Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris

05.02.2019. 21:30

»

Jautajums

Vai izmantojot dienesta stāvokli un vedot personīgās mantas Rasnačs arī grāva Latviju no iekšpuses


Kāds stulbums-par ko tad viņš,ierindas biedrs varēja informēt??? Vai kaut kas nopietns vispār tika apspriests partijas sapulcēs? Puisīt,par agru sāci runāt tādā veidā.Lai tā varētu skaidrot tautai,tev ir jāpagaida vismaz 30.gadi,kad visi tā laika pilsoņi būs miruši.....

Atbildēt

johaidi

11.07.2018. 18:55

»

hmm

80 gadu beigās kompartijā stajās vislielakie mēsli un deģenerāti. ko apstiprina arī sis gadījums


Vācijā pēc nacistu sagrāves nacistu nomeklatūra tika fiziski iznīcināta,aizbēga,slapstijās.Latvijā komunistu nomeklatūra ir nostiprinājusies varā,sagatavojusi maiņu.Rezultatā no Latvijas bēg ar ekskomunistu nomeklatūru nesaistītie,valda nabadzība,sociālā netaisnība.Cilvēki tiek nogalināti laicīgi apzināti nesniedzot medicīnisko palīdzību.Šeit sevišķi izceļās t.s. ģimenes ārsti.

Atbildēt

tiesnesis

11.07.2018. 14:54

Vēl vajag uzdot jautājumu, kādēļ tieši Dz.Rasnačs ap 1997.gadu kļuva par tieslietu ministru, no kurienes viņš radās un kādēļ tik augstu novērtēja viņu kā juristu, kādēļ viņš liek šķēršļus čekas maisu atvēršanai, kādēļ pēc visas tās šļuras, kas notiek tiesu sistēmā, viņam ir tāda aizmugure, ka viņš joprojām ir tieslietu ministra krēslā, kāpēc viņš ļaunprātīgi izmanto savu varu utt.

Atbildēt

Pilsonis

11.07.2018. 11:07

Kopš 91. gada NA biedri valdībās ir bijuši vismaz 90% no kopējā laika. Tā kangaru banda stāvējusi klāt praktiski visos noziegumos pret latviešu tautu.

Atbildēt

Kāds

10.07.2018. 17:55

Nu ir viņš rabarberu Džo, bet fishku cērt. Piecietīsim. :)

Atbildēt

Murovejs

10.07.2018. 17:16

2. Par savu valsti, zemi un tautu runā labu

Lato, laiks likvidēt nost šo portālu, - LV viss ir kārtībā no šodienas. Skapjus ar ministriju autotransportu neviens nevadā, valsts un pašvaldību budžeti visi kā viens drošās rokās - ne centa neizshēmos neviens, jo viens otrs tā teica. :)

Atbildēt

Moyartr

10.07.2018. 17:11

Tad taču nevienam "nacionālistam" nebūtu jābūt ne ādām pretenzijām, ja latvieši iestājas SC. "Grausim" no iekšpuses. :)

Atbildēt

Raivis Dzintars

10.07.2018. 16:05

Es došu 10 atbildes, bet šīs atbildes būs likumu veidā (lūgums "pietiek" komandai īpaši ņemt vērā 10.likumu un beigt kašķēties par sīkumiem):

1. Visur un vienmēr saglabā ticību latviskas un plaukstošas Latvijas idejai!
2. Par savu valsti, zemi un tautu runā labu!
3. Visās jomās veicini savas tautas un valsts neatkarību!
4. Rūpējies par tautas bagātības nodošanu nākamajām paaudzēm!
5. Kur vien tas iespējams, dod priekšroku latviskajam!
6. Esi draudzīgs pasaulei un vienlaikus stingrs savas tautas aizstāvībā!
7. Ievēro, ka pēc tevis spriež par tavu tautu!
8. Esi atvērts jaunajam, pielāgojot to jau pārbaudītajam!
9. Kopējam dod priekšroku pār individuālo!
10. Turi augstā godā savas tautas stiprākos ļaudis!

Atbildēt

Rinkijs

10.07.2018. 15:01

dombrava- Latvijas lepnums, seja, gods un sirdsapziņa

Atbildēt

Nekas joprojām nav mainījies

10.07.2018. 14:05

Iemesls kapēc rasnačveidīgie izdzimteņi ir jādzen ar sūdainu mietu !
Ar šiem kropļiem mēs nekad nesasniegsim labklājību un jauniešiem šinī sūdu bedrē nav nākotnes.

https://www.youtube.com/watch?v ZBuD45btXxU

Atbildēt

Fēlis

10.07.2018. 13:31

Jēlerte jau arī tā pat, bet ,,frizūra" Gorbunovs līdz pašām beigām bļāvis- negaidiet ka es no partijas izstāšos!

Atbildēt

ietekmējamība

10.07.2018. 11:49

Puse Vienotības zagļu un fekāliju stumdītāju bija kompartijā, Āboltiņa nemaz nebūtu varējusi strādāt čekas tiešās pakļautības uzņēmumā ОВИР, nebūdama partijā.
Ir būtiskākas lietas, kā piemēram bankrota Dombrovska romantiskās attiecības ar čekistiem un veco prokremlisko alkašu un pederastu, Junkeru.
Kas ir kas, parāda valstij nozīmīgie balsojumi par čekas pidrillas, Šlesera ieviesto uzturēšanas atļauju dalīšanu no Krievijas atsūtītiem čekistiem un bandītiem, Putina favorīta Vējoņa ievēlēšanā kopā ar SC, čekas maisiem, monopolstāvokļa radīšanā čekistu un bandītu firmām, utt.

Atbildēt

Skumjais

10.07.2018. 11:25

Pskp rindās galīgus debiloīdus vai bezcerīgus subproduktus neuzņēma, līdz ar ko šis raksts , atšķirībā no citiem nosauktajiem, dara tikai godu Rasnača kungam, bet pārējām personām jautājumus var neuzdot

Atbildēt

Jānis Dombravs

10.07.2018. 08:37

Atbildēšu īsi - Dzintars Rasnačs 1988.gadā ar savu iestāšanos grāva komunistisko partiju no iekšpuses! Un ņemiet vērā, ka 1988.gadā komunistiskā partija bija īpaši spēcīga, kā visi organismi pirmsnāves agonijās - bez Rasnača kunga pūlēm Atmoda būtu atnākusi vēlāk, jo viņš latviešus slepus informēja par notikumiem pretinieku (lasi - komunistu) nometnē.

Atbildēt

Sarkans

10.07.2018. 08:31

Vai ir kādi pierādījumi minētajam? Es Dzintaru Rasnaču atceros no jaunības, kāds 1989.gads varētu būt bijis, viņš bija jurists tolaik partijā "Tēvzemei un Brīvībai" vai pat "18. Novembra savienībā". Kāds kompartijas biedrs?

Atbildēt

med

10.07.2018. 07:04

»

Meli

Kursh nevēlējās, komjaunatnes komandā netika uzñemts, un arī kompartijā, biedri


Ar varu nespieda . Bet nekur normāli strādāt arī nevarēsi .

Atbildēt

zorge

10.07.2018. 06:33

šis arī daudzko pasaka https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/viedokli/silakaktins-par-kadu-skermu-tiksanos-starp-malagu-un-rigu/

Atbildēt

vispār

10.07.2018. 06:23

Pilnīgi stulbi jautājumi! 80to gadu beigās kompartijā neviens nestājās komunistisko uzskatu vai aiz mīlestības pret padomju iekārtu, bet stājās, lai pārņemtu varu kompartijā, jo tolaik neviens nezināja, ka pēc trim gadiem PSRS aizies vēstures mēslainē.

Atbildēt

Precīzi

10.07.2018. 06:18

»

lauķis

Komunistiskais vēzis ir visa ES , jo to vada cionisti


Izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes. Bibliotēkā pieejama, Rozes gr. no 35 € autorizdevums. Angļu val iznāca 3x. Žīdi visādi noliedz un lamā tos, kas izplata šo grāmatu. Ari te, komentāros. Uz ināsi, ka žīdmasonu B' nai B' rith ir pasaules vara ar 12 žīdu dzimtām, tai pieder SVF/PB utt. LV dzīvo uz SVF/PB aidevumiem, kuru mērķis ir atsVināt Latvenergo.

Žīdu masonisms- Eiropā 40 ložas, cionisms- iluminātisms- brīvmūrniecība- komunisti- čekisti- SAB un DP ir visi viena organizācija, kuras politiku noteic B' nai B' rith Čikāgā.

B' nai B' rith ir pašiem savs izlūkdienests un sava slepkavnieku organizācija. Slepkavības policija nekad neatklāj. Tā noslepkavoja Bunku, jo daudz zināja un kļuva ar naudu ietekmīgs. Komunists Rasnačs radīja ar savu bezdarbību un darbību tiesisko bāzi NA morālai publiskai sagraušanai, kam bija jābeidzas ar ar Bunkus slepkavību. Ja būs nepieciešams, kā slepkavu safabricēs kādu nevainīgu personu. Kā bij. prokurores B. Lozes slepkavības lietā.Jo Loze gribēja atklāt VDK noziegumu faktus. Ja būtu nepieciešams, nogalinātu pat VP priekšnieku I. Ķuzi. Vai ministru Kozlovski.

Atbildēt

Ari taisnība.

10.07.2018. 06:05

»

Starp mums meitenēm

Kaimiņš apsaukāja Augustu Brigmani ar lamuvārdu "komunist"ej projām no Saeimas un re ko iedzīvojās...


Bet plašāk cirks, jo žīds- cionists Meroni sponsorēja Kaimiņu. Iluminātu stilā Kaimiņam bija jābūt pret Lembergu, Brigmani, saņemot sodu, izceļotLemberga VARU un Brigmaņa, slavinot, reklamējot. Cik Kaimiņš to dara apzināti, cik ir upuris pats, mēs nezinām. Bet novērošanas kameru, kas ierakstīja sarunas per partijas finansēšanu, uzrīkoja pats Kaiminš. Kā tās no āca atklātībā un KNAB rīcībā?

KPV LV drīzāk atgādina kopēju projektu ar VARU sacelt kākās tautu, lai VARA ar Kaimiņu un Meroni turpinātos. Cionisti- komunisti- ilumināti- čekisti. Janais VDK stils "demokrātijas" apstākļos.

Atbildēt

Lustrācija !

10.07.2018. 02:20

Šis raksts beidzot izskaidro milzīgo korupcijas līmeni un čekas/vdk metodes tiesu sistēmā. Nav brīnums, ka valstī nav tiesiskuma. Komunistiskais vēzis ir iesēdies valsts dvēselē un galvās. NA ar tās komunistisko baru ir jāpadzen.

Atbildēt

Meli

09.07.2018. 23:02

Kursh nevēlējās, komjaunatnes komandā netika uzñemts, un arī kompartijā, biedri

Atbildēt

X

09.07.2018. 22:46

NA ir viss pretīgākā partija Latvijas vēsturē, pasakiet lūdzu, ko viņa šais 30 gados ir darījusi un viņai nav programmas nākotnē, ir izauklējusi maksātnespējas administratores !

Atbildēt

Starp mums meitenēm

09.07.2018. 22:37

Kaimiņš apsaukāja Augustu Brigmani ar lamuvārdu "komunist"ej projām no Saeimas un re ko iedzīvojās.
Labi, ja te nav vārda autora, citādi komandieri no komandas sameklētu ko piesiet un izstumt no aktivitātēm.

Tie, kas paceļ balsi pret komunistiem, stukačiem vai čekistiem, aizvien tiek vajāti. Latvijā situācija kļūst bīstama.

Atbildēt

ome

09.07.2018. 22:12

Stulbākus jautājumus varētu izdomāt tikai mans prātu uzkūkojušais vecis :))

Atbildēt

Pietiek

09.07.2018. 22:07

Es neesmu Maksātnespējas partijas atbalstītājs, bet teikt, ka Rasnačs kaut ko baigi slēpj arī nevar.

Aicinu paklausīties viņa versiju no 37:00
http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/tieslietu-ministrs-dzintars-rasnacs-maksatnespejas-procesa-refor.a105687/

Cik tur patiesības, to katrs pats lai domā. Bet nevajag šīs patosa pilnād “vēstules redakcijai” zibināt.

Atbildēt

med

09.07.2018. 22:07

»

Normis

Runājot par stāšanos komjaunatnē...


Esam viengadnieki es no armijas atnācu 1988 pavasaris . Precīzi uz atmodas sākumu . Augstskolā uzrādiju komjaunati . No kursa daži piedāvāja visiem uzreiz izstāties , es gan biju to pusē kuri domāja ,ka vajag lēni , nekaitināt . Un galvenais lai latvieši būtu kojaunatnē ,partijā ,lai pie lemšanas . Par izsāšanos nekādu papīru nēsu rakstījis , pat nezinu kā vis pajuka , laikam vairs nemaksājām biedra naudas .

Tev skolā baigā komjaunates organizācija bijusi ,3 reiz izšvilpa jo neatbildi standartie ??? Zini kas te smieklīgi ,vismaz man .. Es uz audzinātājas jautājumu kapēc nestājos atbildēju . Nēsmu cienīgs atrasties komjaunatnē jo sekmes sliktas .( valdot smieklus un sazvērnieciski saskatoties ar klases biedriem )

Atbildēt

nevèliet par NA nàkoshos 25 gadus:):)

09.07.2018. 21:21

88.gadà iestàjàs kompartijà.. 90.g pabeidza juristus. Kompartija bija vajadzìga jurista karjerai..kura arì Tautas Frontè veiksmìgi izveidojàs. Mùsu neatkarìbas iegùshana bijusi cieshà kompartijas pàrraudzìbà...
Un visa NA ir kompartijas CAURAUSTA :):) Vèlèsiet naivie latvieshi par vilku aitas àdà ? :):)

Atbildēt

Normis

09.07.2018. 21:00

»

med

No manas videnes klases 6 puišiem es vienīgais iestājos komjaunatnē , bet novilku līdz 10 klasei . Viens jau atnāca komjaunietis . Trešais no klases par komjaunieti tapa armijā armijā . Pārējie 3 neiestājās un nedienēja


Runājot par stāšanos komjaunatnē.
Es tieši no 1986-1988 dienēju padomju armijā.
Komjaunatnē mani uzņēma tikai ar trešo reizi.
Pirmās divas izšvilpa, jo neatbildu kom. standartiem.
Ar trešo pieņēma tāpēc ka dienēju daļā kur nedrīkstēja būt nekomjaunieši vai bezpartejiskie.
Bet tikko pienāca dembelis, tā komjauniēšu apliecība tika nolikta mājās un neviens civilajā pasaulē pat neuzzināja ka esmu bijis komjaunietis.
Turklāt vēlos piebilst ka dienēju Rīgā un pats izbaudīju atmodas laika demonstrācijas.
Jo diemžēl biju apspiedēju lomā.
Tā kā tanī laikā noteikti jau varēja nestāties ne komjaunatnē, ne PARTIJĀ!

Atbildēt

autoram

09.07.2018. 20:33

Varbūt Vienotības pidrilla papētīs savējos: Reiru, Piebalgu, Riekstiņu un Vaivaru, kuri nebija ierindas partijnieki un atšķirībā no masām, kuri partijā bija sastājušies merkantīlu mērķu vadīti, darbojās tur, lai kaitētu latviešu tautai? Varbūt noskaidros, kas tos izdzimteņus dzina nominēt premjeru amatiem Riekstiņu un Vaivaru

Atbildēt

med

09.07.2018. 20:21

»

Lasitajs

Kādas muļķības! Inženieri partijā varēja iestāties, tad, kad KB 4strādnieki iestājās un iegūta divu PSKP vecbiedru rekomendācijas, jo bija kvotas. Iestāties varēja tikai pa blatu, tādi, kuri gribēja karjeru taisīt, jo tā bija strādnieku partija un intelģence nebija vēlama partijā...


Nezinu kad tēvs iestājās . Vai jau Krievijā augstskolā Viņš bija izsūtītais . Vai jau Latvijā kā ierindas inženieris , vai kā galvenais inženieris ; Domāju par galveno viņš bez partija biedra kartes nevarētu strādāt .
Par galvotājiem ,uzņemšanas procedūru neko nezinu .
Mana komjaunatnē uzņmšana bija draudzīga zirgošanās .

Pionieru kaklautu man uzsēja strēlieku muzejā , kā es pirmās dienas lepojos . Bet tas visiem ātri pārgāja

Atbildēt

med

09.07.2018. 20:13

»

Sens

Armijā visus komjaunatnē neuzņēma


No manas videnes klases 6 puišiem es vienīgais iestājos komjaunatnē , bet novilku līdz 10 klasei . Viens jau atnāca komjaunietis . Trešais no klases par komjaunieti tapa armijā armijā . Pārējie 3 neiestājās un nedienēja .

Atbildēt

Lasitajs

09.07.2018. 19:34

»

med

Ko piesējās . Komjaunatē uzņema visus , no manas klaes spītniekus krievu armijā uzņēma . Kompartijā bija mana māte ,tēvs . Tēvs nemaz nevarētu strādāt par inženieri...


Kādas muļķības! Inženieri partijā varēja iestāties, tad, kad KB 4strādnieki iestājās un iegūta divu PSKP vecbiedru rekomendācijas, jo bija kvotas. Iestāties varēja tikai pa blatu, tādi, kuri gribēja karjeru taisīt, jo tā bija strādnieku partija un intelģence nebija vēlama partijā.

Atbildēt

re. kā

09.07.2018. 19:23

Nacionālkomunists? Tas nemaz nebūtu tik slikti, ja tas tā būtu pēc būtības.70.-os gados lietuvieši cienīja savus nacionālkomunistus, viņi panāca, ka augstskolas ir lietuviešu valodā.
Edgaru Kauliņu, partorgu un pēc tam kolhoza "Lāčplēsis" priekšsēdētāju, arī tā varētu saukt. Kad ciemiem pienāca pavēle sastādīt izsūtāmo sarakstus, viņš pateica, ka no viņa kolhoza nevienu neizsūtīs. Un neko viņam nevarēja padarīt.
Vecākās paaudzes aktrises vēl atceras, kā Kauliņtēvs nesa uz teātriem puķes aktieru jubilejās.
Tagadējo labējo politika atbalsta bagāto intereses, netaisnību ienākumu sadalē un neatbilst Satversmei.

Atbildēt

:-(

09.07.2018. 19:00


Šī viduvējība gadiem ilgi ir grozījusies augstākajā orbitā. Vienmēr sedējis vai nu saeimas sprezidijā vai arī mistrējis.

Atbildēt

Sens

09.07.2018. 18:48

»

med

Ko piesējās . Komjaunatē uzņema visus , no manas klaes spītniekus krievu armijā uzņēma . Kompartijā bija mana māte ,tēvs . Tēvs nemaz nevarētu strādāt par inženieri...


Armijā visus komjaunatnē neuzņēma!
Man personīgi paveicās, gribēja piespiest,
bet es kaut kā izspruku no šī "goda"!
Tas bija 80-to gadu sākumā!
Komjaunatnē nekad nessmu bijis!

Atbildēt

med

09.07.2018. 18:30

»

LR iedzīvotājs

Kad sapratu es un mani radi un draugi,cik "labi"Rasnačs un viņa NA vada Tieslietu ministriju un kādā purvā ir tiesu sistēma,tad skaidrs ir viens,ka par NA apvienību NEBALSOSIM-VIŅU LAIKS VALDĪBĀ IR BEIDZIES


Vari nestāstīt , tāpat nebalsoji par NA .
Tieslietu sistēmā ir bijušas daudzas partijas . Ieskaitot Jauno laiku , Vienotību , Bordānu kurš par reformām sāka runāt tikai tad kad pieprasīja atlaišanu .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...