Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Slava Staļinam un komunistiem!

17.02.2020. 18:34

»

>plānprātiņam

Plānprātiņ! Ja 2.pasaules karā nebūtu uzvarējusi PSRS, bet Vācija, tad Tu te vis datortaustiņus neklabinātu, tāpēc, ka vispār nebūtu piedzimis...


Man arī prieks, ka pašu izraisītājā karā uzvarēja PSRS un prieks, ka pie varas nāca osetīns Staļins, kurš pēc 1945.gada PSRSu padarīja par vergu un nabagu valsti, un paldies Staļinam, ka viņš cietumos iznīcināja vēl 20 miljonus krievu noziedznieku.
Kopā krievu-vāciešu kara rezultātā tika iznīcināti 50 miljoni krievu. Šī iznīcināšana turpinājās līdz 1991.gadam.

Atbildēt

>plānprātiņam

17.02.2020. 18:27

»

plānprātiņ!

Liberasti ir Merkele un Makrons, kas, droši vien, piedalīsies Putina rīkotā Staļina asiņainās uzvaras pār cilvēcību un veselo saprātu, kas noveda 1/3 cilvēces pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, slavināšanas pasākumā. Nav izslēgts, ka liberasts - pederasts, Makrona zilais draudziņš Trudo, arī piedalīsies...


Plānprātiņ! Ja 2.pasaules karā nebūtu uzvarējusi PSRS, bet Vācija, tad Tu te vis datortaustiņus neklabinātu, tāpēc, ka vispār nebūtu piedzimis!

Vēstures zinātņu doktors Kārlis Kangeris ir Vācijas arhīvos atradis fašistu plānus latviešus iznīcināt kā nevērtīgu tautu. Tas notiktu pēc fašistu uzvaras II Pasaules karā.
Hitlers bija uzdevis stratēģiski gādāt par iekaroto tautu un zemju apsaimniekošanu Austrumu okupēto teritoriju valsts ministram Alfrēdam Rozenbergam. No viņa attieksmes lielā mērā bija atkarīga mūsu tautas nākotne pēc kara.
Kā zināms, Rozenbergs ir „mūsējais”. Viņš dzimis Igaunijā, mācījies Rīgā. Ziņojumos fīreram viņš salīdzina igauņus un latviešus. Vadās no savas pieredzes. Igauņi tiek raksturoti kā prasmīga, taupīga un visādā ziņā godīga tauta. Savukārt latviešiem esot nepilnvērtības komplekss. Viņi nav pelnījuši reiha saudzīgi organizētu nākotni. To ir pelnījuši tikai igauņi.

Atbildēt

protams

17.02.2020. 18:27

»

Kāpēc Staļins ļāva uzbrukt Krievijai hitleriskajai Vācijai,

zinot, ka tiek gatavots uzbrukums? Jo bija zināms, kas izraisīja un organizēja 2 PK. ASV. Staļina rīcībā bija slepana informācija par to, ka ASV gatavojās vienai no karojošām pusēm palīdzēt, lai kara posts būtu lielāks. ASV bezjēdzīgi, jau karam beidzoties, no zemes virsas ar bumbvedējiem noslaucīja...


Bez ASV cionistu miljardu lielām investīcijām, tehnoloģijām, inženieriem, kara materiāliem un visa pārējā, Krievijā joprojām artu zemi ar koka arkliem un tā nebūtu uzdrīkstējusies pat Baltijā iebrukt.
ASV, melīgais kuces bērns, vēl kad Staļins ar Hitleru bija formāli draugi, iesaistījās karā, bumbojot Vācijas kara rūpnīcas un apgādājot ar visu vajadzīgo karojošo Lielbritāniju.

Atbildēt

nesapratu

17.02.2020. 18:18

»

Arturs Priedītis - Nācijas kroplis

Nācijas kroplis (NK) Arturs Priedītis, kā izbijis čekas stukačs, izliekas muļkis un izliekas nezinām, ka 2.Pasaules karu uzsāka krievi kopīgi ar vāciešiem...


1. Kāpēc nācijas kroplis? Normāls krievs, kurš vienkārši ir drusku vairāk lasījis nekā pārējā bidlomasa, bet tik pat zvērīgs visa dzīvā uz planētas nīdējs.
2. Varbūt tomēr ne kopīgi ar vāciešiem, bet gan 1936. gadā, iebrūkot Spānijā un ja nebūtu Franko ģēnijs un spāņu tautas konsolidācija un Spānija būtu kritusi, tai sekotu Francija un tad spāņu un franču komunisti, kopā ar jebkādas cilvēcības pazīmes zaudējušiem Ordas orkiem, būtu visu Eiropu izgriezuši vēl kādā 1937 - 38. gadā.
3. Ja "krievu zemcilvēki" sēdētu savās sādžās un nodarbotos ar pašu lietām, bet nealktu pierīties cilvēku asiņu, tad viņi nebūtu krievu zemcilvēki, bet gan normāla labsirdīga attīstīta Eiropas tauta.

Atbildēt

Kāpēc Staļins ļāva uzbrukt Krievijai hitleriskajai Vācijai,

17.02.2020. 18:12

zinot, ka tiek gatavots uzbrukums? Jo bija zināms, kas izraisīja un organizēja 2 PK. ASV. Staļina rīcībā bija slepana informācija par to, ka ASV gatavojās vienai no karojošām pusēm palīdzēt, lai kara posts būtu lielāks. ASV bezjēdzīgi, jau karam beidzoties, no zemes virsas ar bumbvedējiem noslaucīja Drēzdeni ar 40 000 civiliedzīvotājiem. 2. PK mērķis bija iznīcināt Krievijas un Vācijas ekonomikas un iedzīvotājus. Staļins nogaidīja, lai Hitlers iznīcina cik iespējams daudz cilvēku no Krievijas armijas. ASV iesaistījās tikai Staļingradas aplenkuma kulminācijā. Līdz ar to palīdzot sakaut hitlerisko Vāciju. Jau 1944. gadā žīdu cionisti nodibināja SVF - starp. valūtas fonds, lai valstis uzsēdinātu uz parādu adatas pēckara periodā.

Kapitālisms ir neizdibināms jautājums, jo PSRS valsts forma bija valsts kapitālisms.

Atbildēt

plānprātiņ!

17.02.2020. 18:07

»

Raksta autor!

Vai laikā, kad Jūs driķelējāt šo "ŗakstu", Jums gadījumā ar dunci pie rīkles nestāvēja kāds rietumu liberasts? Bet ja nē, un Jūs to visu esat samurgojis pats, pēc Rietumu pašlaik sagrozītās vēstures parauga, tad vienīgais secinājums, ka nozombējums Jums ir pēdējā stadijā


Liberasti ir Merkele un Makrons, kas, droši vien, piedalīsies Putina rīkotā Staļina asiņainās uzvaras pār cilvēcību un veselo saprātu, kas noveda 1/3 cilvēces pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, slavināšanas pasākumā. Nav izslēgts, ka liberasts - pederasts, Makrona zilais draudziņš Trudo, arī piedalīsies, jo kur gan vislabāk pederastiem sapulcēties, kā pederastijas un sadisma metropolē pie pederastu virsaiša?

Atbildēt

vispār jau

17.02.2020. 18:05

»

Autors

Priedīša k-gs, lūdzu konkretizēt, kur manā rakstā ir vēstures kropļošana


pat latvānijas pamuļķu nozākātajos padomju laikos netika atbildēts anonīmiem stukačiem.

Atbildēt

Arturs Priedītis - Nācijas kroplis

17.02.2020. 18:02

»

Arturs Priedītis

Latviešu postcilvēku miljons nekad nesapratīs, ka padomju armija izglāba nevērtīgo latviešu tautu no nacistu plāna - latviešu holokausta. Tas, pirmkārt. Otrkārt, latviešu postcilvēku miljons nekad neatzīs, ka latviešu tautas kultūrā kulminācija tika sasniegta XX gs. 70.gados - padomju laikā.Treškārt...


Nācijas kroplis (NK) Arturs Priedītis, kā izbijis čekas stukačs, izliekas muļkis un izliekas nezinām, ka 2.Pasaules karu uzsāka krievi kopīgi ar vāciešiem.
Latviešu tauta zeltu un plauktu, ja krievu zemcilvēki sēdētu savā sādžā un nenodarbotos ar kaimiņu tautu un kaimiņu zemju okupēšanu.

Atbildēt

Raksta autor!

17.02.2020. 17:39

Vai laikā, kad Jūs driķelējāt šo "ŗakstu", Jums gadījumā ar dunci pie rīkles nestāvēja kāds rietumu liberasts? Bet ja nē, un Jūs to visu esat samurgojis pats, pēc Rietumu pašlaik sagrozītās vēstures parauga, tad vienīgais secinājums, ka nozombējums Jums ir pēdējā stadijā!

Atbildēt

?!

17.02.2020. 17:39

»

!

Šitais labs


kas tavējiem nepielec,nevajadzēja 1944 aizmukt,ka kājas vien zibēja?!

Atbildēt

kaķa lāsti

17.02.2020. 17:38

»

!

Šitais labs


debesīs nekāpj, bet nedacilvēka, staļiniskā izdzimteņa Priedīša, paziņojumiem nav svara.

Atbildēt

tomēr

17.02.2020. 17:35

»

tad jau redzēsim, kam noziedznieki draugi

...............................staļins hitlers putins


par visu varu, pieminot Hitleru, gribi leģitimizēt kremļa noziegumus! Ja Hitlers arī nebija tas gaišākais tēls, bez viņa bija daudz lielāki agresori, kā Rūzvelts, Čerčils, Mao, Ho Ši Min, Kim Irsen, Kim Čenir, Kim Čonin, Pol Pot un citi.

Atbildēt

hm

17.02.2020. 17:29

»

2- 3% pasaules padibeņu

Noteikti nesastādīs cilvēces lielāko daļu, bet ja Trampa kungs vēl piedraudēs ar sankcijām "pobedobesijas" dalībniekiem, gribētāju kopā ar Putinu ar lapkjām strēbt skābo kāpostu zupu, nesalasīsies pat 0.5% tirānu


Tavs augstākais priekšnieks - Tramps taču arī ir saņēmis ielūgumu ierasties uz svinībām!
Ja nu viņš ierodas? Atteicies taču nav! Vai nav bail, ka visus, kas viņu apsaukājuši par padibeni, izlidinās no siltām vietiņām.
Bērni, ģimene.... aldziņa.

Atbildēt

pietieklapsītāj, lasi likumus

17.02.2020. 17:27

KRIMINĀLLIKUMS

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādu pašu darbību, ja to izdarījusi personu grupa vai valsts amatpersona, vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks vai ja tā izdarīta, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem vai ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Atbildēt

2- 3% pasaules padibeņu

17.02.2020. 17:22

»

hm

9. maija svinībās Krievijā ar valstu prezidentiem varētu būt pārstāvēta cilvēces lielākā daļa


Noteikti nesastādīs cilvēces lielāko daļu, bet ja Trampa kungs vēl piedraudēs ar sankcijām "pobedobesijas" dalībniekiem, gribētāju kopā ar Putinu ar lapkjām strēbt skābo kāpostu zupu, nesalasīsies pat 0.5% tirānu.

Atbildēt

hm

17.02.2020. 17:10

9. maija svinībās Krievijā ar valstu prezidentiem varētu būt pārstāvēta cilvēces lielākā daļa.
Tas, runājot par šī pasākuma vispasaules nozīmību.

Atbildēt

tad jau redzēsim, kam noziedznieki draugi

17.02.2020. 16:59

...............................staļins hitlers putins

Atbildēt

Žulis

17.02.2020. 16:58

Domāju, ka nekāda 9.maija svinību izmantošana par līdzekli Kremļa noziegumu leģitimācijai nesnāktu, ja vien tie "valstu līderi", līdzīgi kā savulaik mūsu VVF, neskrietu pēc Putina svilpiena tos svētkus uz Maskavu svinēt.

Atbildēt

kādā otrā grāvī?

17.02.2020. 16:49

»

nevajag braukt vēstures otrā grāvī

Par Polijas izdarībām 38.gadā pret Čehoslovākiju un arī pret Lietuvu, es tik pozitīvās domās neesmu. Polijas ultimāts Lietuvai ar pirms un sekojošām darbībām, par to poļiem paldies jāsaka


Vēl pirmā tu esi līdz nāsīm dūņās. Polijas un Lietuvas un Polijas un Čehoslovākijas attiecībām nav nekāda sakara ar visbaisāko noziegumu pret cilvēci, ko ar ASV cionistu atbalstu īstenoja visu krievu krievs, izdzimtenis ar saaugušiem kāju pirkstiem un nokaltušo roku, Staļins.

Atbildēt

vai nu tu

17.02.2020. 16:44

»

...

Rūdolfs Hes bija žīds.Ka Aušvices komendants bija atbildīgs par žīdu pārsūtīšanu no Aušvices uz Palestīnu.Tas nav viņa vienīgais nopelns cionisma laba,bija daudzi citi ,,varoņdarbi


esi pilnīgs idiots, vai arī centies leģitimizēt Staļina un krievu fašistisko izdzimteņu noziegumus pret cilvēci. ASV cionisti kopš 1927. gada industrializēja Krieviju un apbruņoja planētas drausmīgāko briesmoni, Staļinu, cerībā kopā sagrābt un paverdzināt visu planētu. Redzu, tev smadzenes galīgi sagājušas klīsterī no krievu propagandas, ka neatšķir vācu lidotāju Hesu, no Aušvices komendanta Hesa.
Žīdu pārsūtīšana uz Palestīnu būtu bijis humāns pasākums, bet taisnīgāk tos būtu bijis repatriēt uz Krieviju, ko nepieļāva Staļins.

Atbildēt

nevajag braukt vēstures otrā grāvī

17.02.2020. 16:38

Par Polijas izdarībām 38.gadā pret Čehoslovākiju un arī pret Lietuvu, es tik pozitīvās domās neesmu. Polijas ultimāts Lietuvai ar pirms un sekojošām darbībām, par to poļiem paldies jāsaka?

Atbildēt

...

17.02.2020. 16:30

»

to ...

Par izcilo vācieti Rūdolfu Hesu tu zini tik vien, cik esi sagrābstījies no padumjām mācību grāmatām un PBAnāla un RT


Rūdolfs Hes bija žīds.Ka Aušvices komendants bija atbildīgs par žīdu pārsūtīšanu no Aušvices uz Palestīnu.Tas nav viņa vienīgais nopelns cionisma laba,bija daudzi citi ,,varoņdarbi,,.

Atbildēt

to ...

17.02.2020. 16:20

»

...

Kāda atšķirība,Hes vai Putins,abi sadistiski žīdu cionisti


Par izcilo vācieti Rūdolfu Hesu tu zini tik vien, cik esi sagrābstījies no padumjām mācību grāmatām un PBAnāla un RT.

Atbildēt

to Q

17.02.2020. 16:17

»

Q

Autoram ieteiktu apmeklēt galvas dakteri, bet diez vai ko varēs labot, kā man zināms ,iedzimta plānprātība nav ārstējama


Pat nespēju iedomāties, ka tumsonīgā, sātana apsēstā un pederastijas pārņemtā krievu pasaulīte spētu nokāpt no Putanika, kas to ved uz elli klausīties Aleksandrova orķestri un liso krievu pederastu, Kabzdonu.

Atbildēt

Arnolds Bebra dēls

17.02.2020. 16:15

Atkal tā Ilga Kreituse jau iznesusies ēterā!

Atbildēt

nacisms

17.02.2020. 16:11

»

...

Veca dziesma,veca.Inteliģentajam Priedītim takšu vajadzēja saprast ka nacisms,komunisms un cionisms ir viens un tas pats,latvieši visu laiku ir viena un tā paša zvēra nagos,mainās tikai nosaukumi.Tagad zvēra vārds ir demokrātija,no vārda dēmons


Tā ir stāja, tā ir atbildība, tā ir mīlestība pret savu tautu un cieņa pret pārējām, atšķirībā no drausmīgākiem fašistu veidiem: rusisma, cionisma, komunisma un nēģeru rasisma.
Neliksi taču vienos svara kausos izcilo vācu lidotāju, nacistu Rudolfu Hesu, ar mazo paranoidālo sadistisko masu slepkavu, pedofīlu un staļina pielūdzēju, Putinu.

Atbildēt

to Arturs Priedītis

17.02.2020. 16:05

»

Arturs Priedītis

Latviešu postcilvēku miljons nekad nesapratīs, ka padomju armija izglāba nevērtīgo latviešu tautu no nacistu plāna - latviešu holokausta. Tas, pirmkārt. Otrkārt, latviešu postcilvēku miljons nekad neatzīs, ka latviešu tautas kultūrā kulminācija tika sasniegta XX gs. 70.gados - padomju laikā.Treškārt...


Vācu armija 1941. 22. jūnijā, izdarot preventīvo uzbrukumu, izglāba ne tikai latviešus, bet arī pārējās Eiropas tautas no jums, staļiniskiem civilizācijas atkritumiem, blusainiem asinskāriem izdzimteņiem.
p.s Postcilvēks vēl nav izveidojies, bet jūs nedacilvēki - subhuman, "dohoģjagas "gan vēl pagaidām smirdiet uz mūsu mīļās pasaules.

Atbildēt

...

17.02.2020. 15:36

»

Arturs Priedītis

Latviešu postcilvēku miljons nekad nesapratīs, ka padomju armija izglāba nevērtīgo latviešu tautu no nacistu plāna - latviešu holokausta. Tas, pirmkārt. Otrkārt, latviešu postcilvēku miljons nekad neatzīs, ka latviešu tautas kultūrā kulminācija tika sasniegta XX gs. 70.gados - padomju laikā.Treškārt...


Veca dziesma,veca.Inteliģentajam Priedītim takšu vajadzēja saprast ka nacisms,komunisms un cionisms ir viens un tas pats,latvieši visu laiku ir viena un tā paša zvēra nagos,mainās tikai nosaukumi.Tagad zvēra vārds ir demokrātija,no vārda dēmons.

Atbildēt

lauķis

17.02.2020. 15:23

Šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā izmanto arī t.s. demokrātiskā pasaule,un izmantoti tiek kā vieni tā otri,uzvarētāju nav,ir tikai upuri.Toties izredzētie valda gan viena gan otrā pusē.

Atbildēt

Q

17.02.2020. 15:16

Autoram ieteiktu apmeklēt galvas dakteri, bet diez vai ko varēs labot, kā man zināms ,iedzimta plānprātība nav ārstējama!

Atbildēt

?!

17.02.2020. 15:12

sorosnažuk āksta murgojums,bet tas jau neko nenozīmē,SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA ko vēlēsies to arī atzīmēs un eiropa un janki ieklausīsies.Jau ukropabanderiju,izņemot polus un tribaltus,neviens neklausās.Tā vis ir.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...