Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andrīc

19.03.2020. 15:06

Būtu labi, ja šis nākamais premjers zinātu atšķirību starp to, kas ir medijs un kas ir žurnālistika, un ka medijs apriori nav žurnālistika, un vispār būtu painteresējies, pēc kādiem principiem darbojas komercmediji.

Atbildēt

Cionists

19.03.2020. 13:07

»

cilveks444

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...


Tu esi naivulis! Tiks izveidotas koncentrācijas darba nometnes, kurās latvieši vergos priekš politikāņiem un pie varas esošajiem. Būs joprojām ārkārtas stāvoklis, jaunas partijas nedrīkstēs dibināt, referendumi nebūs atļauti - tie, kas tagad pie varas, tie pie varas paliks mūžīgi. Politisko amatu drīkstēs nodot mantojumā. Tā tas turpināsies 200 gadus.

Atbildēt

Rebjonoks

19.03.2020. 10:37

Man gan patīk Delfi.

Atbildēt

stalins

19.03.2020. 10:37

Gobzema kungs vēl varētu uzrakstīt kādu rakstu par naudas ļauno un pavedinošo iespaidu uz žurnālistiem un citiem ļaudīm.Izskatās ,ka viņš sāk atgūt popularitāti.

Atbildēt

Ha ha

19.03.2020. 09:50

Un to saka žuļiks, kas tikko aicināja viņam ziedot un par brīvu strāďat.

Atbildēt

cilveks444

19.03.2020. 07:58

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas.

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ kūti, nopērk cūkas, vistas, govis un gaili. Iemācās slaukt govis, aicina visus pilsētniekus pārvākties uz laukiem. Ir čakls darbarūķis, no arogances vairs nav ne miņas. Jaunups šim ir govju gana vietā.

2) Ārzemju kūrortu “spīdekļi” sociālos tīklos, tā vietā, lai drudžaini drāztos apkārt pasaulei, uzņemot savus pastulbos selfijus, sāk apmeklēt Latvijas skaistākās vietas. Atklāj, ka nekur nav tik labi kā Latvijā, iepazīst vietējos cilvēkus, kas izrādās daudz jaukāki, nekā eksotisko valstu iedzimtie. Jo neēd ne sikspārņus, ne čūskas, ne arī citus vīrusu pārnēsātājus.

3) Gala iznākumā daudzi seko Rungaiņa piemēram un pārceļas uz dzīvi laukos, lai veidotu pašpietiekamas naturālās saimniecības. Veidojas ģimenes, pārsvarā lielas, jo svaigs gaiss un fizisks darbs jūtami uzlabo cilvēku veselību, tajā skaitā seksuālo veselību. Bērni iet palīgā vecākiem darīt lauku darbus, atjaunojas skolas reģionos. Mācību viela vairs nav destruktīvi debilizējoša.

4) Latvijā rodas uzņēmēji, kas ir gatavi ražot kvalitatīvas preces Latvijā, par nedaudz lētāku cenu, kā to var izdarīt Eiropas turīgās valstis. Ķīna daudziem liekas šaubīga vieta, lai tikai tur ražotu produkciju, tāpēc Latvijai gala iznākumā izdodas veikt strauju ekonomisko izrāvienu. Cilvēkiem ir darbs, daudz darba, dažādās specialitātēs. Vairums aizbraukušie atgriežas Dzimtenē.

5) Redzot, ka latviešu tauta atgūstas no šoka, ka tā atmostas no letarģiskā miega, ka nebūt negrasās iznīkt, projām laižas Latvijas bendes, tajā skaitā pāris nelietīgi politiķi ar dubulto pilsonību. Viņi bēg prom, ko kājas nes, jo bīstas tautas dusmu. Dažs aizmirst pat savas brilles steigā, dažs ļepatojot prom, maskējoties nodzen bārdu un ne tikai.

6) Robežas tiek atjaunotas, bēgļi tiek aiztransportēti no Eiropas uz savām dzimtajām vietām. Gaiss kļūst tīrāks, vairums vietējo ļaužu atviegloti uzelpo. Šķendējas tikai Viņķele un draud nolēkt no Vanšu tilta, ja bēgļi netiks atgriezti. Neviens viņu neattur. Dzīve rit savu gaitu. Kam jānotiek, tas notiekas.

7) Latvijas tauta panāk vienkāršu referendumu ierosināšanas kārtību, referendumā nobalsojam, ka paši vēlam Tautas prezidentu. Parlamentārā republika paliek, bet cilvēkiem vairs nav jābalso par partijām, jo tās tiek likvidētas kā suga, konstatējot, ka 30 gadu laikā Latvijai ir nodarījušas smagu kaitējumu. Tauta zeļ un plaukst, pār Latviju braši plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Cilvēki ir brīvi, Latvija ir neatkarīga. Sveši zābaki vairs mūsu zemi nemin.

Atbildēt

vecais spekulants

19.03.2020. 07:50

Delfi vareja uzrakstit kadu analizi par patikamo naftas cenu kritumu ,par kuru ir sajusma visu valstu auto ipasnieki . Bet par to visos prokremliskajos medijos par to ir kapa klusums .

Atbildēt

tikpat

19.03.2020. 07:39

Delfi tikpat truls kā gobzems.......

Atbildēt

nu dien smiekligi !

19.03.2020. 07:09

»

Darass

Defi ir pederastu portāls. Tur nevienu šiem nelabvēlīgu komentu nepieļāva. Arī krievvalodīgo ookupantu tēma tur ir tabu. Lai nosprāgst


labi ,ka vismaz atspogulo latviesu algotnu Irakas,Afganistanas un Mali okupacijas temu !

Atbildēt

Darass

19.03.2020. 06:57

Defi ir pederastu portāls. Tur nevienu šiem nelabvēlīgu komentu nepieļāva. Arī krievvalodīgo ookupantu tēma tur ir tabu. Lai nosprāgst

Atbildēt

cilveks444

19.03.2020. 06:36

»

GEO

Skatījos Gobzema uzstāšanos šodien Tv24. Runāja arī par Delfiem... Bet ne par to ir stāsts,bet par to,ka viņa redzējums par ārkārts situāciju valstī un bezatbildību mūsu vidū sakrīt ar manu viedokli 100


To mēs 100% varētu pārbaudīt, ja Gobzems būtu premjers, taču, lai gan viņa politiķa tēls un komunikācijas forma man nav ļoti tīkami, jāsaka, ka viņš reāli ir daudz no kā attiecies politikas dēļ. Un neizskatās, ka viņš, nodarbojoties ar politiku, jebkad pelnīs vairāk, kā paliekot advokatūrā. Tātad ir pamatots iemesls domāt, ka Gobzems neblefo. Jebkurā gadījumā šobŗīd pie varas esošie nodarīs milzīgu postu Latvijas valstij un tautai. Tas jau tiek nodarīts. P.S. Neesmu KPV LV fans, neesmu balsojis par KPV LV. Nu, un Gobzems jau ir neatkarīgais deputāts.

Atbildēt

cilveks444

19.03.2020. 06:29

»

Latvietis

Izskatās ka privātie mēdiji tūlīt šantažēs valdību. TV3 ziņās šovakar žurnālistu mafijas pārstāve paziņoja, - Mums tuvojas krīze, dodiet naudu! Bet tas ko viņa nepateica, ka ja nauda tiks piešķirta tad valdība var sagaidīt "pozitīvus un slavinošus" žurnālistu sižetus par valdības darbu, bet ja nē tad...


Prasa naudu, lai slavinot varas kliķi, varētu turpināt iestellēt tautai smadzenes. Un darīs to par nodokļu maksātāju naudu. Čakarēs smadzenes tautai par tautas naudu. Un žurnālistiņi dzīvos cepuri kuldami, kamēr tautai bērs priekšā kā lopiņiem kārtējo melu pļuru par "veiksmes" stāstu. Drīz kliķes asinssuņi- pārdevušies skribenti, tiks likti pie darba, jo krīze, gan negaidītā formā (COVID19),jau ir klāt.

Atbildēt

Q

19.03.2020. 04:10

Ja pati valsts ir būvēta uz meliem un liekulības, tad žurnālistiem ,lai izdzīvotu ir, jāslavē šī Greizo Spoguļu karaļvalsts, ja viņi to nedarīs , tiks izmesti mēslainē!

Atbildēt

cilveks444

19.03.2020. 03:29

Delfi jau sen ir aizgājuši propagandas kantora TVNET pēdās. Gan ar nevērtīgu saturu, gan ar viltus ziņām, gan ar uzbāzīgu un melīgu propagandu. Varas kliķes propagandu, panikas celšanu un iedzīvotāju iebaidīšanu, lai uz cilvēku satraukuma fona Delfu piesegtā un aprūpētā kliķe varētu līdz ūkai barot ieroču tirgoņu mafiju.

Arī ziņas par COVID-19 Delfi iesāka nevis ar atbildīgo amatpersonu pamatīgu izprašņāšanu, bet ar biedējošiem virsrakstiem un trulu panikas celšanu. Jo, redz, ar Latvijas mediju rokām, kas nu raud pēc naudas, kas šiem trūkstot, Latvijas sabiedrība ir debilizēta tik tālu, ka tai hroniski trūkst adrenalīna, ko viņos rada satraucoši virsraksti medijos. Jo pašus rakstus pokemonu paaudze tāpat nelasa.

Un tagad Delfi vēlas gūt līdzekļus, jo esot grūti laiki. Bet Delfi atbaida normālus lasītājus, jo tie nemaksās propagandistiem, kas ikdienā nodarbojas ar nelietībām, lai, tikai varbūt, kādā Delfu maksas rakstā izlasītu kaut ko patiešām vērtīgu. Principa pēc nemaksās cilvēki, jo neliešiem savu naudu nevēlas dot. Un arī es nemaksāšu!

Un ne jau tikai tāpēc, ka Delfi man liedza komentēt, ka esmu ticis pilnībā atslēgts no Delfi komentāru platformas. Tas, ka tā Delfi (vai viņu saimnieki) izrīkojās, bija tikai apliecinājums tam, ka līdz tam brīdim, kad man liedza komentēt Delfos, esmu pareizi darījis, ka neesmu ne graša devis šim derdzīgajam, liekulīgajam un amorālajam medijam.

Tāpēc, Delfi, ejiet jūs mangot naudu pie saviem saimniekiem, kam jūs kalpojiet. Vienalga, kas tie būtu. Vai nu arī rakstiet objektīvus rakstus, nezombējiet cilvēku prātus, esiet pirmajās rindās, lai veidotu patiesi daudzveidīgu un vispusīgu viedokļu plūsmu, no kuras vadoties katrs varētu izspriest, kam taisnība, kam nē. Un tad arī par jūsu maksas rakstiem cilvēki būs ar mieru maksāt, jo zinās, ka viņu nauda aiziet labas lietas labā!

Atbildēt

Latvietis

19.03.2020. 00:00

Izskatās ka privātie mēdiji tūlīt šantažēs valdību. TV3 ziņās šovakar žurnālistu mafijas pārstāve paziņoja, - Mums tuvojas krīze, dodiet naudu! Bet tas ko viņa nepateica, ka ja nauda tiks piešķirta tad valdība var sagaidīt "pozitīvus un slavinošus" žurnālistu sižetus par valdības darbu, bet ja nē tad mēs visi saprotam ka vadība tiks kritizēta! Bet vai mums ar mūsu sabiedrisko mēdiju nepietiek, ka mums vēl glābt ārvalstu uzņēmējus!

Atbildēt

Fetna

18.03.2020. 22:41

Ak,pasteidzās par to delfi,būtu drusku pacieties,varētu izgāzt par Annu.Redzēs,cik pats piesargās no apnicīgās grabēšanas.

Atbildēt

Alvils

18.03.2020. 22:31

Perfekti! Labākais, ko Gobzems jebkad ir sarakstījis!

Atbildēt

Īgņa

18.03.2020. 22:08

»

KIrbis

Labi, - Delfi, Tvnets/Apollo, Kas jauns, Latvijas avīze, Neatkarīgā, utt ir noželojami blāvi, apšaubāmi žurnalistikas izstrādājumi, kas 1/2 collu vien labāki par pilsētu pašvaldības sludinošajām lokalajām avīzītēm. Bet kur šai vārgas ekonomikas valstī ņemt citus - jēgpilnus, analītiskus un visādi citādi...


Labi, - Delfi, Tvnets/Apollo, Kas jauns, Latvijas avīze, Neatkarīgā, utt ir noželojami blāvi…
-----------------
Jūs, murmuli, pirmkārt apgūstiet rakstītprasmi bez kļūdām! Katrs medijs, kurš ciena lasītāju, algo korektoru tādu idiotu rakstītu tekstu labošanai. KIrbis, ceru, ka izņemot Jūsu komentāru murgojumus, neko citu lasīt nenāksies.

Atbildēt

naudu tikai valsts medijiem!

18.03.2020. 22:05

Lai dzīvo valsts apmaksāti mediji un valsts apmaksāti žurnālisti! Iztiksim bez delfiem un citiem mēsliem!
Tauta ziņas var smelties šeit:
https://lvportals.lv/
https://www.sargs.lv/lv

Atbildēt

šatēnis

18.03.2020. 21:50

»

Blondīne

Pilnīgi piekrītu. Delfi palīdz degradēt sabiedrību


Palīdz delfi,Gobzems un citi.

Atbildēt

GEO

18.03.2020. 21:47

Skatījos Gobzema uzstāšanos šodien Tv24. Runāja arī par Delfiem... Bet ne par to ir stāsts,bet par to,ka viņa redzējums par ārkārts situāciju valstī un bezatbildību mūsu vidū sakrīt ar manu viedokli 100%.
Tikai,jautājums : vai viņš to darītu,ja būtu valdībā??

Atbildēt

vaīī

18.03.2020. 21:28

savējos noriet nav smuki, troļļi negribēs sadarboties, tāpēc staļinu savējie noindēja........................

Atbildēt

angel

18.03.2020. 21:26

Sen neesmu Delfos pabijis . Taču man ir personīgs viedoklis par Delfiem , kas Jauns , tvnet,apollo ... , un tas nav viņiem labvēlīgs . Es tur bieži redzu prokremliskas tendences . Starp citu , Gobzem , kā Tev šķiet , koē??? ;)

Atbildēt

Mediju vide

18.03.2020. 21:09

Kur lai žurnālisti nopelna algu, ja lasītāji nemaksā. Labākie aiziet par PR speciālistiem uz turīgiem uzņēmumiem un tad ietekmē savus vājākos profesijas brāļus viedokļa veidošanai. Kur nu vēl slēptie mediju īpašnieku, slēpto sponsoru vēlmes vajadzīgā viedokļa veidošanai utt. Līdzjūtība. No lietotāju viedokļa galvenā vērtība, lai pats raksts/ziņa būtu par aktuālu tēmu (viens antropologs teica, ka visvairāk medijiem maksājot par noklusētām aktualitātēm), bet komentētāji bieži profesionāli uzlabo rakstu ar trūkstošo informāciju. Anonīmas komentāru iespējas ir stiprā puse, jo lietotājs r kritisko domāšanu ūdeni un murgus ātri atfiltrē. Sagaidu, ka žurnālistu profesionālās biedrības būtu stipras un asi vērstos pret neprofesionalitāti savu biedru vidū. Veiksmi visiem!

Atbildēt

Pusjurists

18.03.2020. 20:51

Aldi!!! Beidzot Tev var piekrist par visiem 100%!!! Sabiedrība ar mērķi tiek nokrauta ar nevajadzīgu informāciju, lai kaut kādā brīdī tiktu palaists garām kaut kas svarīgs

Atbildēt

Un citi mediji! NRA, LA?

18.03.2020. 20:27

Caurkrita lembergs, krita NRA. Dievs redzēja, ko šis laikrakts NRA kūla - naidu un dubļus. Vairāki autori pārvērtas par preses huligāniem un viņus publicēja lemberga vārda. Lemberga slavinājumu bija kā karogs, kuru nost neņēma.

Lai mani atvaino, tikpat gļēvs, līdzīgs un nevajadzīgs ir lakraksts Latvijas Avīze (LA) pēc tam, kad no tā aizgāja Voldemārs Krustiņš - godavīrs, gudrs, taisnīgs un godīgs. LA ir daži žurnālisti, kurus var un vajag lasīt, bet viņiem nedod vārdu, reti kad iespraucas, bet var manīt, ka raksti "izplēnējuši-, pielaidīgi.

Atbildēt

KIrbis

18.03.2020. 20:20

Labi, - Delfi, Tvnets/Apollo, Kas jauns, Latvijas avīze, Neatkarīgā, utt ir noželojami blāvi, apšaubāmi žurnalistikas izstrādājumi, kas 1/2 collu vien labāki par pilsētu pašvaldības sludinošajām lokalajām avīzītēm. Bet kur šai vārgas ekonomikas valstī ņemt citus - jēgpilnus, analītiskus un visādi citādi objektīvus un rīcībā neatkarīgus medijus?!! Nuja, NEKUR. Jo tas, kurš finansē mediju, (pat, ja tā būtu valsts), tas arī zināmā mērā uzliek zināmuideoloģisko rāmīti, kuru finansējamais nedrīkst pārkāpt.

Atbildēt

jāpiekrīt

18.03.2020. 20:06

vien ir,bet vai tad tvnet ir labāks?Un runājot par komentāriem,tad jau tādu Priedīti un citus,kuri šeit un citur gānās,jau sen vajadzēja tiesāt vai cenzēt.Tādiem derētu likt maksāt milzīgas soda naudas,citādi neaizvērsies.Kā nav kauna delfiem vēl diedelēt naudu,fui!

Atbildēt

maind strem

18.03.2020. 19:46

sen jau nelasu delfus- vienas partijas biedru un atbalstītāju skaļš rupors ar cenzūras visatļautības stipru piegaršu- kas nav ar mums, tie nav pie mums.

Atbildēt

žurnālistiem ir

18.03.2020. 19:45

»

par žurnālistiem ir galīgi garām !

Žurnālistikai NAV jāizdala pa labi un kreisi bezmaksas padomi šoferu dēliem/meitām


tēlaini izsakoties "jābūt kā skaļam zosu baram, kad kūtī iezagusies lapsa" !

Atbildēt

par žurnālistiem ir galīgi garām !

18.03.2020. 19:40

Žurnālistikai NAV jāizdala pa labi un kreisi bezmaksas padomi šoferu dēliem/meitām !
Ja tie prata ielīst treknās vietās, tad lai mācās arī pildīt amata pienākumus !
Ieraduši tikai parakstīties par naudas saņemšanu par bezdarbību !

Atbildēt

Pods

18.03.2020. 19:36

»

Blondīne

Pilnīgi piekrītu. Delfi palīdz degradēt sabiedrību


Aga, raksta autors tam spilgts piemērs

Atbildēt

Blondīne

18.03.2020. 19:02

Pilnīgi piekrītu. Delfi palīdz degradēt sabiedrību.

Atbildēt

Par daudz pieklājīgi

18.03.2020. 18:22

Gobzems uzrakstīja par to neizglītoto, infantilo žurnaļugu ikdienas skricelējumiem...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...