Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tad tāpēc viņu produkcija tā smird

07.07.2015. 14:31

sen nepērku

Atbildēt

Edmunds

03.07.2015. 12:03

Skaidrs. Viņu produkciju vairs nepirkšu.

Atbildēt

bimbaso

03.07.2015. 07:34

»

Neiedziļinoties detaļās

Tikai tirgus spēj atrisināt problēmas - jā šitās pasakas sistēmai arī ir ļoti būtiskas...


Ja varas elite ievieš kvotu sistēmu tad ir jāpasaka ka viņi ir pret brīvā tirgus principiem un socgadu stilā cenšas "izkārtot" savējiem "barotavas".
Subsīdijas rada visiem tirgus dalībniekiem vienādas iespējas un ja kādas valsts ierēdņi to neprot izmantot tad tā ir problēma.
Banku glābšana(privātu)ir uz "glābēju" sirdsapziņas jo "iepumpētā"nauda izskatās ka ir aizgājusi īpašnieku aizsardzībai un rādās ka ir segti miljonāru ieguldījumi.
Ja visi 100% palīdzības līdzekļu būtu tērēti valsts finansu un ekonomikas sistēmas stabilizācijai tad tas varētu būt bijis pareizs finansiālais risinājums.
Izskatās ka sabiedrība var neuzzināt faktisko un būtisko stāvokli šajā jomā jo rādās ka ir uzlikts slepenības "plīvurs".
Ja vēl zinām ka vara ir saglabājusies valdošo politiķu un "atbalstītāju" rokās...tad atliek atzīt ka viss ir labi un jebkurš mēģinājums izpētīt šo banku glābšanas jautājumu kopumu ir lemts pilnīgam noslēpumam.
Nespējam tikt galā ar "otkatu",finansu plūsmas sadalījumu būvniecības firmu izvēlē(lielos un finansiāli varenos objektos)un nav taču noslēpums ka "uzvar" tie paši vecie "vēži" reizēm pamainītā secībā.Biji ģenerāluzņēmējs..tad tagad neesi bet procesā piedalies kā sastāvdaļa un peļņa jau nemainās no saskaitāmo kārtības.
Tā lūk profesor

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.07.2015. 15:47

»

bimbaso

Sabiedrībai ...kurai ap 80% cilvēki ir spiesti meklēt lētāko produkciju nevis klausīties par savas produkcijas dārgāku pirkšanu par neadekvātu cenu...ir svarīgi lai nedabiski dārgā produkcija pazustu no veikalu letēm...


Tikai tirgus spēj atrisināt problēmas - jā šitās pasakas sistēmai arī ir ļoti būtiskas.
Tad kāpēc tiek ieviestas kvotas uz n-tajām lietām. Kāpēc ir subsīdijas pie tam priekš mūsu zemniekiem n-tās reizes mazākas. Kāpēc jāglābj bankas (PAREX, ASV gadījumi) ja tirgus visu sakārtos?
Tad kad sistēmas saimniekiem ir izdevīgi tad jā tirgus visu sakārtos, kad nē tad tiek pieņemti pilnīgi pretēji lēmumi.
PIETIEK reizi bija publicēts labs raksts par šo ilūziju tirgus sakārtos visu ar labiem piemēriem iz dzīves.

Atbildēt

Paija- tas nu ir fakts krāpšanā

02.07.2015. 15:29

Tas nu ir fakts krāpšanā, ko atklāju (attiecas uz klientu kartes īpašniekiem) : dažu lielveikalu kasieri iemanījušies asprātīgu iedzīvošanās metodi:

veikla roku kustība... un tavi kā klienta pirkuma maksājuma punkti (jeb nauda) tiek novilkti citā (kasierim piederošā) klienta kartē, to var redzēt, jo uz tava pirkuma čeka gan parādās visi tie produkti, ko esi pircis, BET ! - maksājuma kartes numurs ir cits, kas atšķiras no tavas, kasierim iedotās un tev piederošās maksājuma kartes numura !

To atklāju nejauši, intereses pēc salīdzinot savu klienta kartes numuru ar uz pirkuma čeka izsistās -citas klienta kartes numura.

Asprātīgi, jo reti kurš pircējs painteresēsies un PĀRBAUDĪS vai uz pirkuma čeka sakrīt viņa maksājuma kartes numurs ar uz pirkuma čeka izdrukāto numuru (kas faktiski pieder citam un sīknauda, bet tomēr nauda tiek uzkrāta kasiera labā)!!! Un ja dienā lielveikals apkalpo tūkstošiem pircēju....

Atbildēt

patiesība

02.07.2015. 15:10

»

bimbaso

Sabiedrībai ...kurai ap 80% cilvēki ir spiesti meklēt lētāko produkciju nevis klausīties par savas produkcijas dārgāku pirkšanu par neadekvātu cenu...ir svarīgi lai nedabiski dārgā produkcija pazustu no veikalu letēm...


Atceraties ka pārtikas kvalitāte jākontrolē attiecīgajiem valsts dienestiem ...bet patreiz izskatās ka tie visi iespējams ir " uzpirkti vai citādi subsidēti" un piever acis uz savējo nekvalitatīvo bet dārgo produkciju!un klusē redzot kādu produkciju itin bieži pārdod ārzemnieki t.sk. poļi

Atbildēt

bimbaso

02.07.2015. 15:05

»

Neiedziļinoties detaļās

O jā. Tas jau ir tipiskais, ja kāds iebilst pret sistēmas dogmamām uzreiz kāds sāk bļaustīties par komunismu un šūt klāt komunisma birkas...


Sabiedrībai ...kurai ap 80% cilvēki ir spiesti meklēt lētāko produkciju nevis klausīties par savas produkcijas dārgāku pirkšanu par neadekvātu cenu...ir svarīgi lai nedabiski dārgā produkcija pazustu no veikalu letēm!
Nav normāli ja Vācijā siera 1 kg var nopirkt par 15% lētāk kā pie mums.
Man kā Pircējam ir svarīga produkcija kura ir lēta un kvalitatīva un pilnīgi vienalga kurš Pārdevējs to spēj nodrošināt.
Tikai tirgus spēj atrisināt problēmas un jāizbeidz "muldēšana".
Ja no Polijas var atvest piem. tomātus,kuri ir labāki un lētāki kā mūsējie....tad lūdzu vediet.Tas ir tirgus un tā ir normāla konkurence Eiropā kur tas viss gadiem ilgi jau darbojas!

Atbildēt

boss

02.07.2015. 14:51

»

ex madonietis

es veikalā parasti izvēlos . lazdonu , jaunpili , cesvaini . dundagu ,stelpi . baltais


kur tev Stelpe parādījās? Tā tak sen pa skuju taku

Atbildēt

Dace

02.07.2015. 14:30

Laikam nepirksu gan.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.07.2015. 13:49

»

Paija

Jā, bet labi, ka ir tāds portāls: mēs varam kolektīvi pašausmināties, pašausmināties un... nervi nomierinās drusciņ.... - vairs neko mēs nevaram....jo ievēlēto deputātu kontingents ir mūžīgs


Vislabākais tagad cilvēkiem izglītoties (vēlams metodes kā viss tiek darīts), lai izšķirošajā brīdī atkal visi netiek piesmieti ar kārtējiem veiksmes stāstiem vai neatkarībām

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.07.2015. 13:47

»

Rūķis

Sistēma būtu jābūvē tā, lai par kopējo naudu tiktu aizstāvētas sistēmas dalībnieku (tautas) intereses. Es ar prieku maksātu nodokļus vēl vairāk, ja zinātu, ka par to naudu tiks nodrošināta veselības aprūpe, infrastruktūra, izglītība utt. Bet ko es redzu - par šo naudu Plūdonis ar savu ielasmeitu jājas...


Domāju ka par valsts virsmērķi būtu jauzstāda darīt visu tā lai LV kā liela ģimene, viss pārējais tam tiek pakārtots un darīts lai to sasniegt. Protams ar kangariem pie stūres nav variantu. Tāpat ar šī brīža cilvēku ieaudzinātajām vērtībām.

Varbūt arī ir labāk darīt tā lai sistēmai ātrāk pienāk krahs, tikai tad nav pmulīgi atrasties pirmajās rindās kas to krahu izbaudīs uz savas ādas.

Viens ir skaidrs šī brīža rezultāti nav nejauši, tiem ir iemesli un kāds to tā ir gribējis jeb noteicis par mērķi

Atbildēt

Paija

02.07.2015. 13:43

Jā, bet labi, ka ir tāds portāls: mēs varam kolektīvi pašausmināties, pašausmināties un... nervi nomierinās drusciņ.... - vairs neko mēs nevaram....jo ievēlēto deputātu kontingents ir mūžīgs

Atbildēt

Rūķis

02.07.2015. 13:37

»

Neiedziļinoties detaļās

Jā viss pareizi. Tikai tādā veidā agri vai vēlu nonāks pie tā ka LV tiks likvidēta (izmirs, kāds cits paņems vai kā savādāk


Sistēma būtu jābūvē tā, lai par kopējo naudu tiktu aizstāvētas sistēmas dalībnieku (tautas) intereses. Es ar prieku maksātu nodokļus vēl vairāk, ja zinātu, ka par to naudu tiks nodrošināta veselības aprūpe, infrastruktūra, izglītība utt. Bet ko es redzu - par šo naudu Plūdonis ar savu ielasmeitu jājas pa Āfriku, aizjūras pensionāre ieveido frizūru, vēl kādi citi uzceļ gaismas pili, dienvidu tiltu, saņem milzu otkatus, citi dakteri nopērk dzīvokli centrā. Kam man tāda sistēma. Toties bērnu pabalsts 10 EUR.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.07.2015. 13:31

»

Rūķis

Ja mani naudas līdzekļi būtu neierobežoti, visticamāk, pirktu tikai Latvijas produkciju. Tā kā tā nav, izvēloties starp VIENLĪDZĪGIEM produktiem, vienmēr pērku to, kas ir lētāks un man vienalga, vai man šo cenu nodrošina poļi, krievi, lietuvieši vai papuasi. Vairāk paliks pāri man un maniem bērniem...


Jā viss pareizi. Tikai tādā veidā agri vai vēlu nonāks pie tā ka LV tiks likvidēta (izmirs, kāds cits paņems vai kā savādāk)
Sistēmu jau būvē ar nodomu, lai katrs būtu pats par sevi. Tad visi kopā ir vājāki nekā viens par visiem un visi par vienu

Atbildēt

Rūķis

02.07.2015. 13:29

»

Rūķim

Toties ar leto pārtiku vairums gadījumu - sagrauta pakapeniski veselība ... un tad arī ietaupīto naudu nevajadzēs


Neteicu, ka pērku lēto pārtiku. Es uzsveru, ka izvēlos no vienlīdzīgi labiem produktiem. Nekādus skābos krēmus, siera izstrādājumus, augu taukus un tamlīdzīgus mēslus nepērku.

Atbildēt

Rūķim

02.07.2015. 13:26

Toties ar leto pārtiku vairums gadījumu - sagrauta pakapeniski veselība ... un tad arī ietaupīto naudu nevajadzēs.
Var vispār iztikt bez ēšanas.

Atbildēt

Rūķis

02.07.2015. 13:19

Ja mani naudas līdzekļi būtu neierobežoti, visticamāk, pirktu tikai Latvijas produkciju. Tā kā tā nav, izvēloties starp VIENLĪDZĪGIEM produktiem, vienmēr pērku to, kas ir lētāks un man vienalga, vai man šo cenu nodrošina poļi, krievi, lietuvieši vai papuasi. Vairāk paliks pāri man un maniem bērniem.

Atbildēt

l.l. (latvāņu lumpenis) un PIETIEK redakcija

02.07.2015. 10:39

»

Paija

Tā kā jau pasen tomer sekoju daudzmaz līdzi, ko ēdu, tad jāsaka, ka man derdzas, ka uz daudziem nekvalitatīviem Latvijas produktiem raksta: " Ar mīlestību cepts vai gatavots vai tml..." Un par šo vārdu " mīlestība" ražotāji automātiski uzskrūvē cenu...


> Jānis, 02.07.2015., 10:06

"Paldies redakcijai par to pāris VSVu, Mazpisānu un tamlīdzīgo pašiemīlējušos plānprātiņu izolēšanu! Komentāru slejas ir kvalitatīvi strauji uzlabojušās. Lūdzu, nelaidiet viņus atpakaļ!"

-----------

Prieks censties, biedri!:)
Pēc CENZŪRAS komentāru slejas vienmēr ir kvalitatīvi strauji uzlabojušās.
tu būsi nākamais, ko l.l. un PIETIEK izolēs kā pašiemīlējušos plānprātiņu.
Un nelaidīs tamlīdzīgus plānprātiņus atpakaļ, jo pašiem savu PIETIEK.

Atbildēt

konkurence

02.07.2015. 10:20

Pērku un pirkšu poļu produkciju. Lai gan skaidrs, ka Latvijas lauksaimniecība tiek apzināti iznīcināta. Nevar izaudzēt, saglabāt un pārdot kartupeļus par 13 centiem kilogramā, nevar pārdot krējumu par 50 centiem, ja piens maksā 80. Tie, kuri saņem subsīdijas, kuriem auglīgāka zeme, lētāki minerālmēsli, labāka loģistika un godīgāka valsts pārvalde, vienmēr uzvarēs konkurences cīņā. RIP latvijas lauksaimniecība!

Atbildēt

ex madonietis

02.07.2015. 09:53

es veikalā parasti izvēlos . lazdonu , jaunpili , cesvaini . dundagu ,stelpi . baltais

no lielajiem ja nav iepriekš minētie tad kārumu . ja striķi plīst fuud union produkc .ja kas baumo ,ka kārums arī aiziet zem krieviem .

poļi normāli , biku kremt ..bet pārdzīvošu

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.07.2015. 07:48

»

bimbaso

Ja konkurences rezultātā Cesvaines produkciju neviens nepirks....tad viņiem ir krahs...


O jā. Tas jau ir tipiskais, ja kāds iebilst pret sistēmas dogmamām uzreiz kāds sāk bļaustīties par komunismu un šūt klāt komunisma birkas.
Jā ja neviens produkciju nepirks tad būs krahs. Tikai jūs par to runājat tā itkā tas jums sagādātu milzīgu kaifu ja vietējiem ražotājiem iestātos krahs.
Neskatoties ka tā ražošana pieder sūdubrāļiem (visdrīzāk ārzemniekiem) tas krahs neko labu mums nedos.
Bieži labāk būtu pirkt dārgāku toties savas valsts ražotāju nekā svešinieku. Žēl tik jums to nesaprast

Atbildēt

bimbaso

02.07.2015. 07:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Kas par muļķībām. Konkurence nekad neko pati par sevi nav sakārtojusi, sagādā daudz negatīvu seku, tas gan. Dogmas, ka konkurence ir obligāta, bīda sistēmas īpašnieki. Jo konkurējot uzvarēs stiprakais. Konkurence ļauj viņiem sasniegt savus mērķus, jo viņi ir stiprākie, viņiem ir gan drukāšanas mašīna...


Ja konkurences rezultātā Cesvaines produkciju neviens nepirks....tad viņiem ir krahs!
Ja zemnieks konkurences rezultātā nevarēs pārdot pienu jo citi piedāvās lētāku tad viņam krahs!
Nekur pasaulē BAUR nav noskaidrots fakts ka viss pieder vieniem un tiem pašiem!!!...ko Jūs gribat ieviest pie mums!
Šādu domu izsaka ražotāji jo savai produkcijas cenai nerod attaisnojumus un visu noveļ uz sistēmu....
BAUR!
Pārstājiet lobēt savējos varas struktūrās un sākat strādāt kā visur Eiropā darbojas piena ražotāji un pārstrādātāji!
Jūs BAUR ar savu kukuļdošanu graujat visu sistēmu un veltas Jūsu cerības ka varēsiet turpināt "kāst" savus Patērētājus regulējot tirgu un ignorējot produkcijas ražošanas pašizmaksas samazināšanu.
Pārstājiet ražot ar vecām cilvēku darbietilpīgām tehnoloģijām un ieviesiet mūsdienīgas iekārtas!
Ja Jums BAUR ir problēmas ar izglītību tad skolojaties un izbeidziet visus portāla lasītājus biedēt ar komunistu ekssociālistu domām....ka vislabākā dzīve ir komunismā uz kuru Jūs aicināt sabiedrību.
Šī teorija izgāzās un padomija sabruka kā kāršu namiņš un žēl ka Jūs BAUR neparāva sev līdz un Jūs variet turpināt atrasties pie varas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!un pamācīt ar savu spriedelēšanu kas būtu ja būtu

Atbildēt

govs

02.07.2015. 06:31

»

bimbaso

Biznesmeņi pērk pārtikas izejvielas tur kur tās ir lētākas


iedod mums bimbasiņ kaut vai tās pašas poļu subsīdijas un PVN un viss būs lētāks

Atbildēt

mja...

02.07.2015. 00:36

»

Paija

Tā kā jau pasen tomer sekoju daudzmaz līdzi, ko ēdu, tad jāsaka, ka man derdzas, ka uz daudziem nekvalitatīviem Latvijas produktiem raksta: " Ar mīlestību cepts vai gatavots vai tml..." Un par šo vārdu " mīlestība" ražotāji automātiski uzskrūvē cenu...


Var palūgt sīkāk par šo?


Viskretīniskāk izturas Pārtikas un veterinārais dienests, kas pieļauj, ka Latvijā pārdodamo pārtikas produktu sastāvā ir palmu eļļa, ko faktiski izmanto kā lēto izejvielu kosmetoloģijā...

Atbildēt

sesks

01.07.2015. 21:57

Muļķu zeme , 200 % :-(

Atbildēt

Žulis

01.07.2015. 20:38

Es nekad negaršoju vietējo, jo vietējie visi ir krāpnieki kā tas pie vietējiem pieņemts.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.07.2015. 17:55

»

bimbaso

Biznesmeņi pērk pārtikas izejvielas tur kur tās ir lētākas


Krīze ir rupja pārvaldes kļūda, ja skatās no mūsu interešu pozīcijas. Krīze nekad neko nesakārto. Tas ir tāpat kā pēc 100m kritiena mums stāsta cik izcili izskatās 5m kāpums

No citas puses šeit kā piemērs tiek mēģināts pierādīt kas un kāpēc organizēja 1930 gadu krīzi ASV
https://youtu.be/30-WtZTH06o

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.07.2015. 17:47

»

bimbaso

Biznesmeņi pērk pārtikas izejvielas tur kur tās ir lētākas


Kas par muļķībām. Konkurence nekad neko pati par sevi nav sakārtojusi, sagādā daudz negatīvu seku, tas gan. Dogmas, ka konkurence ir obligāta, bīda sistēmas īpašnieki. Jo konkurējot uzvarēs stiprakais. Konkurence ļauj viņiem sasniegt savus mērķus, jo viņi ir stiprākie, viņiem ir gan drukāšanas mašīna, gan vara un viss pārējais ko tās lietas sniedz.

Šveices zinātnieki noskaidroja ka īstenībā viss pieder vieniem un tiem pašiem - lūk arī visa konkurence baur
http://financenet.tvnet.lv/zinas/396462-zinatnieki_pasaules_ekonomiku_parvalda_viena_milziga_superkorporacija

Šeit par to papildus pārdomas
https://youtu.be/p96Y_ck9tMc?t=13m

Atbildēt

bimbaso

01.07.2015. 17:12

Biznesmeņi pērk pārtikas izejvielas tur kur tās ir lētākas!
Neviens nav vainīgs ka latviešu zemnieks neprot saražot lētu pienu!
Ir nepieciešama kārtīga krīze lai valstī šie jautājumi sakārtotos konkurences ceļā

Atbildēt

Izvēlies LV samaisīto pienu

01.07.2015. 17:04

Ups, liels paldies par informāciju, jo es arī kā LOHS svēti ticēju, ka cesvaine ražo savus produktus no LV piena! tagad protams šos produktus vairs nepirkšu, jo nav ideja atbalstīt poļus, lai mūsu zemniekus varētu čakarēt ar zemāka iepirkuma cenām
karogs jums rokās krāpnieki!

Atbildēt

Pilnīgi nekas nav mainījies

01.07.2015. 16:34

Nebrīvās Latvijas laikā Nīcā novāktos burkānus veda uz Lietuvu un Rīgu,jo Liepāja nepieņēma.Kas brīvās Latvijas laikā ir mainījies?

Atbildēt

moriz

01.07.2015. 16:26

nesapratu, kāpēc tad leiši pērk no mūsējiem? viņiem tka polija tuvāk...

Atbildēt

Mumins

01.07.2015. 16:24

Cilvēciski ļoti labi saprotu. Citastarpā, arī terpentīns un vaitspirts ar uzrakstu "ražots Latvijā" tiek cisternās ievests no Krievijas un šeit - tikai saliets pudelēs, tā kā - nekā ārkārtēja neredzu. Un vēl, Polijā vispār viss ir vidēji pusotru reizi lētāks nekā šeit. Nemaz nerunājot par apģērbu, tagad ir daudzi tādi, kuri pat pēc ilgāk uzglabājamiem pārtikas produktiem uz turieni iepirkties brauc.

Atbildēt

Paija

01.07.2015. 16:19

Tā kā jau pasen tomer sekoju daudzmaz līdzi, ko ēdu, tad jāsaka, ka man derdzas, ka uz daudziem nekvalitatīviem Latvijas produktiem raksta: " Ar mīlestību cepts vai gatavots vai tml..." Un par šo vārdu " mīlestība" ražotāji automātiski uzskrūvē cenu.

Padomju laika jau arī latviešiem teica : gribiet darbu un dzīvokli brauciet plašajā Krievzemē "laimi" meklēt, pie mums savukārt "laime" pienākas no Krievzemes atbraukušajiem. Tie, kuriem laukos govis, tiem vienkāršāk izslaukto pienu izliet nekā par baltu velti aiztransportēt it kā ražotājam.

Viskretīniskāk izturas Pārtikas un veterinārais dienests, kas pieļauj, ka Latvijā pārdodamo pārtikas produktu sastāvā ir palmu eļļa, ko faktiski izmanto kā lēto izejvielu kosmetoloģijā...

Uz Līgo svētkiem pārdod speķa pīrādziņus, kuru sastāvā norādītas 12 (!) - divpadsmit E-vielas, kas ietilpst kaitīgo E-vielu sarakstā (saskaņā ar izd. " Zvaigzne" grāmatu par kaitīgo e-vielu sarakstu)....


Jā, un paldies L.Lapsam, ka viņš sava rakstā apgaismoja par banānu audzēšanas apstākļiem Ekvadorā...

Paldies arī P.Apiņa padomiem - turēties tālāk no visās Latvijas konditorijās ceptajiem cepumiem, kūkām, tortēm, jo tās vispār pat neuzskata par vajadzīgu rakstīt , no kā tie veidojumi gatavoti...

Atbildēt

mārketinga nodaļa

01.07.2015. 15:59

Reklāmām ar produktu visbiežāk sakars ir nekāds. Vieni ražo produktu, otri reklamē, aitas pērk. Tas pats attiecas uz ļoti lielu daļa "ar mīlestību darināto" vietējo produktu, kas nedabīgā kārtā ir pārpilni ar palmu taukiem un citiem sūdiem. Vietējs šajā gadījumā ir tikai vietējām aitām adresētais sauklis uz iepakojuma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...