Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karote

04.08.2013. 13:58

Grūši iedomāties ,kā rietumokupantu pārstāvji valži, vilki varētu atbalstīt krievu naudas ienākšanu.Labāk kādus gadus pabaros konsultantus, bankrota adminus,un tad aizklapēs ciet to bodi. Rietumu draugiem viens konkurents mazāk,a strādniekiem ceļš uz lidostu vai prāmi. Viss kā parasti.

Atbildēt

Ojārs

02.08.2013. 18:42

»

Hmm

Nu,tas,ka tu personīgi neesi iepazīstināts ar LM restrukturizācijas plānu,jau vēl nenozīmē,ka tāda plāna nav. Laikam neietilpsti ne kreditoru klubā,ne LM glābšanai izveidotajā valsts komisijā.Bet tas jau nekas,vai ne? Galvenais ir paust SAVU viedokli


Plāns top par plānu tikai tad, kad tas ir sagatavots un noteiktajā kārtībā apstiprināts. Līdz tam brīdim, kā jau minēju 01.08.2013. 09:35, šos sacerējumus var saukt dažādi - uzmetums, projekts, vēlmju saraksts... Šobrīd, ja sekojam Tavai loģikai, ir vairāki plāni un būtu labi, ja Tu precizētu par kuru Tu runā. Viens - Zaharjina un Segala variants, otrs - Lipmana variants, trešais - Prudentijas variants, ceturtais - Stemkora variants, piektais - Latvijas Gāzes variants, sestais - potenciālā investora X variants, septītais - potenciālā investora Y variants,astotais - potenciālā investora Z variants, devītais - kreditora A variants, desmitais - kreditora B variants, vienpadsmitais - kreditora C variants, ... uttt. Nešaubos, ka katram no iepriekšminētajiem ir vēl rezerves varianti vai apakšvarianti gadījumiem, ja vēlamo neizdodas panākt... :)

Atbildēt

Alis

01.08.2013. 18:31

»

L.Grantiņš LRTT

LRTT i-vietnei jau pirms vairākiem mēnešiem bija kļuvis zināms, ka par LM slēgšanu Dambrovskis noslēdzi darījumu Briselē. Šī rindkopa to apstiprina""Valdība, premjera birojs, Valsts kase, Prudentia - viņi nevarēja nezināt, ka viss nepieciešamais uzņēmuma darbības atjaunošanai ir un tomer viņi nedarīja...


Nepārspīlēsim,Latviju neviens neiznīcina,bet iznīcina Latvijas rūpniecību un lauksaimniecību.Runājot par katra tautieša latvietiskumu - gribētos redzēt,cik te vispār ir 100% latviešu! Un ko tad ar tiem "nelatviskajiem" latviešiem darīsim - apšausim,lai tikai tīrie īstenie latvieši te paliktu?

Atbildēt

Hmm

01.08.2013. 18:24

»

Ojārs

Izrādās, ka Tevi interesē gan, jo Tu pat veltīji savu laiku, lai izteiktu savu viedokli par manu komentāru...


Nu,tas,ka tu personīgi neesi iepazīstināts ar LM restrukturizācijas plānu,jau vēl nenozīmē,ka tāda plāna nav. Laikam neietilpsti ne kreditoru klubā,ne LM glābšanai izveidotajā valsts komisijā.Bet tas jau nekas,vai ne? Galvenais ir paust SAVU viedokli.

Atbildēt

TT

01.08.2013. 11:33

»

Ojārs

p.s. Daļpolimetālam kļuva skaidrs, ka šogad te vēl nekas nopērkams nebūs


protams! Jo pirkt kantori ar saistībām ieguldīt - tūlīt - 25M€ , ir vnk ne prātīgi , jo bez nenoteiktības kas valda nozarē, kantorim piemīt visai augsti juridiskie riski, un lai izprast situāciju ar kārtējā due diligence palīdzību arī būtu vajadzīgi daži mēneši.
man kaut kā rodas aizdomas vai metalurgi Latvijā nelīdzinās ogļračiem UK 70.gadu sākumā ...

Atbildēt

Interesanti

01.08.2013. 09:21

cik tad Latvijā ir metalurģijas nozares uzņēmumu? Šaubīga atteikšanās, bet nu viņiem redzamāks.

Atbildēt

Ojārs

01.08.2013. 08:35

»

sduok

beidz d...! tie tavi jociņi nevienu vairs neinteresē


Izrādās, ka Tevi interesē gan, jo Tu pat veltīji savu laiku, lai izteiktu savu viedokli par manu komentāru. :)
Neviens vēl nav redzējis ne LM biznesa ne restrukturizācijas plānus, jo tādu vienkārši šobrīd nav. Ir kaut kādi uzmetumi, projekti, vēlmes, kuri neapmierina kreditoru klubu. Kas tur taps līdz augusta beigām, šobrīd neviens vēl nevar droši apgalvot. Tā pat kā to, ko dotu svaigi 25 mio EUR pamatkapitālā no Daļpolimetal.

Atbildēt

ganss

31.07.2013. 23:08

Kam krieviem vajaug barot Prudentia?

Atbildēt

M

31.07.2013. 23:07

Izskatas, ka krievinji bijushi blefotaji.

Atbildēt

Ojārs

31.07.2013. 19:20

p.s. Daļpolimetālam kļuva skaidrs, ka šogad te vēl nekas nopērkams nebūs.

Atbildēt

Ojārs

31.07.2013. 19:13

Interesanti, ko gan tāds Daļpolimetāls sagaida no valdības?! Tai taču nav nekādas teikšanas par LM. Arī ar pašiem LM akcionāriem šobrīd īsti nav par ko runāt un nav neviena ar kuru varētu vienoties - nav taču skaidrs kam cik akciju īsti pieder un turklāt tām ir uzlikts arests. Asu izjūtu cienītāji par vienu latu varētu mēģināt ko pirkt, taču kaut kam kaut kur par sazin ko "izgrūst" 25 mio EUR, tur ir jābūt pavisam trakam!

Atbildēt

TT

31.07.2013. 18:33

»

uh

Arī Latvijā ir pieņemta prakse banku garantiju sniegšanā pirms projekta stadijā...


Viss ir pareizi. Tieši Pone un Mērkaķi vēlas ne jau labā ticībā interpretēt jebkuru garantiju kā Galvojumu Civillikumā izpratnē, un Glimstedt par kādu naudiņu šo muļķību leģitimizē.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

31.07.2013. 18:08

LRTT i-vietnei jau pirms vairākiem mēnešiem bija kļuvis zināms, ka par LM slēgšanu Dambrovskis noslēdzi darījumu Briselē. Šī rindkopa to apstiprina""Valdība, premjera birojs, Valsts kase, Prudentia - viņi nevarēja nezināt, ka viss nepieciešamais uzņēmuma darbības atjaunošanai ir un tomer viņi nedarīja neko," sarūgtināts par izgāzto darījumu Pietiek šonedēļ neoficiāli izteicās viens no Daļpolimetall pārstāvjiem sarunās." Dombrovskis un Godmanis veic doto "uzdevumu", iznīcināt Latviju. Kā viens, tā otrs ir nelatvieši !!!

Atbildēt

Agnese Margēviča

31.07.2013. 17:40

»

Laika

Kā var atdot citam akcijas ja tās ir arestētas. Kā to tehniski var izdarīt


Arī man bija līdzīgs jautājums. Kā apgalvo sarunās iesaistītās puses, tostarp arī esošo akcionāru juristi, akciju arests neatņem balsstiesības. Par to nodošanu investoram arī ir runa. Kā noformēt darījumu jau ir juridiskās tehnikas jautājums.

Atbildēt

uh

31.07.2013. 17:31

Arī Latvijā ir pieņemta prakse banku garantiju sniegšanā pirms projekta stadijā.
1. variants (ja nav notikusi kredītkomitejas sēde bankā) - banka izsniedz vienkāršu vēstuli, kurā pasaka, ka tā varētu piešķirt kredītu tādā un tādā apmērā, ja tiks pieņemts pozitīvs lēmums tur un tur (ja kredīts būs vispār nepieciešams un projekts vispār notiks).
2. variants (ja ir notikusi kredītkomitejas sēde bankā) - banka izsniedz apliecinājumu, ka tā ir pieņēmusi lēmumu izsniegt un ir rezervējusi līdzekļus tādā un tādā apmērā (neatkarīgi no tā kāds būs lēmums par projekta attīstību, banka jau ir aizdevusi naudu projektam).
Abos gadījumos banka iepazīstas ar projektu un aizņēmēja finansu stāvokli (spēju atdot aizņēmumu) un tikai tad, ja pozitīvi novērtē aizņēmēju, izsniedz vienu vai otru garantijas vēstuli. Nav jau jēga jau parakstīt aizdevuma līgumu par kuru vajadzēs maksāt procentus, ja vēl nav zināms vai vispār aizņemto naudu vajadzēs ieguldīt. Tāpēc kā Latvijā, tā arī Dalpolymetall gadījumā ierastā prakse ir savu nodomu apliecināšanai iesniegt bankas garantijas vēstuli par nodomu piešķirt aizdevumu. Kā bankai, tā arī aizņēmējam jau arī nav nekādas garantijas, ka darījums vispār notiks. Šajā situācijā ir acīmredzams, ka Dalpolymetall tika vienkārši formāli atšūta no darījuma, kam nav nekāda sakara ar dokumenta trūkumiem, bet gan ar Prudentia/Valdības citādiem plāniem, kas laikam neparedz šī investora piesaisti.

Atbildēt

Laika

31.07.2013. 17:28

Kā var atdot citam akcijas ja tās ir arestētas. Kā to tehniski var izdarīt?
Un kas investēs rūpnīcā ap kuru tik baigi raksta par visādām izzagšanām un krimināllietām.
Neviens prātīgs investors nenāks. Tas ir skaidrs

Atbildēt

Laputis

31.07.2013. 17:26

Welcome to Glimstedt
We are one of Sweden’s largest law firms with over 260
Bankas ir Skandināvu, konsultanti ir Skandināvu. vai tad nav skaidrs kas lemj Latvijas likteni- pamatā Zviedrija un viņai tāds metalurgs, pie tam moderns nav vajadzīgs!

Atbildēt

Cerība

31.07.2013. 17:24

Drīzāk mani interesē, ko Zaharjina atrastais investors domā un kāpēc Zaharjins un Segals vienkārši neizlaida akcijas, kuras investors iegādāsies, tādējādi samazinot pārējo akcionāru daļas?

Atbildēt

kapē jāpārdod citam ja škele var nopirkt

31.07.2013. 17:09

a

Atbildēt

TT

31.07.2013. 17:09

»

interesanti

tāds yanakovs tur nemaz nav vadībā


Jūs laikam tāpat ka pieminēti mērķāķi uzskatāt, ka kompānijas vadību īsteno Valde?
Tad varu Jums izskaidrot, ka nedz Uzraudzības Padome(uzņēmumos, kuros tā ir izveidota ), nedz pat Valde(=Direktoru Padome) ikdienas operatīvājā menedžmentā nepiedalās - Valdes pirmkārt kontrole kā CEO (DMetālā - ģenerāldirektors) kopā ar citiem direktoriem pārvalda kompāniju.

Atbildēt

TT

31.07.2013. 17:03

Nu Comfort Letter noteikti nav galvojumus, kopumā, atkarībā no situācijas, tas varētu būt vai posms pirms Galvojuma iesniegšanas , vai līdzeklis , lai apliecinātu kādu faktu .

Normālo galvojumu sākotnējā pārrunu posmu neviens nekad ne iesniedz. Ja kāds(Pone) uzskata , ka pirms līguma vai kaut priekšlīguma noslēgšanas ir jābūt uz galda Galvojumam, tā ir klāja prof.nekomptence un muļķība, labākajā gadijumā to nosacīti var nosaukt par "krievu biznesu", kaut arī tur tādas prasības izvirza tikai muļķi vai tie, kuri nevēlas konstruktīvi turpināt pārrunas.

Tas DMetāls rikojas pareizi - nav ko tērēt laiku runājot ar merkāķiem, kas nejauši trapijuši biznesā vai pie lēmumu pieņemšanas.

Atbildēt

interesanti

31.07.2013. 17:02

tāds yanakovs tur nemaz nav vadībā:

http://dalpolimetall.ru/about-company/manuals.php

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....