Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rota

31.12.2018. 21:59

Domājiet pozitīvi - čekas darbinieku projekts"Latvijas netkarība" tika īstenots. Šogad vēl paspējām nodziedām un izlēkāt. Pirmais cēliens noslēdzas ar varoņu saraksta publicēšanu. Vai nākamais vispār ir paredzēts- tagad pārtraukumā visi gānās kā līdz tualetei nokļuvuši, citi met pa lampu, citi - gaida savu kārtu tikt publicēti. Kā jau lētyā teātrī tam ir jābūt

Atbildēt

aivarsz

31.12.2018. 14:32

Stulbum stulba ir "komentētāju"savstarpējā "KOMUNIKĀCIJA". Runāt vajaga par LIETU nevis "sarieties" savā starpā... IZLASĪJĀM-tas ir bijis VDK ziņotājs -jā pazīstu viņu personīgi-pajautāšu viņam -KĀ TU ATTAISNO SEVI? KO MAN ar Tevi darīt? iespļaut sejā ? vai teikt-es Tevi saprotu...nevis aizstāvēt vai nosodīt nepazīstamu cilvēku.

Atbildēt

anmaria

27.12.2018. 21:10

Kā saprotams tiesu konstatētais "apzināti nesadarbojies ar VDK", jo kā var neapzināti sadarboties ar VDK?

Atbildēt

Jānis

26.12.2018. 23:59


DACE KORNA (FILOLOG) - PSRS VDK AĢENTS, VENTSPILS DOMES DEPUTATS /VIENOTĪBA /

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

26.12.2018. 22:14

»

Andrejs Bubinduss

Jebkura aģentūra tiek veidota uz daudzpakāpju principa; no zemākā līdz augstākam. Zemāko pakāpju aģentūras dalībnieki nodarbojas ar sekojošiem uzdevumiem; piesegšanu ( pats zemākais), dublēšanu ( augstāks), informēšanu un maldināšanu. Jebkura aģentūras hierarhijas posma kuratora uzdevums ir panākt, ...


Ko mums ( vēršoties pret Bubindusu) pastāsta Linards Grantiņš ? Grantiņš mums būvē leģendu par citu ( tas ir- par sevi) , šādā formā; 1) no sākuma aģents mums uzsver savas dzimtas , vecāku un audzināšanas tīrību ( latviskumu, godīgumu, un vēl ko citu..) Kamdēl aģentam Grantiņam jānovirzās no tēmas? Bubinduss taču neraksta par savu audzināšanu, dzimtas un morāles tīrību paaudzēs? Tamdēl, ka tas ir viens no slēpjamajiem aspektiem. Kā slēpjamam aspektam tam jādzēšas divējādi- nepārtraukti uzsverot to vēlamo ( ko Grnatiņš dara izvērsti un plaši) un piesaistot kādu , kuru demonizēt...Kas Grantiņam slēpjamas vai nav vēlams atklājams, to dosim viņam iespēju atklāt brīvprātīgi..... kā nekā, netīra veļa.
2)aģents Grantiņš mums paziņo- Bubinduss ir sektas loceklis. Viņam no izvēlētā objekta tuviem avotiem ir šāda informācija.... Pats par sevi arguments un veids, kā to dara aģents Grantiņš, ir tik neprofesionāls, ka ļauj izdarīt secinājumu- lai kā kādreiz aģents ir centies ( un kā vēl centies- dosim Grantiņam iespēju to uzrakstīt publiski, pirms atklāsim), kurators un rezidents vairāk ir bijuši neapmierināti, nekā apmierināti. Kamdēl neapmierināti? Par prasto veidu, kā to dara aģents, saukim , kā ir- vulgāro veidu, ( nu, tur iespaido audzināšana; vulgaritāte nāk no mātes, demonizācija no tēva... tur neko), Ja aģents nebūtu tik vulgārs, tad tā vienkārši arī tagad viņam rociņas nepalauzītu....profilaksei, bet redzams, ka nelīdz... tāda audzināšana. Veids novērst uzmanību no leģendas atklājēja ir līdzeklis viņam piešūt ko netīru, perversu, pretīgu, nelikumīgu.... tad atklājējam būs mazāka ticamība... tikai... Grantiņš mums atkal pierāda, ka absolūti neder ( un nav derējis) maldināšanai... viņš ir derējis tikai piesegšanai ( vai tagad der, par to mēs parunāsim vēlāk...)
tālāk aģents mums savā "tribunālā " trīs mēnešu laikā ( mums pacietība pietiek- mēs pavērojām, lai atklājas) veido kompozīciju tādā formā, uz kuru pats ir bijis un ir spējīgs, lai nonāktu līdz aicinājumam jebkuram zemessargam un armijas vīram nākamo okupētās teroijas pārvaldnieku Bubindusu likvidēt.... Par šo "pērli" es aģentam Grantiņam, lai arī viņš ar šo izgāž sevi totāli, izsaku pateicību. Kamdēl Bubinduss izska pateicību Grantiņam, kas viņu gāna? tamdēl, ka katru reizi, kad pretinieks rupji kļūdas ( gan tiesvedībā, gan pratināšanā, gan militārās lietās.. gan pretizlūkošanā un izlūkošanā...-- viņam tas jāļauj darīt. 2- jāļauj darīt maksimāli ilgi.3) jāveicina. lai viņš to darītu pilnīgāk. Ironija slēpjas tajā vēstures faktā, ka kādreiz šādus pašus aicinājumus un gānīšanos pret Bubindusiem ir veicis tāds latvju tautas varonis , kā sarkanais vēsturnieks un diversants Vilis Samsons. Savā grāvējā- memuāros "Kurzemes meži šalc". Atsevišķi verbāli izteicieni mums saskan perfekti, bet par to arī nedaudz vēlāk....Ko no tā var secināt... kungi... biedri.... ? Vecem veco patiesību- tāds ar tādu, tādi ar tādiem, netāds ar netādu, netādi ar netādiem....un vārd vārdā.Mums trūkst vienīgi "akadēmiķa " gandarījums, ka Bubinduss beidzot ir likvidēts.... Nu jā, bet laikam Grantiņam līdz akadēmiķiem netikt- lēkā, kā gribi....

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

26.12.2018. 22:06

»

Andrejs Bubinduss

domāju, ka vecā divkoša , nodevēja Grantiņa būtiba ir pelnījusi turpmāku regulāru ķidāšanu un kompromanta uzrādīšanu....rakstīja Andrejs Bubinduss 26, jūlijā, par ko Gtrantiņa neotrockistiskā lapele Tautas tribunāls aicināja Bubindusu likvidēt.Par ko likvidēt? Par šo atgādinājumu...


Jebkura aģentūra tiek veidota uz daudzpakāpju principa; no zemākā līdz augstākam. Zemāko pakāpju aģentūras dalībnieki nodarbojas ar sekojošiem uzdevumiem; piesegšanu ( pats zemākais), dublēšanu ( augstāks), informēšanu un maldināšanu. Jebkura aģentūras hierarhijas posma kuratora uzdevums ir panākt, lai dalībnieki darbotos ar maksimālu atdevi un uzticami. Lai to panāktu, iebiedēšanas, algošanas un šantāžas metodes tiek akcentētas kā piemērotākās, bet vislabākie zemāko pakāpju dalībnieki ir personas, kuru ambīcijas, ego un kompleksi nav tikusi apmierināti, bet ļaujot tos apmierināt pie apstākļiem, kur citiem tas nebūtu iespējams, tiek panākta maksimāls atdeve uzdevumu;piesegšanas ( pats zemākais), dublēšanas ( augstāks), informēšanas un maldināšanas realizācijā.Rezidentu kompetences augstākais apliecinājums ir rezultāts, kur uzdevumi tiek realizēti no šādu cilvēciņu puses tādos apjomos un līmenī, kurš pilnībā ne tikai piesedz, bet aizved jebkuru un jebko pie pretinieka kā apdraudējuma avota. ...Tātad, kontekstā ar vairākām lietām, taja skaitā "čekas maisu"; VDK kartotēkas ( tās, kuru atļāva pārņmet), VDK telefona grāmatas ( kura tika sagatavota šādiem gadījumiem) , aģentu sarakstu darīšanu atklātībā nedaudz atklāsim, kā tās lietas notiek ( ne jau tikai VDK praksē, bet visur pasaulē, kur ir nopietni dienesti).
1) Jebkura dienesta viens no uzdevumiem ir sagatavoties iespējamai aģentūras un dienesta iekšējās informācijas noplūdei, kura iespējama pie dažādas notikumu attīstības.( par šo ne te). Tad tiek ilglaicīgi organizēti pasākumu, t.sk. neesošas un mazefektīvas aģentūras daļas upurēšana. Tas ir viens no MALDINĀŠANAS metodikas uzdevumiem. Ja mēs labi zinām, ka ziņotāju un aģentu skaits noteikti bija lielāks par 4800 personām, ne jau kvalitātīvāko, potenciāli spējīgāko un izmantot ilglaicīgi iefiltrējot daļu ļauj PĀRTVERT.( zinot proporcionālās attiecības, kādā tiek veidoti aģentūras tīkli, jāsaprot, - 4800 uzrādīšanai- pārtveršanai sagatavoti ir 20-25% no nepieciešamā aģentūras tīkla visu līmeņu personālsastāva skaita)
2) jāsaprot, ka pastāv prognozēšanas un analītiķu nodaļas, kuras pie mazāko simptomu atkartošanās noteiktā dinamikā brīdina par iespējmo informācijas pārtveršanu. Informācijas glābātuves tad izved specgrupu vienības, un tas netiek uzticēts vietējiem kadriem.Operācijas notiek, izplānojot nemānāmības un vairāku līmeņu nodrošināšanas, piesegšanas un iesaistes personālu, par kura daudzumu, operacionālajiem plāniem un variantiem savstarpēji netiek sniegta nekāda informācija.

Atbildēt

patiesība kož acīs?

26.12.2018. 16:36

»

Kropli Induli Duka no Dikļiem!

nezodz nikus, lai visu piedirstu, kropli


tu kropli un gļēvais onanīmais anonīmiķi, nezodz nikus, lai visu regulāri piedirstu tava skapjabiedra nedaģērētās seskādas lapseņpūznī pietirskomā!

Atbildēt

Andrejs Bubinduss

26.12.2018. 14:46

»

L.Grantiņš H-86

Artur, Tu taču šonakt neesi gulējs ! Atpūties, izgulies un tad rīt sāc atkal ar svaigiem spēkiem. Un, kāda nelaime, ka tā sasodītā Grantiņa KARTĪTE kaut kur pazudusi un nav atrodama pie pārējiem "varoņiem"! Un, ko sacīsi, ja to Grantiņa runu patiešām parādīs tautai ? Tu taču labi atceries, ko es sacīju...


Un tā mūsu pašpasludinātā mesija, pravietis un moceklis ala aģents Linards Grantiņš ar draudiem, gānīšanos un sava oreola sludināšanu mēģina atkratīt pagātni. Kā kārtīgs podnieks Terencijs - Viltus Nerons Feiftvengera romānā stāda garo nažu nakts sarakstus, kur mums jau simtiem proskribējamo. Dievišķā oroela gaisma ar katru dienu dziest mūsu moceklim, loģiski jautājumi ar katru dienu rodas arvien vairāk un mūsu podnieka Terencija Linarda dusmas un notiesāto saraksti plešas. Man jāpateicas mūsu latvju podnieku neroniņam par reklāmu, kuru viņš ar savām izpausmēm rada ar katru dienu vairāk personām, kuras atšķirībā no neroniņa nav politiskas prostitūtas un kurām nav ko slēpt, Tikai- tas viss, manu aģentin, Tevi nenomazgās baltu kā tautu meitu un tavi brīvprātīgā āža kegebista nadziņi atstāj tik samanāmas pēdas, ka nākošie simti tevis notiesāto vēl vairāk tevi atkailinās.Kur tu , tāds atkailināts liksies, ja nu pat zeme no Tevis novēršas?

Atbildēt

Kropli Induli Duka no Dikļiem!

26.12.2018. 14:13

»

patiesība kož acīs?

ja tu arī uz sevi to attiecini, tad tie ir arī tavi sūdi, ar ko ir aizdirsta pietirstkomas telpa


nezodz nikus, lai visu piedirstu, kropli!

Atbildēt

Tieši tā

26.12.2018. 14:12

»

Johaidsons

Padomju laikā kaut ko sasnieguši atrodami čekas maisos. Ja tevis nav čekas maisos, tevis nav vispār


Negodīga konkurence uz vajāto līķu rēķina.

Mosties reiz brīvības cēlajais gars!

Atbildēt

Ina

26.12.2018. 10:20

https://www.youtube.com/watch?v KY8Mdi3wr9E&fbclid IwAR3F_bPDzN3AiNDWCG6UOw2gNaeEV61RWzH08phRqh1CPqVdjt_BR67S4wE

Latvija nav tiesiska valsts, Mūs visu tiesības kontrole čekisti

Atbildēt

tirrrsā tev patiesība

26.12.2018. 10:15

»

patiesība kož acīs

nu nekas, vismaz dupsī dabūja - labam ceļavējam uz Fāterlandi...


nezinu kā tevi sauc, bet skaidrs ir viens - esi ārkārtīgi pretīgs cilvēks savā būtībā, ar kādu pat d... uz viena lauka kopā neietu.

Atbildēt

Lauku pāķis

26.12.2018. 01:50

Pietiek varētu papētīt ,ka tas par Gunāru Bordānu 67 gadā dzimušu no Balviem netā ļoti skopa infa. vbt no Bordānu klana...

Atbildēt

kāpēc

26.12.2018. 00:16

»

Joriks

Uz jautājumu atbildam ar pretjautājumu


muļķi tēlojam kā parasti?

Atbildēt

Joriks

25.12.2018. 23:00

»

kāpēc

tu vērtē visus stukačus pēc sevis


Uz jautājumu atbildam ar pretjautājumu?

Atbildēt

patiesība kož acīs?

25.12.2018. 21:09

»

Joriks

Kas tev tā par verbālo caureju atkal? Vai pašam neapnīk aizdirst telpu ar saviem sūdiem


ja tu arī uz sevi to attiecini, tad tie ir arī tavi sūdi, ar ko ir aizdirsta pietirstkomas telpa.

Atbildēt

Joriks

25.12.2018. 20:17

»

Johaidsons

Padomju laikā kaut ko sasnieguši atrodami čekas maisos. Ja tevis nav čekas maisos, tevis nav vispār


Padomju laikā stukači bija parastas skrūvītes, bez jebkādiem sasniegumiem(pārsvarā). Aģentūras seski pateicoties aģentūrai, tieši brīvvalsts laikā uzmirdzēja un mirdz?

Atbildēt

Johaidsons

25.12.2018. 20:07

Padomju laikā kaut ko sasnieguši atrodami čekas maisos. Ja tevis nav čekas maisos, tevis nav vispār.

Atbildēt

Joriks

25.12.2018. 20:07

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Kas tev tā par verbālo caureju atkal? Vai pašam neapnīk aizdirst telpu ar saviem sūdiem!!??

Atbildēt

xetrot noe

25.12.2018. 18:10

»

eon tortex

https://youtu.be/Clclsi_sZ_k


https://www.youtube.com/

Atbildēt

patiesība kož acīs?

25.12.2018. 18:00

»

eon tortex

lai kas tas arī ir, links vaļā neveras


https://www.youtube.com/watch?v Y6_UdeS0V2U

Atbildēt

patiesība kož acīs?

25.12.2018. 17:53

»

Idiot!

Izguli dzērumu


Nesarunājies ar spoguli dzērumā, idiot!

Atbildēt

eon tortex

25.12.2018. 17:51

»

patiesība kož acīs?

https://www.youtube.com/watch?v fCdPh7Q7hZU


lai kas tas arī ir, links vaļā neveras.

Atbildēt

Idiot!

25.12.2018. 17:51

»

Idiot!

Izguli dzērumu


tu savu dzērumu varbūt izgulēsi, bet savu stukača un provokatora plānprātību tu neizgulēsi nekad!

Atbildēt

patiesība kož acīs?

25.12.2018. 17:22

»

eon tortex

https://youtu.be/W9PEFwDNunM


https://www.youtube.com/watch?v fCdPh7Q7hZU

Atbildēt

patiesība kož acīs?

25.12.2018. 17:15

»

Indulis Durka no Dikļiem

dzēruma trakumā


Miers virs zemes un visiem cilvēkiem labs prāts - izņemot nicināmus stukačus un provokatorus.

Priecīgus Ziemassvētkus arī lapsas seskudīrātavas pietirstkomas plānprātiņiem, speckantoru stukačiem un provokatoriem pastāvīgā nepārtrauktā dzēruma trakumā!

Atbildēt

🌲

25.12.2018. 16:50

Miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Atbildēt

piedzēries atkal?

25.12.2018. 16:31

»

Slava, Slava!

Gedroicam un Grantiņam un Freimentālam! Īsts muļķu Ziemsvētku koris


tu izvemies kārtējo reizi uz savām nomīztajām pastalām, neārstējamais plānprātiņ stukač un provokator. Un aizej atkal pie sava iecirkņa veterināra apārstēt savu hronisko plānprātību.

Atbildēt

tev

25.12.2018. 16:23

»

Aizrijies ar savu grēksūdzi,

čekist Induli Duka no Dikļiem


patiesība kož acīs, lapsas seskudīrātavas plānprātiņ ČEKAS un citu speckantoru stukač un provokator?

Atbildēt

Aizrijies ar savu grēksūdzi,

25.12.2018. 16:20

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


čekist Induli Duka no Dikļiem!

Atbildēt

Slava, Slava!

25.12.2018. 16:19

»

Antūns Peizdulōcis

slava tautas varoņiem - Grantiņam un Gedroicam


Gedroicam un Grantiņam un Freimentālam! Īsts muļķu Ziemsvētku koris!

Atbildēt

Induli Durka no Dikłiem!

25.12.2018. 16:16

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Visi jau tavu čekista grèksûdzi Untuna Mikropiscanca kłičkas izpildîjumà simtreiz lasîjußi! Visi sen jau zin, ka neesi pilns rubulis! Nesmirdinies, gaili!

Atbildēt

Antūns Peizdulōcis

25.12.2018. 16:16

slava tautas varoņiem - Grantiņam un Gedroicam!!
Slava, slava, slava!

par deputātiem viņus no Kaimiņa partijas- lai abi šie cildeniem vīri roku rokā cīnās ar nolādēto sarkano miglu, krievžīdiem un kvazāriem !

Atbildēt

latviešu patriota uzstāšanās

25.12.2018. 16:12

https://www.youtube.com/watch?time_continue 18&v D2BXUe1UwWE

Aivara Gedroica runa mītiņā pie Okupācijas muzeja 16. martā

Atbildēt

koka galva

25.12.2018. 16:05

»

koka galva

Nu gan esi samelojies ! tak ja viņš bija cietumos līdz televīzijai, tad viņu neviens jau satikt un atpazīt vai neatpazīt nemaz nevarēja! - cietumā iekšā nevienu, izņemot čekistus nelaida


vai nopratināšanās čekā Grantiņs nodeva arī savus biedtus no helsinkiešu grupas??? Ziemeli, Gedroicu, Rožkalnu???

Atbildēt

koka galva

25.12.2018. 15:59

»

Tur jau tas joks!

Nav skaidra epizode no citas spīdzināšanas vietas, pēc kuras viņu neatpazina tie, kas bija ar viņu tikušies, līdz TV uzstāšanās, kur bija vai nu uzbarots, bet baumas teic, ka biezu grimma kārtu noziests... Pēc tam Vācija un tie turpmākie LRTT murgi...


Nu gan esi samelojies ! tak ja viņš bija cietumos līdz televīzijai, tad viņu neviens jau satikt un atpazīt vai neatpazīt nemaz nevarēja! - cietumā iekšā nevienu, izņemot čekistus nelaida.

Atbildēt

kāpēc

25.12.2018. 15:57

šeit tiek reklamēti Ruka murgi?Ko viņš darīja tajā korporācijā tik ilgus gadus?

Atbildēt

J.Z.

25.12.2018. 15:54

»

Šī epizode

ir izdomāta, jo nav dzirdēta un pierādīta


tak asiņu rīšana, sišana, nosišanas mēģinājumi un krimiālo aizstāvība- arī nav nekas tāds pierādīts !

Atbildēt

Izpildies sava sugasbiedra lapsas seskubedrē,

25.12.2018. 15:47

»

Izpildies aiz savas jurtas I. Durka!

Visi jau izlasīja tavu čekista grēksūdzi, muļķi no Dikļiem


savas plānprātiņa ČEKAS stukača grēksūdzes regulāri tiražējošais muļķi no pietirstkomas.

Atbildēt

Cik zināms,

25.12.2018. 15:46

»

Striprās trīs Raiņa priedes

tad jau šamajam ir jābūt pateicīgam Izraēļa zemei par uzņemšanu un tranzītu, bet šamais bezkaunīgi appļūta ebreju tautības cilvēkus


uz Vāciju ar Izraēlas vīzu, jo 70. gados uz Izraēlu pārcēlās KGB- VDK kodols - cionisti.

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...