Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

infa

28.06.2017. 12:21

Ja kāds grib pateikt ko domā:
Aleksandrs Kaigass tel.
29503044
25747476

Atbildēt

Murgs

19.06.2017. 22:22

Vai tad Latvijā ir autotirgotāji?
Mans brālis jau divus mēnešus mēģina nopirkt, maksājot visu summu uzreiz, jaunu auto no salona. Jau piecos gadījumos izrādījās, ka cenu lapā esošais auto nemaz nav nopērkams! Vēl smieklīgāk- pat salonā esošu auto nav iespējams nopirkt, jo to kaut kas esot pirms pusgada rezervējis, bet tikai nav nopircis!
Viņi ko, kukuļus no pircēja gaida? Protams ir iespējams nopirkt kaut kādus nejēdzīgas komplektācijas auto par megauzpūstu cenu no noliktavas, kurš nevienam saprātīgam cilvēkam nav vajadzigs.
Murgs! Un vai kāds var man paskaidrot, kāpēc Igaunijā identiski auto no salona ir par vismaz 5% lētāki?

Atbildēt

a

16.06.2017. 20:06

»

Vai tad nu bijušo komunistu drīkst tā vienkārši palūgt atstāt amatu? Izbijis Komunistiskās partijas cilvēks taču


Nu ko pameklēšu Vienotības biroju...gribu dzirdēt ko par to saka ministra biedrīši !

Atbildēt

16.06.2017. 19:17

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


Vai tad nu bijušo komunistu drīkst tā vienkārši palūgt atstāt amatu? Izbijis Komunistiskās partijas cilvēks taču.

Atbildēt

Ko cepaties

16.06.2017. 16:33

Finanšu ministrijai un VID vajadzēja sen jau pieprasīt auditu, jo 1,3 miljoni parāds budžetam un gada pārskatu par 2016.gadu nevar redzēt. Maksātnespēju noraida, jo gali ūdenī, pareizāk PARTIJU KASĒS.

Atbildēt

Taisnība

16.06.2017. 15:57

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


Valsts darba inspekcijas likums dod tiesības inspekcijai gan apturēt uzņēmuma darbību, gan atstādināt uzņēmuma vadību, ja tā pārkāpj Darba likumu. Arī tiesībsargājošās institūcijā s var vērsties kā šajā gadījumā kad jau šai vadībai tur jau pēdas svilst... Bet nekā. Lai darbinieki Sūkā ledu!!!

Atbildēt

a

16.06.2017. 15:55

»

Ir laiks

Pieprasīt vienotības Reira demisiju


ATVAINO... ŠITIEM FRUKTIEM TAS NE SILTS NE AUKSTS !

Atbildēt

a

16.06.2017. 15:52

»

Fik

Jā vajadzīgs kārtīgs dumpis,tad varbūt kaut kas mainīsies


Cienījamais ...mūsu LATVIJĀ ir pieņemti dzīvnieku labturības noteikumi,bet atvaino...par cilvēkiem gan to neesmu dzirdējis! Var te nemaksāt algu un ko par to saeimas Barča saka...pacieties debesīs labāk būs ! Arī valsts televīzija par šiem jautājumiem klusē...tātad par maz vēl no valsts strādnieki izbraukuši ?!

Atbildēt

Ir laiks

16.06.2017. 15:44

Pieprasīt vienotības Reira demisiju!!!

Atbildēt

a

16.06.2017. 15:31

»

ert

Saeimas deputāti ar Vienotību priekšgalā ir pieņēmuši tādus likumus, ka algotais darbinieks nekādi netiek aizsargāts. Bezmaksas darbs ir verdzība, cilvēktirzdniecība, bet mūsu stulbā Vienotība uzspļauj cilvēktiesībām, Eiropas vērtībām, starptautiskajām konvencijām. Vienotība likumdošanā nodrošina darba...


Mums ir taču LABKLĀJĪBAS MINISTRIJA ar pašu jaukāko darbaļaužu aizstāvi no Vienotības REINA KUNGU PRIEKŠGALĀ... nu nevar būt ,ka viņš jau no savas kabatas jau neatbalsta tos EURO AUTO neēdušos... Ko saki PIETIEK ?!

Atbildēt

Fik

16.06.2017. 14:10

Jā vajadzīgs kārtīgs dumpis,tad varbūt kaut kas mainīsies

Atbildēt

Nu glauni

16.06.2017. 12:51

»

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo...


Te gan redzams, ka Aleksandrs Kaigass labi zināms Labkāljības ministrijā kā ģenerāldirektora vietnieks


http://www.lm.gov.lv/upload/iepirkumi/3/ligums1.pdf

tāpēc arī Valsts darba inspekcijā pārstāv Euro-Auto kaut gan nav vairs tā darbinieks, bet (kā tautā runā) esot Euro-Auto pametis, lai bezdarbnieka pabalstiņu saņemtu un turpinātu pildīt Romaņuka impērijas (RABA grupa) speciālos uzdevumus.

https://www.google.lv/search?q=aleksandrs+kaigass&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiFiJ26mMLUAhVHIpoKHaHqDQUQ_AUICigB&biw=1366&bih=638#imgrc=QKezxYyuVPMqPM:

Atbildēt

sudrabiņa

16.06.2017. 12:05

»

Fin

Ak dies šito bardaku kas notiek interesant kura politiskā cūka piesedzšo bespriģelu


Anotolijs Romaņuks, kurš vada Euro-Auto izsaimniekošanu ir īstenais Mūsu - Nosirds Latvijai biedrs.

Lūk tā skatīt
http://nosirdslatvijai.lv/lv/cv/79/anatolijs-romanuks

Atbildēt

Fin

16.06.2017. 08:22

Ak dies šito bardaku kas notiek interesant kura politiskā cūka piesedzšo bespriģelu.
Runājot par daba inspekcijam tas vispār ir nonsens
Kretīniska iestāde no kuras nav ne mazākās jēgas.

Atbildēt

o pis

16.06.2017. 07:16

»

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo...


iet uz darba inspekciju , ir tas pats ja izvarota sieviete aizietu pie otra izvarotaja,, iesniedzu sudzibu darba inspekcija, pec menesiem saņemu atbildi ka viss esot bijis likumigi, pie lietas izskatisanas stradajis viņu labakais specialists!! kad jautaju ka tas nakas ka ir jau notikusi tiesa un tiesa , liek darba devejam izmaksat tukstosus, jo viss bijis nelikumigi, darba inspektoram mute bija ciet,, jautaju varbut jums lietu objektivi liedza izskatit tas ka mans darba devejs ir Rīgas domes deputats no vienotības:)) talis veismanis sis nosarka ka biete

Atbildēt

ert

16.06.2017. 06:30

Saeimas deputāti ar Vienotību priekšgalā ir pieņēmuši tādus likumus, ka algotais darbinieks nekādi netiek aizsargāts. Bezmaksas darbs ir verdzība, cilvēktirzdniecība, bet mūsu stulbā Vienotība uzspļauj cilvēktiesībām, Eiropas vērtībām, starptautiskajām konvencijām. Vienotība likumdošanā nodrošina darba devējam tiesības bez maksas nodarbināt darbiniekus, nemaksāt sociālās iemaksas. Bija gadījums ar Rīnūžu vidusskolas siltināšanu, kad darba devējs celtniekiem nemaksāja algas un nemaksāja soc.iemaksas. Valsts darba inspekcija bija pilnīgi bezspēcīga, jo firma tika vienkārši iztīrīta tukša, norakstīta uz bomzi un pamesta. Neatdeva pat nodokļu grāmatiņu un neatlaida no darba. Rezultātā darbinieks pat nevar saņemt bezdarbnieka pabalstu, jo skaitās, ka viņš strādā, nevar iestāties citā darbā, jo nav nodokļa grāmatiņas un arī VID nevar reģistrēt, ka ir izbeigušās darba attiecības. Caur portālu gudrasgalvas.lv vērsos pie Vienotības deputāta Andreja Judina par to, ka pastāv likumdošanas problēmas šajā jautājumā. Vienotības deputāts tikai paņirgājās par cietušajiem un nekādu problēmu nesaskatīja. Vienīgais, ko darbinieki var darīt, vērsties pie atbildīgajiem ar sentēvu metodēm, jo ne Latvijas Republika, ne Eiropas savienība jums tiesiskumu nav spējīgas nodrošināt. Latvijā verdzība ir oficiāli atļauta.
Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks.

Atbildēt

zaza

15.06.2017. 23:22

To briļļaino Lūsi sen vajadzēja izmest

Atbildēt

kurss

15.06.2017. 18:30

"Ir lietas kursā" ir ļoti latviski pareizi

Atbildēt

Zinātājs

15.06.2017. 17:38

Euro Auto ir kirdik - tas jau sen ir zināms, jo uzņēmums ir vienkārši izsaimniekots. Kas pārsteidz, tie ir darbinieki, kuri, to redzot, joprojām tur sēž. Jo vairāk ņemot vērā, ka nozarē katastrofāli trūkst labi mehāniķi. Arī talantīgu auto pārdevēju ar atplestām rokām jebkurš cits dīlers paņems.

Atbildēt

o pis

15.06.2017. 16:10

mani nelikumigi atlaida no darba , griezos darba inspekcija, ta vilcinaja laiku ar atbildi, un beigas paziņoja ka darba devejs rikojies likumigi, zinu latvijas sistemu Laicigi versos tiesa , un tiesa atzina ka darba devejs rikojies nelikumigi, un tam bija jaizmaksa man 3000 eiro, neterejat laiku muļķibam un darba inspekcijai, korumpeti suņi.. versaties uzreiz tiesa,, neaizmirstat ka darba inspekcija no valsts algu saņem,, un vienmer piesegs valsts iestades,,

Atbildēt

viedais

15.06.2017. 16:04

Darba inspekcija kartejais liekezu kantoris, stradaju valsts iestade, reiz piezvaniju darba inspekcijai ka tiek parkapti likumi, ieradas pec 3 dienam , ieprieks bridinot direktoru :())

Atbildēt

Lopu Dakters

15.06.2017. 15:54

Lai paņem algas vietā kādu reni

Atbildēt

he he

15.06.2017. 15:51

tikai muļķi domā, ka darba algu viņiem izmaksās inspekcijā.

Atbildēt

15.06.2017. 15:43

Darba inspekcija ir slavena ar savu bezzobainību. Pašam nācās saskarties ar viņu korumpētību, kad valsts konkursos uzvaroša firma izturējās un izturas pret saviem darbiniekiem kā pamesliem. Tiesa - algu viņi maksāja, bet arī neoficiālu, ko gan draudēja nemaksāt (oficiālo).

Pilnīgas muļķības tika sacerētas atzinumā, kam ne ar realitāti, ne likumu, ne loģiku nebija ne mazākā sakara.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...