Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Patriotiskais latviešu zemnieks Andrejs Lucāns laikraksta „DDD” 6.05.2016. numurā raksta par to, ka ES dominē antivērtības, ka tā ir būvēta uz nepareiziem pamatiem, ka demokrātija tajā pastāv imigrantiem, nevis pamatnācijai… utt., utjpr. Pilnībā piekrītot visam, ko šis godātais sirmgalvis saka un piebilstot, ka ES ir vēl pat krietni sliktāka, nekā viņš to ir aprakstījis, tomēr jāsecina, ka beigās viņš nonāk pie nepareiza secinājuma, jo aicina ES reformēt, pārtaisīt tā, lai tā sāktu atbilst tajā dzīvojošo etnisko pamattautu interesēm…

Neviļus uzreiz nāk atmiņā Atmodas gadi, kad mūsu „gaišie komunisti” Gorbunovs, Peters, Īvāns, Vulfsons, Kalniete… u.c. brīdināja par briesmām, kas mums draudot, ja klausīšot ekstrēmistiem, kas prasot atjaunot buržuāzisko Latviju ārpus PSRS sastāva – pilnīgs ekonomiskais sabrukums, neizbēgami starpnacionālie konflikti, ļoti iespējama arī pēc Maskavas vareno dotās pavēles „ārkārtas stāvokļa” izsludināšana un armijas ievešana pēc Ungārijas (1956.g.) un Čehoslovākijas (1968.g.) parauga, un tad visai Atmodai būšot beigas… Esot jāsamierinās ar savienotās republikas statusu „atjauninātajā federācijā”, kurā valdīšot pavisam cita veida sociālisms, nekā līdz šim, tas būšot ar cilvēcisku seju

Tauta tomēr vairumā nebija ar mieru samierināties ar šādu perspektīvu, arvien vairāk pacēlās prasības pēc Neatkarīgas Latvijas, un tad nu šie „labdari”, lai nezaudētu savās rokās sagrābto varu, negribīgi piekāpās: „…Labi, būs jums tā jūsu neatkarība, bet ne jau tā valsts tiks atjaunota, kas pastāvēja līdz 1940.gadam, iztiksiet ar „4.maija Latviju” jeb t.s. Slātlatviju.” Un, lūk, no 1991.gada 21.augusta līdz 2004.gada 30.aprīlim pastāvēja vismaz formāli neatkarīga Latvija, lai gan ar LPSR laika robežām, gandrīz tādu pašu iedzīvotāju sastāvu un vairāk vai mazāk nelietīgiem nodevējiem pie varas grožiem.

Kopš 2004.gada 1.maija mums diemžēl arī pat tādas valsts vairs nav, esam kļuvusi nožēlojama, beztiesīga kolonija kosmopolītiskā impērijā, ko pieņemts dēvēt par Eiropas Savienību (ES) un kur visu nosaka PSKP CK politbirojam analoga iestāde Eiropas Komisija (kuras ierēdņi arī, cita starpā, saucas komisāri – nu gluži kā PSRS dibināšanas pirmsākumos), kuras lēmumus tad agri vai vēlu ratificē šīs impērijas dalībvalstu parlamenti – paklausīgas marionetes mafiozo ložu rokās…

        Kopš vien esmu iesaistījies politikā, esmu bijis nesamierināms šīs impērijas (ES) pretinieks, aktīvi cīnījos pret Latvijas iestāšanos tajā (mans pirmais presē publicētais raksts toreizējā „Lauku Avīzē” 1997.gada 4.martā „Nepārdosim Latviju ne Austrumiem, ne Rietumiem” bija oponēšana toreizējam ārlietu ministram, kurš vēlāk zaudēja amatu pedofilijas skandāla rezultātā, V.Birkavam, lai pierādītu, ka iespējama Latvijas eksistence ārpus jebkāda veida savienībām – ES vai NVS). Turpmāk aktīvi aģitēju pret ES arī avīzē „Latvietis Latvijā”, izmantoju iespēju runāt par šo tēmu Radio „(Ne)Brīvajā mikrofonā”, līdz man neilgi pirms 2003.gada referenduma tādu iespēju liedza – tieši tāpat kā tas ir noticis arī patlaban… Kad 2001.gadā A.Garda izsludināja savu konkursu jauniešiem, es biju ļoti priecīgs, ka līdztekus prasībai par Latvijas dekolonizāciju viņš runāja arī par nepieciešamību turēties tālāk no ES, atrašanās kurā nav savienojama ar Latvijas nacionālo interešu ievērošanu (citi patrioti kā, piemēram, A.Slucis, par ES vai nu vispār izvairās runāt vai redz to nepamatoti rožainā gaismā).

Kad mūs kārdināja ar ekonomiskiem labumiem, kas kā no pārpilnības raga biršot uz mums visiem pēc nonākšanas eiroparadīzē, es parasti atbildēju, ka šie solījumi ir krietni vien pārspīlēti un pat, ja tie 100% piepildītos, tie nebūtu neatkarības zaudēšanas vērti… Atceros, ka līdzīgu rakstu bija publicējušas arī t.s. „Gardas meitenes”, vēlākās LNF priekšsēža vietnieces, tas saucās „Treknā cūka nav bojāejas vērta”. Mans princips attiecībā pret ES atbilda krievu disidenta A.Solžeņicina principam, ko viņš aicināja piekopt pret PSRS, proti, НЕ ВЕРЬ, НЕ БОЙСЯ, НЕ ПРОСИ!!! (Netici!!! Nebaidies!!! Nelūdz!!!). Tā būtība ir skaidra – ja no ES neko nelūgsim, tai nebūs tiesību mūs arī mācīt, kā mums dzīvot savā zemē!

        Nu jau ES sastāvā esam vairāk nekā 12 gadus, un katrs Latvijas iedzīvotājs pats var izvērtēt, cik un kādus „labumus” no šī fakta sev ir guvis un vai tas ir bijis Latvijas neatkarības zaudēšanas vērts. Tiem, kas tomēr uzskata, ka „būt iekšā ir labāk nekā ārā”, atgādināšu, ka jau no 2020.gada mēs sāksim maksāt vairāk ES budžetā vairāk, nekā saņemsim. Jau pēc nepilniem 4 gadiem „treknie gadi”, ko, esmu pārliecināts, vairums latviešu nemaz kā tādus neizjuta, būs beigušies… Toties mums nav vairs savas valūtas, robežkontrole pastāv tikai Austrumu virzienā, pamatnācijas tiesības arvien vairāk tiek pakļautas okupantu un imigrantu interesēm… Vienīgā privilēģija – atvieglota iespēja pašiem kļūt par imigrantiem, parazītiem un citu tautu kakla.

        Tomēr ir arī iepriecinošas tendences. Imigrantu pieplūdums no Sīrijas, tam sekojošie terora akti beidzot daudzām tautām likuši saprast, ka kaut kas steidzīgi ir jādara, lai tās netiktu iznīcinātas savā etniskajā dzimtenē. Un nu tās arī saprot, ka t.s. „konservatīvā ārstēšana” šeit nederēs, nepieciešams ķirurga skalpelis, proti, nekavējoša izstāšanās no veidojuma, ko 1950.gada 9.maijā (cik zīmīgs datums!!!) nodibināja Francijas ārlietu ministrs R.Šūmans. Iespējams, ka viņš jau toreiz to uztvēra kā pirmo posmu vienotas pasaules valdības radīšanā un pilnīgā robežu nojaukšanā starp valstīm, kā tas labi sen jau paredzēts „Cionas gudro protokolos”.

Šķiet, ka šiem zemiskajiem plāniem tomēr nebūs lemts piepildīties. Lūk, Lielbritānija šā gada 23.jūnijā rīko referendumu par izstāšanos no ES! Mums, Latvju Patriotiem, arī šeit būtu sava roka jāpieliek, lai tā rezultāts būtu pozitīvs, proti, vēlētāju vairums nobalsotu par ES pamešanu. Tā būtu jābalso visiem latviešiem, kam ir britu (dubult)pilsonība, uz to viņiem būtu jāaicina savi britu draugi un domubiedri, arī radinieki, kādi daudziem jau ir radušies šajā zemē. Un jābūt gataviem vajadzības gadījumā, ja britu tautas to prasīs, pamest viņu zemi un atgriezties savās mājās. Vēl labāk to būtu darīt, pat negaidot, līdz šāda prasība parādās, jo pieklājīgs ciemiņš intuitīvi jūt, kad šim laiks posties mājās, nevis gaida namatēva nepārprotami izteiktu mājienu šai virzienā.

Ļoti ceru, ka britu piemērs iedvesmos arī pārējās Eiropas tautas, arī tās sarīkos referendumus par izstāšanos no ES… Īpaši vēlama būtu Vācijas nacionālpatriotu aktivizēšanās, jo būtībā visa ES ekonomika balstās tikai uz strādīgās vācu tautas darba sviedru nejēdzīgu izsūkšanu un tās darba augļu piesavināšanos. Ja Lielbritānijas exit, kā tagad moderni dēvē izstāšanās procesu, vēl varbūt ES nesagraus, tad Vācijas – 100% sagraus.

Un mēs, latvieši, arī nedrīkstam stāvēt malā! Savulaik devām lielu ieguldījumu divu naidīgu Austrumu impēriju - Krievijas un PSRS – sagrāvē, nu laiks būtu dot triecienu arī Rietumu „ļaunuma asij”. Galvenais tomēr ir nebaidīties un neklausīties prātvēderu draudos, kuri baida gan mūs, gan visas citas Eiropas tautas ar šausmīgu traģēdiju, kas notikšot, ja tiks atjaunota tāda Eiropa, kāda tā bija līdz 2.Pasaules karam. Mums jāsaprot, ka tieši tādu Eiropu mums vajag, kurā ir stingras valstu robežas, ko katra valsts pati sargā, katrai valstij ir sava valūta, sava ekonomika, sava neatkarīga iekšējā un ārējā politika. Un, runājot Dž.Orvela „Dzīvnieku fermas” terminoloģijā, nav jābaidās no tā, ka „…atgriezīsies Džonss”, ja no varas tiks nobīdītas cūkas. Tieši otrādi – tad mēs beidzot sāksim dzīvot tā, kā pienākas CILVĒKIEM. Taču, lai tas notiktu, mums jāatbrīvojas no važām, ar kurām esam piesaistīti simboliskam ratiņkrēslam, kas paralizē mūsu locekļus – Eiropas Savienības un tās idiotiskajiem likumiem. Un šis veidojums nav jāreformē, nē, tas ir jālikvidē līdz pašiem pamatiem, simboliski jānoslauka no zemes virsas!!! Visas Eiropas nacionālistu kopīgiem spēkiem mēs to panāksim, ja vien mums būs drosme, griba, prāta stingrība un neatlaidība!!!

Novērtē šo rakstu:

77
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

XI bauslis: tev nebūs sabiedriskajā medijā melot

FotoKas vainīgs, tas bailīgs. Slokas ugunsgrēks raisa tik iespaidīgu politisko krīzi, ka sabiedrībai un medijiem, škiet, joprojām nav izprotami tās patiesie cēloņi un dziļumi. Toties valdības partiju reakcija – ar grūti noslēpjamām histērijas pazīmēm – liecina: valsts varai ir trāpīts ļoti sāpīgā vietā.
Lasīt visu...

21

Politiskais trilleris „Bailes” – jau mēnesi pieprasītākā un pirktākā grāmata Latvijas grāmatnīcās

FotoApgāda „Mantojums” maija beigās izdotais Indriķa Latvieša pirmais romāns – politiskais trilleris „Bailes” jau mēnesi ir pieprasītākā un pirktākā grāmata Latvijas grāmatnīcās.
Lasīt visu...

3

Politaģitācijas lapeles centieni glābt no negoda “oligarhu lietas” pasūtītājus un izpildītājus

FotoJau dažas nedēļas ar milzu vērienu Latvijā notiek propagandas kampaņa saistībā ar t.s. Šlesera „Rīdzenes” sarunām. To organizējuši un finansējuši savtīgā noziedznieka Džordža Sorosa pakalpiņi Latvijā, lai ietekmētu politisko procesu saistībā ar Saeimas vēlēšanām. Lielākais kliedzējs šai pērkamās žurnālistikas daudzbalsīgajā korī ir lumpenproletariāta politaģitācijas lapele – žurnāls „Ir”.
Lasīt visu...

12

Kultūrelites aklā seja jeb "is it literary or commercial"?

FotoSpriedumi ir ļoti subjektīvi. Izriet no nelāgas pieredzes. Tās pašas, kas lēnām noslēdz teātru durvis, izstāžu zāļu gaiteņus un koncertzāļu lieveņus. Turpu nav vērts iet, jo faktiski visi pasākumi ir zemas kvalitātes kultūruzvedumi, kuru dēļ nav vērts tērēt nedz laiku, nedz naudu.
Lasīt visu...

21

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna Saeimas pavasara sesijas noslēguma plenārsēdē

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Cienījamās deputātes un godātie deputāti! Ir pagājis gads kopš manas iepriekšējās uzrunas. Šim bija jābūt reformu gadam. Daudz ir bijis iecerēts un solīts, bet maz bijis reālu darbu. Esam ērti iekārtojušies savos krēslos un no malas raudzījušies, kā valdība mēģina īstenot nodokļu reformu, visai sabiedrībai tik nepieciešamās pārmaiņas veselības aprūpē un izglītības sistēmā, un izturējušies tā, it kā tās uz mums neattiektos. Esam bijuši vairāk nodarbināti paši ar sevi, taču neesam pielikuši vajadzīgās pūles, lai paveiktu iedzīvotājiem solīto.
Lasīt visu...

12

Bet, ja nu nekādu „čekas maisu” patiešām sen vairs nav?

FotoEs, protams, saprotu, ka valstiskās mafijas neatzītā un noklusēt mēģinātā, bet vienalga pēdējo nedēļu acīmredzamā sensācija – Latvijas, kā rāda veikalu publiskotie dati, pirktākā grāmata „Bailes” oficiāli skaitās daiļliteratūra un tāpēc tajā minētais nevar kalpot ne par pierādījumu, ne par stingru faktu. Taču starp daudzajiem „politiskā trillera” slāņiem man nozīmīgākais šķiet tas, kas attiecināms uz slavenajiem „čekas maisiem” un to atrašanās – vai neatrašanās – vietu.
Lasīt visu...

3

Lai Šadurskis pats brauc prom

FotoAprīlī veikta Eirobarometra aptauja liecina, ka mazāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju uzticas valdībai un tiesu sistēmai. Ja ir publiski atzīts, ka mazāk nekā puse iedzīvotāju uzticas izpildvarai un tiesu varai, tad vajadzētu sekot vismaz skaidrojumam no šo varas pārstāvju puses un vismaz solījumam laboties, bet kas notiek Latvijā? Viss mierīgi, nav manīts pat mēģinājums mainīt attieksmi no  varas pārstāvju puses.
Lasīt visu...

12

Pretdarbība noziedzīgajam režīmam

FotoLeonarda Inkina raksts „Nodokļi” liek aizdomāties par to, kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā un aizstāv? Lai arī ne visi lasītāji tam piekritīs, es personīgi uzskatu, ka tādas valsts mums šobrīd nav.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nākotnes konjunktūra

Latviešu sociālās un politiskās identitātes ūnikums sākas un beidzas uz papīra vai datora ekrāna. Tā tas notiek, rakstot un publicējot abstraktus tekstus par latviešu...

Foto

Ko darīt?

Bieži radioraidījumos, kā arī citur, laikrakstā DDD un internetā izskan: «Ko darīt?». Izskan līdzīgi, kā kādreiz Poncijs Pilāts jautāja Jēzum Kristum: «Kas ir patiesība?»...

Foto

Tikmēr melnos indīgos dūmos

Esmu izrakstījies, ka valsts un pilsoņa attiecībās nepieciešama jauna derība. Kā nerakstīts likums, līgums, vienošanās, kurā abas puses ir stingras, godīgas un...

Foto

Par Jāņa Reira bezdarbību cilvēku ar invaliditāti beztiesiskumā

Tagadējais Jānis Reirs, bēdīgi slavenās investīciju konsultantu biroja Prudentia bijušais direktors, nav pievērsis uzmanību vairākām būtiskām nejēdzībām pēc “uzlabotās” invaliditātes...

Foto

Shēma, sazīmēta uz „Rīdzenes” salvetes?

Žurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu...

Foto

Valodu lielu dara cilvēki

1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu mūsu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību, nodrošinātu Latvijas...

Foto

Jāņa Reira ekonomiskā grūtgalvība: vēršanās pret cilvēkiem ar invaliditāti turpinās

Bijušais Prudentia direktors, tostarp bijušais pirmrindnieks jauno komunistu rindās, šobrīd tēlo labklājību ministru un nolēmis veicināt cilvēku ar...

Foto

“Madam President”, “Mērs Bondars” un citas “uzvaras”

Atskats uz Rīgas vēlēšanām iepriekšējās publikācijas kontekstā man šķitās noderīgāks kādu nedēļu pēc notikuma, lai būtu nedaudz noplakusi histērija un aumež...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: hronoloģija

Rietumu civilizācijas norietam neapšaubāmi ir hronoloģija – notikumu uzskaitījums laika secībā. Hronoloģijā intriģējošākie posmi ir norieta sākums un norieta beigas, pēc kā...

Foto

140 vārdu: šai dienā priekš 30 gadiem sākās latviešu tautas atmoda

Šai dienā priekš trīsdesmit gadiem, 1987. gada 14. jūnijā, sākās latviešu tautas trešā atmoda. Var,...

Foto

Vispirms nomuļļā, tad noslepeno

Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres...

Foto

Skanstes purvāja onkuļu shēmas un ieceres: "kapu tramvajs" ir tikai pirmais posms

Vēlos pastāstīt par to, kā onkuļi, kam pieder Skanstes purvājs, nolēma apvienoties, lai būtiski...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām: lūdzu saukt korumpētās amatpersonas un tiesnešus pie atbildības

Latvijas sabiedrība ir deleģējusi jums tiesības pārvaldīt valsti. Valsts vadība pastāv vienīgi tāpēc,...

Foto

Parazīti un pabiras pret normāliem cilvēkiem: reālā sociālā nevienlīdzība Latvijā

Ir ļoti daudz un plaši apskatīta sociāla nevienlīdzība Latvijā un pasaulē. Ir neskaitāmi pētījumi par to,...

Foto

Lūdzu, ejiet mājās, Čakšas kundze, jo jūs esat drauds sabiedrībai

Ir samilzušas mediķu problēmas visās jomās, un to jau izjūt lielie stacionāri Rīgā, kur medicīnas māsas...

Foto

Izklaidējoši, bet kļūdaini - RSP atbilde uz "KasJauns" publikāciju

Portāls KasJauns 7. jūnijā bija publicējis izklaidējošu, bet kļūdainu informāciju par Latvijas Radošo savienību padomes (RSP) 2016. gadā veikto pētījumu “Kultūras...

Foto

Zinātne no islāma perspektīvas, jeb kāpēc musulmaņi ir tik stulbi?

Devītais islāma kalendāra mēnesis ramadāns ir laiks, kad visas pasaules musulmaņi vienojas kopīgam gavēnim... un teroraktiem....

Foto

Nodokļi

Lasītājs, izlasot šādu virsrakstu, domās, ka Leonards raksta par nodokļu politiku, par netaisnīgo nodokļu sistēmu. Tā nebūs. Es nepateikušu neko jaunu un neko tādu, ko...

Foto

Fakti par katoļu un luterāņu ekumēnismu kā antikristīgu ideju un perversiju apvienošanu

Protestantu pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka intervijā Londonas avīzei “Times” Džīns Robinsons apsūdzēja...

Foto

Par priekšvēlēšanu aptaujām

Dažās pēdējās dienās sociālajos tīklos un citos medijos gana bieži var lasīt man veltītus epitetus un raksturojumus, ar kuriem dažādi ļoti jūtīgi cilvēki...

Foto

Turpinot diskusiju par jaunajām kailciršanas iecerēm

Turpinās diskusija saistībā ar Māra Kučinska valdības ieceri atļaut kailcirtes piejūras priežu mežos un būtiski tievāku koku ciršanu kailcirtēs. Šai...

Foto

Pa kuru no „zaļajiem koridoriem" Čakša aizvedīs valdību, ZZS un veselības aprūpes nozari?

Ministru prezidents Māris Kučinskis jau kārtējo reizi nav spējis turēt savu solījumu par...

Foto

Nefotografē to - nezin ko! Jeb - vai būs liegts bildēt Saeimas namu, valdības ēku, Rīgas tiltus un citas populāras vietas?

Valdība šonedēļ pieņēmusi Ministru kabineta...

Foto

Kā pamatot mežu izciršanu

Tie, kas lasa manu blogu, iespējams, jau būs informēti par to, ka Zemkopības ministrija izstrādājusi MK noteikumu grozījumus, kas varētu novest pie...

Foto

Kučinska valdība: liegums fotografēt valdības māju „neskar sabiedrības līdzdalības jomu”

„Projekts šo jomu neskar,” – šāds oficiālais paskaidrojums ailē „Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē” atrodams Māra Kučinska...

Foto

Epohālā publikācija

Epohālās publikācijas nav funkcionāli vienādas. Atšķiras to misija. Iespējami trīs varianti. Pirmais variants ir epohālās publikācijas, kuras iezvana jaunu laikmetu un ir atjautīgas uvertīras...

Foto

Pirms 83 gadiem radās Latvijas valsts svētki – Tautas vienības diena

15. maijs bija diena, kad tauta pati cēlās aizstāvēt savu valsti pret nekārtībām un apvērsumu,...

Foto

Kā VID atriebjas...

Atceraties manu 5,5 gadus ilgo tiesvedību pret VID, kas vainagojās ar šīs iestādes totālu fiasko un sakāvi? Atceraties pērn publicēto video par VID...

Foto

Tautas politiskās dvēseles noslēpumainība vēlēšanu savijumā

Par tautas politiskās dvēseles noslēpumainību internetā var lasīt katru dienu. Publicēto tekstu komentāros katru dienu kāds atceras tautas politiskās dvēseles...

Foto

Par ko balsot? Sabiedrības uzdevums ir ieraudzīt un atšķirt rozīnes no kakām

Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu - PAR KO...

Foto

Rīdzinieka padomnieks: vienkāršs risinājums tiem, kam nav par ko balsot

Lai velti nekavētu to lasītāju laiku, kuri šeit iegriezušies tikai vienkārša padoma meklējumos, tad smalkāka argumentācija,...

Foto

Bordāns - jaunais politiķis? Lūdzu, nesmīdiniet mani...

Vai Jānis Bordāns, kas ir viens no daudzajiem solītājiem pašvaldību vēlēšanās, ir jaunais politiķis vai vecais oligarhu vēzis jaunā...

Foto

Par "uti kažokā" un saskaņu vienotībā

Nesen Vladimirs Lindermans vērsās prokuratūrā saistībā ar manu rakstu NA avīzē, kurā es cita starpā rakstīju: "PSRS okupācija atstāja Latvijas...

Foto

Vēsturiskā notikuma atcerei

Viens no emocionālākajiem Trešās atmodas notikumiem bija 1988. gada 1. un 2. jūnijā notikušais Radošo savienību plēnums. Cilvēki burtiski pielipa pie radioaparātiem, kāri...

Foto

Broka un viņas neskaitāmie darbi (un algas): domāju, ka tālāk vairs nav kur…

19.maijā tika publicēta informācija par to, ka politiķe Baiba Broka paziņojusi savā intervijā...

Foto

Vēlēšanu komisijas loceklim jāsaglabā neitralitāte

Ventspils vēlēšanu komisija ir iepazinusies ar 2017.gada 28.maijā portālā Pietiek publicēto Sandras Orinskas vēstuli, kurā izteikts viedoklis, ka Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav...