Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

androids

17.07.2019. 09:03

Nezinu par pārējo, bet viņa apgalvojumi,, ka Pleskavā esot lētākais tirgus uzreiz ir uzskatāmi par meliem. Tirgus tur ir dārgāks, kā Rīgā.

Atbildēt

muļķim teikšu es..

15.07.2019. 18:07

»

spiegam teikšu es..

Liec Latviju mierā.Brauc tik uz savu krievguberņu un cīnies par krievu valodu IM struktūrās tur.Citādi RUS policijā drīz strādās tikai Rafšans ar Džamšutu


Pat pilnīgi bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par pirmsšķietami normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem..

Atbildēt

spiegam teikšu es..

15.07.2019. 16:01

Liec Latviju mierā.Brauc tik uz savu krievguberņu un cīnies par krievu valodu IM struktūrās tur.Citādi RUS policijā drīz strādās tikai Rafšans ar Džamšutu..

Atbildēt

PHP

14.07.2019. 09:42

»

hm

Zīmīgs te ir kas cits! Šo SLEPENO ZIŅOJUMU NEVIENS NAV REDZĒJIS! Ne es, ne advokāti, ne tiesneši, – NEVIENS! Vienkārši tāds „slepenais ziņojums” ir un viss! Un DP izmeklētājs kliedza, ka tas ir no kāda „krieva” no Krievijas. Un, lūk, tas viss esot ļoti, ļoti slepeni...


Absolūti jebkuru cilvēku šādi nevar apsūdzēt, jo jebkurš cilvēks nestrādā valsts iestādē! Jābūt saiknei. Oļegs tiešām ir sastrādājis šmuci! Ja notiesāts pretlikumīgi, lai turpina tiesāties. Nebrīnītos, ja atrodoties mājas arestā pēkšņi pazustu mežā vai kādā kaimiņu zemē.

Atbildēt

MZGD

12.07.2019. 19:52

»

qwe

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...


Runā ka Latvija esot neatkarību atguvusi, bet te pēkšņi okupants iekšlietās.

Atbildēt

xxl

12.07.2019. 07:19

Varu daudz kam piekrist par to ko raksta autors, bet kā cilvēks varēja aizkaplpoties līdz policijas pulkvedim un nezināt valsts valodu tas ir pilnīgs murgs , kā Iem kaut ko tādu ir pieļāvusi, kaut kas tāds nav iedomājams nevienā normālā valstī.
Aizbrauciet uz vāciju un pamēģiniet iestāties darbā kaut vai par sargu valsts iestādē bez vācu valodas zināšanām.!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Pilnīgas muļķības,

11.07.2019. 17:42

»

jautājums

Ir vai nav pierādījumi-vērtēs tiesa


ķēķa tiesu shēmās nav nepieciešams reāls nodarījums un tā pierādījumi, bet tikai izvēlētais vai pasūtītais izstrādes figurants. Jo īpaši, ja pasūtījums ir politisks un ar hibrīdkara orientāciju.

Atbildēt

VB

11.07.2019. 15:45

»

Diemžēl Oleg

Var manīt, ka Olegam Burakam ir prolēmas ar veselību un drīzāk, to izmantoja atsevišķi ārvalstu spēki. Olega rakstā ir viss baumu un apmelošanas līmenī. Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ...


"Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ja tie pierādīti fakti."

Tomēr, prokurori tādus / līdzīgus un pat tiesa tos lieto brīvi! Piem.: mantkārīgos nolūkos, ļaunprātīgi pārsniedzot pilnvaras..., nodarīja zaudējumus... etc.

Būtu labi, ja būtu kā Jūs rakstat - tas gan.

Atbildēt

No publikācijas Googlē

11.07.2019. 14:17

"... Izmeklēšanas laikā VDD veica divas sankcionētas kratīšanas ar Latvijas pilsoni saistītos objektos, kuru laikā izņēma vairākus datu nesējus, kas saturēja vairāk nekā 13 000 failus. Šo procesuālo darbību laikā tika atrasti arī divi pašizgatavoti šaujamieroči, dažāda veida patronas, kā arī sprāgstvielas, kuru iegādei un glabāšanai personai nebija izsniegta atbilstoša atļauja.

Tāpat kratīšanu laikā ar personu saistītos objektos tika konstatētas dažādas sevišķā veidā veicamiem operatīvās darbības pasākumiem speciāli radītas vai pielāgotas iekārtas, kuras fiziskām personām ir aizliegts iegādāties, glabāt un lietot ..."- bez komentāriem.

Atbildēt

Diemžēl Oleg

11.07.2019. 14:05

»

josifs

Šis spiegs ilgi pratis spiegot,tas pierāda kā strādāja DP,tādu vēl ir daudz


Var manīt, ka Olegam Burakam ir prolēmas ar veselību un drīzāk, to izmantoja atsevišķi ārvalstu spēki. Olega rakstā ir viss baumu un apmelošanas līmenī. Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ja tie pierādīti fakti. Ja nav pierādīti, noklusē, iekod mēli zobos. Tā var aprunāt katrs katru.

Oleg, uz tavu vēstuli neviens, to starp, ne Maskavas, ne Parīzes advokāts, ne es nevar sniegt palīdzību, atbildi, ko darīt, kā aizstāvēties, ja tu pielieto, visā tekstā, vienas sazvērestības teorijas, bezpierādījumu varas iestāžu apvainojumus, izdomājumus.
Ja jurists,arī jebkurš cilvēks, savās sūdzībās, iesniegumos atvainojos, plātās ar sazvērestības teorijām, tātad kaut kas ar šo cilvēku nav kārtībā. Šādiem aizvainojošiem rakstiem ir nulles vērtība - tie der tika svežszemju specdienestiem, propogandai pret Latviju, lai rādītu - re, cik ļauna ir vara Latvijā, kā spīdzina cilvēku utt. Tavs raksts aizstāvībai un žēlsirdības iedarbināšanai neder. Velti tu apvainojies uz advokātiem, kuri it kā tevi neaizstāv.

Atbildēt

josifs

11.07.2019. 12:43

Šis spiegs ilgi pratis spiegot,tas pierāda kā strādāja DP,tādu vēl ir daudz.

Atbildēt

skaidrs

11.07.2019. 12:27

Tikko izlasīju, un tagad viss skaidrs https://lv.sputniknews.ru/columnists/20190710/12020354/Delo-o-russkom-shpione-kto-zakazal-Olega-Buraka.html?fbclid IwAR0Fm33bVHRh5NmCSHslnB1VQmRm_elr9mPkTyPGlmbXC4KgCapGlNRqk3U

Atbildēt

VB

11.07.2019. 11:08

Par tām spiegu lietām gan īsti neticu. Pārējais varētu būt patiess. Tomēr, man Latvijas tiesā 7.5 g. atpakaļ, ļāva pat izvēlēties valodu: latviešu vai kādu citu kuru zinu. Daudz netrūka, ka izvēlētos angļu tikai advokāts atrunāja, lai visus te nepārkaitinātu. Tad nu palikām pie latviešu...
Kā pieņem dokumentus nezinu.

Atbildēt

tiem

11.07.2019. 11:04

»

qwe

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...


"integrētājiem", kas pieņem darbā, arī būtu jāatbild.

Atbildēt

qwe

11.07.2019. 09:57

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...

Bet mani visvairāk pārsteidza fakts par krievu valodas pieminēšanu... KĀ LĪDZ KAUT KĀDIEM 2000 GADIEM IEKŠLIETU MINISTRIJAS STRUKTŪRĀ VARĒJA STRĀDĀT CILVĒKS, KURŠ NEZINA VALSTS VALODU??? Es saprotu, ja viņš būtu pensionējies teiksim 91-93 gadā. Pārmaiņu laiks un tā. Bet vienā no ziņu rakstiem atradu, ka pensionējies no iekšlietu ministrijas pirms 13 gadiem, tātad tas ir 2006.gads... Kā tos padsmit gadus pēc Latvijas valsts atjaunošanas cilvēks varēja strādāt iekšlietu struktūrās un būt ierēdnis, nezinot valsts valodu???

Atbildēt

jautājums

11.07.2019. 09:36

»

Olegs

Pieradījumu nav, bet notiesāt nevainīgu cilvēku ļoti grības. Vai nē


Ir vai nav pierādījumi-vērtēs tiesa.
Un, visticamāk, visās instancēs.
Bet apsūdzētajam noteikti nopietni vajadzētu izvērtēt reālo lietu stāvokli un noteikt prioritātes savā dzīvē-kas ir, bet kas nav svarīgi...

Atbildēt

Olegs

11.07.2019. 09:24

Vai Latvijā tagad latviešu valodas nezināšana ir spiegošana? Vai par krievu valodu jau ir pants?

Atbildēt

Olegs

11.07.2019. 09:20

»

jautājums

Nu, es ļoti ieteiktu Burakam sadarboties ar izmeklēšanu. Tas vienkārši būtu viņa interesēs...


Pieradījumu nav, bet notiesāt nevainīgu cilvēku ļoti grības. Vai nē?

Atbildēt

jautājums

11.07.2019. 09:09

Nu, es ļoti ieteiktu Burakam sadarboties ar izmeklēšanu. Tas vienkārši būtu viņa interesēs.
Pēc viņa rakstītā, es secinu, ka ir bijusi tieša sadarbība ar ārvalstu dienestiem. ļoti agresīvs un nekaunīgs teksts, bez pierādījumiem.
Vēl varētu būt runa par drošības līdzekli-mājas arests (ar elektronisko aproci)-veselības stāvokļa dēļ, bet citādi viņa vēlēšanās -iet meklēt pierādījumus un lieciniekus- ir tieša iejaukšanās izmeklēšanā.
Viena lieta ir veselības stāvoklis-humānisma apsvērumi, bet pavisam cita vaina vai nevainīgums izvirzītajā apsūdzībā. Par to spriedīs tiesa.
Un vēlreiz. Burakam ir nopietni jāpārvērtē sava pozīcija. Sadarbība ir vienīgā iespēja pavadīt to laiku, kas ir atvēlēts šai dzīvē, ar tuviniekiem.
un tiesai arī sadarbības fakts būtu jāņem vērā, lai nākamie apsūdzētie spiegošana saprastu, ka sadarboties ir viņu interesēs.
p.s. būtu gribējuši noindēt, būtu noindējuši...

Atbildēt

švamme

11.07.2019. 03:48

Nav viedokļa par konkrēto "spiegu", jo neesmu nedz atbalsta grupā nedz apsūdzošā puse, nedz arī zinu apstākļus, bet kā krievi iefiltrē spiegus VISUR, piemērs - talk show krievu valodā (zemāk links) - atklāj ļoti daudz taktisko principu un paņēmienu viņu darbā. Tā ka neviens nevar ar garantiju teikt, ka ir pēdējās un īstenās patiesības nesējs. Zinot kā viņi strādā, liekas ka visa Saeima saņem finansējumu no mūsdienu KGB.

https://www.youtube.com/watch?v HnUD0FThkZI


Atbildēt

bargais

11.07.2019. 01:49

Šajā valstī tu viemēr būsi muļķis!

Atbildēt

Drīzāk, ka naida runa, izrauta no konteksta

10.07.2019. 23:32

Oleg, izskatās, ka tu jauc klāt politiku un slēpj daudz ko. Visas šī atklāsme izskatās, ka izrauta no konteksta - es tas labais, citi sliktie, valsts tev dara pāri. Tu, strādājot Iekšlietu sistēmā, varēji strādāt bez latviešu valodas zināšanām? Vai tev bija viltus, nopirkta valsts valodas apliecība? Nebija, latviešu valodu zināji, tad ko tu gaudies par valsts valodu? Kamdēļ, tu strādājot Iekšlietu sistēmā tev bija jānodarbojas ar jautājumiem, kas ir pretrunā Satversmei - bāzi klāt krievu valodu vai cīnījies par to, nodarbojies ar politiku? Kas tev deva tiesības policijā nodarboties ar politiku, pret Satversmi? Vai maz tev kabinetā nebija arī nelikumīgi ieroči, ja mani atmiņa neviļ? Vai viss šis raksts nav kārtējā, čista latviski sakot, kļauza, kā naida uzplūdi pret valsti - politiska rakstura gaudas? Tu, jurists, policijas pulkvežleitnants, nesaproti, ka labāk būtu, ja tu rakstītu juridisku apsūdzību, juridisku taisnošanos, tikai juridisku, balstītu uz likumiem, nevis maļot klāt "virtuves sarunas", kas rada iespaidu, ka tu gribi tikai apmelot Latvijas valsti iestādes darbību - uz žēlabu pamata,
vai - uz iežēlošanās pamata, ka tevi nepažēloja kā pensionāru vai ka tev mājās sociāli smaga situācija? Tu ļoti neticami stāsti, ka tevi apzaga vai kā tur bija, ka atsavināja tev naudu vai tml.? Jautājumu varētu būt, Oleg, tev vēl vairāk, bet pietiek.
Pēdējais - tāds tev ģimenes un paša sociālais stāvoklis un tu, strādādams labi apmaksāta Latvijas valsts darbā, nezināji, ka tava "nodarbošanās" nebija vis tik nevainīga, kā tu apraksti, nezināji, ka tava attieksme var tev kaitēt, jo tu, kā izskatās, rīkojies ļoti aplami, ja neteikt aplami kā pret sabiedrību, kā policijas darbinieks, tā pret valsti?

Pārtrauc gausties, kas izskatās, ka naida raksts, bet cīnies juridiski, ja tev tam ir pamats! Paldies, Lato Lapsam, ka publicē šādus rakstus, citādi šis cilvēciņš arī no cietuma un izmantojot radus, draugus un paziņas, turpinās apmelot Latviju kā valsti, man liekas!

Ceru ka Drošības dienests uzrakstīs juridiskās apsūdzības atbildi - skaidrojumu, par ko tieši šis nelaimīgais cilvēks nokļuva šādā apsūdzībā utt.

Atbildēt

Ķuzis ir nekompetents!

10.07.2019. 22:30

»

pilnīga polārlapsa

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva


Tas krievu nacists un latviešu valodas nīdējs saņem arī nesliktu pensiju. Ķuzis neko nedarīja, lai šāds zemcilvēks nestrādātu policijā.

Atbildēt

eggmaŗ kakuēdāj!

10.07.2019. 22:13

»

Induli Durka!

No Mikropisāniem! Tip Dikļiem. Vai navar konkretāk


No pidaŗskapja! Tip seskubedres piecirst-komas! tev atkal kārtējā plānpŗātības lēkme?

Atbildēt

Induli Durka!

10.07.2019. 22:09

»


No Mikropisāniem! Tip Dikļiem. Vai navar konkretāk?

Atbildēt

Jā jā

10.07.2019. 22:01

»

He he

Krievu spiegs krievu okupētajā latvijā grib tiesiskumu atrast


atrada arī un izdzina trimdā arī vienīgo šīs sistēmas ienaidnieku L.Grantiņu

Atbildēt

Židmasone cioniste Ždanoka

10.07.2019. 20:52

Es nekomentēšu.

Atbildēt

jaajaa

10.07.2019. 20:24

...es kaut ko nesapratu...tiesnesis taisīja spriedumu uz tāda slepena ziņojuma pamata, kuru viņam pašam pat izlasīt neļauj ?...tas, ka Latvijas tiesās ir iespējams viss civillietās, ir visiem zināms fakts, bet šeit ir runa vissmagāko kriminālu...

Atbildēt

ha-ha

10.07.2019. 20:22

Tas no sērijas, ka mēmais teica kurlajam, ka aklais esot redzējis, kā klibais pārlecis pār žogu ...
Rodas nākošais jautājums. Kas par to atbildēs?

Atbildēt

elementāri

10.07.2019. 20:20

»

Generalis Kalugins

ka var spiegot ,nezinot valodu?tas laikam iespejams tikai mulku zeme


Divus vārdus latviski zināja- Pilnīgi slepeni!

Atbildēt

?

10.07.2019. 20:13

»

Līdz

2006.gadam strādāja IM bez valsts valodas zināšanām?! Nu, i nu


tad jau lidz 2006 gadam visa dokumentacija latvijas im bijusi krievu valoda ! ka var spiegot nezinot valodu ?

Atbildēt

spiegs pensionars

10.07.2019. 20:11

spiegu areste pec 13 gadiem,ka kluvis par pensionaru.tas velk uz Ginesa rekordu gramatu.

Atbildēt

hm

10.07.2019. 20:05

Zīmīgs te ir kas cits! Šo SLEPENO ZIŅOJUMU NEVIENS NAV REDZĒJIS! Ne es, ne advokāti, ne tiesneši, – NEVIENS! Vienkārši tāds „slepenais ziņojums” ir un viss! Un DP izmeklētājs kliedza, ka tas ir no kāda „krieva” no Krievijas. Un, lūk, tas viss esot ļoti, ļoti slepeni.

Bet piedodiet, šādā gadījumā var saukt pie atbildības un notiesāt „ABSOLŪTI JEBKURU CILVĒKU” Latvijā. Absolūti JEBKURU!

Atbildēt

?

10.07.2019. 19:43

»

muahaha

Vainīgais tiek nozīmēts, un viss, lai pilda savu lomu! Būs vienīgais krievu spiegs Latvijā


Nevis vienīgais, bet jau kāds 3 pēdējo gadu laikā.

Atbildēt

opā

10.07.2019. 19:42

Cilvēks cīnijies ar korupciju IeM? Viņš strādāja mentenē un tad informācijas centrā. Ar kādu korupciju tur cīnās? Nekādu ziņu par panākumiem korupcijas cīņā nav. Un tā arī nav iemācījies valsts valodu pa 28 gadiem, lai uzrakstītu sūdzību? Te krievu šovinista purns rēgojas, pat mēģinot tēlo "nevainīgu jēriņu". VDD malači, vajag visiem latviešu tautas naidniekiem ierādīt vietu, lai tur sūdzas kaut sportloto:)

Atbildēt

appiss

10.07.2019. 18:59

»

pilnīga polārlapsa

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva


man pati visi tie niķuļi kad šos paņem pie pakaļas telo robin gudus:)) šis cinijies pret zagļie, politisks pasutijums utt:) paši sev viņi neriebjas

Atbildēt

pilnīga polārlapsa

10.07.2019. 17:40

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva.

Atbildēt

Justs

10.07.2019. 16:36

»

Vai

A.P. ir krievs


Es arī neesmu krievs, bet atsevišķos aspektos domāju līdzīgi, kā A.P. savā komentārā. Ir bijuši gadījumi, kad bija kauns un par latvieti būt negribējās, it īpaši Amerikā, apmeklējost The Jewish Community Center of Dallas, kur tiku uzaicināts pavadīt brīvdienas... Kauns bija arī šeit -Dzimtenē un ne vienu reizi vien, bet tāpēc jau tautību nemainīšu un savu tautu nenodošu.Interesanti, pie kādas valsts un tautas sevi pieskaita raksta autors?

Atbildēt

Derdz

10.07.2019. 16:17

Ja ta ir taisniba ka neesat vainigs tad nav ko uztraukties ar godu un cienu dzivojam un cinamies jo ir dala cilveku kuri neapzinati doma ja es dzivoju un dots spriest utt tad esmu dievs bet vini aizmirst ka ir mirstigi ka visi un ka ir atgarigi no daudz ka ka piemeram biologiska vecuma iestasanad un augstakiem spekim kuri vero ka tu uzvedies un varbut tur kaut kur sodu ari sanems par saviem nedarbiem

Atbildēt

Vai

10.07.2019. 15:31

»


A.P. ir krievs?

Atbildēt

Līdz

10.07.2019. 15:28

2006.gadam strādāja IM bez valsts valodas zināšanām?! Nu, i nu....

Atbildēt

Jurists

10.07.2019. 15:15

Interesanti, vai atradīsies kāds drosmīgs advokāts, kurš pro bono palīdzēs kaut daļu sūdzību novest līdz izskatīšanai pēc būtības? Vai neviens negribēs “sasmērēties”?

Atbildēt

muahaha

10.07.2019. 15:00

Vainīgais tiek nozīmēts, un viss, lai pilda savu lomu! Būs vienīgais krievu spiegs Latvijā.
Piemēri jau ir: vienīgais čekists Bojārs, vienīgais komunists Rubiks, vienīgais reketieris Haritonovs utt

Atbildēt

hm

10.07.2019. 14:54

Tas, kas rakstīts, tas ir par Staļina troiku.
Vācijā, pirms Hitlers nāca pie varas, bija paraugdemokrātija.
Gribētos cerēt, ka tiesa šajā lietā tomēr būs objektīva.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...