Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

50+

06.09.2021. 12:47

Ja tās bertas toreiz aizbrauktu līdz galam, tad man tagad nebūtu jādomā par pašnāvību katru dienu finansiālu problēmu dēļ. Jau tā bija grūti atrast darbu , bet tagad kovida absurdā neiespējami. Man ir gan izglītība, gan pieredze, bet nevienam neesmu vajadzīga. Pensiju es nesagaidīšu, tas man jau sen skaidrs.

Atbildēt

vajag sapņot

25.08.2021. 22:07

arī barikāžu laikā Rīgas televīzijas tornī uzturējās Omon
tāpēc nepārtraukta pļēgurošana barikāžu laikā Zaķusalā normāla
mapametu salu, liftā

Atbildēt

FKK

25.08.2021. 18:56

»

haha

Tik precīzi, ka sanāk, ja Maskavā naktī uz 21.augustu Jeļcins būtu aizbēdzis, tad AP deputātus un LTV darbiniekus apcietinātu 19. un 20.augustā


Pārlasot rakstu nekur neatradu, ka Ozols būtu norādījis, ka AP deputātus un LTV (precizējot autoru - toreiz bija apvienotā organizācija - LPSR TV un Radio komiteja - tātad LTV+LR darbiniekus) - bija paredzēts savākt tieši 19. un 20. augustā.

Liriska atkāpe - interesanti, ka apmēram tajā laikā LPSR Radio un TV komitejas kadru daļas galvenais darbonis bija tāds čekists uzvārdā Rimšēvičs. Seniors, ne juniors, kurš gadiem ilgi vadīja Latvijas banku un tīras sagadīšanās pēc Kamčatkā medīja kopā ar Krievijas militārās industrija bonzām.

Jebkurā gadījumā - tur autoram ir taisnība, ka saraksti Maskavā bija apstiprināti (to apstiprina arī BBC pētījums), armija un OMON's rīkijas ļoti ātri un efektīvi. Šķiet autors to nenorāda, bet Baltijas kara apgabala virspavēlnieks Gorbunovam bija pateicis, ka nekādas barikādes, lai nebūvē - jo šaus. Tas šo rīkojumu arī nodeva tālāk. LTV ieņēma pārdesmit minūšu laikā dažiem miličiem vienkārši iedodot pa muti un izmetot ārā.

Šķiet, ka Ozola oponetam "ha, ha" būs kaut kas krietni samisējies

Atbildēt

haha

25.08.2021. 18:33

»

aha

Nezinu Ozolu, bet situāciju apraksta samērā precīzi


Tik precīzi, ka sanāk, ja Maskavā naktī uz 21.augustu Jeļcins būtu aizbēdzis, tad AP deputātus un LTV darbiniekus apcietinātu 19. un 20.augustā.

Atbildēt

Bezceris

25.08.2021. 17:35

. Bet esmu optimists. Tāpēc saku: "Būs vēl daudz sliktāk...".
. Pasaules slēptā vara (kas šo putru vāra) ir vēl daudz briemīgāka par fašistiem, komunistiem un čekistiem kopā ņemtiem. Tie ir tikai stulbi pasaules varas rīkojumu izpildītāji. Meklējiet pasaules varu Ēģiptes faraonu un Romas impērijas pēctečos Vatikānā, Šveices kalnu tuneļu labirintos, karaļnamos, cionistu līderos, masonos, iluminātos, rozenkreiceros utt.

Atbildēt

aha

25.08.2021. 16:01

Nezinu Ozolu, bet situāciju apraksta samērā precīzi.

Atbildēt

veterinārfeldšeris

25.08.2021. 15:40

»

Kāds

Otto atkal pieņēmumus sauc par faktiem. Pļāpa


ottto atkal šizofrēniskās trakumsērgas lēkme. kārtējā.

Atbildēt

ko nerādīs Kiseļ TV

25.08.2021. 14:18

»

limenis

latvijas algotni zog dzelondratis,tirgo armijas zabakus un nakts redzamibas ierices lietuvas tirgu,lietuviesu algotni zog asv armijas paiku,igauni laikam tikai armijas degvielu.Bet ar ukrainas praporiem vini nekadi sacensties nevar ,kuri pamanijas asv armijas apsargata lidlauka Kabula nozagt ukrainas...


Kā zog krievu sadistu, marodieru un pederastu armijā:
Провалы российского оружия. Как Путин, Шойгу и Рогозин развалили армию. Сармат, Ил-112В, Булава /youtube/
Jums, civilizācijas atkritumiem, nav cerību ne tikai pret visu NATO, bet arī atsevišķi pret Poliju vai Turciju, kas jau sen iesoļojušas 21. gadsimtā. Ja mazais paranoidālais krievu pederastu virsaitis, Putins, sadūšotos uz plašu kara darbību Ukrainā, tas novestu pie raškas-paraškas gala ātrāk, nekā karš Afganistānā. Nepaietu ne pus gads, turklāt nedrīkst aizmirst, ka to ar nepacietību gaida arī Ķīna un Turcija, lai ar niecīgiem pašu zaudējumiem, atrisinātu savas teritoriālās pretenzijas un nevienu dzīvu krievu neatstātu Ziemeļkaukāzā un Sibīrijā.

Atbildēt

pamuļķim

25.08.2021. 14:08

»

Abi divi čekas aģenti

Viens apgalvo, ka PSRS bijusi ekonomikas izaugsme, ko skaudis ienaidnieks, bet otrs bijis 90 gadā Ķīnā, kur nevarēja nokļūt parasts cilvēks. Turklāt esot redzējis Ķīnas izcilo produkciju, kas atkal ir meli, jo uz to laiku, Ķīna vēl bija totāli atpalikusi komunistu valsts


Ķīna PSRS tūristiem bija atvērta, kopš PSRS pavēra robežas jau 1986-87. gadā. Trīs gadus pēc 1978. gada, kas Ķīna atteicās no PSRS saimniekošanas modeļa un likvidēja kolchozus, tā no pārtikas importētāja jau lēnām pārvērtās par eksportētāju. 1990. gadā veikali bija pilni ar Japāņu un Korejas licenzēto elektroniku, bet pa Pekinas ielām braukāja uz vietas komplektētie Audi 100, Daihatsu un Chevrolet Jeep, bet krievi VAZ-2106 (faktiski to pašu 1966. gada FIAT 124 modeli), taisīja līdz 2006.

Atbildēt

limenis

25.08.2021. 12:53

»

P.

Tas nevienam nedraud, jo "īstenie latvieši" ar apgarotām sejām visas dzeloņstieples ir nospēruši


latvijas algotni zog dzelondratis,tirgo armijas zabakus un nakts redzamibas ierices lietuvas tirgu,lietuviesu algotni zog asv armijas paiku,igauni laikam tikai armijas degvielu.Bet ar ukrainas praporiem vini nekadi sacensties nevar ,kuri pamanijas asv armijas apsargata lidlauka Kabula nozagt ukrainas kara transportlidmasinu,pec paris nedelam pazinojot ,ka to ir aizdzinusi Iranas teroristi.asv koloboranti ukraini palika sezot un bailes drebot par savu likteni Kabulas lidlauka ,ta ari nesagaidot so lidmasinu ar ko begt atpakal uz ukrainu.

Atbildēt

Abi divi čekas aģenti

25.08.2021. 12:17

»

nu nu

Viss bija sapuvis. Kad 1990. gadā pirmo reizi biju Ķīnā, biju ļoti izbrīnīts par produkciju, ko kādreiz drausmīgi atpalikusī valsts ražoja. Latvijas PSR "lepnums": radioaparāti, telefona centrāles, vilcieni, mikroautobusi, mikroshēmas, neko tādu ķīniešiem nevarētu iestumt, nemaz nerunājot par attīstītām...


Viens apgalvo, ka PSRS bijusi ekonomikas izaugsme, ko skaudis ienaidnieks, bet otrs bijis 90 gadā Ķīnā, kur nevarēja nokļūt parasts cilvēks. Turklāt esot redzējis Ķīnas izcilo produkciju, kas atkal ir meli, jo uz to laiku, Ķīna vēl bija totāli atpalikusi komunistu valsts.

Atbildēt

P.

25.08.2021. 12:09

»

to P

Skaties, netīrās krievu militāristu maukas bērns, mūkot tumsā, neiepinies dzeloņstieplēs uz austrumu robežas


Tas nevienam nedraud, jo "īstenie latvieši" ar apgarotām sejām visas dzeloņstieples ir nospēruši. :)

Atbildēt

nu nu

25.08.2021. 11:45

»

ha-ha

Nekādas mirstošas ekonomikas nebija.Tika Gorbačova vadībā veikta organizēta ekonomikas graušana,jo bija reakcionāra komunistu grupa,kura nevarēja pārdzīvot dzīves līmeņa pieaugumu visiem.Rezultatā šī grupa kļuva vadošā.To ļoti redzam mūsu t.s.brīvibas cīnītājos,kuros ieklāvās visa reakcionarākā,amorālakā...


Viss bija sapuvis. Kad 1990. gadā pirmo reizi biju Ķīnā, biju ļoti izbrīnīts par produkciju, ko kādreiz drausmīgi atpalikusī valsts ražoja. Latvijas PSR "lepnums": radioaparāti, telefona centrāles, vilcieni, mikroautobusi, mikroshēmas, neko tādu ķīniešiem nevarētu iestumt, nemaz nerunājot par attīstītām Rietumu valstīm.

Atbildēt

to P

25.08.2021. 11:40

»

P.

Kad nākamā partija muks uz ASV vēstniecību, tie visdrīzāk arī aizmuks


Skaties, netīrās krievu militāristu maukas bērns, mūkot tumsā, neiepinies dzeloņstieplēs uz austrumu robežas!

Atbildēt

ha-ha

25.08.2021. 09:11

»

Kade

Gorbijs gribēja vien reformēt psrs, ieroču ražošanas mirstošo ekonomiku, bet saglabājot komuņaku varu, bet nu putra aizgāja pāri malām. Attiecīgi, visas pirmās aktivitātes, tipa austrijas zinātnieki godmaņi, vides draugi īvāni,utml, pieņemu, bija vien vdk kūrēti susuri. Bet, kad panesās, vilciens aizgāja...


Nekādas mirstošas ekonomikas nebija.Tika Gorbačova vadībā veikta organizēta ekonomikas graušana,jo bija reakcionāra komunistu grupa,kura nevarēja pārdzīvot dzīves līmeņa pieaugumu visiem.Rezultatā šī grupa kļuva vadošā.To ļoti redzam mūsu t.s.brīvibas cīnītājos,kuros ieklāvās visa reakcionarākā,amorālakā,korumpētakā komunistu daļa ar analogu represīvo un birokrātisko aparātu.Mērķi un rezultati ir redzami šodienas projekcijā.Pats reāli piedzīvoju šo neganti merkantīli atriebīgo komunistu-t.s.brìvìbas cìnìtàju uzbrukumu,kuri iznìcinàju visu,kas ĺàva cilvēkiem normāli dzīvot,vienlaicīgi pievācot visu iespējamo savā īpašumā.Šodien viņi savu varu un finanses ir nstiprinājuši,bet neatkarības,demokrātijas un brīvības vārdus izmanto kā vīģes lapas savu nelietību piesegšanai,kas viņiem izmantojot savu praktiski totalitāro varu arī izdodās.

Atbildēt

oui

25.08.2021. 09:03

»

vispār

Tiem, kas to personīgi piedzīvoja un arī tiem, kas spējīgi domāt, skaidrs, ka tie ir pilnīgi murgi...


murgos, diemžēl, mēs dzīvojam arī šodien, tā laikam ir cilvēku psihes prerogatīva, proti, kaut ko izsecināt tikai laika distancē.

Atbildēt

FKK

25.08.2021. 08:51

»

vispār

Tiem, kas to personīgi piedzīvoja un arī tiem, kas spējīgi domāt, skaidrs, ka tie ir pilnīgi murgi...


Kāds te rakstīja: "Hasbulatova, kuram ier personīgs naids pret Jeļcinu, stāstu neapstiprina pilnīgi neviens fakts, turklāt no kurienes viņam zināms, ko apsprieda pučistu sanāksmē."

Vispār par gudrības pazīmi to nenosauksi - apgalvot to par ko neesi pārliecināts un pat neesi papūlējies noskaidrot. Raksta autoram ir taisnība - Hasbulatova teikto apstiprina vairāki savstarpēji nesaistīti, drošticami avoti, par šo epizodi vēsturnieki nestrīdas, jo tā ir dokumentāli pamatota. Pirms kritizēt tomēr derētu mazliet papūlēties un noskaidrot, ka Hasbulatovs šo nav izdomājis, tā ir vēstures un politiskas speciālistiem labi zināma epizode.

Atbildēt

Antrra

25.08.2021. 08:20

»

Atis Priedītis

PSRS sabrukuma beigu periodā notika ļoti aktīva izrēķināšanās ar tiem cilvēkiem, kuri bija bīstami topošajai čekistu un komunistu pārvaldītajai Latvijai. Šie cilvēki tika pakļauti ļoti nežēlīgām vajāšanām un pilnība zaudēja iespēju kaut kad vēlāk iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Atklāti sakot...


Es Jums ieteiktu neuzticēties nevienam. Ir cilvēki, kas varbūt lišķīgi izliekas par draugiem, bet var mēģināt izmantot Jūsu vārdu un pieredzi nelāgos nolūkos, kas atkal varētu kaitēt mūsu tautai.
Var jau saprast, ka jaunveidotā vara pēc Atmodas vēlējās izmantot agrākās slavenības, uz kuru koncertiem cilvēki bariem skrēja. Tautai vajadzēja dot izklaides, lai piemirstos kādas netaisnības. Un, ja Jums bija kas kompromitējošs, tad Jūs bijāt bīstams.

Atbildēt

alla

25.08.2021. 08:08

joprojām vdd un sab sēž personas kurus skoloja vdk amatpersonas.
vai arī asv apmācītie ieliktņi

Atbildēt

Q

25.08.2021. 08:01

Ko tik tie žurnaļugas nesamurgo, lai pelnītu Jūdas grašus, kaut ko tik stulbu nekad nebiju lasījis!

Atbildēt

!

25.08.2021. 08:00

»

lauķis

PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un mērķtiecīgi demontēta un izlaupīta.Aitām tika uzlikts jauns aploks un nokrāsots citās krāsās.VDK darbojās pēc CIP direktīvām,CIP un citu specdienestu uzraudzībā


asv vestnieks beikers personigi deva uzdevumu 50 kgb generaliem atlauju uzsakt prihvatizaciju,banku izlaupisanu un visas tautas mantas pardali.politiski to nodrosinaja cip agenti gorbacovs,jakovlevs,kalugins un jelcins,bet cip vadoni publiski Sarkanaja laukuma dzera sampanieti pec uzvaras aukstaja kara,papildus sarakstot Krievijas konstituciju 1993 gada.

Atbildēt

Žulis

25.08.2021. 07:53

Jo tālāk pagātnē aiziet tie gadi, jo krāšņākas pasakas par tā laika notikumiem var sacerēt. Tomēr fakti runā paši par sevi. Un fakti ir tādi, ka reāla varas nomaiņa ne Krievijā, ne Latvijā nav notikusi. Mainījusies ir tikai šis varas izkārtne. Visas PSRS impērijā esošās tautas ir tikušas veikli apmuļķotas. Reāla toreiz padomju impērijā iekļauto valstu neatkarība un suverenitāte ir fikcija.
Kas attiecas uz tā laika komunistu un čekistu "lielo apjukumu", "neuzdrošināšanos iet pret tautu", "atteikšanos pildīt pavēles", tad kaut kas tāds varēja notikt tikai pēc iepriekš izstrādāta scenārija. Kompartija un it sevišķi čeka nav tās organizācijas, kuru biedri toreiz varēja kaut ko darīt uz savu galvu. Ja režīma politisko izkārtni mainīt nebūtu bijis ieplānots, visa Jeļcina kompānija būtu klusām likvidēta pirms viņi kaut ko spētu uzsākt un nekādas tautas masas mobilizētas netiktu. Ir jāsaprot, ka toreiz valdošajai varai sava politiskā platforma bija neizbēgami jāmaina, jo sociālisma principi un komunisma ideāli bija nenovēršami caurkrituši. PSRS tā sauktajai kapitālisma pasaulei ekonomiskajā jomā sāka zaudēt arvien graujošāk. Vienīgā izeja bija varas aprindu politiskās platformas transformācijā no komunistiskās uz kapitālistisko tā, lai varas aprindas šajā procesā nezaudētu savu reālo varu. Un tas tad arī tika izplānots un izdarīts. Viss pārējais ir lirika. Jā tajā procesā dažas redzamākās figūras nācās ziedot, citas vienkārši atvirzīt dibenplānā, bija jāinscenē dažādi dramatiski momenti, šur un tur notika arī kas neparedzēts, bet kopumā viņu plāns ir spīdoši izdevies.

Atbildēt

apriori,latviesiem jaatskaitas asv bankai citadele sava zeme !

25.08.2021. 07:51

»

Eduards Lunis

---Kārtējais Barkovska Izlēciens


Ja tev latvieti kaut kada veida ir izdevies atvert Revolut bankas kontu par to naksies atskaitities latvijas asv kolonialas institucijas asv bankas citadele obligataja aptauja,KA TU DRIKSTEJI TO DARIT !

Atbildēt

P.

25.08.2021. 07:20

Kad nākamā partija muks uz ASV vēstniecību, tie visdrīzāk arī aizmuks.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

25.08.2021. 07:02

Beidz reiz muldēt!

https://www.youtube.com/watch?v SnlCutKGOUI

Atbildēt

Patiesais

25.08.2021. 06:55

Raksts ir tuvu patiesībai. Bet kur palika latviešu un Latvijas pateicība Jeļcinam , viņa komandai un Krievijai kopumā par to, ka neitralizēja pučistus un līdz ar to veicināja Latvijas neatkarība atgūšanu. Attiecībā uz šo situāciju Latvija uzvedās cūciski. Ja uzvarētu pučisti, tad latvija tiktu saspiesta vagonos vismaz uz 40 gadiem, Rietumi uz to brīdi bija vājš palīgs. Varbūt tagad vajaga labto pieļauto kļūdu un atzīt Krivijas demokrātu devumu Latvijas neatkarības iegūšanā.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.08.2021. 06:31

---Kārtējais Barkovska Izlēciens!
1.NEKĀDA BRĪVA LATVIJAS REPUBLIKA NAV,JO IR TIKAI DE FAKTO, BET NE DE JURE!?
2.NAV MINĒTS FAKTS,KA PA ŠIEM ,,BRĪVĪBAS,,GADIEM LATVIJA IR IZNĪCINĀTA TRIJU KARU APMĒRĀ!?
3.NAV MINĒTS FAKTS,KA VARA IR PALIKUSI KOMUNISTU,KOLOBORANTU ROKĀS!?

Atbildēt

lauķis

25.08.2021. 06:02

»

Atis Priedītis

PSRS sabrukuma beigu periodā notika ļoti aktīva izrēķināšanās ar tiem cilvēkiem, kuri bija bīstami topošajai čekistu un komunistu pārvaldītajai Latvijai. Šie cilvēki tika pakļauti ļoti nežēlīgām vajāšanām un pilnība zaudēja iespēju kaut kad vēlāk iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Atklāti sakot...


PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un mērķtiecīgi demontēta un izlaupīta.Aitām tika uzlikts jauns aploks un nokrāsots citās krāsās.VDK darbojās pēc CIP direktīvām,CIP un citu specdienestu uzraudzībā.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.08.2021. 05:44

PSRS sabrukuma beigu periodā notika ļoti aktīva izrēķināšanās ar tiem cilvēkiem, kuri bija bīstami topošajai čekistu un komunistu pārvaldītajai Latvijai. Šie cilvēki tika pakļauti ļoti nežēlīgām vajāšanām un pilnība zaudēja iespēju kaut kad vēlāk iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Atklāti sakot arī es tolaik cerēju kaut kādā veidā būt noderīgs atjaunotajai Latvijai arī kā politiķis (Esmu piedalījies pat LTF otrajā kongresā). Tikai pēc tiem notikumiem, kurus VDK man sarīkoja 1991.gadā, tas kļuva neiespējams. Jebkurā mirklī žurnālisti izrakstu tā laika notikumus ar mērķi lai paņirgātos par mani. Tāpēc es visu nolēmu publiskot pats un iespēja par mani ņirgāties zuda. Šie notikumi vairs nav neslava man bet gan pamatīga VDK darboņu izgāšanās, kura šobrīd tiek pilnībā noklusēta. Viss ir aprakstīts manās divās grāmatās "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli".

Atbildēt

KGB darbība

25.08.2021. 03:10

»

Kade

Gorbijs gribēja vien reformēt psrs, ieroču ražošanas mirstošo ekonomiku, bet saglabājot komuņaku varu, bet nu putra aizgāja pāri malām. Attiecīgi, visas pirmās aktivitātes, tipa austrijas zinātnieki godmaņi, vides draugi īvāni,utml, pieņemu, bija vien vdk kūrēti susuri. Bet, kad panesās, vilciens aizgāja...


KGB veiksmīgi darbojās 1939. gadā, daļēji veiksmīgi 1991.gadā, samērā veiksmīgi 2021. gadā. Skaldot un valdot, uzskaitot un izmantojot vajadzīgo cilvēku, amatpersonu vājības un bailes, t.sk. mantkārību, slinkumu un plātību, nodrošinot gāzes un naftas ienākumus, to ietekmi un kontrolētu sadali.

Atbildēt

Kade

25.08.2021. 02:46

Gorbijs gribēja vien reformēt psrs, ieroču ražošanas mirstošo ekonomiku, bet saglabājot komuņaku varu, bet nu putra aizgāja pāri malām. Attiecīgi, visas pirmās aktivitātes, tipa austrijas zinātnieki godmaņi, vides draugi īvāni,utml, pieņemu, bija vien vdk kūrēti susuri. Bet, kad panesās, vilciens aizgāja tālāk kā bija domāts. Burvīgi, ka tā :)

Atbildēt

Tuvu nelaimei

25.08.2021. 01:16

Toreiz bijām tuvu. Tagad esam iekšā. Ko autors neprotestē. Omons sēž Ādažos, pučisti Vašingtonā. Visur totalitārisms smird vienādi

Atbildēt

vilis

25.08.2021. 00:55

Kā bija patiesībā neviens nezin un neuzzinās.Būs daudz dažadu versiju un aculiecinieku liecības,bet tas viss ir pupu mizas.Īstie puča organizatori ir miruši.Pavēli arestēt atsauca,jo bija saņēmuši informāciju kas viņus apmierināja.Patiesība ir vāja,bet nekad nemirst.Nevajag čeku novērtēt par zemu

Atbildēt

Apbrīnojama nekaunība vai totāls stulbums

24.08.2021. 23:05

»

hm

Var jau šausnināties par PSRS, taču Latvijas izstāšanas notika tikai pateicoties sabrukumam. Jo, ievērojot juridiskās formalitātes, izstāties nebija iespējams...


Vienīgie kas 30 gadus pie čekistu varas priecājas ir okupanti, komunisti un viņu otpriski, bet izskatās vairs ne ilgi.
Latvija no PSRS nemaz nevarēja izstāties, jo nekad tur nebijām iestājušies. Tāpat arī militārie okupanti un civilie okupanti nekad nevar kļūt Latvijas pilsoņi, to vienkārši nepieļauj Satversme.
Ja kāds iedomājies, ka komunistu kliķe varēja iedot Latvijas pilsonību, tad tai ir tāda pat vērtība kā CCCP pilsonībai Latvijas Republikas teritorijā.

Atbildēt

Blondīne

24.08.2021. 21:44

Vispār jau pat netā ir daudz nopietnākas tā laika notikumu analīzes. Ozols ir ļoti kareivīgs, taču nav nopietns vēstures pētnieks.

Atbildēt

vispār

24.08.2021. 21:27

»

voila

labs atskats vēsturē, it sevišķi tiem, kuri to personīgi piedzīvoja. Un no tā izriet divi svarīgi secinājumi, ka nevajag pārspīlēt Baltijas valstu "varonību", viss scenārijs risinājās citur. Un otrs, ko vajadzētu paturēt prātā arī šodien, ka neviens no t.s. rietumiem palīgos neskries, lai kas te arī...


Tiem, kas to personīgi piedzīvoja un arī tiem, kas spējīgi domāt, skaidrs, ka tie ir pilnīgi murgi!
Pirmkārt, jau pilnīgi stulbā doma par to, ka varētu vienlaicīgi apcietināt visus deputātus un visus Žurnālistus, kuri piulcējās DIVĀS DAŽĀDĀS DIENĀS.
Otrkārt, Hasbulatova, kuram ier personīgs naids pret Jeļcinu, stāstu neapstiprina pilnīgi neviens fakts, turklāt no kurienes viņam zināms, ko apsprieda pučistu sanāksmē.

Atbildēt

ha-ha

24.08.2021. 21:08

Cīnījās divi komunistu grupējumi.Uzvarēja briknākie.Nomainija nosaukumu un kļuva par labējiem- fašistiem.Tautu te nepin klāt.Vienkārši apjāja,kā mazos un jāj joprojām.Rezultats-kopā ar tādiem pašiem komunistu cīnītājiem bulgāriem un rumāņiem tautas ES pakaļā,bet paši šokalādē.Viekārši vajag beigt muldēt,tēlot brīvības cīnitājus,par kādiem okupantu piegulētāji nekad nevar kļūt un nekļūs.

Atbildēt

Kāds

24.08.2021. 21:02

Otto atkal pieņēmumus sauc par faktiem. Pļāpa.

Atbildēt

to hm

24.08.2021. 20:55

»

hm

Var jau šausnināties par PSRS, taču Latvijas izstāšanas notika tikai pateicoties sabrukumam. Jo, ievērojot juridiskās formalitātes, izstāties nebija iespējams...


Ja būtu bijusi asinizliešana, no krievijas būtu palikusi tikai teritorija ap Moskvabadu. Par to, ka nebija, jāpateicas Jeļcinam, savādāk Putinam nebūtu kur valdīt un Taigas, ko dedzināt un uz kurieni ar Šoigu braukt veikt sātaniskus rituālus.
Nejauc ar Ukrainu, kur ir iebrukuši krievu fašistiskie izdzimteņi. Tas būs tas pats (ne gluži), kad ASV izdalīs pases visiem ņenciem un čukčām un atbrīvos tos no okupantiem.

Atbildēt

nu nu

24.08.2021. 20:46

»

labvēlis

Kāds sakars ar biedru Rubiku???Viņš bija vienīgais,kurš aizstāvēja piederību PSKP līdz .....malcis


Tas, ka Rubiks nespēja noslēpt savu zvērisko naidu pret latviešu tautu, liecina tikai par zemu intelektu. Gorbunovs bija daudz viltīgāks.

Atbildēt

toreiz

24.08.2021. 20:44

»

Fakts

Maskavaa komunistiem putsh neizdevaas,Krievu Tauta staajaas pretii komunistiem un uzvareeja


Šodien pučisti krievijā ir uzvarējuši, turklāt līdz 20 miljoniem morālu un intelektuālu cilvēku ir pametuši to bēdu ieleju, bet atlikušie savu dzīvi bez važām un pātagas nemaz nespēj iedomāties.

Atbildēt

TYT

24.08.2021. 20:19

»

Pētersons

Un kur tad, lai būtu AP deputāti, ja ne savā darba vietā


Rakstā ir atsauce uz OMON komandieri, kurš norāda - viņiem tas bija ļoti ērti. Paņemtu ciet visus vienā piegājienā. Ja bija vēlme atvieglot OMONiešu darbu, tad, protams, jūsu arguments ir vietā.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 20:02

Cilvēkiem ir jāraksta savas atmiņas par tā laika notikumiem. Tagad jau ir kļuvis skaidri zināms, ka ir ļoti daudz melu un daudzi Atmodas varoņi nebūt nebija varoņi bet gan centīgi izpildīja savu VDK doto uzdevumu. Es apzināti rakstu ar savu īsto vārdu, jo par savu divu izdoto atmiņu grāmatu notikumu patiesumu esmu pārliecināts. Protams, tās ir tikai manas versijas, bet nu jau četri gadi nav bijis neviena atspēkojuma. Visi manu grāmatu varoņi klusē un kategoriski atsakās pastāstīt savas versijas par notikušo. Abas grāmatas var brīvi lejupielādēt. To nosaukumi "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli".

Atbildēt

formula

24.08.2021. 19:41

'Sapulcināja " kaut kādi sliktie spēki ? Autors slavē tos , kas sabēga krūmos lai ,kā pēc tam plātījās , "varonīgi vadītu " pretošanos režīmam.
Putčam ,pareizāk sakot , " kārtības atjaunošanai" gatavojās, kala plānus vairākus gadus. Tai skaitā-paredzot Latvijas stadionus pārvērst par filtrācijas nometnēm , un ,paredzot Latvijā konkrētu cilvēku valdību no konkrētiem latviešiem ,kā 1940.gadā. Taču ,jo ilgāķ šos plānus kala , jo mazāk tam palika piekritēju. Un Rietumi mūs atkal pamestu likteņa varā.

Atbildēt

Indullis Durka

24.08.2021. 19:32

Jaunizceptais vēsturnieks štancē savus stāstus uz nebēdu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....