Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mija

12.04.2017. 15:52

Par Nacionālās apvienības vājumu vai negribēšanu ko darīt absolūti korumpētās jeb politizētās tieslietas. Tas vien jau liecina, kādā valstī dzīvojam.

Atbildēt

andris a

11.04.2017. 19:15

Šodien Latv. Radio 1 pusdienas raidījumā Zinātnes un Izglītības ministrs K.Šadurskis izteicās / mēģināja zombēt/ , ka tie mūsu baltu skolēni, kas nemācoties prestīžajās skolās-turpmāk dzīvei esot/ viņš teica, ka ir/ ...nolemti kā neveiksminieki. ...Neiedomājams CINISMS! Te ir atkal piemērs , ka K.Š. vadītajai Ministrijai ir ATTTĀLINĀTA...latviešu -baltu -āriskā izcilā garīgi augstvērtīgā kultūra. Garīgi dvēseliskā izglītība jau pamatā ir DABAI vērtīgāka par tehnisko valsts organizēto izglītību, kas regulāri ir mainīga.Mūsu latviešu Dainu valoda ir Pastāvīga un Mūžīga. Un šīs zinības ir jākultivē mūsu izglītības iestādēs no atvasīšu dārziņa - līdz augstākai izglītībai un vēl tālāk....

Atbildēt

Zaraza

09.04.2017. 19:22

Jā, ir lietas, kas man "ulakovu' valdībā nepatīk. Bet vēl vairāk man riebjas īsteno latviešu dibenlīšana Eiropai, amerikāņu bezierunu ielaišana un klajas necieņas izrādīšana Krievijai, savā iedomībā piemirstot, ka Krievija ir līdz zobiem nobruņotākā, resursiem bagātākā un ideoloģiski motivētākā valsts pasaulē.

Atbildēt

a411

08.04.2017. 18:37

Gedroic! Ja Islandes servera rīcībā nav informācijas par Nila U. sadarbību ar Krievijas spiegu Hapilovu, tad ieskaties kompromat.lv

Atbildēt

!

04.04.2017. 03:03

»

atskirigais

neonacistiem...


neonacists imants paradnieks nelieto liftu.ta ir vina,,cina,, pret Krieviju !

Atbildēt

atskirigais

04.04.2017. 02:59

neonacistiem:
1.a la berzins mute nekad nav bijusi 32 zobi.
2.,,ministrs,, berzins nezin savas valsts kopplatibu.
3.ministrs berzins kvadratsakni mekle biesu dobe un nemak sareizinat 12x12.
4.neonacisti aktivi akstas pie Brivibas pieminekla 16 marta.
5.neonacisti atbalsta nato latvijas okupaciju un sorosa degradejoso propogandu latvija.
6.neonacists raivis dzintars ir Jevgenija Osipova draugs.
7.neonacisti ir lidzvainigi dombrovska politika,kas izdzina no Dzimtenes simtiem tukstosus latviesu.

Atbildēt

MG43

03.04.2017. 16:41

»

AG

Te nav runa par datumu, bet par to, ka okupanti tur ņirgājas par latviešiem


šaubos vai Latvietis,latvanis tu esi.

Atbildēt

Gedroic, negrābsties gar 9. maiju

02.04.2017. 21:50

Mans tēvs, dienēja Latvijas armijā, ienāca vācieši, un automātiski visi kļuva par leģionāriem, tad Kurelieši sāka savu cīņu, kā rezultātā manu tēvu vācieši ielika starplaukā pirtiņā kuru bija paredzēts uzlaist gaisā ar vēl vairākiem karavīriem, atnāca krievu izlūki un izvilka viņus, tēvs fašistus aizdzina līdz berlīnei.
Tādi kā tu gedroics, tb/lnnk, VL un vesals bars ūber nacionāl patriotu varzas, jums nekāda sakara nav nedz ar Latviju, nedz ar Latvijas Tautu, nedz ar Latvijas Bŗīvību, jūs esat gnīdas, parazīti kuri tagad piezīdušies pie tautas un gribat zīst līdz pēdējai asins lāsei, jums visiem vieta uz apses mietiem Latvijas purvos.

Atbildēt

Apmierinātais

02.04.2017. 21:45

Puszīds Gedr0ics atkal savus naida kurinošos vēmekļus izlicis visiem apskatei FCK nacionālists - "naconālists", zilā krāsā pie kam vēl.

Atbildēt

REKĀ

01.04.2017. 21:41

Ir stulbi bļaustīties par 9.maiju. Berlīnē vēl bija 8.datums, bet Maskavā jau 9.Mūsu valdība pie šī pieminekļa atzīmēs nacisma sagrāvi 8.maijā, tie, kuri karoja pret nacismu 9. Kā pie mežoņiem. Cīņa notiek par totēmiem un laika joslām.Atgādinu: pieminekli, sauktu par Staļina pirkstu projektēja un izveidoja Komunālprojekta inženieri-konstruktori G.Bētiņš, H.Lācis.ArhitektiE.Bāliņš, E.Vecumnieks, V.Zilgalvis.Autori-tēlnieki L.Bukovskis, A.Gulbis,L.Kristovskis.

Atbildēt

Rietumu banka

31.03.2017. 18:16

Viņi mīl žīdus: pirmie - Vašingtonas, bet otrie - Kremļa.

Atbildēt

Ripa

31.03.2017. 13:38

....sauciet tautu uz ielām, lai tā atceras barikāžu laikus un kā dzīva siena nostājas pretī okupantiem,
-----------------
Protams, un resnais kretīns ar prieku TV, aliņu sūkdams, noskatīsies šito šovu.

Sauciet, ejiet, protestējiet, atlaidiet SaJmu...
A es drusku patriotiski pabezdēšu dīvānā un paskatīšos!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

31.03.2017. 10:44

Nacionāli ir vienā no pusēm, kas Latviju ir sadalījuši. Urlakoviešiem Rīga un daļa Latgales, bet liberāļiem, sarkanajiem zaļzemniekiem, tūdaliņiem un liberastiem pārējā valsts. Tā ka neviens te Rīgā neies cīnīties. Nacionāļi pat par mēra kandidātu izvirzīja Urlakova sievas labāko draudzeni. The war is over. Un mēs neesam tie, kas šo karu ir uzvarējuši.

Atbildēt

Pēteris

31.03.2017. 10:34

»

Aizver muti

Visi 9 maija uzvaras parkā pret komunistu slavināšanu. Cik vajag cilvēku,lai aizņemtu lielāko daļu parka


Pamēģiniet.Visi uz UZVARAS PARKU 9. MAIJĀ,lai netiek slavināti nacistu līdzskrējēji.

Atbildēt

Juzeps Popeļuška

31.03.2017. 10:16

vēlēšanās sorosa URLAKIEM nekas nespīd,skuju taka,tāpēc sorosa URLAKIEŠI streso un ārdās neganti.Nekas nepalīdzēs.Caurkritums.TIKAI "SASKAŅAS CENTRS"!

Atbildēt

Raitis

31.03.2017. 09:53

Par kādiem jautājumiem nekad nedzirdēsiet runājam Aivaru Gedroicu?

Sociālā nodrošinājuma pabalsts ir palicis 2005.gada, bet trūcīguma slieksnis - 2011. gada līmenī," Saeimā deputātiem ikgadējā ziņojumā skaidroja tiesībsargs Jansons.

"Nonācām pie secinājuma, ka valstī izveidotais veselības aprūpes modelis neatbilst starptautiskajam cilvēktiesību standartam," uzsvēra tiesībsargs.

Tāpat deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) pievērsās vairākām problēmām valstī. "Mana valsts ir pirmā valsts ES grūtnieču mirstības ziņā. Manā valstī 17 cilvēki dienā nomirst spēka gados. Viņi nomirst no tā, ka viņi nespēj dabūt kvalitatīvu veselības aprūpi, vai vienkārši viņi nespēj aiziet līdz slimnīcai, kuru nav," pauda deputāts. Viņš arī norādīja uz mediķu pārāk lielo slodzi un reizē to, ka Latgalē vienas dienas laikā ar sabiedrisko transportu nevarot nokļūt līdz savam ģimenes ārstam un atpakaļ.

Atbildēt

;)

31.03.2017. 09:37

»

skatuves strādnieks

Paldies, Gedroic, par centību, bet neviens vairāk negrib piedalīties balagānā. Ej pats 9.maijā par ākstu


Первый Балтийский канал jau gaida klaunus Nilu Ušakovu (maigā vara) un Raivi Dzintaru (krievi nāk).

Atbildēt

skatuves strādnieks

31.03.2017. 09:31

»

kritika

Kārtīgā lugā vajadzīgs kāds darbības saasinājums, kulminācija, bet tas kaut kā neizdodas un neizdodas


Paldies, Gedroic, par centību, bet neviens vairāk negrib piedalīties balagānā. Ej pats 9.maijā par ākstu.

Atbildēt

kaliostro

31.03.2017. 08:34

Ar tizlām krūtīm. Pats redzēju foto! Bet ja atklāti, tad vairāk ne uz ko viņi nav spējīgi!

Atbildēt

viedais

31.03.2017. 07:35

Aivars Gedroics un Raivis Dzintars nav nekādi latviešu draugi. Abi dzīvo un parazītē uz citu rēķina, tātad ir liekēži.

Atbildēt

vai zinājāt

31.03.2017. 07:30

Radio Merkurs raidījumu vadītājs Juris Lapinskis slikti atsaucās par Aivaru Gedroicu, sakot, ka Aivara Gardas sirdsdraugam Aivaram Gedroicam ir problēmas dabūt sievieti un ir arī seksuālas problēmas.

Atbildēt

mesija

31.03.2017. 06:15

interese ko raalu raksta autors pats ir izdarijis , bez pļutisanas,,izlasijis 3 gramatas nu te padomus barsta cik zinu daugovpils puse piekopj krapniecisku un parazitisku dzivesveidu tas gedroics

Atbildēt

>

31.03.2017. 06:02

katram latvietim katru dienu vajadzētu sadzīvē izrādīt nicinājumu pret cērmēm aivaru gedroicu un raivi dzintaru, kuri izliekas par latviešu draugiem.

Atbildēt

Jā, bet

30.03.2017. 22:44

Kāda atšķirība ir starp aktieriem, kuri katrs spēlē viņam iedalīto lomu? Atšķirības nekādas, visi viņi ir aktieri, kas pilda režisora norādījumus.Režisors arī piemeklē katrai lomai visatbilstošākos aktierus. Latviskās lomas tēlo pārsvarā latviešu aktieri, prokrieviskās - krievvalodīgie. Griezties pie aktieriem ar lūgumu kaut ko mainīt viņu tēlotajā lomā ir veltīgi. Scenārijs jau ir uzrakstīts un lomas teksts sagatavots, Kaut ko mainīt var tikai izrādes režisors. Taču režisors ir teātra aizkulisēs un izrādes skatītāji to nemaz neredz. Ja pēc scenārija ir paredzēta tā 9. maija svinēšana, tad tā arī notiks. Nevar taču izrādes gaitā pēc skatītāju lūguma mainīt scenāriju.

Atbildēt

Eduards Lunis

30.03.2017. 20:19

---Nu švaki ,Aivar, ļoti švaki! Izrādās , nezini, ka vara Latvijā ir nelegitīma,t. ir -neatbilst Satversmē noteiktajam!? Bet Tu aģitē par viņas pastāvēšanu!? Un neskatoties uz to , ka ir daudzi infomācijas avoti, kuri atklāti par TO norāda!?Ko tas nozīmē-neinformētība, muļķība, vai apzināta noziedzīgās, Latviju iznīcinošās varas atbalstīšana!?VARBŪT UZSKATI, KA LATVIJĀ IR VISS KĀRTĪBĀ, TRAUCĒ TIKAI OKUPANTI, BET PĀRĒJAI IR KĀRTĪBĀ!?

Atbildēt

interesanti

30.03.2017. 19:58

kas tas par kustoni genderoicu, kāds no urloicu sugas siklopiem?

Atbildēt

Raivis

30.03.2017. 18:38

Kāda man vajadzība, lai kaut kāds VIENS Aivars Gedroics notic, ka NA cīnās par kaut ko!? Mums ir svarīgi būt valdībā, nevis pīkstēt pret Eiropas un amīšu noskaņojumu par WW2 uzvarētājiem. Un nesāciet savu muļķību par 8. un 9.maiju! Tas ir viens datums ar atšķirīgu laika zonu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko darīt?

FotoBieži radioraidījumos, kā arī citur, laikrakstā DDD un internetā izskan: «Ko darīt?». Izskan līdzīgi, kā kādreiz Poncijs Pilāts jautāja Jēzum Kristum: «Kas ir patiesība?» un, negaidot atbildi, aizgāja. Viņš zināja, ka uz šo jautājumu atbildes nav. Līdzīgi ir arī ar «ko darīt?». Bieži nejautā, lai uzzinātu darāmo un darītu, bet tā, runāšanas pēc, jo ir taču pats par sevi saprotams, ka izdarīt nevar neko. Viss notiek, nesaskaņojot ar mūsu vēlmēm un izpratni. Kungs kā grib, un nabags kā var.
Lasīt visu...

21

Tikmēr melnos indīgos dūmos

FotoEsmu izrakstījies, ka valsts un pilsoņa attiecībās nepieciešama jauna derība. Kā nerakstīts likums, līgums, vienošanās, kurā abas puses ir stingras, godīgas un atbildīgas šī līguma pildītājas. Tas ir vienīgais sabiedriskā un valstiskā izlīguma ceļš, ar kura palīdzību ikviens sabiedrības indivīds valstī varētu justies kā savējais.
Lasīt visu...

21

Par Jāņa Reira bezdarbību cilvēku ar invaliditāti beztiesiskumā

FotoTagadējais Jānis Reirs, bēdīgi slavenās investīciju konsultantu biroja Prudentia bijušais direktors, nav pievērsis uzmanību vairākām būtiskām nejēdzībām pēc “uzlabotās” invaliditātes piešķiršanas kārtības ieviešanas 2015.gadā.
Lasīt visu...

21

Shēma, sazīmēta uz „Rīdzenes” salvetes?

FotoŽurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai šajā portāla atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Lasīt visu...

21

Valodu lielu dara cilvēki

Foto1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu mūsu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību, nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un sekmētu labklājību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jāņa Reira ekonomiskā grūtgalvība: vēršanās pret cilvēkiem ar invaliditāti turpinās

Bijušais Prudentia direktors, tostarp bijušais pirmrindnieks jauno komunistu rindās, šobrīd tēlo labklājību ministru un nolēmis veicināt cilvēku ar...

Foto

“Madam President”, “Mērs Bondars” un citas “uzvaras”

Atskats uz Rīgas vēlēšanām iepriekšējās publikācijas kontekstā man šķitās noderīgāks kādu nedēļu pēc notikuma, lai būtu nedaudz noplakusi histērija un aumež...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: hronoloģija

Rietumu civilizācijas norietam neapšaubāmi ir hronoloģija – notikumu uzskaitījums laika secībā. Hronoloģijā intriģējošākie posmi ir norieta sākums un norieta beigas, pēc kā...

Foto

140 vārdu: šai dienā priekš 30 gadiem sākās latviešu tautas atmoda

Šai dienā priekš trīsdesmit gadiem, 1987. gada 14. jūnijā, sākās latviešu tautas trešā atmoda. Var,...

Foto

Vispirms nomuļļā, tad noslepeno

Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres...

Foto

Skanstes purvāja onkuļu shēmas un ieceres: "kapu tramvajs" ir tikai pirmais posms

Vēlos pastāstīt par to, kā onkuļi, kam pieder Skanstes purvājs, nolēma apvienoties, lai būtiski...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām: lūdzu saukt korumpētās amatpersonas un tiesnešus pie atbildības

Latvijas sabiedrība ir deleģējusi jums tiesības pārvaldīt valsti. Valsts vadība pastāv vienīgi tāpēc,...

Foto

Parazīti un pabiras pret normāliem cilvēkiem: reālā sociālā nevienlīdzība Latvijā

Ir ļoti daudz un plaši apskatīta sociāla nevienlīdzība Latvijā un pasaulē. Ir neskaitāmi pētījumi par to,...

Foto

Lūdzu, ejiet mājās, Čakšas kundze, jo jūs esat drauds sabiedrībai

Ir samilzušas mediķu problēmas visās jomās, un to jau izjūt lielie stacionāri Rīgā, kur medicīnas māsas...

Foto

Izklaidējoši, bet kļūdaini - RSP atbilde uz "KasJauns" publikāciju

Portāls KasJauns 7. jūnijā bija publicējis izklaidējošu, bet kļūdainu informāciju par Latvijas Radošo savienību padomes (RSP) 2016. gadā veikto pētījumu “Kultūras...

Foto

Zinātne no islāma perspektīvas, jeb kāpēc musulmaņi ir tik stulbi?

Devītais islāma kalendāra mēnesis ramadāns ir laiks, kad visas pasaules musulmaņi vienojas kopīgam gavēnim... un teroraktiem....

Foto

Nodokļi

Lasītājs, izlasot šādu virsrakstu, domās, ka Leonards raksta par nodokļu politiku, par netaisnīgo nodokļu sistēmu. Tā nebūs. Es nepateikušu neko jaunu un neko tādu, ko...

Foto

Fakti par katoļu un luterāņu ekumēnismu kā antikristīgu ideju un perversiju apvienošanu

Protestantu pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka intervijā Londonas avīzei “Times” Džīns Robinsons apsūdzēja...

Foto

Par priekšvēlēšanu aptaujām

Dažās pēdējās dienās sociālajos tīklos un citos medijos gana bieži var lasīt man veltītus epitetus un raksturojumus, ar kuriem dažādi ļoti jūtīgi cilvēki...

Foto

Turpinot diskusiju par jaunajām kailciršanas iecerēm

Turpinās diskusija saistībā ar Māra Kučinska valdības ieceri atļaut kailcirtes piejūras priežu mežos un būtiski tievāku koku ciršanu kailcirtēs. Šai...

Foto

Pa kuru no „zaļajiem koridoriem" Čakša aizvedīs valdību, ZZS un veselības aprūpes nozari?

Ministru prezidents Māris Kučinskis jau kārtējo reizi nav spējis turēt savu solījumu par...

Foto

Nefotografē to - nezin ko! Jeb - vai būs liegts bildēt Saeimas namu, valdības ēku, Rīgas tiltus un citas populāras vietas?

Valdība šonedēļ pieņēmusi Ministru kabineta...

Foto

Kā pamatot mežu izciršanu

Tie, kas lasa manu blogu, iespējams, jau būs informēti par to, ka Zemkopības ministrija izstrādājusi MK noteikumu grozījumus, kas varētu novest pie...

Foto

Kučinska valdība: liegums fotografēt valdības māju „neskar sabiedrības līdzdalības jomu”

„Projekts šo jomu neskar,” – šāds oficiālais paskaidrojums ailē „Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē” atrodams Māra Kučinska...

Foto

Epohālā publikācija

Epohālās publikācijas nav funkcionāli vienādas. Atšķiras to misija. Iespējami trīs varianti. Pirmais variants ir epohālās publikācijas, kuras iezvana jaunu laikmetu un ir atjautīgas uvertīras...

Foto

Pirms 83 gadiem radās Latvijas valsts svētki – Tautas vienības diena

15. maijs bija diena, kad tauta pati cēlās aizstāvēt savu valsti pret nekārtībām un apvērsumu,...

Foto

Kā VID atriebjas...

Atceraties manu 5,5 gadus ilgo tiesvedību pret VID, kas vainagojās ar šīs iestādes totālu fiasko un sakāvi? Atceraties pērn publicēto video par VID...

Foto

Tautas politiskās dvēseles noslēpumainība vēlēšanu savijumā

Par tautas politiskās dvēseles noslēpumainību internetā var lasīt katru dienu. Publicēto tekstu komentāros katru dienu kāds atceras tautas politiskās dvēseles...

Foto

Par ko balsot? Sabiedrības uzdevums ir ieraudzīt un atšķirt rozīnes no kakām

Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu - PAR KO...

Foto

Rīdzinieka padomnieks: vienkāršs risinājums tiem, kam nav par ko balsot

Lai velti nekavētu to lasītāju laiku, kuri šeit iegriezušies tikai vienkārša padoma meklējumos, tad smalkāka argumentācija,...

Foto

Bordāns - jaunais politiķis? Lūdzu, nesmīdiniet mani...

Vai Jānis Bordāns, kas ir viens no daudzajiem solītājiem pašvaldību vēlēšanās, ir jaunais politiķis vai vecais oligarhu vēzis jaunā...

Foto

Par "uti kažokā" un saskaņu vienotībā

Nesen Vladimirs Lindermans vērsās prokuratūrā saistībā ar manu rakstu NA avīzē, kurā es cita starpā rakstīju: "PSRS okupācija atstāja Latvijas...

Foto

Vēsturiskā notikuma atcerei

Viens no emocionālākajiem Trešās atmodas notikumiem bija 1988. gada 1. un 2. jūnijā notikušais Radošo savienību plēnums. Cilvēki burtiski pielipa pie radioaparātiem, kāri...

Foto

Broka un viņas neskaitāmie darbi (un algas): domāju, ka tālāk vairs nav kur…

19.maijā tika publicēta informācija par to, ka politiķe Baiba Broka paziņojusi savā intervijā...

Foto

Vēlēšanu komisijas loceklim jāsaglabā neitralitāte

Ventspils vēlēšanu komisija ir iepazinusies ar 2017.gada 28.maijā portālā Pietiek publicēto Sandras Orinskas vēstuli, kurā izteikts viedoklis, ka Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav...