Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Melnais or

13.10.2015. 18:37

»

pr

zb jau tas lattelekom PR


Nu Fin mins atlaiż nevājo piki saviem pr runčiem, un tas par nodokłu maksātāju naudu!!!! Bravo!

Atbildēt

vagonā

11.10.2015. 03:07

Uz kamčatku komandēt rustelecom

Atbildēt

Fims

10.10.2015. 23:09

Autors virsrakstā sajaucis kas ir cēlonis un kas sekas

Atbildēt

Anniņa

10.10.2015. 22:04

»

Ļeņina idejas dzīvo un uzvar!

Es tā nojaušu, ka pietiek kom uzskata, ka Latvijā jāmaina ekonomiskā sistēma un jāpāriet atpakaļ uz plānveida sociālistisko, kur uzņēumuma mērķis ir nevis pelnīt naudu īpašniekiem, bet saņemt valsts dotācijas un nodarbināt pēc iespējas vairāk cilvēku arī bezjēdzīgos darbos un rūpēties par sociālajiem...


Kādiem īpašniekiem tiek pelnīta naudiņa? Valstij? Un ņemta no kā? No valsts iedzīvotājiem, kas veido šo valsti!? Iedzīvotāji katrs telekomam gadā iedod 15 eiro peļņas tiesu un, protams, maksā arī par pakalpojumu! Ja rēķina uz mājsaimniecībām, kas izmanto telekoma pakalpojumus, peļņas maksa iznāk diezgan zvērīga!

Atbildēt

pr

10.10.2015. 21:06

zb jau tas lattelekom PR

Atbildēt

RRR

10.10.2015. 17:07

Vai viegli būt Lattelecom bosam ar 0,39 mil eiro algu?

Atbildēt

yoga

10.10.2015. 12:07

Ir 1 faktors, kura dēļ ir vērts pastrādāt LTC. Esot vidējā menedžmenta līmenī ir iespēja iemācīties un praktizēt darīt ar darbiniekiem lietas, ko citur nevarētu - demotivācija, mobings, vainas sajūtas radīšana, intrigas, darbiieku sarīdīšana savā starpā kontroles nodrošināšanai. Augstākā vadība ierāda celus un palīdz ar padomu. Pēc pusgada ir apgūtas tehnikas, kā darbiniekus mīdīt ar kājām, tajā pat laikā liekot viņiem strādāt - neefektīvi, ar nolaistu skatienu, stučījot vienam otru, bet strādāt. Šīs vadības prasmes ir ļoti vērtīgas (bez ironijas).

Bija gadījums, kad tagadējais būvniecības biroja vadītājs Druķis pieņēma darbā Inspectā darbinieci no Lattelecom. Pēc īsa brīža Jelena pēkale ir Inspecta vadītāja, Druķis ir ārāun pa virsu inspecta iesūdz Druķi tiesā par zādzību.

Nedodies strādāt kopā ar čūskām no Lattelekoma!

Atbildēt

slaists

10.10.2015. 12:00

Gulbis pēdējā laikā skaisti runā, redz viņš no savas algas jau tā 100tk samaksājot nodokļos, ko no viņa vēl gribot! Viņš taču esot tik gudrs un zinošs speciālists, ar savu gudrību ir ticis valsts apmaksātā amatā, viņam pienākās tāda milzīga alga un vairāk! Gulbi, man pie kājas ka tu samaksā nodokļos 100tk, tas tāpat ir 1/3 no algas, tātad viss ir pareizi. Ja parasts neizglītotais strādnieks, kas uz ielas saslauka tavu nomesto izsmēķi un nodokļos no savas niecīgās algas samaksā proporcionāli tik pat, tad kur ir tā solidaritāte? Tur ir tas stāsts, ne jau par dividenšu saņēmējiem. Agri vai vēlu maksās visi kampēji.

Atbildēt

Joske

10.10.2015. 10:47

»

anija

...mja, - vai viegli būt gulbim


Ne gulbis.pēc ģīmja lapsa.

Atbildēt

qwerty

10.10.2015. 08:25

Nez ko ko nākamgad telekoms irsīs. Pēdējo gadu peļņas procentu pacēla ar vienreizējiem pasākumiem. darbiniekus nooptimizēja, čupiņu ar ēkām pārdeva -a ko tālāk? Drīz būs tukša čaula, ko pa brīvu nevienam nevajadzēs.

Atbildēt

Alfred

10.10.2015. 07:46

»

Klau demagog no LTC

Kāpēc man, TELE2 darbiniekam, jāmaksā no savas algas visi nodokļi un jāalgo skolās skolotāji, kas māca arī " nodokļu optimizēto" LTC darbinieka bērnus


Tikai nevajag irst. T2 vienmēr un arī šobrīd daudz ko ir saoptimizējis uz nebēdu. Tā saoptimizējis ka telekoma shēmas ir vārgs pirdiens

Atbildēt

Ļeņina idejas dzīvo un uzvar!

09.10.2015. 17:15

Es tā nojaušu, ka pietiek kom uzskata, ka Latvijā jāmaina ekonomiskā sistēma un jāpāriet atpakaļ uz plānveida sociālistisko, kur uzņēumuma mērķis ir nevis pelnīt naudu īpašniekiem, bet saņemt valsts dotācijas un nodarbināt pēc iespējas vairāk cilvēku arī bezjēdzīgos darbos un rūpēties par sociālajiem labumiem?

Atbildēt

Pipelštoks

09.10.2015. 14:03

»

Nevaidiet!

Nevaidiet bet principiāli izmantojiet tikai mazo Provaideru pakalpojumus


Ja nu gribi sev problēmas, tad protams. Lai vai kā bet realitāte ir tāda ka telekoms ir vislabākais interneta un tv pakalpojumu sniedzējs, ar atbalstu 24/7. Un tie kas vaid ka 3 dienu laikā nav atnācis montieris, lai dodas uz Rietumeiropu, tur montieri gaidīsi 2-3 nedēļas.

Atbildēt

Nevaidiet!

09.10.2015. 11:51

Nevaidiet bet principiāli izmantojiet tikai mazo Provaideru pakalpojumus!

Atbildēt

anija

09.10.2015. 10:52

...mja, - vai viegli būt gulbim..?

Atbildēt

tiesa paardosana 2

09.10.2015. 10:47

Nekas jau nav mainiijies darbiniekam jazavana no sava telefona, jalej masiina savad degviela, sadu ,,pasaku,, var realizett Latvija, reprezentejas uz sava reekina un pats veel galus nevar savilkt kopa ta bija, vai kas tagad ir mainiijies visticamak nekas.

Atbildēt

tiesa pardosana akis luupaa

09.10.2015. 10:43

Tiessa paardosana ko piekopj LMT tirgojot ruteri darbinieks sanem 7euro par katru noslegto liigumu, bet parejie jau nav labaki Izzi un Baltcom, Lattelecom labi ietaupa uz visu, darbinieks tiesaja tirdznieciba labi tiek ,,apstraadats,, ar soliijumiem par zelta kalniem, bet biei pat minimala nesanaak....

Atbildēt

mitjka

09.10.2015. 08:31

Vai viegli būt Gulbim:):):):)

Atbildēt

aa

09.10.2015. 08:17

Jebkuram īpašniekam būtu jāpriecājās par efektīvu darbību. vai tad Lattelekom ir jāuztur nevajadzīgi darbinieki. Ja tie aiziet uz citam komercstruktūrām, tad ir darbs un attīstās mazais bizness. par ko cepiens?

Atbildēt

Jurčiks paliek Jurčiks!

09.10.2015. 08:07

ko var gribēt - Šķeļes papa skola..

Atbildēt

pasūtījums

09.10.2015. 06:55

interesanti kurš šos bezsatura rakstus pasūta?
tipisks piemērs ka nenokā neko nevar uztaisīt, divi vienādi raksti, bez neveina reāla fakta un pamatojuma.
Lai veicas pasūtītājam,

Atbildēt

Lauku pāķis

09.10.2015. 03:29

Nevar sagraut to kā nav....tehniskais atbalsts jāgaida bezgala garā telefonu zvanu rindā....pēc astoņiem vakarā vispār nav sazvanāmi...attiecīgo darbinieku zināšanas ļoti viduvējas...tā ka....

Atbildēt

XXX

08.10.2015. 22:23

Vai gajputniem jadodas cellaa. Uz so vietu noteikti ir pietiekoss daudzums gribetaju ar pietiekosu kapacitati to aizpildit. Kadi speki ir sakusi akciju......bet neko nepatiesu jau neraksta, tomer reputaciju megina graut....

Atbildēt

gaidam

08.10.2015. 21:32

kādu nopietnu šī pakalpojuma sniedzēju.Kau kādas dumas reklāmas. Interesnati , kas viņiem tās taisa,kāds bērnu dārzs vai psihopātu pansionāts .Tehniķis jāgaida 3 dienas, telefoni nav sazvanāmi. Un tā visiem šī pakapojuma sīkpiržiem.

Atbildēt

xyz

08.10.2015. 20:09

»

xyz

Vēl jau savlaik krīzē LT optimizējās, darbiniekus pārformējot uz nepilnu slodzi. Par virsstundām tur tāpat varēja nesapņot-tās uzrādīt nebija nekādas jēgas. un šo haļavu augšās krēslāpirdēji pārvērta par optimizēto nepilno slodzi-7h darba dienu.I nenojaušot, ka ražojošo darbinieku diena lattelekomā ...


..bez tam krietns % no pēdējo gadu peļņas varētu būt nekustāmo īpašumu tirgošana, nevis pamatdarbība. Tā kā tehnoloģijas kļūst arvien kompaktākas, tad krietnu daļu no bijušajām centrāļu ēkām pieprasītos rajonos LT ir notirgojis...

Atbildēt

xyz

08.10.2015. 19:56

Vēl jau savlaik krīzē LT optimizējās, darbiniekus pārformējot uz nepilnu slodzi. Par virsstundām tur tāpat varēja nesapņot-tās uzrādīt nebija nekādas jēgas. un šo haļavu augšās krēslāpirdēji pārvērta par optimizēto nepilno slodzi-7h darba dienu.I nenojaušot, ka ražojošo darbinieku diena lattelekomā bija vismaz 10h. Tas, ka LT darbinieks saņem knapus 60% no vidējās nozares algas, tas ir ārpus konkurences - feikas reputācijas dēļ juniori kaut kā tomēr velkas uz turieni.

Atbildēt

TV skatitajs

08.10.2015. 19:43

Cardsharing piedāvā tādus kanālus ko LTC nepiedāvā, tad kādēļ man izvēlēties LTC, ja man neinteresē viņu piedāvātie kanāli?

Atbildēt

Susla

08.10.2015. 18:44

Kurš vēl gribēs teikt, ka latvieši nav talantīgi savējo atbalstīšanā! Tas nekas, ka ļoti nepatīkama seja ir lielajam atbalstītājam!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....