Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis ir aicinājums visiem vēl atlikušajiem cīnītājiem par patiesām vērtībām apvienoties izšķirošajā mēģinājumā īstenot mērķi - valsti, ar kuru katrs varētu pamatoti lepoties Augstākā Saprāta (Harmonijas jeb Dieva) priekšā visos iespējamajos pozitīvajos aspektos.

Netaisos šeit aprakstīt situācijas dramatismu, jo katram, kurš nav vēl pilnībā nozombēts vai nopirkts, tas tāpat jau ir skaidrs. Kāpēc šī situācija ir tik dramatiska, arī netaisos gari aprakstīt, jo tas jau ir simtiem reižu darīts. Skaidri redzams fakts ir tāds, ka gadu gadiem mērķtiecīgi izveidotā situācija ir tieši tāda, kādu to vēsturiski esam pelnījuši ar savu gļēvumu, vienaldzību, kūtrumu, augstprātību, skaudību un nenovīdību utt.

Mūsu senči un mēs paši savā apstulbumā esam palīdzējuši izveidoties absolūti nekontrolējamai, noziedzīgai, birokrātiskai valsts pārvaldes sistēmai, ko sauc par partiju sistēmu. Ir pilnīgi skaidrs, ka tas ir ceļš uz pilnīgu degradāciju un valsts izzagšanu.

Šī monstrozā iekārta, kurā vara nepārtrauktā ciklā pieder tikai saujiņai neliešu, kas dara visu iespējamo, lai par zagļiem, meļiem, liekuļiem, vienaldzīgiem neliešiem un samaitātiem nelgām kļūtu pēc iespējas vairāk cilvēku, nepārprotami ir pēc iespējas drīzāk jānomaina ar pavisam citādāku valsts pārvaldes modeli. Tādu modeli, kur savu amoralitāti un neētiskumu publiski parādījušie jeb sasmērējušies nelieši ne tikai ātri vien saņemtu adekvāti bargu sodu, bet arī tā, lai tiem nebūtu nekad vairs iespējas iekļūt valsts pārvaldes aparātā!

Vārdu sakot - valsts iekārtu, kur jau Satversmē tiktu skaidri un gaiši ierakstīti galvenie principi, kas valda pāri visam! Principi, kas nosaka valsts galveno virzienu - garīgo attīstību! Principi, kas zem sevis pakārto visu likumdošanu un galvenos valsts mērķus un uzdevumus! Līdz ar to šie galvenie principi ir sekojoši: - GODĪGUMS, TAISNĪGUMS, PATIESĪBA un TIKUMISKUMS!

Jums ir jāsaprot, ka, izslēdzot kaut vienu no šiem neizsakāmi svarīgajiem principiem, normāli funkcionējošu valsti uzbūvēt nav iespējams, jo drīz vien tā atgriezīsies vecajās sliedēs jeb izejas punktā. Zinu, ka šajā garīgi sakropļotajā valstī, mani ieskaitot, tikpat kā nav vairs neviena, kas kaut kādā mērā nebūtu rīkojies pretēji sirdsapziņas paustajam... Taču, lai kā tur arī nebūtu, es piedāvāju apstāties savā garīgajā krišanā un uzsākt virzienu augšup. Turklāt kopā - valsts mērogā!

Ir jāatceras ļoti svarīga lieta, ka tikko minētie principi hierarhiskā pakāpē stāv virs nacionālisma! Tātad vispirms godīgums, taisnīgums, patiesība un tikumiskums - un tikai pēc tam seko nacionālās intereses! Tas nozīmē, ka nacionālisms mūsu valstī ir ārkārtīgi svarīgs! Taču cilvēciskums tomēr ir pāri nacionālismam! Tikai tādā veidā ir iespējams izbēgt no absolūti nevajadzīgā nacionālā un cita veida savstarpējā naida un attiecību kārtošanas ar vardarbības metodēm!

Zem šiem galvenajiem principiem seko valsts galvenais mērķis: - Tiesiska valsts, kurā valda harmoniska, veselīga, labklājīga, tikumiska sabiedrība, kas rūpējas gan par apkārtējo vidi, gan dabu, gan dzīvo radību kopumā - kā par sev līdztiesisku radību - iemiesotu dvēseli!

Ir pavisam skaidrs, ka sevi nekādā jēgā nepierādījušo, neefektīvo partiju sistēma steidzami ir jānomaina uz bezpartiju sistēmu, kas drīzā laika posmā izrevidētu veco, sapuvušo iekārtu, padarot to maksimāli caurskatāmu, saprotamu, patiesu labumu sabiedrībai un dabai nesošu! Bezpartiju sistēmu, kurā mēs vēlētu par cienījamām, krietnām, profesionāli spējīgām personām! Zinu, ka maz tādu ir atlicis. Un tomēr - labāk nekā nekas! Pēdējais laiks radīt apstākļus, kas ļautu tādām personībām skaitliski un kvalitatīvi veidoties, nevis kā pašlaik - izzust vēja ātrumā!

Tāpat labi zinu arī to, ka, neskatoties uz to, ka mūsu valstī par netaisnību čīkstētāju un bubinātāju netrūkst, šī ideja tik un tā visticamāk tiks viņu atgrūsta un apsmieta. Kā nekā latviešu iecienītākā atbilde uz jebkuru sakarīgu priekšlikumu ir: - "tas tik un tā neko nemainīs". Taču, lai cik niecīgas arī nebūtu manas cerības, mans pienākums ir to tik un tā piedāvāt. Jo klusēt un neko nedarīt, un pat nepamēģināt arī man nav tiesību.

Zinu, ka tukšmuldētāji un ņergas šim projektam uzbruks kā šakāļu bars tīģerim, kaut paši neko prātīgāku tā arī beigās nepiedāvās.

Tagad nedaudz par to, kā ir iespējams īstenot šo ideju. Pirmkārt, ir nepieciešams referendums, kas tā arī sauktos - "Referendums par bezpartiju sistēmas ieviešanu Latvijā".

Tāpēc aicinu katru, kurš sauc sevi par īstu cīnītāju par Latvijas neatkarību un patiesām vērtībām, darīt visu iespējamo, lai apvienotos zem šī projekta un dienu dienā visos medijos, cik vien iespējams, reklamētu to tik ilgi, līdz par to būtu spiesti sākt runāt jau pat lielajos masu medijos. Kā redzams, līdz šim bezpartiju sistēmas modeļa publiska apspriešana lielajos masu medijos nemitīgi tiek apzināti un mērķtiecīgi noklusēta jeb noignorēta. To nemēdz pieminēt pat ar pušplēstu vārdu! Tieši tāpēc katru lūdzu sākt bezprecedenta cīņu ar šo nelietīgo noklusēšanu!

Šim ārkārtīgi nepieciešamajam referendumam ir jābūt noorganizētam kaut vai tikai tāpēc vien, lai beidzot skaidri būtu redzama katra indivīda personiskā izvēle, kā arī tautas kopumā izvēle. Vai nu dzīvot pa vecam - mēslos līdz ausīm, jeb tomēr pielikt pirkstu nopietnām pozitīvām izmaiņām! Lai tauta pati izdara savu izvēli! Tai ir jādod iespēju izvēlēties! Tas būtu tikai godīgi no mūsu puses! To cilvēku puses, kuri vēl joprojām mēģina kaut ko mainīt uz pozitīvo pusi!

Ja tauta izvēlēsies dzīvot pa vecam, tad... tad neko. Cilvēka cienīgi nodzīvosim šajā debilajā iekārtā tik, cik katram atlicis, un sagaidīsim nāves mirkli īsta cilvēka cienīgi tur, kur katrs tobrīd būsim.

Un nevajag ne mani, ne arī kādu citu baidīt ar varnešu neizbēgamajām sankcijām vai arī ar ko citu! Gļēva izvairīšanās no cīņas neko neatrisina. Pienāks laiks šajā vai kādā citā dzīvē vai pasaulē, kad tu neizbēgami tik un tā tiksi nostādīts identiskas cīņas un izvēles priekšā. Es uzskatu - labāk ātrāk, nekā vēlāk! Neatliec uz rītdienu to, kas ir jādara jau šodien!

Novērtē šo rakstu:

181
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

6

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

FotoBiedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra Dzintara Rasnača (NA) vadībā, aicina LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties, dodot ministra krēsla vietu spējīgākai personai, kura izprot tiesiskuma nozīmi un lomu valsts attīstībā un sabiedrības labklājībā.
Lasīt visu...

21

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

FotoVairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot izdomāts ar visiem tās trūkumiem. Patiesībā tas skanēja šādi: DEMOCRACY IS THE WORST FORM OF GOVERNMENT, EXCEPT ALL THOSE OTHER FORMS THAT HAVE BEEN FROM TIME TO TIME. Kas nozīmē ka vēsturē ir bijuši par mūsdienu “demokrātiju” taisnīgāki tautu pašpārvaldes modeļi un patlaban mēs esam tuvāk Ķīnas mūrim nekā skandinātajai suverenitātei.
Lasīt visu...

21

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

FotoŠajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas sprēgāšana ir obligāti jāņem vērā. To nedrīkst ignorēt. Obligāti nedrīkst būt nevērīga izturēšanās pret latīņu valodu. Nedrīkst nevēlēties zināt un savu iespēju robežās nelietot latīņu valodu. Tas nav pieļaujams. Tāpēc esejas autoram un esejas lasītājiem ir jāpārceļas uz latīņu valodas pasauli. Lūdzu, ievērosim: nevis uz latīnismu pasauli, bet uz latīņu valodas pasauli! Praktiski tas nozīmē pārcelšanos uz divvalodu pasauli – latīņu valodas pasauli + latviešu valodas pasauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...