Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

30.martā portālā Pietiek publicēts kāda Jevgenija Usova sacerēts raksts ar nosaukumu  „Nacionālās apvienības valdes loceklis izkrāpis gandrīz 1300 eiro nodokļu maksātāju naudas”. Nedaudz vēlāk portālā parādījās vēl viens raksts, nu jau Pietiek vārdā, kurā pārstāstīts iepriekš minētā raksta saturs. Tā kā abas šīs publikācijas satur melīgu informāciju par mani gan kā par cilvēku, gan Ogres novada  domes deputātu, esmu spiests vērsties pie portāla lasītājiem un visas Latvijas sabiedrības, lai kliedētu šos melus un izskaidrotu šo zemisko uzbrukumu patiesos motīvus. 

Deputāta darbu nepārtraucu

Pagājušā gada nogalē tiešām devos jau sen plānotā braucienā uz Dienvidameriku, par kuru jau laikus biju brīdinājis Ogres novada domes vadību. Atrodoties ārpus Latvijas es turpināju aktīvi iesaistīties pašvaldības darbā, izmantojot mūsdienu apstākļos pieejamās tehnoloģijas, tādējādi mans deputāta darbs nekļuva mazāk intensīvs kā iepriekš. Jāuzsver, ka pašvaldības deputāta nolikums neuzliek par pienākumu domes deputātam nepārtraukti atrasties savu pienākumu pildīšanas vietā – būtisks ir darba saturs, nevis forma. Tieši tāpēc, atrazdamies ārpus Latvijas, es rūpīgi izplānoju veidu kā godprātīgi un pilnā apjomā pildīt vēlētāju sev uzticētos pienākumus – sekot, lai viņu intereses tiktu ievērotas un nepieļautu atklātus pārkāpumus Ogres novada pašvaldības darbā. Ar šo uzdevumu es tiku galā, ko apliecina arī Ogres novada iedzīvotāju vairākkārt paustais viedoklis. Būdams ārpus Latvijas, es iesniedzu vairāk kā piecpadsmit deputāta pieprasījumus novada vadībai saistībā ar virkni aktuālu jautājumu – par to var pārliecināties ikviens, izlasot publikācijas portālā Ogrenet (www.ogrenet.lv „Ir cerības apturēt spēļu zāles ierīkošanu Ogres centrā” (12.oktobris), „Pagastu pārvalžu apvienošana ir kārtējais pārsteidzīgais lēmums” (18.oktobris), „Aicinu vēlreiz apsvērt „Baltās Cielavas” uzstādīšanas vietas plusus un mīnusus” (7.novembris) ). Turklāt šie nebūt nav vienīgie jautājumi, kurus aktualizēju, izmantojot deputāta pieprasījuma formu. Būtiski, ka tieši laika periodā, kad atrados ārpus Latvijas, Ogres novada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs publiski žēlojās, ka deputāts Helmanis burtiski pārpludinot pašvaldību ar saviem pieprasījumiem un tādējādi traucējot normāli strādāt (!). Manuprāt, šis domes vadītāja izteikums vislabāk raksturo manu „vaļošanos Dienvidamerikas pludmalēs” kā to nodēvējis paskvilas autors Usovs.

Izmaksātā alga bija atbilstoša darbam

Attiecībā par man izmaksāto atalgojumu. Periodā, kuru pavadīju ārpus Latvijas pašvaldība man tiešām maksāja minimālo algu 302 eiro apmērā mēnesī (aptuveni 200 latu). Šie līdzekļi līdz pēdējam centam tika ieguldīti sakaru tehnoloģiskā nodrošināšanā, turklāt lielāko daļu no šīm izmaksām es sedzu no personiskiem līdzekļiem – telefona rēķins vien pārsniedza vairākus tūkstošus latu. Par veikto deputāta darbu es regulāri pa pastu sūtīju atskaites Ogres novada domei, kas tās akceptēja un pieņēma un uz kuru pamata man tika aprēķināts pieminētais minimālais atalgojums. Apgalvojums, ka es šādā veidā esmu „izkrāpis” Ogres novada nodokļu maksātāju naudu, tādējādi ir absolūts apmelojums, kas tīši sagroza faktu būtību un vērsts tikai un vienīgi uz publikācijas autoru sīko mērķu sasniegšanu. Piebildīšu, ka pārkāpumus man izmaksātā atalgojuma sakarā neatrada arī speciāli veiktais Ogres novada domes audits, kura laikā tika detalizēti pārbaudītas un izsvērtas manis pa pastu sūtītās darba atskaites. Ja kādam vēl ir šaubas par manis teiktā patiesumu, iesaku noklausīties arī internetā atrodamo Ogres novada domes komiteju sēdes audioierakstu, kurā dzirdama pilna atskaite par manis paveikto darbu, atrodoties ārpus Latvijas.

Usova meli pārkāpj jebkādas robežas

Uzskatu, ka ļoti sīki komentēt pārējos rakstā minētos apgalvojumus ir zem mana goda, jo nevēlos nolaisties līdz tik zemam līmenim kā to izdarījis Usovs. Vēlos vienīgi norādīt, ka šis „eksperts” absolūti neorientējas ne Ogres novada norisēs, ne sabiedriski politiskajā situācijā vispār. (Ja tomēr orientējas, tad tas tikai ir vēl viens apliecinājums publikācijas patiesajiem mērķiem.) Rakstot par manu „aizdomīgo” sasitību ar Meimanas pašvaldību Afganistānā, raksta autors ne ar vārdu nepiemin šīs sadarbības rezultātu – šovasar Ogres 1.vidusskola tiks pie jauna jumta seguma, kuru pilsētai dāvinās ASV inženiertehniskais karaspēks kā pateicību par manis veiktajām misijām šajā tālajā valstī. Attiecībā par „brāļošanos ar krievu amatpersonām”, Usovs galīgi sapinies, jo pilnajā vēstules tekstā, kas tika izsūtīta maniem draugiem un domubiedriem un kuru pilnā apjomā neuzdrošinājās publicēt pat pietiek.com, viņš vienā teikumā ielicis divus faktiski nesavienojamus apgalvojumus – ka man ir kāds mistiskas „saites” ar tikpat mistiskiem „krieviem”, lai gan es esot „Waffen SS” atbalstītājs (?!). Ņemot vērā šodienas realitātes, diezin vai „krievu amatpersonas” būtu gatavas „brāļoties” ar „fašistu” Helmani, pat ja pēdējais to gribētu. Visi šie apgalvojumi ir vīstīrākie izdomājumi un murgi. Jāpiebilst, ka minētajā pilnajā vēstules tekstā Usovs gājis vēl tālāk – viņš atklāti devis mājienus, ka man ir netradicionāla seksuālā orientācija un ka es pat varētu būt saistīts ar bērnu seksuālu izmantošanu. Ar šiem izteikumiem Usovs ir pārkāpis jebkādas pieļaujamās robežās un – esmu pārliecināts – par to viņam būs jāatbild.

Mērķis – ietekmēt konkrētu balsojumu un bremzēt NA deputātu aktivitāti

Šim melīgajam rakstam es saredzu vairākus mērķus. Pirmais – ietekmēt konkrētu balsojumu gaidāmajā komiteju sēdē. Es esmu viens no deputātiem, kurš aktīvi iestājas par iedzīvotāju vairākuma noraidīto ieceri pilsētas zaļajā zonā būvēt lielveikalu. Šo projektu jau gadiem ilgi caur domes gaiteņiem „bīda” uzņēmējs Gunārs Kārkliņš, kurš jau vairākkārt ir centies man dažādi kaitēt un graut manu reputāciju. Tā kā minētais kungs pats ir bijušais domes deputāts, viņa intereses guvušas noteiktu atbalstu arī pašreizējās novada vadības vidū. Esmu pārliecināts, ka tieši Kārkliņš ar klusu atsevisķu domes vadītāju atbalstu ir iniciators šādu apmelojumu radīšanai, jo, acīmredzot, uzbrūkot man, šīs ieceres autori cer mainīt arī manu pozīciju atbalstošo pārējo deputātu viedokli. Esmu pārliecināts, ka šādi mēģinājumi nespēs ietekmēr manu kolēģu pārliecību un šis izlolotais zemiskais mēģinājums kaunpilni izgāzīsies. (Starp citu, pietiek.com publicētā fotogrāfija, kurā es esmu redzams it kā neadekvātā stāvoklī, tapusi tieši kāda mana un Gunāra Kārklīņa kopīgi veikta ceļojuma laikā, šis apstāklis kliedē jebkādas šaubas par Usova „avotu”. Turklāt jānorāda, ka visi, kuri mani pazīst personīgi, nešaubīgi apliecinās, ka es nelietoju ne alkoholu, ne kādas citas apreibinošas vielas – ši fotogrāfija tolaimtapa kā draudzīga un komiska pozēšana „draugam”.) Otrais – maksimāli nodarīt kaitējumu man kā novada domes deputātam, cenšoties ierobežot manu darbību dažādu nelikumību atklāšanā. Pēdējā pusgada laikā, pateicoties manai un citu NA deputātu aktivitātei, uzsāktas vairākas pārbaudes un izmeklēšanas darbības par Ogres novada domē notiekošo – Iepirkumu uzraudzības birojs uzsācis soda procedūras piemērošanu un padziļinātu apstākļu izpēti par vairāk kā 40 Ogres domes veiktajiem iepirkumiem (sižets par ēdināšanas pakalpojumu „pirkšanu”  bija aplūkojams arī TV3 raidījumā „Nekā personīga”, www.TV3.lv/nekapersoniga),  KNAB speciālisti pārbauda vairāku domes amatpersonu atrašanos interešu konfliktā, esam līdzdarbojušies arī pret iedzīvotāju pausto gribu veiktās Mazozolu un Taurupes pagastu pārvalžu apvienošanas nepieļaušanā, esam atklājuši arī aizkulises vairāku domes amatpersonu un viņu radinieku „uzvarās” dažādos pašvaldības konkursos un vēl daudzos citos jautājumos. Trešais – pirms gaidāmām vēlēšanām graut visas NA prestižu. Acīmredzot, šobrīd NA ir sasniegusi tik lielu politisko briedumu un popularitāti sabiedrībā, ka tā kļuvusi par reālu draudu līdzšinējiem varas nesējiem. Tas tikai apliecina, ka mūsu darbs līdz šim ticis vērsts pareizā virzienā un tiks turpināts, neskatoties ne uz kādiem uzbrukumiem. Mēs paliksim pie savas pozīcijas gan konkrētos balsojumos, gan ikdiena darbā pašvaldībā, gan strādājot pie valsts attīstības kopumā. Zemiski paņēmieni lai paliek zemisku cilvēku arsenālā. Mēs turpināsim godīgi strādāt.

P.S. Saistībā ar Usova publikāciju esmu vērsies Valsts policijā ar prasību uzsākt kriminālprocesu par apmelošanu.

* Ogres novada domes deputāts, Nacionālās apvienības valdes loceklis

Novērtē šo rakstu:

42
78

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kultūrelites aklā seja jeb "is it literary or commercial"?

FotoSpriedumi ir ļoti subjektīvi. Izriet no nelāgas pieredzes. Tās pašas, kas lēnām noslēdz teātru durvis, izstāžu zāļu gaiteņus un koncertzāļu lieveņus. Turpu nav vērts iet, jo faktiski visi pasākumi ir zemas kvalitātes kultūruzvedumi, kuru dēļ nav vērts tērēt nedz laiku, nedz naudu.
Lasīt visu...

21

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna Saeimas pavasara sesijas noslēguma plenārsēdē

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Cienījamās deputātes un godātie deputāti! Ir pagājis gads kopš manas iepriekšējās uzrunas. Šim bija jābūt reformu gadam. Daudz ir bijis iecerēts un solīts, bet maz bijis reālu darbu. Esam ērti iekārtojušies savos krēslos un no malas raudzījušies, kā valdība mēģina īstenot nodokļu reformu, visai sabiedrībai tik nepieciešamās pārmaiņas veselības aprūpē un izglītības sistēmā, un izturējušies tā, it kā tās uz mums neattiektos. Esam bijuši vairāk nodarbināti paši ar sevi, taču neesam pielikuši vajadzīgās pūles, lai paveiktu iedzīvotājiem solīto.
Lasīt visu...

12

Bet, ja nu nekādu „čekas maisu” patiešām sen vairs nav?

FotoEs, protams, saprotu, ka valstiskās mafijas neatzītā un noklusēt mēģinātā, bet vienalga pēdējo nedēļu acīmredzamā sensācija – Latvijas, kā rāda veikalu publiskotie dati, pirktākā grāmata „Bailes” oficiāli skaitās daiļliteratūra un tāpēc tajā minētais nevar kalpot ne par pierādījumu, ne par stingru faktu. Taču starp daudzajiem „politiskā trillera” slāņiem man nozīmīgākais šķiet tas, kas attiecināms uz slavenajiem „čekas maisiem” un to atrašanās – vai neatrašanās – vietu.
Lasīt visu...

3

Lai Šadurskis pats brauc prom

FotoAprīlī veikta Eirobarometra aptauja liecina, ka mazāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju uzticas valdībai un tiesu sistēmai. Ja ir publiski atzīts, ka mazāk nekā puse iedzīvotāju uzticas izpildvarai un tiesu varai, tad vajadzētu sekot vismaz skaidrojumam no šo varas pārstāvju puses un vismaz solījumam laboties, bet kas notiek Latvijā? Viss mierīgi, nav manīts pat mēģinājums mainīt attieksmi no  varas pārstāvju puses.
Lasīt visu...

12

Pretdarbība noziedzīgajam režīmam

FotoLeonarda Inkina raksts „Nodokļi” liek aizdomāties par to, kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā un aizstāv? Lai arī ne visi lasītāji tam piekritīs, es personīgi uzskatu, ka tādas valsts mums šobrīd nav.
Lasīt visu...

21

Nākotnes konjunktūra

FotoLatviešu sociālās un politiskās identitātes ūnikums sākas un beidzas uz papīra vai datora ekrāna. Tā tas notiek, rakstot un publicējot abstraktus tekstus par latviešu unikālo identitāti. Uz papīra vai datora ekrāna varam bezgalīgi lepoties ar savu ūnikumu. Ja agrāk zinājām, ka papīrs laipni atļauj visu, tad tagad zinām, ka datora ekrāns tāpat laipni atļauj visu.
Lasīt visu...

21

Ko darīt?

FotoBieži radioraidījumos, kā arī citur, laikrakstā DDD un internetā izskan: «Ko darīt?». Izskan līdzīgi, kā kādreiz Poncijs Pilāts jautāja Jēzum Kristum: «Kas ir patiesība?» un, negaidot atbildi, aizgāja. Viņš zināja, ka uz šo jautājumu atbildes nav. Līdzīgi ir arī ar «ko darīt?». Bieži nejautā, lai uzzinātu darāmo un darītu, bet tā, runāšanas pēc, jo ir taču pats par sevi saprotams, ka izdarīt nevar neko. Viss notiek, nesaskaņojot ar mūsu vēlmēm un izpratni. Kungs kā grib, un nabags kā var.
Lasīt visu...

21

Tikmēr melnos indīgos dūmos

FotoEsmu izrakstījies, ka valsts un pilsoņa attiecībās nepieciešama jauna derība. Kā nerakstīts likums, līgums, vienošanās, kurā abas puses ir stingras, godīgas un atbildīgas šī līguma pildītājas. Tas ir vienīgais sabiedriskā un valstiskā izlīguma ceļš, ar kura palīdzību ikviens sabiedrības indivīds valstī varētu justies kā savējais.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par Jāņa Reira bezdarbību cilvēku ar invaliditāti beztiesiskumā

Tagadējais Jānis Reirs, bēdīgi slavenās investīciju konsultantu biroja Prudentia bijušais direktors, nav pievērsis uzmanību vairākām būtiskām nejēdzībām pēc “uzlabotās” invaliditātes...

Foto

Shēma, sazīmēta uz „Rīdzenes” salvetes?

Žurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu...

Foto

Valodu lielu dara cilvēki

1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu mūsu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību, nodrošinātu Latvijas...

Foto

Jāņa Reira ekonomiskā grūtgalvība: vēršanās pret cilvēkiem ar invaliditāti turpinās

Bijušais Prudentia direktors, tostarp bijušais pirmrindnieks jauno komunistu rindās, šobrīd tēlo labklājību ministru un nolēmis veicināt cilvēku ar...

Foto

“Madam President”, “Mērs Bondars” un citas “uzvaras”

Atskats uz Rīgas vēlēšanām iepriekšējās publikācijas kontekstā man šķitās noderīgāks kādu nedēļu pēc notikuma, lai būtu nedaudz noplakusi histērija un aumež...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: hronoloģija

Rietumu civilizācijas norietam neapšaubāmi ir hronoloģija – notikumu uzskaitījums laika secībā. Hronoloģijā intriģējošākie posmi ir norieta sākums un norieta beigas, pēc kā...

Foto

140 vārdu: šai dienā priekš 30 gadiem sākās latviešu tautas atmoda

Šai dienā priekš trīsdesmit gadiem, 1987. gada 14. jūnijā, sākās latviešu tautas trešā atmoda. Var,...

Foto

Vispirms nomuļļā, tad noslepeno

Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres...

Foto

Skanstes purvāja onkuļu shēmas un ieceres: "kapu tramvajs" ir tikai pirmais posms

Vēlos pastāstīt par to, kā onkuļi, kam pieder Skanstes purvājs, nolēma apvienoties, lai būtiski...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām: lūdzu saukt korumpētās amatpersonas un tiesnešus pie atbildības

Latvijas sabiedrība ir deleģējusi jums tiesības pārvaldīt valsti. Valsts vadība pastāv vienīgi tāpēc,...

Foto

Parazīti un pabiras pret normāliem cilvēkiem: reālā sociālā nevienlīdzība Latvijā

Ir ļoti daudz un plaši apskatīta sociāla nevienlīdzība Latvijā un pasaulē. Ir neskaitāmi pētījumi par to,...

Foto

Lūdzu, ejiet mājās, Čakšas kundze, jo jūs esat drauds sabiedrībai

Ir samilzušas mediķu problēmas visās jomās, un to jau izjūt lielie stacionāri Rīgā, kur medicīnas māsas...

Foto

Izklaidējoši, bet kļūdaini - RSP atbilde uz "KasJauns" publikāciju

Portāls KasJauns 7. jūnijā bija publicējis izklaidējošu, bet kļūdainu informāciju par Latvijas Radošo savienību padomes (RSP) 2016. gadā veikto pētījumu “Kultūras...

Foto

Zinātne no islāma perspektīvas, jeb kāpēc musulmaņi ir tik stulbi?

Devītais islāma kalendāra mēnesis ramadāns ir laiks, kad visas pasaules musulmaņi vienojas kopīgam gavēnim... un teroraktiem....

Foto

Nodokļi

Lasītājs, izlasot šādu virsrakstu, domās, ka Leonards raksta par nodokļu politiku, par netaisnīgo nodokļu sistēmu. Tā nebūs. Es nepateikušu neko jaunu un neko tādu, ko...

Foto

Fakti par katoļu un luterāņu ekumēnismu kā antikristīgu ideju un perversiju apvienošanu

Protestantu pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka intervijā Londonas avīzei “Times” Džīns Robinsons apsūdzēja...

Foto

Par priekšvēlēšanu aptaujām

Dažās pēdējās dienās sociālajos tīklos un citos medijos gana bieži var lasīt man veltītus epitetus un raksturojumus, ar kuriem dažādi ļoti jūtīgi cilvēki...

Foto

Turpinot diskusiju par jaunajām kailciršanas iecerēm

Turpinās diskusija saistībā ar Māra Kučinska valdības ieceri atļaut kailcirtes piejūras priežu mežos un būtiski tievāku koku ciršanu kailcirtēs. Šai...

Foto

Pa kuru no „zaļajiem koridoriem" Čakša aizvedīs valdību, ZZS un veselības aprūpes nozari?

Ministru prezidents Māris Kučinskis jau kārtējo reizi nav spējis turēt savu solījumu par...

Foto

Nefotografē to - nezin ko! Jeb - vai būs liegts bildēt Saeimas namu, valdības ēku, Rīgas tiltus un citas populāras vietas?

Valdība šonedēļ pieņēmusi Ministru kabineta...

Foto

Kā pamatot mežu izciršanu

Tie, kas lasa manu blogu, iespējams, jau būs informēti par to, ka Zemkopības ministrija izstrādājusi MK noteikumu grozījumus, kas varētu novest pie...

Foto

Kučinska valdība: liegums fotografēt valdības māju „neskar sabiedrības līdzdalības jomu”

„Projekts šo jomu neskar,” – šāds oficiālais paskaidrojums ailē „Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē” atrodams Māra Kučinska...

Foto

Epohālā publikācija

Epohālās publikācijas nav funkcionāli vienādas. Atšķiras to misija. Iespējami trīs varianti. Pirmais variants ir epohālās publikācijas, kuras iezvana jaunu laikmetu un ir atjautīgas uvertīras...

Foto

Pirms 83 gadiem radās Latvijas valsts svētki – Tautas vienības diena

15. maijs bija diena, kad tauta pati cēlās aizstāvēt savu valsti pret nekārtībām un apvērsumu,...

Foto

Kā VID atriebjas...

Atceraties manu 5,5 gadus ilgo tiesvedību pret VID, kas vainagojās ar šīs iestādes totālu fiasko un sakāvi? Atceraties pērn publicēto video par VID...

Foto

Tautas politiskās dvēseles noslēpumainība vēlēšanu savijumā

Par tautas politiskās dvēseles noslēpumainību internetā var lasīt katru dienu. Publicēto tekstu komentāros katru dienu kāds atceras tautas politiskās dvēseles...

Foto

Par ko balsot? Sabiedrības uzdevums ir ieraudzīt un atšķirt rozīnes no kakām

Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu - PAR KO...

Foto

Rīdzinieka padomnieks: vienkāršs risinājums tiem, kam nav par ko balsot

Lai velti nekavētu to lasītāju laiku, kuri šeit iegriezušies tikai vienkārša padoma meklējumos, tad smalkāka argumentācija,...

Foto

Bordāns - jaunais politiķis? Lūdzu, nesmīdiniet mani...

Vai Jānis Bordāns, kas ir viens no daudzajiem solītājiem pašvaldību vēlēšanās, ir jaunais politiķis vai vecais oligarhu vēzis jaunā...

Foto

Par "uti kažokā" un saskaņu vienotībā

Nesen Vladimirs Lindermans vērsās prokuratūrā saistībā ar manu rakstu NA avīzē, kurā es cita starpā rakstīju: "PSRS okupācija atstāja Latvijas...

Foto

Vēsturiskā notikuma atcerei

Viens no emocionālākajiem Trešās atmodas notikumiem bija 1988. gada 1. un 2. jūnijā notikušais Radošo savienību plēnums. Cilvēki burtiski pielipa pie radioaparātiem, kāri...

Foto

Broka un viņas neskaitāmie darbi (un algas): domāju, ka tālāk vairs nav kur…

19.maijā tika publicēta informācija par to, ka politiķe Baiba Broka paziņojusi savā intervijā...

Foto

Vēlēšanu komisijas loceklim jāsaglabā neitralitāte

Ventspils vēlēšanu komisija ir iepazinusies ar 2017.gada 28.maijā portālā Pietiek publicēto Sandras Orinskas vēstuli, kurā izteikts viedoklis, ka Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav...