Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

infa

28.06.2017. 12:21

Ja kāds grib pateikt ko domā:
Aleksandrs Kaigass tel.
29503044
25747476

Atbildēt

Murgs

19.06.2017. 22:22

Vai tad Latvijā ir autotirgotāji?
Mans brālis jau divus mēnešus mēģina nopirkt, maksājot visu summu uzreiz, jaunu auto no salona. Jau piecos gadījumos izrādījās, ka cenu lapā esošais auto nemaz nav nopērkams! Vēl smieklīgāk- pat salonā esošu auto nav iespējams nopirkt, jo to kaut kas esot pirms pusgada rezervējis, bet tikai nav nopircis!
Viņi ko, kukuļus no pircēja gaida? Protams ir iespējams nopirkt kaut kādus nejēdzīgas komplektācijas auto par megauzpūstu cenu no noliktavas, kurš nevienam saprātīgam cilvēkam nav vajadzigs.
Murgs! Un vai kāds var man paskaidrot, kāpēc Igaunijā identiski auto no salona ir par vismaz 5% lētāki?

Atbildēt

a

16.06.2017. 20:06

»

Vai tad nu bijušo komunistu drīkst tā vienkārši palūgt atstāt amatu? Izbijis Komunistiskās partijas cilvēks taču


Nu ko pameklēšu Vienotības biroju...gribu dzirdēt ko par to saka ministra biedrīši !

Atbildēt

16.06.2017. 19:17

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


Vai tad nu bijušo komunistu drīkst tā vienkārši palūgt atstāt amatu? Izbijis Komunistiskās partijas cilvēks taču.

Atbildēt

Ko cepaties

16.06.2017. 16:33

Finanšu ministrijai un VID vajadzēja sen jau pieprasīt auditu, jo 1,3 miljoni parāds budžetam un gada pārskatu par 2016.gadu nevar redzēt. Maksātnespēju noraida, jo gali ūdenī, pareizāk PARTIJU KASĒS.

Atbildēt

Taisnība

16.06.2017. 15:57

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


Valsts darba inspekcijas likums dod tiesības inspekcijai gan apturēt uzņēmuma darbību, gan atstādināt uzņēmuma vadību, ja tā pārkāpj Darba likumu. Arī tiesībsargājošās institūcijā s var vērsties kā šajā gadījumā kad jau šai vadībai tur jau pēdas svilst... Bet nekā. Lai darbinieki Sūkā ledu!!!

Atbildēt

a

16.06.2017. 15:55

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


ATVAINO... ŠITIEM FRUKTIEM TAS NE SILTS NE AUKSTS !

Atbildēt

a

16.06.2017. 15:52

»

Fik

Jā vajadzīgs kārtīgs dumpis,tad varbūt kaut kas mainīsies


Cienījamais ...mūsu LATVIJĀ ir pieņemti dzīvnieku labturības noteikumi,bet atvaino...par cilvēkiem gan to neesmu dzirdējis! Var te nemaksāt algu un ko par to saeimas Barča saka...pacieties debesīs labāk būs ! Arī valsts televīzija par šiem jautājumiem klusē...tātad par maz vēl no valsts strādnieki izbraukuši ?!

Atbildēt

Ir laiks

16.06.2017. 15:44

Pieprasīt vienotības Reira demisiju!!!

Atbildēt

a

16.06.2017. 15:31

»

ert

Saeimas deputāti ar Vienotību priekšgalā ir pieņēmuši tādus likumus, ka algotais darbinieks nekādi netiek aizsargāts. Bezmaksas darbs ir verdzība, cilvēktirzdniecība, bet mūsu stulbā Vienotība uzspļauj cilvēktiesībām, Eiropas vērtībām, starptautiskajām konvencijām. Vienotība likumdošanā nodrošina darba...


Mums ir taču LABKLĀJĪBAS MINISTRIJA ar pašu jaukāko darbaļaužu aizstāvi no Vienotības REINA KUNGU PRIEKŠGALĀ... nu nevar būt ,ka viņš jau no savas kabatas jau neatbalsta tos EURO AUTO neēdušos... Ko saki PIETIEK ?!

Atbildēt

Fik

16.06.2017. 14:10

Jā vajadzīgs kārtīgs dumpis,tad varbūt kaut kas mainīsies

Atbildēt

Nu glauni

16.06.2017. 12:51

»

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo...


Te gan redzams, ka Aleksandrs Kaigass labi zināms Labkāljības ministrijā kā ģenerāldirektora vietnieks


http://www.lm.gov.lv/upload/iepirkumi/3/ligums1.pdf

tāpēc arī Valsts darba inspekcijā pārstāv Euro-Auto kaut gan nav vairs tā darbinieks, bet (kā tautā runā) esot Euro-Auto pametis, lai bezdarbnieka pabalstiņu saņemtu un turpinātu pildīt Romaņuka impērijas (RABA grupa) speciālos uzdevumus.

https://www.google.lv/search?q=aleksandrs+kaigass&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiFiJ26mMLUAhVHIpoKHaHqDQUQ_AUICigB&biw=1366&bih=638#imgrc=QKezxYyuVPMqPM:

Atbildēt

sudrabiņa

16.06.2017. 12:05

»

Fin

Ak dies šito bardaku kas notiek interesant kura politiskā cūka piesedzšo bespriģelu


Anotolijs Romaņuks, kurš vada Euro-Auto izsaimniekošanu ir īstenais Mūsu - Nosirds Latvijai biedrs.

Lūk tā skatīt
http://nosirdslatvijai.lv/lv/cv/79/anatolijs-romanuks

Atbildēt

Fin

16.06.2017. 08:22

Ak dies šito bardaku kas notiek interesant kura politiskā cūka piesedzšo bespriģelu.
Runājot par daba inspekcijam tas vispār ir nonsens
Kretīniska iestāde no kuras nav ne mazākās jēgas.

Atbildēt

o pis

16.06.2017. 07:16

»

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo...


iet uz darba inspekciju , ir tas pats ja izvarota sieviete aizietu pie otra izvarotaja,, iesniedzu sudzibu darba inspekcija, pec menesiem saņemu atbildi ka viss esot bijis likumigi, pie lietas izskatisanas stradajis viņu labakais specialists!! kad jautaju ka tas nakas ka ir jau notikusi tiesa un tiesa , liek darba devejam izmaksat tukstosus, jo viss bijis nelikumigi, darba inspektoram mute bija ciet,, jautaju varbut jums lietu objektivi liedza izskatit tas ka mans darba devejs ir Rīgas domes deputats no vienotības:)) talis veismanis sis nosarka ka biete

Atbildēt

ert

16.06.2017. 06:30

Saeimas deputāti ar Vienotību priekšgalā ir pieņēmuši tādus likumus, ka algotais darbinieks nekādi netiek aizsargāts. Bezmaksas darbs ir verdzība, cilvēktirzdniecība, bet mūsu stulbā Vienotība uzspļauj cilvēktiesībām, Eiropas vērtībām, starptautiskajām konvencijām. Vienotība likumdošanā nodrošina darba devējam tiesības bez maksas nodarbināt darbiniekus, nemaksāt sociālās iemaksas. Bija gadījums ar Rīnūžu vidusskolas siltināšanu, kad darba devējs celtniekiem nemaksāja algas un nemaksāja soc.iemaksas. Valsts darba inspekcija bija pilnīgi bezspēcīga, jo firma tika vienkārši iztīrīta tukša, norakstīta uz bomzi un pamesta. Neatdeva pat nodokļu grāmatiņu un neatlaida no darba. Rezultātā darbinieks pat nevar saņemt bezdarbnieka pabalstu, jo skaitās, ka viņš strādā, nevar iestāties citā darbā, jo nav nodokļa grāmatiņas un arī VID nevar reģistrēt, ka ir izbeigušās darba attiecības. Caur portālu gudrasgalvas.lv vērsos pie Vienotības deputāta Andreja Judina par to, ka pastāv likumdošanas problēmas šajā jautājumā. Vienotības deputāts tikai paņirgājās par cietušajiem un nekādu problēmu nesaskatīja. Vienīgais, ko darbinieki var darīt, vērsties pie atbildīgajiem ar sentēvu metodēm, jo ne Latvijas Republika, ne Eiropas savienība jums tiesiskumu nav spējīgas nodrošināt. Latvijā verdzība ir oficiāli atļauta.
Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks.

Atbildēt

zaza

15.06.2017. 23:22

To briļļaino Lūsi sen vajadzēja izmest

Atbildēt

kurss

15.06.2017. 18:30

"Ir lietas kursā" ir ļoti latviski pareizi

Atbildēt

Zinātājs

15.06.2017. 17:38

Euro Auto ir kirdik - tas jau sen ir zināms, jo uzņēmums ir vienkārši izsaimniekots. Kas pārsteidz, tie ir darbinieki, kuri, to redzot, joprojām tur sēž. Jo vairāk ņemot vērā, ka nozarē katastrofāli trūkst labi mehāniķi. Arī talantīgu auto pārdevēju ar atplestām rokām jebkurš cits dīlers paņems.

Atbildēt

o pis

15.06.2017. 16:10

mani nelikumigi atlaida no darba , griezos darba inspekcija, ta vilcinaja laiku ar atbildi, un beigas paziņoja ka darba devejs rikojies likumigi, zinu latvijas sistemu Laicigi versos tiesa , un tiesa atzina ka darba devejs rikojies nelikumigi, un tam bija jaizmaksa man 3000 eiro, neterejat laiku muļķibam un darba inspekcijai, korumpeti suņi.. versaties uzreiz tiesa,, neaizmirstat ka darba inspekcija no valsts algu saņem,, un vienmer piesegs valsts iestades,,

Atbildēt

viedais

15.06.2017. 16:04

Darba inspekcija kartejais liekezu kantoris, stradaju valsts iestade, reiz piezvaniju darba inspekcijai ka tiek parkapti likumi, ieradas pec 3 dienam , ieprieks bridinot direktoru :())

Atbildēt

Lopu Dakters

15.06.2017. 15:54

Lai paņem algas vietā kādu reni

Atbildēt

he he

15.06.2017. 15:51

tikai muļķi domā, ka darba algu viņiem izmaksās inspekcijā.

Atbildēt

15.06.2017. 15:43

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo).

Pilnīgas muļķības tika sacerētas atzinumā, kam ne ar realitāti, ne likumu, ne loģiku nebija ne mazākā sakara.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...