Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis ir aicinājums visiem vēl atlikušajiem cīnītājiem par patiesām vērtībām apvienoties izšķirošajā mēģinājumā īstenot mērķi - valsti, ar kuru katrs varētu pamatoti lepoties Augstākā Saprāta (Harmonijas jeb Dieva) priekšā visos iespējamajos pozitīvajos aspektos.

Netaisos šeit aprakstīt situācijas dramatismu, jo katram, kurš nav vēl pilnībā nozombēts vai nopirkts, tas tāpat jau ir skaidrs. Kāpēc šī situācija ir tik dramatiska, arī netaisos gari aprakstīt, jo tas jau ir simtiem reižu darīts. Skaidri redzams fakts ir tāds, ka gadu gadiem mērķtiecīgi izveidotā situācija ir tieši tāda, kādu to vēsturiski esam pelnījuši ar savu gļēvumu, vienaldzību, kūtrumu, augstprātību, skaudību un nenovīdību utt.

Mūsu senči un mēs paši savā apstulbumā esam palīdzējuši izveidoties absolūti nekontrolējamai, noziedzīgai, birokrātiskai valsts pārvaldes sistēmai, ko sauc par partiju sistēmu. Ir pilnīgi skaidrs, ka tas ir ceļš uz pilnīgu degradāciju un valsts izzagšanu.

Šī monstrozā iekārta, kurā vara nepārtrauktā ciklā pieder tikai saujiņai neliešu, kas dara visu iespējamo, lai par zagļiem, meļiem, liekuļiem, vienaldzīgiem neliešiem un samaitātiem nelgām kļūtu pēc iespējas vairāk cilvēku, nepārprotami ir pēc iespējas drīzāk jānomaina ar pavisam citādāku valsts pārvaldes modeli. Tādu modeli, kur savu amoralitāti un neētiskumu publiski parādījušie jeb sasmērējušies nelieši ne tikai ātri vien saņemtu adekvāti bargu sodu, bet arī tā, lai tiem nebūtu nekad vairs iespējas iekļūt valsts pārvaldes aparātā!

Vārdu sakot - valsts iekārtu, kur jau Satversmē tiktu skaidri un gaiši ierakstīti galvenie principi, kas valda pāri visam! Principi, kas nosaka valsts galveno virzienu - garīgo attīstību! Principi, kas zem sevis pakārto visu likumdošanu un galvenos valsts mērķus un uzdevumus! Līdz ar to šie galvenie principi ir sekojoši: - GODĪGUMS, TAISNĪGUMS, PATIESĪBA un TIKUMISKUMS!

Jums ir jāsaprot, ka, izslēdzot kaut vienu no šiem neizsakāmi svarīgajiem principiem, normāli funkcionējošu valsti uzbūvēt nav iespējams, jo drīz vien tā atgriezīsies vecajās sliedēs jeb izejas punktā. Zinu, ka šajā garīgi sakropļotajā valstī, mani ieskaitot, tikpat kā nav vairs neviena, kas kaut kādā mērā nebūtu rīkojies pretēji sirdsapziņas paustajam... Taču, lai kā tur arī nebūtu, es piedāvāju apstāties savā garīgajā krišanā un uzsākt virzienu augšup. Turklāt kopā - valsts mērogā!

Ir jāatceras ļoti svarīga lieta, ka tikko minētie principi hierarhiskā pakāpē stāv virs nacionālisma! Tātad vispirms godīgums, taisnīgums, patiesība un tikumiskums - un tikai pēc tam seko nacionālās intereses! Tas nozīmē, ka nacionālisms mūsu valstī ir ārkārtīgi svarīgs! Taču cilvēciskums tomēr ir pāri nacionālismam! Tikai tādā veidā ir iespējams izbēgt no absolūti nevajadzīgā nacionālā un cita veida savstarpējā naida un attiecību kārtošanas ar vardarbības metodēm!

Zem šiem galvenajiem principiem seko valsts galvenais mērķis: - Tiesiska valsts, kurā valda harmoniska, veselīga, labklājīga, tikumiska sabiedrība, kas rūpējas gan par apkārtējo vidi, gan dabu, gan dzīvo radību kopumā - kā par sev līdztiesisku radību - iemiesotu dvēseli!

Ir pavisam skaidrs, ka sevi nekādā jēgā nepierādījušo, neefektīvo partiju sistēma steidzami ir jānomaina uz bezpartiju sistēmu, kas drīzā laika posmā izrevidētu veco, sapuvušo iekārtu, padarot to maksimāli caurskatāmu, saprotamu, patiesu labumu sabiedrībai un dabai nesošu! Bezpartiju sistēmu, kurā mēs vēlētu par cienījamām, krietnām, profesionāli spējīgām personām! Zinu, ka maz tādu ir atlicis. Un tomēr - labāk nekā nekas! Pēdējais laiks radīt apstākļus, kas ļautu tādām personībām skaitliski un kvalitatīvi veidoties, nevis kā pašlaik - izzust vēja ātrumā!

Tāpat labi zinu arī to, ka, neskatoties uz to, ka mūsu valstī par netaisnību čīkstētāju un bubinātāju netrūkst, šī ideja tik un tā visticamāk tiks viņu atgrūsta un apsmieta. Kā nekā latviešu iecienītākā atbilde uz jebkuru sakarīgu priekšlikumu ir: - "tas tik un tā neko nemainīs". Taču, lai cik niecīgas arī nebūtu manas cerības, mans pienākums ir to tik un tā piedāvāt. Jo klusēt un neko nedarīt, un pat nepamēģināt arī man nav tiesību.

Zinu, ka tukšmuldētāji un ņergas šim projektam uzbruks kā šakāļu bars tīģerim, kaut paši neko prātīgāku tā arī beigās nepiedāvās.

Tagad nedaudz par to, kā ir iespējams īstenot šo ideju. Pirmkārt, ir nepieciešams referendums, kas tā arī sauktos - "Referendums par bezpartiju sistēmas ieviešanu Latvijā".

Tāpēc aicinu katru, kurš sauc sevi par īstu cīnītāju par Latvijas neatkarību un patiesām vērtībām, darīt visu iespējamo, lai apvienotos zem šī projekta un dienu dienā visos medijos, cik vien iespējams, reklamētu to tik ilgi, līdz par to būtu spiesti sākt runāt jau pat lielajos masu medijos. Kā redzams, līdz šim bezpartiju sistēmas modeļa publiska apspriešana lielajos masu medijos nemitīgi tiek apzināti un mērķtiecīgi noklusēta jeb noignorēta. To nemēdz pieminēt pat ar pušplēstu vārdu! Tieši tāpēc katru lūdzu sākt bezprecedenta cīņu ar šo nelietīgo noklusēšanu!

Šim ārkārtīgi nepieciešamajam referendumam ir jābūt noorganizētam kaut vai tikai tāpēc vien, lai beidzot skaidri būtu redzama katra indivīda personiskā izvēle, kā arī tautas kopumā izvēle. Vai nu dzīvot pa vecam - mēslos līdz ausīm, jeb tomēr pielikt pirkstu nopietnām pozitīvām izmaiņām! Lai tauta pati izdara savu izvēli! Tai ir jādod iespēju izvēlēties! Tas būtu tikai godīgi no mūsu puses! To cilvēku puses, kuri vēl joprojām mēģina kaut ko mainīt uz pozitīvo pusi!

Ja tauta izvēlēsies dzīvot pa vecam, tad... tad neko. Cilvēka cienīgi nodzīvosim šajā debilajā iekārtā tik, cik katram atlicis, un sagaidīsim nāves mirkli īsta cilvēka cienīgi tur, kur katrs tobrīd būsim.

Un nevajag ne mani, ne arī kādu citu baidīt ar varnešu neizbēgamajām sankcijām vai arī ar ko citu! Gļēva izvairīšanās no cīņas neko neatrisina. Pienāks laiks šajā vai kādā citā dzīvē vai pasaulē, kad tu neizbēgami tik un tā tiksi nostādīts identiskas cīņas un izvēles priekšā. Es uzskatu - labāk ātrāk, nekā vēlāk! Neatliec uz rītdienu to, kas ir jādara jau šodien!

Novērtē šo rakstu:

181
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vai ir vērts savus nodokļus maksāt Garkalnē?

FotoGarkalnes novadā dzīvojam samērā nesen, taču gribētos padalīties ar novērojumiem un lietām, ar ko esam sastapušies. Faktiski ir kā tādā Mežonīgo Rietumu šerifu pilsētā, - ir domei labvēlīgie un nelabvēlīgie rajoni, kā arī pareizie cilvēki, kam pilsētiņā atļauts faktiski viss.
Lasīt visu...

12

Vienaldzības gads veselības aprūpē: vai mums ir vajadzīga tāda ministre?

FotoDrīz apritēs gads, kopš par veselības ministri kļuvusi Anda Čakša. Veselības aprūpē ir ārkārtīgi daudz steidzami risināmu problēmu, un no ministres, kura daudzus gadus šajā jomā ir strādājusi, mums ir tiesības gaidīt taustāmus rezultātus arī bez īpaša iešūpošanās perioda, kā to solīja premjers Māris Kučinskis un topošā amata kandidāte. Gads būs pagājis, taču vai mēs varam nosaukt kaut vienu veselības ministres sasniegumu, kaut vienu izcīnītu uzvaru pacientu un medicīnas darbinieku interesēs?
Lasīt visu...

21

Fotogrāfe un divas mammas

FotoSociālos medijus pāršalca stāsts par to, kā fotogrāfe ar kristīgu pārliecību atteicās fotografēt ģimeni, uzzinot, ka tajā ir divas mammas. Tas raisīja daudz un dažādas diskusijas par to, ko var un ko nevar darīt privātpersona, sniedzot savus pakalpojumus. Netrūka arī to, kuri jautāja manu kā jurista viedokli par notikušo.
Lasīt visu...

18

Iztiks paraolimpietis arī bez zirga...

FotoLatvija mēdz pārsteigt pasauli ar saviem sasniegumiem, saviem cilvēkiem. Izņēmums nav sports, kur mums, mazai tautai, ir sava izcila hokeja komanda, ir pasaulē labākie skeletonisti, BMX velobraucēji, paraolimpiskie vieglatlēti ar zelta medaļām no Olimpiskajām spēlēm Rio. Paraolimpiādē startēja paraolimpietis Rihards Snikus, kurš, neskatoties uz savu slimību, ar apkārtējo atbalstu un palīdzību spēja startēt paraolimpiskā iejādē – daiļjāšanā ar zirgu.
Lasīt visu...

6

Vajadzētu atkāpties arī Jurčai, Āboltiņai un Maizītim

Foto2017.gada 14.maijā laikrakstā NRA ir nopublicēti divi raksti par korupcijas apkarošanas un novēršanas jautājumiem: 1. SAB direktors: KNAB daudzas lietas ir apstājušās un nav darba rezultātu. 2. Deputāti apdraud smago korupcijas noziegumu izmeklēšanu
Lasīt visu...

21

Latvijas Žurnālistu savienības atbilde uz žurnālistes Agneses Margēvičas atklāto vēstuli

FotoLatvijas Satversme starp daudzām pamattiesībām nosaka arī tiesības uz vārda brīvību un tiesības pieprasīt kompensāciju nepamatota aizskāruma gadījumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu finansējumu, lai nevajadzētu rakstīt tikai to, ko var pierādīt tiesā

Kādreizējā Pietiek žurnāliste Agnese Margēviča, par kuras īpašajām attiecībām ar Drošības policiju jau rakstījām, ir nākusi klajā...

Foto

Latviešu inteliģences tagadne

Nepieciešamība latviešu inteliģenci iedalīt divās grupās ir jāatbalsta. Katrs prātā vesels cilvēks saprot, ka latviešu inteliģence ir jādala divās grupās: varas inteliģencē un...

Foto

Pilnībā attaisnots

Š. g. 28. aprīlī Augstākās tiesas Senāts atstāja spēkā Rīgas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru es, Leonards Inkins, tiku pilnībā attaisnots. Esmu ļoti pateicīgs visiem,...

Foto

Viens no Jūrmalas pilsētas vadības "biznesiem"

Jūrmalā, pateicoties pilsētas vadības atbalstam vai noziedzīgai bezdarbībai, jau otro gadu pretlikumīgi veic uzņēmējdarbību ar apjomīgo naudas plūsmu restorāns „Tokyo...

Foto

Mans karoga stāsts

Savulaik Anta Bergmane man lūdza uzrakstīt stāstu viņas sastādītajai grāmatai “Mūsu karoga stāsti: 1940-1991” par karoga pacelšanu 1989. gadā virs toreizējā Interfrontes midzeņa -...

Foto

Stāsts par parazītiem

Pirms kāda laika ikviens Latvijas iedzīvotājs uzzināja, ka ir tāda suņu barība Dogo, ko ražo Tukumā un ar ko saistīta nāvējoša suņu slimība....

Foto

Nekustamo īpašumu kadastrālā vērtēšana – organizētās noziedzības instruments tautas „likumīgai” paverdzināšanai

Nav šaubu, ka pārejas periodā no sociālistiskā valsts režīma uz kapitālismu nekustamo īpašumu politikas veidošanas...

Foto

Atklāta vēstule 447 saulkrastiešiem

2013. gada 1. jūnija Saulkrastu pašvaldību vēlēšanās 447 saulkrastieši ielika “krustiņu” Normundam Līcim (attēlā pa labi). Es cienu vēlētājus un viņu izvēli...

Foto

ZZS rullē un savējos neaizmirst

Man kā alūksnietei ir liels kauns par Zaļajiem un zemniekiem, kas saimnieko mūsu novadā. Visa viņu darbošanās ir tikai un vienīgi...

Foto

"Saskaņa" un ZZS iedur dunci mugurā atklātībai un uzspļauj nodokļu maksātāju tiesībām zināt par nodokļu izlietojumu

Septiņu gadu kaut nelielas atklātības un caurspīdīguma posms Latvijā tiek...

Foto

Jāsāk domāt ilgtermiņā, piesaistot ārvalstu investīcijas

Laikā, kad Latvija vēl tikai gatavojās iestāties eirozonā, un arī pēc tam plaši tika pausts uzskats, ka eiro ieviešana veicinās...

Foto

VID apmāna uzņēmējus un valdību

2017.gada 3.maijā valdība grozīja Ministru kabineta 2014.gada 11.februāra noteikumus Nr.96 "Nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtība",...

Foto

Vēl dziļāk purvā jeb absurda eskalācija

Vai varēja no t.s. Latgales kongresa 100 gadu jubilejas pasākumiem sagaidīt kaut ko konstruktīvu, perspektīvu, objektīvu, vēsturiski patiesu, garīgi gaišu...

Foto

Kāpēc no Čakšas „veselības reformām” nav sanācis pat čiks?

Kā jau iepriekš prognozēts, premjera Māra Kučinska virzītās nodokļu reformas negūst atbalstu koalīcijas partneros tāpat kā Latvijas...

Foto

Lūdzam palīdzību

Vēršamies pēc palīdzības, esam izmisumā, jo ar Rīgas bāriņtiesas lēmumu mums atņēma bērnus....

Foto

Caur tiesu mēģināsim paglābt Skulti, Zvejniekciemu un Saulkrastus no „Rail Baltica”

9. maijā plkst. 10:00 Administratīvajā rajona tiesā Rīgā, Baldones ielā 1a notiks pirmā tiesas sēde...

Foto

Tiesā tiek apstrīdēta Latvijas Volejbola federācijas prezidenta Ata Sausnīša pārvēlēšana

2017. gada 3. februārī notika Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Kopsapulce, kurā tika pārvēlēts līdzšinējais federācijas vadītājs...

Foto

Austrumu slimnīcas vadības pārprastie ētikas principi

Kā liecina Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS)  paziņojums aģentūrai LETA, RAKUS valde ir “pieņēmusi lēmumu par nomas līgumu priekšlaicīgu...

Foto

Trīs akadēmiskās ēverģēlības jeb āži par dārzniekiem

Vārds „ēverģēlības” neietilpst latviešu literārajā valodā. Taču tas ir latviešu tautā populārs vārds. To bieži lieto sadzīvē paralēli ar...

Foto

Izdomas nabadzība

Iz visas sirds sveicu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, nevis balto galdautu svētkos!...

Foto

Kādēļ NEsvinēt Baltā galdauta svētkus ("Deņ beloj skaterti")?

Atmetam principiālu uzstādījumu, ka laikiem, kad Valsts noteica, kā svinēt svētkus un kāds ir to obligāti brīvprātīgais noformējums,...

Foto

Ušakovs un viņa trīs mūri

Pēc parunāšanas ar speciālistiem saprotu, ka Ušakova fantastiskā uzvara Rīgas domes vēlēšanās 2013. gadā balstījās uz diviem vaļiem - (1) krievvalodīgie...

Foto

Vēstures ironija jeb vieglu garu

Pirms nedēļas liegi kā rīta migla pār Mjóifjördu Latvijas masu medijiem pārslīdēja ziņa, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzticējis Latvijas ārkārtējā un...

Foto

Lielas un vēl lielākas blēdības ar sporta naudu Garkalnes pašvaldībā

Kā viena no pašvaldību atbildības jomām Likuma par pašvaldībām 15. punkta apakšpunktā ir minēts - nodrošināt veselības...