Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lienošā orda

27.04.2022. 20:43

»

ABC

Vārds vietā. Nekāda pielabināšanās krievvalodīgajiem neko nedos. Kas ir gribējuši , pa šiem 30 gadiem jau sen ir iekļāvušies Latvijas sabiedrībā. Par pārējiem var teikt- baro vilku, kā gribi, vienalga, skatīsies uz mežu


Kādi vēl iekļāvušies okupanti? Ir tikai mazāk veiksmīgie un vairāk nekaunīgie, kas paspējuši līdz eiropas parlamentam un Nato iznest russkij mir un krievijas politiskos pasūtījumus. Krievi tāpat kā čekisti, nemēdz būt bijušie un piederību gopņikiem šarikoviem nezaudēs arī pēc 500 gadiem, bijusi tik attiecīga situācija.

Atbildēt

varbūt vismaz diplomus nedalīt

27.04.2022. 20:40

sporta lopiņiem

Atbildēt

musoriem-dzīvei nederīgajiem-deviētajiem

27.04.2022. 20:39

patīk zagšanas parzitēšanas muldešanas ....kolaborantu sistēma. UZ KĀDU ATTĪSTĪBU CER VALSTS , KURA ATAUDZĒ NĀKPOŠOS SADISTUS...IERAUZDĪJĀT KO PUĶINS SALECINĀJIS UN BAROJIS...TAGAD ASV TO DARA BĻIDONS, TO DARA TUPĀ EIROPA...protams, jo par sliktiem cilvēkiem balso sliktie cilvēki...stabiņu valstis , bet gals būs smags. Kāda valsts var būt deviētajiem nekauņām u.t.t.t., tāda valsts k puķina krievija. Vēl neredzat???????????????????????????????????????????

Atbildēt

Kremļa trollim

27.04.2022. 20:27

»

IM

Nu tad nu atraduši gan, latvieši un krievi. Nav te nekādas ne latviešu kolonas ne krievu kolonas. Ir kara piekritēju kolonas un ir kara pretinieku kolona. Kara piekritēji ir vairumā un tad nu pret miera piekritēju kolonu izturas kā pret 5. kolonu, kura traucē uzkurināt kārtīgu karu Eiropā. Visa politika...


Vēl ciniskāk jau nevarēji pateikt- pret miera piekritēju kolonnu izturas kā pret 5. kolonnu. Krievi būtu tie miera piekritēji?! Kurš pašlaik Ukrainā laupa un slepkavo? Kurš met bumbas uz civilajiem objektiem?

Atbildēt

ABC

27.04.2022. 20:18

Vārds vietā. Nekāda pielabināšanās krievvalodīgajiem neko nedos. Kas ir gribējuši , pa šiem 30 gadiem jau sen ir iekļāvušies Latvijas sabiedrībā. Par pārējiem var teikt- baro vilku, kā gribi, vienalga, skatīsies uz mežu.

Atbildēt

Vot

27.04.2022. 20:08

»

6.kolonna

Nav ko dziedāt, dejot rumbu, kad mums draud ar atombumbu


tas nu ir viens prātīgs vārds!

Atbildēt

Nu

27.04.2022. 20:06

»

Slava Kārlim Ulmanim, kurš sarkanos parazītus iztrenkāja

Nav jau likumu pēc kuriem dzīvot. 4.maija kliķe paklusām visu iznīcināja 90tajos, sagrozīja Satversmi, sagrozīja okupantus par pilsoņiem un vēlēšanu likumu sagrozīja. Par prihvatizācijas noziegumiem nemaz nerunājot, tur komunisti un okupanti pirmās vijoles spēlēja


tā trenkāja,tā trenkāja ,ka līdz pašai Sibīrijai aiztrenca,tik tālu aiztrenca,ka nebija vairs spēka atnākt pašam atpakaļ.Muldi te,bet ar mēru!Ja nu viņam par kaut ko slava,ka tos tukšdirsejus 1934.iztrenkaja un pēc tam mācēja uzcelt tiem laikiem ekonomiski spēcīgu tautisku Latviju.Kad ieradās sarkanie,tad nevis kaut ko iztrenkaja,bet izrādīja mazdūšību un politisku impotenci.Un kur pats biji kad šie visu te grozīja?Tagad tads varonīgs palicies…

Atbildēt

Slava Kārlim Ulmanim, kurš sarkanos parazītus iztrenkāja

27.04.2022. 19:49

»

Slava Ukrainai

Tik nevajag šos vel žēlot. Latvija ir latviešu gribi šeit dzīvot ievēro likumus un netaisi propagandu.Latvijā jārunā latviski oficiāla valoda viena un viss. Negribi runāt apgūt valodu tad nevajag celt traci un skriet pie krievfašistu cariņa žēloties krievus apspiež. Neviens neapspiež ja cilvēka rusfašista...


Nav jau likumu pēc kuriem dzīvot. 4.maija kliķe paklusām visu iznīcināja 90tajos, sagrozīja Satversmi, sagrozīja okupantus par pilsoņiem un vēlēšanu likumu sagrozīja. Par prihvatizācijas noziegumiem nemaz nerunājot, tur komunisti un okupanti pirmās vijoles spēlēja.

Atbildēt

kādēļ

27.04.2022. 19:42

Piedodiet, bet nekas šajā valstī nemainās uz labo. Šodien Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieradās Ludzā, lai tiktos ar 9.klašu skolēniem un runātu par Satversmi. Bet Kārsavas vidusskolas administrācija neatrada vietu 9. klašu audzinātājām, neuzskatīja ka viņas ir cienīgas kopā ar saviem audzēkņiem apmeklēt šo pasākumu. Administrācija triju cilvēku sastāvā kopā ar divu 9. klašu skolēniem devās pie prezidenta uz Ludzu, audzinātājas uz to noraudzījās no malas ar skumjām, jo gatavojās arī braukt, bet......

Atbildēt

6.kolonna

27.04.2022. 19:28

Nav ko dziedāt, dejot rumbu, kad mums draud ar atombumbu!

Atbildēt

IM

27.04.2022. 18:34

Nu tad nu atraduši gan, latvieši un krievi. Nav te nekādas ne latviešu kolonas ne krievu kolonas. Ir kara piekritēju kolonas un ir kara pretinieku kolona. Kara piekritēji ir vairumā un tad nu pret miera piekritēju kolonu izturas kā pret 5. kolonu, kura traucē uzkurināt kārtīgu karu Eiropā. Visa politika.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.04.2022. 18:27

Vienas puses atbalstīšana Ukrainas un Krievijas karā nebūt nenozīmē, ka tie, kas atbalsta Krieviju, ir 5.kolonna, jo: 1) Latvija šajā karā nepiedalās, 2) tas, ka Ukraina karo arī par mums, ir blefs un meli. Tādas pats blefs un meli ir apgalvojumu, ka pēc Ukrainas Krievija uzbruks Latvijai. Latvijai uzbruks tad, ja Latvija jauksies šajā Ukrainas un Krievijas karā un nepaliks malā. Tiek noklusēti šī kara iemesli, tāpēc vispār tāda apzināta dezinformācija var tikt ar zināmiem panākumiem izplatīta.

Atbildēt

inventarizācija

27.04.2022. 18:23

5.kolonna gaida savu uznācienu? Bet ko jūs gribējāt. Krievijas aģenti ir arī visi, kas okupācijas laikā savervēti mūsu VDK "čekas maisos", jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes kas neesot ņemamas vērā kā pierādījums, tā kā varot būt izrakstītas fiktīvi lai uzlabotu statistiku. Būtu dīvaini, ja Putins viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

Pieminekļa demontāžu

27.04.2022. 18:12

Uzvaras piminekli 8 vai 9 maijā jānogāž jo ir atzīts par bīstamu drūp un saplaisājis. Rīgā ceļi bēdīgā stāvoklī atradīsim pielietojumu seguma pildīšanai šis būtu kā salabot kādu posmu. Krievi daudzus gadus meloja un vel tagad melo par cilvēku upuriem un ka nešauj uz mierīgiem iedzīvotājiem Ukrainā.

Atbildēt

ha-ha

27.04.2022. 18:10

Nedrīkst aizmirst arī,ka 50 gados latvieši tika izdzīti caur izsūtījumiem,cietumiem,pionieriem,komjaunatni,dienestu okupantu armijā.Atteikšanās no dienesta draudēja ar cietumsodu,atteikums stāties komjaunatnē ar visas dzīves sagandēšanu.Tie, kuri kļuva par okupācijas armijas virsniekiem,lūdza uzņemt okupantpartijā izdarīja brīvpratīgu izvēli dažadu personīgu interešu vadīti un tādejādi kļuva okupantu sabiedrotie,par ko nav izjutuši nekādas neērtības,tieši otrādi,šī sadarbība radīja milzu iespējas pēc neatkarības atgūšanas un līdz šodienai bez sadarbības ar okupantiem nav iedomajams neviens politikas smagsvars.Tā ka pie 5.kolonas,okupācijas monumenta atbalstītajiem droši var pieskaitīt visu šo kontingentu, neatkarīgi no šodienai populāras retorikas,kura ir filigrāni izstrādata ilgajos sadarbības un pārvērtības gados.

Atbildēt

Ko teica krieviem Čūsku salas aizstāvji

27.04.2022. 18:06

Teiksim arī mēs tagad labi skaļi: jūs, 5.kolonna, ejiet nahui!

Atbildēt

Slava Ukrainai

27.04.2022. 18:04

Tik nevajag šos vel žēlot. Latvija ir latviešu gribi šeit dzīvot ievēro likumus un netaisi propagandu.Latvijā jārunā latviski oficiāla valoda viena un viss. Negribi runāt apgūt valodu tad nevajag celt traci un skriet pie krievfašistu cariņa žēloties krievus apspiež. Neviens neapspiež ja cilvēka rusfašista smadzenes ir sabojātas kā bunkeristam tad švaki un tādiem šeit Latvijā nav ko darīt. Šīs krievu partijas sen ir jālikvidē Latvijai tikai vien šmuces sagādā. Izrādās no Latvijas nodokļu maksātāju algām vel šiem līdzfinansējumus piešķir. Nav labi ka krievi ieņem Latvijā augstus amatus tas ir ar steigu jāmaina. Latvija latviešiem. Ukraina ukraiņiem. Krieviem sava krievu zeme. Bet propagandisti ir jālikvidē.

Atbildēt

agrais bez streipa

27.04.2022. 18:03

Arī latvieši bija plaši zināmi visā bijušajā padomijā kā idejiski un stingri tiesneši dažādās politiskās lietās. Lūk no tvnet portāla: "Čornobiļas lietas galvenais tiesnesis – latvietis;
..gan Čornobiļas tiesas process un verdikti, gan Brīzes iepriekšējie tiesas procesi, kuros viņš bargi tiesājis, piemēram, latviešu nacionālistus, “kas uzskatīja, ka Latvijai vajadzēja saglabāt sarkanbaltsarkano karogu. Augstākās tiesas tiesnesis Brīze pat dzirdēt negribēja, ka šis karogs pazīstams no sirmās senatnes”;
"Pēc nepilna gada sekoja PSRS ģenerālprokurora Rudenkova protests mūsu lietā par nesamērīgiem sodiem. Viņš prasīja samazināt tos uz pusi. Viens no retajiem gadījumiem, kad mūsu Augstākās tiesas plēnums to neņēma vērā."

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...