Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Handbols

11.08.2019. 19:38

Mentālais kroplis Reinholds jeb normunds reips jau Murjāņos tika atskaldīts pēc pilnas programmas un močīts sorķīrā!

Atbildēt

Izmeklētājs Caps

29.12.2018. 01:57

Būtu forši uzzināt vai “augsti” cienījamais “patriots” Linards Grantiņš ziņo joprojām un ar savu darbību mājaslapā - izvelk gaismā padumjos ultrapatriotus, lai kadam tos vieglāk būtu saskaitīt un “salikt” kartiņās vai tomēr atmetis šo nodarbi “klientu” apsīkuma dēļ?

Atbildēt

labticīgais

26.12.2018. 08:57

»

Austākās tiesas Bičkovičam jāatkāpjas

Lai glābtu Latvijas tiesu reputāciju, kas jau tā ir zemā līmenī, tagad uzzinām, ka Augstākās tiesas Senāta priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs ar pseidonīmu Raitis – dzimis 1962. gadā, savervēts 1983. gadā...


kādēļ cilvēkam būtu jāatkāpjas? nu, jā, jaunībā pieļāva kļūdu, nu jā, bija jauns un dumjš, ļāvās čekai sevi savervēt. bet ar to arī viss beidzās!!! raitis čekas maisos figurēja tik tāpat vien, "ķeksīša pēc", nevienu pašu cilvēku, vēl jo vairāk, nevienu latvijas patriotu viņš čekai nenodeva!! turklāt sirdī viņš vienmēr nēsāja sarkanbaltsarkanās krāsas un apakšbikses arī nevilka citās krāsās kā vien iepriekš minētajās un piekam izrakstītas ar maziem auseklīšiem!

Atbildēt

nu nu

25.12.2018. 19:46

»

Lapsas kungam ievērībai

Kungs


Un šis nu ir viens no gadījumiem, kad cilvēks ir gan noformēts, bet ar to arī visdrīzāk viss ir beidzies. Ja Viesturs tiešām būtu stukačs, tad toreizējās LVU studentu rindas būtu paretinājušās visai krietni. Bet diez kāpēc pat problēmas neradās, neskatoties uz to, ka izrunāties varēja tikpat brīvi kā šodien.

Atbildēt

ha-ha

25.12.2018. 11:52

»

Namīrs fon Moka

Tā te vēl neviens nav rakstījis, bet es atļaušos, tā lai tiem, kas tagad te organizē linča tiesas, bet padomju laikā bailīgi čurnīga kaktiņos, piedzērās līdz nemaņai un tad sita savas sievas meitas, mamietas, mīļākās...


Bez viņiem,iespējams,nebūtu aizbēguši 700 tūkstoši un Latvijā nebūtu Rumānijas dzīves līmenis.50 gadi okupācijas,bet kā vēl gribās laizīt okupantu un viņu aģentu saldās,intiliģentās un smukās pakaļas.

Atbildēt

Austākās tiesas Bičkovičam jāatkāpjas

25.12.2018. 11:01

Lai glābtu Latvijas tiesu reputāciju, kas jau tā ir zemā līmenī, tagad uzzinām, ka Augstākās tiesas Senāta priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs ar pseidonīmu Raitis – dzimis 1962. gadā, savervēts 1983. gadā.
Kāpēc Ivars Bičkovičs ar pseidonīmu Raitis neatkāpjas no amata?
Kāpēc Augstākās tiesas Senāta tiesneši ir tik gļēvi, ka nespēj pieprasīt VDK aģenta Ivara Bičkoviča atkāpšanos no amata?
Iespējams, ka citos amatos tas nav tik bīstami. Bet ko tagad par tiesu sistēmu teiks investori, citu valstu tiesneši?

Atbildēt

Laizitaju un glevuļu saraksts

24.12.2018. 20:27

Savervetie stāstīs ka viņus piespiedusi, situši un draudējuši, bet vienkārši pateikt Nē bija grūti, drīzāk neizdevīgi jo zaudētu amatus un iespējas.

Atbildēt

kantoris 03

24.12.2018. 18:35

»

KANTORIS

Tevi neviens nevervēja, jo tu, mēsls, nevienam nebiji vajadzīgs, bet tagad te spēj tikai smirdināties


Vervēja, vervēja. Visus, ko varēja, un ar varu nevienu baigi 70.-80.gados nespieda.
Manai mammai piedåvāja, viņa pateica, nē, viss, punkts. Viņu pašas brālis nostučīja, kalpodams varai, mamma ne pa jokam sabijās, kad priekšnieks izsauc un prasa, kāpēc par viņu kgb interesējas? Labi, ka mammu priekšnieks ļoti cienīja, rūdīts komunists, pielēja kgbšņikam pilnas ausis, cik mamma laba, kārtīga, uzticama.. Tik un tā čekists pasauca mammu pie sevis uz pārrunām, tur arī piedāvāja.. Mamma pateica vienkārši, nē, un izskaidroja, ka brālim pēc avārijas galvā čuras sagājušas. Pēc laika mammas brāli 2 čekisti noķēra un ielika pa lielo muti, ka par maz nelikās. Par dezinformāciju. Un izmeta no sarakstiem. Viņa vārdā tur vairs nav, lai gan labu brīdi klačoja, kamēr uzpeldēja šīs šausmas. Savu māti, māsu un vecāko brāli stučīja. Ja nebūtu avārijā galvu sasitis, būtu jåkastrē. Diemžēl, kaut kur gēnos kāda novirze, bērni tādi paši. Par kapeiku izraus aknas un nostučīs un piedomās no sevis. Labi, ka nav sarakstos, reāli kauns būtu par tådu onkuli.

Atbildēt

Kuku

24.12.2018. 16:36

Kur mūsu datu aizsardzības likums? Vai, piedodiet, Tas darbojas tikai uz tam personām, kuras dzimušas pēc 1980. Gada

Atbildēt

K

24.12.2018. 05:10

»

vērīgais

Arī AT priekšsēdētājs I.Bičkovičs? Lustrāciju


Vai tas Pličs ir advokāts, tiesneses Pličas vīrs?

Atbildēt

Juris

23.12.2018. 12:55

Jums vajadzetu papētīt cik vēl DP tagad strādā VDK atlasīto darbinieku, un tie nav parasti ierindas darbońi.

Atbildēt

Hedviga

23.12.2018. 01:58

»

viedoklis

Tie, kas savervēti 80. gados bija riktīgi maitas un nodevēji, jo tajos gados bija diezgan brīva atmosfēra. Tā kā tagad , lai netēlo, ka ups! pārsteigums, nezināja, ka viņi atrodas sarakstos! Viņi melo. Nez kāpēc mani neviens nevervēja, ne pat piedāvāja?! Ir sākusies kārtējā melu kampaņa no čekas aģentu...


To VIEDOKLIS
Jūs laikam uz sociālisma valstīm tūrisma ekskursijās nebraucāt? Tad zinātu, ka ikvienam bija jāaizpilda palagveida anketa, no kuras sastādīt VDK kartiņu bija 5 min. darbs. Esat pamanījis, ka savervētā cilvēka paraksta tur nav? Arī vervētājiem bija jāpilda plāns... Tā kā pilnīgi piekrītu, ka daļa "savervēto" par to neko nav zinājusi.
Priecājieties, ka Jūs neviens nevervēja!

Atbildēt

nutanugan

22.12.2018. 23:14

»

Tiesnesis

Lai kurš arī runātu par sirdsapziņu, tas neatceļ tās esamību katrai konkrētai personai


P.S. Lai nu kurš "propagators" un lai nu cik liekulīgi eksaltēti arī atļautos melst par Sirdsapziņu, tas neatceļ tās NEesamību jebkurai "godībai" (u.c. taml. biogaļas izstrādājumiem no "ķēķa tiesiskuma" šinderu sugas), kura nav pierādījusi pretējo - nevis ar nemainīgi šķebinoši liekulīgu retoriku, bet ar reālu izpildīšanos. Lai nu cik tas arī nebūtu "pārsteidzoši" vai pat "šokējoši" (patiesībā gan - visnotaļ likumsakarīgi), vismaz šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" nav identificējama neviena "ķēķa tiesiskuma godība", kura būtu izrādījusies spējīga uzrādīt (tostarp, īpaši jau, arī profesionālajā aspektā nodemonstrēt) kaut vai pašas minimālākās Sirdsapziņas pazīmes.

Atbildēt

nutanugan

22.12.2018. 22:47

»

Tiesnesis

Lai kurš arī runātu par sirdsapziņu, tas neatceļ tās esamību katrai konkrētai personai


;)))

Nu bet dabiski, kas arī bija jāpierāda: vienlīdzīgĀKās cūkas pie siles pašas par sevi nav cūkas, kamēr tās pašas par sevi nav pierādījušas pretējo. Bet pret visiem pārējiem parastiem vienlīdzīgiem dzīvniekfermas lopiem pašām par sevi vienlīdzīgĀKajām cūkām ir negatīva attieksme, kamēr parastie lopi nav pierādījuši pretējo.

-----------

Ir sacīts: "Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži (SILES cūklopi) ir vienlīdzīgĀKi par visiem pārējiem (sīklopiem)."

/ Džordžs Orvels, "Dzīvnieku ferma.", 1945. gads /
&
MUĻĶU zeme SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Tiesnesis

22.12.2018. 21:08

»

nutanugan

tava ļoti apgrūtinātā jebkuras elementāri izteiktās domas uztvere (ja tāda vispār tev ir), vēlreiz un absolūti neapšaubāmi liecina par to, ka attiecīgās cunftes īpatņi (tipa: "tiesnesis" u.c. taml. "ķēķa tiesībsargājošās" SISTĒMAS šinderi) tradicionāli var atļauties nesaprast jebkuram nominālai sakarīgi...


Lai kurš arī runātu par sirdsapziņu, tas neatceļ tās esamību katrai konkrētai personai.
Pret Latvijas speckantora aģentu pašu par sevi nav pretenziju, kamēr tas nav pierādījis pretējo. Pret PSRS VDK aģentu pašu par sevi ir negatīva attieksme, kamēr tas nav pierādījis pretējo.

Atbildēt

nutanugan

22.12.2018. 20:43

»

Tiesnesis

Jūsu haotiski sarindotie tēlainie apzīmējumi ļoti apgrūtina izteiktās domas uztveri (ja tāda vispār Jums ir). Par "rullēšanu" - katram ir jārīkojas pēc vislabākās sirdsapziņas. Kurš kurā brīdī "rullē" ir otršķirīgs jautājums. Pašreiz man nav nekādu iebildumu pret Latvijas speckantoru aģentiem pašiem...


tava ļoti apgrūtinātā jebkuras elementāri izteiktās domas uztvere (ja tāda vispār tev ir), vēlreiz un absolūti neapšaubāmi liecina par to, ka attiecīgās cunftes īpatņi (tipa: "tiesnesis" u.c. taml. "ķēķa tiesībsargājošās" SISTĒMAS šinderi) tradicionāli var atļauties nesaprast jebkuram nominālai sakarīgi smadzeņot spējīgam personāžam elementāri (paš)saprotamo. Bet, kā jau iepriekš ir akcentēts, "tā nav mana problēma", tak' jau.

Savukārt, par to, ka "katram ir jārīkojas pēc vislabākās sirdsapziņas" - lai nu kurš būtu atļāvies atgremot šķebinoši liekulīgu retoriku par Sirdsapziņu, tak' ne jau nu iepriekš minētās cunftes deģenerāti biogaļas izstrādājumi. Kuriem, cita starpā, zem BEZgodīgu "godību" trekni piesviedrētajām mantijām jau sen nosmacētā Sirdsapziņa (ja tāda šamajiem biogaļas izstrādājumiem vispār varētu būt kaut kad bijusi) acīmredzot vairs netraucē pat publiski truli bezkaunīgi blamierēti to, ka šamajiem SILES biedriem "pašreiz nav nekādu iebildumu pret Latvijas speckantoru aģentiem" ( t.i. - principiāli pretēji tam, ka pret PSRS VDK stukačiem tomēr ir "iebildumi"?! ;)))))) ) un jebkādas citas taml. neadekvātas draņķības.

Atbildēt

K

22.12.2018. 18:28

»

Adolfs

Neizprotami, ar ko vispār nodarbojas SAB, ja valstī augstākajos amatos ar augstākā līmeņa pielaidēm sistemātiski atrodušies čekisti.. un turpina tur atrasties


Sanāk, ka parkā vienas otrs atrāvās pelnīti, jo par velti ir saņēmis tūkstošus algā, izliekoties ka strādā.

Atbildēt

K

22.12.2018. 18:23

»

Laima

Iz studentu dzīves atceros, ka bija tāda 2 nodaļa, kurā sēdēja cilvēki formas tērpos. Un ja studentiņš krogā vai kur citur negatīvi izgaismojās, tad viņam bija pārrunas šajā 2 nodaļā. Un tad bija jāizvēlās vai turpināsi studijās un "draudzīgi" sadarbosies vai brauc uz saviem laukiem zemi art...Krogos...


Nemelo tik klaji! Ziemassvētkus svinēja un kā vēl! Katrā ciemā uz afišu dēļa bija ,,Ziemassvētku balle''tieši Ziemassvētkos. un rīkoja to valsts utt. Večiņas gāja uz baznīcu, bet jaunie uz ballēm, diskotēkām. Citi vispirms uz baznīcu, pec tam pa taisno uz balli. Par dziedāšanu neviens nekur nesauca. Uz pārrunām stundas garumā varēja tikt , ja gāja 18. novembrī meklēt Čakstes pieminekli kapos un sveces likt. Bet tam nesekoja ne izslēgšana no augskolas ne darba zaudēšana. Studentus izslēdza par sistemātisku dzeršanu, nemācīšanos, lekciju
neapmeklēšanu. Protams, uzreiz pēc kara, bija citādi, bet varai bija jānostiprinās. Tāpat kā taggad vara Latvijā nostiprinās tikai un vienīgi ar totālu zagšanu . Zog jau 20 gadus!

Atbildēt

Laima

22.12.2018. 17:44

Iz studentu dzīves atceros, ka bija tāda 2 nodaļa, kurā sēdēja cilvēki formas tērpos. Un ja studentiņš krogā vai kur citur negatīvi izgaismojās, tad viņam bija pārrunas šajā 2 nodaļā. Un tad bija jāizvēlās vai turpināsi studijās un "draudzīgi" sadarbosies vai brauc uz saviem laukiem zemi art...Krogos gan iekšā laidēji, gan oberi bija aktīvi ziņotāji. Viņi jutās kā karaļi. Bet toreiz tas neizskatījās tik briesmīgi, tas tā draudzīgi. Bieži gadījās, ka labu studentu atskaitīja, pasniedzēju atlaida un cilvēkiem karjera beidzās. Ziņoja par Ziemassvētku svinēšanu, dziedāšanu, svecīšu dedzināšanu nepareizās dienās un tādi nejauši sikumi, kad istabiņas biedrs vai koju dežurante paziņoja. Un nebija nekādas izmeklēšanas, skaidrošanas, bija vienkārši pavēle......

Atbildēt

Justas

22.12.2018. 15:06

Tā saucamie "dusošie" kuri 90'desmitajos,Dzirnavu ielā 57 Bites Blūza Klubā izveidoja "Klubs 21" visa tā laika LR elite:
I.Bērziņš,V.Birkavs,L.Briedis,J.Krūmiņš,I.Šuvājevs,V.Valters,H.Balderis,S.Ancupovs,
J.Podnieks,M.Steins,O.Pulks,M.Virsis,Z.Liepiņš,V.Kuļiks,A.Ašeradens,A.Borovkovs,
J.Brēmers,A.Bute,I.Daudišs,L.Esterkins,R.Fomins,M.Gailis,V.Gavrilovs,K.Leiškalns,
A.Gūtmanis,E.Inkēns,V.Koziols,L.Krapāne,Ģ.Kristovskis,A.Petropavlovska,K.Pētersone, A.Piebalgs,U.Pāže,O.Rubenis,Ā.Sadauskis,D.Skulte,G.Slavinskis,J.Šipkēvics,
V.Ziemelis,V.Baltiņš,A.Čepānis,R.Černajs,H.Demakova,A.Endziņš,A.Freimanis,
J.Gavars,V.Kalnbērzs,I.Kalniņš,O.Kehris,J.Gobiņš,I.Godmanis,I.Jurkāne,J.Karlsons,
V.Krištopans,J.Krūmiņš,J.Ķīsis,G.Lansmanis,E.Levits,J.Stradiņš,Ž.Tikmers,L.Vaikule,
J.Žagars,J.Dobelis,J.Jurkāns.
Bārmeņi,māklinieki,sportisti,dakteri,puķinieki,aktieri,spekulanti,,,kā redzam pēc uzvārdiem,
visi kļuvuši par "lieliem cilvēkiem"-banķieriem,politiķiem,akciju turētājiem.
Un visus kopā saveda-PSRS KGB galvenās 'S' nodaļas pulkvedis Juris Savickis
(šajā nodaļā darbam STAZI Austrumvācijā sagatavoja arī V.V.Putinu).
Formāli klubs piederēja A.Gulbim.Tam pašam"Malvīnes"bārmenim A.Gulbim,kura dēls spēlē tenisu Savicka dibinātājā un vadītājā federācijā,tam pašam SWHGulbim, kurš no bārmeņa pēkšni kļuva par miljonāru un LR nodrošināja ar programmatūru,tam pašam Gulbim,kurš PSRS Iekšejā karaspēka kazarmās Skanstes13 dibināja Radio SWH,iesēdinot krēslā biedru Z.Liepiņu.
Nejaušibas pēc turpat kur Itera Latvija,turpat kur Valsts Kontrole,turpat kur ilgus gadus bija VID Ekonomisko noziegumu Policijas pārvalde,turpat kur Merks,turpat kur Mogo.lv,turpat kur piedzinēji Creditreform,turpat kur Moduls,turpat...turpat...turpat...

Atbildēt

Ha

22.12.2018. 14:54

»

Adolfs

Neizprotami, ar ko vispār nodarbojas SAB, ja valstī augstākajos amatos ar augstākā līmeņa pielaidēm sistemātiski atrodušies čekisti.. un turpina tur atrasties


Ar to arī nodarbojas. Pārvervē. Un izmanto. Ja prezis nesaplīst, to pēc idejas var izmantot vēlreiz.

Atbildēt

Par gaumi nestrīdas

22.12.2018. 14:53

»

Namīrs fon Moka

Tā te vēl neviens nav rakstījis, bet es atļaušos, tā lai tiem, kas tagad te organizē linča tiesas, bet padomju laikā bailīgi čurnīga kaktiņos, piedzērās līdz nemaņai un tad sita savas sievas meitas, mamietas, mīļākās...


One man's trash is another's treasure.
Bet diez vai viņi iet Apgaismības ceļu, jo apgaismības ceļš ir ciešanu ceļš. Vienīgais, ar ko tu aizej no šās pasaules, ir tava dvēsele. Nodzīvot, to nepārdodot, ne katram izdodas. Bet katram savs ceļš un savā pieredze. Tev atkal kā trollim - savējā. Žēl, ka reiz savu dvēseli sasmērējis, to izbalinåt vairs nevar ne ar kādiem labiem vārdiem, darbiem vai ordeņiem.

Atbildēt

Adolfs

22.12.2018. 14:44

Neizprotami, ar ko vispār nodarbojas SAB, ja valstī augstākajos amatos ar augstākā līmeņa pielaidēm sistemātiski atrodušies čekisti.. un turpina tur atrasties..

Atbildēt

Lakstīgala

22.12.2018. 14:29

Helsinki 86 - Miervaldis Krims - savervēts 1990 gadā
Ingrīda Krima (māsa) - tagad Ingrīda Žubure - Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldes.
Veljprojām visu kontrolē Čeka

Atbildēt

Namīrs fon Moka

22.12.2018. 14:28

Protams, ka jābūt "čurnēja" un "mazmeitas"...

Atbildēt

Namīrs fon Moka

22.12.2018. 14:27

Lūdzu, piedodiet par tām dīvainajām kļūdām mana iepriekšējā komentārā - daži taustiņi nestrādā!

Atbildēt

Namīrs fon Moka

22.12.2018. 14:24

Tā te vēl neviens nav rakstījis, bet es atļaušos, tā lai tiem, kas tagad te organizē linča tiesas, bet padomju laikā bailīgi čurnīga kaktiņos, piedzērās līdz nemaņai un tad sita savas sievas meitas, mamietas, mīļākās:

Redzot sarakstos daudzus uzvārdus, kas jau ierakstīti Apgaismības Ceļā, gribu teikt, ka paīstu viņus kā lieliskus un gaišus cilvēkus, lepojos ar viņiem un augstu vērtēju viņu domas un viedokļus.
Tie ir 17 izcili latvieši:
Pēteris Pildegovičs, visi trīs "Labvakar" puiši, Jānis Stradiņš, Arvīds Platpers, Dzintra Geka, Aivars Brīze, Jānis Matulis, Indriķis Muižnieks, Aina Blinkena, Anatolijs Danilāns, Harijs Spanovskis, Silvija Brice, Viesturs Gailis, Mārcis Auziņš, Ivars Lācis.

Bez šiem cilvēkiem Latvijas neatkarības atgūšana nebūtu iespējama, lai viņi būtu kaut 108 čekas maisos!

Nu, baktērijas un vienšūņi, metieties nu man virsū - tak jau neliels papildus prieciņš Piedošanas un Samierināšanās svētkos!

Atbildēt

Karātavu putni

22.12.2018. 14:24

Zārks jau nevar palikt tukšā, melnie prinči, kangari un jūdas iskarioti. Asinsnaudas tīrums par nodevības grašiem jau ir sagatavots

Atbildēt

piezīme

22.12.2018. 13:30

»

Brau

Gunārs Krollis grafiķis, Rolands Kalniņš 4balti krekli, Valda Podkalne keramiķe, Staņislavs Kreics gleznotājs, Vello Remmerts M6 krāsas, Indulis Zariņš gleznotājs, Andris Začests gleznotājs, Artis Bute scenogrāfs, Uldis Zuters gleznotājs


Ja pieminat Rolandu Kalniņu, varbūt papūlieties pieminēt arī to, kas rakstīts viņa kartiņā - 1978. gada 24. martā izslēgts par atteikšanos sadarboties.

Atbildēt

Jauki

22.12.2018. 12:23

ka Pietiek dzēš Induļa Dukas komentārus. Tagad klāra debess.

Atbildēt

viedoklis

22.12.2018. 12:22

Tie, kas savervēti 80. gados bija riktīgi maitas un nodevēji, jo tajos gados bija diezgan brīva atmosfēra. Tā kā tagad , lai netēlo, ka ups! pārsteigums, nezināja, ka viņi atrodas sarakstos! Viņi melo. Nez kāpēc mani neviens nevervēja, ne pat piedāvāja?! Ir sākusies kārtējā melu kampaņa no čekas aģentu puses, jo meli ir viņu sirdsapziņa tad un tagad.

Atbildēt

Vajātais

22.12.2018. 08:25

Manuprāt, ir pienācis laiks sākt atklāti stāstīt par visu. Personīgi piedzīvoju ļoti smagas VDK vajāšanas, izdzīvoju pateicoties brīnumam. Sarakstos esmu atradis vairāk par 10 cilvēku, no kuriem dažus pat uzskatīju par saviem draugiem. Negribu nevienu tiesāt vai kādam atriebties, jo tie kuri pienesa ziņas drīzāk jau pat nezināja, kas notika vēlāk. Ar to nodarbojās jau citi cilvēki, kuri vārdus mēs neuzzināsim nekad. Ja kāds no tiem, kuri par mani ziņoja gribētu ar mani par visu aprunāties, es labprāt to darītu. Pārmetumu no manas puses nebūs.

Atbildēt

Tiesnesis

22.12.2018. 08:15

»

nutanugan

C.: "Šo es nesaprotu...


Jūsu haotiski sarindotie tēlainie apzīmējumi ļoti apgrūtina izteiktās domas uztveri (ja tāda vispār Jums ir). Par "rullēšanu" - katram ir jārīkojas pēc vislabākās sirdsapziņas. Kurš kurā brīdī "rullē" ir otršķirīgs jautājums. Pašreiz man nav nekādu iebildumu pret Latvijas speckantoru aģentiem pašiem par sevi, jo tādiem katrā valstī ir jābūt. Man ir iebildumi pret meliem un juridiskām nejēdzībām, neatkarīgi no tā, kādus amatus to propagatori ieņem un kā tos sauc - maizīši, bičkoviči, vai citādi.

Atbildēt

PIETIEK

22.12.2018. 07:59

»

Lapsas kungam ievērībai

Kungs


Atvainošanu, nav mums tik smalku pazīšanos. Kartiņā ir “Roland”.

Atbildēt

Kinorežisore, žurnāliste un esejiste Kate

22.12.2018. 06:19

Kinorežisore, žurnāliste un esejiste Vija Beinerte publicējusi paskaidrojošu viedokli par sava vārda atrašanos tā dēvētajos čekas maisos. "Nē, es to nezināju un, protams, biju šokēta," par savu kartīti čekas kartotēkā publikācijā "Latvijas Avīzes" portālā "la.lv" saka Beinerte.

Atbildēt

Daudzi te uzdod jautājumu, kāpec šajā

22.12.2018. 02:08

čekistu dienā- datumā atver maisus. Tā ir komunistu- čekistu uzvaras un savas varas solidarizācijas diena. Viņi publicē savus sarakstus, uzspļaujot latviešu tautai! Sak, redz, formāli iztīrījām maisus, atvērām. Vai kas mainījies, vai mainīsies? Nē taču! Un ko nu? Neko! Viss ir figņa. Pilnīgs tautas beztiesiskums. Satversme ir formāla lieta. Kamēr viņus nesāks izšaut mežabrāļu linču tiesas stilā, viņi turpinās genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

Bičkovičs ir noziedznieks

22.12.2018. 01:58

»

Cilvēkiem jāsaka nē kopīgi !

Vai to, ka Bičkovičs ir stukačs, var uzskatīt par reputācijas risku


komunistiskā genocīda noziedznieks reizē ar A. Guļānu un J. Maizīti, I. Godmani, Borovkovu un Savicki, Lembergu utt.

Atbildēt

Ierosmei

22.12.2018. 01:25

Un vēl būtu super, ja rakstītu arī vervētājus. Aģentūra pati uz savu galvu nedarbojās. Sanāktu interesants tīkls, kur vidū seja un apkārt taustekļi.

Atbildēt

Lapsas kungam ievērībai

22.12.2018. 01:19

Kungs!

Ja pārrakstāt, esiet tik laipns un dariet to precīzi. Gaiļa segvārdam nav nekāda sakara ar mitoloģisko Rolandu un viņam piedēvēto dziesmu, bet ar sintezatora nosaukumu. Ja Jūs pazītu labāk Viesturu, saprastu arī izvēli.

Paldies jau iepriekš.

Atbildēt

Klāra

22.12.2018. 01:06

»

nutanugan

C.: "Šo es nesaprotu...


Es jau doma, ku tas Ontuns i palics :)
Tā viš i, laiki mainās, bet tiek mi ne.
Štirlics ieiet savā kabinetā un jūt - kkas nav tā kā vajag. Paskatās zem rakstāmgalda - nekā nav. Ieskatās skapī - bet tur Millers.
- herr Miller, ko jūs še darāt?
- Gaidu tramvaju.
Labi. Štirlics iziet laukā, tad aizdomājas - kādu tramvaju, skapī? Iet atpakaļ, paver skapja durvis - tur neviena nav.
Laikam aizbraucis ar to tramvaju, nodomā Štirlics.
(Ar Skanstes tramvaju?) :)))

Atbildēt

🤡

22.12.2018. 01:04

»

🤡

Nenormāli skauž. Naktsmiers tāpēc neatgriezeniski pazaudēts


Nenormāla skaudība tev no dabas dota, vai pilnībā nenormāls esi pa dzimtu?

Atbildēt

🤡

22.12.2018. 00:54

»

tev

skauž, jo tev nekāds talants nav no dabas dots, pat ne tāds, kāds tu gribētu būt - trollis


Nenormāli skauž. Naktsmiers tāpēc neatgriezeniski pazaudēts.

Atbildēt

tev

22.12.2018. 00:52

»

🤡

Troļļa talants no dabas tev nav dots


skauž, jo tev nekāds talants nav no dabas dots, pat ne tāds, kāds tu gribētu būt - trollis?

Atbildēt

Brau

22.12.2018. 00:47

Gunārs Krollis grafiķis, Rolands Kalniņš 4balti krekli, Valda Podkalne keramiķe, Staņislavs Kreics gleznotājs, Vello Remmerts M6 krāsas, Indulis Zariņš gleznotājs, Andris Začests gleznotājs, Artis Bute scenogrāfs, Uldis Zuters gleznotājs, :(((((

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....