Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Patriotiskais latviešu zemnieks Andrejs Lucāns laikraksta „DDD” 6.05.2016. numurā raksta par to, ka ES dominē antivērtības, ka tā ir būvēta uz nepareiziem pamatiem, ka demokrātija tajā pastāv imigrantiem, nevis pamatnācijai… utt., utjpr. Pilnībā piekrītot visam, ko šis godātais sirmgalvis saka un piebilstot, ka ES ir vēl pat krietni sliktāka, nekā viņš to ir aprakstījis, tomēr jāsecina, ka beigās viņš nonāk pie nepareiza secinājuma, jo aicina ES reformēt, pārtaisīt tā, lai tā sāktu atbilst tajā dzīvojošo etnisko pamattautu interesēm…

Neviļus uzreiz nāk atmiņā Atmodas gadi, kad mūsu „gaišie komunisti” Gorbunovs, Peters, Īvāns, Vulfsons, Kalniete… u.c. brīdināja par briesmām, kas mums draudot, ja klausīšot ekstrēmistiem, kas prasot atjaunot buržuāzisko Latviju ārpus PSRS sastāva – pilnīgs ekonomiskais sabrukums, neizbēgami starpnacionālie konflikti, ļoti iespējama arī pēc Maskavas vareno dotās pavēles „ārkārtas stāvokļa” izsludināšana un armijas ievešana pēc Ungārijas (1956.g.) un Čehoslovākijas (1968.g.) parauga, un tad visai Atmodai būšot beigas… Esot jāsamierinās ar savienotās republikas statusu „atjauninātajā federācijā”, kurā valdīšot pavisam cita veida sociālisms, nekā līdz šim, tas būšot ar cilvēcisku seju

Tauta tomēr vairumā nebija ar mieru samierināties ar šādu perspektīvu, arvien vairāk pacēlās prasības pēc Neatkarīgas Latvijas, un tad nu šie „labdari”, lai nezaudētu savās rokās sagrābto varu, negribīgi piekāpās: „…Labi, būs jums tā jūsu neatkarība, bet ne jau tā valsts tiks atjaunota, kas pastāvēja līdz 1940.gadam, iztiksiet ar „4.maija Latviju” jeb t.s. Slātlatviju.” Un, lūk, no 1991.gada 21.augusta līdz 2004.gada 30.aprīlim pastāvēja vismaz formāli neatkarīga Latvija, lai gan ar LPSR laika robežām, gandrīz tādu pašu iedzīvotāju sastāvu un vairāk vai mazāk nelietīgiem nodevējiem pie varas grožiem.

Kopš 2004.gada 1.maija mums diemžēl arī pat tādas valsts vairs nav, esam kļuvusi nožēlojama, beztiesīga kolonija kosmopolītiskā impērijā, ko pieņemts dēvēt par Eiropas Savienību (ES) un kur visu nosaka PSKP CK politbirojam analoga iestāde Eiropas Komisija (kuras ierēdņi arī, cita starpā, saucas komisāri – nu gluži kā PSRS dibināšanas pirmsākumos), kuras lēmumus tad agri vai vēlu ratificē šīs impērijas dalībvalstu parlamenti – paklausīgas marionetes mafiozo ložu rokās…

        Kopš vien esmu iesaistījies politikā, esmu bijis nesamierināms šīs impērijas (ES) pretinieks, aktīvi cīnījos pret Latvijas iestāšanos tajā (mans pirmais presē publicētais raksts toreizējā „Lauku Avīzē” 1997.gada 4.martā „Nepārdosim Latviju ne Austrumiem, ne Rietumiem” bija oponēšana toreizējam ārlietu ministram, kurš vēlāk zaudēja amatu pedofilijas skandāla rezultātā, V.Birkavam, lai pierādītu, ka iespējama Latvijas eksistence ārpus jebkāda veida savienībām – ES vai NVS). Turpmāk aktīvi aģitēju pret ES arī avīzē „Latvietis Latvijā”, izmantoju iespēju runāt par šo tēmu Radio „(Ne)Brīvajā mikrofonā”, līdz man neilgi pirms 2003.gada referenduma tādu iespēju liedza – tieši tāpat kā tas ir noticis arī patlaban… Kad 2001.gadā A.Garda izsludināja savu konkursu jauniešiem, es biju ļoti priecīgs, ka līdztekus prasībai par Latvijas dekolonizāciju viņš runāja arī par nepieciešamību turēties tālāk no ES, atrašanās kurā nav savienojama ar Latvijas nacionālo interešu ievērošanu (citi patrioti kā, piemēram, A.Slucis, par ES vai nu vispār izvairās runāt vai redz to nepamatoti rožainā gaismā).

Kad mūs kārdināja ar ekonomiskiem labumiem, kas kā no pārpilnības raga biršot uz mums visiem pēc nonākšanas eiroparadīzē, es parasti atbildēju, ka šie solījumi ir krietni vien pārspīlēti un pat, ja tie 100% piepildītos, tie nebūtu neatkarības zaudēšanas vērti… Atceros, ka līdzīgu rakstu bija publicējušas arī t.s. „Gardas meitenes”, vēlākās LNF priekšsēža vietnieces, tas saucās „Treknā cūka nav bojāejas vērta”. Mans princips attiecībā pret ES atbilda krievu disidenta A.Solžeņicina principam, ko viņš aicināja piekopt pret PSRS, proti, НЕ ВЕРЬ, НЕ БОЙСЯ, НЕ ПРОСИ!!! (Netici!!! Nebaidies!!! Nelūdz!!!). Tā būtība ir skaidra – ja no ES neko nelūgsim, tai nebūs tiesību mūs arī mācīt, kā mums dzīvot savā zemē!

        Nu jau ES sastāvā esam vairāk nekā 12 gadus, un katrs Latvijas iedzīvotājs pats var izvērtēt, cik un kādus „labumus” no šī fakta sev ir guvis un vai tas ir bijis Latvijas neatkarības zaudēšanas vērts. Tiem, kas tomēr uzskata, ka „būt iekšā ir labāk nekā ārā”, atgādināšu, ka jau no 2020.gada mēs sāksim maksāt vairāk ES budžetā vairāk, nekā saņemsim. Jau pēc nepilniem 4 gadiem „treknie gadi”, ko, esmu pārliecināts, vairums latviešu nemaz kā tādus neizjuta, būs beigušies… Toties mums nav vairs savas valūtas, robežkontrole pastāv tikai Austrumu virzienā, pamatnācijas tiesības arvien vairāk tiek pakļautas okupantu un imigrantu interesēm… Vienīgā privilēģija – atvieglota iespēja pašiem kļūt par imigrantiem, parazītiem un citu tautu kakla.

        Tomēr ir arī iepriecinošas tendences. Imigrantu pieplūdums no Sīrijas, tam sekojošie terora akti beidzot daudzām tautām likuši saprast, ka kaut kas steidzīgi ir jādara, lai tās netiktu iznīcinātas savā etniskajā dzimtenē. Un nu tās arī saprot, ka t.s. „konservatīvā ārstēšana” šeit nederēs, nepieciešams ķirurga skalpelis, proti, nekavējoša izstāšanās no veidojuma, ko 1950.gada 9.maijā (cik zīmīgs datums!!!) nodibināja Francijas ārlietu ministrs R.Šūmans. Iespējams, ka viņš jau toreiz to uztvēra kā pirmo posmu vienotas pasaules valdības radīšanā un pilnīgā robežu nojaukšanā starp valstīm, kā tas labi sen jau paredzēts „Cionas gudro protokolos”.

Šķiet, ka šiem zemiskajiem plāniem tomēr nebūs lemts piepildīties. Lūk, Lielbritānija šā gada 23.jūnijā rīko referendumu par izstāšanos no ES! Mums, Latvju Patriotiem, arī šeit būtu sava roka jāpieliek, lai tā rezultāts būtu pozitīvs, proti, vēlētāju vairums nobalsotu par ES pamešanu. Tā būtu jābalso visiem latviešiem, kam ir britu (dubult)pilsonība, uz to viņiem būtu jāaicina savi britu draugi un domubiedri, arī radinieki, kādi daudziem jau ir radušies šajā zemē. Un jābūt gataviem vajadzības gadījumā, ja britu tautas to prasīs, pamest viņu zemi un atgriezties savās mājās. Vēl labāk to būtu darīt, pat negaidot, līdz šāda prasība parādās, jo pieklājīgs ciemiņš intuitīvi jūt, kad šim laiks posties mājās, nevis gaida namatēva nepārprotami izteiktu mājienu šai virzienā.

Ļoti ceru, ka britu piemērs iedvesmos arī pārējās Eiropas tautas, arī tās sarīkos referendumus par izstāšanos no ES… Īpaši vēlama būtu Vācijas nacionālpatriotu aktivizēšanās, jo būtībā visa ES ekonomika balstās tikai uz strādīgās vācu tautas darba sviedru nejēdzīgu izsūkšanu un tās darba augļu piesavināšanos. Ja Lielbritānijas exit, kā tagad moderni dēvē izstāšanās procesu, vēl varbūt ES nesagraus, tad Vācijas – 100% sagraus.

Un mēs, latvieši, arī nedrīkstam stāvēt malā! Savulaik devām lielu ieguldījumu divu naidīgu Austrumu impēriju - Krievijas un PSRS – sagrāvē, nu laiks būtu dot triecienu arī Rietumu „ļaunuma asij”. Galvenais tomēr ir nebaidīties un neklausīties prātvēderu draudos, kuri baida gan mūs, gan visas citas Eiropas tautas ar šausmīgu traģēdiju, kas notikšot, ja tiks atjaunota tāda Eiropa, kāda tā bija līdz 2.Pasaules karam. Mums jāsaprot, ka tieši tādu Eiropu mums vajag, kurā ir stingras valstu robežas, ko katra valsts pati sargā, katrai valstij ir sava valūta, sava ekonomika, sava neatkarīga iekšējā un ārējā politika. Un, runājot Dž.Orvela „Dzīvnieku fermas” terminoloģijā, nav jābaidās no tā, ka „…atgriezīsies Džonss”, ja no varas tiks nobīdītas cūkas. Tieši otrādi – tad mēs beidzot sāksim dzīvot tā, kā pienākas CILVĒKIEM. Taču, lai tas notiktu, mums jāatbrīvojas no važām, ar kurām esam piesaistīti simboliskam ratiņkrēslam, kas paralizē mūsu locekļus – Eiropas Savienības un tās idiotiskajiem likumiem. Un šis veidojums nav jāreformē, nē, tas ir jālikvidē līdz pašiem pamatiem, simboliski jānoslauka no zemes virsas!!! Visas Eiropas nacionālistu kopīgiem spēkiem mēs to panāksim, ja vien mums būs drosme, griba, prāta stingrība un neatlaidība!!!

Novērtē šo rakstu:

77
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...