Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

infa

28.06.2017. 13:21

Ja kāds grib pateikt ko domā:
Aleksandrs Kaigass tel.
29503044
25747476

Atbildēt

Murgs

19.06.2017. 23:22

Vai tad Latvijā ir autotirgotāji?
Mans brālis jau divus mēnešus mēģina nopirkt, maksājot visu summu uzreiz, jaunu auto no salona. Jau piecos gadījumos izrādījās, ka cenu lapā esošais auto nemaz nav nopērkams! Vēl smieklīgāk- pat salonā esošu auto nav iespējams nopirkt, jo to kaut kas esot pirms pusgada rezervējis, bet tikai nav nopircis!
Viņi ko, kukuļus no pircēja gaida? Protams ir iespējams nopirkt kaut kādus nejēdzīgas komplektācijas auto par megauzpūstu cenu no noliktavas, kurš nevienam saprātīgam cilvēkam nav vajadzigs.
Murgs! Un vai kāds var man paskaidrot, kāpēc Igaunijā identiski auto no salona ir par vismaz 5% lētāki?

Atbildēt

a

16.06.2017. 21:06

»

Vai tad nu bijušo komunistu drīkst tā vienkārši palūgt atstāt amatu? Izbijis Komunistiskās partijas cilvēks taču


Nu ko pameklēšu Vienotības biroju...gribu dzirdēt ko par to saka ministra biedrīši !

Atbildēt

16.06.2017. 20:17

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


Vai tad nu bijušo komunistu drīkst tā vienkārši palūgt atstāt amatu? Izbijis Komunistiskās partijas cilvēks taču.

Atbildēt

Ko cepaties

16.06.2017. 17:33

Finanšu ministrijai un VID vajadzēja sen jau pieprasīt auditu, jo 1,3 miljoni parāds budžetam un gada pārskatu par 2016.gadu nevar redzēt. Maksātnespēju noraida, jo gali ūdenī, pareizāk PARTIJU KASĒS.

Atbildēt

Taisnība

16.06.2017. 16:57

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


Valsts darba inspekcijas likums dod tiesības inspekcijai gan apturēt uzņēmuma darbību, gan atstādināt uzņēmuma vadību, ja tā pārkāpj Darba likumu. Arī tiesībsargājošās institūcijā s var vērsties kā šajā gadījumā kad jau šai vadībai tur jau pēdas svilst... Bet nekā. Lai darbinieki Sūkā ledu!!!

Atbildēt

a

16.06.2017. 16:55

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


ATVAINO... ŠITIEM FRUKTIEM TAS NE SILTS NE AUKSTS !

Atbildēt

a

16.06.2017. 16:52

»

Fik

Jā vajadzīgs kārtīgs dumpis,tad varbūt kaut kas mainīsies


Cienījamais ...mūsu LATVIJĀ ir pieņemti dzīvnieku labturības noteikumi,bet atvaino...par cilvēkiem gan to neesmu dzirdējis! Var te nemaksāt algu un ko par to saeimas Barča saka...pacieties debesīs labāk būs ! Arī valsts televīzija par šiem jautājumiem klusē...tātad par maz vēl no valsts strādnieki izbraukuši ?!

Atbildēt

Ir laiks

16.06.2017. 16:44

Pieprasīt vienotības Reira demisiju!!!

Atbildēt

a

16.06.2017. 16:31

»

ert

Saeimas deputāti ar Vienotību priekšgalā ir pieņēmuši tādus likumus, ka algotais darbinieks nekādi netiek aizsargāts. Bezmaksas darbs ir verdzība, cilvēktirzdniecība, bet mūsu stulbā Vienotība uzspļauj cilvēktiesībām, Eiropas vērtībām, starptautiskajām konvencijām. Vienotība likumdošanā nodrošina darba...


Mums ir taču LABKLĀJĪBAS MINISTRIJA ar pašu jaukāko darbaļaužu aizstāvi no Vienotības REINA KUNGU PRIEKŠGALĀ... nu nevar būt ,ka viņš jau no savas kabatas jau neatbalsta tos EURO AUTO neēdušos... Ko saki PIETIEK ?!

Atbildēt

Fik

16.06.2017. 15:10

Jā vajadzīgs kārtīgs dumpis,tad varbūt kaut kas mainīsies

Atbildēt

Nu glauni

16.06.2017. 13:51

»

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo...


Te gan redzams, ka Aleksandrs Kaigass labi zināms Labkāljības ministrijā kā ģenerāldirektora vietnieks


http://www.lm.gov.lv/upload/iepirkumi/3/ligums1.pdf

tāpēc arī Valsts darba inspekcijā pārstāv Euro-Auto kaut gan nav vairs tā darbinieks, bet (kā tautā runā) esot Euro-Auto pametis, lai bezdarbnieka pabalstiņu saņemtu un turpinātu pildīt Romaņuka impērijas (RABA grupa) speciālos uzdevumus.

https://www.google.lv/search?q=aleksandrs+kaigass&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiFiJ26mMLUAhVHIpoKHaHqDQUQ_AUICigB&biw=1366&bih=638#imgrc=QKezxYyuVPMqPM:

Atbildēt

sudrabiņa

16.06.2017. 13:05

»

Fin

Ak dies šito bardaku kas notiek interesant kura politiskā cūka piesedzšo bespriģelu


Anotolijs Romaņuks, kurš vada Euro-Auto izsaimniekošanu ir īstenais Mūsu - Nosirds Latvijai biedrs.

Lūk tā skatīt
http://nosirdslatvijai.lv/lv/cv/79/anatolijs-romanuks

Atbildēt

Fin

16.06.2017. 09:22

Ak dies šito bardaku kas notiek interesant kura politiskā cūka piesedzšo bespriģelu.
Runājot par daba inspekcijam tas vispār ir nonsens
Kretīniska iestāde no kuras nav ne mazākās jēgas.

Atbildēt

o pis

16.06.2017. 08:16

»

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo...


iet uz darba inspekciju , ir tas pats ja izvarota sieviete aizietu pie otra izvarotaja,, iesniedzu sudzibu darba inspekcija, pec menesiem saņemu atbildi ka viss esot bijis likumigi, pie lietas izskatisanas stradajis viņu labakais specialists!! kad jautaju ka tas nakas ka ir jau notikusi tiesa un tiesa , liek darba devejam izmaksat tukstosus, jo viss bijis nelikumigi, darba inspektoram mute bija ciet,, jautaju varbut jums lietu objektivi liedza izskatit tas ka mans darba devejs ir Rīgas domes deputats no vienotības:)) talis veismanis sis nosarka ka biete

Atbildēt

ert

16.06.2017. 07:30

Saeimas deputāti ar Vienotību priekšgalā ir pieņēmuši tādus likumus, ka algotais darbinieks nekādi netiek aizsargāts. Bezmaksas darbs ir verdzība, cilvēktirzdniecība, bet mūsu stulbā Vienotība uzspļauj cilvēktiesībām, Eiropas vērtībām, starptautiskajām konvencijām. Vienotība likumdošanā nodrošina darba devējam tiesības bez maksas nodarbināt darbiniekus, nemaksāt sociālās iemaksas. Bija gadījums ar Rīnūžu vidusskolas siltināšanu, kad darba devējs celtniekiem nemaksāja algas un nemaksāja soc.iemaksas. Valsts darba inspekcija bija pilnīgi bezspēcīga, jo firma tika vienkārši iztīrīta tukša, norakstīta uz bomzi un pamesta. Neatdeva pat nodokļu grāmatiņu un neatlaida no darba. Rezultātā darbinieks pat nevar saņemt bezdarbnieka pabalstu, jo skaitās, ka viņš strādā, nevar iestāties citā darbā, jo nav nodokļa grāmatiņas un arī VID nevar reģistrēt, ka ir izbeigušās darba attiecības. Caur portālu gudrasgalvas.lv vērsos pie Vienotības deputāta Andreja Judina par to, ka pastāv likumdošanas problēmas šajā jautājumā. Vienotības deputāts tikai paņirgājās par cietušajiem un nekādu problēmu nesaskatīja. Vienīgais, ko darbinieki var darīt, vērsties pie atbildīgajiem ar sentēvu metodēm, jo ne Latvijas Republika, ne Eiropas savienība jums tiesiskumu nav spējīgas nodrošināt. Latvijā verdzība ir oficiāli atļauta.
Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks.

Atbildēt

zaza

16.06.2017. 00:22

To briļļaino Lūsi sen vajadzēja izmest

Atbildēt

kurss

15.06.2017. 19:30

"Ir lietas kursā" ir ļoti latviski pareizi

Atbildēt

Zinātājs

15.06.2017. 18:38

Euro Auto ir kirdik - tas jau sen ir zināms, jo uzņēmums ir vienkārši izsaimniekots. Kas pārsteidz, tie ir darbinieki, kuri, to redzot, joprojām tur sēž. Jo vairāk ņemot vērā, ka nozarē katastrofāli trūkst labi mehāniķi. Arī talantīgu auto pārdevēju ar atplestām rokām jebkurš cits dīlers paņems.

Atbildēt

o pis

15.06.2017. 17:10

mani nelikumigi atlaida no darba , griezos darba inspekcija, ta vilcinaja laiku ar atbildi, un beigas paziņoja ka darba devejs rikojies likumigi, zinu latvijas sistemu Laicigi versos tiesa , un tiesa atzina ka darba devejs rikojies nelikumigi, un tam bija jaizmaksa man 3000 eiro, neterejat laiku muļķibam un darba inspekcijai, korumpeti suņi.. versaties uzreiz tiesa,, neaizmirstat ka darba inspekcija no valsts algu saņem,, un vienmer piesegs valsts iestades,,

Atbildēt

viedais

15.06.2017. 17:04

Darba inspekcija kartejais liekezu kantoris, stradaju valsts iestade, reiz piezvaniju darba inspekcijai ka tiek parkapti likumi, ieradas pec 3 dienam , ieprieks bridinot direktoru :())

Atbildēt

Lopu Dakters

15.06.2017. 16:54

Lai paņem algas vietā kādu reni

Atbildēt

he he

15.06.2017. 16:51

tikai muļķi domā, ka darba algu viņiem izmaksās inspekcijā.

Atbildēt

15.06.2017. 16:43

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo).

Pilnīgas muļķības tika sacerētas atzinumā, kam ne ar realitāti, ne likumu, ne loģiku nebija ne mazākā sakara.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...