Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

11.08.2018. 17:43

(flag:lv)(car)SOCIOLOGI-Atkal izskan JAUTĀJUMS..., ka esot vajadzīgi 200 000 Darba vietu atrisinājums ir -VIENKĀRŠS-REĀLS un TŪLĪTĒJS>400 000 Kolonistu-Okupantu Likumīgi-pēc Ženēvas Konvencijas dodas atpakaļ uz savām Tēvzemēm un valstīm, kas Viņus pieņems-no tā ATBRĪVOJAS 100 000-150 000 DARBA VIETAS-kurās atgriezās mūsu izsūtītie tautieši-pamatā, latvieši un pārņem VISU ""NOLAUPĪTO INFRASTRUKTŪRU""-arī > Viņu 40 000 BRUŅOTU APSARDZES pārstāvju .Tiek PĀRŅEMTA arī visa DZĪVOJAMĀ INFRASTRUKTŪRA. Pretošanās gadījumā iesaistās Nacionālās Aizsardzības vienības un NATO 5. Pants- Starptautiskās pretterorisma militārās vienības. R.Vējonis atgādina-""Zaļos cilvēciņus un līdzīgos-Mēs Viņus nošausim !""'" Finansiāli Krievijas Okupētājvara Latviešu Valsts Kasē atmaksā >700 000 000/ mIljardus eiro/ par Genocīdu pret latviešu tautu. Bojā gājušos/ par pašu naudu/- aiztransportē uz Viņu radinieku izcelsmes valstu vietām. LAI IR !(bell)

Atbildēt

Starp citu

11.08.2018. 16:00

»

Andris

Visi punkti ir galīgi garām...


Tāda Latvija man nav vajadzīga.Un ja šie diletanti būs pie varas , tad varēsiet tikai nostaļģiski nopūsties ,ka iepriekš nebija tik slikti.Tā ir demokrātijas un lauku iznīcināšana!

Atbildēt

!!!

11.08.2018. 15:57

KPV PIEDĀVĀ< BIROKRĀTIKSU< AUTORITĀRU VARU AR TUKŠIEM LAUKIEM!

Atbildēt

Doma

11.08.2018. 15:54

»

jokste

Vienreizēji teicami istrādāta programa,skolotāji un pensionāri-balsosim par KPVLv,mēs ši kategorija,visus šos28.g.visvairāk diskriminēti


KPV programma
Varas centralizācija- (pārēja uz autoritatīvu režīmu, demokrātijas likvidēšana?!!!!pilsoniskas sabiedrības likvidēšana?)
Izveidot efektīvu un rīcībspējīgu valdību, kas sastāv no 6 ministriem un premjerministra;( pat mazajā Šveicē ir 7 vai tiešām Latvijai pietiks ar 6?Kāpēc nerunā par deputātu skaita samazināšanu?)
Mainīt valsts pārvaldes modeli, izveidojot sekretariātus konkrētu uzdevumu izpildei;(izveidot jaunu, milzīgu birokrātisku aparātu!?? Vai jau nav tā par daudz!!!)
Apvienot valsts augstskolas vienā Latvijas Nacionālajā universitātē, novēršot programmu pārklāšanos un resursu neefektīvu izmantošanu; (tātad manam un citiem studentiem būs liegta izvēles brīvība par labāko programmu, pēc manām domām, Starp citu, daudzās specialitātēs labākie kadri nāk no Liepājas Daugavpils, Ventspils ne tikai no Rīgas.)
Likvidēt Koalīcijas padomi ( +/- jā varētu, bet jārēķinās, ka diskusijas saeimā prasīs ilgāku laiku un likumu pieņemšana būs gausāka)
Sniegt valstisku atbalstu ģimenes ārstiem, kuri nodrošina pieejamu un savlaicīgu veselības aprūpi un slimību profilaksi (kuri, tad nenodrošina? Un ļoti nekonkrēti)
Reformēt VID;(??? Vai likvidēt vai vairāk valsts vēlas pakļaut, kontrolēt?)
1.KPV programma
Mazāks skolu skaits → mazāks skolotāju skaits → lielāks atalgojums skolotājiem → lielāka skolotāju konkurence → augstāka izglītības kvalitāte visās skolās.
2.Mana programma
Mazāks deputātu skaits- mazāks ministriju skaits- lielāks atalgojums deputātiem-lielāka konkurence deputātiem- augstāka kvalitāte valsts pārvaldē visā Latvijā!
Par kuru balso Tu? :D

Atbildēt

egils l

10.08.2018. 16:16

(pray)Sociologi-Lasot Jaunākās ziņas-par tēmu-""Ko Argentīnas Augstākās Masonu ložas pārstāvis viņam svešā Latvijā gatavojas izdarīties? par 8 milj. eiro Nodokļu maksātājiem nozagto naudu...Ko Francis te pazaudējis ?""- Vai jūdokristīgie ""Svētie tēvi"", kas masveidā pa visu pasauli ""Izspēkoja"" arī ""Brīvprātīgi""...pakļaujoties Jūdu ""Safantazētajam mākslīgajam Dievam"", vai tā paša ""Dieva"" vārdā -jūdu marasmātiskā ekstāzē""vardarbīgi pierunāja..brīvprātīgi... nepilngadīgos puisīšus SAJUST...šī Jūdodieva patiesumu...(highfive)

Atbildēt

jokste

09.08.2018. 11:25

Vienreizēji teicami istrādāta programa,skolotāji un pensionāri-balsosim par KPVLv,mēs ši kategorija,visus šos28.g.visvairāk diskriminēti.

Atbildēt

liepajnieks

07.08.2018. 23:01

Ar šiem pārmaiņas būs!
Bads un sabrukums!
apsveicu atbalstītājus

Atbildēt

maestro

07.08.2018. 17:13

Naivi!
Saprotams, ka pašā partijā nav neviena, kas visu sasolīto kaut par 25% praktiski ieviestu dzīvē!
Un nav stāsta, ko var citas partijas!
Diletanti!
Jāpiekrīt, ka visi vecie komunisti steidzami jāmaina.

Atbildēt

Gaišreğis

07.08.2018. 16:38

Aktiera partija neiekļūs Saeimā! Ja skazal.....

Atbildēt

Ekonomists

07.08.2018. 16:17

Aktierim ir skaista programma, bet viņš neko nesaprot no ekonomikas.... Lai pierāda ar skaitļiem, kā realizēt solījumus!

Atbildēt

Māsa

07.08.2018. 16:14

»

apk

Nu uz šito jautājumu neticu, ka atbildēs


Te nav jautājumu-atbilžu vakars.:) Katram pašam sava galva uz pleciem, arī lumpenim, ja kas....:D Varu tikai piebilst, ka tas ir līdzīgi kā anekdotē, kad vīrs prasa sievai - "Mīļā,ko darīsim ar bērniem? - Mazgāsim šitos pašus vai jaunus taisīsim?":)...tāpat ar partijām, viela pārdomām.

Atbildēt

Pravietis

07.08.2018. 16:07

Aktierim savas spējas ir jārāda savā suņu būdā, nevis Saeimā!

Atbildēt

Zaķis

07.08.2018. 12:16

Kpv partijas līderi apzinās, ka vienīgais veids tikt pie varas, ja viņi tiks saeimā, ir samesties kopā ar saskaņu. Skumji, ka šī info tiek slēpta no ierindas biedriem. Tā ir tā viņu sludinātāji atklātiba, viedokļu apmaiņa un skaidrošana. Patiesībā partijas vadība viedokļus, kas nesakrīt ar viņu pašu viedokli, nemaz nepienem

Atbildēt

aradhana

07.08.2018. 11:57

Skumji to apzināties, bet, acīmredzot, šāds piedāvājums atspoguļo lielas Latvijas balsstiesīgo daļas izpratnes līmeni...

Atbildēt

lauķis

07.08.2018. 06:38

»

jā, jā

Varētu piekrist, ja būtu ierakstīts nevis ka jāizdAra, bet gan KĀ TO IZDARĪT


Par to kā to izdarīt biedru partijnieku/augļotāju sistēmā nav pieņemts runāt , jo neviens partijnieks pat negrasās sistēmu mainīt.Balsojiet un nečīkstiet ka kurpe spiež un karote pārāk bieza.

Atbildēt

Er

07.08.2018. 00:30

https://youtu.be/_tulnbbVkZY

Skatāmies un analizējam, un domājam. Jo īpaši KPV atbalstītāji. Tas ir jūsu ideālais līderis!???? Ārprāc!

Atbildēt

Andris

07.08.2018. 00:11

Visi punkti ir galīgi garām.
Vai tiešām ir kāds muļķis, kas tic ka tie 13 punkti atgriezīs atpakaļ tautu un nodrošinās tai lielas algas privātajā sektorā? Valsts sektorā vēl mazāķ - jo visu tika apvienot un likvidēt.

KPV pats ir sapuvis no iekšpuses.
KOngresā visi partijas amati ir iepriekš sarunāti un balsojums ir tikai formalitāte, kas ir kā traucēklis partijas vadības - Ata un Artusa ideju izbīdīšanai.

KPV neviens netic demokrātijai un demokrātiskiem procesiem. Visu nosaka Artuss, pāŗējie partijas biedri var aizvērties. Viņu viedoklis nav svarīģs.

Programmu var redzēt ir rakstījis Atis, kurš NEKO nesaprot no ekonomikas, no tā kā atgriez cilvēķus atpakaļ.
Atim nav sajēgas. Par turīgas valsts principiem.
Ati, ne jau administratīvas darbības rada darba vietas un ekonomikai ļauj uzplaukt.

Reāli kauns lasīt to programmu.

Atbildēt

Ahoj

06.08.2018. 23:08

»

Kur loģika ?

Tatad, tiem, kuri negrib balsot par esošajiem, pie varas esošajiem, kretīniem, tu piedāvā neiet balsot, lai pie varas esošie kretīnu atbalstītāji, lielākā daļa ierēdņi un to radinieki, ievēl tos pašus kretīnus


Es nezinu, ko darīt šajās velesanās, bet tā nekaunība un uzbāzība, ar kādu kpv uzdodas esam par labākiem vai citādiem no pie varas esošiem ir pretīga. Par kpv nebalsot nekādā gadījumā.

Atbildēt

Heh

06.08.2018. 23:06

Turpiniet, ak, turpiniet - gan solīt, gan komentēt - man vēl daudz popkorna :D

Atbildēt

OIK

06.08.2018. 22:14

atcelt šiem jokdariem prātiņš ir par īsu.

Atbildēt

ZUZIS

06.08.2018. 22:09

»

zuze

'...Pārņemt valsts bērnudārzus valsts pārziņā, lai likvidētu rindas uz bērnudārziem un nodrošinātu visiem bērniem vienlīdzīgas sākumizglītības iespējas latviešu valodā...


Vai tu Zuze gribi bērnu no idiota? Vai tu neredzi foto, ka tas ir idiots? Tas ir tas, kas ir vajadzīgs idiotiem, kuru skaits uz ielas ir liels. Idioti jau viņu reiz ievēlēja, Tagad atkal idioti ievēlēs vismaz kādus 3-4 idiotus no šā idiota bara. Netici? Varam saderēt, jo visur ir tikai idioti maksimā, rimi, skajā, stokmanī. Idioti ar idiotu zemēm uz idiotu salidojumu it kā salaidušies no visiem laukiem Rīgā.Idiotu purni visur ir priekšā.

Atbildēt

psihologs

06.08.2018. 22:09

Kaimiņš ir ar galvu slims cilvēks, kurš ir cietis smagā autoavārijā! Tagad saslimis ar iedomām par mesiju, bet izglītība švaka un nekaunība liela. Gudrie no viņa jau vienreiz aizmuka kā Nemo, kad ieraudzīja īsto dzērāja un liekuļa dabu, kurš savāca sev (nozaga) arī partijai ziedoto naudu. Strādāt kolektīvā un ar komandu nav spējīgs.

Atbildēt

zuze

06.08.2018. 21:51

'...Pārņemt valsts bērnudārzus valsts pārziņā, lai likvidētu rindas uz bērnudārziem un nodrošinātu visiem bērniem vienlīdzīgas sākumizglītības iespējas latviešu valodā..
Vai Kaimiņš nepaskaidrotu, kur valsts naudu ņems? Kas mainīsies? Kas labāk paliks, ka vnk tupi reorganizēs VID? Visa Kaimiņa programma ir domāta kritiski nedomājošiem populisma atbalstītājiem. Varbūt par izmirstošo tautu vajadzētu sākt domāt pašam? Vecim cik jau gadu, bet tikai dzer un maukojas apkārt- ne ģimenes, ne bērnu. Vai tas ir tautas priekšstāvis? Ja viņš ir viens no 100 labākajiem, tad kāda ir tauta? Laikam jau ir tik stulba, ka klausās tikai vārdos un neskatās uz darbiem (jo tādu nav). Kā var partijas mērķis būt- reorgnizēt VID??? Nu nesen reorganizēja jau, uztaisīja kkādu tur Finanšu policiju. Un kas no tā mainījās? Kas?? Da nekas!

Atbildēt

Kur loģika ?

06.08.2018. 21:12

»

Ahoj

Tas kaimiņš tak tāds pats sesks kā visi brigmani, kučinski utt


Tatad, tiem, kuri negrib balsot par esošajiem, pie varas esošajiem, kretīniem, tu piedāvā neiet balsot, lai pie varas esošie kretīnu atbalstītāji, lielākā daļa ierēdņi un to radinieki, ievēl tos pašus kretīnus ?

Atbildēt

LR iedzīvotājs

06.08.2018. 21:07

"13. Reformēt tieslietu sistēmu, lai jebkura tiesvedība Latvijā varētu tikt pabeigta gada laikā." Šim punktam es piekrītu 100%,jo zinu cilvēku,kuru atvaļināja no dienesta un tiesvedība drīz būs jau 2 gadi-ņirgājās par cilvēku!!! Tapēc par NA un bardaku Tieslietu ministrijā un ministru Rasnaču - NEBALSOŠU!!!

Atbildēt

meroni

06.08.2018. 21:06

meroni kungs ar kaimiņa darbu ir ļoti apmierināts

Atbildēt

mjā...

06.08.2018. 20:50

šo visu noteikti ir kāds žīds rakstījis, kurš neieredz latviešus... murgs!

Atbildēt

Antons Mikoss

06.08.2018. 19:59

,...Lai piepildītos mūsu vīzija 2050.gadam par Latvijā dzīvojošiem 2,5 miljoniem Latvijas pilsoņiem...
Latvieši ir 1,3 mio. Bet nu nevairojas. Lai sasniegtu 2,5 mio līdz 2050.g., tad katrai latvieti jādzemdē 6 bērni visus 30 gadus.
Varbūt ievedīsiet nigērietes. Tur ir tie 6 bērni.
Slapjie sapņi!

Atbildēt

Ahoj

06.08.2018. 19:47

»

Bībers

Noskatāmies, un viss par kpv būs skaidrs


Tas kaimiņš tak tāds pats sesks kā visi brigmani, kučinski utt.

Atbildēt

RP

06.08.2018. 19:46

Pavīdēja teksts, ka arī A. Šlesers ''pieslējies'' šai partijai. Ja taisnība, tad gan....diez kas nav. Jebšu tikai ''Trojas zirga'' lomā, lai aizbiedē balsotājus?

Atbildēt

CinCin

06.08.2018. 18:49

Jau pats teksts, ka "valstij jāsāk ar sevi", ir saprātīgi domājošam cilvēkam trīsas uzdzenošs un viņš saprot, kādas bīstamības sevī slēpj šādas frāzes. Žēl, ka muļķi vai navie to nesaprot!

Atbildēt

Pensionārs Lembergs

06.08.2018. 18:42

Paldies, ka tā rūpējaties par mani!

Atbildēt

canny

06.08.2018. 18:39

PIlniigi nopietni izskatu varantu balsot par KPLV vai kaadu citu mazo partiju, kurai ir realas izredzes paarvareet 5%.
Nav veelmes balsot par nomenklatuuru, kura ir jau gadiem aizseedeejusies eertos kreeslos. Visaadiem brigmanjiem utaml. ir laiks doties pensijaa. :D

Atbildēt

Bībers

06.08.2018. 18:00

Meļi un divkoši

Atbildēt

Bībers

06.08.2018. 18:00

Noskatāmies, un viss par kpv būs skaidrs.

https://youtu.be/_tulnbbVkZY

Atbildēt

U.U.

06.08.2018. 17:08

Rīgas dauni nesola atjaunot neatkarību, padzīt okupantu karavienības, saraut gabalos nacionālos noziedzniekus, un galvenais - Rīgas dauni nesola likvidēt nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu. Bet tā tam jābūt! Dauniem daunu domāšana un daunu solījumi priekš Rīgas dauniem, kuri jau reiz iedaunoja dauni Bruņinieku namā.

Atbildēt

Māsa

06.08.2018. 16:35

Pag, pag, atvainojiet, kas tas par bulšitu?! Nav jau tā, ka pietiek.com lasa tikai lumpeņi...:D Tagad atliek gaidīt 6.oktobri, 7.oktobrī mēs redzēsim lumpeņu īpatsvaru Latvijā.:)

Atbildēt

Power to the people

06.08.2018. 16:11

Valstij ir jāsāk ar sevi. Politikā ir vajadzīgas svaigas asinis. Protams būs kļūdas, bet tas ir normāli. Nenormāli ir pašreizējā situācija, kurā valdība nekad nekļūdas. Jūs esat dzirdējuši par valdības kļūdām ? Nē! Vai tādas ir ? Protams , daudz ! Secinājums, ka pie varas var nokļūt izredzētie, kuri nekad nekļūdas, faktiski dievi. Vara pieder katram no mums. Ir jādod jaunajiem iespēja, ja tie ievieš pārmaiņas. Sabiedrība attīstās kopā ar civilizāciju, bet Latvija stagnē, jo valda vecie komunisti un nodevēji, kurus vajag steidzami pensionēt. Spilgts piemērs ir auto tehnisko apskašu tirgus atvēršana privātajam sektoram. Atkal tiek dots laiks savējiem sagatavoties pārņemt šo biznesa nišu savās rokās, tuvāko 5 gadu laikā izdomājot visādus šķēršļus uzņēmējiem. Varēja pieņemt likumu, ka no nākamā gada un viss. Ar tādiem tempiem cilvēki drīz dzīvos uz citām planētām, mašīnas lidos pa gaisu, bet mēs joprojām lāpīsim ceļu bedres. Vajadzīga ir dinamika, nevis vecie stagnāti un viņu paklausīgie pakalpiņi - ierēdņi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....