Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

androids

17.07.2019. 10:03

Nezinu par pārējo, bet viņa apgalvojumi,, ka Pleskavā esot lētākais tirgus uzreiz ir uzskatāmi par meliem. Tirgus tur ir dārgāks, kā Rīgā.

Atbildēt

muļķim teikšu es..

15.07.2019. 19:07

»

spiegam teikšu es..

Liec Latviju mierā.Brauc tik uz savu krievguberņu un cīnies par krievu valodu IM struktūrās tur.Citādi RUS policijā drīz strādās tikai Rafšans ar Džamšutu


Pat pilnīgi bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par pirmsšķietami normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem..

Atbildēt

spiegam teikšu es..

15.07.2019. 17:01

Liec Latviju mierā.Brauc tik uz savu krievguberņu un cīnies par krievu valodu IM struktūrās tur.Citādi RUS policijā drīz strādās tikai Rafšans ar Džamšutu..

Atbildēt

PHP

14.07.2019. 10:42

»

hm

Zīmīgs te ir kas cits! Šo SLEPENO ZIŅOJUMU NEVIENS NAV REDZĒJIS! Ne es, ne advokāti, ne tiesneši, – NEVIENS! Vienkārši tāds „slepenais ziņojums” ir un viss! Un DP izmeklētājs kliedza, ka tas ir no kāda „krieva” no Krievijas. Un, lūk, tas viss esot ļoti, ļoti slepeni...


Absolūti jebkuru cilvēku šādi nevar apsūdzēt, jo jebkurš cilvēks nestrādā valsts iestādē! Jābūt saiknei. Oļegs tiešām ir sastrādājis šmuci! Ja notiesāts pretlikumīgi, lai turpina tiesāties. Nebrīnītos, ja atrodoties mājas arestā pēkšņi pazustu mežā vai kādā kaimiņu zemē.

Atbildēt

MZGD

12.07.2019. 20:52

»

qwe

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...


Runā ka Latvija esot neatkarību atguvusi, bet te pēkšņi okupants iekšlietās.

Atbildēt

xxl

12.07.2019. 08:19

Varu daudz kam piekrist par to ko raksta autors, bet kā cilvēks varēja aizkaplpoties līdz policijas pulkvedim un nezināt valsts valodu tas ir pilnīgs murgs , kā Iem kaut ko tādu ir pieļāvusi, kaut kas tāds nav iedomājams nevienā normālā valstī.
Aizbrauciet uz vāciju un pamēģiniet iestāties darbā kaut vai par sargu valsts iestādē bez vācu valodas zināšanām.!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Pilnīgas muļķības,

11.07.2019. 18:42

»

jautājums

Ir vai nav pierādījumi-vērtēs tiesa


ķēķa tiesu shēmās nav nepieciešams reāls nodarījums un tā pierādījumi, bet tikai izvēlētais vai pasūtītais izstrādes figurants. Jo īpaši, ja pasūtījums ir politisks un ar hibrīdkara orientāciju.

Atbildēt

VB

11.07.2019. 16:45

»

Diemžēl Oleg

Var manīt, ka Olegam Burakam ir prolēmas ar veselību un drīzāk, to izmantoja atsevišķi ārvalstu spēki. Olega rakstā ir viss baumu un apmelošanas līmenī. Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ...


"Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ja tie pierādīti fakti."

Tomēr, prokurori tādus / līdzīgus un pat tiesa tos lieto brīvi! Piem.: mantkārīgos nolūkos, ļaunprātīgi pārsniedzot pilnvaras..., nodarīja zaudējumus... etc.

Būtu labi, ja būtu kā Jūs rakstat - tas gan.

Atbildēt

No publikācijas Googlē

11.07.2019. 15:17

"... Izmeklēšanas laikā VDD veica divas sankcionētas kratīšanas ar Latvijas pilsoni saistītos objektos, kuru laikā izņēma vairākus datu nesējus, kas saturēja vairāk nekā 13 000 failus. Šo procesuālo darbību laikā tika atrasti arī divi pašizgatavoti šaujamieroči, dažāda veida patronas, kā arī sprāgstvielas, kuru iegādei un glabāšanai personai nebija izsniegta atbilstoša atļauja.

Tāpat kratīšanu laikā ar personu saistītos objektos tika konstatētas dažādas sevišķā veidā veicamiem operatīvās darbības pasākumiem speciāli radītas vai pielāgotas iekārtas, kuras fiziskām personām ir aizliegts iegādāties, glabāt un lietot ..."- bez komentāriem.

Atbildēt

Diemžēl Oleg

11.07.2019. 15:05

»

josifs

Šis spiegs ilgi pratis spiegot,tas pierāda kā strādāja DP,tādu vēl ir daudz


Var manīt, ka Olegam Burakam ir prolēmas ar veselību un drīzāk, to izmantoja atsevišķi ārvalstu spēki. Olega rakstā ir viss baumu un apmelošanas līmenī. Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ja tie pierādīti fakti. Ja nav pierādīti, noklusē, iekod mēli zobos. Tā var aprunāt katrs katru.

Oleg, uz tavu vēstuli neviens, to starp, ne Maskavas, ne Parīzes advokāts, ne es nevar sniegt palīdzību, atbildi, ko darīt, kā aizstāvēties, ja tu pielieto, visā tekstā, vienas sazvērestības teorijas, bezpierādījumu varas iestāžu apvainojumus, izdomājumus.
Ja jurists,arī jebkurš cilvēks, savās sūdzībās, iesniegumos atvainojos, plātās ar sazvērestības teorijām, tātad kaut kas ar šo cilvēku nav kārtībā. Šādiem aizvainojošiem rakstiem ir nulles vērtība - tie der tika svežszemju specdienestiem, propogandai pret Latviju, lai rādītu - re, cik ļauna ir vara Latvijā, kā spīdzina cilvēku utt. Tavs raksts aizstāvībai un žēlsirdības iedarbināšanai neder. Velti tu apvainojies uz advokātiem, kuri it kā tevi neaizstāv.

Atbildēt

josifs

11.07.2019. 13:43

Šis spiegs ilgi pratis spiegot,tas pierāda kā strādāja DP,tādu vēl ir daudz.

Atbildēt

skaidrs

11.07.2019. 13:27

Tikko izlasīju, un tagad viss skaidrs https://lv.sputniknews.ru/columnists/20190710/12020354/Delo-o-russkom-shpione-kto-zakazal-Olega-Buraka.html?fbclid IwAR0Fm33bVHRh5NmCSHslnB1VQmRm_elr9mPkTyPGlmbXC4KgCapGlNRqk3U

Atbildēt

VB

11.07.2019. 12:08

Par tām spiegu lietām gan īsti neticu. Pārējais varētu būt patiess. Tomēr, man Latvijas tiesā 7.5 g. atpakaļ, ļāva pat izvēlēties valodu: latviešu vai kādu citu kuru zinu. Daudz netrūka, ka izvēlētos angļu tikai advokāts atrunāja, lai visus te nepārkaitinātu. Tad nu palikām pie latviešu...
Kā pieņem dokumentus nezinu.

Atbildēt

tiem

11.07.2019. 12:04

»

qwe

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...


"integrētājiem", kas pieņem darbā, arī būtu jāatbild.

Atbildēt

qwe

11.07.2019. 10:57

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...

Bet mani visvairāk pārsteidza fakts par krievu valodas pieminēšanu... KĀ LĪDZ KAUT KĀDIEM 2000 GADIEM IEKŠLIETU MINISTRIJAS STRUKTŪRĀ VARĒJA STRĀDĀT CILVĒKS, KURŠ NEZINA VALSTS VALODU??? Es saprotu, ja viņš būtu pensionējies teiksim 91-93 gadā. Pārmaiņu laiks un tā. Bet vienā no ziņu rakstiem atradu, ka pensionējies no iekšlietu ministrijas pirms 13 gadiem, tātad tas ir 2006.gads... Kā tos padsmit gadus pēc Latvijas valsts atjaunošanas cilvēks varēja strādāt iekšlietu struktūrās un būt ierēdnis, nezinot valsts valodu???

Atbildēt

jautājums

11.07.2019. 10:36

»

Olegs

Pieradījumu nav, bet notiesāt nevainīgu cilvēku ļoti grības. Vai nē


Ir vai nav pierādījumi-vērtēs tiesa.
Un, visticamāk, visās instancēs.
Bet apsūdzētajam noteikti nopietni vajadzētu izvērtēt reālo lietu stāvokli un noteikt prioritātes savā dzīvē-kas ir, bet kas nav svarīgi...

Atbildēt

Olegs

11.07.2019. 10:24

Vai Latvijā tagad latviešu valodas nezināšana ir spiegošana? Vai par krievu valodu jau ir pants?

Atbildēt

Olegs

11.07.2019. 10:20

»

jautājums

Nu, es ļoti ieteiktu Burakam sadarboties ar izmeklēšanu. Tas vienkārši būtu viņa interesēs...


Pieradījumu nav, bet notiesāt nevainīgu cilvēku ļoti grības. Vai nē?

Atbildēt

jautājums

11.07.2019. 10:09

Nu, es ļoti ieteiktu Burakam sadarboties ar izmeklēšanu. Tas vienkārši būtu viņa interesēs.
Pēc viņa rakstītā, es secinu, ka ir bijusi tieša sadarbība ar ārvalstu dienestiem. ļoti agresīvs un nekaunīgs teksts, bez pierādījumiem.
Vēl varētu būt runa par drošības līdzekli-mājas arests (ar elektronisko aproci)-veselības stāvokļa dēļ, bet citādi viņa vēlēšanās -iet meklēt pierādījumus un lieciniekus- ir tieša iejaukšanās izmeklēšanā.
Viena lieta ir veselības stāvoklis-humānisma apsvērumi, bet pavisam cita vaina vai nevainīgums izvirzītajā apsūdzībā. Par to spriedīs tiesa.
Un vēlreiz. Burakam ir nopietni jāpārvērtē sava pozīcija. Sadarbība ir vienīgā iespēja pavadīt to laiku, kas ir atvēlēts šai dzīvē, ar tuviniekiem.
un tiesai arī sadarbības fakts būtu jāņem vērā, lai nākamie apsūdzētie spiegošana saprastu, ka sadarboties ir viņu interesēs.
p.s. būtu gribējuši noindēt, būtu noindējuši...

Atbildēt

švamme

11.07.2019. 04:48

Nav viedokļa par konkrēto "spiegu", jo neesmu nedz atbalsta grupā nedz apsūdzošā puse, nedz arī zinu apstākļus, bet kā krievi iefiltrē spiegus VISUR, piemērs - talk show krievu valodā (zemāk links) - atklāj ļoti daudz taktisko principu un paņēmienu viņu darbā. Tā ka neviens nevar ar garantiju teikt, ka ir pēdējās un īstenās patiesības nesējs. Zinot kā viņi strādā, liekas ka visa Saeima saņem finansējumu no mūsdienu KGB.

https://www.youtube.com/watch?v HnUD0FThkZI


Atbildēt

bargais

11.07.2019. 02:49

Šajā valstī tu viemēr būsi muļķis!

Atbildēt

Drīzāk, ka naida runa, izrauta no konteksta

11.07.2019. 00:32

Oleg, izskatās, ka tu jauc klāt politiku un slēpj daudz ko. Visas šī atklāsme izskatās, ka izrauta no konteksta - es tas labais, citi sliktie, valsts tev dara pāri. Tu, strādājot Iekšlietu sistēmā, varēji strādāt bez latviešu valodas zināšanām? Vai tev bija viltus, nopirkta valsts valodas apliecība? Nebija, latviešu valodu zināji, tad ko tu gaudies par valsts valodu? Kamdēļ, tu strādājot Iekšlietu sistēmā tev bija jānodarbojas ar jautājumiem, kas ir pretrunā Satversmei - bāzi klāt krievu valodu vai cīnījies par to, nodarbojies ar politiku? Kas tev deva tiesības policijā nodarboties ar politiku, pret Satversmi? Vai maz tev kabinetā nebija arī nelikumīgi ieroči, ja mani atmiņa neviļ? Vai viss šis raksts nav kārtējā, čista latviski sakot, kļauza, kā naida uzplūdi pret valsti - politiska rakstura gaudas? Tu, jurists, policijas pulkvežleitnants, nesaproti, ka labāk būtu, ja tu rakstītu juridisku apsūdzību, juridisku taisnošanos, tikai juridisku, balstītu uz likumiem, nevis maļot klāt "virtuves sarunas", kas rada iespaidu, ka tu gribi tikai apmelot Latvijas valsti iestādes darbību - uz žēlabu pamata,
vai - uz iežēlošanās pamata, ka tevi nepažēloja kā pensionāru vai ka tev mājās sociāli smaga situācija? Tu ļoti neticami stāsti, ka tevi apzaga vai kā tur bija, ka atsavināja tev naudu vai tml.? Jautājumu varētu būt, Oleg, tev vēl vairāk, bet pietiek.
Pēdējais - tāds tev ģimenes un paša sociālais stāvoklis un tu, strādādams labi apmaksāta Latvijas valsts darbā, nezināji, ka tava "nodarbošanās" nebija vis tik nevainīga, kā tu apraksti, nezināji, ka tava attieksme var tev kaitēt, jo tu, kā izskatās, rīkojies ļoti aplami, ja neteikt aplami kā pret sabiedrību, kā policijas darbinieks, tā pret valsti?

Pārtrauc gausties, kas izskatās, ka naida raksts, bet cīnies juridiski, ja tev tam ir pamats! Paldies, Lato Lapsam, ka publicē šādus rakstus, citādi šis cilvēciņš arī no cietuma un izmantojot radus, draugus un paziņas, turpinās apmelot Latviju kā valsti, man liekas!

Ceru ka Drošības dienests uzrakstīs juridiskās apsūdzības atbildi - skaidrojumu, par ko tieši šis nelaimīgais cilvēks nokļuva šādā apsūdzībā utt.

Atbildēt

Ķuzis ir nekompetents!

10.07.2019. 23:30

»

pilnīga polārlapsa

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva


Tas krievu nacists un latviešu valodas nīdējs saņem arī nesliktu pensiju. Ķuzis neko nedarīja, lai šāds zemcilvēks nestrādātu policijā.

Atbildēt

eggmaŗ kakuēdāj!

10.07.2019. 23:13

»

Induli Durka!

No Mikropisāniem! Tip Dikļiem. Vai navar konkretāk


No pidaŗskapja! Tip seskubedres piecirst-komas! tev atkal kārtējā plānpŗātības lēkme?

Atbildēt

Induli Durka!

10.07.2019. 23:09

»

patiesībā

Tieši tā tas arī notiek...


No Mikropisāniem! Tip Dikļiem. Vai navar konkretāk?

Atbildēt

Jā jā

10.07.2019. 23:01

»

He he

Krievu spiegs krievu okupētajā latvijā grib tiesiskumu atrast


atrada arī un izdzina trimdā arī vienīgo šīs sistēmas ienaidnieku L.Grantiņu

Atbildēt

patiesībā

10.07.2019. 22:13

»

hm

Zīmīgs te ir kas cits! Šo SLEPENO ZIŅOJUMU NEVIENS NAV REDZĒJIS! Ne es, ne advokāti, ne tiesneši, – NEVIENS! Vienkārši tāds „slepenais ziņojums” ir un viss! Un DP izmeklētājs kliedza, ka tas ir no kāda „krieva” no Krievijas. Un, lūk, tas viss esot ļoti, ļoti slepeni...


Tieši tā tas arī notiek.

Piemēra pēc - personīgi man (arī, t.sk.) ir zināma konkrēta apzināti noziedzīgi sashēmota jeb safabricēta, pat demonstratīvi nepatiesi un apzināti apmelojoši falsificēta tā dēvētā "saimnieciskā krimināllieta", kurā juridiski un pēc būtības ABSOLŪTI NEVAINĪGU cilvēku ABSOLŪTI BEZ JEBKĀDA LIKUMĪGA / FAKTISKA PAMATA "apsūdz", "vajā" un "tiesā" jau vairāk kā 10 (!!!) gadus. Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām un faktiskajām SEKĀM.

MUĻĶU zeme rullē, kā pa šķidriem cūklopu mēsliem.

Atbildēt

Židmasone cioniste Ždanoka

10.07.2019. 21:52

Es nekomentēšu.

Atbildēt

jaajaa

10.07.2019. 21:24

...es kaut ko nesapratu...tiesnesis taisīja spriedumu uz tāda slepena ziņojuma pamata, kuru viņam pašam pat izlasīt neļauj ?...tas, ka Latvijas tiesās ir iespējams viss civillietās, ir visiem zināms fakts, bet šeit ir runa vissmagāko kriminālu...

Atbildēt

ha-ha

10.07.2019. 21:22

Tas no sērijas, ka mēmais teica kurlajam, ka aklais esot redzējis, kā klibais pārlecis pār žogu ...
Rodas nākošais jautājums. Kas par to atbildēs?

Atbildēt

elementāri

10.07.2019. 21:20

»

Generalis Kalugins

ka var spiegot ,nezinot valodu?tas laikam iespejams tikai mulku zeme


Divus vārdus latviski zināja- Pilnīgi slepeni!

Atbildēt

?

10.07.2019. 21:13

»

Līdz

2006.gadam strādāja IM bez valsts valodas zināšanām?! Nu, i nu


tad jau lidz 2006 gadam visa dokumentacija latvijas im bijusi krievu valoda ! ka var spiegot nezinot valodu ?

Atbildēt

spiegs pensionars

10.07.2019. 21:11

spiegu areste pec 13 gadiem,ka kluvis par pensionaru.tas velk uz Ginesa rekordu gramatu.

Atbildēt

hm

10.07.2019. 21:05

Zīmīgs te ir kas cits! Šo SLEPENO ZIŅOJUMU NEVIENS NAV REDZĒJIS! Ne es, ne advokāti, ne tiesneši, – NEVIENS! Vienkārši tāds „slepenais ziņojums” ir un viss! Un DP izmeklētājs kliedza, ka tas ir no kāda „krieva” no Krievijas. Un, lūk, tas viss esot ļoti, ļoti slepeni.

Bet piedodiet, šādā gadījumā var saukt pie atbildības un notiesāt „ABSOLŪTI JEBKURU CILVĒKU” Latvijā. Absolūti JEBKURU!

Atbildēt

?

10.07.2019. 20:43

»

muahaha

Vainīgais tiek nozīmēts, un viss, lai pilda savu lomu! Būs vienīgais krievu spiegs Latvijā


Nevis vienīgais, bet jau kāds 3 pēdējo gadu laikā.

Atbildēt

opā

10.07.2019. 20:42

Cilvēks cīnijies ar korupciju IeM? Viņš strādāja mentenē un tad informācijas centrā. Ar kādu korupciju tur cīnās? Nekādu ziņu par panākumiem korupcijas cīņā nav. Un tā arī nav iemācījies valsts valodu pa 28 gadiem, lai uzrakstītu sūdzību? Te krievu šovinista purns rēgojas, pat mēģinot tēlo "nevainīgu jēriņu". VDD malači, vajag visiem latviešu tautas naidniekiem ierādīt vietu, lai tur sūdzas kaut sportloto:)

Atbildēt

appiss

10.07.2019. 19:59

»

pilnīga polārlapsa

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva


man pati visi tie niķuļi kad šos paņem pie pakaļas telo robin gudus:)) šis cinijies pret zagļie, politisks pasutijums utt:) paši sev viņi neriebjas

Atbildēt

pilnīga polārlapsa

10.07.2019. 18:40

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva.

Atbildēt

Justs

10.07.2019. 17:36

»

Vai

A.P. ir krievs


Es arī neesmu krievs, bet atsevišķos aspektos domāju līdzīgi, kā A.P. savā komentārā. Ir bijuši gadījumi, kad bija kauns un par latvieti būt negribējās, it īpaši Amerikā, apmeklējost The Jewish Community Center of Dallas, kur tiku uzaicināts pavadīt brīvdienas... Kauns bija arī šeit -Dzimtenē un ne vienu reizi vien, bet tāpēc jau tautību nemainīšu un savu tautu nenodošu.Interesanti, pie kādas valsts un tautas sevi pieskaita raksta autors?

Atbildēt

Derdz

10.07.2019. 17:17

Ja ta ir taisniba ka neesat vainigs tad nav ko uztraukties ar godu un cienu dzivojam un cinamies jo ir dala cilveku kuri neapzinati doma ja es dzivoju un dots spriest utt tad esmu dievs bet vini aizmirst ka ir mirstigi ka visi un ka ir atgarigi no daudz ka ka piemeram biologiska vecuma iestasanad un augstakiem spekim kuri vero ka tu uzvedies un varbut tur kaut kur sodu ari sanems par saviem nedarbiem

Atbildēt

Līdz

10.07.2019. 16:28

2006.gadam strādāja IM bez valsts valodas zināšanām?! Nu, i nu....

Atbildēt

Jurists

10.07.2019. 16:15

Interesanti, vai atradīsies kāds drosmīgs advokāts, kurš pro bono palīdzēs kaut daļu sūdzību novest līdz izskatīšanai pēc būtības? Vai neviens negribēs “sasmērēties”?

Atbildēt

muahaha

10.07.2019. 16:00

Vainīgais tiek nozīmēts, un viss, lai pilda savu lomu! Būs vienīgais krievu spiegs Latvijā.
Piemēri jau ir: vienīgais čekists Bojārs, vienīgais komunists Rubiks, vienīgais reketieris Haritonovs utt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...