Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris

05.02.2019. 21:30

»

Jautajums

Vai izmantojot dienesta stāvokli un vedot personīgās mantas Rasnačs arī grāva Latviju no iekšpuses


Kāds stulbums-par ko tad viņš,ierindas biedrs varēja informēt??? Vai kaut kas nopietns vispār tika apspriests partijas sapulcēs? Puisīt,par agru sāci runāt tādā veidā.Lai tā varētu skaidrot tautai,tev ir jāpagaida vismaz 30.gadi,kad visi tā laika pilsoņi būs miruši.....

Atbildēt

johaidi

11.07.2018. 18:55

»

hmm

80 gadu beigās kompartijā stajās vislielakie mēsli un deģenerāti. ko apstiprina arī sis gadījums


Vācijā pēc nacistu sagrāves nacistu nomeklatūra tika fiziski iznīcināta,aizbēga,slapstijās.Latvijā komunistu nomeklatūra ir nostiprinājusies varā,sagatavojusi maiņu.Rezultatā no Latvijas bēg ar ekskomunistu nomeklatūru nesaistītie,valda nabadzība,sociālā netaisnība.Cilvēki tiek nogalināti laicīgi apzināti nesniedzot medicīnisko palīdzību.Šeit sevišķi izceļās t.s. ģimenes ārsti.

Atbildēt

tiesnesis

11.07.2018. 14:54

Vēl vajag uzdot jautājumu, kādēļ tieši Dz.Rasnačs ap 1997.gadu kļuva par tieslietu ministru, no kurienes viņš radās un kādēļ tik augstu novērtēja viņu kā juristu, kādēļ viņš liek šķēršļus čekas maisu atvēršanai, kādēļ pēc visas tās šļuras, kas notiek tiesu sistēmā, viņam ir tāda aizmugure, ka viņš joprojām ir tieslietu ministra krēslā, kāpēc viņš ļaunprātīgi izmanto savu varu utt.

Atbildēt

Pilsonis

11.07.2018. 11:07

Kopš 91. gada NA biedri valdībās ir bijuši vismaz 90% no kopējā laika. Tā kangaru banda stāvējusi klāt praktiski visos noziegumos pret latviešu tautu.

Atbildēt

Kāds

10.07.2018. 17:55

Nu ir viņš rabarberu Džo, bet fishku cērt. Piecietīsim. :)

Atbildēt

Murovejs

10.07.2018. 17:16

2. Par savu valsti, zemi un tautu runā labu

Lato, laiks likvidēt nost šo portālu, - LV viss ir kārtībā no šodienas. Skapjus ar ministriju autotransportu neviens nevadā, valsts un pašvaldību budžeti visi kā viens drošās rokās - ne centa neizshēmos neviens, jo viens otrs tā teica. :)

Atbildēt

Moyartr

10.07.2018. 17:11

Tad taču nevienam "nacionālistam" nebūtu jābūt ne ādām pretenzijām, ja latvieši iestājas SC. "Grausim" no iekšpuses. :)

Atbildēt

Raivis Dzintars

10.07.2018. 16:05

Es došu 10 atbildes, bet šīs atbildes būs likumu veidā (lūgums "pietiek" komandai īpaši ņemt vērā 10.likumu un beigt kašķēties par sīkumiem):

1. Visur un vienmēr saglabā ticību latviskas un plaukstošas Latvijas idejai!
2. Par savu valsti, zemi un tautu runā labu!
3. Visās jomās veicini savas tautas un valsts neatkarību!
4. Rūpējies par tautas bagātības nodošanu nākamajām paaudzēm!
5. Kur vien tas iespējams, dod priekšroku latviskajam!
6. Esi draudzīgs pasaulei un vienlaikus stingrs savas tautas aizstāvībā!
7. Ievēro, ka pēc tevis spriež par tavu tautu!
8. Esi atvērts jaunajam, pielāgojot to jau pārbaudītajam!
9. Kopējam dod priekšroku pār individuālo!
10. Turi augstā godā savas tautas stiprākos ļaudis!

Atbildēt

Rinkijs

10.07.2018. 15:01

dombrava- Latvijas lepnums, seja, gods un sirdsapziņa

Atbildēt

Nekas joprojām nav mainījies

10.07.2018. 14:05

Iemesls kapēc rasnačveidīgie izdzimteņi ir jādzen ar sūdainu mietu !
Ar šiem kropļiem mēs nekad nesasniegsim labklājību un jauniešiem šinī sūdu bedrē nav nākotnes.

https://www.youtube.com/watch?v ZBuD45btXxU

Atbildēt

Fēlis

10.07.2018. 13:31

Jēlerte jau arī tā pat, bet ,,frizūra" Gorbunovs līdz pašām beigām bļāvis- negaidiet ka es no partijas izstāšos!

Atbildēt

ietekmējamība

10.07.2018. 11:49

Puse Vienotības zagļu un fekāliju stumdītāju bija kompartijā, Āboltiņa nemaz nebūtu varējusi strādāt čekas tiešās pakļautības uzņēmumā ОВИР, nebūdama partijā.
Ir būtiskākas lietas, kā piemēram bankrota Dombrovska romantiskās attiecības ar čekistiem un veco prokremlisko alkašu un pederastu, Junkeru.
Kas ir kas, parāda valstij nozīmīgie balsojumi par čekas pidrillas, Šlesera ieviesto uzturēšanas atļauju dalīšanu no Krievijas atsūtītiem čekistiem un bandītiem, Putina favorīta Vējoņa ievēlēšanā kopā ar SC, čekas maisiem, monopolstāvokļa radīšanā čekistu un bandītu firmām, utt.

Atbildēt

Skumjais

10.07.2018. 11:25

Pskp rindās galīgus debiloīdus vai bezcerīgus subproduktus neuzņēma, līdz ar ko šis raksts , atšķirībā no citiem nosauktajiem, dara tikai godu Rasnača kungam, bet pārējām personām jautājumus var neuzdot

Atbildēt

Jānis Dombravs

10.07.2018. 08:37

Atbildēšu īsi - Dzintars Rasnačs 1988.gadā ar savu iestāšanos grāva komunistisko partiju no iekšpuses! Un ņemiet vērā, ka 1988.gadā komunistiskā partija bija īpaši spēcīga, kā visi organismi pirmsnāves agonijās - bez Rasnača kunga pūlēm Atmoda būtu atnākusi vēlāk, jo viņš latviešus slepus informēja par notikumiem pretinieku (lasi - komunistu) nometnē.

Atbildēt

Sarkans

10.07.2018. 08:31

Vai ir kādi pierādījumi minētajam? Es Dzintaru Rasnaču atceros no jaunības, kāds 1989.gads varētu būt bijis, viņš bija jurists tolaik partijā "Tēvzemei un Brīvībai" vai pat "18. Novembra savienībā". Kāds kompartijas biedrs?

Atbildēt

med

10.07.2018. 07:04

»

Meli

Kursh nevēlējās, komjaunatnes komandā netika uzñemts, un arī kompartijā, biedri


Ar varu nespieda . Bet nekur normāli strādāt arī nevarēsi .

Atbildēt

zorge

10.07.2018. 06:33

šis arī daudzko pasaka https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/viedokli/silakaktins-par-kadu-skermu-tiksanos-starp-malagu-un-rigu/

Atbildēt

vispār

10.07.2018. 06:23

Pilnīgi stulbi jautājumi! 80to gadu beigās kompartijā neviens nestājās komunistisko uzskatu vai aiz mīlestības pret padomju iekārtu, bet stājās, lai pārņemtu varu kompartijā, jo tolaik neviens nezināja, ka pēc trim gadiem PSRS aizies vēstures mēslainē.

Atbildēt

Precīzi

10.07.2018. 06:18

»

lauķis

Komunistiskais vēzis ir visa ES , jo to vada cionisti


Izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes. Bibliotēkā pieejama, Rozes gr. no 35 € autorizdevums. Angļu val iznāca 3x. Žīdi visādi noliedz un lamā tos, kas izplata šo grāmatu. Ari te, komentāros. Uz ināsi, ka žīdmasonu B' nai B' rith ir pasaules vara ar 12 žīdu dzimtām, tai pieder SVF/PB utt. LV dzīvo uz SVF/PB aidevumiem, kuru mērķis ir atsVināt Latvenergo.

Žīdu masonisms- Eiropā 40 ložas, cionisms- iluminātisms- brīvmūrniecība- komunisti- čekisti- SAB un DP ir visi viena organizācija, kuras politiku noteic B' nai B' rith Čikāgā.

B' nai B' rith ir pašiem savs izlūkdienests un sava slepkavnieku organizācija. Slepkavības policija nekad neatklāj. Tā noslepkavoja Bunku, jo daudz zināja un kļuva ar naudu ietekmīgs. Komunists Rasnačs radīja ar savu bezdarbību un darbību tiesisko bāzi NA morālai publiskai sagraušanai, kam bija jābeidzas ar ar Bunkus slepkavību. Ja būs nepieciešams, kā slepkavu safabricēs kādu nevainīgu personu. Kā bij. prokurores B. Lozes slepkavības lietā.Jo Loze gribēja atklāt VDK noziegumu faktus. Ja būtu nepieciešams, nogalinātu pat VP priekšnieku I. Ķuzi. Vai ministru Kozlovski.

Atbildēt

Ari taisnība.

10.07.2018. 06:05

»

Starp mums meitenēm

Kaimiņš apsaukāja Augustu Brigmani ar lamuvārdu "komunist"ej projām no Saeimas un re ko iedzīvojās...


Bet plašāk cirks, jo žīds- cionists Meroni sponsorēja Kaimiņu. Iluminātu stilā Kaimiņam bija jābūt pret Lembergu, Brigmani, saņemot sodu, izceļotLemberga VARU un Brigmaņa, slavinot, reklamējot. Cik Kaimiņš to dara apzināti, cik ir upuris pats, mēs nezinām. Bet novērošanas kameru, kas ierakstīja sarunas per partijas finansēšanu, uzrīkoja pats Kaiminš. Kā tās no āca atklātībā un KNAB rīcībā?

KPV LV drīzāk atgādina kopēju projektu ar VARU sacelt kākās tautu, lai VARA ar Kaimiņu un Meroni turpinātos. Cionisti- komunisti- ilumināti- čekisti. Janais VDK stils "demokrātijas" apstākļos.

Atbildēt

Lustrācija !

10.07.2018. 02:20

Šis raksts beidzot izskaidro milzīgo korupcijas līmeni un čekas/vdk metodes tiesu sistēmā. Nav brīnums, ka valstī nav tiesiskuma. Komunistiskais vēzis ir iesēdies valsts dvēselē un galvās. NA ar tās komunistisko baru ir jāpadzen.

Atbildēt

Meli

09.07.2018. 23:02

Kursh nevēlējās, komjaunatnes komandā netika uzñemts, un arī kompartijā, biedri

Atbildēt

X

09.07.2018. 22:46

NA ir viss pretīgākā partija Latvijas vēsturē, pasakiet lūdzu, ko viņa šais 30 gados ir darījusi un viņai nav programmas nākotnē, ir izauklējusi maksātnespējas administratores !

Atbildēt

Starp mums meitenēm

09.07.2018. 22:37

Kaimiņš apsaukāja Augustu Brigmani ar lamuvārdu "komunist"ej projām no Saeimas un re ko iedzīvojās.
Labi, ja te nav vārda autora, citādi komandieri no komandas sameklētu ko piesiet un izstumt no aktivitātēm.

Tie, kas paceļ balsi pret komunistiem, stukačiem vai čekistiem, aizvien tiek vajāti. Latvijā situācija kļūst bīstama.

Atbildēt

ome

09.07.2018. 22:12

Stulbākus jautājumus varētu izdomāt tikai mans prātu uzkūkojušais vecis :))

Atbildēt

Pietiek

09.07.2018. 22:07

Es neesmu Maksātnespējas partijas atbalstītājs, bet teikt, ka Rasnačs kaut ko baigi slēpj arī nevar.

Aicinu paklausīties viņa versiju no 37:00
http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/tieslietu-ministrs-dzintars-rasnacs-maksatnespejas-procesa-refor.a105687/

Cik tur patiesības, to katrs pats lai domā. Bet nevajag šīs patosa pilnād “vēstules redakcijai” zibināt.

Atbildēt

med

09.07.2018. 22:07

»

Normis

Runājot par stāšanos komjaunatnē...


Esam viengadnieki es no armijas atnācu 1988 pavasaris . Precīzi uz atmodas sākumu . Augstskolā uzrādiju komjaunati . No kursa daži piedāvāja visiem uzreiz izstāties , es gan biju to pusē kuri domāja ,ka vajag lēni , nekaitināt . Un galvenais lai latvieši būtu kojaunatnē ,partijā ,lai pie lemšanas . Par izsāšanos nekādu papīru nēsu rakstījis , pat nezinu kā vis pajuka , laikam vairs nemaksājām biedra naudas .

Tev skolā baigā komjaunates organizācija bijusi ,3 reiz izšvilpa jo neatbildi standartie ??? Zini kas te smieklīgi ,vismaz man .. Es uz audzinātājas jautājumu kapēc nestājos atbildēju . Nēsmu cienīgs atrasties komjaunatnē jo sekmes sliktas .( valdot smieklus un sazvērnieciski saskatoties ar klases biedriem )

Atbildēt

nevèliet par NA nàkoshos 25 gadus:):)

09.07.2018. 21:21

88.gadà iestàjàs kompartijà.. 90.g pabeidza juristus. Kompartija bija vajadzìga jurista karjerai..kura arì Tautas Frontè veiksmìgi izveidojàs. Mùsu neatkarìbas iegùshana bijusi cieshà kompartijas pàrraudzìbà...
Un visa NA ir kompartijas CAURAUSTA :):) Vèlèsiet naivie latvieshi par vilku aitas àdà ? :):)

Atbildēt

Normis

09.07.2018. 21:00

»

med

No manas videnes klases 6 puišiem es vienīgais iestājos komjaunatnē , bet novilku līdz 10 klasei . Viens jau atnāca komjaunietis . Trešais no klases par komjaunieti tapa armijā armijā . Pārējie 3 neiestājās un nedienēja


Runājot par stāšanos komjaunatnē.
Es tieši no 1986-1988 dienēju padomju armijā.
Komjaunatnē mani uzņēma tikai ar trešo reizi.
Pirmās divas izšvilpa, jo neatbildu kom. standartiem.
Ar trešo pieņēma tāpēc ka dienēju daļā kur nedrīkstēja būt nekomjaunieši vai bezpartejiskie.
Bet tikko pienāca dembelis, tā komjauniēšu apliecība tika nolikta mājās un neviens civilajā pasaulē pat neuzzināja ka esmu bijis komjaunietis.
Turklāt vēlos piebilst ka dienēju Rīgā un pats izbaudīju atmodas laika demonstrācijas.
Jo diemžēl biju apspiedēju lomā.
Tā kā tanī laikā noteikti jau varēja nestāties ne komjaunatnē, ne PARTIJĀ!

Atbildēt

autoram

09.07.2018. 20:33

Varbūt Vienotības pidrilla papētīs savējos: Reiru, Piebalgu, Riekstiņu un Vaivaru, kuri nebija ierindas partijnieki un atšķirībā no masām, kuri partijā bija sastājušies merkantīlu mērķu vadīti, darbojās tur, lai kaitētu latviešu tautai? Varbūt noskaidros, kas tos izdzimteņus dzina nominēt premjeru amatiem Riekstiņu un Vaivaru

Atbildēt

med

09.07.2018. 20:21

»

Lasitajs

Kādas muļķības! Inženieri partijā varēja iestāties, tad, kad KB 4strādnieki iestājās un iegūta divu PSKP vecbiedru rekomendācijas, jo bija kvotas. Iestāties varēja tikai pa blatu, tādi, kuri gribēja karjeru taisīt, jo tā bija strādnieku partija un intelģence nebija vēlama partijā...


Nezinu kad tēvs iestājās . Vai jau Krievijā augstskolā Viņš bija izsūtītais . Vai jau Latvijā kā ierindas inženieris , vai kā galvenais inženieris ; Domāju par galveno viņš bez partija biedra kartes nevarētu strādāt .
Par galvotājiem ,uzņemšanas procedūru neko nezinu .
Mana komjaunatnē uzņmšana bija draudzīga zirgošanās .

Pionieru kaklautu man uzsēja strēlieku muzejā , kā es pirmās dienas lepojos . Bet tas visiem ātri pārgāja

Atbildēt

med

09.07.2018. 20:13

»

Sens

Armijā visus komjaunatnē neuzņēma


No manas videnes klases 6 puišiem es vienīgais iestājos komjaunatnē , bet novilku līdz 10 klasei . Viens jau atnāca komjaunietis . Trešais no klases par komjaunieti tapa armijā armijā . Pārējie 3 neiestājās un nedienēja .

Atbildēt

Lasitajs

09.07.2018. 19:34

»

med

Ko piesējās . Komjaunatē uzņema visus , no manas klaes spītniekus krievu armijā uzņēma . Kompartijā bija mana māte ,tēvs . Tēvs nemaz nevarētu strādāt par inženieri...


Kādas muļķības! Inženieri partijā varēja iestāties, tad, kad KB 4strādnieki iestājās un iegūta divu PSKP vecbiedru rekomendācijas, jo bija kvotas. Iestāties varēja tikai pa blatu, tādi, kuri gribēja karjeru taisīt, jo tā bija strādnieku partija un intelģence nebija vēlama partijā.

Atbildēt

re. kā

09.07.2018. 19:23

Nacionālkomunists? Tas nemaz nebūtu tik slikti, ja tas tā būtu pēc būtības.70.-os gados lietuvieši cienīja savus nacionālkomunistus, viņi panāca, ka augstskolas ir lietuviešu valodā.
Edgaru Kauliņu, partorgu un pēc tam kolhoza "Lāčplēsis" priekšsēdētāju, arī tā varētu saukt. Kad ciemiem pienāca pavēle sastādīt izsūtāmo sarakstus, viņš pateica, ka no viņa kolhoza nevienu neizsūtīs. Un neko viņam nevarēja padarīt.
Vecākās paaudzes aktrises vēl atceras, kā Kauliņtēvs nesa uz teātriem puķes aktieru jubilejās.
Tagadējo labējo politika atbalsta bagāto intereses, netaisnību ienākumu sadalē un neatbilst Satversmei.

Atbildēt

:-(

09.07.2018. 19:00


Šī viduvējība gadiem ilgi ir grozījusies augstākajā orbitā. Vienmēr sedējis vai nu saeimas sprezidijā vai arī mistrējis.

Atbildēt

Sens

09.07.2018. 18:48

»

med

Ko piesējās . Komjaunatē uzņema visus , no manas klaes spītniekus krievu armijā uzņēma . Kompartijā bija mana māte ,tēvs . Tēvs nemaz nevarētu strādāt par inženieri...


Armijā visus komjaunatnē neuzņēma!
Man personīgi paveicās, gribēja piespiest,
bet es kaut kā izspruku no šī "goda"!
Tas bija 80-to gadu sākumā!
Komjaunatnē nekad nessmu bijis!

Atbildēt

med

09.07.2018. 18:30

»

LR iedzīvotājs

Kad sapratu es un mani radi un draugi,cik "labi"Rasnačs un viņa NA vada Tieslietu ministriju un kādā purvā ir tiesu sistēma,tad skaidrs ir viens,ka par NA apvienību NEBALSOSIM-VIŅU LAIKS VALDĪBĀ IR BEIDZIES


Vari nestāstīt , tāpat nebalsoji par NA .
Tieslietu sistēmā ir bijušas daudzas partijas . Ieskaitot Jauno laiku , Vienotību , Bordānu kurš par reformām sāka runāt tikai tad kad pieprasīja atlaišanu .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...