Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Pietiek

21.12.2018. 11:48

Vai tam, kurā daļā un nodaļā reģistrēts “aģents”, nav nekādas nozīmes? Tikai vārdam, uzvārdam un gadam?

Jūsu portālā publicēts samērā izsmeļošs raksts par vdk struktūru un funkcijām- https://pietiek.com/raksti/lpsr_vdk_uzbuve_un_galvenie_darba_virzieni_1980-1991_g?nomob

Gaidīšu Deltas datubāzes publiskošanu (ja pareizi atceros nosaukumu).

Atbildēt

nu

21.12.2018. 11:41

»

Vajātais

Kāpēc nepiesakās un klusē čekas upuri? Un kā Jūs to iedomājaties. Vai šādi - piemēram, 1981.gada 17.jūnijā es nevarēdams vairāk izturēt VDK vajāšanas mēģināju izdarīt pašnāvību, bet mani izglāba un pēc tam ielika psihenē. Čekistu versija - aiz nelaimīgas mīlestība un nekāda čekas pirksta. Un ja turpina...


no pavisam drošiem avotiem zinu, ka tie, kas nonāca Sarkandaugavas Aleksandra augstumos, kā padomju iekārtas ienaidnieki - kuriem tika piesietas psihiskas saslimšanas, nelabošanās gadījumā tika aizvesti uz Ļeņingradas psihoneiroloģiskajām slimnīcām, no kurienes pēc apt.gada tika atvesti atpakaļ kā "dārzeņi", ja tā drīkst teikt par cilvēku.Tas varēja būt laika posmā 1960-1970tie gadi.Nenovērtējiet par zemu to slimo iekārtu.Skaidrs, ka šeit(maisos)redzamie uzvārdi ir pilnīgas peškas.

Atbildēt

aga

21.12.2018. 11:40

Reģistrācija ir tikai tāpēc, lai visi dati automātiski nenonāktu google un citos meklētajos. Tad meklējot jebkuru no kartotēkas cilvēkiem , google automātiski rādītu bildi ar kartiņu . To mūsu silesvīri nevar atļauties.

Atbildēt

Jānis

21.12.2018. 11:39

»

vērīgais

Arī AT priekšsēdētājs I.Bičkovičs? Lustrāciju


Lūk skaidrojums totāli korumpētai un bezatbildīgai tiesu varai !

Atbildēt

hmm

21.12.2018. 11:38

Miervaldis Mozers. Faktiski patreizējās žurnālistu paaudzes audzinātājs. Traki.

Atbildēt

Sandra Briķe

21.12.2018. 11:25

Redziet, Augstākās tiesas priekšsēdētājam pat u atļauts būt čekas maisos, kur ir vēl citi tiesneši, bet man par to, ka cīnījos par tiesiskas valsts un tiesiskas tiesu varas sakārtošanu safabricēja disciplinārlietas, un kad es sapratu, ka tīšām man atsūta lietu no Rīgas, kura nebija iereģistrēta Liepājas tiesā, lai mani ''noraktu'', es no tās sūdzību skandalozās lietas atstatījos, par ko mani atcēla no amata. Tā ir vesela sistēmas mafija, kas saaugusi ar citiem ietekmīgiem spēkiem, kuru rezultātā tapuši tūkstošiem netaisnīgi spriedumi, kuru dēļ Latvijas tauta nokļuva nabadzībā un bija spiesta pamest mājas, un to var pierādīt ar šo lietu (spriedumu un nolēmumu vien ir par maz)juridisku analīzi. Ir totalitāra režīma iezīmēs, un man ir pierādījumi, ka daļa valsts amatpersonas pret mani ir ļaunprātīgi izmantojušas amatu, par ko būtu saucamas pie kriminālatbildības, bet viņus valsts vara apbalvo. Kas tā par varu un kas aiz tās stāv?

Atbildēt

mja

21.12.2018. 11:24

Tagad ieejat lielākajos ziņu portālos un iečekojiet pirmo lapu un ziņu virsrakstus. Par čekas maisiem - Delfi(nekas), NRA.lv(nekas), TvNet(ir), Skaties.lv(ir), Jauns.lv(ir), LA.lv(ir). Čekistu banda joprojām pie teikšanas.

Atbildēt

karma

21.12.2018. 11:00

No savas pagātnes neaizbēgsi.
To der atcerēties arī šī brīža darboņiem. Laiks ne tikai visu dziedē, bet arī noliek visu pa vietām.

Atbildēt

VB

21.12.2018. 10:58

»

PIETIEK

Dodiet mums dažas dienas laika, un viss būs


Autorizācija nav grūta! Vakar pārbaudīju.
Pēc 5 min. gan zaudēju intersi...

Atbildēt

Vajātais

21.12.2018. 10:57

Kāpēc nepiesakās un klusē čekas upuri? Un kā Jūs to iedomājaties. Vai šādi - piemēram, 1981.gada 17.jūnijā es nevarēdams vairāk izturēt VDK vajāšanas mēģināju izdarīt pašnāvību, bet mani izglāba un pēc tam ielika psihenē. Čekistu versija - aiz nelaimīgas mīlestība un nekāda čekas pirksta. Un ja turpina muldēt par čeku, tad lai paliek psihenē uz mūžu. Gadījums ir safantazēts, bet tādi bija arī patiesībā. Tie, kuri tika izglābti psihenē tika turēti līdz brīdim, kamēr piekrita versijai par "nelaimīgu mīlestību". Tāda ir skumjā patiesība par 80.tajiem gadiem. Oficiāli gan čeka nodarbojās tikai ar "spiegu ķeršanu".
Visnežēlīgās vajāšanas tika izvērstas pret tiem, kuriem no psihenes izdevās izkļūt. Čeka centās par katru cenu novest upuri līdz psihenei vēlreiz. Otreizējā nokļūšana psihenē jau bija ar invaliditātes piešķiršanu un no tā izrietošajām sekām. Šāds cilvēks patiesībā bija pilnīgi norakstīts. Otreizējās vajāšanas tiešām bija ļoti nežēlīgas un parasti beidzās ar upura nāvi vai nonākšanu psihiatru uzraudzībā uz mūžu.
Atbrīvoties no čekas piešķirtās psihiatriskās saslimšanas diagnozes patiesībā ir neiespējami. Un viss tālākais mūžs jādzīvo ar apziņu, ka upuris patiesībā ir psihs. Nesen to interneta publikācijā atzina arī kāda psihiatre. Pastāv psihiatru solidaritāte un viņi savus kolēģus nenodod. Un ja mēģina pierādīt, ka diagnoze ir bijusi kļūdaina, tad jārēķinās ar to, ka pārbaudītāji būs tieši tie paši, kuri šādas diagnozes okupācijas laikā piešķīra. Vienīgā izeja, to atklāti šī psihiatre pateica - ignorēt diagnozi un turpināt dzīvot kā parastam normālam cilvēkam.

Atbildēt

Eduads Lunis

21.12.2018. 10:35

---Lapsas kungs! Svētīgs darbs, publiskojot šos neliešus! Bet vai nav kāda kartoteka, kur ir to vārdi, kuri atklāti nostājās pret PSRS!? Arī es !
--LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE-4. MAIJĀ ,RĪGĀ TEL. info-26875965

Atbildēt

Rektors

21.12.2018. 09:54

Auziņš Mārcis

Atbildēt

majakovskis

21.12.2018. 09:53

vaše slovo
tovarišķ Mauzer
godīgi čekisti nošautos, bet šitie salašņas?!

Atbildēt

Aramess

21.12.2018. 09:51

»

Skumjais Bruņinieks

Es, piemēram, zinu kādus 10 simtprocentīgus ziņotājus no bijušajiem Saeimas deputātiem, no Rīgas Domes deputātiem, ministriem,ministru prezidentiem..kas nav maisos un NEBŪS! nekad..!!!! Daži to nemaz pat nav slēpuši...


Rakstitāja loģika perversa - ja nevar noķert visus, tad nav jēga ķert dažus. Tad jau iznāk, ka nevajag tiesāt notvertos slepkavas, jo vairāki citi paspējuši iemukt mežā. Tā būtu pareizāk? nekur nav teikts, ka ar laiku netiks atmaskoti arī tie čekisti, kas pagaidām pratuši nomaskēties. Taču nevajag stāstīt pasakas par kartiņu pirkšanu, izņemšanu...Ir žurnāli, tajos viss fiksēts stingrā secībā. Varēs pētīt tos un spriest par pazudušajām kartiņām, ja tādas būs. Tāpēc mieru, mieru. Viss nāks gaismā.

Atbildēt

Hm

21.12.2018. 09:32

Lai vai kā, čeka var tikai ūdeni pienest tām spiegošanas metodēm un jaudai, kādas ir tagad. Par katru cilvēku, var pateikt katru soli ko viņš ir darījis vismaz pēdējos 15 gadus. Lielais brālis mīl visus :)

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

21.12.2018. 09:31

Es, piemēram, zinu kādus 10 simtprocentīgus ziņotājus no bijušajiem Saeimas deputātiem, no Rīgas Domes deputātiem, ministriem,ministru prezidentiem..kas nav maisos un NEBŪS! nekad..!!!! Daži to nemaz pat nav slēpuši..
Katrs, kas bija daudz maz veikls un ar labiem politiskajiem sakariem, varēja vai nu izpirkt savu kartiņu(ir konkrēti cilvēki, kuriem to piedāvāja), vai nu atstrādāt politiski(ja esi pazīstama persona).
Un politiskā atstrādāšana arī bija dažāda.. kalpošana VDK un KP sistēmai, kas tika nodibināta pēc Atmodas un tās oligarhu mafijai..
Un par klusēšanu daudzi inteliģences ziņotāji dabūja ārā savas kartiņas no maisiem!
"..vai Pauls ir??", "nav!". "..vai Zālīte, Peters ir..?. "nav"
A kur ir..kāpēc nav..? Vajadzēja taču būt. "a Imka kur..?, tā Maskavas taurē pūta, vajadzēja taču būt.. A varbūt tāpēc arī nav, ka Maskavas taurē pūta! Pasakiet, vai valsts Video centra dibinātājs un vadītājs Padomju gados varēja nesadarboties ar VDK..?
Dabīgi, ka lielākā daļa aktīvās inteliģences..ar māksliniekiem, LMA rektoriem, augstskolu profesoriem, dekāniem, mūziķiem, zinātniekiem, aktieriem priekšgalā bija saistīti ar VDK...Tie ir daudzi tūkstoši pazīstamu cilvēku..bet mums te tiek pasviesti pāris desmiti..
Piemēram..nevienam nebija noslēpums, ka Zagorskis padomju gados VDK uzdevumā uzpasēja visu savu teātra saimi. Bet tāds pats "uzpasētājs" citā teātrī bija Kubilis. To daudzi aktieri stāstīja..vai viņš ir..? Un teātros arī viens uz otru stučīja!
Nu, ko..???
Dabūjāt savu taisnību..???
Lielākā daļa ir sveikā izsprukuši cauri un "smejās bārdā"..daudzi īstie ziņotāji, kā smējās par mums padomju laikos, tā smejās arī tagad.
Daudzi ievērojami sabiedriskie darbinieki un politiķi padomju laikos strādāja tādās iestādēs un ieņēma tādus amatus, ka vienkārši nesadarboties ar LPSR VDK nebija iespējams. Tā bija obligātā programma..mīlīši!!
Bet viņu maisos naf!!
Turpiniet vien tālāk žļembāt šos atlikumus, ko čekisti mums pasvieda..uzvelciet šos cauros čekas maisu uz savām stulbajām galvām un sāciet vākt fekālijas, ar ko apmētāt maisos palikušos.
Wolands teiktu..."mīļie latvieši, nekas nav mainījies..kādi bijāt vācu kungu laikā, kādi bijāt krievu kungu laikā, kādi bijāt sarkano kungu laikos..tādi esat palikuši "brīvajā" Latvijā, kur valda tie paši VDK un KP kungi!
Labu apetīti!

Atbildēt

LLL

21.12.2018. 09:21

Tagad var apšaubīt jebkuru Bičkoviča spriedumu un lēmumu, jo viņš bija ietekmējams. Jo sadarbības pamats varēja būt labrātīgs, nauda vai kompromats.

Atbildēt

lauķis

21.12.2018. 09:21

»

L.Grantiņš H-86

Lato ir šodienas aktīvais aģents, tas, kurš nosaka: kuram dzīvot un kuram nē, un tāpēc viņa "kartīte" atrodas Telavivā


Padomju laikos plaši izplatīts bija mīts ka sistēma ir pareiza , problēma izpildītājos.Tagad nekas nav mainījies , Pietiek nekad nav iestājies pret sistēmu , tikai pret atsevišķiem izpildītājiem.Lūk arī āža kāja.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

21.12.2018. 09:14

»

juris

Ja mūsu šodienas varonis Lato būtu dažus gadus vecāks, viņs Pats būtu gājis uz KGB un pieteicies un ne tikai skaitījies aģents,bet arī būtu rakstījis melīgus ziņojumus


Lato ir šodienas aktīvais aģents, tas, kurš nosaka: kuram dzīvot un kuram nē, un tāpēc viņa "kartīte" atrodas Telavivā... .

Atbildēt

Tiesnesis

21.12.2018. 09:12

»

vērīgais

Arī AT priekšsēdētājs I.Bičkovičs? Lustrāciju


Ja līdz šim Ivaru Bičkoviču un A.Guļānu varēja droši saukt vienkārši par sūdabrāļiem, tad tagad Ivaru Bičkoviču var droši saukt par čekistu sūdabrāli. Tagad gaidām Bičkoviča skaidrojumu vai rīcību. Va nu tiesāšanos (stipri apšaubāma), vai publisku grēku nožēlošanu un atkāpšanos, vai pēc Alekseja Lepses parauga (jau sen varēja).

Atbildēt

juris

21.12.2018. 09:07

Ja mūsu šodienas varonis Lato būtu dažus gadus vecāks, viņs Pats būtu gājis uz KGB un pieteicies un ne tikai skaitījies aģents,bet arī būtu rakstījis melīgus ziņojumus.....

Atbildēt

paardomas

21.12.2018. 08:48

Naida sēkla ir sēta , piekam , tā sarakstu publicēšana neko neatrisinās.Man ir bažas ka ,,pēc darbaļaužu iniciatīvas,, sāks attaisnot cienijamos stukačus , kā saka , tādi laiki bija.Varbūt vērtēt cilvēkus pēc viņu cilvēcības , kā saka , vai nu cilvēks vai draņķis , vai vienkārši tukša vieta.
Lai nu sīkie nelieši paši tiek gala ar savu sirdsapziņu , bet Godmaņi , Dombrovski , VVF , Kalnietes(diemžēl tas saraksts ir stipri garāks) ir jātiesā.

Atbildēt

Rock

21.12.2018. 08:39

Blinkena laikam bija tā,kas savulaik aktīvi iestājās pret to,kādā tembrā Groģis(lai mūžīgs miers Jānim) dziedāja "Dzimto valodu"..

Atbildēt

IT vecbiedrs

21.12.2018. 08:36

Kāds nevar to visu saitu noripot un izmest Darknet? Vajag Tor un tur ir jau ir šādi tādi hostage varianti. Ākstās te ar autorizācijām.

Atbildēt

vērīgais

21.12.2018. 08:29

Arī AT priekšsēdētājs I.Bičkovičs? Lustrāciju!!!!!!!!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

21.12.2018. 08:17

»

Aramess

Un kas ir Vija Beinerte? Vai nav tā, kas "Latvijas Avīzē" publicē aizkapa dzīves slavinājumus? Tādus mīlīgus rakstiņus...Vai nevajadzētu pirmām kārtām pastāstīt par to, kā kalpojusi čekai


Šī blakts(Vija Beinerte) vēl šodien aktīvi kalpo cionismam(čekai- mossad), slavinot dažnedažādus čekas pabiras, tā neļaujot nāk politiskajā aptitē jaunajai paaudzei !-----"Vija Beinerte dikti asi allažiņ izsakās par ceku un čeku, aizmirstot, ka viņas māte bija LPSR CK nomenklatūras darbiniece, no kuras arī bijās dzejnieki un mākslinieki."

Beinertes saruna ar L. Azārovu, Vācieša atraiti:"
Tas, kas notiek tagad, ir daudz sīkāk. Kas ir Vācieša nelabvēļi? Skujiņš, kuru Ojārs un Vizma savulaik izzoboja par romānu “Fornarīna”. Arī tādas lietas nepiedod. Savukārt bijušā čekista Laimoņa Pura “atklāsmes” vispār ir ārpus veselā saprāta. Acīmredzot tam, kas pats ir čekists, vajag čekistos iemelot vēl kādu.

Un Priede, kurš, kā izrādījās, neieredzēja visus, kas gribēja viņu izstumt no siltā nomenklatūras krēsla. Oponēt var kritikai, kas operē ar faktiem, taču uz sacerējumiem, kas pilni personiska naida un vulgāru apmelojumu, nav vērts atbildēt.
Ojārs nepazina skaudības, viņam derdzās tenkas un aprunāšana. Mūsu dzīvoklī vienmēr bija skaidrs un svaigs gaiss. Pie tā arī paliksim.

Un Priede, kurš, kā izrādījās, neieredzēja visus, kas gribēja viņu izstumt no siltā nomenklatūras krēsla. Oponēt var kritikai, kas operē ar faktiem, taču uz sacerējumiem, kas pilni personiska naida un vulgāru apmelojumu, nav vērts atbildēt."-----Bet vairak šeit:----https://tautastribunals.eu/?p 34908
Šeit pilna intervija: https://www.la.lv/vija-beinerte-pedeja-saruna-ar-ludmilu-par-ojaru

Atbildēt

Atbrivotajs

21.12.2018. 07:58

Pietiek .com malaci ! Nevar saprast ,kapec jaregistrejas ar personas kodu . Tur ir kaut kadi zemudens akmeni ...

Atbildēt

Aramess

21.12.2018. 07:49

Un kas ir Vija Beinerte? Vai nav tā, kas "Latvijas Avīzē" publicē aizkapa dzīves slavinājumus? Tādus mīlīgus rakstiņus...Vai nevajadzētu pirmām kārtām pastāstīt par to, kā kalpojusi čekai?

Atbildēt

Pārsteigtais

21.12.2018. 07:45

Aivars Tabūns? Tas pats, kas Saeimā sēdēja un klaigāja par okupantu padzīšanu? Vai tagad nav redzams, ka šī klaigāšana bija mērķtiecīga provokācija čekas uzdevumā?

Atbildēt

kalašnikovs

21.12.2018. 07:04

Pie sienas!

Atbildēt

Bija

21.12.2018. 07:03

Ko Ne nopriecāties..

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....