Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilze

21.03.2017. 13:12

vai tik tas nebija tas zaļais pūķis, kas sagrāba deputātu un tādēļ neieradās? Dzert mazāk vajaga!

Atbildēt

ēnas ir garas

12.01.2017. 18:46

Oi, Ogres pašvaldība ir tādu neprofesionaļu un intrigantu bars, ka aizvien brīnos, kā Valsts kontrole vēl nav visus rokudzelžos iekalusi.

Atbildēt

lemejs

05.01.2017. 16:59

Ogŗe visi deputāti sportisti, Kumho Riepiņas un Vējonis lai vairāk paspiež roku par uzvarēto Vefu, kauns skatīties klauni ! Mangulis un co vispār ir vienas lielas nulles , brēmenes muzikanti.

Atbildēt

bailīgais

05.01.2017. 15:12

Apbrīnoju Rolanda Millera drosmi.Uzstāties tiešajā pret Manguli un Ceplīti - tas ir varonīgi!!!!
Mangulis tieši tāds ir bijis no sākta gala - lai tiktu pie varas, uzmetis savus draudziņus, līdis un nodevis. Viņš ir šovmenis, ne domes vadītājs,bet tukšu salmu kūlējs.

Atbildēt

zzs banda

05.01.2017. 13:08

simulantu varza,atcerieties invalidu lembergu

Atbildēt

tev 100% taisnība

05.01.2017. 13:00

»

Gatis

Tomēr budžeta pieņemšanu aizēnoja un smagu mieļu sajūtu atstāja...


Laikam jau nekā nopietnāka nav, ja par tādām lietām mēģina piesieties. Izskatās jau, ka Millers ir tikai izkārtne - viņam taču prāta par maz, lai pats varētu tādas esejas sadzejot.

Atbildēt

Šalle

05.01.2017. 12:47

Ko piesējās Mangulim?! Viņš savu šovmeņa un reprezentatora darbu dara godam. Nejau viņš lēmumus pieņem. Maz krimināla. Cits stāsts par alkoholiķi-miljonāru.

Atbildēt

Gatis

05.01.2017. 11:36

Tomēr budžeta pieņemšanu aizēnoja un smagu mieļu sajūtu atstāja ...

Roland, beidz visus smīdināt! Pats domē sēžot neizdarīji neko, pilnīgi neko. Saņemto uzticības mandātu (kā saņēmi, tā saņēmi)notralināji. Un tagad piesienies citiem deputātiem par absolūtiem sīkumiem. Ja gribi būt tautas balss, runā par svarīgām lietām nevis meklē utis.

Atbildēt

Petja

05.01.2017. 11:34

Kas par stulbu rakstu,ar vēdergraizēm ir tā,ka piemetas pēkšņi un uz kādu brīdi,bet pielietojot labas tabletes viss ir kārtībā.To pat gastrologs Dr.Danilāns zina!
Ziemassvētku balle pie budžeta ap 50 miljoni,nu beidziet te piesaukt iedzīvotāju rēkinu,pie tam noteikti līdzi bija "groziņi".PIETIEK,nu tiešām pietiek!

Atbildēt

Pīrāgs

05.01.2017. 09:59

Nu nezinu par muzikantu it kā jau strādā cilvēks ,bet tas otrs kas lillā staigā nu toč ir riktīga "beztalkovščina".

Atbildēt

kā jau parasti

04.01.2017. 22:36

prasti meli prastā melu lapā.

Atbildēt

diagnoze

04.01.2017. 22:12

Ja ir slimības lapa, tad ir jāievēro arī veseļošanās režīms. Slimības pēkšņais uzliesmojums liecina, ka tā ir akūta, nevis hroniska un izraisītie cēloņi nav zināmi. Tāpēc pastāv risks inficēt ar savu klātbūtni klātesošos. Bet tas, ka esi mērs, nenozīmē, ka tāpēc vienlīdzīgāks par citiem.

Atbildēt

rezumē

04.01.2017. 20:11

»

Pietiek melot!

http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/22762/?sq=ome


Tātad īsumā: deputāts Millers, kurš gada laikā apmeklējis tikai trīs domes sēdes, ir sašutis par deputātu Manguli, kurš slimības dēļ nav piedalījies vienā sēdē?

Atbildēt

Rolands Millers

04.01.2017. 19:09

Šitas labs - Melnais Pēteris :) Nezin kā ar tiem cāļiem tur iet ?

Atbildēt

PIETIEK

04.01.2017. 18:53

»

Gatis

FACEBOOK karotājs par da jebko ticis līdz PIETIEK


Tas, ka karotājs tāds jokains, nemazina viņa aprakstītā fakta interesantumu - jo to, ka fakts patiess, nenoliedz arī pats brīnumaini atveseļojies kungs.

Atbildēt

Pietiek melot!

04.01.2017. 18:00

http://www.ogrenet.lv/ogre/politika/22762/?sq=ome

Atbildēt

KPV

04.01.2017. 17:48

Rolands Millers. Ogres Artuss Kaimiņš. Un labi saprotās ar Lielvārdes Artusa reinkarnāciju, 2000000 mio puisēnu Jāni Āboliņu.

Atbildēt

jibiorio

04.01.2017. 17:41

Kurš par deputātu kļuva tādā veidā?

Atbildēt

Gatis

04.01.2017. 17:40

FACEBOOK karotājs par da jebko ticis līdz PIETIEK?

Atbildēt

Zintis

04.01.2017. 17:22

Ja par domes prieksēdētāju ir ievēlēts muzikants kam budžets ir mazsvarīgs bet balle ir tas uz ko ir vērts saspringt. Tad piedodiet man būtu labāk spēlējis nevis māžojies. Visi zina , ka šitas nesaprot no budžeta ne ko !

Atbildēt

Gunārs

04.01.2017. 17:22

Diez ko otrs šeit pieminētais partijas biedrs var atbildēt uz šo???? Varbūt var apspriest viņa dalības biežumu un domes sēžu apmeklētību kā tādu??? Vai vispār tāds alko atkarīgs cilvēks tur vajadzīgs?? Vajadzētu nopublicēt apmeklētības sarakstu un viss būtu skaidrs,kā patiesībā ir un kas strādā,kas nē-nebūs jautājumi jāuzdod.

Atbildēt

PIETIEK

04.01.2017. 16:59

»

jibiorio

Nu nē taču raksta autoram


Jā, Rolands Millers ir bijušais domes deputāts - līdz 2013. gadam.

Atbildēt

jibiorio

04.01.2017. 16:42

Nu nē taču raksta autoram?

Atbildēt

Melnais Pēteris

04.01.2017. 16:38

....Viņiem jau iepriekš iedotas lapiņas ar ZZS sarakstu, kurā kāds cits jau bija ielicis plusiņus spēkavīram Agrim Kazeļņikovam un pašvaldības deputātam Rolandam Milleram, bet pārējiem ievilkti mīnusiņi.....

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/233833-ogres_balsu_pirksanas_lieta_noskaidroti_balsu_pirceji_bet_pasutitaji_nav_zinami

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvija ir atguvusi neatkarību?

FotoBarikāžu laiks 1991.gada janvārī deva spēcīgu impulsu Latvijas iedzīvotāju apņēmībai panākt valsts neatkarības pilnīgu atjaunošanu. 1991. gada 3. marta aptaujā piedalījās 87,6% Latvijas balsstiesīgo iedzīvotāju, no kuriem par demokrātisku un valstiski neatkarīgu Latvijas Republiku nobalsoja 73,7%, bet pret – 24,7% iedzīvotāju. Tā rezultātā 1991. gada 18. martā Dānijas valdība parakstīja protokolu par sadarbību starp Dānijas Karalisti un Latvijas Republiku, apstiprinot Latvijas atzīšanu par neatkarīgu valsti, pagaidām gan neatjaunojot oficiālas diplomātiskās attiecības.
Lasīt visu...

21

Par nekustamā īpašuma Skolas ielā 4, Ikšķilē iegādes nepieļaušanu

FotoBiedrībai "Ikšķiles novada uzņēmēju biedrība" tapis zināms, ka uz Ikšķiles novada domes aprīļa sēdi tiek gatavots jautājums par nekustamā īpašuma Skolas ielā 4, Ikšķilē iegādi par nesamērīgi augstu pirkuma maksu EUR 325 100 apmērā.
Lasīt visu...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

Vēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda...

Foto

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

Nesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar...

Foto

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

Pēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai...

Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...