Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

50+

06.09.2021. 12:47

Ja tās bertas toreiz aizbrauktu līdz galam, tad man tagad nebūtu jādomā par pašnāvību katru dienu finansiālu problēmu dēļ. Jau tā bija grūti atrast darbu , bet tagad kovida absurdā neiespējami. Man ir gan izglītība, gan pieredze, bet nevienam neesmu vajadzīga. Pensiju es nesagaidīšu, tas man jau sen skaidrs.

Atbildēt

vajag sapņot

25.08.2021. 22:07

arī barikāžu laikā Rīgas televīzijas tornī uzturējās Omon
tāpēc nepārtraukta pļēgurošana barikāžu laikā Zaķusalā normāla
mapametu salu, liftā

Atbildēt

FKK

25.08.2021. 18:56

»

haha

Tik precīzi, ka sanāk, ja Maskavā naktī uz 21.augustu Jeļcins būtu aizbēdzis, tad AP deputātus un LTV darbiniekus apcietinātu 19. un 20.augustā


Pārlasot rakstu nekur neatradu, ka Ozols būtu norādījis, ka AP deputātus un LTV (precizējot autoru - toreiz bija apvienotā organizācija - LPSR TV un Radio komiteja - tātad LTV+LR darbiniekus) - bija paredzēts savākt tieši 19. un 20. augustā.

Liriska atkāpe - interesanti, ka apmēram tajā laikā LPSR Radio un TV komitejas kadru daļas galvenais darbonis bija tāds čekists uzvārdā Rimšēvičs. Seniors, ne juniors, kurš gadiem ilgi vadīja Latvijas banku un tīras sagadīšanās pēc Kamčatkā medīja kopā ar Krievijas militārās industrija bonzām.

Jebkurā gadījumā - tur autoram ir taisnība, ka saraksti Maskavā bija apstiprināti (to apstiprina arī BBC pētījums), armija un OMON's rīkijas ļoti ātri un efektīvi. Šķiet autors to nenorāda, bet Baltijas kara apgabala virspavēlnieks Gorbunovam bija pateicis, ka nekādas barikādes, lai nebūvē - jo šaus. Tas šo rīkojumu arī nodeva tālāk. LTV ieņēma pārdesmit minūšu laikā dažiem miličiem vienkārši iedodot pa muti un izmetot ārā.

Šķiet, ka Ozola oponetam "ha, ha" būs kaut kas krietni samisējies

Atbildēt

haha

25.08.2021. 18:33

»

aha

Nezinu Ozolu, bet situāciju apraksta samērā precīzi


Tik precīzi, ka sanāk, ja Maskavā naktī uz 21.augustu Jeļcins būtu aizbēdzis, tad AP deputātus un LTV darbiniekus apcietinātu 19. un 20.augustā.

Atbildēt

Bezceris

25.08.2021. 17:35

. Bet esmu optimists. Tāpēc saku: "Būs vēl daudz sliktāk...".
. Pasaules slēptā vara (kas šo putru vāra) ir vēl daudz briemīgāka par fašistiem, komunistiem un čekistiem kopā ņemtiem. Tie ir tikai stulbi pasaules varas rīkojumu izpildītāji. Meklējiet pasaules varu Ēģiptes faraonu un Romas impērijas pēctečos Vatikānā, Šveices kalnu tuneļu labirintos, karaļnamos, cionistu līderos, masonos, iluminātos, rozenkreiceros utt.

Atbildēt

aha

25.08.2021. 16:01

Nezinu Ozolu, bet situāciju apraksta samērā precīzi.

Atbildēt

veterinārfeldšeris

25.08.2021. 15:40

»

Kāds

Otto atkal pieņēmumus sauc par faktiem. Pļāpa


ottto atkal šizofrēniskās trakumsērgas lēkme. kārtējā.

Atbildēt

ko nerādīs Kiseļ TV

25.08.2021. 14:18

»

limenis

latvijas algotni zog dzelondratis,tirgo armijas zabakus un nakts redzamibas ierices lietuvas tirgu,lietuviesu algotni zog asv armijas paiku,igauni laikam tikai armijas degvielu.Bet ar ukrainas praporiem vini nekadi sacensties nevar ,kuri pamanijas asv armijas apsargata lidlauka Kabula nozagt ukrainas...


Kā zog krievu sadistu, marodieru un pederastu armijā:
Провалы российского оружия. Как Путин, Шойгу и Рогозин развалили армию. Сармат, Ил-112В, Булава /youtube/
Jums, civilizācijas atkritumiem, nav cerību ne tikai pret visu NATO, bet arī atsevišķi pret Poliju vai Turciju, kas jau sen iesoļojušas 21. gadsimtā. Ja mazais paranoidālais krievu pederastu virsaitis, Putins, sadūšotos uz plašu kara darbību Ukrainā, tas novestu pie raškas-paraškas gala ātrāk, nekā karš Afganistānā. Nepaietu ne pus gads, turklāt nedrīkst aizmirst, ka to ar nepacietību gaida arī Ķīna un Turcija, lai ar niecīgiem pašu zaudējumiem, atrisinātu savas teritoriālās pretenzijas un nevienu dzīvu krievu neatstātu Ziemeļkaukāzā un Sibīrijā.

Atbildēt

pamuļķim

25.08.2021. 14:08

»

Abi divi čekas aģenti

Viens apgalvo, ka PSRS bijusi ekonomikas izaugsme, ko skaudis ienaidnieks, bet otrs bijis 90 gadā Ķīnā, kur nevarēja nokļūt parasts cilvēks. Turklāt esot redzējis Ķīnas izcilo produkciju, kas atkal ir meli, jo uz to laiku, Ķīna vēl bija totāli atpalikusi komunistu valsts


Ķīna PSRS tūristiem bija atvērta, kopš PSRS pavēra robežas jau 1986-87. gadā. Trīs gadus pēc 1978. gada, kas Ķīna atteicās no PSRS saimniekošanas modeļa un likvidēja kolchozus, tā no pārtikas importētāja jau lēnām pārvērtās par eksportētāju. 1990. gadā veikali bija pilni ar Japāņu un Korejas licenzēto elektroniku, bet pa Pekinas ielām braukāja uz vietas komplektētie Audi 100, Daihatsu un Chevrolet Jeep, bet krievi VAZ-2106 (faktiski to pašu 1966. gada FIAT 124 modeli), taisīja līdz 2006.

Atbildēt

limenis

25.08.2021. 12:53

»

P.

Tas nevienam nedraud, jo "īstenie latvieši" ar apgarotām sejām visas dzeloņstieples ir nospēruši


latvijas algotni zog dzelondratis,tirgo armijas zabakus un nakts redzamibas ierices lietuvas tirgu,lietuviesu algotni zog asv armijas paiku,igauni laikam tikai armijas degvielu.Bet ar ukrainas praporiem vini nekadi sacensties nevar ,kuri pamanijas asv armijas apsargata lidlauka Kabula nozagt ukrainas kara transportlidmasinu,pec paris nedelam pazinojot ,ka to ir aizdzinusi Iranas teroristi.asv koloboranti ukraini palika sezot un bailes drebot par savu likteni Kabulas lidlauka ,ta ari nesagaidot so lidmasinu ar ko begt atpakal uz ukrainu.

Atbildēt

Abi divi čekas aģenti

25.08.2021. 12:17

»

nu nu

Viss bija sapuvis. Kad 1990. gadā pirmo reizi biju Ķīnā, biju ļoti izbrīnīts par produkciju, ko kādreiz drausmīgi atpalikusī valsts ražoja. Latvijas PSR "lepnums": radioaparāti, telefona centrāles, vilcieni, mikroautobusi, mikroshēmas, neko tādu ķīniešiem nevarētu iestumt, nemaz nerunājot par attīstītām...


Viens apgalvo, ka PSRS bijusi ekonomikas izaugsme, ko skaudis ienaidnieks, bet otrs bijis 90 gadā Ķīnā, kur nevarēja nokļūt parasts cilvēks. Turklāt esot redzējis Ķīnas izcilo produkciju, kas atkal ir meli, jo uz to laiku, Ķīna vēl bija totāli atpalikusi komunistu valsts.

Atbildēt

P.

25.08.2021. 12:09

»

to P

Skaties, netīrās krievu militāristu maukas bērns, mūkot tumsā, neiepinies dzeloņstieplēs uz austrumu robežas


Tas nevienam nedraud, jo "īstenie latvieši" ar apgarotām sejām visas dzeloņstieples ir nospēruši. :)

Atbildēt

nu nu

25.08.2021. 11:45

»

ha-ha

Nekādas mirstošas ekonomikas nebija.Tika Gorbačova vadībā veikta organizēta ekonomikas graušana,jo bija reakcionāra komunistu grupa,kura nevarēja pārdzīvot dzīves līmeņa pieaugumu visiem.Rezultatā šī grupa kļuva vadošā.To ļoti redzam mūsu t.s.brīvibas cīnītājos,kuros ieklāvās visa reakcionarākā,amorālakā...


Viss bija sapuvis. Kad 1990. gadā pirmo reizi biju Ķīnā, biju ļoti izbrīnīts par produkciju, ko kādreiz drausmīgi atpalikusī valsts ražoja. Latvijas PSR "lepnums": radioaparāti, telefona centrāles, vilcieni, mikroautobusi, mikroshēmas, neko tādu ķīniešiem nevarētu iestumt, nemaz nerunājot par attīstītām Rietumu valstīm.

Atbildēt

to P

25.08.2021. 11:40

»

P.

Kad nākamā partija muks uz ASV vēstniecību, tie visdrīzāk arī aizmuks


Skaties, netīrās krievu militāristu maukas bērns, mūkot tumsā, neiepinies dzeloņstieplēs uz austrumu robežas!

Atbildēt

ha-ha

25.08.2021. 09:11

»

Kade

Gorbijs gribēja vien reformēt psrs, ieroču ražošanas mirstošo ekonomiku, bet saglabājot komuņaku varu, bet nu putra aizgāja pāri malām. Attiecīgi, visas pirmās aktivitātes, tipa austrijas zinātnieki godmaņi, vides draugi īvāni,utml, pieņemu, bija vien vdk kūrēti susuri. Bet, kad panesās, vilciens aizgāja...


Nekādas mirstošas ekonomikas nebija.Tika Gorbačova vadībā veikta organizēta ekonomikas graušana,jo bija reakcionāra komunistu grupa,kura nevarēja pārdzīvot dzīves līmeņa pieaugumu visiem.Rezultatā šī grupa kļuva vadošā.To ļoti redzam mūsu t.s.brīvibas cīnītājos,kuros ieklāvās visa reakcionarākā,amorālakā,korumpētakā komunistu daļa ar analogu represīvo un birokrātisko aparātu.Mērķi un rezultati ir redzami šodienas projekcijā.Pats reāli piedzīvoju šo neganti merkantīli atriebīgo komunistu-t.s.brìvìbas cìnìtàju uzbrukumu,kuri iznìcinàju visu,kas ĺàva cilvēkiem normāli dzīvot,vienlaicīgi pievācot visu iespējamo savā īpašumā.Šodien viņi savu varu un finanses ir nstiprinājuši,bet neatkarības,demokrātijas un brīvības vārdus izmanto kā vīģes lapas savu nelietību piesegšanai,kas viņiem izmantojot savu praktiski totalitāro varu arī izdodās.

Atbildēt

oui

25.08.2021. 09:03

»

vispār

Tiem, kas to personīgi piedzīvoja un arī tiem, kas spējīgi domāt, skaidrs, ka tie ir pilnīgi murgi...


murgos, diemžēl, mēs dzīvojam arī šodien, tā laikam ir cilvēku psihes prerogatīva, proti, kaut ko izsecināt tikai laika distancē.

Atbildēt

FKK

25.08.2021. 08:51

»

vispār

Tiem, kas to personīgi piedzīvoja un arī tiem, kas spējīgi domāt, skaidrs, ka tie ir pilnīgi murgi...


Kāds te rakstīja: "Hasbulatova, kuram ier personīgs naids pret Jeļcinu, stāstu neapstiprina pilnīgi neviens fakts, turklāt no kurienes viņam zināms, ko apsprieda pučistu sanāksmē."

Vispār par gudrības pazīmi to nenosauksi - apgalvot to par ko neesi pārliecināts un pat neesi papūlējies noskaidrot. Raksta autoram ir taisnība - Hasbulatova teikto apstiprina vairāki savstarpēji nesaistīti, drošticami avoti, par šo epizodi vēsturnieki nestrīdas, jo tā ir dokumentāli pamatota. Pirms kritizēt tomēr derētu mazliet papūlēties un noskaidrot, ka Hasbulatovs šo nav izdomājis, tā ir vēstures un politiskas speciālistiem labi zināma epizode.

Atbildēt

Antrra

25.08.2021. 08:20

»

Atis Priedītis

PSRS sabrukuma beigu periodā notika ļoti aktīva izrēķināšanās ar tiem cilvēkiem, kuri bija bīstami topošajai čekistu un komunistu pārvaldītajai Latvijai. Šie cilvēki tika pakļauti ļoti nežēlīgām vajāšanām un pilnība zaudēja iespēju kaut kad vēlāk iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Atklāti sakot...


Es Jums ieteiktu neuzticēties nevienam. Ir cilvēki, kas varbūt lišķīgi izliekas par draugiem, bet var mēģināt izmantot Jūsu vārdu un pieredzi nelāgos nolūkos, kas atkal varētu kaitēt mūsu tautai.
Var jau saprast, ka jaunveidotā vara pēc Atmodas vēlējās izmantot agrākās slavenības, uz kuru koncertiem cilvēki bariem skrēja. Tautai vajadzēja dot izklaides, lai piemirstos kādas netaisnības. Un, ja Jums bija kas kompromitējošs, tad Jūs bijāt bīstams.

Atbildēt

alla

25.08.2021. 08:08

joprojām vdd un sab sēž personas kurus skoloja vdk amatpersonas.
vai arī asv apmācītie ieliktņi

Atbildēt

Q

25.08.2021. 08:01

Ko tik tie žurnaļugas nesamurgo, lai pelnītu Jūdas grašus, kaut ko tik stulbu nekad nebiju lasījis!

Atbildēt

!

25.08.2021. 08:00

»

lauķis

PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un mērķtiecīgi demontēta un izlaupīta.Aitām tika uzlikts jauns aploks un nokrāsots citās krāsās.VDK darbojās pēc CIP direktīvām,CIP un citu specdienestu uzraudzībā


asv vestnieks beikers personigi deva uzdevumu 50 kgb generaliem atlauju uzsakt prihvatizaciju,banku izlaupisanu un visas tautas mantas pardali.politiski to nodrosinaja cip agenti gorbacovs,jakovlevs,kalugins un jelcins,bet cip vadoni publiski Sarkanaja laukuma dzera sampanieti pec uzvaras aukstaja kara,papildus sarakstot Krievijas konstituciju 1993 gada.

Atbildēt

Žulis

25.08.2021. 07:53

Jo tālāk pagātnē aiziet tie gadi, jo krāšņākas pasakas par tā laika notikumiem var sacerēt. Tomēr fakti runā paši par sevi. Un fakti ir tādi, ka reāla varas nomaiņa ne Krievijā, ne Latvijā nav notikusi. Mainījusies ir tikai šis varas izkārtne. Visas PSRS impērijā esošās tautas ir tikušas veikli apmuļķotas. Reāla toreiz padomju impērijā iekļauto valstu neatkarība un suverenitāte ir fikcija.
Kas attiecas uz tā laika komunistu un čekistu "lielo apjukumu", "neuzdrošināšanos iet pret tautu", "atteikšanos pildīt pavēles", tad kaut kas tāds varēja notikt tikai pēc iepriekš izstrādāta scenārija. Kompartija un it sevišķi čeka nav tās organizācijas, kuru biedri toreiz varēja kaut ko darīt uz savu galvu. Ja režīma politisko izkārtni mainīt nebūtu bijis ieplānots, visa Jeļcina kompānija būtu klusām likvidēta pirms viņi kaut ko spētu uzsākt un nekādas tautas masas mobilizētas netiktu. Ir jāsaprot, ka toreiz valdošajai varai sava politiskā platforma bija neizbēgami jāmaina, jo sociālisma principi un komunisma ideāli bija nenovēršami caurkrituši. PSRS tā sauktajai kapitālisma pasaulei ekonomiskajā jomā sāka zaudēt arvien graujošāk. Vienīgā izeja bija varas aprindu politiskās platformas transformācijā no komunistiskās uz kapitālistisko tā, lai varas aprindas šajā procesā nezaudētu savu reālo varu. Un tas tad arī tika izplānots un izdarīts. Viss pārējais ir lirika. Jā tajā procesā dažas redzamākās figūras nācās ziedot, citas vienkārši atvirzīt dibenplānā, bija jāinscenē dažādi dramatiski momenti, šur un tur notika arī kas neparedzēts, bet kopumā viņu plāns ir spīdoši izdevies.

Atbildēt

apriori,latviesiem jaatskaitas asv bankai citadele sava zeme !

25.08.2021. 07:51

»

Eduards Lunis

---Kārtējais Barkovska Izlēciens


Ja tev latvieti kaut kada veida ir izdevies atvert Revolut bankas kontu par to naksies atskaitities latvijas asv kolonialas institucijas asv bankas citadele obligataja aptauja,KA TU DRIKSTEJI TO DARIT !

Atbildēt

P.

25.08.2021. 07:20

Kad nākamā partija muks uz ASV vēstniecību, tie visdrīzāk arī aizmuks.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

25.08.2021. 07:02

Beidz reiz muldēt!

https://www.youtube.com/watch?v SnlCutKGOUI

Atbildēt

Patiesais

25.08.2021. 06:55

Raksts ir tuvu patiesībai. Bet kur palika latviešu un Latvijas pateicība Jeļcinam , viņa komandai un Krievijai kopumā par to, ka neitralizēja pučistus un līdz ar to veicināja Latvijas neatkarība atgūšanu. Attiecībā uz šo situāciju Latvija uzvedās cūciski. Ja uzvarētu pučisti, tad latvija tiktu saspiesta vagonos vismaz uz 40 gadiem, Rietumi uz to brīdi bija vājš palīgs. Varbūt tagad vajaga labto pieļauto kļūdu un atzīt Krivijas demokrātu devumu Latvijas neatkarības iegūšanā.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.08.2021. 06:31

---Kārtējais Barkovska Izlēciens!
1.NEKĀDA BRĪVA LATVIJAS REPUBLIKA NAV,JO IR TIKAI DE FAKTO, BET NE DE JURE!?
2.NAV MINĒTS FAKTS,KA PA ŠIEM ,,BRĪVĪBAS,,GADIEM LATVIJA IR IZNĪCINĀTA TRIJU KARU APMĒRĀ!?
3.NAV MINĒTS FAKTS,KA VARA IR PALIKUSI KOMUNISTU,KOLOBORANTU ROKĀS!?

Atbildēt

lauķis

25.08.2021. 06:02

»

Atis Priedītis

PSRS sabrukuma beigu periodā notika ļoti aktīva izrēķināšanās ar tiem cilvēkiem, kuri bija bīstami topošajai čekistu un komunistu pārvaldītajai Latvijai. Šie cilvēki tika pakļauti ļoti nežēlīgām vajāšanām un pilnība zaudēja iespēju kaut kad vēlāk iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Atklāti sakot...


PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un mērķtiecīgi demontēta un izlaupīta.Aitām tika uzlikts jauns aploks un nokrāsots citās krāsās.VDK darbojās pēc CIP direktīvām,CIP un citu specdienestu uzraudzībā.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.08.2021. 05:44

PSRS sabrukuma beigu periodā notika ļoti aktīva izrēķināšanās ar tiem cilvēkiem, kuri bija bīstami topošajai čekistu un komunistu pārvaldītajai Latvijai. Šie cilvēki tika pakļauti ļoti nežēlīgām vajāšanām un pilnība zaudēja iespēju kaut kad vēlāk iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Atklāti sakot arī es tolaik cerēju kaut kādā veidā būt noderīgs atjaunotajai Latvijai arī kā politiķis (Esmu piedalījies pat LTF otrajā kongresā). Tikai pēc tiem notikumiem, kurus VDK man sarīkoja 1991.gadā, tas kļuva neiespējams. Jebkurā mirklī žurnālisti izrakstu tā laika notikumus ar mērķi lai paņirgātos par mani. Tāpēc es visu nolēmu publiskot pats un iespēja par mani ņirgāties zuda. Šie notikumi vairs nav neslava man bet gan pamatīga VDK darboņu izgāšanās, kura šobrīd tiek pilnībā noklusēta. Viss ir aprakstīts manās divās grāmatās "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli".

Atbildēt

KGB darbība

25.08.2021. 03:10

»

Kade

Gorbijs gribēja vien reformēt psrs, ieroču ražošanas mirstošo ekonomiku, bet saglabājot komuņaku varu, bet nu putra aizgāja pāri malām. Attiecīgi, visas pirmās aktivitātes, tipa austrijas zinātnieki godmaņi, vides draugi īvāni,utml, pieņemu, bija vien vdk kūrēti susuri. Bet, kad panesās, vilciens aizgāja...


KGB veiksmīgi darbojās 1939. gadā, daļēji veiksmīgi 1991.gadā, samērā veiksmīgi 2021. gadā. Skaldot un valdot, uzskaitot un izmantojot vajadzīgo cilvēku, amatpersonu vājības un bailes, t.sk. mantkārību, slinkumu un plātību, nodrošinot gāzes un naftas ienākumus, to ietekmi un kontrolētu sadali.

Atbildēt

Kade

25.08.2021. 02:46

Gorbijs gribēja vien reformēt psrs, ieroču ražošanas mirstošo ekonomiku, bet saglabājot komuņaku varu, bet nu putra aizgāja pāri malām. Attiecīgi, visas pirmās aktivitātes, tipa austrijas zinātnieki godmaņi, vides draugi īvāni,utml, pieņemu, bija vien vdk kūrēti susuri. Bet, kad panesās, vilciens aizgāja tālāk kā bija domāts. Burvīgi, ka tā :)

Atbildēt

Tuvu nelaimei

25.08.2021. 01:16

Toreiz bijām tuvu. Tagad esam iekšā. Ko autors neprotestē. Omons sēž Ādažos, pučisti Vašingtonā. Visur totalitārisms smird vienādi

Atbildēt

vilis

25.08.2021. 00:55

Kā bija patiesībā neviens nezin un neuzzinās.Būs daudz dažadu versiju un aculiecinieku liecības,bet tas viss ir pupu mizas.Īstie puča organizatori ir miruši.Pavēli arestēt atsauca,jo bija saņēmuši informāciju kas viņus apmierināja.Patiesība ir vāja,bet nekad nemirst.Nevajag čeku novērtēt par zemu

Atbildēt

Apbrīnojama nekaunība vai totāls stulbums

24.08.2021. 23:05

»

hm

Var jau šausnināties par PSRS, taču Latvijas izstāšanas notika tikai pateicoties sabrukumam. Jo, ievērojot juridiskās formalitātes, izstāties nebija iespējams...


Vienīgie kas 30 gadus pie čekistu varas priecājas ir okupanti, komunisti un viņu otpriski, bet izskatās vairs ne ilgi.
Latvija no PSRS nemaz nevarēja izstāties, jo nekad tur nebijām iestājušies. Tāpat arī militārie okupanti un civilie okupanti nekad nevar kļūt Latvijas pilsoņi, to vienkārši nepieļauj Satversme.
Ja kāds iedomājies, ka komunistu kliķe varēja iedot Latvijas pilsonību, tad tai ir tāda pat vērtība kā CCCP pilsonībai Latvijas Republikas teritorijā.

Atbildēt

Blondīne

24.08.2021. 21:44

Vispār jau pat netā ir daudz nopietnākas tā laika notikumu analīzes. Ozols ir ļoti kareivīgs, taču nav nopietns vēstures pētnieks.

Atbildēt

vispār

24.08.2021. 21:27

»

voila

labs atskats vēsturē, it sevišķi tiem, kuri to personīgi piedzīvoja. Un no tā izriet divi svarīgi secinājumi, ka nevajag pārspīlēt Baltijas valstu "varonību", viss scenārijs risinājās citur. Un otrs, ko vajadzētu paturēt prātā arī šodien, ka neviens no t.s. rietumiem palīgos neskries, lai kas te arī...


Tiem, kas to personīgi piedzīvoja un arī tiem, kas spējīgi domāt, skaidrs, ka tie ir pilnīgi murgi!
Pirmkārt, jau pilnīgi stulbā doma par to, ka varētu vienlaicīgi apcietināt visus deputātus un visus Žurnālistus, kuri piulcējās DIVĀS DAŽĀDĀS DIENĀS.
Otrkārt, Hasbulatova, kuram ier personīgs naids pret Jeļcinu, stāstu neapstiprina pilnīgi neviens fakts, turklāt no kurienes viņam zināms, ko apsprieda pučistu sanāksmē.

Atbildēt

ha-ha

24.08.2021. 21:08

Cīnījās divi komunistu grupējumi.Uzvarēja briknākie.Nomainija nosaukumu un kļuva par labējiem- fašistiem.Tautu te nepin klāt.Vienkārši apjāja,kā mazos un jāj joprojām.Rezultats-kopā ar tādiem pašiem komunistu cīnītājiem bulgāriem un rumāņiem tautas ES pakaļā,bet paši šokalādē.Viekārši vajag beigt muldēt,tēlot brīvības cīnitājus,par kādiem okupantu piegulētāji nekad nevar kļūt un nekļūs.

Atbildēt

Kāds

24.08.2021. 21:02

Otto atkal pieņēmumus sauc par faktiem. Pļāpa.

Atbildēt

to hm

24.08.2021. 20:55

»

hm

Var jau šausnināties par PSRS, taču Latvijas izstāšanas notika tikai pateicoties sabrukumam. Jo, ievērojot juridiskās formalitātes, izstāties nebija iespējams...


Ja būtu bijusi asinizliešana, no krievijas būtu palikusi tikai teritorija ap Moskvabadu. Par to, ka nebija, jāpateicas Jeļcinam, savādāk Putinam nebūtu kur valdīt un Taigas, ko dedzināt un uz kurieni ar Šoigu braukt veikt sātaniskus rituālus.
Nejauc ar Ukrainu, kur ir iebrukuši krievu fašistiskie izdzimteņi. Tas būs tas pats (ne gluži), kad ASV izdalīs pases visiem ņenciem un čukčām un atbrīvos tos no okupantiem.

Atbildēt

nu nu

24.08.2021. 20:46

»

labvēlis

Kāds sakars ar biedru Rubiku???Viņš bija vienīgais,kurš aizstāvēja piederību PSKP līdz .....malcis


Tas, ka Rubiks nespēja noslēpt savu zvērisko naidu pret latviešu tautu, liecina tikai par zemu intelektu. Gorbunovs bija daudz viltīgāks.

Atbildēt

toreiz

24.08.2021. 20:44

»

Fakts

Maskavaa komunistiem putsh neizdevaas,Krievu Tauta staajaas pretii komunistiem un uzvareeja


Šodien pučisti krievijā ir uzvarējuši, turklāt līdz 20 miljoniem morālu un intelektuālu cilvēku ir pametuši to bēdu ieleju, bet atlikušie savu dzīvi bez važām un pātagas nemaz nespēj iedomāties.

Atbildēt

TYT

24.08.2021. 20:19

»

Pētersons

Un kur tad, lai būtu AP deputāti, ja ne savā darba vietā


Rakstā ir atsauce uz OMON komandieri, kurš norāda - viņiem tas bija ļoti ērti. Paņemtu ciet visus vienā piegājienā. Ja bija vēlme atvieglot OMONiešu darbu, tad, protams, jūsu arguments ir vietā.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 20:02

Cilvēkiem ir jāraksta savas atmiņas par tā laika notikumiem. Tagad jau ir kļuvis skaidri zināms, ka ir ļoti daudz melu un daudzi Atmodas varoņi nebūt nebija varoņi bet gan centīgi izpildīja savu VDK doto uzdevumu. Es apzināti rakstu ar savu īsto vārdu, jo par savu divu izdoto atmiņu grāmatu notikumu patiesumu esmu pārliecināts. Protams, tās ir tikai manas versijas, bet nu jau četri gadi nav bijis neviena atspēkojuma. Visi manu grāmatu varoņi klusē un kategoriski atsakās pastāstīt savas versijas par notikušo. Abas grāmatas var brīvi lejupielādēt. To nosaukumi "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli".

Atbildēt

formula

24.08.2021. 19:41

'Sapulcināja " kaut kādi sliktie spēki ? Autors slavē tos , kas sabēga krūmos lai ,kā pēc tam plātījās , "varonīgi vadītu " pretošanos režīmam.
Putčam ,pareizāk sakot , " kārtības atjaunošanai" gatavojās, kala plānus vairākus gadus. Tai skaitā-paredzot Latvijas stadionus pārvērst par filtrācijas nometnēm , un ,paredzot Latvijā konkrētu cilvēku valdību no konkrētiem latviešiem ,kā 1940.gadā. Taču ,jo ilgāķ šos plānus kala , jo mazāk tam palika piekritēju. Un Rietumi mūs atkal pamestu likteņa varā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...