Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

1939. gada 17. septembris

Ex-seržants*
18.09.2023.
Komentāri (96)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ASV protektorāts Latvija

21.09.2023. 19:27

»

...

Varbūt der iepazīties ar dokumentu juridiskā spēka likumu


Tam, kas piesauc kādus likumus, vajag elementāru sajēgu, kas vispār ir likums un kā tas darbojas. Starpvalstu attiecības nekāds dokumentu jurisdiskā spēka likums neietekmē, tuklāt Ribentropa- Molotova parakstīšanas un Satversmes pieņemšanas laikā tāds likums vispār nebija pienemts. Varbūt, prātvēder, vēl sāksi stāstīt, ka Satversme nav spēkā?

Atbildēt

Prese

20.09.2023. 12:49

Propagandas raksts, atlasot jau daudzkārt lasītus štampus, noklusējot faktus, kas neiederas rakstā. Baltie un pūkainie poļi paši piedalījās Čehoslovākijas dalīšanā, un vairākkārt paši ierosināja Vācijai doties kopējā karagājienā pret Krieviju. Tiesa gan- par to neatdodot Dancigu un koridoru...Pēc Beka demarša angļu-franču delegācijai vairs nebija, ko darīt Maskavā, un sarunu turpināšanu var nosaukt vienīgi par polittūrismu. Un, pēdējais. Pēc vācu-poļu attiecību saasinājuma 1938.g. vasarā Polijā sākās represijas pret vācu tautības iedzīvotājiem. Pagūglējiet Brambergas slaktiņu. Tas tikai paātrināja kara sākumu. Un, kas notiktu, ja Polija piekristu un atdotu Koridoru Vācijai? Varbūt arī notiktu kopīgais karagājiens pret Krieviju? Ticami, ka šāds WW-2 nebūtu.

Atbildēt

Nu

19.09.2023. 19:10

»

...

Jā,gribētos tos redzēt,kaut vai fotogrāfijas


Jāiet bija uz izstādi, ja netā klejojošās bildes neapmierina. Zīmogu tur nav un nav paredzēti, bet paraksti ir.

Atbildēt

...

19.09.2023. 17:51

»

Nu

Vispār gan ar abiem


Jā,gribētos tos redzēt,kaut vai fotogrāfijas.

Atbildēt

Nu

19.09.2023. 17:47

»

...

Oriģināli bez parakstiem un zīmogiem


Vispār gan ar abiem.

Atbildēt

...

19.09.2023. 17:38

»

ASV protektorāts Latvija

Vai tu, plānprātiņ, maz saproti, ka Satversme ir kā likums. Tai nav pirmā un otrā eksemplāra, bet Molotova Ribtropa pakts bija rakstveida vienošanās ar parakstiem un zieģeļiem, kuru tie, kam vajag, ir redzējuši, bet tev, plānprātiņ, neviens nedos rokās ne Latvijas Republikas Satversmi, ne Molotova Ribentropa...


Varbūt der iepazīties ar dokumentu juridiskā spēka likumu?
Neviens arī nav redzējis ne Satversmes kopijas ne Molotova Rībentropa pakta kopijas.
Koloniju pārvaldniekiem nav tiesību parakstīt nekādus dokumentus,tikai īpašniekiem un beneficiāriem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.09.2023. 16:21

»

...

Ir,ir,Latvijas Satversme arī ir tikai dokumentu neviens nav redzējis


Vai tu, plānprātiņ, maz saproti, ka Satversme ir kā likums. Tai nav pirmā un otrā eksemplāra, bet Molotova Ribtropa pakts bija rakstveida vienošanās ar parakstiem un zieģeļiem, kuru tie, kam vajag, ir redzējuši, bet tev, plānprātiņ, neviens nedos rokās ne Latvijas Republikas Satversmi, ne Molotova Ribentropa pakta oriģinālu.

Atbildēt

va vellos

19.09.2023. 14:26

Aizmirsi piebilst, ka poļi no 1934 bija Hitlera SABIEDROTIE un 1938 kopīgi ar vāciešiem uzbruka Čehoslovākijai. Tas maina skatupunktu, ko?

Atbildēt

Jautājums

19.09.2023. 14:25

»

...

Ir,ir,Latvijas Satversme arī ir tikai dokumentu neviens nav redzējis


Vai tā satversme ir tas kur tas lāčplēsis plosās?

Atbildēt

Tad kas ir covid- 19?

19.09.2023. 14:23

»

Marika

"Tas beidzās ar kovidvīrusa bioloģisko ieroci pret cilvēci...


Ir versija, ka tas ir modificēts bioloģiskais ierocis un bakterijas Sintija bāzes. Sintiju radīja, lai likvidētu izplūdušo naftu okeānā pēc British Petroleum tankera avārijas. Bojā sāka iet krasta aptīrītāji un putnu un dzīvnieku glābēji. Pamanīts, ka covid vairāk ķer aptaukojušis cilvēkus..

Atbildēt

Žanis

19.09.2023. 14:22

»

nesaturēts saturs

Tos korumpētos vojenkomus sākuši dzenāt un pat sēdināt tikai nupat. 8 gadus viņi nevienam netraucēja, un arī visu laiku kopš iebrukuma netraucēja. Kas noticis


Ukri varonīgi bēg no frontes uz visām pusēm un visiem līdzekļiem.Vojenkomi un dakteri raksta baltās zīmes(ja naudas nav automāts kaklā un uz fronti atdot galus).Pa to laiku ģenerāļi bāž portfeļos jeņķu ļimonus(nesmādē arī latvijas kapeikas).

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.09.2023. 12:20

»

...

Vispār jau ne Vācija Krievijai ne Krievija (PSRS) Vācijai karu nepieteica un Molotova Rībentropa pakts eksistēja tikai masu medijos,neviens dzīvais tos dokumentus nav redzējis un neredzēs,tādu nebija.Vācija kapitulācijas aktu parakstīja bet miera līgumu ne un joprojām juridiski ir ASV okupācijas zona...


Vispār jau bija Vācijas nota par kara pieteikšanu PSRS. To notu visu vakaru un nakti pirms kara sākuma Vācijas vēstnieks mēģināja iesniegt Molotovam, tikai Molotovs viņu pieņemt nesteidzās. Notu tāpēc iesniedza nākošājā dienā pa dienu. Notu bija parakstījis Ribentrops. Tur bija pārmetumi PSRS arī par Baltijas valstu okupāciju. Tas, ka Vācija uzbruka pēkšņi bez kara pieteikšanas un tāpēc PSRS karam nebija gatava, tas bija PSRS propagandas mīts, ko prātvēderi kā šamais visur atgremo. Patiesībā jau viss bija pavisam citādi. Molotova Robentropa pakts eksistē un nekur nav pazudis. Un starp citu bija arī līdzīgs Muntera Ribentropa pakts. VFR ir jopraojām ASV okupēta. Tur jorpojām atrodas ASV okupācijas karaspēks. Krievija izveda no Vācijas savu okupācijas karaspēku, bet ASV savu okupācijas karaspēku no Vācijas izvest netaisās.

Atbildēt

Latiš

19.09.2023. 11:15

Beidziet dirst.

Atbildēt

vv

19.09.2023. 10:21

Jā, pirms 1939 poļi brauca batrakos uz LV, būtu mums tagad strādīgi vergi.

Atbildēt

...

19.09.2023. 10:04

»

ASV protektorāts Latvija

No ko, vecais dirsēj, gribi izpausties arī par Hitlera karu ar PSRS. Tad izlasi vispirms Vācijas notu PSRS par kara pieteikšanu. Tur viss bija uzrakstīts, tajā skaitā arī tas, ka PSRS ir pākāpusi Molotova-Reibentropa pakta slepeno protokulu un iebrukusi Somijā, jo Somijai bija jāpaliek Vācijas ietekmes...


Vispār jau ne Vācija Krievijai ne Krievija (PSRS) Vācijai karu nepieteica un Molotova Rībentropa pakts eksistēja tikai masu medijos,neviens dzīvais tos dokumentus nav redzējis un neredzēs,tādu nebija.Vācija kapitulācijas aktu parakstīja bet miera līgumu ne un joprojām juridiski ir ASV okupācijas zona.

Atbildēt

Хм

19.09.2023. 09:22

Поляки любят говорить о том, когда их "Обижали": нападали и делили. Но стараются не акцентировать, что и сами были любители повоевать с соседями, попретендовать на чужие земли. До сих пор любят вспоминать о былом величии Речи Посполиты от моря Балтийского до моря Черного.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.09.2023. 09:19

»

Imperātors impis

Kāds tev bruņinieku ordenis, visīstākā Romas slepkavu orda, kas sastāvēja no vācu krustnešiem


Starp citu tāds pats bruņieku ordenis arī Rīgu un Iksķili nodibināja. Tā paša ordeņa pilī pašreiz ir iemitinājies arī Latvijas prezis. Tā jau nav nekāda prezidenta pils, bet bruņieku ordeņa pils. Jā, visi viņi runāja un rakstīja vācu valodā. Rīgas ordeņa pēdējais vadonis bija arī Prūsijas pirmā karaļa brālis. No šiem bruņiniekiem arī sākās Latvijā muižnieki. Neviena latvieša starp muižniekiem nebija. Visi viņi bija vācieši, poļi un pēdējos 200 gados paradījās arī krievu muižnieki.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.09.2023. 09:10

»

Ex-seržants

Lai kāds noziedznieks Hitlers arī nebija, viņa prasības bija saprotamas- viņš prasīja atdot Vācijai tās vēsturiskās zemes...


No ko, vecais dirsēj, gribi izpausties arī par Hitlera karu ar PSRS. Tad izlasi vispirms Vācijas notu PSRS par kara pieteikšanu. Tur viss bija uzrakstīts, tajā skaitā arī tas, ka PSRS ir pākāpusi Molotova-Reibentropa pakta slepeno protokulu un iebrukusi Somijā, jo Somijai bija jāpaliek Vācijas ietekmes zonā. Par Latviju tur starp citu arī bija minēts. Tikai nepļūtī, ka šādas notas nebija. Bija, tikai tās esamību PSRS visu laiku noklusēja. Un starp citu Mein Kampf par karu ar Krieviju nekas nav rakstīts. Tas viss bija plānprātiņiem kā tu domāti izdomājumi, kurus tu te tagad atgremo. Tu neko no vēstures pa lielam nezini, tikai atgremo kā zampoļits politiskus lozungus.

Atbildēt

valdis i

19.09.2023. 08:36

Viss jau lōti labi ar ex-seržanta rakstu. Vien piemirsies norādīt datumu, kad "Polijas valdība pieņēma lēmumu evakuēties caur Rumāniju...".

Atbildēt

nesaturēts saturs

19.09.2023. 08:24

»

Osips

Ukraiņu piemērs rāda ka pārāk liela plātīšanās noved pie bikšu pielikšanas ar lācīšiem.No ukraiņiem var ņemt piemēru korupcijā un zagšanā


Tos korumpētos vojenkomus sākuši dzenāt un pat sēdināt tikai nupat. 8 gadus viņi nevienam netraucēja, un arī visu laiku kopš iebrukuma netraucēja. Kas noticis?

Atbildēt

😂

19.09.2023. 08:14

Tik pirms tam Vācija ar Poliju iebruka Čehoslovākijā

Atbildēt

Jautājums

19.09.2023. 08:10

Kas kur un kad dalīs ukriju?Vai latvānijai arī kādu hektātu iedalīs?Vai dirsējseržant būs dalīšanas komisijā?

Atbildēt

...

19.09.2023. 06:54

»

Marika

"Tas beidzās ar kovidvīrusa bioloģisko ieroci pret cilvēci...


Virusoloģija aizsākās pagājušā gadsimta sešdesmito gadu vidū,līdz tam jēdzienu vīrus neviens nezināja.Dīvainā kārtā vienlaicīgi aizsākās hlorēšana un hlora preperātu izplatība visā pasaulē.Iesaku painteresēties par fosgēnu,pašlaik tā ir visražotākā viela pasaulē un ķīmiskā pneimonija (covid) ir realitāte.

Atbildēt

Marika

19.09.2023. 06:40

»

ASV karu Ukrainā uztver snobiski

tādas kā kara spēles. Blue team and red team. Slikta nonauta, ar ko tas var beigties...


"Tas beidzās ar kovidvīrusa bioloģisko ieroci pret cilvēci"---
Vīrusi, kā tie tiek definēti no BigFarma, vispār neeksistē (eksistē, bet tie nav slimību izsaucēji, bet sekas). Virusoloģija kā tāda ir pseidozinātne. Tā tika "hijacked" (sorry, nezinu kā latviski) gadsimtus atpakaļ, kad formējās BigFarma un sāka pasūtīt pētījumus lai atrastu mistisku slimību izsaucēju, kam piedāvāt ārstēšanu !!!!

https://mega.nz/file/VNIAgK4a#fG7kOEFSs4WWhl_vQY3ZCRZBt9of_wtVDgeqrpiQIEQ

Atbildēt

Patiesais

19.09.2023. 06:37

Poļiem nevajadzēja būt divkosīgiem. Ja noslēgtu kopēju Aizsardzības līgumu ar Francijy, Angliju Krieviju, tad Hitlers poļiem neuzbruktu. Paši iedzina sevi stūrī.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.09.2023. 06:08

... nu, tas ir līdzīgi kā latviešiem pašiem ... Kad runa par PSRS laikiem, tad visiem jānotrauš asariņas par nelietīgo okupāciju, izsūtīšanām, utt. Toties, kad Bušs pasauc palīgā izvarot Irāku, Afganistānu un Mali, tad divas reizes nav jāsaka, - aizskrien palēkdamies.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.09.2023. 06:05

Kā jau vienmēr šādos propagandas raksteļos, puspatiesības, puspatiesības puspatiesības ... Autors "aizmirsa", ka tad, kad tika dalīta Čehoslovakija, nabaga "miermīlīgie" poļi nekavējās pievākt sev daļu tās teritorijas.

Atbildēt

lauķis

19.09.2023. 05:11

»

Ex-seržants

Lai kāds noziedznieks Hitlers arī nebija, viņa prasības bija saprotamas- viņš prasīja atdot Vācijai tās vēsturiskās zemes...


Ilgi dzīvoju,daudz esmu dzirdējis.
Pirms tā saucamā otrā pasaules kara presē bija karikatūras kur zem līgavas plīvura Staļins ar Hitleru,bet bija arī karikatūras kur kopā ar Staļinu un Hitleru bija Rūzvelts un Čērčils.
Nevienai no pusēm mērķis nebija kādu iekarot,mērķis bija iznīcināt cilvēkus,balto rasi.

Atbildēt

ASV karu Ukrainā uztver snobiski

19.09.2023. 05:01

»

Marika

Gandrīz 4 stundas nav iespējams noskatīties bez pārtraukumiem.. vakariņas, trauki, vakarēšana ar vīru un beidzot es to video pievarēju. Ļoti labs un tajā kanālā ir daudzi citi vērtīgi video


tādas kā kara spēles. Blue team and red team. Slikta nonauta, ar ko tas var beigties.

2019. gadā Uhaņā bija kara spēles. Puedalījās Ķīna, Krievija, ASV. Tas beidzās ar kovidvīrusa bioloģisko ieroci pret cilvēci. Un Eiropas komisijas un ANO lēmumu globāli divitalizēt ikviena pasaulē. medicīnisko uzskaiti un pasi, pie kā strādā. ANO PVO plāno slēgt līgumus Bigfarmas interesēs starp ANO PVO un valstīm.

PVO Latvijas biroja adrese Rīga, Pils 21. Vadītājs U. Mitenbergs, kas jau bijis Bigfarmas darbinieks.

Atbildēt

Osips

19.09.2023. 04:52

»

Čemodan vokzal

Krievu urkus nāksies izķemmēt ārā kā utis no visām okupētajām zemēm. Ukraiņi rāda labu piemēru


Ukraiņu piemērs rāda ka pārāk liela plātīšanās noved pie bikšu pielikšanas ar lācīšiem.No ukraiņiem var ņemt piemēru korupcijā un zagšanā.

Atbildēt

Marika

19.09.2023. 04:49

»

No raksta nav nekādas jēgas

Kāpēc jātic, ka nav ātomieroču? Ir . Un kā vēl


Gandrīz 4 stundas nav iespējams noskatīties bez pārtraukumiem.. vakariņas, trauki, vakarēšana ar vīru un beidzot es to video pievarēju. Ļoti labs un tajā kanālā ir daudzi citi vērtīgi video.
Sevišķi vērtīgs, ja vajag kremļatniku propagandu atspēkot.
Paldies par saiti.

Atbildēt

izcilības plaģiāts

18.09.2023. 23:06

»

Ex-seržants

No o1.09.1939 līdz pat Vermahta iebrukumam Francijā 1940.gadā reāla karadarbības Rietumu frontē nebija, tāpēc arī vēsturē šis periods ir pazīstams zem nosaukuma "Dīvainais karš" un ar PSRS propogandu šeit nav nekāda sakara. Pat latviešu Vikipedia tas ir minēts- https://lv.wikipedia.org/wiki/D%C4%ABvainais_kar...


Kā ta nebija. Pie Daunkerkas, kas netālu no Lamančas, bija aktīva blīkšķināšana, un arī afrikānijā smiltiņās starp palmām britnijiešiem bija apšaudes ar hitleriešiem, tāpēc nevarētu teikt ka kaut kādas saistības netika pildītas, un karošana neapšaubāmi bija gandrīz visu laiku.

Atbildēt

Nu

18.09.2023. 22:51

»

Ex-seržants- Pirātu partijai

Neņem galvā. Tas koments 22:04 nav mans. Vate satrakojusies ne pa jokam. Aha, ha, ha


Jā, jā. Var rakstīt visādas blēņas, bet ja kāds oponē vai pajautā no kurienes tādi dati, tad "vate satrakojusies". No kurienes, piemēram, ziņas par Vācijas piedāvājumu Polijai sadarboties PSRS apstrādāšanā? Un kad tāds piedāvājums izteikts?

Atbildēt

No raksta nav nekādas jēgas

18.09.2023. 22:49

»

Marika

Par to ka ātomieroči neeksistē - īsākais, ko varēju atrast


Kāpēc jātic, ka nav ātomieroču? Ir . Un kā vēl!

Karš ir bezgalīgas viltības ceļš. Sāc ar to, purms sāc kam ticēt kara propagandā.

Atbildēt

Marika

18.09.2023. 22:39

Par to ka ātomieroči neeksistē - īsākais, ko varēju atrast
https://www.big-lies.org/NUKE-LIES/www.nukelies.com/forum/father-of-nuclear-revisionism-roger-desjardins.html

Atbildēt

Marika

18.09.2023. 22:32

»

No raksta nav nekādas jēgas

NATO un ASV uzdod jautājumu mūsdienās un paši atbild


Mana atbilde, augstāk, bija domāta Jums, ...

Atbildēt

Un tu nāc to ēst

18.09.2023. 22:30

»

Starp citu

Ej dirsējseržant vienkārši dirst


Raksts perfekts !

Atbildēt

Ex-seržants

18.09.2023. 22:25

»

ASV protektorāts Latvija

Turklāt rakstītājs nezina vai negrib zināt vēsturi. Piemēŗam, par Vācijas pieprasījumu pēc "koridora" uz Dancigu. Tas "koridors" jau nebija nekādas vēsturiskās Polijas zemes. Tā visa teritorija vēl viduslaikos piederēja Vācu bruņinieku ordenism uz kura bāzes tika vēlāk izveidota Prūsija. Šīs zemes Prūsijai...


Lai kāds noziedznieks Hitlers arī nebija, viņa prasības bija saprotamas- viņš prasīja atdot Vācijai tās vēsturiskās zemes.
----------------------
Nu ko pieklusi, vecais kapli. Davaj , ja pateici A tad pasaki arī B- Hitlers uzbruka PSRS, jo baidījas , ka “sabiedrotais” iedurs dunce mugurā kamer būs aizņēmt ar britiem. Patiesībā tas nebija vienīgais iemesls- palasi fīrera apcerējumus par dzīves telpu vāciešiem.
Runas par “vēšturiskām zemēm” priekš to paudējiem nekad labi nav beigušās un kremļa žurka nebūs izņēmums.

Atbildēt

Marika

18.09.2023. 22:24

Tā video otrajā daļā salīdzina krievu un ASV atomieroču kvantitāti.
Ātomieroči dabā neeksistē, avīzēs par to neraksta, jo ar ko tad biedēs..??
Te it liste ar pētījumiem, viena sadaļa ir par ātomieročiem, kur savukārt ir liste ar materiāliem par tēmu, grāmatām un pētījumiem, kas sākās jau kopš Japānas laikiem, kas arī tika pierādīts, ka tur nebija ātombumbu, bet kaut kādas termiskās (neesmu specs), bet fiziķi saka, kas ir ārkārtīgi viegli pierādāms.
https://docs.google.com/document/d/1FKjXScNVfVdvXjG7UjwYzxbtNjnnwt33G9sPEwfrNuE/edit

Atbildēt

Imperātors impis

18.09.2023. 22:24

»

ASV protektorāts Latvija

Turklāt rakstītājs nezina vai negrib zināt vēsturi. Piemēŗam, par Vācijas pieprasījumu pēc "koridora" uz Dancigu. Tas "koridors" jau nebija nekādas vēsturiskās Polijas zemes. Tā visa teritorija vēl viduslaikos piederēja Vācu bruņinieku ordenism uz kura bāzes tika vēlāk izveidota Prūsija. Šīs zemes Prūsijai...


Kāds tev bruņinieku ordenis, visīstākā Romas slepkavu orda, kas sastāvēja no vācu krustnešiem.
https://lv.wikipedia.org/wiki/Sv%C4%93t%C4%81_Romas_imp%C4%93rija
Svētā Romas impērija no 962. gada līdz 1806 gadam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...