Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis ir aicinājums visiem vēl atlikušajiem cīnītājiem par patiesām vērtībām apvienoties izšķirošajā mēģinājumā īstenot mērķi - valsti, ar kuru katrs varētu pamatoti lepoties Augstākā Saprāta (Harmonijas jeb Dieva) priekšā visos iespējamajos pozitīvajos aspektos.

Netaisos šeit aprakstīt situācijas dramatismu, jo katram, kurš nav vēl pilnībā nozombēts vai nopirkts, tas tāpat jau ir skaidrs. Kāpēc šī situācija ir tik dramatiska, arī netaisos gari aprakstīt, jo tas jau ir simtiem reižu darīts. Skaidri redzams fakts ir tāds, ka gadu gadiem mērķtiecīgi izveidotā situācija ir tieši tāda, kādu to vēsturiski esam pelnījuši ar savu gļēvumu, vienaldzību, kūtrumu, augstprātību, skaudību un nenovīdību utt.

Mūsu senči un mēs paši savā apstulbumā esam palīdzējuši izveidoties absolūti nekontrolējamai, noziedzīgai, birokrātiskai valsts pārvaldes sistēmai, ko sauc par partiju sistēmu. Ir pilnīgi skaidrs, ka tas ir ceļš uz pilnīgu degradāciju un valsts izzagšanu.

Šī monstrozā iekārta, kurā vara nepārtrauktā ciklā pieder tikai saujiņai neliešu, kas dara visu iespējamo, lai par zagļiem, meļiem, liekuļiem, vienaldzīgiem neliešiem un samaitātiem nelgām kļūtu pēc iespējas vairāk cilvēku, nepārprotami ir pēc iespējas drīzāk jānomaina ar pavisam citādāku valsts pārvaldes modeli. Tādu modeli, kur savu amoralitāti un neētiskumu publiski parādījušie jeb sasmērējušies nelieši ne tikai ātri vien saņemtu adekvāti bargu sodu, bet arī tā, lai tiem nebūtu nekad vairs iespējas iekļūt valsts pārvaldes aparātā!

Vārdu sakot - valsts iekārtu, kur jau Satversmē tiktu skaidri un gaiši ierakstīti galvenie principi, kas valda pāri visam! Principi, kas nosaka valsts galveno virzienu - garīgo attīstību! Principi, kas zem sevis pakārto visu likumdošanu un galvenos valsts mērķus un uzdevumus! Līdz ar to šie galvenie principi ir sekojoši: - GODĪGUMS, TAISNĪGUMS, PATIESĪBA un TIKUMISKUMS!

Jums ir jāsaprot, ka, izslēdzot kaut vienu no šiem neizsakāmi svarīgajiem principiem, normāli funkcionējošu valsti uzbūvēt nav iespējams, jo drīz vien tā atgriezīsies vecajās sliedēs jeb izejas punktā. Zinu, ka šajā garīgi sakropļotajā valstī, mani ieskaitot, tikpat kā nav vairs neviena, kas kaut kādā mērā nebūtu rīkojies pretēji sirdsapziņas paustajam... Taču, lai kā tur arī nebūtu, es piedāvāju apstāties savā garīgajā krišanā un uzsākt virzienu augšup. Turklāt kopā - valsts mērogā!

Ir jāatceras ļoti svarīga lieta, ka tikko minētie principi hierarhiskā pakāpē stāv virs nacionālisma! Tātad vispirms godīgums, taisnīgums, patiesība un tikumiskums - un tikai pēc tam seko nacionālās intereses! Tas nozīmē, ka nacionālisms mūsu valstī ir ārkārtīgi svarīgs! Taču cilvēciskums tomēr ir pāri nacionālismam! Tikai tādā veidā ir iespējams izbēgt no absolūti nevajadzīgā nacionālā un cita veida savstarpējā naida un attiecību kārtošanas ar vardarbības metodēm!

Zem šiem galvenajiem principiem seko valsts galvenais mērķis: - Tiesiska valsts, kurā valda harmoniska, veselīga, labklājīga, tikumiska sabiedrība, kas rūpējas gan par apkārtējo vidi, gan dabu, gan dzīvo radību kopumā - kā par sev līdztiesisku radību - iemiesotu dvēseli!

Ir pavisam skaidrs, ka sevi nekādā jēgā nepierādījušo, neefektīvo partiju sistēma steidzami ir jānomaina uz bezpartiju sistēmu, kas drīzā laika posmā izrevidētu veco, sapuvušo iekārtu, padarot to maksimāli caurskatāmu, saprotamu, patiesu labumu sabiedrībai un dabai nesošu! Bezpartiju sistēmu, kurā mēs vēlētu par cienījamām, krietnām, profesionāli spējīgām personām! Zinu, ka maz tādu ir atlicis. Un tomēr - labāk nekā nekas! Pēdējais laiks radīt apstākļus, kas ļautu tādām personībām skaitliski un kvalitatīvi veidoties, nevis kā pašlaik - izzust vēja ātrumā!

Tāpat labi zinu arī to, ka, neskatoties uz to, ka mūsu valstī par netaisnību čīkstētāju un bubinātāju netrūkst, šī ideja tik un tā visticamāk tiks viņu atgrūsta un apsmieta. Kā nekā latviešu iecienītākā atbilde uz jebkuru sakarīgu priekšlikumu ir: - "tas tik un tā neko nemainīs". Taču, lai cik niecīgas arī nebūtu manas cerības, mans pienākums ir to tik un tā piedāvāt. Jo klusēt un neko nedarīt, un pat nepamēģināt arī man nav tiesību.

Zinu, ka tukšmuldētāji un ņergas šim projektam uzbruks kā šakāļu bars tīģerim, kaut paši neko prātīgāku tā arī beigās nepiedāvās.

Tagad nedaudz par to, kā ir iespējams īstenot šo ideju. Pirmkārt, ir nepieciešams referendums, kas tā arī sauktos - "Referendums par bezpartiju sistēmas ieviešanu Latvijā".

Tāpēc aicinu katru, kurš sauc sevi par īstu cīnītāju par Latvijas neatkarību un patiesām vērtībām, darīt visu iespējamo, lai apvienotos zem šī projekta un dienu dienā visos medijos, cik vien iespējams, reklamētu to tik ilgi, līdz par to būtu spiesti sākt runāt jau pat lielajos masu medijos. Kā redzams, līdz šim bezpartiju sistēmas modeļa publiska apspriešana lielajos masu medijos nemitīgi tiek apzināti un mērķtiecīgi noklusēta jeb noignorēta. To nemēdz pieminēt pat ar pušplēstu vārdu! Tieši tāpēc katru lūdzu sākt bezprecedenta cīņu ar šo nelietīgo noklusēšanu!

Šim ārkārtīgi nepieciešamajam referendumam ir jābūt noorganizētam kaut vai tikai tāpēc vien, lai beidzot skaidri būtu redzama katra indivīda personiskā izvēle, kā arī tautas kopumā izvēle. Vai nu dzīvot pa vecam - mēslos līdz ausīm, jeb tomēr pielikt pirkstu nopietnām pozitīvām izmaiņām! Lai tauta pati izdara savu izvēli! Tai ir jādod iespēju izvēlēties! Tas būtu tikai godīgi no mūsu puses! To cilvēku puses, kuri vēl joprojām mēģina kaut ko mainīt uz pozitīvo pusi!

Ja tauta izvēlēsies dzīvot pa vecam, tad... tad neko. Cilvēka cienīgi nodzīvosim šajā debilajā iekārtā tik, cik katram atlicis, un sagaidīsim nāves mirkli īsta cilvēka cienīgi tur, kur katrs tobrīd būsim.

Un nevajag ne mani, ne arī kādu citu baidīt ar varnešu neizbēgamajām sankcijām vai arī ar ko citu! Gļēva izvairīšanās no cīņas neko neatrisina. Pienāks laiks šajā vai kādā citā dzīvē vai pasaulē, kad tu neizbēgami tik un tā tiksi nostādīts identiskas cīņas un izvēles priekšā. Es uzskatu - labāk ātrāk, nekā vēlāk! Neatliec uz rītdienu to, kas ir jādara jau šodien!

Novērtē šo rakstu:

181
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pretdarbība noziedzīgajam režīmam

FotoLeonarda Inkina raksts „Nodokļi” liek aizdomāties par to, kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā un aizstāv? Lai arī ne visi lasītāji tam piekritīs, es personīgi uzskatu, ka tādas valsts mums šobrīd nav.
Lasīt visu...

21

Nākotnes konjunktūra

FotoLatviešu sociālās un politiskās identitātes ūnikums sākas un beidzas uz papīra vai datora ekrāna. Tā tas notiek, rakstot un publicējot abstraktus tekstus par latviešu unikālo identitāti. Uz papīra vai datora ekrāna varam bezgalīgi lepoties ar savu ūnikumu. Ja agrāk zinājām, ka papīrs laipni atļauj visu, tad tagad zinām, ka datora ekrāns tāpat laipni atļauj visu.
Lasīt visu...

21

Ko darīt?

FotoBieži radioraidījumos, kā arī citur, laikrakstā DDD un internetā izskan: «Ko darīt?». Izskan līdzīgi, kā kādreiz Poncijs Pilāts jautāja Jēzum Kristum: «Kas ir patiesība?» un, negaidot atbildi, aizgāja. Viņš zināja, ka uz šo jautājumu atbildes nav. Līdzīgi ir arī ar «ko darīt?». Bieži nejautā, lai uzzinātu darāmo un darītu, bet tā, runāšanas pēc, jo ir taču pats par sevi saprotams, ka izdarīt nevar neko. Viss notiek, nesaskaņojot ar mūsu vēlmēm un izpratni. Kungs kā grib, un nabags kā var.
Lasīt visu...

21

Tikmēr melnos indīgos dūmos

FotoEsmu izrakstījies, ka valsts un pilsoņa attiecībās nepieciešama jauna derība. Kā nerakstīts likums, līgums, vienošanās, kurā abas puses ir stingras, godīgas un atbildīgas šī līguma pildītājas. Tas ir vienīgais sabiedriskā un valstiskā izlīguma ceļš, ar kura palīdzību ikviens sabiedrības indivīds valstī varētu justies kā savējais.
Lasīt visu...

21

Par Jāņa Reira bezdarbību cilvēku ar invaliditāti beztiesiskumā

FotoTagadējais Jānis Reirs, bēdīgi slavenās investīciju konsultantu biroja Prudentia bijušais direktors, nav pievērsis uzmanību vairākām būtiskām nejēdzībām pēc “uzlabotās” invaliditātes piešķiršanas kārtības ieviešanas 2015.gadā.
Lasīt visu...

21

Shēma, sazīmēta uz „Rīdzenes” salvetes?

FotoŽurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai šajā portāla atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Lasīt visu...

21

Valodu lielu dara cilvēki

Foto1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu mūsu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību, nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un sekmētu labklājību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jāņa Reira ekonomiskā grūtgalvība: vēršanās pret cilvēkiem ar invaliditāti turpinās

Bijušais Prudentia direktors, tostarp bijušais pirmrindnieks jauno komunistu rindās, šobrīd tēlo labklājību ministru un nolēmis veicināt cilvēku ar...

Foto

“Madam President”, “Mērs Bondars” un citas “uzvaras”

Atskats uz Rīgas vēlēšanām iepriekšējās publikācijas kontekstā man šķitās noderīgāks kādu nedēļu pēc notikuma, lai būtu nedaudz noplakusi histērija un aumež...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: hronoloģija

Rietumu civilizācijas norietam neapšaubāmi ir hronoloģija – notikumu uzskaitījums laika secībā. Hronoloģijā intriģējošākie posmi ir norieta sākums un norieta beigas, pēc kā...

Foto

140 vārdu: šai dienā priekš 30 gadiem sākās latviešu tautas atmoda

Šai dienā priekš trīsdesmit gadiem, 1987. gada 14. jūnijā, sākās latviešu tautas trešā atmoda. Var,...

Foto

Vispirms nomuļļā, tad noslepeno

Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres...

Foto

Skanstes purvāja onkuļu shēmas un ieceres: "kapu tramvajs" ir tikai pirmais posms

Vēlos pastāstīt par to, kā onkuļi, kam pieder Skanstes purvājs, nolēma apvienoties, lai būtiski...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām: lūdzu saukt korumpētās amatpersonas un tiesnešus pie atbildības

Latvijas sabiedrība ir deleģējusi jums tiesības pārvaldīt valsti. Valsts vadība pastāv vienīgi tāpēc,...

Foto

Parazīti un pabiras pret normāliem cilvēkiem: reālā sociālā nevienlīdzība Latvijā

Ir ļoti daudz un plaši apskatīta sociāla nevienlīdzība Latvijā un pasaulē. Ir neskaitāmi pētījumi par to,...

Foto

Lūdzu, ejiet mājās, Čakšas kundze, jo jūs esat drauds sabiedrībai

Ir samilzušas mediķu problēmas visās jomās, un to jau izjūt lielie stacionāri Rīgā, kur medicīnas māsas...

Foto

Izklaidējoši, bet kļūdaini - RSP atbilde uz "KasJauns" publikāciju

Portāls KasJauns 7. jūnijā bija publicējis izklaidējošu, bet kļūdainu informāciju par Latvijas Radošo savienību padomes (RSP) 2016. gadā veikto pētījumu “Kultūras...

Foto

Zinātne no islāma perspektīvas, jeb kāpēc musulmaņi ir tik stulbi?

Devītais islāma kalendāra mēnesis ramadāns ir laiks, kad visas pasaules musulmaņi vienojas kopīgam gavēnim... un teroraktiem....

Foto

Nodokļi

Lasītājs, izlasot šādu virsrakstu, domās, ka Leonards raksta par nodokļu politiku, par netaisnīgo nodokļu sistēmu. Tā nebūs. Es nepateikušu neko jaunu un neko tādu, ko...

Foto

Fakti par katoļu un luterāņu ekumēnismu kā antikristīgu ideju un perversiju apvienošanu

Protestantu pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka intervijā Londonas avīzei “Times” Džīns Robinsons apsūdzēja...

Foto

Par priekšvēlēšanu aptaujām

Dažās pēdējās dienās sociālajos tīklos un citos medijos gana bieži var lasīt man veltītus epitetus un raksturojumus, ar kuriem dažādi ļoti jūtīgi cilvēki...

Foto

Turpinot diskusiju par jaunajām kailciršanas iecerēm

Turpinās diskusija saistībā ar Māra Kučinska valdības ieceri atļaut kailcirtes piejūras priežu mežos un būtiski tievāku koku ciršanu kailcirtēs. Šai...

Foto

Pa kuru no „zaļajiem koridoriem" Čakša aizvedīs valdību, ZZS un veselības aprūpes nozari?

Ministru prezidents Māris Kučinskis jau kārtējo reizi nav spējis turēt savu solījumu par...

Foto

Nefotografē to - nezin ko! Jeb - vai būs liegts bildēt Saeimas namu, valdības ēku, Rīgas tiltus un citas populāras vietas?

Valdība šonedēļ pieņēmusi Ministru kabineta...

Foto

Kā pamatot mežu izciršanu

Tie, kas lasa manu blogu, iespējams, jau būs informēti par to, ka Zemkopības ministrija izstrādājusi MK noteikumu grozījumus, kas varētu novest pie...

Foto

Kučinska valdība: liegums fotografēt valdības māju „neskar sabiedrības līdzdalības jomu”

„Projekts šo jomu neskar,” – šāds oficiālais paskaidrojums ailē „Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē” atrodams Māra Kučinska...

Foto

Epohālā publikācija

Epohālās publikācijas nav funkcionāli vienādas. Atšķiras to misija. Iespējami trīs varianti. Pirmais variants ir epohālās publikācijas, kuras iezvana jaunu laikmetu un ir atjautīgas uvertīras...

Foto

Pirms 83 gadiem radās Latvijas valsts svētki – Tautas vienības diena

15. maijs bija diena, kad tauta pati cēlās aizstāvēt savu valsti pret nekārtībām un apvērsumu,...

Foto

Kā VID atriebjas...

Atceraties manu 5,5 gadus ilgo tiesvedību pret VID, kas vainagojās ar šīs iestādes totālu fiasko un sakāvi? Atceraties pērn publicēto video par VID...

Foto

Tautas politiskās dvēseles noslēpumainība vēlēšanu savijumā

Par tautas politiskās dvēseles noslēpumainību internetā var lasīt katru dienu. Publicēto tekstu komentāros katru dienu kāds atceras tautas politiskās dvēseles...

Foto

Par ko balsot? Sabiedrības uzdevums ir ieraudzīt un atšķirt rozīnes no kakām

Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu - PAR KO...

Foto

Rīdzinieka padomnieks: vienkāršs risinājums tiem, kam nav par ko balsot

Lai velti nekavētu to lasītāju laiku, kuri šeit iegriezušies tikai vienkārša padoma meklējumos, tad smalkāka argumentācija,...

Foto

Bordāns - jaunais politiķis? Lūdzu, nesmīdiniet mani...

Vai Jānis Bordāns, kas ir viens no daudzajiem solītājiem pašvaldību vēlēšanās, ir jaunais politiķis vai vecais oligarhu vēzis jaunā...

Foto

Par "uti kažokā" un saskaņu vienotībā

Nesen Vladimirs Lindermans vērsās prokuratūrā saistībā ar manu rakstu NA avīzē, kurā es cita starpā rakstīju: "PSRS okupācija atstāja Latvijas...

Foto

Vēsturiskā notikuma atcerei

Viens no emocionālākajiem Trešās atmodas notikumiem bija 1988. gada 1. un 2. jūnijā notikušais Radošo savienību plēnums. Cilvēki burtiski pielipa pie radioaparātiem, kāri...

Foto

Broka un viņas neskaitāmie darbi (un algas): domāju, ka tālāk vairs nav kur…

19.maijā tika publicēta informācija par to, ka politiķe Baiba Broka paziņojusi savā intervijā...

Foto

Vēlēšanu komisijas loceklim jāsaglabā neitralitāte

Ventspils vēlēšanu komisija ir iepazinusies ar 2017.gada 28.maijā portālā Pietiek publicēto Sandras Orinskas vēstuli, kurā izteikts viedoklis, ka Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav...