Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viss vienkārši

01.08.2023. 08:11

»

IM

Tai pat laikā dakteriem, ja nemaldos, ir kriminālatbildība ja izraksta nepareizas zāles. Tāpēc jau ar visi kā tik kas, drosmīgi skrien pie ārstiem jo zina ka nozāļot jau nenozāļos, baidīsies


Ja visu dara pēc "vadlīnijām", tad nekāda atbildība neiestājas, pat ja tas muļķa ārsts ir savu pacientu novedois līdz zārkam.
Un visi ārsti prasti baidās kaut ko darīt uz savu roku.
Jo pacients ir svešs cilvēks, bet maciņš katram ārstam pašam savs!

Atbildēt

Alexa

31.07.2023. 13:52

»

Haralds Kalns

"Kas Jauns avīzē" (Nr 29 no 20jūlija 2023.g.) rakstiņš: KOVIDA VAKCĪNAS GLĀBUŠAS MILJONUS. Covid-19 vakcīnām ir ļoti labs drošums, liecina pierādījumi, kas iegūti par vairāk nekā 13 miljardiem visā pasaulē ievadītu devu. Tas norādīts Zāļu valsts aģentūras publicētajā Eiropas Zāļu aģentūras un Starptautiskās...


Kāpēc tikai sportisti? Jau pat nevajag ārzemju info, pietiek tepat apkārt paskatīties, draugu, radu lokā pēkšņi mirušos. Ja no jaunās gripas nezinu nevienu, kas ir nomiris (pati pārslimoju un visa mana ģimene, vecākus, brāļus, māsas ieskaitot, visi slimojām kā jau gripu, nedēļu mokoties, mazie bērni vispār dienu, divas, un neviens neesam vadījuši šo eksperimentālo "vitamīnu"). Bet manā draugu, paziņu lokā, nu jau uz šodienu 6 turbo vēži, 2 miruši, sabruka un aizgāja 4 mēnešu laikā, pārējie pagaidām cīnās. Draudzene 50 gadi, maijā, vakcīnfanāts , aizgāja gulēt no rīta nepamodās, trombs plīsa galvā... Redzes miglošanās, zudumi, paaugstināts asinspiediens līdz reanimācijai- 2 sievietēm, sejas paralīzes, kāju atņemšanās, smagi atmiņas zudumi, impotence, samaņas zudumi, spontānais aborts, un šie ir tikai mazi uzskaitījumi, kas man paši ir stāstījuši, kas viņiem ir noticis, pazīstu personīgi un nekāda viena tante teica. 70 procenti atzīst, ka tas no obligātā piespiedu "vitamīna", pārējiem 30proc (precīzi kā mūsu valdībai un žurnaļugiem), tā ir sakritība, vecums, klimata sasilšana utt. Bet es esmu optimists un ceru, ka visi šie slepkavas sēdēs uz apsūdzēto sola, tādas Dreikas ieskaitot. Gan valdība, kas piespieda, gan ārsti-slepkavas, kas ar savām roķelītēm laida šo eitanāzijas indi iekšā, gan visi uzpirktie žurnaļugas...

Atbildēt

Padoms

31.07.2023. 13:08

»

Nat

Pedējo 20 gadu pieredze ar mūsu medicīnu...


Skaties ko ēd.

Atbildēt

Nat

31.07.2023. 12:31

Pedējo 20 gadu pieredze ar mūsu medicīnu:
2003.gads:onkologs Gaiļezerā - ar smaidu - ir jātaisa operācija! Ta, kā nekad mūzā nelavu sev griezt, uzstāju uz vēl vienu izmeklejumu. Rezultāts - pēc tapašā arsta noradijumiem pāris gadus ar vitaminiem, burkanu sūlu un aizmirsu par atgadījumu!
2011.gads - ģimenes arsts izraksta recepšu čupu it ka pret artrozi (analize slikta). Izlasīju zaļu anotācijas - paldies, nevajāg! Google rokā - pusgadu dieta un lidz šim no artrozes ne miņas.
2012.gads - flebologs (privata klinika) - jāoperē vena uz kajas. Saku braukt ar riteņi - līdz sim viss ok.
2016.gads - proktologs (privēta klinika) - daudz dažādo vainu -steigšus jaoperē. Dieta ilgu laiku - līdz šim viss ok.
Secīnājums: arstiem neuzticos. Par visu mužu nesatiku nevienu arstu istājā šī vārdā nozīmē...

Atbildēt

Pāvils

31.07.2023. 11:44

Diemžēl man ir līdzīga pieredze Orto klīnikā, kura blakus Duntes ielai, par pleca sāpēm. Vizīte ilga arī aptuveni 5-7 min, samaksāts - 60 eiras.
Pateica, ka par 1,300 eirām var uztaisīt operāciju, kaut ko locītavā nošmirģelējot un šī būtiskā vīriešu kaite (tā ārsts izteicās: vairums vīriešu ar to sirgst).
Pēc ~ mēneša man plecs pārstāja sāpēt un nesāp jau 3 gadus, pat neejot uz operāciju.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam klimaksa pļutkai caurejas pavēlniekam PK bidlai Peškai Karļikam (Пётр Алексеевич Карлов)💩💩💩💩

31.07.2023. 00:09

»

Šķidrā izeja no

regulāra


Prieks, ka tev skauž, plānprātiņ Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов), un ka tu neesi spējīgs uz to, par ko apskaud citus. ;)

tu neesi spējīgs vispār ne uz ko, kā ir izrādījies. Pretējā gadījumā - tu tik izmisīgi neapskaustu un necenstos ap*irst citus, bet gan nodemonstrētu savas kvalitātes / talantus un pierādītu, ka tu esi spējīgs vismaz uz to pašu vai pat vēl vairāk / labāk. Bet - tādu īpašību un veiktspējas tev nekad nav bijis un nekad nebūs, tāpēc tev nekas cits neatliek, kā tikai truli apskaust un šķidri ap*irst citus.

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd PK bidla Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов)💩💩💩💩, apārstē savas beigtās nieres regulāri un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT!P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, pietiek.skapja plānprātiņ Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов)💩💩💩💩! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai nožēlojamā "tālu tikušā bet neatzītā ģēnija" citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

P.P.S. tu, visticamāk, arvien biežāk nīksti rindās pie proktologa ar sev tuvu tēmu šķidro izeju murgu palagos, pārmaiņus ar regulāriem aizcietējumiem? Veseļojies, jēgas un rumpja švakulīt PK bidla Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов)💩💩💩💩!

Atbildēt

Jevlampijs

30.07.2023. 19:47

Nav pamata uztraukumam.Vizīte krematorijā ir lētāka un nav jāiet uz aptieku.

Atbildēt

Šķidrā izeja no

30.07.2023. 18:18

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


regulāra.

Atbildēt

Precizējums

30.07.2023. 16:09

»

Kaža

Nauda jau gudrību nepalielina,tikai alkàtìbu,bet slims cilvēks ir ideāli piemērots alkātibas priesteriem,kuriem cilvèku dzìviba vērtējās naudas daudzumā.Tādā skatījumā alkātīgie dakteri ir sabiedrībai sevišķi bīstami,taču tas viņu apetiti nemazina,jo alkātīgo dakteru upurus neviens neskaita un nevienu...


NMPD pieejamības liegumu izdomāja naudaskārā,nekompetentā masiere Cipule.Tagad gan apstulbusi un nesaprot,kā izlikties par labiņo...Pie visām viņas šaizēm esot vainīgi citi!!? VM izliekas,ka neredz Cipules sastrādāto.

Atbildēt

Investors kreditors

30.07.2023. 15:15

Visi, kuri nevēlas piedalīties asinsdzīrēs pie pusdzīvā Latvijas līķa, tiek iedzīti bezizejā ar nepārtraukti augošajām cenām un izmaksām.

Atbildēt

interesanti

30.07.2023. 14:23

»

west

Medicīnai jābūt bezmaksas! Punkts


kapec masone vvf pulim mulku zeme nekad nestastija par vinas pasas ilgstosas mitnes zemes Kanadas bezmaksas medicinas sistemu?

Atbildēt

pietiek lasitajam

30.07.2023. 14:21

galvenais paliec dzivs ,gaidot...riska grupa ka neka !

Atbildēt

Patērētāju sabiedrība

30.07.2023. 13:38

»

Pēdējais miljons

...


Šie cilvēki ir tukši ar ļoti aprobežotām, specifiskām zināšanām. Viņus neinteresē apkārtējā pasaule un pārējo cilvēku dzīve un problēmas, jo viņi vienkārši par to neko nezin. Viņiem nav vajadzīgi instrumenti un darba rīki, jo viņu darbarīks ir mute, nauda un nekaunība. Iespējams viņi pat nenojauš par problēmu esamību, apmēram tā - ja jums nav maizes, tad ēdiet kūkas. Tiem neinteresē kur un kā rodas pārtika un ar ko tā atšķiras no "barības" veikalu plauktos. Toties ļoti gribas lielāku dzīvokli un lielāku auto kā kaimiņam (tādam pašam parazītam un dienas zaglim).

Atbildēt

west

30.07.2023. 13:06

Medicīnai jābūt bezmaksas! Punkts.
Jāatgriežas pie sovjetlaiku medicīnas! Aptiekas janacionalizē!
+ Jaievieš obligātā apdrošinašana!

Atbildēt

pēdējam miljonam

30.07.2023. 12:49

jums taisnība.

Atbildēt

Ārsti ieskaidrojuši maksātspējīgiem

30.07.2023. 12:48

klientiem,ka viņi ir slimi, tādēļ jāiet uz maksas pārbaudēmun ikdienu jālieto visdažādākās zāles.


Bankas un aptiekas ir cilvēku veselībai un dzīvībai kaitīgas.

Bet trūcīgie,pat ja gribētu pie ārstiem nepiestaigā ...

Atbildēt

Pēdējais miljons

30.07.2023. 12:47


Uzskatāms piemērs pie kā noved neadekvāti liela alga ; zūd jebkāda motivācija strādāt.

Prātā jau tikai jahtas , džipi , ceļojumi un darbs ir kā apgrūtinājums.
Tādi darbinieki izjūt riebumu pret klientiem ; apmēram tā , ko jūs te vēl nākat un traucējat vispār.

Valsts sektorā tas pats gausi ,šļupstiņi ,aksenoki ,jansoni ,cālīši ,tatarčuki un vēl visādi ērmi - profesionāli nekā nedarītāji lielu algu Saņēmēji.

Atbildēt

Hipokrāts.Famakologu - arstu biznesu neatbalstām

30.07.2023. 12:45

Hipokrāts jau teica
" Vislabākās zāles ir nelietot zāles" un viņam ir taisnība... miljardu aptieku biznesam mūsu ģimene iet ar līkumu. Ar lielu līkumu.

Pie ārstiem nepiestaigājam.

Profesors Bieziņš (traumatologs) reiz saviem klietiem ieteica pie ārstiem vērsties galējas nepieciešamības gadījumā: ja jaunībā tuvojas Nāve...ceļu satiksmes negadījums Viss cits nav uzmanības vērts.Ārstu - farmācijas MILJARDU biznesu neatbalstām.

Covid bija biznesa lieta, nekas vairāk.
Muļķa cilvēki līdz šim brīdim pat jūrmalā un Mežaparkā pastaigājas ar sejas maskām svaigā gaisā (!) -- tik ļoti nohipnotizēti.

Atbildēt

Rudens

30.07.2023. 12:42

Situācija sarežģīta- Covid-19 afēra parādīja , ka ir īsti ārsti un tādi, kuri izrādījās fanātiski piespiedu vakcinācijas atbalstītāji, jo tas viņiem deva finansiālus un morālus ieguvumus.

Atbildēt

bruse

30.07.2023. 12:38

»

rolis

Visu laiku biju par ārstu /ne dakteru/algas palielinājumu,bet tagad pret,kapēc?Nav vairs palikuši ĀRSTI,bet dakteri.Kā tajā dziesmiņā,*Trīs dakteri,trīs slakteri pie manas gultas stāv* u.t.t


Patiešām te vajadzēs ministrei piestrādāt - tikai 1€ par minūti. Te kāds dempingo un tas nav pieļaujams. Jābūt vismaz 50€ par 15 minūtēm. Ja ilgāk, tad par to vajag dubulto tarifu maksāt.
Vajag taču saprast tos dakterīšus- ja visādas padomēs iesēdināti politčļeni ar kādiem 10 tkst mēnesī un ne mī ne mē un darbs atsēdēšanā ir pāris stundas mēnesī (ne jau katru), tad ārstiem ir pamats prasīt par reālu darbu samaksu, kas nav zemāka

Atbildēt

rolis

30.07.2023. 11:51

Visu laiku biju par ārstu /ne dakteru/algas palielinājumu,bet tagad pret,kapēc?Nav vairs palikuši ĀRSTI,bet dakteri.Kā tajā dziesmiņā,*Trīs dakteri,trīs slakteri pie manas gultas stāv* u.t.t.

Atbildēt

Elementāri

30.07.2023. 10:51

»

IM

Ir jau visai interesanti...


Es nepārmetu ārstiem. Es konstatēju faktu. Bizness nav par morāli un biznesā nepastāv ētikas normas.

Atbildēt

naivais večuks

30.07.2023. 10:49

Zi', kā i' - rori iztīrīt vai ūdenskrānu nomainīt māk daudzi, bet LABU santehniķi bezmaz ar uguni jāmeklē; tāpat ar dakteriem. Burtiņi Dr. pirms uzvārda negarantē ārstētprasmi. Varbūt dakteri, tāpat kā krogu, jāvērtē ar zvaigznīšu skaitu, tikpat reižu pieminot tos burtiņus pirms famīlijas? Tad ar' zinātu, cik liels KONVERTS jādod ...

Atbildēt

Haralds Kalns

30.07.2023. 09:12

"Kas Jauns avīzē" (Nr 29 no 20jūlija 2023.g.) rakstiņš: KOVIDA VAKCĪNAS GLĀBUŠAS MILJONUS. Covid-19 vakcīnām ir ļoti labs drošums, liecina pierādījumi, kas iegūti par vairāk nekā 13 miljardiem visā pasaulē ievadītu devu. Tas norādīts Zāļu valsts aģentūras publicētajā Eiropas Zāļu aģentūras un Starptautiskās zāles reglamentējošo iestāžu koalīcijas vienotajā paziņojumā. Šīm vakcīnām esot labvēlīgs drošuma profils VISĀS VECUMA GRUPĀS, ARĪ BĒRNIEM, GRŪTNIECĒM UN PACIENTIEM AR BLAKUSSLIMĪBĀM UN NOVĀJINĀTU IMŪNSISTĒMU. Kovida vakcīnas jau ir izglābušas miljoniem dzīvību visā pasaulē, būtiski samazinot infekcijas izraisītu smagu slimības gaitu, nokļūšanas slimnīcā un nāves risku. ZVA atgādina, ka mērķis ir aizsargāt pret smagu slimības iznākumu. Ziņojumā uzsvērts, ka vakcīnas samazina arī "garā Covid-19" ietekmi. Kaut gan absolūtais vairākums vakcīnu blakusparādību ir vieglas un pārejošas, ar zāļu drošuma uzraudzības sistēmu palīdzību izdevies atklāt dažas ļoti retas (skar mazāk nekā vienu no 10000 vakcinētajiem), bet smagas blakusparādības. Nav pierādījumu, kas liecinātu, ka šīs vakcīnas izraisa papildu mirstību./ Zem bildē redzamās žļurgas pudelītes paraksts: Nu jau kovida vakcinācijas kampaņa ir beigusies un Latvijas noliktavās ir simtiem tūkstošu neizlietotu devu (mana piezīme-beztermiņa). P.S. Kas tas ir- viltus ziņa, apzināta dezinformācija, salti meli jeb, drosmes jogurtu sadzērušās, nesodāmības, nemirstību ieguvušās, INDRAS DREIKAS izlēciens (vai ar Valdības akceptu?) Diez kā kā izskaidrot vakcīnu nekaitīgumu, ja visā pasaulē "krīt" liels daudzums jaunu sportistu no pēkšņas sirds apstāšanās!??

Atbildēt

IM

30.07.2023. 09:11

»

Elementāri

Interesants secinājums: ja jau birokrāti drīkst zaudēt sirdsapziņu, kāpēc tad ārsti nedrīkst. Grūti ko iebilst, jo kapitālismā sirdsapziņa ir pērkama un pārdodama lieta. Kāpēc lai ārsti nedrīkstētu? Paši esam izveidojuši šādu sabiedrības vērtību sistēmu, bet sagaidām, ka kāds cits, ne es, rīkosies sirdsapziņas...


Ir jau visai interesanti.
Tad kad runa iet par ārstiem vai inženieriem tad lielās dzīvības bīstamības dēļ ievieš kriminālatbildību par nezināšanu, bet kad runa iet par miljonu apgrozīšanu tad bīstamības dēļ atalgojumā maksā lielu džunguru. Miljoni tāpat nez kur pazūd, un ne jau aiz nezināšanas bet pat apzināti tiek aizvākti, bet atbildība kā likums vispār izpaliek, tikai atalgojuma džungurs vēl vairāk uzpūšas.
Tad ko vispār situācijā var pārmest ārstiem?

Atbildēt

Jurist

30.07.2023. 08:59

Tadel Kad es nemu lielu naudu no mulka klienta par konsultāciju ar klientu runaju, runaju un runaju, kaut gan atbilde man ir zinama pec pirmajam sarunas 10 minūtēm. Lai nav parmetumi ka tik ātri pateica ko darīt un panēma tādu naudu.

Atbildēt

Elementāri

30.07.2023. 08:55

»

IM

Domāju ka tas nu absolūti nav tā...


Interesants secinājums: ja jau birokrāti drīkst zaudēt sirdsapziņu, kāpēc tad ārsti nedrīkst. Grūti ko iebilst, jo kapitālismā sirdsapziņa ir pērkama un pārdodama lieta. Kāpēc lai ārsti nedrīkstētu? Paši esam izveidojuši šādu sabiedrības vērtību sistēmu, bet sagaidām, ka kāds cits, ne es, rīkosies sirdsapziņas vārdā. Nu vienkārši muļķīgi.

Atbildēt

IM

30.07.2023. 08:42

»

Elementāri

Mūsu veselība ir zaudējumi medicīnas biznesam. Mūsu slimības peļņa. Kāpēc tad lai ārsti gribētu mūs izārstēt? Kapitālisms viņš tāds arī ir. Gadās, bet arvien retāk, arī cilvēki starp ārstiem, bet galvenokārt jau profesionāļi. Covidafēras laikā ārsti starp sirdsapziņu un naudu izvēlējās naudu. Ne visi...


Domāju ka tas nu absolūti nav tā.
Izvēle jau nav tikai starp sirdsapziņu un naudu. Izvēle ir starp sirdsapziņu, kompetenci, izglītību, atbildību un naudu. Vai tad mums nav sliktu piemēru? Ja birokrātija un valsts uzņēmumi un aparāts var, tad kāpēc lai ārsti nevar zaudēt sirdsapziņu.
Sliktākais ir tas ka pie mums bļauj uz tiem kam sirdsapziņa vēl vismaz drusku ir, bet tos kam tās vispār vairs nav atstāj vienā lielā mierā.

Atbildēt

Elementāri

30.07.2023. 08:21

Mūsu veselība ir zaudējumi medicīnas biznesam. Mūsu slimības peļņa. Kāpēc tad lai ārsti gribētu mūs izārstēt? Kapitālisms viņš tāds arī ir. Gadās, bet arvien retāk, arī cilvēki starp ārstiem, bet galvenokārt jau profesionāļi. Covidafēras laikā ārsti starp sirdsapziņu un naudu izvēlējās naudu. Ne visi, bet absolūtais vairākums. Kas tad šādu kārtību Latvijā iedibināja?

Atbildēt

IM

30.07.2023. 08:09

»

Bernards

Tas arī ir ārstēšanas pakalpojums un bizness. Nevis izārstēt, bet ārstēt pēc iespējas ilgstoši. Vienreiz ārsts izrakstīs vienu smērīti un tabletītes. Nepalīdz? Nākamreiz citas u.t.t. Un tā visu atlikušo dzīvi- apmeklēt ārstus un pirkt medikamentus. Amorāli, bbet tāda ir realitāte...


Tai pat laikā dakteriem, ja nemaldos, ir kriminālatbildība ja izraksta nepareizas zāles. Tāpēc jau ar visi kā tik kas, drosmīgi skrien pie ārstiem jo zina ka nozāļot jau nenozāļos, baidīsies.

Atbildēt

VB

30.07.2023. 08:02

»

Q

Pilnībā piekrītu, medicīnā valda mežonīgais kapitālisms. kaut pareizāk būtu tur atstāt sociālismu, bet pederastu valdībai jau neinteresē tautas veselība


Galvenai tomēr zonbi: tos pašam labot ir ļoti dārgi, bet tie nelaboti, izraisa ļoti dārgas slimības!

Atbildēt

autoram

30.07.2023. 07:46

Šodien bez naudas lielākoties vēl nepieciešama pazīšanās. Diemžēl.

Atbildēt

Q

30.07.2023. 07:10

»

Bernards

Raksta autors ir nedaudz naivs cilvēks...


Pilnībā piekrītu, medicīnā valda mežonīgais kapitālisms. kaut pareizāk būtu tur atstāt sociālismu, bet pederastu valdībai jau neinteresē tautas veselība!

Atbildēt

Bernards

30.07.2023. 07:05

»

Anna

Tu nezini, ka visi ārsti - speciālisti strādā 7 (septiņas) klīnikās un saņem septiņas algas, viņiem nav laika tērzēt ar tevi, paņirgājas par tevi un aiziet. Tas nav vis bizness, bet totāla tautas aplaupīšana, krāpšana. Ķirurgs, esmu pieņemšanā, man paskatīja muguru un paprasīja labu summu par dažu minūšu...


Tas arī ir ārstēšanas pakalpojums un bizness. Nevis izārstēt, bet ārstēt pēc iespējas ilgstoši. Vienreiz ārsts izrakstīs vienu smērīti un tabletītes. Nepalīdz? Nākamreiz citas u.t.t. Un tā visu atlikušo dzīvi- apmeklēt ārstus un pirkt medikamentus. Amorāli, bbet tāda ir realitāte.

Atbildēt

VB

30.07.2023. 06:19

Ārsti un slimības ir dažādi -as. Citreiz tiešām pietiek ar tām 10 - 15 minūtēm, kad tāpat viss skaidrs. Citreiz atkal vajag ap 40++ min., bet parastos gdījumos nav tur ko arī vilkt gumiju - aiz durvīm ir rinda.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

30.07.2023. 00:20

»

Anna

Tu nezini, ka visi ārsti - speciālisti strādā 7 (septiņas) klīnikās un saņem septiņas algas, viņiem nav laika tērzēt ar tevi, paņirgājas par tevi un aiziet. Tas nav vis bizness, bet totāla tautas aplaupīšana, krāpšana. Ķirurgs, esmu pieņemšanā, man paskatīja muguru un paprasīja labu summu par dažu minūšu..."Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuridiza to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa: Kopš 2009.gada beigām, kad šajā valstī beidzot tika ieviesta kriminālatbildība ārstiem par pacientu "pateicību" pieņemšanu, esot “ierosināta tikai viena krimināllieta - pret Jelgavas pilsētas slimnīcas ārstu Vladimiru Kravecu tur aizdomās par 50 latu kukuļa prasīšanu par pacientes ārstēšanu”. Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”, un ”šīs valsts veselības aizsardzības nozares vadības attiecīgie atbildīgie speciālisti pie tā arī tagad strādājot”...
------
Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā īstenojot un ieviešot praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP jeb "kurmjutēta taukmūļi") "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, sekojoši J. Bārzdiņa (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un I. Circenes (JL / "V-"jenotība"), G. Belēviča (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”), A. Čakšas (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un pašreiz I. Viņķeles ( eks-"V-jenotība", A/PAR! jeb "atsaldētie ska.p.isti" ) “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte – "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
-----

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )

Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekiem ‘skaitās’ "privātprakse":

"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!

Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs ("lumpe.nis"), ka medicīnai,
Šo Likten’s "uzgrūdis", kā tanku mīnai..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Uzmanību uzmanību runā moskova !!!

29.07.2023. 22:56

Šonakt bez maksas mērīs t°
https://youtu.be/9dL9ffYgWfU

Atbildēt

Anna

29.07.2023. 22:49

»

Bernards

Raksta autors ir nedaudz naivs cilvēks...


Tu nezini, ka visi ārsti - speciālisti strādā 7 (septiņas) klīnikās un saņem septiņas algas, viņiem nav laika tērzēt ar tevi, paņirgājas par tevi un aiziet. Tas nav vis bizness, bet totāla tautas aplaupīšana, krāpšana. Ķirurgs, esmu pieņemšanā, man paskatīja muguru un paprasīja labu summu par dažu minūšu (ap 2) sarunu.Izrakstīja recepti un ej, nākamreiz uz kontroli, kad būšu šajā klīnikā, tas ir nākamo ceturtdien. Ierodos, saku, ka nekas nemainās. Labi citas zāles, smērīti un atkal desmitus jāmaksā. LAUPĪŠANA nevis PAKALPOJUMS.

Atbildēt

Slīmests ar stāžu kā sacīt veterāns.

29.07.2023. 22:46

»

Gu

Raksta autoram - un kādu amatu Jūs pats strādājat


Meditēju ar gariem un atvairu slimības jau 62 gadus. Esmu vēl pacietīgāks par raksta autoru, tikai dažreiz rupji lamājos komentāros, bet tās esot dabiskas blaknes kā man paskaidroja bezmaksas gumijas stiepēju kursos.

Atbildēt

Valsts sektorā produktivitāte ir zemāka

29.07.2023. 21:15

Vairāki klienti stundā * 70eur> 1klients* 5eur

Atbildēt

Bernards

29.07.2023. 20:58

Raksta autors ir nedaudz naivs cilvēks.
Mūsdienu medicīna ir biznes. Tāpat kā citi biznesa veidi sniedz ārstniecības paklpojumu. Pakalpojuma uzdevums ir ārstēt nevis izāestēt. Pacientu izārstēt nozīmē pazaudēt klientu. Ja visi būs veseli sabruks medicīna un farmācijas industrija.

Atbildēt

harijs

29.07.2023. 20:37

normāli jebkuram pakalpojumam vai uzņēmumam ir google atsauksmes, kuras pirms apmeklējuma ieteicams izlasīt. nevar uzticēties cilvēkam ja viņs ir vienkārši mācījies medicīnu vai jebko citu.

Atbildēt

Gu

29.07.2023. 20:07

Raksta autoram - un kādu amatu Jūs pats strādājat?

Atbildēt

Kaža

29.07.2023. 19:46

Nauda jau gudrību nepalielina,tikai alkàtìbu,bet slims cilvēks ir ideāli piemērots alkātibas priesteriem,kuriem cilvèku dzìviba vērtējās naudas daudzumā.Tādā skatījumā alkātīgie dakteri ir sabiedrībai sevišķi bīstami,taču tas viņu apetiti nemazina,jo alkātīgo dakteru upurus neviens neskaita un nevienu neuztrauc,ka ģimenes dakteri ir ātro palīdzību galvenie darba devēji un ātrā palīdzība bieži ir pacienta vienīgā cerība,kuru gan arī cenšas ierobežot un regulēt šo pašu alkatibas priesteru labā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi