Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Par svētdienas sociķiem jeb – viela pārdomām pirms 4.oktobra

Artūrs Šmits, Latvijas Republikas pilsonis, bezpartejisks
02.10.2014.
Komentāri (34)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Apskatot jaunākos „reitingus”, kas rāda, ka politiskā „topa” vadībā joprojām atrodas politiskā varza ar nosaukumu Saskaņa (ar vai bez „centra” – nav būtiski), kas dažādos veidos ne reizi vien pierādījusi sevi latviešu, to valodas un visa latviskā nīšanā, paši par sevi „uzprasās” daži secinājumi un minējumi.

Pirmais. Latvijas elektorāts (īpaši latviskais) ir izcili stulbs, debils vai sevišķi kaitnieciski noskaņots un ilgojas vien pēc jauki dubļainiem vai mēslos nostaigātiem kirzas zābakiem, kuru papēži uzstājīgi uzmīs tā deģenerētajiem atmirušo smadzeņu podiem.

Otrais. Šis vēlētāju kopums joprojām ir tik naivs, ka tic – oficiālas divvalodības atbalstītāji patiešām ir latviešu valodu godā turoši „sociāldemokrāti”, kas nu tik nāks un visu pārdalīs par labu nabadzīgākajam slānim.

Kā teiktu šo politikāņu draugi austrumos – „mārrutki glāzē”! Katram loģiski domājošam šīs valsts iedzīvotājam ar neapbruņotu aci redzams, ka teju gadsimta ceturksni pēc neatkarības atgūšanas Latvija gribot negribot tikusi pie jauniem kangariem, kuri balsis zvejo tajā latviski „ne bū, ne bē” neprotošu „pilsoņu” barā, kas sapņo par oficiālu rusifikāciju vai tēvoča Vovas „nākšanu palīgā tautiešu aizstāvēšanai”.

Cik neaptēstam, dumjam vai pat ļaunprātīgam jābūt potenciālajam vēlētājam, lai gatavotos atdot balsi par politisko spēku, kas savus patiesos nolūkus un nostāju netieši paguvis atklāt ne reizi vien.

Pirmkārt, šie politiķi gadiem ilgi nav spējuši noformulēt savu viedokli par Latvijas okupāciju pagājušā gadsimta četrdesmitajos gados, lavierējot starp „aneksiju” un citiem „mērenākiem” terminiem.

Kompromisam piedāvātā devīze „okupācija bija, okupantu nav" tikai vēlreiz apliecina saskanīgo politikāņu parodiju vēlmi lavierēt, lai saglābtu aitas un pabarotu vilkus, proti - iegūtu latviešu simpātijas un netiktu izsvilpti no krievu vidus. Kur tad palika okupanti un viņu pēcteči? Gaisā izkūpēja?

Otrkārt, tieši Saskaņa šogad uzskatāmi izvairījās no savas nostājas formulēšanas par Krievijas agresiju Ukrainā, faktiski izliekoties par sprāgušiem ēzeļiem un klusējot atbalstot Maskavas melu propagandu, ka reālu karadarbību un tūkstošiem upuru Ukrainā izraisījis kaut kāds teju vai „zaļo marsiešu” bataljons, par ko Krievija „neko nezina”. Jā, un „humāno zagļu” autokolonnas jau ir tikai labas gribas žests...

Treškārt, tieši saskaņieši (jo īpaši Rīgas mērs, kurš savulaik, būdams 30 gadus vecs, savu uzticību latviskumam apliecināja, nespējot nosaukt šīs valsts himnas autoru!) stāvēja pie „šūpuļa” divvalodības referendumam, atklāti aicinot balsot par krievu kā otru oficiālo valsts valodu Latvijā! Līdz ar to faktiski mazinot jebkādu nepilsoņu motivāciju valsts valodu iemācīties.

Turklāt – neskatoties uz iepriekš deklarēto, ka „norobežosies” no referenduma, ko iniciējuši daži radikālie krievu valodas aizstāvji osipovu, lindermanu, gapoņenko, aijo un citu apšaubāmu, bet Saskaņai gana tuvu stāvošu tipu izskatā.

Ceturtkārt, tieši saskaņiešiem ir līgums ar Vladimira Putina faktiski kūrēto partiju Vienotā Krievija, kas gana labi izskaidro „nevēlēšanos” atklāti izrādīt attieksmi pret lielās kaimiņvalsts militārajām un citām izdarībām abās pusēs tās robežām, Latvijas krievvalodīgo puišeļu sūtīšanu uz Krievijas militārajām nometnēm (tiek ražoti potenciālie „piektās kolonnas” kandidāti?) un inscenētajiem „vaidiem” Vladimironkulim, cik ļoti tos krievus Latvijā apspiež...

Kur vēl tālāk par šādu „politpedofiliju”? Pat nerunājot par pašreizējā Rīgas mēra Nila Ušakova Krievijā bez mazākās kautrēšanās paustajām simpātijām ar hitleriskām ambīcijām apsēstajam „caram”, kurš esot „labākais, kas vien var būt” (kaut vai „tikai” salīdzinājumā ar Žirinovski un komunistiem).

Piektkārt, tieši saskaņiešu kongress bija vieta, kur šim politiskajam spēkam tuvu stāvošā ekonomiste Jevgenija Zaiceva Latvijas okupāciju pagātnē nekautrējās nosaukt par „nelielas palīdzības sniegšanu” un kur virkne aktīvistu uzstājās krievu valodā. Turklāt Zaiceva ir „alternatīvā Latvijas valsts budžeta” autore, kuras sastādītais „budžets” cita starpā paredzēja tādas „rozīnes”, kā lata devalvāciju par 15%, pamatīgu budžeta deficīta palielināšanu, atteikšanos no eiro ieviešanas uz vismaz 10 gadiem un valsts uzņēmumu iztirgošanu.

Sestkārt, saskaņieši ik gadu maijā atklāti pauž nedalītu atbalstu vodku dzerošajiem „uzvarētājiem” pie Pārdaugavas monstra un mierīgi popularizē oranži melnās lentītes. (Uzruna ar sveicienu „vienotā Krievijā”, kas zina, bija zemapziņas vai īsto nolūku diktēta?)

Septītkārt, partijas politiskās aģitācijas avīzes ir acīmredzami pretrunīgas atkarībā no valodas, kādā tās iespiestas, latviešiem un krieviem pozicionējot nevis savu nostāju aktuālos jautājumos, bet tiražējot to, ko katra no šīm nācijām vēlas dzirdēt (lasīt) – faktiski politiskās liekulības augstākā pilotāža.

Astotkārt, neskatoties uz vājajiem mēģinājumiem sevi pozicionēt kā „sociāldemokrātus”, „Saskaņa” nav piedāvājusi nevienu reālu valsts ieņēmumu avotu, tā vietā spiežot uz sabiedrībā jūtīgākajiem punktiem – par pensionāru sūro ikdienu un nabadzību, pilnām mutēm aicinot tik uz pārdalīšanu, bet neminot nevienu alternatīvu, lai situāciju uzlabotu.

Nav slikts „lieliskais varoņdarbu tops”, ne tā? Īpaši tādēļ, ka tas atstāj maz šaubu, ka „sociāldemokrātija” ir tikai aizsegs acu aizmālēšanai, lai slēptu patiesos nodomus. Lai kā arī šie lamātu „sliktās labējās partijas”, paši – „tik labiņie kreisie” nav ne par matu labāki – nesaimnieciskums manāms ar neapbruņotu aci vispirmām kārtām jau galvaspilsētas satiksmes saimniecībā, Rīgas finanses ir tālu no ideālām, teju katru iepirkumu pavada pamatīga pārmaksa draugu firmām, korupcijas skandāli izskan pietiekami biezā slānī, amatos ar milzu algām tiek sabāzti „pareizās” politiskās piederības pajoliņi, kuriem no attiecīgās jomas sajēgas nav vairāk kā cūkām no kosmonautikas, bet partijas ziedotāji izrādās šaubīgāki par viltotu kredītkarti.

„Latvijas problēma nav krievi, Latvijas problēma ir nabadzība” – nesen no afišu stabiem Saskaņas vārdā deklarēja kāds nobarots mūlis. Saskaņa krievus nevar uzskatīt par problēmu ne Latvijā, ne citviet, jo tie galu galā ir „savējie”, ja neskaita to salīdzinoši nelielo krievvalodīgās sabiedrības daļu, kurai otra valsts valoda nav vajadzīga (jo tā tekoši runā gan latviski, gan krieviski) un kas nav ļāvusies smadzeņu kompostrēšanai Kremļa stilā.

Toties atļaušos apgalvot, ka Latvijas problēma visos laikos ir bijusi politiskie un citi kangari un viņu līdzskrējēji-atsūkātāji. Atmodas laikos brīvu Latviju pašā saknē centās iznīdēt kangaru banda ar rubikiem, ždanokām, lopatiniem, aleksejeviem, dzenīšiem, dīmaņiem un viņu kājlaižu bariem, biezā slānī tiražējot melus labākajās tagadējās Krievijas politikas tradīcijās.

Šodien kangari sapulcējušies zem labi zināma promaskaviskā spēka karoga, gatavi sniegt politisko minetistu pakalpojumus Kremļa elitei, kuras divi galvenie personāži savu nīkulību augumā cenšas kompensēt ar cita nīkulīga tipāža Napoleona cienīgām iekarotāju ambīcijām un agresiju pret citām valstīm.

Par šādiem kaitniekiem – „svētdienas sociāldemokrātiem” – balsot gatavā elektorāta daļa zemāk var krist tikai par vienu pakāpienu – nobalsojot par Latvijas Krievu savienību, kuras „modes ikona” Mitrofanovs, nesagaidījis PVN pazemināšanu saulespuķu sēklām un treniņbiksēm, TV debatēs aizgūtnēm pamanījās izbļaustīties, ka „valdība mūs neklausa” un nebalsta krievu skolas tā, kā šie „politiķi” vēlētos.

Kas gan šie mitrofanovi un viņiem līdzīgie tādi ir, ka valdībai tie būtu jāklausa? Šeit ir Latvija un kārtību te noteiks tās valdība, nevis tas klaigātāju un ākstu bars, kas izlaidies tiktāl, ka daudzu gadu desmitu laikā latviešu valodā nav iemācījies pat elementāras pieklājības frāzes! Ja nu kādam valsts valoda ir kā nagla pakaļgalā un dzīve šeit ir tik grūta, ka krustu šķērsu jāsūdzas Maskavā par „diskrimināciju”, lūdzu – nelojālie un „piektkolonisti” šeit nav vajadzīgi, robeža ir vaļā, un gan jau tajā pusē patvērums atradīsies. Padzīvosiet pāris mēnešus bardaka un korupcijas pārmocītajā dižvalstī un viennozīmīgi apsvērsiet iespēju atgriezties „diskriminējošajā” Latvijā.

Nobeigumā novēlējums ikvienam, kurš gatavs vēlēšanās savu balsi atdot par promaskaviskajiem politiskajiem spēkiem – vienlaikus iepakojiet savu ķermeņu intīmās daļas un nosūtiet uz Rīgas domi kā atbalsta apliecinājumu! Vēlams – kopā ar personu apliecinošu dokumentu, lai partijas līderis un rātskungs zina savus pielūdzējus, citi – vietējos stulbeņus. Jo šo krievmīļu un rusifikācijas patriotu pūli latviskāku nespēj padarīt ne lielāks latvisko uzvārdu īpatsvars listēs, ne tautā cienīta dzejnieka (labi, ka ne šofera!) dēla, potenciālā tautas nodevēja, ielikšana par vienu no lokomotīvēm.

Novērtē šo rakstu:

42
102

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

FotoBiedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra Dzintara Rasnača (NA) vadībā, aicina LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties, dodot ministra krēsla vietu spējīgākai personai, kura izprot tiesiskuma nozīmi un lomu valsts attīstībā un sabiedrības labklājībā.
Lasīt visu...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...