Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Z

25.02.2020. 00:29

Nezinu gan, vai kāds no Latvijas oficioziem, izņemot Vairu, ir rāves apmeklēt šos svētkus. Uzskatu, ja negrib apsveikt no sirds, tad nevajag braukt. Krievijai - priecīgus svētkus! Tie ir viņu svētki.

Atbildēt

Admirālis Togo

22.02.2020. 18:44

Kā es zģipīju kvieru floti cusimā:)

Atbildēt

to Mārtiņš

21.02.2020. 11:59

»

Mārtiņš

Latvija jau vienreiz pieļāva šo kļūdu - 1939.gadā piekāpjoties krieviem. Labāk par Čērčilu nepateiksi - You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war


Tikai vienu reizi, kad asinskārais alkašs un plānprātiņš, kurš sūtot savus tautiešus nāvē, pazaudēja impēriju, kur agrāk nekad nenorietēja saule, acīmredzot nebija pārdzēries, pateica taisnību: “We have killed the wrong pig!” Čemberlens atveda britiem mieru, bet Čerčils karu. Ja būtu rīkoti referendumi ne briti ne amerikāņi nebūtu izteikuši vēlēšanos karot un vergot Staļina kara mašīnai.
Par godu un karu teiciens labs. Kad 1936. gadā krievi iebruka Spānijā, eiropieši kopīgiem spēkiem varēja sagraut Absolūto ļaunumu, izbeigt visus komunistus, čekistus un armijas virsniekus, jo tad Rūzvelts un ASV cionisti vēl nebija tik pamatīgi apbruņojuši Staļinu, izvēlējās negodu un dabūja drausmīgo karu, kur tika nonāvēti desmitiem miljonu mierīgo iedzīvotāju, sagrautas pilsētas un kara netaisnīgais iznākums 1/3 cilvēces noveda pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta.

Atbildēt

fakts

21.02.2020. 09:34

Paskatiesinternetā, kā 9.maiju svin krievi Berlīn ē un 8.maiju Francijā.

Atbildēt

Mārtiņš

20.02.2020. 23:16

Latvija jau vienreiz pieļāva šo kļūdu - 1939.gadā piekāpjoties krieviem. Labāk par Čērčilu nepateiksi - You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.
Lai vai kas nedraudētu, vismaz gods būtu jāsaglabā.

Atbildēt

to nutak

20.02.2020. 14:11

»

nutak

ārstē savu iepuvušo ūdensgalvu dermoliberastu "ņedobitok


Liberasts, pakaļā drāztais Makrons brauks pie pederastu virsaiša, Putina, svinēt Staļina asiņaino uzvaru un liberaste, štazi kuce Merkele, droši vien arī.

Atbildēt

to lasītājs

20.02.2020. 14:03

»

Lasītājs

Amerikāņi Latvijā neko lielu neinvestēja! Arī tavā matuškā nē! Amerikāņi pārdeva taviem tautiešiem par zeltu


Pēc WWI un Pilsoņu kara, pēc tam, kad intelektuāļi bija nogalināti vai aizmukuši, kad bija iznīcināta zemniecība, jūs bijāt pliki un nabagi un badā. Bez amerikāņiem vācieši jūs, staļiniskos izdzimteņus pus gada laikā būtu norakuši Urālu kalnos un noslīcinājuši Japāņu jūrā. Abiem nolādētiem fiziskiem un morāliem kropļiem: Staļinam un Rūzveltam, kuri mūžīgi degs ellē, pat prātā nevarēja ienākt ka Hitlers ar tik niecīgiem spēkiem varētu uzbrukt. Tas bija izmisuma solis, kad atklājās, ka blusainie primāti gatavojas sagrābt Ploješti naftas laukus.
Beidz debilizēties no krievu fašistiskiem propagandoniem un palasi Suvorovu un Soloņinu!

Atbildēt

Lasītājs

20.02.2020. 13:34

»

to lasītājs

Bez amerikāņiem jūs, nolādētie staļiniskie izdzimteņi, skrandaiņi, būtu nosaluši un nosprāguši badā, Bez ASV miljardu investīcijām jums par prātā nebūtu ienācis kādam uzbrukt


Amerikāņi Latvijā neko lielu neinvestēja! Arī tavā matuškā nē! Amerikāņi pārdeva taviem tautiešiem par zeltu!
Investīcijas arī bija minimālas. Citādi Hitlers nebūtu sadomājies, jūs krievus, pusgadā iekarot un iznīcināt.

Atbildēt

Ceterum censo Mosquam esse delendam

20.02.2020. 12:53

»

Vēsturniex

Tā viš ir. Nevajadzēja angļiem un frančiem pieteikt Vācijai karu. Hitlers būtu paņēmis Dancigas koridoru, nu varbūt Silēziju un mierīgi gatavojies gājienam uz Maskavu. Franči par savu lepnību 1940.g. atrāvās pēc pilnas programmas. Nesaprotu, kā viņiem 1945.g. izdevās piesmērēties uzvarētājiem- jo Višī...


Lielbritānija un Francija, pateicoties savu vadoņu agresijai, pazaudēja milzu teritorijas visā pasaulē. Par to krietniem angļiem un francūžiem būtu jāuzrauj uz āķa visu lopu tuviniekus.

Atbildēt

to lasītājs

20.02.2020. 12:48

»

Lasītājs

Krievi vācieti uzvarēja, jo krieviem bija labāka tehnika. To Jūs komunikāņi negribat atzīt, kā arī Rietumi, jo rietumniekiem vienkārši kauns


Bez amerikāņiem jūs, nolādētie staļiniskie izdzimteņi, skrandaiņi, būtu nosaluši un nosprāguši badā, Bez ASV miljardu investīcijām jums par prātā nebūtu ienācis kādam uzbrukt.

Atbildēt

Vēsturniex

20.02.2020. 01:23

»

Autoram

"Un neviens arī nenoliedz, ka Minhenes vienošanās bija liktenīga kļūda un faktiski cūcība...


Tā viš ir. Nevajadzēja angļiem un frančiem pieteikt Vācijai karu. Hitlers būtu paņēmis Dancigas koridoru, nu varbūt Silēziju un mierīgi gatavojies gājienam uz Maskavu. Franči par savu lepnību 1940.g. atrāvās pēc pilnas programmas. Nesaprotu, kā viņiem 1945.g. izdevās piesmērēties uzvarētājiem- jo Višī Francija taču bija naciķu sabiedrotā.

Atbildēt

Niknais

19.02.2020. 15:23

ko tu te smeksti par maskavu, maita, paskaties vispirms, ko buržuāzistiski reakcionārā hunta dara ar Latviju un tās iedzīvotājiem!!!!

Atbildēt

kāds "brūnais mēris"?

19.02.2020. 11:05

»

Lasītājs

9. maijs ir PSRS uzvaras svētki pār brūno mēri Eiropā. Tikai PSRS, jo sabiedroto palīodzība bija ļoti niecīga


staļiniskais "ņedobitok"? Sarkanais mēris plosījās kopš 1917. gada un tikai pateicoties Vācijai, jums Staļina aziātiem - cilvēkēdājiem, neizdevās izrīt visu eiropiešu asinis. Bez ASV cionistu PSRS industrializācijā un militarizācijā investētiem miljardiem, ASV tehnoloģijām, inženieriem, kara materiāliem un visa pārējā, jūs, mūsu civilizācijas drausmīgākā antropoloģijas un demogrāfijas kļūda, joprojām artu zemi ar koka arkliem un nebūtu varējuši pat Baltijā iebrukt, bet šodien jūs jau vairs nemaitātu mūsu brīnišķīgās planētas gaisu, jo pateicoties dabīgai atlasei, civilizācijas attīstītākā daļa jūs jau sen būtu izstūmusi.

Atbildēt

Lasītājs

19.02.2020. 10:23

9. maijs ir PSRS uzvaras svētki pār brūno mēri Eiropā. Tikai PSRS, jo sabiedroto palīodzība bija ļoti niecīga.

Atbildēt

to Apim

19.02.2020. 09:05

»

Apim

Postcilvēks A.P. izsakās par postcilvēkiem. Kāda jēga to darīt


Postcilvēks, tas jau būtu homo sapiens nākamais līmenis. Smirdīgais staļiniskais lops, Priedītis, ir neandertālietis jeb nedacilvēks.

Atbildēt

smirdīgam pastalpiemīzējam uldim-muldim

18.02.2020. 20:12

»

smirdīgam vaņuškam

Nav tādas "rusofobijas", jo no jums, slimām, tumsonīgām, agonējošām "dohoģjagām", neviens nebaidās


"dohoģjaga" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi koprofili homo pederastus sūdabrāļi, kā tu.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 20:07

»

autoram

Vācija nav postā tāpēc, ka krieviem neizdevās izgriezt visas Eiropas tautas, kā bija plānots. Kas attiecas un denaci-fekāciju, Eiropa mostas un nacistisko valstu savienība, kā vienīgā iespēja izdzīvot, ir tuvākā Eiropas nākotne, jeb valdīs melnādaini krievvalodīgi pederasti. Krievijā dekomunizācija ...


Eiropa mostas, ha ha. Parīzē melnīgsnēja izskata ļaudis ir biežāk sastopami nekā eiropieši ., bet Merkele ir gatava laizīt Putina pēcpusi Vācijas uzņēmēju lobija iedvesmota ( nav skaidrs kāpēc to dara, ja jau taisās iet pensijā. Varbūt tāpēc, lai nodrošinātu sev un bērniem bezrūpīgu dzīvi). Vecajai Eiropai ir vāks. Vienīga cerība ir Austrumeiropas valstu savienība ar ASV atbalstu. Pastāv vēl diezgan miglaina cerība , ka Krievijā čekistiski mafiozais režīms tiks gāzts un varētu veidoties normālas attiecības, kaut gan personīgi tam neticu.

Atbildēt

autoram

18.02.2020. 19:52

»

Autors

Vācija arī tāpēc nav postā, ka tur tika veikta denacifikācija, atšķirībā no padomijas, kur dekomunizācija un lustrācija netika veikta


Vācija nav postā tāpēc, ka krieviem neizdevās izgriezt visas Eiropas tautas, kā bija plānots. Kas attiecas un denaci-fekāciju, Eiropa mostas un nacistisko valstu savienība, kā vienīgā iespēja izdzīvot, ir tuvākā Eiropas nākotne, jeb valdīs melnādaini krievvalodīgi pederasti. Krievijā dekomunizācija un lustrācija ir nonsens, jo krievi, tas ir kolektīvais staļins.
Polijā Eiropas renesanse ir sākusies.

Atbildēt

Mācīties vajadzēja, pirms rakstīt

18.02.2020. 19:31

»

Autors

Un kas man būtu jāmācās? To, ka Putins izgāzās kā veca sēta ar saviem "vēsturiskajiem atklājumiem" un "dzelžaini-loģiskajiem" secinājumiem?. Tak tas jau sen bija zināms


Par Putiniem nezinu, bet Jums vajadzētu izlasīt skolā neapgūto vēstures grāmatu.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 19:30

»

nezināt nav kauns

Kauns ar to plātīties. Lai sagrābtu Ungāriju, Čehoslovākiju, Balkānus un daļu Turcijas, asiņainam Koļanam II (tajos laikos vēl) bija vajadzīgs formāls konflikts un tam vislabāk derēja bratuškas, turku taisītie krievi - serbi. Cara ohrankas aģents, serbu fašistiskās organizācijas "Црна Рука" dalībnieks...


Savdabīgs notikumu traktējums. Nenāktu par ļaunu, ja tiktu pievienotas atsauksmes uz kādiem dokumentiem vai pētījumiem, kas apstiprinātu komentā teikto. Savādāk sanāk tāds bla,bla.
Attiecībā par Hitlera "ģēniju". Dažiem psihopātiem izdodas kaut kādā nesaprotamā veidā iespaidot apkārtējos. Feldmaršali Guderians un Manšteins savās atmiņu grāmatās atzīmē, ka Hitlera klātbūtnē nevarēja muti pavērt, lai tam oponētu, kaut gan iepriekš bija sagatavojuši pamatotus argumentus , lai atturētu virspavēlnieku-jefreitoru no aplamiem lēmumiem.

Atbildēt

autoram

18.02.2020. 19:19

»

Autors

Kaut arī uz Hitleru tiek karināti visi pasaules grēki, tomēr jāatdzīst, ka bija psihiski slims avantūrists, kuram sākotnēji vienkārši nenormāli veicās. Vāciju viņš būtu iegrūdis postā jebkura kombinācijā- ar Staļinu pret Rietumiem, ar Rietumiem pret Staļinu vai ka sanāca beigās- viens pret pus pasauli...


Hitlers izglāba ne tikai vāciešus, Eiropas tautas un pats sevi, jo viņu gaidīja liktenis, kādu piedzīvoja Kārlis Ulmanis un ne 45. bet daudz ātrāk, bet Eiropas tautas bija paredzēts iznīcināt vai padarīt pēc krievu atbaidošiem zvēru ģīmjiem un līdzības.
Vācija šodien nav nekādā postā, bet krievu pasaulītei gan tūlīt būs pīzģec.

Atbildēt

nezināt nav kauns

18.02.2020. 19:10

»

Autors

Taisnība, Vācijas teritoriju apgraizīja WWI rezultātā un uzlika vel papildus slogus Versaļas līguma rezultātā. Bet loģiski, jo Vācija tak bija zaudētāja. Tad jau būtu jāpēta jautājums , kurs vainīgs WWI uzsākšanai un Vācijai tur tālu nebija pēdējā loma. Cits jautājums, ka šādi pazemojoši miera nosacījumi...


Kauns ar to plātīties. Lai sagrābtu Ungāriju, Čehoslovākiju, Balkānus un daļu Turcijas, asiņainam Koļanam II (tajos laikos vēl) bija vajadzīgs formāls konflikts un tam vislabāk derēja bratuškas, turku taisītie krievi - serbi. Cara ohrankas aģents, serbu fašistiskās organizācijas "Црна Рука" dalībnieks, Gavrilo Princips, Sarajevā noslepkavoja Austroungārijas kroņprinci, lai Austroungārija nolemtu sodīt serbus un krievi varētu iejaukties. Lielie plāni izjuka, brīnišķīgā Stambula nesaucas Carjgrad un Zilās mošejas vietā nav krievu sātanistu templis, jo vācieši neatļāva darīt pāri saviem tautiešiem.
Ja karā nebūtu iejaukušies Francija un Lielbritānija un vēl ASV, karš būtu bijis ātrs, ar maziem cilvēku upuriem un Krievijas parakstīto kapitulācijas aktu kaut kur Urālu kalnos un tas būtu bijis pēdējais karš Eiropā.
Ja Hitlera ģēnijs nebūtu atkodis divu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, plānus, paverdzināt visu cilvēci, nebūtu konsolidējis vācu tautu un kaut daļēji sagatavojies karam, vēl līdz 1941. gada beigām sarkanarmieši būtu salauzuši visus Vestminsteres abatijas solus, izlakušu Porto vīna pagrabus un no Eifeļa torņa dirsuši uz parīziešu galvām, bet turpmāko 5 gadu laikā Eiropas civilizācija būtu beigusi pastāvēt.
Kas vainojams WWII sarīkošanā, vēl 1918. gadā savā poēmā
Мы на горе всем буржуям
Мировой пожар раздуем,
Мировой пожар в крови —
Господи благослови!
uzrakstīja Bloks, bet toreiz krievu negatīvā selekcija vēl pat nebija sasniegusi savu apogeju.
Ja nepietiek informācijas, iesaku izlasīt vismaz visu Suvorovu un Soloņinu.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 19:00

»

Mācīties vajadzēja, pirms rakstīt

Kas tad pienācās Polijai, Ungārijai no Čehoslovakijas? Un tādu jautājumu ir pusei Jūsu sarakstījumā


Un kas man būtu jāmācās? To, ka Putins izgāzās kā veca sēta ar saviem "vēsturiskajiem atklājumiem" un "dzelžaini-loģiskajiem" secinājumiem?. Tak tas jau sen bija zināms.

Atbildēt

!

18.02.2020. 18:46

»

pamuļķim

Protams atceros, bet tu, debilizējoties no krievu MZL (masu zombēšanas) tos nekad neesi zinājis


Ko tu idiot vari atcerēties, ja neko nevari!Tev sūdi galvā!

Atbildēt

Uldis

18.02.2020. 18:44

»

to Q

Jūsu, civilizācijas atkritumu, pēc cilvēku asinīm izslāpušo staļinisko izdzimteņu, noziegums bija tas, ka Latvija, kura 39. - 40. gadā savā ekonomiskā attīstībā Eiropā bija krietni virs vidējā un ar procentuāli lielāko studentu skaitu, iebrūkot Ordas orkām, tika atsviesta atpakaļ uzreiz par gadiem 40...


Atkal tas bābiski histēriskais rusofobs muldis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 18:41

Kaut arī uz Hitleru tiek karināti visi pasaules grēki, tomēr jāatdzīst, ka bija psihiski slims avantūrists, kuram sākotnēji vienkārši nenormāli veicās. Vāciju viņš būtu iegrūdis postā jebkura kombinācijā- ar Staļinu pret Rietumiem, ar Rietumiem pret Staļinu vai ka sanāca beigās- viens pret pus pasauli. To saprata arī vācu virsniecība, kas sarīkoja vismaz 10 atentāta mēģinājumus un Štaufenberga rīkotais ir tikai viens no tiem.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 18:32

»

Autoram

"Un neviens arī nenoliedz, ka Minhenes vienošanās bija liktenīga kļūda un faktiski cūcība...


Taisnība, Vācijas teritoriju apgraizīja WWI rezultātā un uzlika vel papildus slogus Versaļas līguma rezultātā. Bet loģiski, jo Vācija tak bija zaudētāja. Tad jau būtu jāpēta jautājums , kurs vainīgs WWI uzsākšanai un Vācijai tur tālu nebija pēdējā loma. Cits jautājums, ka šādi pazemojoši miera nosacījumi varēja dot negatīvu rezultātu, kas arī notika un ļāva nacistiem izmantot vāciešu pazemoto nacionālo pašlepnumu varas iegūšanai. Beigās jau Versaļas organizētāji saprata, ka pāršāvuši pār strīpu un tas var būt skaidrojums, kāpēc izrādīja Hitleram pretimnākšanu, cerot ka pēc Sudetu okupācijas Hitlera apetīte būs apmierināta, bet laikam nebija lasījuši Mein Kampf, savādāk nebūtu lolojuši šādas ilūzijas.
Attiecībā par Sudetu apgabalu. Sākot ar 13.gadsimtu šo Čehijas apgabalu sāka apdzīvot etniskie vācieši. Šis apgabals vēsturiski nekad nav piederējis Vācijai. Austroungārijas impērijā, kura ietilpa arī Čehija, vāciešiem bija priviliģēts stāvoklis, kas ,protams nepatika čehiem, kur arī meklējams konflikta sākums. Pēc Austrijas anšlusa Vācija sāka mērķtiecīgi veicināt šī konflikta saasināšanos. Britu un franču spiediena rezultātā čehi piekrita piešķirt šim apgabalam plašu autonomiju, taču Hitleru tas vairāk neapmierināja. Vēl vairāk, Hitlers pat nebija īpaši priecīgs par Minhenē panākto vienošanos, jo gribēja paradīt pasaulei Vērmahta ieroču spēku. Pie tam runa vairs negāja tikai par Sudetiem , bet par visu Čehoslovākiju. 1938.gad maijā Hitlers apstiprina plānu par visas Čehoslovakijas okupāciju (plāns Grjun). Sudetu okupāciju bija jāpabeidz līdz oktobrim.

Atbildēt

Autoram

18.02.2020. 17:34

»

Autors

Vispār jau mana raksta 2 lpp apjomā uzdevums nebija aptvert visus WWII notikumus , ko pat vienā monogrāfija nav iespējams izdarīt . Žēl , ka to nepamanīji. Runa bija par konkrētu lietu- V.Putina mēģinājumiem sagrozīt vēsturi . Cilvis ķeras pie jautājumiem par kuriem nav dziļāku zināšanu un publiski ...


"Un neviens arī nenoliedz, ka Minhenes vienošanās bija liktenīga kļūda un faktiski cūcība"
-------------
"Cūcība", ka vācieši atguva savu zemi, ko WWI agresori tiem bija atņēmuši? Kā nosaukt to, ka Eiropas sabiedrība pēc krievu 1936. gada iebrukuma Spānijā, to norija, tā vietā, lai kopīgiem spēkiem pēdējo sarkanarmieti, komunistu, komisāru un NKVDešņiku noslīcinātu Japānu jūrā, jo tad vēl fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts nebija Staļinu tik pamatīgi apbruņojis, kā 1941. gadā un cilvēce būtu izvairījusies no drausmīgā kara?
Čemberlens atveda britiem mieru, bet alkašam Čerčilam bija tik zvērīgs naids pret vācu valsti un tautu, ka viņam nekas nebija pretī sūtīt suņa nāvē savus tautiešus un pazaudēt impēriju, kur līdz tam nekad nenorietēja saule. Ja būtu rīkots referendums, 70% nekādi nebūtu piekrituši liet asinis par nodzērušos plānprātiņa ambīcijām.

Atbildēt

to Q

18.02.2020. 17:20

»

Q

Kremļa lielākais noziegums ir tas , ka 70-80 gados Latviešu tauta sasniedza savu augstāko dzīves līmeni, attīstījās latviešu zinātne, māksla un sports, bija pozitīvs tautas pieaugums, attīstīta lauksaimniecība , rūpniecība, no tā visa palikušas tikai atmiņas


Jūsu, civilizācijas atkritumu, pēc cilvēku asinīm izslāpušo staļinisko izdzimteņu, noziegums bija tas, ka Latvija, kura 39. - 40. gadā savā ekonomiskā attīstībā Eiropā bija krietni virs vidējā un ar procentuāli lielāko studentu skaitu, iebrūkot Ordas orkām, tika atsviesta atpakaļ uzreiz par gadiem 40. Krievu oficieru - deģenerātu kuces ar no latviešu un žīdu veikalos nolaupīto uzvilkto sieviešu apakšveļu, gāja uz ballēm. Staļina sarīkotā WWII pravoslavnutijie mongoloīdi noslepkavoja ceturto daļu Latvijas iedzīvotāju.
Kas smirdīgās fašistu cūkas iebruka Gruzijā, pirmās marodieru trofejas, protams, bija nauda, pēc tam vīna veikali un vēl bidlas, kas visu mūžu bija dirsušas zemē izraktā bedrē, kur bieži vien arī noslīka, no gruzīnu mājām salaupījās līdz tam neredzētos atejpodus.

Atbildēt

Q

18.02.2020. 14:26

Kremļa lielākais noziegums ir tas , ka 70-80 gados Latviešu tauta sasniedza savu augstāko dzīves līmeni, attīstījās latviešu zinātne, māksla un sports, bija pozitīvs tautas pieaugums, attīstīta lauksaimniecība , rūpniecība, no tā visa palikušas tikai atmiņas!

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 13:54

»

ha-ha

1) Autor, tu un trollis, kas lamājas, kas visā atbalsta tevis rakstīto un pat Trampu netieši sauc par padirseni, esat viena un tā pati persona...


Vispār jau mana raksta 2 lpp apjomā uzdevums nebija aptvert visus WWII notikumus , ko pat vienā monogrāfija nav iespējams izdarīt . Žēl , ka to nepamanīji. Runa bija par konkrētu lietu- V.Putina mēģinājumiem sagrozīt vēsturi . Cilvis ķeras pie jautājumiem par kuriem nav dziļāku zināšanu un publiski izsaka spriedumus balstītus uz atsevišķiem, no konteksta izrautiem dokumentiem, un kā rezultātā izliek sevi par apsmieklu. Labāk saviem pietuvinātajiem propogandistiem un vēsturniekiem būtu to atstājis. Tāpat nekur nemēģinu attaisnot rietumvalstis. Un neviens arī nenoliedz , ka Minhenes vienošanās bija liktenīga kļūda un faktiski cūcība (vienošanās parakstīšanas laikā Čehoslovākijas pārstāvis tika turēts aiz durvīm).
Par to ,ka briti uzmeta pēc kara poļus , kas palīdzēja cīņā pret nacistiem, par poļu valdības galvas ģenerāļa V.Sikorska mīklaino nāvi virs Gibraltāra un dažam citam lietām plānoju rakstu, ja laiks atļaus.
PS. Šis ir mans, liekas ka trešais koments, tā kā par pārējiem neatbildu.

Atbildēt

ha-ha

18.02.2020. 12:47

»

Autors

Lūdzu uzraksti. Ja raksts būs argumentēts, tad labprāt pieslēgšos diskusijai. Iesākumā gan atgādināšu, ka genocīds pret baltiešiem (šeit neiet runa par ebrejiem), ja tāds tiešām bija nacistu plānos, realizēts netika. Diez vai latviešu piespiedu izvešanu uz Vāciju var saukt par genocīdu, ņemot vērā to...


1) Autor, tu un trollis, kas lamājas, kas visā atbalsta tevis rakstīto un pat Trampu netieši sauc par padirseni, esat viena un tā pati persona?
2) Ja tu raksti objektīvi, tad tev jāmin dažādi vēsturiski fakti,( piemēram, ka latvieši karā zaudēja ap 700 000 cilvēkus ...)ja tu izrauj no vēsturiskā konteksta vienu notikumu vai faktu un ar šo faktu vispārini, tad tad to sauc par demagoģiju vai propagandu.
3) Tu taču esi izaudzis no autiņiem un saproti, ka vienmēr pastāv vēsturiskais konteksts. Kas notika tai laikā. Anglijā nēģerus turēja zoodārzā, Amerikā viņus šāva kukluksklans, Spānijā valdīja Franko, Francijā darbojās giljotīna....
Jā, Krievijā beidzās asiņainais pilsoņu karš, jā Ruzvelts un Čerčils devās uz Jaltu, lai draudzīgā gaisotnē vienotos ar Staļinu par pēckara robežām, tai skaitā Baltijas.
4) Karš. Var atainot jebkuru notikumu, gan krievu, gan vācu zaldātu izpildījumā. Taču tas, objektīvi ņemot, nedod tiesības
ar vienu notikumu vispārināt karu kopumā. Kur Hirosima, Drēzdene, kur japāņu eksperimenti, kur miljoni ķīniešu un arī 27 miljoni krievu?

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 12:32

»

autoram

Ja sāksi diskutēt ar staļinisko kropli par viņa samurgotām tēmām un pieļausi kaut niecīgāko iespēju, ka Vācija būtu varējusi sarīkot etnocīdu, līdzīgu "Baigam gadam", tad jau esi nonācis ienaidnieka pusē


Ir novērots, ka ļaudis cenšas lasīt un klausīties to , kas atbilst viņu uzskatiem tādā vai citādā jautājuma un ignorēt to , kas tam neatbilst.. Tas nozīme , ka trūkst apņēmības atzīt savas kļūdas un maldus, ja tādi ir bijuši. Personīgi man ir izveidojies skats uz WWII un ar to saistītiem jautājumiem iepazīstoties ar dažādiem viedokļiem. Neviens jau neliedz šajā portālā publicēt argumentētus viedokļus vai rakstus. Pagaidām tikai redzu tupus “uzbraucienus”, kā to dara tas “ visu jomu speciālists” A.Priedītis un viņam līdzīgie.

Atbildēt

autoram

18.02.2020. 12:09

»

Autors

Lūdzu uzraksti. Ja raksts būs argumentēts, tad labprāt pieslēgšos diskusijai. Iesākumā gan atgādināšu, ka genocīds pret baltiešiem (šeit neiet runa par ebrejiem), ja tāds tiešām bija nacistu plānos, realizēts netika. Diez vai latviešu piespiedu izvešanu uz Vāciju var saukt par genocīdu, ņemot vērā to...


Ja sāksi diskutēt ar staļinisko kropli par viņa samurgotām tēmām un pieļausi kaut niecīgāko iespēju, ka Vācija būtu varējusi sarīkot etnocīdu, līdzīgu "Baigam gadam", tad jau esi nonācis ienaidnieka pusē.

Atbildēt

Puļķis

18.02.2020. 11:46

»

pamuļķim

Vari rakstīt, ka divreizdivi ir pieci, ka zeme ir plakana, ka saule riņķo apkārt zemei, kas krievu bidļjaķinai liekas normāli, es pat netaisos pārliecināt par pretējo


Pasaki to āboltiņi, lembergam, šķēlem škeseram un dombravam ar dzintaru, jā vēl rimševicam un citiem ha ga ha

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 11:42

»

ha-ha

Uzrakstīšu, ka Sarkanā Armija novērsa Hitlera plānoto genocīdu pret Austrumu tautām, tai skaitā latviešiem, tā uzreiz amerikāņu tautai nāksies tērēties troļļa apmaksai, kas to pilnībā noliegs


Lūdzu uzraksti. Ja raksts būs argumentēts, tad labprāt pieslēgšos diskusijai. Iesākumā gan atgādināšu, ka genocīds pret baltiešiem (šeit neiet runa par ebrejiem), ja tāds tiešām bija nacistu plānos, realizēts netika. Diez vai latviešu piespiedu izvešanu uz Vāciju var saukt par genocīdu, ņemot vērā to, ka izvestie un tur palikušie uz patstāvīgu dzīvi pēc WWII īpaši to nenožēloja. Toties reālu genocīdu pret baltiešiem realizēja padomju okupanti 1940. un 1949. gadā. Par to, kā tika veikta Rietumos kara laikā nokļuvušo PSRS pilsoņu un emigrantu piespiedu atgriešana uz PSRS “laimes zemi” der uzrakstīt atsevišķu rakstu. Viens jau bija publicēts šajā portāla labu laiku atpakaļ ar nosaukumu “Jaltā pārdotie”- https://www.pietiek.com/raksti/jalta_pardotie

Atbildēt

pamuļķim

18.02.2020. 11:30

»

ha-ha

Uzrakstīšu, ka Sarkanā Armija novērsa Hitlera plānoto genocīdu pret Austrumu tautām, tai skaitā latviešiem, tā uzreiz amerikāņu tautai nāksies tērēties troļļa apmaksai, kas to pilnībā noliegs


Vari rakstīt, ka divreizdivi ir pieci, ka zeme ir plakana, ka saule riņķo apkārt zemei, kas krievu bidļjaķinai liekas normāli, es pat netaisos pārliecināt par pretējo.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...