Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasītājs

07.01.2018. 20:23

Ko jūs muļķi te ņematies? Literatūra jāstudē! Slavenajā Indriķa Latvieša romānā "Bailas"skaidri uzrakstīts, ka Grūtups pirms nāves čekas maisus noslēpis kaut kur pie Siguldas. SAB to nemaz nav1

Atbildēt

c

24.12.2017. 00:08

p.s grantiņa kungam jādodas uz psihiatrisko slimnīcu, vai labāk nomirt ar godu, citādāk šis maniaks tikai diskreditē jebkurus neatkarības cīnītājus

Atbildēt

c

24.12.2017. 00:06

Kārtējais apliecinājums, ka Lato Lapsa ir pērkama mauka

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

23.12.2017. 19:46

»

Ne tikai, māmuļniek!

Ja rakstīsi garāku komentāru no m telefona, moderators to vielaikus lasa ar rakstītāju. Ja šķietas nelabs, to nevar nopublicēt. Pirms tam bija opcija atgriezties atpakaļ pie komentāra un mēģināt vēlreiz. Tagad vairs tā nav...


Nesaprotu, par ko uztraucies ? Bet varbūt, ka ir par ko traukties, jo tas "kaus" ir jau tur pat vai pilns ? Tikai tarakāns izsakās zem pseidonīma... .Ja ir apnicis, kā pats saki, tad ņem striķi un beidz mocīties. Būs pašam miers un citus netraucēsi... .

Atbildēt

Ne tikai, māmuļniek!

23.12.2017. 13:14

»

līdumnieks

Tomēr cenzūra no šešzvaigžņu "Pietiek" strādā, rakstus kas nepatīk nepieņem


Ja rakstīsi garāku komentāru no m telefona, moderators to vielaikus lasa ar rakstītāju. Ja šķietas nelabs, to nevar nopublicēt. Pirms tam bija opcija atgriezties atpakaļ pie komentāra un mēģināt vēlreiz. Tagad vairs tā nav.

Ko tad māmuļnieks, Freimentāls, līdumnieks, vienā personā mums vēlas pateikt? Vienu un to pašu gadiem ilgi? To visi jau sen zin! Un to pašu jau apnicis no krietnā kareivja Grantiņa par sešstūrainām zvaigznēm vaimanā, cionistiem un hazāriem, tos reklamējot. Un viņprāt, ja šos likvidētu, locot svina stekus uz to mugurām, velkot uz virtuālām karātavām, Latvijā iestātos laime pilnībā.

Grantiņa vietā es sen būtu atklāti vai slepeni Borovkovu sen nositis tikai par to, ko viņš pelnījis, iemetot L. G. kā politieslodzīto pie kriminālistiem nosišanai.

Un ko tad, blīdumniek, pats līdi pie Borovkova, kā pats vēsti LRTT ar stulbiem jautājumiem par māmuļu pašam VDK noziedznieku karalim, zinot, ka atbildes nebūs?

Ar LRTT latviešu tautai gaudām un draudiem jau ir līdz kaklam. Īsti vīri negaida no citiem kā mazi bērni palīdzību.

Atbildēt

līdumnieks

23.12.2017. 12:55

Tomēr cenzūra no šešzvaigžņu "Pietiek" strādā, rakstus kas nepatīk nepieņem

Atbildēt

Vakar TV24

23.12.2017. 02:14

»

Mēs lādam savējos - duraki

Beidziet karot par "cekas maisiem". Protams, Saskaņa un PAR uztraucas, ka viņus var atmaskot. Domājiet, ka Saskaņā ir maz bijušo KGB aģentu? Un tajā pat "PAR"? Un nacionālajā aavienībā? Mudžēt mudžēja vai...


bija uzaicinàta ćekiste M. Zàlîte izteikties, viena no 583 ćekistiem -kultûras darbiniekiem. Parunàt vispàr nevarèja, sabrucis cilvèks, śkita, ka jumts śai aizbraucis. Trûka vien nagana un zili brînumi..

Atbildēt

Mēs lādam savējos - duraki

22.12.2017. 23:43

»

Bija PSRS IeM pavēle

70.-tajos gados bija PSRS Iekslietu ministra pavēle divu kategoriju tiesāto par smagiem noziegumiem Krevijā, kuri izcieš sodu Krievijā - Baltijas republikām uzņemt no katra veida pa 1500 nosacīti pirms termiņa atbrīvotos (uslovno dosročno osvoboždjonnix) - un pa 1500 notiesāto - citas kategorijas, precīzi...


Beidziet karot par "cekas maisiem". Protams, Saskaņa un PAR uztraucas, ka viņus var atmaskot. Domājiet, ka Saskaņā ir maz bijušo KGB aģentu? Un tajā pat "PAR"? Un nacionālajā aavienībā? Mudžēt mudžēja vai ...


Vairs nav nekādu čekistu, stukaču un kompartijas aizliegumu ieņemt amatus - nekavējoties jāatceļ šis stulbais likums.

Nekavējoties jāizsludina L U S T R Ā C I J A ! "Čekas maisus" atdodiet pētīt goga vīram KANGERIM, komisijai.

Var, cik ilgi jūs dzīsiet stulbumu, cik ilgi karosiet ap to, kam jāliek miers?!

Atbildēt

Bija PSRS IeM pavēle

22.12.2017. 23:36

»

bij. komjaunietis

Neskrēja jau tā paši nepavisam. Taču, ja gribēji iegūt augstāko izglītību, strādāt savā arodā, nemaz nerunājot par izaugsmi darbā - kā teica toreiz, labāk būtu ja tomēr komjauniešos iestātos. Tā maigi ieteica. varēji jau arī to nedarīt, bet tad bieži vien kļuvi nesekmīgs, galīgi nekāds aroda meistars...


70.-tajos gados bija PSRS Iekslietu ministra pavēle divu kategoriju tiesāto par smagiem noziegumiem Krevijā, kuri izcieš sodu Krievijā - Baltijas republikām uzņemt no katra veida pa 1500 nosacīti pirms termiņa atbrīvotos (uslovno dosročno osvoboždjonnix) - un pa 1500 notiesāto - citas kategorijas, precīzi neatceros, kādas - un tātad, ikgadu uzņemt ŠPECKOMENDATŪRĀS 3000 šādu notiesāto. Šo pavēli paziņoja PSRS republiku un apgabalu Iekšlietu ministru sanāksmē Latvija centās, uzņēma un būvēja speckomendatūras Bolderājā, Vecumniekos un visur citur. Nezinu kā rīkojās Igaunija.

Lietuvas Ieksļietu ministrs sanāksmē palūdz vārdu un paziņoja, ka Lietuva "nav gatava"uzņemt tādu kontingentu, nav materiās bāzes vai tml.

PSRS Iekšlietu ministrs lamu vārdiem apsauca Lietuvas ministru un izdzina laukā no sanāksmes. Visi bija šokā un domāja, ka ministrs ir atcelts un vēl trakāk.

Nekā, viss palika savā vietā, jo Lietuvas CK sekretārs pateica - stop, nē, tas nav partejiski, neatbilst partijas principiem izrīkoties ar partijas biedru utt. Un Lietuvas ministrs palika darbā un nekas nenotika, nekādus tiesātos neuzņēma vai varbūt kādu mazumiņu, nezinu.

Lūk, kā. Lietuva turēja varu savās rokās un nepadevās.

Atbildēt

bij. komjaunietis

22.12.2017. 23:09

»

ww.

Ne vienu nedzina pionieru,komjauniešu aplokos!!Paši skrēja


Neskrēja jau tā paši nepavisam. Taču, ja gribēji iegūt augstāko izglītību, strādāt savā arodā, nemaz nerunājot par izaugsmi darbā - kā teica toreiz, labāk būtu ja tomēr komjauniešos iestātos. Tā maigi ieteica. varēji jau arī to nedarīt, bet tad bieži vien kļuvi nesekmīgs, galīgi nekāds aroda meistars, un beigās vislabāk varēji kolhozā grāvjus rakt.
Taču tie, kuri spēja domāt, jau tad saprata, ka labāk ir būt pašam tur, kur lemj tavu likteni, nekā paļauties, ka kādi citi to izdarīs labāk.
Lietuvas likteni lēma lietuvieši-komunisti, tur tagad mazāk iebraucēju, Latvijā to pašu darīja Krievijas latvieši, vietējie jau nē, ko jūs! Rezultāts jau arī ir redzams. Tā ka domāt vajag, pirms kādu nosodīt.

Atbildēt

š

22.12.2017. 20:34

neapskaužu Latvijā dzīvojošos, jums pat savas televīzijas nav, to kas ir, par televīziju grūti nosaukt; ne arī kādu kanālu izvēle !! ja būtu ap 1000 kanāliem no visas pasaules (bet visvairāk no vietām, kur patiesi IR vārda brīvība un mediji nepieder liberastiem), tad i valodas jaunatne prastu i informāciju filtrētu, nekāds vēstures pārrakstītājs nespētu to pat mēģināt ietekmēt... lielākā daļa šodienas scenāriju attīstītos pie pavisam citiem režisoriem..

Atbildēt

----

22.12.2017. 20:18

Laikam tiekam mudināti vērot pozitīvo tv.

Atbildēt

----

22.12.2017. 20:15

Interneta portāli turpina degradēties. Delfi un tvnet jau sen ir nesimpātiski, apollo kādreiz vismaz bija labi pārskatāms, lai arī par saturu varēja strīdēties, nupat jau tvnets ir apēdis arī apollo. Kas mums paliks - pietiek, lrtt...

Atbildēt

joske

22.12.2017. 14:25

»

ww.

Ne vienu nedzina pionieru,komjauniešu aplokos!!Paši skrēja


Bez pionieriem un komjaunatnes nebija arī nekādas izglītības.Latvija bija nomierināta ar izsūtīšanu,brīvības cīnītāju nogalināšanu vai savervēšanu.Bija iedzītas nāves bailes,kuras vēl ne tālu nav beigušas.Par metodēm,kādas tiek pielietotas arī tagad varu liecināt personīgi.Sabiedrībai ir zināms norietais un spīdzinātais Grantiņš,nogalinātais Ronis,rakstnieka Pura dzīves nogale u.c.zināmi un nezināmi komunistu un viņu benžu upuri neatkarigajā,bet joprojam nacionālkomunistu u.c.okupantu aktīvāko līdzskrējēju pārvaldītajā Latvijā,no kuras aiztriekti pasaulē miera laikiem nedzirdēts ļaužu skaits,to vietā publiski mekle iemeslus slāvu un citu PSRS tautu invāzijai.Šāda invāzija jau notika okupācijas gados,pārkrievošanu maskejot ar speciālistu un citu darbaroku trūkumu tautsaimniecībā.Šodien šādi argumenti uz aizbēgušo fona izklausās galēji dīvaini.Taču nāves bailes eksiste,jo pat apspriežot čekas maisus,liekās ka Latvijā palikuši tikai kangari,čekisti un to aģenti.

Atbildēt

Pat manabalss. lv

22.12.2017. 11:39

»

ff

ManaBalss.lv var parakstītit iniciatīvu par to, lai atver čekas maisus!Ja gribat, lai kaut kas mainās - parakstieties ! https://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show54444


mēgina nopelnīt uz kartotēkas rēkina! Paraksti ir par maksu. Čekisti pieņēma Saeimā likumgrozījumus 2012. gadā, lai latviešu tauta nevar ierosināt likumu atvērt maisus uzreiz, tai tagad jāsavāc 155 000 parakstu, kas nav izdarāms. Vietā iedeva parazītveidojumu manabalss. lv.

Atbildēt

ff

22.12.2017. 11:21

ManaBalss.lv var parakstītit iniciatīvu par to, lai atver čekas maisus!Ja gribat, lai kaut kas mainās - parakstieties ! https://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show54444

Atbildēt

qwe

22.12.2017. 09:56

»

Pret

Aiz Par taču Kalniete, Viņķeļi un pārējie līdzīgie


Aiz par ir čeka, un tas ir nopietni.

Atbildēt

Skaidrība

22.12.2017. 09:01

Kas vainīgs, tas bailīgs- latviešu tautas paruna. Pretbalsotājiem bail, ka no tiem maisiem izsprauksies viņu ilgi slēptais īlens...

Atbildēt

Maisi

22.12.2017. 08:37

Sen vairs nav oriģināli..Ugunī tos...Labāk ķersimies pie Par pediņiem un OIK zagļiem! Tie ir jauni, dzīvi un autentiski..Turklāt sitiena attālumā..

Atbildēt

Grantiņ LRTT!

22.12.2017. 04:07

»

L.Grantiņš LRTT

Problēma jau neslēpjas maisos, bet sistēmā, kuru kontrolē sešstūra zvaigzne.Kad uz godmaņa pleciem sāks "pielocīt" svina steku, tad maisi atvērsies bez pašiem maisiem.... .Nekas nav mūžīgs un šī noziedznieku banda jau vismazāk


Vai Jums nešķiet, ka jau sen esat kļuvis smieklīgs? Jūs nepārtraukti draudat, bet Jūsu draudiem ne reizi neseko rīcība! Īsti vīri nerunā un nedraud, bet rīkojas.

Atbildēt

Vakar TV 24

22.12.2017. 03:40

»

L.Grantiņš LRTT

Problēma jau neslēpjas maisos, bet sistēmā, kuru kontrolē sešstūra zvaigzne.Kad uz godmaņa pleciem sāks "pielocīt" svina steku, tad maisi atvērsies bez pašiem maisiem.... .Nekas nav mūžīgs un šī noziedznieku banda jau vismazāk


A.Borovkovs stāstīja, ka viņa mobilajā t. ir policijas aplikācija, kas noteic viņa atrašanās vietu no pēdējā zvana, vai esošā, tostarp uz 112. Lielījās, ka problēmu gadījumā var palīdzēt citiem. Raidījuma vadītājs pieteicās viņam draugos uz aplikāciju. Citi ir diskriminēti, jo mobilo sakaru operatori šo sistēmu, kāda ir piem. Vācijā, nosakot zvanītāja koordinātes, Latvijā nav ieviesuši. LV to nepieprasa, jo tautai nav vērtības kā VDK laikos. Ja kāds pazūd, to meklēt dodas sabiedriskie glābēji zābakos. Pretlatviskā sistēma sevi aizsargā.

Draudiem, ja tie atkārtojas, bet neseko izpildījums ne reizi, neviens netic. Būtu netaisni, ja šie izdzimteņi aizietu bojā citos apstākļos, nevis sodīti.

Čekas maisu sakarā Borovkovs slavēja Maizīti un čekisti VVF, kuri atzīstot, ka personu dati no čekas maisiem, kartotēkas nav atklājami. Notiek noziedzīga LR likumdošanas par personu datu aizsardzību attiecināšana uz citas valsts - PSRS personām. Ar Saeimas lēmumiem par kartotēkas pārvietošanu tiek novilcināts laiks, lai SAB telpās varētu maksimāli daudz izdzēst personu datus no VDK kartotēkas, slēpjot VDK noziedznieku noziegumu pēdas.

VDK noziedznieks Borovkovs brīvi uzstājas TV un māca sabiedrību dzīvot. Kamēr VDK kartotēka nav atvērta publiskai apskatei, VDK ir dzīva. Tā D. Īvāns.

Atbildēt

gņīdassss!!!!

22.12.2017. 02:19

pizddu gņīīīīīīīīīīīīdasssssssssssssss!!!!!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

22.12.2017. 00:55

»

Ko dauzaties?

Jūs tāpat jau apmuļķo! Kamēr te ākstaties, tikām SAB telpās dzēš VDK noziedznieku personu datus! Jūs tik varat noskatīties un ļauties apmuļķoties. Par vai pret neko nemaina vairs. Tāpat VDK noziedznieki dara, ko vēlas


Problēma jau neslēpjas maisos, bet sistēmā, kuru kontrolē sešstūra zvaigzne.Kad uz godmaņa pleciem sāks "pielocīt" svina steku, tad maisi atvērsies bez pašiem maisiem.... .Nekas nav mūžīgs un šī noziedznieku banda jau vismazāk... .

Atbildēt

Ko dauzaties?

21.12.2017. 23:01

Jūs tāpat jau apmuļķo! Kamēr te ākstaties, tikām SAB telpās dzēš VDK noziedznieku personu datus! Jūs tik varat noskatīties un ļauties apmuļķoties. Par vai pret neko nemaina vairs. Tāpat VDK noziedznieki dara, ko vēlas.

Atbildēt

Ieteikums PIETIEK

21.12.2017. 22:36

lai būtu objektīvāka aina priekš tiem kam slinkums meklēt Saeimas balsojumu rezultātus, tomēr publicēt visu 100 deputātu balsojumus, ne tikai 30.

Atbildēt

Lamata

21.12.2017. 22:27

Vispirms jānoskaidro "pret "un nebalsojušo argumenti. Iespējams, likumprojekts ir nekvalitatīvi uzrakstīts un nepieciešami konkretizējumi, lai to katrs nevarētu tulkot pēc sava prāta. Tādu piemēru , kad likumu var apiet, joprojām ir pietiekoši daudz.

Atbildēt

agents

21.12.2017. 21:21

kamer kremlis nedos atlauju , kartoteku nepublices punkts !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

21.12.2017. 21:13

»

Latvis

Par balsoja tie, kas sevi no maisa jau izvilkuši. Pret balsoja tie, kas palika maisā


Tas ir labi pasacīts ! Saeimā šodien nesēž gadījuma cilvēki, bet rūpīgi atlasīts kontingents- mūsu tautas bendes !

Atbildēt

Latvis

21.12.2017. 21:04

Par balsoja tie, kas sevi no maisa jau izvilkuši. Pret balsoja tie, kas palika maisā.

Atbildēt

Vienkārši

21.12.2017. 20:37

nu re, nemaz maisus vaļā vērt nevajadzēja.
Vairāk zināt arī nevajag.

Atbildēt

joske

21.12.2017. 20:07

Jāņem vērā ka okupācijas gados jaunatne tika sadzīta pionieru un komjaunatnes aplokos,kur viņiem lika zvērēt uzticību okupācijas varai,tas it kā notika brīvprātīgi,bet īstenība bija noziedzīgi iesaistīt politiskās organizācijās okupētas teritorijas bērnus.Klāt vēl nāca zvēresti okupācijas armijai,kas notika zem kriminālatbildības draudiem.Tas ka tagad valsti pārvalda un tiek regulāri pārvēlēti kompartijas un komjaunatnes nomeklatūra ir aunu bara pateicības izpausme saviem ganiem,kuru izdeldēt,kā redzam,ir ārkārtīgi grūti,bet gani joprojam sekmīgi izmanto šos baru instinktus arī čekas maisu gadījumā.

Atbildēt

VL-TB/LNNK-VDK/PSKP

21.12.2017. 19:25

5.         Ināra Mūrniece           VL-TB/LNNK            Nebalsoja

Atbildēt

nav riktīgi

21.12.2017. 19:16

»

PIETIEK

Par to, lai šo likumprojektu nodotu izskatīšanai komisijās. Neko vairāk


https://twitter.com/AndrejsJudins/status/943831105882525696

Atbildēt

Par

21.12.2017. 18:13

»

Pret

Aiz Par taču Kalniete, Viņķeļi un pārējie līdzīgie


bet aiz Vinķeliem tak Juta Potapova jeb Anna Strīķe un Jaunā Komunistiskā partija...

Atbildēt

PAR

21.12.2017. 17:17

SASKAŅU. Labi skan - PAR SASKAŅU :)

Atbildēt

Pret

21.12.2017. 17:02

Aiz Par taču Kalniete, Viņķeļi un pārējie līdzīgie...

Atbildēt

VB

21.12.2017. 16:56

»

!

Nu taču visiem top skaidrs, iznāk ka trešā daļa Saeimas ir čekas aģenti, vai arī to radinieki sadarbojušies ar VDK


Tur vaisai raibs sastāvs. Interesanti būtu dzirdēt viņu argumentus: tad arī spriedīšu.

Atbildēt

PatrioC

21.12.2017. 16:52

Vēlētājiem īsa atmiņa. Vēlēšanu dienā neatcerēsies personāžus, kas šādi balso.

Atbildēt

PIETIEK

21.12.2017. 16:28

»

Saeimas viltnieki

Vai tik tur atkal nebija kāds triks un āķis iekš balsojuma formulējuma


Par to, lai šo likumprojektu nodotu izskatīšanai komisijās. Neko vairāk.

Atbildēt

Saeimas viltnieki

21.12.2017. 16:25

Vai tik tur atkal nebija kāds triks un āķis iekš balsojuma formulējuma?
Par ko tieši balsoja?

Atbildēt

!

21.12.2017. 16:21

Nu taču visiem top skaidrs, iznāk ka trešā daļa Saeimas ir čekas aģenti, vai arī to radinieki sadarbojušies ar VDK!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....