Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sadales tīklam jau elektrība ir tumša lieta, kas gaiši spīd

26.01.2023. 21:11

Kā tad tas Sadales tīkls var atbildēt par tik sarežģītu lietu kā elektrību, ja pat elementāru matemātiku nav apguvuši. Kas tad tie par aprēķiniem, kurus sabiedrības spiediena ietekmē var samazināt uz pusi? Varbūt, ka var samazināt vēl vairāk?

Atbildēt

Ietekmes sfēras

26.01.2023. 13:53

»

We respect your privacy

Bet nepateica būtiskāko, ka vainīgi ir krievi, Krievija un Puķins


Bez Putina bandas jumta viņi pat pārlauztu šiliņu neiedrošinātos paņemt no tautas.

Atbildēt

minna

26.01.2023. 13:18

»

qwerty

Varbūt kāds zin kur var noskatīties filmu ASTOŅKĀJIS


Domburšovā saskatāmi 8-kāja zemākie līmeņi....kuriem pietiek ar simt taukšķiem gadā......un cik saprotami visu pastāsta viens otram....bet TV skatītājiem nekāda skaidrojuma par pašu problēmām,kuras risina kā bosi liek un tad skaidros arī skatītājiem...bet bišķin vēlāk

Atbildēt

We respect your privacy

26.01.2023. 13:16

»

No vakardienas Domburšova

Bija redzami latvju bāļeliņu rijīgie purni, kuri negausīgi barojas kā lopi, un tāpēc elektrības rēķini ir tik augsti


Bet nepateica būtiskāko, ka vainīgi ir krievi, Krievija un Puķins!

Atbildēt

inženieris

26.01.2023. 12:55

»

No vakardienas Domburšova

Bija redzami latvju bāļeliņu rijīgie purni, kuri negausīgi barojas kā lopi, un tāpēc elektrības rēķini ir tik augsti


Interesanti, kāda izglītība ir tai nekaunīgajai AST Jēkabsonei, kura par valsts naudu pie friziera ejot?

Atbildēt

TH

26.01.2023. 12:28

»

TH

Levits, ekskursijā Pļaviņu HES, destruktīvi meklēja vājās vietas, lai novērtētu valsts bankrota gadījumā, kas nonāks globālo korporāciju īpašumā, jo HES ir ieķīlāts vai nu ECB vai PB...


Aiz “ekonomikas transformācijas” slēpta infrastruktūru iztirgošana biržā, sedzot valsts parādu, ko strauji palielinās. Ostu reforma, paredzot biržā (Ņujorkas) globālām finanšu korporācijās pārdot Rīgas brīvostu un Ventspils ostu. Pēc tam Liepājas ostu. Tāpēc lielais valsts parāds kļūst par “nepārvaramu varu”. To speciāli uzaudzēja kovidafērā. Tā notiek ne tikai ar Latviju. Grieķijā, Bulgārijā arī. Cik zinu. Šlesera partija cīnās pret ASV Latvijas ekonomikas slepkavām Levitu un Kariņu.

Atbildēt

ha ha ha

26.01.2023. 12:19

"Palielinājuma samazinājums"
- baltuma melnums; labuma sliktums; nodevības uzticība.

Atbildēt

TH

26.01.2023. 11:25

»

Gudrais Egils neredz problēmu

Egils Levits 23.janvārī apmeklēja Pļaviņu hidroelektrostaciju (HES) un sarunā ar AS “Latvenergo” vadību uzsvēra gudras, tālredzīgas enerģētikas politikas nepieciešamību valsts attīstībā...


Levits, ekskursijā Pļaviņu HES, destruktīvi meklēja vājās vietas, lai novērtētu valsts bankrota gadījumā, kas nonāks globālo korporāciju īpašumā, jo HES ir ieķīlāts vai nu ECB vai PB.

Pēc 2. PK SVF valstīm ar savu projektu, tāmēm sniedza kredītus šādu HES būvniecībai, vēlāk atsavinot “humānu apsvērumu dēļ”, lai HES neapstājas un var ieksēt par progresu, ko sniedz elektrība.

Pļaviņu HES ir visgardākais kumoss Baltijā. Tikai nezin kāpēc Latvijas iedzīvotāji par elektrību pārmaksā.

Atbildēt

eksis

26.01.2023. 11:21

»

Lasītājs

Tāpēc jau varneši sev pielika algas par 40% līdz 70%. Tad pārējiem arī vajadzētu pielikt-- arī pensijas, bērnu naudu. Jeb jāpērk elektrība no baltkrieva pa lēto? Krievijā esot elektrība 20 eiro par megavatu...


Tarifā esot arī darbinieku algu pielikums +48% pamatojoties uz aizvēsturisku darba koplīgumu. Nez, kurš no kura noskatījās, MK no AST, ST vai otrādi.

Atbildēt

No vakardienas Domburšova

26.01.2023. 10:43

Bija redzami latvju bāļeliņu rijīgie purni, kuri negausīgi barojas kā lopi, un tāpēc elektrības rēķini ir tik augsti.

Atbildēt

qwerty

26.01.2023. 08:51

Varbūt kāds zin kur var noskatīties filmu ASTOŅKĀJIS.....

Atbildēt

26.01.2023. 04:39

»

Spoks

Vienā komentārā par ST tarifu paaugstināšanu tika vaicāts: kāpēc ST zudumu kompensācijai grib izmantot dārgo Nord pūl elektrību, ja no mātes uzņēmuma var kompensācijai izmantot lēto Hes saražoto elektrību, kuru Latvenergo par zemāku cenu tirgo uz kaimiņu valstīm. Nezinu cik tur patiesības, bet vai Čudara...


Tas ir izpētīts un haoss radīts aiz vienkārša aprēķina, lai sadārdzinātu elektrības cenu, pat samazinoties patērētāju skaitam. To tie riebekļi, kas to izveidoja ar lielām sev algām, sauc per “ekonomisko transformāciju”. Pat ņirgājas “ekonomikas transformāciju” sauc par “ekonomisko transformāciju” pie energoresursu sadārdzināšanas.

Atbildēt

Amatpers

25.01.2023. 21:50

Lai iet bezdarbniekos bez pabalsta

Atbildēt

Tauta

25.01.2023. 21:49

Triekt to visu ST , AT in Latvenergo vadibu pie visiem velniem , cik taam deeeleem var maksaat . Pa 1 direktiram katra iestade un viss

Atbildēt

Gudrais Egils neredz problēmu

25.01.2023. 20:42

Egils Levits 23.janvārī apmeklēja Pļaviņu hidroelektrostaciju (HES) un sarunā ar AS “Latvenergo” vadību uzsvēra gudras, tālredzīgas enerģētikas politikas nepieciešamību valsts attīstībā.

“Ceru, ka tagad ar jaunās Klimata un enerģētikas ministrijas izveidošanu mēs varēsim šos jautājumus virzīt fokusētāk. Darbojoties pie valsts ekonomiskās transformācijas, atjaunīgās enerģētikas jomā jāsabalansē pieejamības, cenas un drošības aspekti. Novērtēju AS “Latvenergo” ilgtermiņa domāšanu un plānošanu,” atzīmēja Valsts prezidents.

Atbildēt

?

25.01.2023. 17:47

Kāpēc jaunā elektrības cena "Elektrum" ir dažāda? Man ar trīs fāzu 32 kw pieslēgumu 2,5X dārgāka, kaimiņam ar vienu 14 kw fāzi 1,5X vairāk--- Jelgavas rajons. Rīgā, privātmājā ar trīs fāzu pieslēgumu 25 kw par 10% lielāka maksa.

Atbildēt

Lasītājs

25.01.2023. 16:55

Tāpēc jau varneši sev pielika algas par 40% līdz 70%. Tad pārējiem arī vajadzētu pielikt-- arī pensijas, bērnu naudu. Jeb jāpērk elektrība no baltkrieva pa lēto? Krievijā esot elektrība 20 eiro par megavatu.
Varbūt beigsim tēlot idiotus un pirksim elektrību no ražotāja bez biržas, jeb beigsim barot biržas spekulantus.

Atbildēt

Spoks

25.01.2023. 16:40

Vienā komentārā par ST tarifu paaugstināšanu tika vaicāts: kāpēc ST zudumu kompensācijai grib izmantot dārgo Nord pūl elektrību, ja no mātes uzņēmuma var kompensācijai izmantot lēto Hes saražoto elektrību, kuru Latvenergo par zemāku cenu tirgo uz kaimiņu valstīm. Nezinu cik tur patiesības, bet vai Čudara kantoris var papētīt.

Atbildēt

Nat

25.01.2023. 15:27

Kārtējais birokrats muld , neko konkrēti nepateikdams. Elektrības cena Nordpulā jau ilgāko laiku ir trīs reizes mazāka, neka šis individs nosauca. Jebkurš Sadales tīkla tarifu paaugstinājums ir vnk papildus, slepts nodoklis nodokļu maksātājiem. Laiks ņemt rokas meslu dakšas...
Vispār, jāpadzen katru amatpersonu, kura neprot runāt īsi un kodolīgi - pēc būtības! Citādi, lai iet pieteikties diplomātos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

21

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

FotoAtgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā, es sapratu, ka mani priekšstati par izglītības sistēmas degradācijas procesu ir nepilnīgi. Neteikšu, ka tagad es visu saprotu līdz galam, bet dažas lietas noteikti esmu sapratis labāk. Un viens secinājums ir šāds: mūsu izglītības sistēma tika nolemta kraham nevis tajā brīdī, kad mēs sākām ieviest degradējošas mācību programmas, bet tad, kad mēs salauzām izglītības procesa ētisko mugurkaulu.
Lasīt visu...

21

Izdevusies valsts

Foto1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar mani “nedistancējās” daži cilvēki, ar kuriem draudzīgi parunājām. Par to mūs izdrāza “izdevusies valsts”, kaut gan neviens necieta, nevienam no klātesošajiem nekas ļauns netika nodarīts un arī šodien pasaulē ir jau pierādīts, ka distancēšanās bija lielākais absurds pasaules vēsturē.
Lasīt visu...

21

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

FotoJaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir atkal iestrēdzis. Darbu pabeigšanas termiņš atkal nav zināms, un pašlaik jau tiek runāts par līguma laušanu starp darba pasūtītāju (Valsts nekustamie īpašumi) un celtniekiem (Skonto). Tas savukārt nozīmētu remonta beigu atlikšanu vēl uz 2-3 gadiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...