Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mija

12.04.2017. 15:52

Par Nacionālās apvienības vājumu vai negribēšanu ko darīt absolūti korumpētās jeb politizētās tieslietas. Tas vien jau liecina, kādā valstī dzīvojam.

Atbildēt

andris a

11.04.2017. 19:15

Šodien Latv. Radio 1 pusdienas raidījumā Zinātnes un Izglītības ministrs K.Šadurskis izteicās / mēģināja zombēt/ , ka tie mūsu baltu skolēni, kas nemācoties prestīžajās skolās-turpmāk dzīvei esot/ viņš teica, ka ir/ ...nolemti kā neveiksminieki. ...Neiedomājams CINISMS! Te ir atkal piemērs , ka K.Š. vadītajai Ministrijai ir ATTTĀLINĀTA...latviešu -baltu -āriskā izcilā garīgi augstvērtīgā kultūra. Garīgi dvēseliskā izglītība jau pamatā ir DABAI vērtīgāka par tehnisko valsts organizēto izglītību, kas regulāri ir mainīga.Mūsu latviešu Dainu valoda ir Pastāvīga un Mūžīga. Un šīs zinības ir jākultivē mūsu izglītības iestādēs no atvasīšu dārziņa - līdz augstākai izglītībai un vēl tālāk....

Atbildēt

Zaraza

09.04.2017. 19:22

Jā, ir lietas, kas man "ulakovu' valdībā nepatīk. Bet vēl vairāk man riebjas īsteno latviešu dibenlīšana Eiropai, amerikāņu bezierunu ielaišana un klajas necieņas izrādīšana Krievijai, savā iedomībā piemirstot, ka Krievija ir līdz zobiem nobruņotākā, resursiem bagātākā un ideoloģiski motivētākā valsts pasaulē.

Atbildēt

a411

08.04.2017. 18:37

Gedroic! Ja Islandes servera rīcībā nav informācijas par Nila U. sadarbību ar Krievijas spiegu Hapilovu, tad ieskaties kompromat.lv

Atbildēt

!

04.04.2017. 03:03

»

atskirigais

neonacistiem...


neonacists imants paradnieks nelieto liftu.ta ir vina,,cina,, pret Krieviju !

Atbildēt

atskirigais

04.04.2017. 02:59

neonacistiem:
1.a la berzins mute nekad nav bijusi 32 zobi.
2.,,ministrs,, berzins nezin savas valsts kopplatibu.
3.ministrs berzins kvadratsakni mekle biesu dobe un nemak sareizinat 12x12.
4.neonacisti aktivi akstas pie Brivibas pieminekla 16 marta.
5.neonacisti atbalsta nato latvijas okupaciju un sorosa degradejoso propogandu latvija.
6.neonacists raivis dzintars ir Jevgenija Osipova draugs.
7.neonacisti ir lidzvainigi dombrovska politika,kas izdzina no Dzimtenes simtiem tukstosus latviesu.

Atbildēt

MG43

03.04.2017. 16:41

»

AG

Te nav runa par datumu, bet par to, ka okupanti tur ņirgājas par latviešiem


šaubos vai Latvietis,latvanis tu esi.

Atbildēt

Gedroic, negrābsties gar 9. maiju

02.04.2017. 21:50

Mans tēvs, dienēja Latvijas armijā, ienāca vācieši, un automātiski visi kļuva par leģionāriem, tad Kurelieši sāka savu cīņu, kā rezultātā manu tēvu vācieši ielika starplaukā pirtiņā kuru bija paredzēts uzlaist gaisā ar vēl vairākiem karavīriem, atnāca krievu izlūki un izvilka viņus, tēvs fašistus aizdzina līdz berlīnei.
Tādi kā tu gedroics, tb/lnnk, VL un vesals bars ūber nacionāl patriotu varzas, jums nekāda sakara nav nedz ar Latviju, nedz ar Latvijas Tautu, nedz ar Latvijas Bŗīvību, jūs esat gnīdas, parazīti kuri tagad piezīdušies pie tautas un gribat zīst līdz pēdējai asins lāsei, jums visiem vieta uz apses mietiem Latvijas purvos.

Atbildēt

Apmierinātais

02.04.2017. 21:45

Puszīds Gedr0ics atkal savus naida kurinošos vēmekļus izlicis visiem apskatei FCK nacionālists - "naconālists", zilā krāsā pie kam vēl.

Atbildēt

REKĀ

01.04.2017. 21:41

Ir stulbi bļaustīties par 9.maiju. Berlīnē vēl bija 8.datums, bet Maskavā jau 9.Mūsu valdība pie šī pieminekļa atzīmēs nacisma sagrāvi 8.maijā, tie, kuri karoja pret nacismu 9. Kā pie mežoņiem. Cīņa notiek par totēmiem un laika joslām.Atgādinu: pieminekli, sauktu par Staļina pirkstu projektēja un izveidoja Komunālprojekta inženieri-konstruktori G.Bētiņš, H.Lācis.ArhitektiE.Bāliņš, E.Vecumnieks, V.Zilgalvis.Autori-tēlnieki L.Bukovskis, A.Gulbis,L.Kristovskis.

Atbildēt

Rietumu banka

31.03.2017. 18:16

Viņi mīl žīdus: pirmie - Vašingtonas, bet otrie - Kremļa.

Atbildēt

Ripa

31.03.2017. 13:38

....sauciet tautu uz ielām, lai tā atceras barikāžu laikus un kā dzīva siena nostājas pretī okupantiem,
-----------------
Protams, un resnais kretīns ar prieku TV, aliņu sūkdams, noskatīsies šito šovu.

Sauciet, ejiet, protestējiet, atlaidiet SaJmu...
A es drusku patriotiski pabezdēšu dīvānā un paskatīšos!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

31.03.2017. 10:44

Nacionāli ir vienā no pusēm, kas Latviju ir sadalījuši. Urlakoviešiem Rīga un daļa Latgales, bet liberāļiem, sarkanajiem zaļzemniekiem, tūdaliņiem un liberastiem pārējā valsts. Tā ka neviens te Rīgā neies cīnīties. Nacionāļi pat par mēra kandidātu izvirzīja Urlakova sievas labāko draudzeni. The war is over. Un mēs neesam tie, kas šo karu ir uzvarējuši.

Atbildēt

Pēteris

31.03.2017. 10:34

»

Aizver muti

Visi 9 maija uzvaras parkā pret komunistu slavināšanu. Cik vajag cilvēku,lai aizņemtu lielāko daļu parka


Pamēģiniet.Visi uz UZVARAS PARKU 9. MAIJĀ,lai netiek slavināti nacistu līdzskrējēji.

Atbildēt

Juzeps Popeļuška

31.03.2017. 10:16

vēlēšanās sorosa URLAKIEM nekas nespīd,skuju taka,tāpēc sorosa URLAKIEŠI streso un ārdās neganti.Nekas nepalīdzēs.Caurkritums.TIKAI "SASKAŅAS CENTRS"!

Atbildēt

Raitis

31.03.2017. 09:53

Par kādiem jautājumiem nekad nedzirdēsiet runājam Aivaru Gedroicu?

Sociālā nodrošinājuma pabalsts ir palicis 2005.gada, bet trūcīguma slieksnis - 2011. gada līmenī," Saeimā deputātiem ikgadējā ziņojumā skaidroja tiesībsargs Jansons.

"Nonācām pie secinājuma, ka valstī izveidotais veselības aprūpes modelis neatbilst starptautiskajam cilvēktiesību standartam," uzsvēra tiesībsargs.

Tāpat deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) pievērsās vairākām problēmām valstī. "Mana valsts ir pirmā valsts ES grūtnieču mirstības ziņā. Manā valstī 17 cilvēki dienā nomirst spēka gados. Viņi nomirst no tā, ka viņi nespēj dabūt kvalitatīvu veselības aprūpi, vai vienkārši viņi nespēj aiziet līdz slimnīcai, kuru nav," pauda deputāts. Viņš arī norādīja uz mediķu pārāk lielo slodzi un reizē to, ka Latgalē vienas dienas laikā ar sabiedrisko transportu nevarot nokļūt līdz savam ģimenes ārstam un atpakaļ.

Atbildēt

;)

31.03.2017. 09:37

»

skatuves strādnieks

Paldies, Gedroic, par centību, bet neviens vairāk negrib piedalīties balagānā. Ej pats 9.maijā par ākstu


Первый Балтийский канал jau gaida klaunus Nilu Ušakovu (maigā vara) un Raivi Dzintaru (krievi nāk).

Atbildēt

skatuves strādnieks

31.03.2017. 09:31

»

kritika

Kārtīgā lugā vajadzīgs kāds darbības saasinājums, kulminācija, bet tas kaut kā neizdodas un neizdodas


Paldies, Gedroic, par centību, bet neviens vairāk negrib piedalīties balagānā. Ej pats 9.maijā par ākstu.

Atbildēt

kaliostro

31.03.2017. 08:34

Ar tizlām krūtīm. Pats redzēju foto! Bet ja atklāti, tad vairāk ne uz ko viņi nav spējīgi!

Atbildēt

viedais

31.03.2017. 07:35

Aivars Gedroics un Raivis Dzintars nav nekādi latviešu draugi. Abi dzīvo un parazītē uz citu rēķina, tātad ir liekēži.

Atbildēt

vai zinājāt

31.03.2017. 07:30

Radio Merkurs raidījumu vadītājs Juris Lapinskis slikti atsaucās par Aivaru Gedroicu, sakot, ka Aivara Gardas sirdsdraugam Aivaram Gedroicam ir problēmas dabūt sievieti un ir arī seksuālas problēmas.

Atbildēt

mesija

31.03.2017. 06:15

interese ko raalu raksta autors pats ir izdarijis , bez pļutisanas,,izlasijis 3 gramatas nu te padomus barsta cik zinu daugovpils puse piekopj krapniecisku un parazitisku dzivesveidu tas gedroics

Atbildēt

>

31.03.2017. 06:02

katram latvietim katru dienu vajadzētu sadzīvē izrādīt nicinājumu pret cērmēm aivaru gedroicu un raivi dzintaru, kuri izliekas par latviešu draugiem.

Atbildēt

Jā, bet

30.03.2017. 22:44

Kāda atšķirība ir starp aktieriem, kuri katrs spēlē viņam iedalīto lomu? Atšķirības nekādas, visi viņi ir aktieri, kas pilda režisora norādījumus.Režisors arī piemeklē katrai lomai visatbilstošākos aktierus. Latviskās lomas tēlo pārsvarā latviešu aktieri, prokrieviskās - krievvalodīgie. Griezties pie aktieriem ar lūgumu kaut ko mainīt viņu tēlotajā lomā ir veltīgi. Scenārijs jau ir uzrakstīts un lomas teksts sagatavots, Kaut ko mainīt var tikai izrādes režisors. Taču režisors ir teātra aizkulisēs un izrādes skatītāji to nemaz neredz. Ja pēc scenārija ir paredzēta tā 9. maija svinēšana, tad tā arī notiks. Nevar taču izrādes gaitā pēc skatītāju lūguma mainīt scenāriju.

Atbildēt

Eduards Lunis

30.03.2017. 20:19

---Nu švaki ,Aivar, ļoti švaki! Izrādās , nezini, ka vara Latvijā ir nelegitīma,t. ir -neatbilst Satversmē noteiktajam!? Bet Tu aģitē par viņas pastāvēšanu!? Un neskatoties uz to , ka ir daudzi infomācijas avoti, kuri atklāti par TO norāda!?Ko tas nozīmē-neinformētība, muļķība, vai apzināta noziedzīgās, Latviju iznīcinošās varas atbalstīšana!?VARBŪT UZSKATI, KA LATVIJĀ IR VISS KĀRTĪBĀ, TRAUCĒ TIKAI OKUPANTI, BET PĀRĒJAI IR KĀRTĪBĀ!?

Atbildēt

interesanti

30.03.2017. 19:58

kas tas par kustoni genderoicu, kāds no urloicu sugas siklopiem?

Atbildēt

Raivis

30.03.2017. 18:38

Kāda man vajadzība, lai kaut kāds VIENS Aivars Gedroics notic, ka NA cīnās par kaut ko!? Mums ir svarīgi būt valdībā, nevis pīkstēt pret Eiropas un amīšu noskaņojumu par WW2 uzvarētājiem. Un nesāciet savu muļķību par 8. un 9.maiju! Tas ir viens datums ar atšķirīgu laika zonu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...