek izlietoti Zemkopības ministrijas (ZM) līdzekļi, un pievērst uzmanību, kā finansējumu sadala un ik gadu saņem visādas zaļas „kabatas” iestādes un organizācijas, piemēram, Medību saimniecības attīstības fonds; Zemnieku federācija; LOSP; LPUF; Zemnieku Saeima. Uzskatām, ka līdzšinējā Zemkopības ministrijas līdzekļu sadale „savējiem” ir jāizbeidz un jāsāk rūpēties arī par Latvijas reģionos esošajiem lauksaimniekiem un ražotājiem, kuriem nav tiešās piekļuves Republikas laukumam 2.
Lasīt visu...

21

Pārbūves mantojums: stihiskais genocīds

FotoPārbūves jeb „perestroikas” mantojumā ietilpst genocīds. Tas šausmīgi ārdījās līdzšinējā dzīvē un turpmāk šausmīgi ārdīsies nenosakāmi ilgu laiku, nāvējoši apdraudot bijušo padomju tautu eksistenci. Uz latviešu tautu tas attiecas pilnā apjomā.
Lasīt visu...

21

Atbilde uz deputātu jautājumu par valsts speciālā budžeta ilgtspēju

FotoFinanšu ministrija (FM) atbilstoši kompetencei ir izskatījusi Latvijas Republikas Saeimas deputātu š.g. 16.februāra vēstuli “Deputātu jautājums par valsts speciālā budžeta ilgtspēju" un informē par tālāk minēto.
Lasīt visu...

21

Par Valsts sekretāru sanāksmē izsludināto Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas likvidācijas rīkojuma projektu

FotoJāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (turpmāk – JVLMA) ir iepazinusies ar 26. janvāra Valsts sekretāru sanāksmē pieteikto projektu “Par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas likvidāciju” un konceptuāli piekrīt, RPIVA reorganizācijas gadījumā, pārņemt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (turpmāk – RPIVA) profesionālās bakalaura studiju programmas “Deju un ritmikas skolotājs”, profesionālās bakalaura studiju programmas “Mūzikas skolotājs”, profesionālās maģistra studiju programmas “Dejas pedagoģija” un profesionālās maģistra studiju programmas “Mūzikas pedagoģija” īstenošanu. To apstiprina arī 2017. gada 18. janvārī JVLMA Senātā pieņemtais lēmums.
Lasīt visu...

21

Vēlreiz par legalizētās parazitēšanas politekonomiku

FotoDalītā īpašuma un piespiedu zemes nomas problēma atjaunotajā Latvijā sākās ar likuma “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” pieņemšanu 1991. gada 20. novembrī. Zemes reformas mērķis tika definēts likuma 2. pantā: “Zemes reformas mērķis ir pakāpeniskas valsts īpašuma denacionalizācijas, konversijas, privatizācijas un nelikumīgi atsavinātu zemes īpašumu atdošanas gaitā pārkārtot zemes īpašuma un zemes lietošanas tiesiskās, sociālās un ekonomiskās attiecības pilsētās, lai veicinātu sabiedrības interesēm atbilstošas pilsētu apbūves veidošanos, zemes aizsardzību un racionālu izmantošanu.”
Lasīt visu...

6

“Valsts nekustamo īpašumu” legālais reiderisms gripas epidēmijas kulminācijā atstāj bez ģimenes ārsta 4000 pacientu

FotoNo „likumīgā reiderisma” un citām trešo pušu interešu vadītām shēmām mazāk ietekmīgā iesaistītā puse cieš katru dienu. Par šādām situācijām nereti nerunā vai ar netaisnību mēģina cīnīties klusībā, iesaistot tiesībsargājošās institūcijas. Bieži vien puse, kuras intereses šādās shēmās vistiešākā veidā tiek aizskartas un tiesības – ignorētas, jūtas bezspēcīga pārējo iesaistīto pušu priekšā, kas kopā strādā vienota mērķa labā. Tomēr ir gadījumi, kad klusēt vairs nevar, un par vienu no tādiem – turpmākā tekstā, jo tas skāris vismaz 4000 pacientu tiesības uz valsts nodrošinātiem medicīniskiem pakalpojumiem, iespēju tos saņemt no uzticamas, iemīļotas ārstniecības iestādes.
Lasīt visu...

13

Reideris aizēno vēlēšanas

FotoVēlēšanu elektronisku balsu skaitīšanas sistēmas izstrādātājs Renārs Kadžulis (attēlā) reiderisma ceļā pērnā gada nogalē pārņēmis dzīvokļu īpašnieku biedrību „Ozolaines nami”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēstule Saeimas Ārlietu komisijai – nepieciešams neatkarīgs pētījums par CETA ietekmi uz Latviju

2016.gada 30.oktobrī Eiropas Savienība un Kanāda parakstīja Eiropas Savienības un Kanādas Visaptverošo ekonomikas...

Foto

Balagāns, kas tiek uzdots par lielo plēsēju aizsardzības plāna apspriešanu

Pašlaik paklusām, sabiedrībai nezinot, notiek mūsu lielo plēsēju - lūša, vilka un brūnā lāča aizsardzības plāna apspriešana,...

Foto

Gaļas stulbums

Gunitas Kaņepes nošautās lūšu mātes skandāls deva iespēju vietējiem gaiļiem - kuri sevi dēvē par „medniekiem” - publiski nodemonstrēt savu trulumu, stulbumu un uzpūtību...

Foto

Jautājumi aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim par Nacionālo bruņoto spēku mehanizāciju

Valsts aizsardzības koncepcijās (2012-2016, 2016-), iepriekš pieņemtas Saeimā 2012.gada 10. maijā, 2016. gada 16. jūnijā, ir...

Foto

Privatizēto daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanā gadsimta “bardaks”

Šāds secinājums izriet ne tikai no viena piemēra, ko aprakstīšu. Vai katru dienu var saskarties, kad Rīgā pielieto zemes piespiedu...

Foto

Intelektuālā viagra deputātiem

2017.gada 1.martā latviešiem uzzied jauna dzīve. Lieli prieki būs latviešu elektorātam. Šajā dienā darbību sāks Saeimas Analītiskais dienests. Tā uzdevums „nodrošināt aprakstošu un...

Foto

Kāds simbols, tāda tauta: Jūlijs Krūmiņš pret Jāņa Jurkāna viedokli saistībā ar VVF un viņas „blata kapu”

Janvārī prese daudz rakstīja par Vairas Vīķes-Freibergas piedzīvojumiem, kad...

Foto

Deputātu jautājumi par pamatojumu labklājības ministra Jāņa Reira apgalvojumiem par valsts speciālā budžeta ilgtspēju

Šī gada 1. februārī Jums tika iesniegti jautājumi (Nr.251/J/12) ar lūgumu sniegt...

Foto

Deputātu jautājumi Čakšai par izvairīšanos sniegt skaidru informāciju par Stradiņu slimnīcas jaunā korpusa būvniecības izmaksām

Vairākos deputātu jautājumos esam Jums uzdevuši jautājumus par Paula Stradiņa Klīniskās...

Foto

Spriņģe, Elksne un Tjarve: aicinām respektēt mūsu īpašo lomu sabiedrībā

Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA), Latvijas Televīzijas un žurnāla "Ir" atklātā vēstule ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, kopijas -...

Foto

Balsojums par CETA šādā redakcijā ir balsojums pret Latvijas mazo un vidējo uzņēmēju interesēm

Eiropas Parlaments Strasbūrā 15. februārī nobalsoja par brīvās tirdzniecības līguma ar Kanādu...

Foto

Uzcelt pieminekli, nepiesmejot piemiņu

Biedrības “Latgolys Saeima” ir vērsusies pie Rēzeknes domes priekšsēdētāja, Latgales kongresa simtgades pieminekļa autora un kultūras ministres ar atklātu vēstuli par Latgales...

Foto

Drošības policija: žurnālisti neesot likumdevēji, lai interpretētu likumus

Otrdien biju uzaicināts uz Drošības policiju sniegt liecības kriminālprocesā, kas ir uzsākts par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu, kura...

Foto

Cīņa par komfortu, ne pret noziedzību

Eirodeputātes Ivetas Grigules „piespiedu brīvprātīgā” izstāšanās no ZZS dod netiešu ieganstu cerībām: valdība varbūt saņems dūšu un neizcūkos iespēju noziedzības...

Foto

Kā man gāja Drošības policijā

“Kuram gan citam var uzticēties, ja ne Drošības policijai?” ņipra sarkanmate vaicā, kad norādu, ka Drošības policijā izvietotajiem mantu glabāšanas skapīšiem...

Foto

Laikmeta ainiņas V (Valentīndienas noskaņās)

Romantiskam stāstam esot jābūt kā nobriedušam vīnam - nedaudz neticamam un reibinošas domas raisošam. Ar stāstu sākas vīrieša un sievietes attiecības,...

Foto

Krimināli tiesātais Poikāns ir kaitnieks, Meroni personiski man naudu nemaksā

Esmu saņēmis daudzus jautājumus epastos un sociālajos tīklos. Artus, kas notiek? Kāpēc Tu neatbildi uz visiem...

Foto

Par to, kāpēc „labējās partijas nerunā ar krievvalodīgajiem”

Nolēmu uzrakstīt atbildi Olgas Dragiļevas rakstam “Vēlētājs miskastē”. Rakstā kritizētas t.s. latviskās (vai politkorektāk - labējās) partijas par to,...

Foto

JKP no 2018. gada Rīgā ieviesīs bezmaksas sabiedrisko transportu

Pirmais darbs, ko Jaunā konservatīvā partija (JKP) darīs Rīgas domē (RD), ir visu pašvaldības uzņēmumu audits. Tādā...

Foto

Cenzūra uzstāties KPV LV partijas kongresā

Šī ir manis sagatavotā uzruna KPV LV partijas kongresam, ko esmu spiests nosūtīt medijiem, jo partijas valde aizliedz partijas biedriem...

Foto

Par vienu bezkaunīgu un melīgu piektklasnieku

Jūtos parādā savu viedokli par raidījumā deFacto rādīto sižetu pagājušā svētdienā. Tā kā Artuss (mans draugs, kā viņš sižetā apgalvoja) mani no...

Foto

Publiski atklāta vēstule SAB direktoram J. Maizīša kungam no LR 12.Saeimas deputāta Valda Kalnozola

Kā Latvijas Republikas pilsoņu ievēlēts 12.Saeimas deputāts vēršos pie Jums ar šādiem...

Foto

Karalis ir miris, lai dzīvo karalis! jeb Kādēļ es neraudāšu Latvijas valsts bērēs

Es apzinos, ka šāds virsraksts var tikt uzskatīts par visai provokatīvu un varu...

Foto

Pārbūves mantojums: perversijas deserts

Pēcpadomju gados latviešu garīgajā kultūrā nepatīkams jaunums ir masveidīgā pievēršanās perversajam. Tas tiek darīts ar īpašu entuziasmu un lepnumu un, iespējams, ne...

Foto

Kā valdība pieļāva, ka notiek gadu desmitos mērāma medicīnas darbinieku pazemošana?

Ģimenes ārsts ir pašnodarbinātais. Viņa rīcībā ir darbinieki - sertificēts ārsta palīgs un medmāsa. To...

Foto

Deputātu jautājumi veselības ministrei Čakšai par izvairīšanos nosaukt atbildīgos saistībā ar “e-veselības” projekta ieviešanas darbiem

Jums tika sagatavoti un iesniegti deputātu jautājumi sniegt konkrētu informāciju par...

Foto

Deputātu jautājumi veselības ministrei Čakšai par izvairīšanos sniegt skaidras atbildes saistībā ar “e-veselības” izmaksu pamatotību

Rūpīgi iepazīstoties ar visu Jūsu sniegto informāciju, nākas secināt, ka Jūs...