Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Nepieciešams finansiāls atbalsts augstākās komunistu un čekistu nomenklatūras sarakstu publiskošanai

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tanks007

03.01.2018. 21:57

Nav ko cepties! 100saeimas deputāti izlems čekas maisus atvērt tad, kad visi čekisti būs nomiruši!

Atbildēt

...

02.01.2018. 17:36

gribētos izlasīt to DVI kārtējo šedevru !!!!

Atbildēt

A.N.

28.12.2017. 14:19

Dāma saka "Komisijas uzdevums ir zinātniskā izpēte". Taču viņas melnais kungs nelietis Kangeris, saka - liels dzērājs, tā nedomā. Viņam ir dots uzdevums sēt naidu, pazemot latviešu inteliģenci, LR sabiedrībā uzkurināt psihozi. Nelieti Kangeri netieši nosoda arī tāds VDK specs kā Bojārs. Tāpēc nelietis Kangeris ir sūtams uz Tartaru. Pirms tam tāds pats melnums kā Stradiņš viņam var iešķiept akadēmiķa kroni, kas būtu ideāli latviska izdarība, nelietības/nodevības gēnu stimulēti. Komisiju jālikvidē, jo tās darbība ir nacionāli kaitīga.

Atbildēt

Šo 4. maija hibrīdvalsti

28.12.2017. 10:55

»

HA!

Savādi, ka 4.maija republikā visus šos gadus pie varas ir bijuši mūsu pašu tautieši, ne tie, no kuriem tiekam iebaidīti. Mēs paši viņus esam ievēlējuši, ne Kremļa piespiesti. Kā tas nākas, ka šie čekisti panākuši Latvijas iekļaušanu ES un NATO ? Tas, ka šai hibrīdvalstij nav nekā kopīga ar 18.novembra...


tieši čekisti, komunisti un VDK virsnieki kā Borovkovs, Bojārs un VVF ieveda pēc Krievijas FSB priekšrakstiem NATO un ES kā Trojas zirgu.

Mērķis tas pats - pierādīt, ka Latvija nav spējīga uz savu valsti, kaut tā ir NATO un ES. Vai ir spējīga? Nav, jo slīgst nabadzībā parādos un to pamet pamatnācija.

Ja katrs nesapratīs, ka tās ir Krievijas FSB , vietējo čekistu un komunistu, LPSR VDK darbinieku kā Borovkovs, Āboltiņa, Godmanis, Lembergs, Kreituse utt. darbības rezultāts, vaina tikas uzvelta pamatnācijai, ko arī Krievijas FSB grib panākt.

Atbildēt

Jānis

28.12.2017. 10:22

Rets gadījums mūsu valstī - cilvēks atzīst un uzņemas atbildību. Visu cieņu, Marta Starostina. Par situāciju - jūtams, spriedze pieaug, kāds kļuvis dikti tramīgs.Ka agrāk šķita nesvarīgi, tad tagad esmu par vārdiņu atklāšanu.

Atbildēt

VDK 4.maija republika

28.12.2017. 08:45

Šo personu vidū, iespējams, spriežot pēc vārdiem un uzvārdiem, ir vairāki pašreizējie, 12. Saeimas deputāti, kā arī bijušie Saeimas deputāti un Ministru kabineta locekļi, ļoti augstas tiesu varas amatpersonas, bijušās valsts pārvaldes amatpersonas, taja skaitā augsta ranga diplomāti, augstas Izglītības un zinātnes ministrijas resora iestāžu amatpersonas, pašvaldību vadītāji, Latvijā atpazīstami ļoti turīgi uzņēmēji, banku īpašnieki un vadītāji, brīvostu valdes locekļi, atpazīstamu politiķu, tajā skaitā bijušo Saeimas deputātu un ministru ģimenes locekļi, politisko partiju aktīvisti, plašsaziņas līdzekļu pārstāvji,

Atbildēt

MI

28.12.2017. 01:57

Zinātniskais darbs vēsturē un personu datu aizsardzība ir divas pretējas nesavienojamas lietas, jeb savstarpēji izslēdzošas lietas.
Ja ir datu aizsardzība, tad nav vēstures. Vai ja ir vēsture, tad nav datu aizsardzības. Sabiedrībai nezināma vēsture nav vēsture. Skolā vēsturi neiemācīsi ar nezināmu, vai slepenu, vai rediģētu vēsturi.
Tas ir debīlisms, apzināta kaitniecība augstākajā mērā.
Man ir kauns, ka zinātniekiem ir jārunā un jāskaidro par lietām, kuras ir pašsaprotamas pat mazliet izglītotiem cilvēkiem.
Tas ir vājprāts. Čeka ar saviem pakalpiņiem rullē pilnībā un nekaunībai vairs nav robežu.

Atbildēt

sākas likumīgās spazmas

28.12.2017. 00:25

Vai tik atkal nesāks lidot lapsenes?

Atbildēt

HA!

27.12.2017. 23:44

Savādi, ka 4.maija republikā visus šos gadus pie varas ir bijuši mūsu pašu tautieši, ne tie, no kuriem tiekam iebaidīti. Mēs paši viņus esam ievēlējuši, ne Kremļa piespiesti. Kā tas nākas, ka šie čekisti panākuši Latvijas iekļaušanu ES un NATO ? Tas, ka šai hibrīdvalstij nav nekā kopīga ar 18.novembra Latviju, skaidrs pat sivēnam. Nav nekādu priekšnoteikumu, lai kaut kas šeit mainītos mūsu pašu prāta mazspējas dēļ.

Atbildēt

agents

27.12.2017. 22:50

Kamer kremlis nedos atlauju , kartoteka netiks atklata. Vieniga ceriba uz Rietumos esoso kartoteku ,kura tika nokopeta un nopirkta krievija 90s. Tauta ari zina loti augstas amatpersonas ,kuras ir tagad amatos . Bet baidas par to atklati runat ,jo kurs tad grib problemas .

Atbildēt

kurmis

27.12.2017. 22:14

»

Vai kādam vēl

ir saglabājušās šaubas, ka nedzīvojam komunistu, čekistu un Krievijas FSB 4. maija hibrīdvalstī...


Atmodas sākumā savā naivumā cerēju ka okupantu pilnvarotie -komunisti un komsorgi zaudēs varu un ietekmi.Par to arī publiski iestājos.Rezultatā kūkoju bez zemes,bez mežiem,bez veselības aprūpes,bet valsti vada tie,kurus nevienā no okupācijas atbrīvotā valstī nelaistu tuvu varai.Par savas tautas labsirdību maksājam ar tautas iznīcības draudiem,nabadzību un čekas aģentu un citu okupācijas mēslu slavēšanu,apbalvošanu un citām saprātam neaptveramam izdarībām.

Atbildēt

nu tad jau

27.12.2017. 21:12

Pagadīsim 2018. gada 25. maiju - būs jautri!

Atbildēt

Pēc būtības

27.12.2017. 19:31

nav nekāda tiesiska pamata pat runāt par personu datu aizsardzības LR likumdošanas attiecināšanu uz LPSR - citas valsts personām, kuru dati atrodami LPSR VDK dokumentos. Ja kāds to dara, tad rīkojas neloģiski, prettiesiski un patvarīgi.

Atbildēt

Vai kādam vēl

27.12.2017. 18:58

ir saglabājušās šaubas, ka nedzīvojam komunistu, čekistu un Krievijas FSB 4. maija hibrīdvalstī?

Vai kāds vēl šaubās par to, kāpēc Latvija cieš vienu krahu pēc otra ekonomikā? Diversijās, ko Krievijas izmanto pret Latvijas ekonomiku, tā iesaista bijušos LPSR VDK darbiniekus un čekistus, bijušos komunistus.

Vai kāds vēl šaubās, ka Krievijas FSB PSRS VDK laiku metodēm negrauj Latvijas ekonomiku ar vietējo čekistu rokām, Latviju šodien izveidojot par Trojas zirgu NATO un ES?

Genocīds, ko 4. maija republika -Krievijas hibrīdvalsts realizē pret Latvijas pamatnāciju, to padzenot no Latvijas, ir tikai ar vienu mērķi - pārkrievot Latviju, krievvalodīgajiem nonākot valdībā, kur tos virza Krievijas aģents A. Lembergs. Nonākot valdībā Saskaņas biedriem - Krievijas aģentiem būs pieeja valsts noslēpumiem.

Lai ieviestu otru valsts valodu, atliks Saeimai nobalsot, lai izmainītu Satversmi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas atziņas pēc NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmes

Foto1. Lai gan tā bija spriedzes pilna, tomēr tālu no Pastardienas. 2. Tajā pieņemtie lēmumi objektīvi nostiprina NATO militārās spējas un atbilst mūsu drošības interesēm. 3. Sen nebiju redzējis tādu vienprātību saistībā ar draudu un risku vērtējumu, tostarp Krievijas rīcības kontekstā.
Lasīt visu...

21

Civilizācijas norieta enciklopēdija: mantojums

FotoĻoti izplatīts ir viedoklis par antīkās kultūras turpināšanos eiropeiskajā jeb Rietumu kultūrā. Par Rietumu kultūras sākotni un pamatu uzskata antīko kultūru. Tāds viedoklis dominē vispārējā izglītībā un sabiedrības masu apziņā.
Lasīt visu...

21

Vai TV3 politisko ziņu reportieris barojas no pirista Federa?

FotoVakar noskatījos visu televīziju sižetus par Reģionālās apvienības rīkoto preses konferenci par startu vēlēšanās. Sižeti kā jau sižeti - kas būs līderi, kāda programma, kā līdz šim veicies un kāds partijas reitings.
Lasīt visu...

13

Liksim svešus bērnus mierā

FotoIedomājieties - jūs pavadāt nedēļas nogali mājās ar ģimeni. Kamēr jūs esat virtuvē un gatavojat pusdienas, jūsu mājās kāds ielaužas un aizved prom jūsu bērnu. Kādu laiku šis "kāds" jūsu bērnu tur ieslodzījumā pie sevis, bet ar laiku bērns aug, kas, protams, rada problēmas - ēd vairāk, vajadzīgas jaunas drēbes utt. Tad nu nolaupītājs sameklē bērnunamu, kur jūsu bērnu izmitināt - lai atbildīgās iestādes par viņu rūpējas. Bet jūs par savu bērnu nekad vairs neko nedzirdat...
Lasīt visu...

12

Džungļu likumi

FotoLielākā cilvēku daļa, arī latviešu, dzīvo ilūziju varā. Bieži nākas dzirdēt sašutušas runas un pārmetumus par kādu politiķi – nu kā viņš tā drīkst, nu kā viņš tā var... Bet kāpēc lai viņš tā nedrīkstētu un nevarētu? Noziedznieki neveido noziedzīgas organizācijas, lai ievērotu likumus, politiķi neveido politiskas organizācijas un necīnās par varu, lai ievērotu likumus un partiju programmās rakstīto.
Lasīt visu...

22

Kāpēc es raudāju?

FotoEs esmu ļoti nemuzikāls cilvēks. Man ne tikai nav muzikālās dzirdes, man pat ir problēmas ar elementāra ritma sadzirdēšanu (pat valsī man ir problēmas, tam jābūt ļoti elementāram un izteiktam, lai es varētu izdejot visvienkāršāko viens, div’, trīs, viens, div’, trīs, bet par tādām lietām kā tango man pat nav, ko domāt). Man nepatīk arī pasākumi, kuros ir daudz cilvēku. Es varu izturēt, ja vajag, bet man nepatīk. Bet vēl vairāk man nepatīk un īpašas aizdomas raisa masu kultūras produkti. Ja kaut kas patīk visiem, es negribu pat uzzināt, kas tas ir.
Lasīt visu...

10

Esiet sveikti, Ziemas... nē, Dziesmusvētku dalībnieki

FotoSvētku dalībnieki! Šodien mēs svinam latviešu dziesmas un dejas svētkus! Es sveicu Vispārējo latviešu dziesmusvētku kopkori – mūsu tautas diženāko simbolu – stipru un varenu!
Lasīt visu...

21

Viss sākas galvā – gan attieksme, gan diskriminācija

FotoVēlos izteikt pārdomas par vienu tēmu, kura nav atrodama nevienas politiskās partijas līdz šim zināmajām priekšvēlēšanu programmām. Varbūt tāpēc, ka ilgus gadus šajā pasaules nostūrī gan padomijas laikos, gan arī neatkarības laikos tā bija un ir savā ziņā tabu. Līdzīgi kā ar karstu kartupeli - to paviļā, paviļā, bet baidās paņemt rokās, kur nu vēl par to runāt vai rakstīt. Lielākā daļa sabiedrības par to negrib runāt, rakstīt, kur nu vēl domāt. Kas to gribētu darīt? Tie ir cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem un viņu tuvinieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosaukšu uzvārdus rīt

Godātā redakcija, steidzu paust savu atbalstu lieliskai iniciatīvai, kurai pievienojas jauni un veci. Es šeit domāju a. god. zv. adv. Gobzema kga pasākto...

Foto

Latvijas dilemma

2018.gada 24.maijā portālā „Delfi” publicēja Viļa Krištopana „versiju” ar nosaukumu „Izniekotās iespējas”. Tā ir laba publikācija. Šī „versija” tāpat kā jebkura versija aicina radoši...

Foto

Vēstule Romas pāvestam: lūdzam iniciēt starptautisku izmeklēšanu saistībā ar Latvijā katastrofiskos apmēros radīto nabadzību

Latvijas Katoļu baznīca un valsts augstākās amatpersonas ir aicinājuši Jūsu Svētību apmeklēt...

Foto

Putins jau rokas stiepiena attālumā no NATO Ahileja papēža

Tas ir tikai burtiski dažu mēnešu jautājums, kad Putina Krievija var satricināt NATO un visus 21. gadsimta...

Foto

Par Dziesmu svētkiem (raksts tapis pirms pieciem gadiem)

Deju svētku biļetes nopirku „no rokas” par 50 latiem gabalā. Labi, ka pirku laikus, pēdējā dienā cena uzkāpa...

Foto

Ko aizstāv Aldis Gobzems?

Pēdējo nedēļu laikā bijušais Maksātnespējas administrācijas direktors Aldis Gobzems ir nācis klajā ar virkni skaļiem paziņojumiem. Tiek izmantoti visi līdzekļi, lai, iespējams,...

Foto

Kāpēc es nekad nebalsošu par „Saskaņu”: privātas pārdomas vēlēšanu sakarā

Man tas vienmēr šķitis pašsaprotami. Taču pēdējo notikumu sakarā gribēju pateikt arī tādā melns uz balta...

Foto

Klusais centrs var gulēt mierīgi – ogle uzlabos jūsu kuņģa darbību

Gruzīniem esot desmitiem lielisku attaisnojumu gadījumam, ja šašliks nav izdevies gluži tik labs kā vajadzētu....

Foto

Stulbuma modernizācija

Principā nekas negaidīts nav noticis. Stulbeņi nekad brīvprātīgi nepadodas. Stulbums atrodas ambiciozuma virsotnē. Stulbums nepazīst paškritiku un piekāpību. Stulbeņu godkārību var apturēt, kā tautā...