Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lūdzu saskaņā ar Prokuratūras likuma 23.pantu izskatīt jautājumu par Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras prokurores D.Kunces atbilstību ieņemamam amatam.

Šāds lūgums radās tāpēc, ka prokurore D.Kunce uz manu 01.08.2011. vēstuli Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuroram par dzīvokļu īpašnieku biedrībā (turpmāk tekstā DzĪB) „Stabu 15” veiktajām nelikumībām nekādus mērus pret nelikumības veikušajām personām nepieņēma, bet ieteica griezties pie apsaimniekotāja, kuram ir pienākums sniegt detalizētu informāciju par apsaimniekošanas līdzekļu izlietojumu, un uzrakstīja, ka man ir tiesības šo lēmumu pārsūdzēt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras virsprokurorei V.Zalamanei.

Ņemot vērā D.Kunces ieteikumu, vairākkārtīgi mēģināju griezties gan pie DzĪB „Stabu 15” apsaimniekotāja, gan pie bijušās valdes priekšsēdētājas I.Upenieces, kura nelikumīgi saņēma nelikumīgi ievēlētās pilnvaroto sapulces (kāda saskaņā ar „Biedrību un nodibinājuma likumu” nav paredzēta) algu - 276 latus mēnesī. Vērsos arī pie 22.01.2011. ievēlētā jaunā valdes priekšsēdētāja V.Citoviča, diemžēl arī V.Citovičs nekādu informāciju nesniedza.

Tamdēļ, ņemot vērā D.Kunces ieteikumu, 04.04.2012. vērsos pie Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas virsprokurores V.Zalamanes. Šajā vēstulē rakstīju arī par to, ka bez jau minētajām nelikumībām bijušie DzĪB vadītāji bez kopsapulces lēmuma ir pārdevuši nodotu DzĪB 19.04.2010. ar aktu pārvaldīšanā nekustamā īpašuma Rīgā, Stabu ielā 15, neprivatizēto nedzīvojamo telpu ar kopējo platību 430,30 kvm.

Man par lielu pārsteigumu šo manu 04.04.2012. vēstuli virsprokurorei V.Zalamanei pārtvēra D.Kunce, kura deva atbildi, ka iesniegums nesatur nekādas ziņas, kas būtu par pamatu uzsākt kriminālprocesu. Un vēl uzrakstīja, ka man ir tiesības minēto lēmumu pārsūdzēt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras virsprokurorei V.Zalamanei.

Pēc šī D.Kunces ieteikuma 31.05.2012. atkārtoti vērsos pie Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras virsprokurores V.Zalamanes. Bet arī šo vēstuli pārtvēra D.Kunce, kura atbildēja, ka mans iesniegums tiek atstāts bez izskatīšanas un ka man ir tiesības minēto lēmumu pārsūdzēt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas virsprokurora p.i. B.Balodei.

Pie šādām darbībām saskatu D.Kunces vēlmi nosegt kādas personas vai personu grupas nelikumīgās darbības, kuras veiktas DzĪB „Stabu 15”:

1. Bijusī valdes priekšsēdētāja I.Upeniece, pamatojoties uz 23.01.2010. DzĪB „Stabu 15” biedru sapulces protokolu (kurš DzĪB „Stabu 15” nav saņemams), biedrības statūtos ieveda 71. punktu, ar kuru tika apstiprināta pilnvaroto sapulce, kāda „Biedrību un nodibinājumu likumā” nav paredzēta, bet kura tika ievēlēta.

2. Šī nelikumīgi ievēlētā pilnvaroto sapulce bez dzīvokļu īpašnieku kopības kopsapulces lēmuma (tātad nelikumīgi) apstiprināja I.Upeniecei kā valdes priekšsēdētājai algu - 276 latus mēnesī.

3. Nav izslēgts, ka bija arī citi nelikumīgi naudas izsaimniekošanas gadījumi, jo, kad es vērsos pie I.Upenieces ar lūgumu izsniegt man dažu valdes sēžu protokolu kopijas, tad man tika izsniegta 21.07.2010. valdes sēdes protokola Nr.11 kopija, kur ir rakstīts, ka valde nolēma: rakstiski atbildēt Ozoliņa kungam, ka bez pamatojuma, kādēļ nepieciešami biedrības „Stabu 15” dokumenti, tos viņam neizsniegt. Ar šo valdes lēmumu tika pārkāpts DzĪB „Stabu 15” statūtu 5.1.2.punkts, Biedrību un nodibinājumu likuma 51.pants, Informācijas atklātības likuma 10.pants, Latvijas Republikas Satversmes 100.pants.

4. Viss nekustamais īpašums Rīgā, Stabu ielā 15, ar 19.04.2010. „Aktu par nekustamā īpašuma Rīgā, Stabu ielā 15 (kadastra Nr.0100 020 0029) nodošanu pārvaldīšanā dzīvokļu īpašnieku biedrībai „Stabu 15””, ieskaitot neprivatizēto dzīvojamo telpu ar kopējo platību 430,30 kvm (43030/960650 kopīpašuma domājamās daļas), tika nodots pārvaldīšanā DzĪB „Stabu 15” I.Upenieces personā (akta kopija pievienota).

5. Jau 20.07.2011. neprivatizētā neapdzīvojamā telpa Nr.131, ar 43030/960650 domājamām daļām tika sadalīta vairākās daļās, un telpu daļa ar 28490/960650 domājamām daļām tika pārdota bez dzīvokļu īpašnieku kopības kopsapulces lēmuma (tātad nelikumīgi), sabiedrībai ar ierobežotu atbildību „KOMPĀNIJA AVOTIŅI”. Par citām telpām, līdz 430030/960650 īpašuma domājamām daļām man pagaidām nekādu ziņu nav.

6. Toties 2011.gadā Stabu ielā 15 dzīvokli Nr.65 iegādājās kāds Raimonds Upenieks.

7. 22.01.2011. notika dzīvojamās mājas Rīgā, Stabu ielā Nr.15 dzīvokļu īpašnieku kopsapulce un DzĪB „Stabu 15” biedru kopsapulce. Šajā DzĪB „Stabu 15” biedru kopsapulcē DzĪB valdē, kurā būtu jābūt 7 dzīvokļu īpašniekiem, tika ievēlētas 3 personas, kuras nav dzīvokļu īpašnieki: Gaļina Arhipova, Viktors Citovičs un Edgars Plakans. Arī nelikumīgajā pilnvaroto sapulcē ievēlēta Sandra Citoviča, kura nav DzĪB biedre.Viktors Citovičs pat tika ievēlēts par DzĪB „Stabu 15” valdes priekšsēdētāju gan 2011.gadā, gan 2012.gadā, gan 2013.gadā.

Ņemot vērā to, ka nelikumības turpinās, jo Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokurore D.Kunce sedz tās personas, kuras veic nelikumības, lūdzu:

1. Izskatīt jautājumu par Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras prokurores D.Kunces atbilstību ieņemamam amatam.

2. Atgriezt DzĪB „Stabu 15” pārvaldīšanā nelikumīgi iztirgotās (bez dzīvokļu īpašnieku kopības kopsapulces lēmuma) neprivatizētās neapdzīvojamās telpas ar 43030/960650 domājamām daļām.

3. Sodīt visas nelikumības veikušās personas.

Novērtē šo rakstu:

86
13

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

6

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

Foto2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates sagatavoto raidījumu par tēmu „Sistēmas bērni”, kas liecina: internātus un slimnīcas izmanto kā draudu nepaklausīgajiem.
Lasīt visu...

21

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

FotoGodātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem tiesu spriedumiem, ar advokāta Normunda Šlitkes vai AS Pilsētas zemes dienests (AS nosaukumā vārds – „dienests” valsts iestādes viltīgs atdarinājums, kas ved neizpratnē), vai SIA Vienotais norēķinu centrs skaidrojumiem, pamācībām un likumu normu savirknējumiem „vienos vārtos”?
Lasīt visu...

12

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

FotoFrancijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju oficiālie pārstāvji netiks finālā. Pēc sociologu branžas globālās izblamēšanās pērnā gada svarīgāko notikumu prognozēšanā nešķiet prātīgi uzņemties kaut jel kādu atbildību par aptauju datu interpretēšanu, tomēr viens ir skaidrs: valsts populārākā politiķe ir Marina Le Pena, kura klasifikācijas labad tiek skaitīta pie galēji labējiem. Lai kaut kā šo eirorastiem neērto situāciju appušķotu, viņai permanenti uzkarināta populisma birka.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

FotoAr zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu normām un izsakām lūgumu šīs anomālijas pēc iespējas ātri un neatliekami novērst, jo tās nodara lielu kaitējumu sabiedrībai kopumā, tiesu varas sistēmai un grauj tiesiskas valsts principus, tajā skaita principu par taisnīgu tiesu.
Lasīt visu...

21

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

FotoXIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu elite sāka pamatot ar rasu teoriju, kuru nekritiski un bez iebildumiem atbalstīja visa tā laika progresīvā zinātne. Cilvēce tika sadalīta augstākajās un zemākajās rasēs, tika sastādīta rasu hierarhija. Pie zemākajām rasēm pieskaitīja ne vien kolonijās mītošos nēģerus, dzeltenās rases pārstāvjus, indiāņus un Austrālijas aborigēnus, bet arī austrumeiropiešus, slāvu tautas, ebrejus, čigānus, musulmaņu tautas un pat itāļus, grieķus un īrus.
Lasīt visu...

12

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

FotoDārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies, tad meklējiet to, kas ir augšā, kur Kristus sēž pie Dieva labās rokas! Domājiet par to, kas augšā, nevis par to, kas virs zemes! [..] Jūsu dzīve ir ar Kristu apslēpta Dievā.” (Kol 3, 1-3)
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...