Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

androids

17.07.2019. 10:03

Nezinu par pārējo, bet viņa apgalvojumi,, ka Pleskavā esot lētākais tirgus uzreiz ir uzskatāmi par meliem. Tirgus tur ir dārgāks, kā Rīgā.

Atbildēt

muļķim teikšu es..

15.07.2019. 19:07

»

spiegam teikšu es..

Liec Latviju mierā.Brauc tik uz savu krievguberņu un cīnies par krievu valodu IM struktūrās tur.Citādi RUS policijā drīz strādās tikai Rafšans ar Džamšutu


Pat pilnīgi bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par pirmsšķietami normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem..

Atbildēt

spiegam teikšu es..

15.07.2019. 17:01

Liec Latviju mierā.Brauc tik uz savu krievguberņu un cīnies par krievu valodu IM struktūrās tur.Citādi RUS policijā drīz strādās tikai Rafšans ar Džamšutu..

Atbildēt

PHP

14.07.2019. 10:42

»

hm

Zīmīgs te ir kas cits! Šo SLEPENO ZIŅOJUMU NEVIENS NAV REDZĒJIS! Ne es, ne advokāti, ne tiesneši, – NEVIENS! Vienkārši tāds „slepenais ziņojums” ir un viss! Un DP izmeklētājs kliedza, ka tas ir no kāda „krieva” no Krievijas. Un, lūk, tas viss esot ļoti, ļoti slepeni...


Absolūti jebkuru cilvēku šādi nevar apsūdzēt, jo jebkurš cilvēks nestrādā valsts iestādē! Jābūt saiknei. Oļegs tiešām ir sastrādājis šmuci! Ja notiesāts pretlikumīgi, lai turpina tiesāties. Nebrīnītos, ja atrodoties mājas arestā pēkšņi pazustu mežā vai kādā kaimiņu zemē.

Atbildēt

MZGD

12.07.2019. 20:52

»

qwe

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...


Runā ka Latvija esot neatkarību atguvusi, bet te pēkšņi okupants iekšlietās.

Atbildēt

xxl

12.07.2019. 08:19

Varu daudz kam piekrist par to ko raksta autors, bet kā cilvēks varēja aizkaplpoties līdz policijas pulkvedim un nezināt valsts valodu tas ir pilnīgs murgs , kā Iem kaut ko tādu ir pieļāvusi, kaut kas tāds nav iedomājams nevienā normālā valstī.
Aizbrauciet uz vāciju un pamēģiniet iestāties darbā kaut vai par sargu valsts iestādē bez vācu valodas zināšanām.!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Pilnīgas muļķības,

11.07.2019. 18:42

»

jautājums

Ir vai nav pierādījumi-vērtēs tiesa


ķēķa tiesu shēmās nav nepieciešams reāls nodarījums un tā pierādījumi, bet tikai izvēlētais vai pasūtītais izstrādes figurants. Jo īpaši, ja pasūtījums ir politisks un ar hibrīdkara orientāciju.

Atbildēt

VB

11.07.2019. 16:45

»

Diemžēl Oleg

Var manīt, ka Olegam Burakam ir prolēmas ar veselību un drīzāk, to izmantoja atsevišķi ārvalstu spēki. Olega rakstā ir viss baumu un apmelošanas līmenī. Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ...


"Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ja tie pierādīti fakti."

Tomēr, prokurori tādus / līdzīgus un pat tiesa tos lieto brīvi! Piem.: mantkārīgos nolūkos, ļaunprātīgi pārsniedzot pilnvaras..., nodarīja zaudējumus... etc.

Būtu labi, ja būtu kā Jūs rakstat - tas gan.

Atbildēt

No publikācijas Googlē

11.07.2019. 15:17

"... Izmeklēšanas laikā VDD veica divas sankcionētas kratīšanas ar Latvijas pilsoni saistītos objektos, kuru laikā izņēma vairākus datu nesējus, kas saturēja vairāk nekā 13 000 failus. Šo procesuālo darbību laikā tika atrasti arī divi pašizgatavoti šaujamieroči, dažāda veida patronas, kā arī sprāgstvielas, kuru iegādei un glabāšanai personai nebija izsniegta atbilstoša atļauja.

Tāpat kratīšanu laikā ar personu saistītos objektos tika konstatētas dažādas sevišķā veidā veicamiem operatīvās darbības pasākumiem speciāli radītas vai pielāgotas iekārtas, kuras fiziskām personām ir aizliegts iegādāties, glabāt un lietot ..."- bez komentāriem.

Atbildēt

Diemžēl Oleg

11.07.2019. 15:05

»

josifs

Šis spiegs ilgi pratis spiegot,tas pierāda kā strādāja DP,tādu vēl ir daudz


Var manīt, ka Olegam Burakam ir prolēmas ar veselību un drīzāk, to izmantoja atsevišķi ārvalstu spēki. Olega rakstā ir viss baumu un apmelošanas līmenī. Kā viņš, jurists ar ilgu praksi sistēmā nesaprot, ka vārdi - apzaga, nolaupīja, atņēma, ietekmēja, noziedzīgi attiecās vai tml. rakstos lietojami, ja tie pierādīti fakti. Ja nav pierādīti, noklusē, iekod mēli zobos. Tā var aprunāt katrs katru.

Oleg, uz tavu vēstuli neviens, to starp, ne Maskavas, ne Parīzes advokāts, ne es nevar sniegt palīdzību, atbildi, ko darīt, kā aizstāvēties, ja tu pielieto, visā tekstā, vienas sazvērestības teorijas, bezpierādījumu varas iestāžu apvainojumus, izdomājumus.
Ja jurists,arī jebkurš cilvēks, savās sūdzībās, iesniegumos atvainojos, plātās ar sazvērestības teorijām, tātad kaut kas ar šo cilvēku nav kārtībā. Šādiem aizvainojošiem rakstiem ir nulles vērtība - tie der tika svežszemju specdienestiem, propogandai pret Latviju, lai rādītu - re, cik ļauna ir vara Latvijā, kā spīdzina cilvēku utt. Tavs raksts aizstāvībai un žēlsirdības iedarbināšanai neder. Velti tu apvainojies uz advokātiem, kuri it kā tevi neaizstāv.

Atbildēt

josifs

11.07.2019. 13:43

Šis spiegs ilgi pratis spiegot,tas pierāda kā strādāja DP,tādu vēl ir daudz.

Atbildēt

skaidrs

11.07.2019. 13:27

Tikko izlasīju, un tagad viss skaidrs https://lv.sputniknews.ru/columnists/20190710/12020354/Delo-o-russkom-shpione-kto-zakazal-Olega-Buraka.html?fbclid IwAR0Fm33bVHRh5NmCSHslnB1VQmRm_elr9mPkTyPGlmbXC4KgCapGlNRqk3U

Atbildēt

VB

11.07.2019. 12:08

Par tām spiegu lietām gan īsti neticu. Pārējais varētu būt patiess. Tomēr, man Latvijas tiesā 7.5 g. atpakaļ, ļāva pat izvēlēties valodu: latviešu vai kādu citu kuru zinu. Daudz netrūka, ka izvēlētos angļu tikai advokāts atrunāja, lai visus te nepārkaitinātu. Tad nu palikām pie latviešu...
Kā pieņem dokumentus nezinu.

Atbildēt

tiem

11.07.2019. 12:04

»

qwe

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...


"integrētājiem", kas pieņem darbā, arī būtu jāatbild.

Atbildēt

qwe

11.07.2019. 10:57

Neņemos spriest, kas tur notiek vai nē, jo to no malas neviens tāpat nevar zināt...

Bet mani visvairāk pārsteidza fakts par krievu valodas pieminēšanu... KĀ LĪDZ KAUT KĀDIEM 2000 GADIEM IEKŠLIETU MINISTRIJAS STRUKTŪRĀ VARĒJA STRĀDĀT CILVĒKS, KURŠ NEZINA VALSTS VALODU??? Es saprotu, ja viņš būtu pensionējies teiksim 91-93 gadā. Pārmaiņu laiks un tā. Bet vienā no ziņu rakstiem atradu, ka pensionējies no iekšlietu ministrijas pirms 13 gadiem, tātad tas ir 2006.gads... Kā tos padsmit gadus pēc Latvijas valsts atjaunošanas cilvēks varēja strādāt iekšlietu struktūrās un būt ierēdnis, nezinot valsts valodu???

Atbildēt

jautājums

11.07.2019. 10:36

»

Olegs

Pieradījumu nav, bet notiesāt nevainīgu cilvēku ļoti grības. Vai nē


Ir vai nav pierādījumi-vērtēs tiesa.
Un, visticamāk, visās instancēs.
Bet apsūdzētajam noteikti nopietni vajadzētu izvērtēt reālo lietu stāvokli un noteikt prioritātes savā dzīvē-kas ir, bet kas nav svarīgi...

Atbildēt

Olegs

11.07.2019. 10:24

Vai Latvijā tagad latviešu valodas nezināšana ir spiegošana? Vai par krievu valodu jau ir pants?

Atbildēt

Olegs

11.07.2019. 10:20

»

jautājums

Nu, es ļoti ieteiktu Burakam sadarboties ar izmeklēšanu. Tas vienkārši būtu viņa interesēs...


Pieradījumu nav, bet notiesāt nevainīgu cilvēku ļoti grības. Vai nē?

Atbildēt

jautājums

11.07.2019. 10:09

Nu, es ļoti ieteiktu Burakam sadarboties ar izmeklēšanu. Tas vienkārši būtu viņa interesēs.
Pēc viņa rakstītā, es secinu, ka ir bijusi tieša sadarbība ar ārvalstu dienestiem. ļoti agresīvs un nekaunīgs teksts, bez pierādījumiem.
Vēl varētu būt runa par drošības līdzekli-mājas arests (ar elektronisko aproci)-veselības stāvokļa dēļ, bet citādi viņa vēlēšanās -iet meklēt pierādījumus un lieciniekus- ir tieša iejaukšanās izmeklēšanā.
Viena lieta ir veselības stāvoklis-humānisma apsvērumi, bet pavisam cita vaina vai nevainīgums izvirzītajā apsūdzībā. Par to spriedīs tiesa.
Un vēlreiz. Burakam ir nopietni jāpārvērtē sava pozīcija. Sadarbība ir vienīgā iespēja pavadīt to laiku, kas ir atvēlēts šai dzīvē, ar tuviniekiem.
un tiesai arī sadarbības fakts būtu jāņem vērā, lai nākamie apsūdzētie spiegošana saprastu, ka sadarboties ir viņu interesēs.
p.s. būtu gribējuši noindēt, būtu noindējuši...

Atbildēt

švamme

11.07.2019. 04:48

Nav viedokļa par konkrēto "spiegu", jo neesmu nedz atbalsta grupā nedz apsūdzošā puse, nedz arī zinu apstākļus, bet kā krievi iefiltrē spiegus VISUR, piemērs - talk show krievu valodā (zemāk links) - atklāj ļoti daudz taktisko principu un paņēmienu viņu darbā. Tā ka neviens nevar ar garantiju teikt, ka ir pēdējās un īstenās patiesības nesējs. Zinot kā viņi strādā, liekas ka visa Saeima saņem finansējumu no mūsdienu KGB.

https://www.youtube.com/watch?v HnUD0FThkZI


Atbildēt

bargais

11.07.2019. 02:49

Šajā valstī tu viemēr būsi muļķis!

Atbildēt

Drīzāk, ka naida runa, izrauta no konteksta

11.07.2019. 00:32

Oleg, izskatās, ka tu jauc klāt politiku un slēpj daudz ko. Visas šī atklāsme izskatās, ka izrauta no konteksta - es tas labais, citi sliktie, valsts tev dara pāri. Tu, strādājot Iekšlietu sistēmā, varēji strādāt bez latviešu valodas zināšanām? Vai tev bija viltus, nopirkta valsts valodas apliecība? Nebija, latviešu valodu zināji, tad ko tu gaudies par valsts valodu? Kamdēļ, tu strādājot Iekšlietu sistēmā tev bija jānodarbojas ar jautājumiem, kas ir pretrunā Satversmei - bāzi klāt krievu valodu vai cīnījies par to, nodarbojies ar politiku? Kas tev deva tiesības policijā nodarboties ar politiku, pret Satversmi? Vai maz tev kabinetā nebija arī nelikumīgi ieroči, ja mani atmiņa neviļ? Vai viss šis raksts nav kārtējā, čista latviski sakot, kļauza, kā naida uzplūdi pret valsti - politiska rakstura gaudas? Tu, jurists, policijas pulkvežleitnants, nesaproti, ka labāk būtu, ja tu rakstītu juridisku apsūdzību, juridisku taisnošanos, tikai juridisku, balstītu uz likumiem, nevis maļot klāt "virtuves sarunas", kas rada iespaidu, ka tu gribi tikai apmelot Latvijas valsti iestādes darbību - uz žēlabu pamata,
vai - uz iežēlošanās pamata, ka tevi nepažēloja kā pensionāru vai ka tev mājās sociāli smaga situācija? Tu ļoti neticami stāsti, ka tevi apzaga vai kā tur bija, ka atsavināja tev naudu vai tml.? Jautājumu varētu būt, Oleg, tev vēl vairāk, bet pietiek.
Pēdējais - tāds tev ģimenes un paša sociālais stāvoklis un tu, strādādams labi apmaksāta Latvijas valsts darbā, nezināji, ka tava "nodarbošanās" nebija vis tik nevainīga, kā tu apraksti, nezināji, ka tava attieksme var tev kaitēt, jo tu, kā izskatās, rīkojies ļoti aplami, ja neteikt aplami kā pret sabiedrību, kā policijas darbinieks, tā pret valsti?

Pārtrauc gausties, kas izskatās, ka naida raksts, bet cīnies juridiski, ja tev tam ir pamats! Paldies, Lato Lapsam, ka publicē šādus rakstus, citādi šis cilvēciņš arī no cietuma un izmantojot radus, draugus un paziņas, turpinās apmelot Latviju kā valsti, man liekas!

Ceru ka Drošības dienests uzrakstīs juridiskās apsūdzības atbildi - skaidrojumu, par ko tieši šis nelaimīgais cilvēks nokļuva šādā apsūdzībā utt.

Atbildēt

Ķuzis ir nekompetents!

10.07.2019. 23:30

»

pilnīga polārlapsa

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva


Tas krievu nacists un latviešu valodas nīdējs saņem arī nesliktu pensiju. Ķuzis neko nedarīja, lai šāds zemcilvēks nestrādātu policijā.

Atbildēt

eggmaŗ kakuēdāj!

10.07.2019. 23:13

»

Induli Durka!

No Mikropisāniem! Tip Dikļiem. Vai navar konkretāk


No pidaŗskapja! Tip seskubedres piecirst-komas! tev atkal kārtējā plānpŗātības lēkme?

Atbildēt

Induli Durka!

10.07.2019. 23:09

»

patiesībā

Tieši tā tas arī notiek...


No Mikropisāniem! Tip Dikļiem. Vai navar konkretāk?

Atbildēt

Jā jā

10.07.2019. 23:01

»

He he

Krievu spiegs krievu okupētajā latvijā grib tiesiskumu atrast


atrada arī un izdzina trimdā arī vienīgo šīs sistēmas ienaidnieku L.Grantiņu

Atbildēt

patiesībā

10.07.2019. 22:13

»

hm

Zīmīgs te ir kas cits! Šo SLEPENO ZIŅOJUMU NEVIENS NAV REDZĒJIS! Ne es, ne advokāti, ne tiesneši, – NEVIENS! Vienkārši tāds „slepenais ziņojums” ir un viss! Un DP izmeklētājs kliedza, ka tas ir no kāda „krieva” no Krievijas. Un, lūk, tas viss esot ļoti, ļoti slepeni...


Tieši tā tas arī notiek.

Piemēra pēc - personīgi man (arī, t.sk.) ir zināma konkrēta apzināti noziedzīgi sashēmota jeb safabricēta, pat demonstratīvi nepatiesi un apzināti apmelojoši falsificēta tā dēvētā "saimnieciskā krimināllieta", kurā juridiski un pēc būtības ABSOLŪTI NEVAINĪGU cilvēku ABSOLŪTI BEZ JEBKĀDA LIKUMĪGA / FAKTISKA PAMATA "apsūdz", "vajā" un "tiesā" jau vairāk kā 10 (!!!) gadus. Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām un faktiskajām SEKĀM.

MUĻĶU zeme rullē, kā pa šķidriem cūklopu mēsliem.

Atbildēt

Židmasone cioniste Ždanoka

10.07.2019. 21:52

Es nekomentēšu.

Atbildēt

jaajaa

10.07.2019. 21:24

...es kaut ko nesapratu...tiesnesis taisīja spriedumu uz tāda slepena ziņojuma pamata, kuru viņam pašam pat izlasīt neļauj ?...tas, ka Latvijas tiesās ir iespējams viss civillietās, ir visiem zināms fakts, bet šeit ir runa vissmagāko kriminālu...

Atbildēt

ha-ha

10.07.2019. 21:22

Tas no sērijas, ka mēmais teica kurlajam, ka aklais esot redzējis, kā klibais pārlecis pār žogu ...
Rodas nākošais jautājums. Kas par to atbildēs?

Atbildēt

elementāri

10.07.2019. 21:20

»

Generalis Kalugins

ka var spiegot ,nezinot valodu?tas laikam iespejams tikai mulku zeme


Divus vārdus latviski zināja- Pilnīgi slepeni!

Atbildēt

?

10.07.2019. 21:13

»

Līdz

2006.gadam strādāja IM bez valsts valodas zināšanām?! Nu, i nu


tad jau lidz 2006 gadam visa dokumentacija latvijas im bijusi krievu valoda ! ka var spiegot nezinot valodu ?

Atbildēt

spiegs pensionars

10.07.2019. 21:11

spiegu areste pec 13 gadiem,ka kluvis par pensionaru.tas velk uz Ginesa rekordu gramatu.

Atbildēt

hm

10.07.2019. 21:05

Zīmīgs te ir kas cits! Šo SLEPENO ZIŅOJUMU NEVIENS NAV REDZĒJIS! Ne es, ne advokāti, ne tiesneši, – NEVIENS! Vienkārši tāds „slepenais ziņojums” ir un viss! Un DP izmeklētājs kliedza, ka tas ir no kāda „krieva” no Krievijas. Un, lūk, tas viss esot ļoti, ļoti slepeni.

Bet piedodiet, šādā gadījumā var saukt pie atbildības un notiesāt „ABSOLŪTI JEBKURU CILVĒKU” Latvijā. Absolūti JEBKURU!

Atbildēt

?

10.07.2019. 20:43

»

muahaha

Vainīgais tiek nozīmēts, un viss, lai pilda savu lomu! Būs vienīgais krievu spiegs Latvijā


Nevis vienīgais, bet jau kāds 3 pēdējo gadu laikā.

Atbildēt

opā

10.07.2019. 20:42

Cilvēks cīnijies ar korupciju IeM? Viņš strādāja mentenē un tad informācijas centrā. Ar kādu korupciju tur cīnās? Nekādu ziņu par panākumiem korupcijas cīņā nav. Un tā arī nav iemācījies valsts valodu pa 28 gadiem, lai uzrakstītu sūdzību? Te krievu šovinista purns rēgojas, pat mēģinot tēlo "nevainīgu jēriņu". VDD malači, vajag visiem latviešu tautas naidniekiem ierādīt vietu, lai tur sūdzas kaut sportloto:)

Atbildēt

appiss

10.07.2019. 19:59

»

pilnīga polārlapsa

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva


man pati visi tie niķuļi kad šos paņem pie pakaļas telo robin gudus:)) šis cinijies pret zagļie, politisks pasutijums utt:) paši sev viņi neriebjas

Atbildēt

pilnīga polārlapsa

10.07.2019. 18:40

Urlu nacists, kurš 20 gadu laikā nav gribējis iemācīties valsts valodu, bijis pulkvežleitnanta pakāpē! Tur jau jāsēdina visi, kas to pieļāva.

Atbildēt

Justs

10.07.2019. 17:36

»

Vai

A.P. ir krievs


Es arī neesmu krievs, bet atsevišķos aspektos domāju līdzīgi, kā A.P. savā komentārā. Ir bijuši gadījumi, kad bija kauns un par latvieti būt negribējās, it īpaši Amerikā, apmeklējost The Jewish Community Center of Dallas, kur tiku uzaicināts pavadīt brīvdienas... Kauns bija arī šeit -Dzimtenē un ne vienu reizi vien, bet tāpēc jau tautību nemainīšu un savu tautu nenodošu.Interesanti, pie kādas valsts un tautas sevi pieskaita raksta autors?

Atbildēt

Derdz

10.07.2019. 17:17

Ja ta ir taisniba ka neesat vainigs tad nav ko uztraukties ar godu un cienu dzivojam un cinamies jo ir dala cilveku kuri neapzinati doma ja es dzivoju un dots spriest utt tad esmu dievs bet vini aizmirst ka ir mirstigi ka visi un ka ir atgarigi no daudz ka ka piemeram biologiska vecuma iestasanad un augstakiem spekim kuri vero ka tu uzvedies un varbut tur kaut kur sodu ari sanems par saviem nedarbiem

Atbildēt

Līdz

10.07.2019. 16:28

2006.gadam strādāja IM bez valsts valodas zināšanām?! Nu, i nu....

Atbildēt

Jurists

10.07.2019. 16:15

Interesanti, vai atradīsies kāds drosmīgs advokāts, kurš pro bono palīdzēs kaut daļu sūdzību novest līdz izskatīšanai pēc būtības? Vai neviens negribēs “sasmērēties”?

Atbildēt

muahaha

10.07.2019. 16:00

Vainīgais tiek nozīmēts, un viss, lai pilda savu lomu! Būs vienīgais krievu spiegs Latvijā.
Piemēri jau ir: vienīgais čekists Bojārs, vienīgais komunists Rubiks, vienīgais reketieris Haritonovs utt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...