Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

30.martā portālā Pietiek publicēts kāda Jevgenija Usova sacerēts raksts ar nosaukumu  „Nacionālās apvienības valdes loceklis izkrāpis gandrīz 1300 eiro nodokļu maksātāju naudas”. Nedaudz vēlāk portālā parādījās vēl viens raksts, nu jau Pietiek vārdā, kurā pārstāstīts iepriekš minētā raksta saturs. Tā kā abas šīs publikācijas satur melīgu informāciju par mani gan kā par cilvēku, gan Ogres novada  domes deputātu, esmu spiests vērsties pie portāla lasītājiem un visas Latvijas sabiedrības, lai kliedētu šos melus un izskaidrotu šo zemisko uzbrukumu patiesos motīvus. 

Deputāta darbu nepārtraucu

Pagājušā gada nogalē tiešām devos jau sen plānotā braucienā uz Dienvidameriku, par kuru jau laikus biju brīdinājis Ogres novada domes vadību. Atrodoties ārpus Latvijas es turpināju aktīvi iesaistīties pašvaldības darbā, izmantojot mūsdienu apstākļos pieejamās tehnoloģijas, tādējādi mans deputāta darbs nekļuva mazāk intensīvs kā iepriekš. Jāuzsver, ka pašvaldības deputāta nolikums neuzliek par pienākumu domes deputātam nepārtraukti atrasties savu pienākumu pildīšanas vietā – būtisks ir darba saturs, nevis forma. Tieši tāpēc, atrazdamies ārpus Latvijas, es rūpīgi izplānoju veidu kā godprātīgi un pilnā apjomā pildīt vēlētāju sev uzticētos pienākumus – sekot, lai viņu intereses tiktu ievērotas un nepieļautu atklātus pārkāpumus Ogres novada pašvaldības darbā. Ar šo uzdevumu es tiku galā, ko apliecina arī Ogres novada iedzīvotāju vairākkārt paustais viedoklis. Būdams ārpus Latvijas, es iesniedzu vairāk kā piecpadsmit deputāta pieprasījumus novada vadībai saistībā ar virkni aktuālu jautājumu – par to var pārliecināties ikviens, izlasot publikācijas portālā Ogrenet (www.ogrenet.lv „Ir cerības apturēt spēļu zāles ierīkošanu Ogres centrā” (12.oktobris), „Pagastu pārvalžu apvienošana ir kārtējais pārsteidzīgais lēmums” (18.oktobris), „Aicinu vēlreiz apsvērt „Baltās Cielavas” uzstādīšanas vietas plusus un mīnusus” (7.novembris) ). Turklāt šie nebūt nav vienīgie jautājumi, kurus aktualizēju, izmantojot deputāta pieprasījuma formu. Būtiski, ka tieši laika periodā, kad atrados ārpus Latvijas, Ogres novada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs publiski žēlojās, ka deputāts Helmanis burtiski pārpludinot pašvaldību ar saviem pieprasījumiem un tādējādi traucējot normāli strādāt (!). Manuprāt, šis domes vadītāja izteikums vislabāk raksturo manu „vaļošanos Dienvidamerikas pludmalēs” kā to nodēvējis paskvilas autors Usovs.

Izmaksātā alga bija atbilstoša darbam

Attiecībā par man izmaksāto atalgojumu. Periodā, kuru pavadīju ārpus Latvijas pašvaldība man tiešām maksāja minimālo algu 302 eiro apmērā mēnesī (aptuveni 200 latu). Šie līdzekļi līdz pēdējam centam tika ieguldīti sakaru tehnoloģiskā nodrošināšanā, turklāt lielāko daļu no šīm izmaksām es sedzu no personiskiem līdzekļiem – telefona rēķins vien pārsniedza vairākus tūkstošus latu. Par veikto deputāta darbu es regulāri pa pastu sūtīju atskaites Ogres novada domei, kas tās akceptēja un pieņēma un uz kuru pamata man tika aprēķināts pieminētais minimālais atalgojums. Apgalvojums, ka es šādā veidā esmu „izkrāpis” Ogres novada nodokļu maksātāju naudu, tādējādi ir absolūts apmelojums, kas tīši sagroza faktu būtību un vērsts tikai un vienīgi uz publikācijas autoru sīko mērķu sasniegšanu. Piebildīšu, ka pārkāpumus man izmaksātā atalgojuma sakarā neatrada arī speciāli veiktais Ogres novada domes audits, kura laikā tika detalizēti pārbaudītas un izsvērtas manis pa pastu sūtītās darba atskaites. Ja kādam vēl ir šaubas par manis teiktā patiesumu, iesaku noklausīties arī internetā atrodamo Ogres novada domes komiteju sēdes audioierakstu, kurā dzirdama pilna atskaite par manis paveikto darbu, atrodoties ārpus Latvijas.

Usova meli pārkāpj jebkādas robežas

Uzskatu, ka ļoti sīki komentēt pārējos rakstā minētos apgalvojumus ir zem mana goda, jo nevēlos nolaisties līdz tik zemam līmenim kā to izdarījis Usovs. Vēlos vienīgi norādīt, ka šis „eksperts” absolūti neorientējas ne Ogres novada norisēs, ne sabiedriski politiskajā situācijā vispār. (Ja tomēr orientējas, tad tas tikai ir vēl viens apliecinājums publikācijas patiesajiem mērķiem.) Rakstot par manu „aizdomīgo” sasitību ar Meimanas pašvaldību Afganistānā, raksta autors ne ar vārdu nepiemin šīs sadarbības rezultātu – šovasar Ogres 1.vidusskola tiks pie jauna jumta seguma, kuru pilsētai dāvinās ASV inženiertehniskais karaspēks kā pateicību par manis veiktajām misijām šajā tālajā valstī. Attiecībā par „brāļošanos ar krievu amatpersonām”, Usovs galīgi sapinies, jo pilnajā vēstules tekstā, kas tika izsūtīta maniem draugiem un domubiedriem un kuru pilnā apjomā neuzdrošinājās publicēt pat pietiek.com, viņš vienā teikumā ielicis divus faktiski nesavienojamus apgalvojumus – ka man ir kāds mistiskas „saites” ar tikpat mistiskiem „krieviem”, lai gan es esot „Waffen SS” atbalstītājs (?!). Ņemot vērā šodienas realitātes, diezin vai „krievu amatpersonas” būtu gatavas „brāļoties” ar „fašistu” Helmani, pat ja pēdējais to gribētu. Visi šie apgalvojumi ir vīstīrākie izdomājumi un murgi. Jāpiebilst, ka minētajā pilnajā vēstules tekstā Usovs gājis vēl tālāk – viņš atklāti devis mājienus, ka man ir netradicionāla seksuālā orientācija un ka es pat varētu būt saistīts ar bērnu seksuālu izmantošanu. Ar šiem izteikumiem Usovs ir pārkāpis jebkādas pieļaujamās robežās un – esmu pārliecināts – par to viņam būs jāatbild.

Mērķis – ietekmēt konkrētu balsojumu un bremzēt NA deputātu aktivitāti

Šim melīgajam rakstam es saredzu vairākus mērķus. Pirmais – ietekmēt konkrētu balsojumu gaidāmajā komiteju sēdē. Es esmu viens no deputātiem, kurš aktīvi iestājas par iedzīvotāju vairākuma noraidīto ieceri pilsētas zaļajā zonā būvēt lielveikalu. Šo projektu jau gadiem ilgi caur domes gaiteņiem „bīda” uzņēmējs Gunārs Kārkliņš, kurš jau vairākkārt ir centies man dažādi kaitēt un graut manu reputāciju. Tā kā minētais kungs pats ir bijušais domes deputāts, viņa intereses guvušas noteiktu atbalstu arī pašreizējās novada vadības vidū. Esmu pārliecināts, ka tieši Kārkliņš ar klusu atsevisķu domes vadītāju atbalstu ir iniciators šādu apmelojumu radīšanai, jo, acīmredzot, uzbrūkot man, šīs ieceres autori cer mainīt arī manu pozīciju atbalstošo pārējo deputātu viedokli. Esmu pārliecināts, ka šādi mēģinājumi nespēs ietekmēr manu kolēģu pārliecību un šis izlolotais zemiskais mēģinājums kaunpilni izgāzīsies. (Starp citu, pietiek.com publicētā fotogrāfija, kurā es esmu redzams it kā neadekvātā stāvoklī, tapusi tieši kāda mana un Gunāra Kārklīņa kopīgi veikta ceļojuma laikā, šis apstāklis kliedē jebkādas šaubas par Usova „avotu”. Turklāt jānorāda, ka visi, kuri mani pazīst personīgi, nešaubīgi apliecinās, ka es nelietoju ne alkoholu, ne kādas citas apreibinošas vielas – ši fotogrāfija tolaimtapa kā draudzīga un komiska pozēšana „draugam”.) Otrais – maksimāli nodarīt kaitējumu man kā novada domes deputātam, cenšoties ierobežot manu darbību dažādu nelikumību atklāšanā. Pēdējā pusgada laikā, pateicoties manai un citu NA deputātu aktivitātei, uzsāktas vairākas pārbaudes un izmeklēšanas darbības par Ogres novada domē notiekošo – Iepirkumu uzraudzības birojs uzsācis soda procedūras piemērošanu un padziļinātu apstākļu izpēti par vairāk kā 40 Ogres domes veiktajiem iepirkumiem (sižets par ēdināšanas pakalpojumu „pirkšanu”  bija aplūkojams arī TV3 raidījumā „Nekā personīga”, www.TV3.lv/nekapersoniga),  KNAB speciālisti pārbauda vairāku domes amatpersonu atrašanos interešu konfliktā, esam līdzdarbojušies arī pret iedzīvotāju pausto gribu veiktās Mazozolu un Taurupes pagastu pārvalžu apvienošanas nepieļaušanā, esam atklājuši arī aizkulises vairāku domes amatpersonu un viņu radinieku „uzvarās” dažādos pašvaldības konkursos un vēl daudzos citos jautājumos. Trešais – pirms gaidāmām vēlēšanām graut visas NA prestižu. Acīmredzot, šobrīd NA ir sasniegusi tik lielu politisko briedumu un popularitāti sabiedrībā, ka tā kļuvusi par reālu draudu līdzšinējiem varas nesējiem. Tas tikai apliecina, ka mūsu darbs līdz šim ticis vērsts pareizā virzienā un tiks turpināts, neskatoties ne uz kādiem uzbrukumiem. Mēs paliksim pie savas pozīcijas gan konkrētos balsojumos, gan ikdiena darbā pašvaldībā, gan strādājot pie valsts attīstības kopumā. Zemiski paņēmieni lai paliek zemisku cilvēku arsenālā. Mēs turpināsim godīgi strādāt.

P.S. Saistībā ar Usova publikāciju esmu vērsies Valsts policijā ar prasību uzsākt kriminālprocesu par apmelošanu.

* Ogres novada domes deputāts, Nacionālās apvienības valdes loceklis

Novērtē šo rakstu:

42
78

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kā intereses pārstāv Saeimas deputāti?

FotoIk pa četriem gadiem notiek Saeimas vēlēšanas, kurās tiek izvēlēti 100 tautas pārstāvji, kurus vēlētāji var izvēlēties tikai no partiju sarakstiem. Turpmākos 4 gadus šie partiju pārstāvji melnām mutēm groza un pieņem likumus savās un savu sponsoru interesēs, kā arī ieceļ tiesnešus. Lai cik tas skumīgi neliktos, bet es nevaru nosaukt nevienu likumu vai likumu grozījumus, kas būtu pieņemts iedzīvotāju vairākuma interesēs.
Lasīt visu...

21

Darba anihilizācija

FotoSaprotams, nekas negaidīts nav noticis. Tas, kas ir noticis, principā bija sagaidāms. Tiekamies ar prognozējamu jauninājumu. Labi ir zināms, ka stulbeņu un neliešu darbībā ir iespējami visdažādākie jauninājumi. Saskarsmē ar stulbeņu un neliešu darbību vienmēr ir jābūt gatavam tikties ar visdažādākā veida stulbībām un nelietībām. Stulbeņiem un neliešiem piemīt stulbuma un nelietību neierobežotas oriģinalitātes potenciāls. Drīkst paslavēt – ģeniāls potenciāls!
Lasīt visu...

3

Neiejauciet bērnus, „Latvijas valsts mežu” barotie pakalpiņi

FotoPēc bērnu piedzimšanas cilvēki kļūst emocionālāki attiecībā uz bērniem. Nesen kļuvu par tēvu jau trešajai meitai, tāpēc par sevi to zinu droši. Un emociju spektrs ir visplašākais - no aizkustinājuma asaru valdīšanas par tādiem niekiem kā dziesma "Save Your Kisses for Me" līdz neizmērojamam niknumam, klausoties radio par to, kā izturas pret bērniem dažos bērnu namos. Varbūt tieši tāpēc šķebinoši bija lasīt Māra Liopas jaunāko garadarbu portālā "Delfi", kur minētais kungs savas organizācijas īstenoto pret dabas aizsardzību vērsto politiku attaisno ar bērnu interešu aizstāvību.
Lasīt visu...

12

Par Čakšas izteikumiem un „Divpadsmit krēsliem”

Foto7.aprīlī tiku publicējis savu lekciju par ārstu sertifikācijas procesa īpatnībām. Šai sakarā esmu saņēmis vairāku interesentu jautājumus par divdesmit astoto slaidu (1.pielikums šai vēstulei) – kādas tad konkrētāk ir pretrunas valsts finansētajā veselības aprūpes sistēmā?
Lasīt visu...

12

Pusmiljons mediju atbalstam ir izdalīts „savējiem”: Kučinski un Melbārde, vai to pieļausiet?

FotoVēršamies pie Jums ar atklātu vēstuli, lai paustu savu neizpratni par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) rīkotā konkursa „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” neprofesionālo norisi un nespēju nodrošināt Ministru kabineta pieņemtā dokumenta „Par Latvijas mediju politikas pamatnostādnēm 2016.–2020. gadam” izpildi.
Lasīt visu...

12

Islāma frontē bez pārmaiņām, jeb kā Zanders “analizēja” DP pārskatu

FotoNesen Drošības policija (DP) nākusi klajā ar pērnā gada pārskatu, kurā norādīts, ka Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, terorisma draudu līmenis ir zems, tomēr radikalizācija novērojama arī Latvijā.[1] Par vienu no iemesliem minēts fakts, ka bijušais Latvijas islāma kultūras centra vadītājs Oļegs Petrovs no Islāma valsts izplata latviski tulkotu tās propagandu Latvijas ummah (ticīgo kopienai).[2]
Lasīt visu...

21

Tauta ir runājusi, vai kāds klausījās?

FotoPēdējā laikā aizvien biežāk dzirdam aicinājumu parakstīt kādu iniciatīvu par izmaiņām likumdošanā, paust savu viedokli kādā aptaujā, aizpildot anketu vai klikšķinot internetā. Tas ļauj secināt, ka vairāk nekā 25 neatkarības gadi ir darījuši savu un esam sākuši saprast, ka dzīvojam demokrātijā un drīkstam paust savu viedokli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinām LR tieslietu ministru Rasnaču atkāpties

Biedrība ProBonoPublico.Latvia, pamatojoties uz aizvien dziļāku krīzi tieslietu sistēmā un būtiskiem pamattiesību pārkāpumiem, kurus iniciē pati Tieslietu ministrija tās ministra...

Foto

Oficiālās jeb deklarētās “demokrātijas” noklusētā īstenība

Vairums no mums daudzkārt ir dzirdējuši demokrātu bieži drillēto Vinstona Čērčila teicienu par to, ka par demokrātiju nekas labāks neesot...

Foto

Ecce homo! Dictum de omni et nullo

Šajā esejā ir gods godbijīgi tuvoties latīņu valodas mīluļiem. Viņu darbības vērtība ir nosaukta latīņu valodā. Tāpēc latīņu valodas...

Foto

Lūdzam Kalnmeieru atkāpties no ģenerālprokurora amata un dot iespēju vietā nākt zinošākam un, galvenais, godīgam juristam

2017.gada 18.aprīlī noklausījāmies Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentes Vitas Anstrates...

Foto

Kauns lasīt, ko raksta augsti profesionāli Tieslietu ministrijas juristi

Godātie Tieslietu ministrijas (TM) darbinieki, kam Jūs rakstāt šādus rakstus**, kuri pamatos saskan ar nelikumīgiem un nepamatotiem...

Foto

Gaismas spēku suicīds jeb Sniegbaltītes pamāte pret karali Līru

Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņa attīstās pēc tā paša scenārija, ko jau apskatīju Austrijas vēlēšanu sakarā: valdošo partiju...

Foto

Atklāta vēstule valsts augstākajām amatpersonām, visiem 100 Saeimas deputātiem

Ar zemāk teikto informējam par apšaubāmiem, atklāti sakot, par prettiesiskiem secinājumiem tiesu spriedumos, par to neatbilstību likumu...

Foto

Īss ieskats praktiskās ģenētikas vēsturē

XIX gadsimta otrajā pusē, samazinoties reliģijas ietekmei un pieaugot gēnu zinātnes iespaidam, savu kundzību (koloniālismu, verdzību, brīvās tirdzniecības noteikumu uzspiešanu) rietumvalstu...

Foto

Dažas īpaši aktuālas jomas, kurās nepieciešama Kristus augšāmcelšanās spēka manifestācija un vadība

Dārgie Kristum ticīgie! Šodienas liturģiskajos tekstos skan aicinājums: “Ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies,...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: vārdnīca

Katrā laikmetā ir īpaši iecienīti vārdi, un tie pulcējās modernā vārdnīcā. Šī vārdnīca ir populāra sabiedrībā. Vārdnīcai ir starptautisks pielietojums. To bez...

Foto

Kūst knabisma kults

Latvijas sabiedriskajā domā un medijos veidojas kaut kas līdzīgs apziņas atkusnim, prātu attīrīšanai no agrāk iepotētiem politiskajiem priekšstatiem un mītiem. Arvien skaļāk tiek izvērtēts...

Foto

Quo vadis, Donald Trump?

Par vienu no izteiktākajiem pēdējo laiku “modes trendiem” plašsaziņas līdzekļos ir kļuvusi sacenšanās jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa ķengāšanā un zākāšanā. Šis...

Foto

Profesori Frankenšteini cīņā pret ģenētisko šovinismu

Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot "rasismu", un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati...

Foto

Pilnmēness (un tā imaginārā ietekme)

Par skriešanu sienā ar pieri. Saprotu, ka šādi raksti nes prieku tikai tai pusei, kura piekrīt te paustajam. Otru pusi pārliecināt...

Foto

Pēc Preses kluba

Vakar piedalījos TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas izvērtās par cīņu klubu. Diemžel bez Breda Pita un Edvarda Nortona. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka politiķu...

Foto

Joviāli juvenālisko juvenilu jukas

Trīs latīnismi un viens latvisks vārds virsrakstā, saprotams, ir cinisma demonstrācija. Viss ir kā parasti. Cinisms parasti ir neticības draugs. Cinisma avots...

Foto

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā...

Foto

„Dogo” sāgas turpinājums - tiesvedība, meli un iebiedēšana: kā „Tukuma straume” glābj diskreditēto zīmolu

Pirms pāris nedēļām pie lielveikala "Sky" Mežciemā Rīgā piebrauca busiņš ar uzrakstu...

Foto

Vai man, Mārupes novada domes deputātam, ir iespējams atcelt NĪN?

Šī ir Mārupes novada domes deputāta Jāņa Rušenieka oficiāla atbilde Mārupes novada iedzīvotājam Ivo Stieģelim (E-iesnieguma...

Foto

Latviešu tauta ir vienīgais likumīgais saimnieks savā Tēvzemē

Šai Baltijas jūras krastā joprojām zeme turpina vaidēt zem apspiesto un pazemoto Latvijas iedzīvotāju klusajiem, pazemīgajiem soļiem....

Foto

Par ko Pētera Apiņa čomi iedeva viņam goda doktora grādu?

Zinātņu akadēmijā Pētera Apiņa čomi viņam iedeva goda doktora grādu. Par ko? Par to, ka Gardovskim,...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – III daļa

Uz likuma pamata zemi zem mājās var lietot CL...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – II daļa

Acīmredzami jāsecina, ka AT Senāts atsevišķi kategoriju lietās turpina...

Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Augstākās tiesas spriedums, vērtējot laikraksta «Bauskas Dzīve» pretenzijas pret Iecavas novada domes mediju biznesu, pelnīti izsauca atzinīgu ažiotāžu, pat...

Foto

Cik ticami ir DNS analīžu rezultāti?

Ja īsi, tad DNS analīzes rezultāti nevar kalpot par vienīgo un galīgo pierādījumu, jo DNS laboratorijas nenosaka paternitāti, bet tikai...

Foto

Prasījumi par maksas piedziņu ar atpakaļejošu datumu un bez piespiedu nomas līguma nav tiesiski – I daļa

Piespiedu rakstura tiesiskās attiecības „uz likuma pamata” tiek nodibinātas...

Foto

Diemžēl arī turpmāk atvieglojumi suņu obligātajā apzīmēšanā nav gaidāmi

Š.g. 30.martā Saeima noraidīja priekšlikumu grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kas paredzēja turpmāk mājas istabas dzīvnieku apzīmēšanas kārtību tāpat...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: cerību mirklis

Civilizācijas norieta enciklopēdijā cerību mirklis ir atsevišķs šķirklis. Eiropeīdu civilizācijas visjaunākais cerību mirklis var ilgt astoņus gadus. Labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā...

Foto

Pašvaldību vēlēšanas Rīgā gaidot: ar ko gan nacionāļi (ne)atšķiras no urlakoviešiem?

Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt...

Foto

Tilts Rīgā un tilts Londonā: dažādās pieejas

Rīgas domes Satiksmes departaments jau šī gada otrajā pusē plāno veikt Deglava tilta rekonstrukciju [1]. Rekonstrukcijas laikā viņi nedaudz...

Foto

Tas nav līgums ar ASV sabiedrotajiem. Tas ir valsts pieņemšanas-nodošanas akts

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs...

Foto

Petīcija par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam

2016. gada 13. aprīlī, izmantojot savas tiesības, mēs, manabalss.lv iniciatīvas „Par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam īpašumam” (https://manabalss.lv/i/976)...

Foto

Kā es devos pie mēra taisnību un atbalstu meklēt

27. janvārī pēc 5 gadu gaidīšanas beidzot tiku pie domes priekšsēdētāja Nila Ušakova personīgi. „Ciemošanās” laiks –...

Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības...

Foto

Notiks Tautas sapulce par NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Pirmdien, 27. martā plkst. 18:00 pie Latvijas Republikas Saeimas ēkas Jēkaba ielā 11 notiks Tautas sapulce par nekustamā...

Foto

Sabiedrība nav gatava

Nesen sabiedriskā medija portālā lasīju, ka sabiedrība nav bijusi gatava kādam džeza mūzikas uzvedumam Liepājā, tāpēc nolēmu paskatīties, kam vēl sabiedrība nav bijusi...

Foto

Jaunākais nacionālais noziegums

Noziegumu brīvība pie mums himēriski aulekšo pa divām maģistrālēm. Latviešu tautas vairākums himērisko aulekšošanu netraucē, nekavē, nebremzē, neaizliedz, nelikvidē. Visbiežāk pavada ar aplausiem,...

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti...

Foto

Pietiks par DEPO

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī...