Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zirneklis

04.02.2016. 06:59

Tas ir nenormāli,jeb konkrēti izsakoties-pilnīgs vājprāts šitādu algu saņemt ikmēnesi.Par ko?Tad nav ko brīnīties,ka 300000 un vairāk ir atstājuši Latviju uz neatgriešanos.Šādas algas saņēmējam ir zudusi realitātes sajūta,tas ir fakts un nez vai jelkad atgriezīsies.

Atbildēt

Kretīns

04.02.2016. 06:05

Ja gulbis (ar mazo burtu) to visu darītu uzņēmumā, kur viņam pašam pieder kontrolpakete un kurš nav dabīgais valsts monopolists- man nebūtu pilnīgi nekādu iebildumu. Bet šāda ņemšanās uzņēmumā, kur viņš ir tikai kalps, bet īpašuma kontrolpakete pieder valstij, tas ir pretīgi un nelietīgi. Ilu laiku esmu strādājis Vācijā- tiešām, valsts un valsts kontrolētos uzņēmumos ir noteikta sistēma, cik drīkst saņemt vadītāji attiecībā pret darbiniekiem. Un nevienā valsts uzņēmumā Vācijā tā nevar būt, ka vadītāja alga 100 reizes pārsniedz ierindas darbinieka algu, kā tas ir Latvijā. Tādus gulbjus ir jādzen!!! Protams, puisis ir safanojies, ka pēc apvienošanas ar LMT tieši viņš būs jaunās firmas lielais priekšnieks, bet savā arogancē un augstprātībā viņš nesaprot, ka Bindem ir gan labāki gali, gan CV un gulbim nav nekādu izredžu, pat ar visu savu vienotības aizmuguri. Tas arī ir tas galvenais iemesls, kāpēc steidzami uzpeldējis apvienošanas jautājums, jo nākamajās vēlēšanās vienotības izredzes tikt pie procesu vadīšanas ir minimālas. Lai gan jau arī tagad, izskatās, šo shēmu gulbis būs padir..., līdz ar ZZS nonākšanu gan premjera, gan satmina krēslā. Drīz gulbim būtu jālido, tikai viņš pats to vēl nezina un pat nespēj apjaust savā pusdieva sindroma pārņemtajā paurī...

Atbildēt

precīzi

04.02.2016. 02:54

Gulbis tak laikam nelasa Pietiek.lv, bet bet gan jau kāds pateiks viņam, lai izlasa rakstu "Nelietība". Un tad drusku padomā par ko tas ir.

Atbildēt

hehe

04.02.2016. 02:50

KO gan šie gudrinieki darītu bez valsts SILES ))),nabadziņi.

Atbildēt

žēl gulbīša

04.02.2016. 02:49

Man žēl Gulbja... Žēl visu alkatīgo, jo viņiem ir tikai viena doma: vairāk, vairāk , vairāk...Un viņš bija tas, kurš protestēja pret solidaritātes nodokli! Ja tā padomā, kaut kas taču nav kārtībā ar šo cilvēku.

Atbildēt

!

04.02.2016. 00:50

»

Naf Naf

Noželojami


sis gulbis ,nav ne stradnieks ,ne inzenieris ,bet parazits ar asv kolonija korumpetaja mulku zeme neiedomajami lielu menesalgu !

Atbildēt

real

04.02.2016. 00:48

»

Naf Naf

Noželojami


si gulbja mantkaribas del katru menesi Latvija japamet vismaz 10-20 cilvekiem.

Atbildēt

Real

03.02.2016. 22:49

»

L.Grantiņš H-86

Tāda veida zagļi ir pilna Latvija. Tādiem kropļiem ir viens risinājums- cilpa


Tā ir mūžīgā sajūta - par maz. Viņiem vienmēr par maz. Grābtu,grābtu un grābtu. It kā gudrs cilvēks,bet draudzība ar galvu kautkādā brīdī ir pārtrūkusi.....

Atbildēt

.............

03.02.2016. 22:20

Bite vasarā ieviesīs arī manā ,,derevņā,, 4G un tad pasutīšu Lattelecom ar virszemes televīziju n...kuj.

Atbildēt

svn

03.02.2016. 21:18

»

Buba

Gulbis vai Rimšēvics vai Saeimas deputāts ,,, - viņiem visiem ir kas kopīgs, kā valsts drabinieki viņi algu SAŅEM. Atšķirībā no privātā sektora, kur pamatā algu JANOPELNA


alga visur jānopelna. deputātiem algu maksājam mēs, nodokļu maksātāji. Rimševics ir pilnīga un totāla valsts apsargāta monopola apstākļos, un viņam principā ir rentes situācija. Lattelekom ir tirgū un pelna naudu konkurences apstākļos. Arī tur alga ir jānopelna, kā tu izsakies.

ja esi nespējīgs dunduks, 32 miljonus nenopelnīsi un valsts maciņā neieliksi ne centa. nepilnie 400 kilo, ko Gulbis saņem algā, ir tikai mazliet vairāk par 1% no tā, ko uzņēmums nopelna. vienkārša matemātika, par ko cepiens? mēs neesam vairs attīstīta sociālisma apstākļos. tirgus ekonomika jeb pūstošais kapitālisms, kā teiktu šeit komentējošie marksisti...

Atbildēt

Naf Naf

03.02.2016. 20:53

Noželojami!

Atbildēt

:)

03.02.2016. 20:37

»

eee

ko tu vēl zini


Vēl es zinu, ka Gulbis ļoti aktīvi iestājās pret solidaritātes nodokli... un tas pareizi, Atbalstu viņu. Veiksminiekiem nav jārisina pārējo problēmas.
Vēl to, ka Lattelecom nolīga TM Security, lai tie palīdzētu Latelecom piederošās ēkas iedzīvotājiem izvākties, to TM security darbinieki panāca diezgan netradicionālām metodēm, piemēram, apspļaudot (jā, burtiski) ēkā dzīvojošos pusaudžus.
Šāda pārdomāta un nosvērta Lattelecom vadības rīcība - noslēgt vienošanos ar TMsec. - liecnna par profesionālismu, kā arī parāda uzņēmuma apņemšanos un spēju sasniegt izvirzītos mērķus.
Tāpēc Gulbis ir cilvēks, kurš ir "savā vietā", vēl vairāk - viņš ir profesionālis un tādam kā tev, eee, būtu milzīgs gods paspiest Gulbim roku.

Atbildēt

laims

03.02.2016. 20:28

Cilvēkam ar 32 000 eiro lielu algu ir tikpat lieli ikmēneša izdevumi. Jūsuprāt viņš dzīvo Hruščovenē un katru vakaru taisa pusdienas, lai paņemtu līdzi uz darbu?
Lieku galvu ķīlā, ka Gulbim ir daudzmiljonu saistības, lepna māja, par kuru jāmaksā vismaz dažī tūkstošī mēnesī u.c.

Atbildēt

sēņu vecis n.

03.02.2016. 20:26

»

ZZ- zam

Tu laikam muļķis, esi mācījies un knapi pabeidzis palīgskolas 5 klasi, ja nesaproti, ka tā ir no manas kabatas izvilkta nauda, ko es, tu, viņš, viņa maksā par TV un internetu, par telefonu...


tu ko te uņiuh porī...tev ko, internets, tv utt par velti pienākas? tev rīgas dome elektrību un ūdeni ar pa velti dod? šitas kantoris, līdzīgi kā daudzi citi valsts uzņēmumi, tvā maciņā naudu ieliek dividenžu formā. ja kāds trv zog naudu, tad tas ir airBaltic, pat ja tu nelido.

reāls lošara...

Atbildēt

sēņu vecis normālais

03.02.2016. 20:16

»

qwe

Skaidrs, ka tur kaut kas nav tīrs...


var redzēt, ka neesi strādājis normālos uzņēmumos un domā, kā latvietis parastais. Normāls rietumnieks, savukārt, nesaprastu, kāpēc jātērē kaut cents no savas naudas, ja pienākas no uzņēmuma pēc līguma.

man jau liekas smieklīgas šitās atmaskošana. ja kur ir ieperinājies parazīts, tad tas ir airBaltic Gauss, kas visu laiku velkās uz valdību diedelēt naudu, un ne jau piečāku...vot viņa alga, kas ir lielāka, kā Gulbim, starp citu, viņa alga gan tiek maksāta pa tiešo no mūsu maciņiem. Un viņiem tur katra šestjorka valdē ar bemberiem braukā.

Kā cilvēks Gulbis, protams, ir lecīga k..., bet te gan uzbrauciens nav pa ģelu.

Atbildēt

ZZ- zam

03.02.2016. 20:14

»

zz

Jopcik mopcik džeks vada vienu no lielākajiem LR uzņēmumiem pie kam labi pelnošu. Par ko cepiens ? Da manis pec kaut ar bentliju. jo ta nav nodokļu nauda ... līzingā tas bavarijas meslu vabolis maksā mazāk nekā viena ministrijas dīkdienņa alga


Tu laikam muļķis, esi mācījies un knapi pabeidzis palīgskolas 5 klasi, ja nesaproti, ka tā ir no manas kabatas izvilkta nauda, ko es, tu, viņš, viņa maksā par TV un internetu, par telefonu.
Viņš mani taču apzog un "likumīgi", es neko nevaru padarīt. Vienreiz līgumā pamainīju vienu vārdu un atgrūda atpakaļ, ka to nedrīkst darīt, tātad līguma nav, ir diktāts, laupīšana.

Atbildēt

qwe

03.02.2016. 19:51

Skaidrs, ka tur kaut kas nav tīrs...

Šis ir luksus auto - PVN jāmaksā tāpat, līdz ar to nodokļu optimizācija nav. Tad uzreiz jautājums - kāpēc uz uzņēmuma vārda un nevis savējā? Ar tādiem ienākumiem nav problēmu dabūt līzingā un pat sakrāt, lai pirktu bez kredītiem.

Gan jau līzingu arī izdala tā teikt - es tikai 1h dienā izmantoju savām vajadzībām, bet pārējais ir darba laikā, tāpēc maksāšu, piemēram, tikai kādus 10% no līzinga.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

03.02.2016. 19:43

Tāda veida zagļi ir pilna Latvija. Tādiem kropļiem ir viens risinājums- cilpa.

Atbildēt

normāls sēņu vecis

03.02.2016. 19:22

»

:-)

10x lielāka alga kā vidējam saeimas deputātam


tie liekēži saeimā to pašu nav pelnījuši. Bet Lattelecom džeks, manuprāt, ir viens no top Latvijas biznesa haizivīm. Latvijas valstij pieder 51% Lattelekomā, peļē šogad ap 32 miljonie spriežot pēc mājaslapas. Ja pareizi saprotu, peļņu izmaksā dividendēs akciju turētājiem, tātad tīrā naudā Lattelekom valsts budžetā iemaksās ap 16 miljoniem?

Nu un BMW X5 nav mīklainiem uzņēmumiem piederošie vismaz divreiz dārgākie Range Roveri, ar kuriem braukā viens otrs Saeimas deputāts, kuru algas ir pāris tūkstoši.

Dienesta auto ir normāla biznesa pakas sastāvdaļa, X5 - normāls dampis. Lai brauc vesels

Atbildēt

Tv

03.02.2016. 19:04

Valsts sen ir zaudējusi ietekmi Lattelecomā to Jums pateiks jebkurš darbinieks.

Manis pēc Gulbis var braukt ar lidmašīnu, jo akcionārs prasa peļņu, Lattelecom to arī dažādos veidos arī akcionāram sagādā un par uzņēmumu kuru pārauga valsts varat nesapņot.

Atbildēt

hm

03.02.2016. 18:44

Vācijā valsts iestādēs (uzņēmumos laikam jau tā nav) algu attiecība nevar būt lielāka kā 1:10.
Par uzņēmumiem jāsaka, ka algas apmērs negarantē uzņēmuma veiksmi. Lai paskatamies kaut uz Air Baltik ... arī citos.
Un šis džeks par 3000 mēnesī to pašu paveiktu. Un ja tiešām valsts vēlētos ekonomēt ... bet tā nenotiek.

Atbildēt

zigis

03.02.2016. 18:36

Nez tam pajolam darba vajadz'ib'am ar Opel Astra nebūtu pieticis?

Atbildēt

03.02.2016. 18:24

»

:)

Cik zinu Lattelecom ir privāts uzņēmums un tāpēc, ja viņš grib viņš var ne tikai mašīnu uz uzņēmuma rēķina sev pirkt, bet arī māju


Ir tāda cilvēku kategorija - knauzeri. Un tas lien ārā pa visām vīlēm. Gulbis ir veiksmīgs, viņa vadībā uzņēmums strādā ar lieliskiem rezultātiem, bet viņš ir knauzeris. Katram savs.

Atbildēt

Kuilis

03.02.2016. 18:07

Patīkama latvieša sejiņa.

Atbildēt

es

03.02.2016. 17:56

Ko izmantojat tos lattelecom pakalpojumus?
Jūsu nauda ir tā uzņēmuma peļņa. Ir daudzi lētāki un godprātīgāki un sociālo stāvokli izprotoši uzņēmumi, kuri nodrošina visus tos pašus pakalpojumus, neņirgājas par klientiem skaidrojot, ka optiskais kabelis jāpievieno galaierīcei un tikai tad būs tas solītais ātrums. Kuram ir tie 400 Mbit/s, kā solīts reklāmās.

Atbildēt

ezis

03.02.2016. 17:43

smirdīgais vepris. 32 000 mēnesī un mēslam vēl pa maz!!?? mašīnīti redz sagribēja pa lēto!! cūka bļeģ nevis jomas profesionālis! ar kāju pa dirsu visiem tādiem lopiem!!!

Atbildēt

:)

03.02.2016. 17:35

Cik zinu Lattelecom ir privāts uzņēmums un tāpēc, ja viņš grib viņš var ne tikai mašīnu uz uzņēmuma rēķina sev pirkt, bet arī māju.
Kāda mums tur daļa.

Atbildēt

zz

03.02.2016. 17:25

Jopcik mopcik džeks vada vienu no lielākajiem LR uzņēmumiem pie kam labi pelnošu. Par ko cepiens ? Da manis pec kaut ar bentliju. jo ta nav nodokļu nauda ... līzingā tas bavarijas meslu vabolis maksā mazāk nekā viena ministrijas dīkdienņa alga

Atbildēt

Vato Vilks

03.02.2016. 17:21

Pasūtītājs tiešām arī maksā par šādu darbiņu? Mjā...

Atbildēt

:-)

03.02.2016. 17:12

10x lielāka alga kā vidējam saeimas deputātam.
Neredzēsim, neredzēsim šo nr., tūlīt nomainīs.

Atbildēt

sss

03.02.2016. 16:58

s žira besitsa

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...