Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ukrainisms

03.01.2018. 15:37

»

Arhitekts

Tas ko stāsta latviešu uzņēmējs, kā tur atņem uzņēmumus, tas laikam jums neskaitās...


Vai, tagad taču ir politnekorekti runāt par to, kas tur patiesībā notiek. Tas pats Inter tāds propagandas kanāls vien ir, kādi tie visi tādi. Ikdienas reiderisms, slepkavības, masveida valsts izlaupīšanas, arī pēc "demokrātiskā un miermīlīgā pašcieņas Maidana" ir norma. Parastie ukraiņi bēg no tās valsts, kur vien acis rāda. Man tur ir draugi, paziņas, tāpēc zinu, kas tur notiek. Šeit jau to Delfi stāstīt nevēlās. Stāsta tikai politkorektās muļķības par reformām, proeiropeisko kursu utt. Tur reāli viss pēdējos četros gados ir aizgājis uz slikto pusi, bet tās reformas pat uz papīŗa nav normālas, kur nu vēl praktiski. Dēļ ES pieprasītajām reformām septiņi antikorupcijas biroji ir uzražoti, kas atklāti konfliktē ar prokuratūru, kuras vadītājs (ģenerālprokurors) ir Eiromaidana kūrētājs bez jebkādas juridiskās izglītības. Pat Krievija līdz tādam bezpriģelam nav nonākusi. Stundām var stāstīt. Un pamēģināt tikai stāstīt, uzreiz būsiet Kremļa aģents, propagandas trollis utt.

Atbildēt

liepinam

03.01.2018. 15:36

kapec neraksti par kalamoijskim piederoso latvijas banku ,,privatbank,, un tas darbibu latvija ?

Atbildēt

TT

03.01.2018. 15:33

te vispaar interesanti papetit, kaa tiek kaartotas lietas. Dreimane kaut kaa saaka trauceet advokaata biznesam. Tapa denuncija, kuru gjimenees lokaa droshi vien paliidzeeja rakstiit speelju zaales rekordiste.

Atbildēt

apriori

03.01.2018. 15:32

pietiek dot com,kad saksiet publicet wikileaks materialus latviesu valoda par klintones noziegumiem ?kad saksiet publicet materialus par valcman finansialajiem noziegumiem ukraina ?

Atbildēt

Pupa

03.01.2018. 15:30

Vai te nelien ārā Strautmanes ienākumu avots?

Atbildēt

Petnieciba

03.01.2018. 14:29

Tik tiešām visur kur Minēti šie advokāti tiek komentētas kaut kādas muļķības, tipa par valdību, oligarhiem utt..... smieklīgi, diez paši komentē vai algo kādu no delfi?

Atbildēt

!

03.01.2018. 14:02

»

Vectēvs

Diez kas te domāts ar 4.maija kliķi? Vai pilsoņu vairākuma vēlētās Saeimas izveidotā valdība


Beidz nodarboties ar demagoģiju, uzprasi uz ielas ,ko cilvēki domā par valdību, tad tev taps skaidrs, ka nekāds vairākums valdības atbalstam nav!

Atbildēt

Vectēvs

03.01.2018. 13:53

Diez kas te domāts ar 4.maija kliķi? Vai pilsoņu vairākuma vēlētās Saeimas izveidotā valdība?

Atbildēt

Čoms-Čomskis

03.01.2018. 11:43

Neticu arī deputātam V.K.,kurš dedzīgi izrakstās Interneta komentāros.(Vai dep.V.K. raksta arī tviterī kā prezidents D.Tramps?)"Interneta veikala Nr.1 Latvijā pieklikšķinātais pielikums taču tāda vietēja nelaime vien ir.

Atbildēt

Arhitekts

03.01.2018. 10:52

»

rth

Tā nu gan nav patiesība


Tas ko stāsta latviešu uzņēmējs, kā tur atņem uzņēmumus, tas laikam jums neskaitās?
https://youtu.be/EewxUrjXMMA

Publiski bija pieejama informācija par vēlvienu latvieti kuram vietējās pašvaldības darboņi nāca izprasīt kukuļus par to ka viņa kokapstrādes uzņēmums strādā. Beigās pat šāva pa viņa mašīnu.

Citreiz paskatoties Inter kanāla ziņas, tur tak katru dienu kādu noslepkavo, gaišas dienas laikā, bieži pielietojot automātus. Policistus slepkavo katru dienu.
Nupat nesen bagātnieka meita nobrauca vairākus cilvēkus pieturā, tur tagad runa ir par naudas kompensācijām, par cietumu pat netiek minēts.

Atbildēt

???

03.01.2018. 09:42

No sākuma Dreimane, pēc tam Godmane, un abas Savicka kantoros vadošos amatos. Šrēders atļāva būvēt Nord Streem un Gazprom vadošos amatos. Ko šīs abas kundzes varētu būt darījušas, ja tikušas pie šādiem amatiem.

Atbildēt

John Doe

03.01.2018. 07:04

»

Elita Dreimane

Lielais zinātāj, interesanti būtu paskatīties, ko TU PATS esi savā dzīvē sasniedzis. Kaut ko saviem spēkiem arī, vai arī tikai visur ar iebīdīšanu- ja par mani tā vari runāt. Parasti šādi spriedelē tie, kuri paši visu mūžu kaut kur "iebīdīti...


Imants ir Lemberga kabatas PR. Lembergs ir kompartija. Savickis ir KGB. Pec nulles darbibas VK, Savickis Dreimanei izkarto amatu Latvijas Gazee. Nekaa originala. Tikai interesanti butu uzzinat, vai Dreimanei ir praktiska pretvalstiska pieredze valsts parvalde, vai ari vina bija vien ta saucamais noderigais mulkjis?

Savickis paludz Lembergam, ka jau vecam draugam ar avizi, lai izpalidz mazliet Dreimanes reputaciju paspodrinat. Elitai bonusa vieta jaunas darba gaitas uzsakot. Lembergam Savickis pakalpojumu parada. Labs aktivs!

Atbildēt

parsla

03.01.2018. 00:49

Kad vienreiz uzraugošām iestadēm atvērsies acis un uztaisīs vienreiz paraugprāvu! kā var uzticeties valstij, ja visos skndalos piedalas advokati, tiesneši, policisti! Vajag sodīt, tad pārejie baidīsies darīt!

Atbildēt

zinatajs

03.01.2018. 00:46

Atkal suņu ēdajs ar alkoholiķi te visu piekomentējuši, tipa lai novirzītos no tēmas mauc par visiem citiem.....! Lēti un paredzami!

Atbildēt

:)

03.01.2018. 00:43

Krievija ir moderna agrīnā feodālo laiku laupītāju valsts - citiem vārdiem: mafijas valsts. Tās pārstāvji ir tikpat draudzīgi savā starpā, kā jebkuŗas organizētās noziedznieku grupas dalībnieki, kas viens pret otru nekādu draudzību neizjūt, bet ir intereses.

Atbildēt

:)

03.01.2018. 00:31

Vai tiešām Baltkrievijas tautas Batjka un korupcija ir izveidojusies pateicoties Krievijai un tieši pateicoties Krievijai baltkrievi nelieto savu moivu? Vai arī Vidusāzijas autoratīvie režīmi, kas pret krieviem veic etniskās tīrīšanas un šie pat neiepīkstas par cilvēktiesībām, kā to dara Latvijā? Vai tiešām Krievija ir atbildīga par pašmāju korupcionāriem un varas elites neieinteresētību vispārējā labklājībā? Vai tiešām Krievija radīja Panamas, Gērnsijas, Džērsijas, Nauru, Bermudu offšorus? Nevar būt, ka Krievija ir pie vainas Wall Street alkatībā? Vai tiešām Krievija izveidoja Sīriju? Vai tiešām Krievija ir tik ietekmīga, ka nodrošināja Trampa uzvaru? :)) LOL LOL LOL Jo Klintone nebija pietiekoši samaitāta korumpante, kas veicināja ASV kompānijas bankrotu, par labu Marokas karaļa radinieka fosfātu uzņēmumam, kas nelikumīgi darbojas Marokas okupētajā Rietumsahārā utt. utt.


Varbūt nevajag atražot VECUS mītus, jo Krievija varbūt ir ļauna un naidīga, bet ne VISVARENA un ļaunus darbus un mahinācijas bez Krievijas veic pietiekoši daudz citas valstis un personas - un ar lielāku apjomu un Krievijas mafiozās valsts ļaunums izpaužas efektīvā Rietumu nelikumību un trūkumu izmantošanā - atklāti un ar plašu vērienu, nevis kā īsti mahinatori rietumos - slepus un klusi.

Atbildēt

Valdis Kalnozols

02.01.2018. 22:54

IZLSASIET VISU! 70% Latvijas iedzīvotāju neuzticas Saeimas deputātiem, uzskatot mūs par visu nelaimju cēloni. 3% iedzīvotāju gatavi nolinčot deputātus.
Arī man pēc visām netaisnībām, beztiesiskuma, vienaldzības, ko piedzīvoju saskarsmē ar policiju, prokuratūru, tiesu, tiesu izpildītājiem, bāriņtiesu, un citām valsts un pašvaldības institūcijām, kad loģisku secinājuma virkne liecina, ka mani bērni prettiesiski ir aizvesti ar specdienestu ziņu, būtu vēlēšanās linčotu deputātus, ja nezinātu, ka mēs, deputāti, paši esam sīkas skrūvītes lielā mehānismā.
Mūsu valstī neievēro valsts labas pārvaldes principus - mēs neesam labi saimnieki savā zemē.
Esmu ievērojis, ka pat godājami deputāti, kuros daudzi ieklausās, neizprot, kas ir labas valsts pārvaldes principi - kā organizēt, vadīt, plānot, kontrolēt darbus, lai valsts virzītos uz priekšu un sasniegtu nospraustos mērķus.
Mēs saprotam - lai uzkāptu Everestā un izdzīvotu, ir nepieciešama rūpīga maršruta un cilvēkresursu plānošana, savlaicīga ekipējuma iegāde, iepazīšanās ar vietējiem apstākļiem un vēsturisko informāciju. Jāveic pienākumu sadale un jāizstrādā rīcības plāns. Bet diemžēl valstī mēs aizmirstam nospraust mērķus, kurp dosimies, izveidot stratēģiju un rīcības programmu ar atbildīgajām personām, izmaksām, termiņiem, kā sasniegt mērķus.
Ikviens labi saprot, ka uzņēmuma darbiniekam jādod skaidru uzdevumu un motivāciju paveikt darbu.
Bet nesaprotam, ka valsts aparāta atalgojumam arī ir jābūt tieši saistītam ar sasniegtajiem uzdevumiem.
Un tagad! Kāpēc?! Ar vēsu prātu izvērtējot Atmodas notikumus, redzam, ka par Latvijas neatkarību tolaik nobalsoja 36 oficiāli čekas aģentu, nerunājot par ziņotāju skaitu. Latvijā realizētais atmodas scenārijs ir “copy paste” - tāds pats kā
citās bijušās PSRS republikās.
Pirmais iekšlietu ministrs Godmaņa valdībā bija paredzēts Johansona kungs - tā laika VDK priekšsēdētājs.
1993. gada 16. janvārī tika panākta vienošanās, kura liecina par sadarbību starp CIP un VDK.
Mūsu valsts pārvaldes aparāta pamatu ir būvējuši specdienesti tā ir manipulējama un nav motivēta sasniegt kopīgus valstiskus mērķus, kas uzlabotu iedzīvotāju labklājību.
Mūsu Saeima ir, veidota līdzīgi kā LPSR Augstākā Padome, kas it kā bija LPSR augstākā vara! Bet vai Augstākās Padomes deputāts bija tas, kas noteica procesus LPSR vai tā drīzāk bija VDK?
Tas izskaidro - kāpēc daudzi politiķi, piemēram, Repše, Zatlers, Šķēle u.c. nāca ar labām iecerēm celt saulaino Latvijas nākotni tā arī neko nepaveica. Valsts pārvalde Latvijā noris aizkulišu spēlēs. Tā rezultātā tiek būvēti “zelta tilti” - atsevišķu ļaužu labklājība aug, bet valsts un iedzīvotāju dzīves līmenis paliek tāds, kāds tas ir. To, ka mūsu valsts pārvaldi joprojām regulē specdienesti, var apliecināt arī, piemēram, Naudiņa kungs.
Arī ASV jaunais prezidents Tramps norāda, ka ar valsts varu manipulē specdienesti. Piemēram, dodot nepatiesu informāciju, ka Huseina rokās ir masu iznīcināšanas ieroči, izprovocēja karu Irākā. “Daesh” un imigrantu plūsma būtībā ir šīs informācijas sekas.
Panākam, ka valsts aparāts, ir motivēts celt valsts un tās iedzīvotāju labklājību, aizstāvēt viņu tiesības. Pārtraucam veidot manipulējamu tiesu varu!
Parūpējamies par savu dzīvību – veicam darbu tā, lai iedzīvotāji mūs godātu un cienītu ne mazāk kā Singapūras vadītāju Li Kuan Ju, kurš mazo un nabadzīgo Singapūru spēja pārvērst plaukstošā un ietekmīgā valstī, nevis vēlētos nolinčot!

MES TICAM, MUMS IZDOSIES!
ESAM LABI SAIMNIEKI SAVĀ ZEMĒ.

Atbildēt

aina

02.01.2018. 20:53

Kapēc nav tās bandas dalībnieks,toreizējais ekonomikas ministrs porošenko pieminēts...attaisnots un zog tālāk ar vēl lielāku apetīti?

Atbildēt

formula

02.01.2018. 20:34

Tā vien liekas,ka autors var mierīgi dzīvot tālāk,jo neviens no Latvijas ierēdņiem par rakstītiem faktiem neliksies ne zinis.Tas ,ka politmafija vairāk kā desmit gadus spītīgi neredz visas pasaules mēroga mūsu leģendāros bomzīšus , tas taču skaidri norāda,ka tas ir politmafijas projekts.

Atbildēt

VIro

02.01.2018. 20:23

Kaut kāds murgs. Ēriks Vanagels savu "zīmogu" uz pieres dabūja pirms daudziem gadiem, kad kādam uzņēmumam, kas sniedz uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus, piekrita parakstīt visu, ko dod pretī. Tālāk jau šis ārzemju uzņēmums "štancē" desmitiem uzņēmumus visiem, kas to grib un var atļauties, ar Ēriku Vanagelu kā formālu valdes locekli. Līdz ar to Ērika Vanagela esamība divu uzņēmumu valdes it nekādi nesasaista šo abu uzņēmumu patiesā labuma guvējus, kā to cenšas iezīmēt raksta autors.

Atbildēt

Me

02.01.2018. 19:41

Interesanti, ka daudzi tā dēvēto Eiromaidanu neuzskata par revolūciju, bet gan valsts apvērsumu, tostarp paši ukraiņi. Ja par demokrātiem var nosaukt pašreizējo Ukrainas varas kliķi, tad trūkst vārdu. Nav viņi nekādi demokrāti. Viena banda nomainīja citu bandu un viss. Pierādījumu tam ir vairāk nekā vajadzīgs.

Atbildēt

Elita Dreimane

02.01.2018. 19:22

»

jā !

Par kalpošanu lielajam kaimiņam bijušais VDK virsnieks J.Savickis tikko kā iestūma viņu valdē Latvijas Gāzē


Lielais zinātāj, interesanti būtu paskatīties, ko TU PATS esi savā dzīvē sasniedzis. Kaut ko saviem spēkiem arī, vai arī tikai visur ar iebīdīšanu- ja par mani tā vari runāt. Parasti šādi spriedelē tie, kuri paši visu mūžu kaut kur "iebīdīti".
Lai Tev laimīgs jaunais Suņa gads un iznāk laiks mazliet padomāt par dzīves patiesajām vērtībām.:-)

Atbildēt

Elementāri

02.01.2018. 19:15

kur mēsli - tur Vonsovičs.

Atbildēt

Pesimists

02.01.2018. 19:11

Izskatās pēc Brauderkrancīšu brūvējuma. Par Brauderu un Magņicki: https://infoagentura.wordpress.com/2013/01/29/par-sergeju-magnicki-t-s-magnicka-sarakstu-un-t-s-magnicka-likumu/

Atbildēt

jā !

02.01.2018. 18:38

»

fxvc

Viss jau būtu labi... tikai D -eimanes saistība ar lielo kaimiņu pēdējos gados ir bijusi diezgan uzkrītoša


Par kalpošanu lielajam kaimiņam bijušais VDK virsnieks J.Savickis tikko kā iestūma viņu valdē Latvijas Gāzē !

Atbildēt

Vai kādam vēl

02.01.2018. 18:25

ir saglabājušās šaubas, ka aiz visiem šiem darījumiem nestāv A. Lembergs un viņa ietekme un Ukrainas bandītu Latvijā atmazgātā nauda?

4. maija kliķe ir Krievijas FSB hibrīdvalsts, sākot ar v p, MP utt.

Atbildēt

fxvc

02.01.2018. 18:10

Viss jau būtu labi... tikai D -eimanes saistība ar lielo kaimiņu pēdējos gados ir bijusi diezgan uzkrītoša.

Atbildēt

Chaims Abramovičs

02.01.2018. 17:34

Vanagacs ir kārtīgs džeks - ļimončikus groza kā savus riekstus !

Muļķu zemē nav nekā neiespējama...

Atbildēt

!

02.01.2018. 16:25

Interesanti , kurš pašreiz Latvijā palīdz Kijevas huntai atmazgāt tautai nozagtos miljonus? Jo pašlaik Ukrainas valsts tiek izzagta vēl lielākos apjomos ,kā Janukoviča laikā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...